Tahaks panna enduurole seikluskaamera

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Tahaks panna enduurole seikluskaamera

Lugemata postitus Postitas will111 »

hea soovitus, kuid pilti seal videos see hammasrataste veeretamine suurt paremaks ei muuda :D nimelt siis HD ehk 720p versioon videost on ikka täiesti kohutav metsa läinud compressioni hunnik. 1440p peal läheb pilt õige tsipake küll teravamaks ehk laigud jäävad väiksemaks, kuid reaalselt on see endiselt täiesti kohutav. visuaalselt umbes nagu 240p vs. 480p. raske muidugi öelda, mis punktis täpselt see protsess kvaliteedi poole peal sellise pöörde võtab, kuid tundub TÄPSELT sedamoodi, et salvestades jääb Mbps'st lihtsalt päris rajult puudu. sellise efekti võib muidugi saada ka hiljem kuskil töötluses. igatahes äärmiselt kohutav pakkimine



Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Tahaks panna enduurole seikluskaamera

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Mul on ühel semul Garmin virb,mitte küll vist 360,aga selle hinna kohta ei ole midagi märkimis väärset,võrreldes poole või rohkem odavamatega isegi.
Minu gopro maksis vist isegi 3x vähem,aga pole kohe kindlasti 3x kehvem,stabikas pigem parem. 4K-d ma oma kaameras ei kasuta(kuigi on olemas),sest võtab liiga palju mahtu ja arvuti ka seda ei taha mängida,aga omale piisavates seadetes on ta minu silmis suht võrdne.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Tahaks panna enduurole seikluskaamera

Lugemata postitus Postitas mx77 »

will111 kirjutas:

hea soovitus, kuid pilti seal videos see hammasrataste veeretamine suurt paremaks ei muuda :D nimelt siis HD ehk 720p versioon videost on ikka täiesti kohutav metsa läinud compressioni hunnik. 1440p peal läheb pilt õige tsipake küll teravamaks ehk laigud jäävad väiksemaks, kuid reaalselt on see endiselt täiesti kohutav. visuaalselt umbes nagu 240p vs. 480p. raske muidugi öelda, mis punktis täpselt see protsess kvaliteedi poole peal sellise pöörde võtab, kuid tundub TÄPSELT sedamoodi, et salvestades jääb Mbps'st lihtsalt päris rajult puudu. sellise efekti võib muidugi saada ka hiljem kuskil töötluses. igatahes äärmiselt kohutav pakkimine

See on youtube kala. Ma olen reaalselt arvutist otse selle seadme videot vaadanud 2k kvaliteediga ja kvaliteet on olnud super.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Tahaks panna enduurole seikluskaamera

Lugemata postitus Postitas mx77 »

urmas66 kirjutas:

Mul on ühel semul Garmin virb,mitte küll vist 360,aga selle hinna kohta ei ole midagi märkimis väärset,võrreldes poole või rohkem odavamatega isegi.
Minu gopro maksis vist isegi 3x vähem,aga pole kohe kindlasti 3x kehvem,stabikas pigem parem. 4K-d ma oma kaameras ei kasuta(kuigi on olemas),sest võtab liiga palju mahtu ja arvuti ka seda ei taha mängida,aga omale piisavates seadetes on ta minu silmis suht võrdne.

Ära unusta, et Garminil on sisse ehitatud GPS

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Tahaks panna enduurole seikluskaamera

Lugemata postitus Postitas Black »

4K võimekusega seadmega hetkel FHD-d filmides kirute 10-15a pärast samamoodi, nagu praegu seda, et miks küll 10-15a tagasi sai 4MP digifotokat madalama kui täisresoga kasutatud. Tol ajal vaatasid, et ekraan on 800x600 või heal juhul 1024x768 ja sellest suuremaid pilte pole ju mitte kunagi vaja, lisaks saab 3,2-gigane vint ka maru ruttu täis...

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Tahaks panna enduurole seikluskaamera

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Black kirjutas:

4K võimekusega seadmega hetkel FHD-d filmides kirute 10-15a pärast samamoodi, nagu praegu seda, et miks küll 10-15a tagasi sai 4MP digifotokat madalama kui täisresoga kasutatud. Tol ajal vaatasid, et ekraan on 800x600 või heal juhul 1024x768 ja sellest suuremaid pilte pole ju mitte kunagi vaja, lisaks saab 3,2-gigane vint ka maru ruttu täis...

Kuidas kvaliteet jääb, kui teha 4K video arhiveerimiseks ja siis sellest FHD jooksvaks tarbimiseks?

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Tahaks panna enduurole seikluskaamera

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

mx77 kirjutas:

Kuidas kvaliteet jääb, kui teha 4K video arhiveerimiseks ja siis sellest FHD jooksvaks tarbimiseks?

Üldjuhul piisav. Aga resolutsioon pole ainuke asi, mida vaadata. Umbes sama olulne on bitrate (Mbps). Sul võib olla HD video aga kui edastusest tulev infovoog on napp siis pole kõrgest reolutsioonist kasu. Ehk siis sisuliset võib 4K pilt viletsama kvaliteediga olla, kui HD (vt. sinu 360 vido näidet).

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Tahaks panna enduurole seikluskaamera

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Ma mõtlesin just RAW videot, elik seda mis seadmes salvestatakse ja kuhugi kettale arhiveeritakse. Seal tuleb nii nagu tuleb (vist)


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Tahaks panna enduurole seikluskaamera

Lugemata postitus Postitas will111 »

Mac räägib puhast õigust. Mbps on tegelikult isegi olulisem kui reso (no vähemalt seni kuni see Mbps ei ole niivõrd meeletult suur, et ei sea üldse mingeid piiranguid salvestamisele). Reaalsus on see, et juba FHD reso on tegelikult täiesti piisav sisuliselt ükskõik mis videomaterjali jaoks. Ka 4k ekraani pealt on vägagi okei vaadata hea kvaliteediga, suure Mbps'ga FHD videot. Reso on vaid staatiline punktide arv, ja ometi on kasvõi fotondusest ehk staatiliste piltide maailmast näha kuidas tegelikult isegi seal ei ole kohe kindlasti mitte reso üksinda mingi määrav faktor. Liikuvate kaadrite puhul on ta seda veel vähem.

Aga konkreetse video puhul, mida siin enne sai kommenteeritud võib täitsa vabalt olla küll youtube kala see. mul on omalgi mingeid sarnaseid kalasid kunagi olnud teatud gopro videote üleslaadimisel.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Tahaks panna enduurole seikluskaamera

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Mul on seaded pandud vastavalt tootja soovitusele ,et neid saaks ka üles laadida jne. Ma pean seda kvaliteeti ,mida minu kaamera filmib minu jaoks täiesti piisavaks ja pilt on selge ka igal pausi vajutusel.
Seaded on need

Screenshot_20181022-195404_GoPro.jpg
Manused
Screenshot_20181022-195636_GoPro.jpg
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Tahaks panna enduurole seikluskaamera

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

YouTube'i üles laadmisel on väga palju veidrusi. Seal kodeeritakse kogu video uuesti ümber. Kõigepealt mingi avc1 kodeeringus, mis on suht kohutavalt ruudline, eriti kui kiirelt metsas sõita, kus on korraga väga palju kiirelt muutuvat pildiinformatsiooni. Enamus vähevaadatud HD ehk 1080p videoid jäävadki sellesse formaati. Kõrgemas resos üles laetud video (2,7K ja 4K) kodeeritakse üsna kiirelt ümber vp09 kodeeringusse, mis on kõvasti parem. Isegi kui lõpuks vaadatakse seda 1080p.
Et asju veelgi keerulisemaks teha, siis mul mäkil näiteks Chrome näitab enamus videoid vp09 kodeeringus, aga näiteks Safariga YouTube'i vaadates on sama video avc1 ja täielik pläust.
Vahepeal filmisin ruumi kokkuhoiumõttes 1080p, lõikasin klipi kokku, ja välja lasin 4K klipi, mille laadisin YouTube'i. Pettis ära küll ja kodeeriti oluliselt ilusamalt ära...
Kui muidugi YouTube'i laadida ei taha, siis on poogen kogu see teema. Kuigi minu meelest on sealt kõvasti mugavam asju vaadata, kui kuskil suvalise ketta pealt, mis paari aastaga kadunud või otsad andnud. Ehk siis ma kasutan YouTube'i sisuliselt "fotoalbumina".

Ma otsustasin lõpuks vähema kaadrisageduse kasuks puhtalt selle pärast, et see võimaldab rohkem värviinforamtsiooni talletada ja pärast saab videod palju ilusamaks/elutruumaks värvida.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Tahaks panna enduurole seikluskaamera

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Ma igaks juhuks tuletan meelde, et teema on sellest, et Oil soovis kaamerat endurorattale paigutada ning teda huvitavad võimalikud lahendused.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Tahaks panna enduurole seikluskaamera

Lugemata postitus Postitas will111 »

Electromoto, hea info...ma ausalt öeldes isegi ei osanud oodata, et seal tuubis sellist tsirkust tehakse, kuigi oli selge, et mingi tsirkus seal toimub :D samas jah, arvestades kuidas absuluutselt iga juku ja tema 7 poega iga päev kogu oma mittemidagi sisaldava elu sinna üles tahavad laadida siis pole ime, et igasuguseid trikke tehakse...

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Tahaks panna enduurole seikluskaamera

Lugemata postitus Postitas Black »

Eks suvaline juku ja tema seitse poega vaata neid enduurokate seiklusvideoid suht sama pilguga. Kui ehk tõesti karud tsikli ümber tralli lööma hakkavad, ületab ehk pisut suvalise kassivideo künnist.


Teema algataja
oil
Postitusi: 771
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Tahaks panna enduurole seikluskaamera

Lugemata postitus Postitas oil »

Macintosh kirjutas:

Ma igaks juhuks tuletan meelde, et teema on sellest, et Oil soovis kaamerat endurorattale paigutada ning teda huvitavad võimalikud lahendused.

Ma igaks juhuks mainin, et ma üldse ei ole solvunud, et teemas on jagatud ka väga palju muud kasulikku infot.

Kui selle asjanduse olen saanud enam-vähem okeilt tööle, siis muidugi teen ka jätkupostituse siia.

Kodeerimised, 2k4khdmpsreso ei tekita minus mingeid tundeid kahjuks. Kasutan endiselt nuppudega telefoni ja internetti üleüldse vaid siis kui Tarvis. Aga vähegi vaadatava kvaliteediga video võiks tsikli "pardakaameraga" välja võlutud saada.


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Tahaks panna enduurole seikluskaamera

Lugemata postitus Postitas will111 »

Black, selles ei peitu asja point, et milline juku ja mida vaatab või ei vaata. Point on selles, et kõik tahavad koguaeg midagi üles laadida...aga video on üsna mahukas asi, mida kuskil meedia peal hoida. Seega on vaja teha trikke, et kõiki neid gaziljobiljoneid gigabaite jukude ja enduromeeste videoid kuskile mahutada


Teema algataja
oil
Postitusi: 771
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Tahaks panna enduurole seikluskaamera

Lugemata postitus Postitas oil »

Kaamera sai ostetud paar päeva tagasi, GitUp Git2P kaamera.

Seadistusi veel väga näppinud ei ole. Paigaldasin proovi mõttes tsikli peeglivarre külge, lisatule peale. Veekindla ümbrise sees on, üllatavalt hästi jääb heli isegi läbi selle.

Esimese video tegin pimedas, et näha kas jääb ka midagi peale üldse.

Teise video tegin päev hiljem enne pimedaks minemist,
.

Nipukate ja traadijupiga kinni praegu, et katsetada mis koht paremini sobib, seepärast see plärin ja ragin. Võtmekimbust peaks ka muu mudru eraldama, see ragiseb.

Aga tundub et saab asja. Korralikult kinnitada ja ilusa ilmaga peaks saama vaadatava pildi :)

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Tahaks panna enduurole seikluskaamera

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

oil kirjutas:

Kaamera sai ostetud paar päeva tagasi, GitUp Git2P kaamera.

Kas filmimise ajal oli stabiliaator (güro) sisse lülitaud või mitte?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Teema algataja
oil
Postitusi: 771
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Tahaks panna enduurole seikluskaamera

Lugemata postitus Postitas oil »

Ikka oli jah, aga olen aru saanud, et see sellise rämeda vibra puhul ei aita väga. Pigem selline käe võbelemise vastane toime.

Aga sätin mingi päev testimisel reso väheke madalamaks, siis saab panna fps väärtuse kõrgemaks, vaatan kuidas on.

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Tahaks panna enduurole seikluskaamera

Lugemata postitus Postitas Ain »

Käisin proovisin Hero7 Blackiga ka õhtul enne pimedaks minekut väikse sõidu teha. Paigalasin kaamera originaal Gopro kinnitusega ATV esimese kaitseraua külge. Youtube ainult teeb video kvaliteedi oluliselt kehvemaks millegipärast.. Aga stabika töö näeb ära.

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Tahaks panna enduurole seikluskaamera

Lugemata postitus Postitas will111 »

oil, see hüppamine tuleb kaamerakinnitusest. kui kaamera hästi jäigalt kinnitad tsikli mõne mitte-resoneeriva osa külge siis ei tohiks sellist asja olla. fps tõstmine seda ei muuda, lihtsalt kiired kaamera liikumised on sujuvamad. samas üks kaader on ka (vähemalt) poole lühem sel juhul ning sensor ei jõua eriti valgust kinni püüda seetõttu. enamvähem sama nagu fotokal säriaeg.
hämaras ja hämara ilmaga filmides ilmselt on parem hoida fps 30 peal, sõltumata resost


Teema algataja
oil
Postitusi: 771
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Tahaks panna enduurole seikluskaamera

Lugemata postitus Postitas oil »

Tänud info eest! See Gopro güro teeb küll väga head.

Mul pole seal ühtegi mitte värisevat osa (vana KLE500, jäigad vedrud, kõrgemaks tõstetud, ees uus kärnrehv äsja pandud) (crash)

Aga hetkel on ta mul seal nagu ütlesin traadijupi ja paari nipukaga. Proovin eri variante mõnel päeval.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Tahaks panna enduurole seikluskaamera

Lugemata postitus Postitas mx77 »

oil kirjutas:

Tänud info eest! See Gopro güro teeb küll väga head.

Güro all sa mõtled gimbalit?

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Tahaks panna enduurole seikluskaamera

Lugemata postitus Postitas ranel »

Rääkides hiina kaameratest. Mul värises raami küljes kaamera korpus katki. Ise ühtegi hiinakat enam ratta külge panna ei tahaks. Hea, et kodarate vahele ei lennanud. See juhtus muidugi suurepärastel Vene teedel, aga siiski.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Tahaks panna enduurole seikluskaamera

Lugemata postitus Postitas Ain »

Siit videost on vast paremini näha Hero7black stabika töö. Kaamera on kinnitatud väga korralikult jalgratta lenksule. Ja helkuri järgi on näha kuidas stabikas töötab. Ehk siis kaamera ise ei liigu helkuri suhtes grammigi..

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Tahaks panna enduurole seikluskaamera

Lugemata postitus Postitas Black »

mx77 kirjutas:
oil kirjutas:

Tänud info eest! See Gopro güro teeb küll väga head.

Güro all sa mõtled gimbalit?

Enamiku seikluskaamerate gimbaliks on vast jäik plastmassist jalg ja güro all mõeldakse sisest optilist stabikat.


Teema algataja
oil
Postitusi: 771
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Tahaks panna enduurole seikluskaamera

Lugemata postitus Postitas oil »

Paistab siin testimise käigus selguvat, et liiga jäigalt kinnitamine suurendab lenksu vibra kandumist kaamerale. Ja noh see vana KLE 500 vibreerib ikka küll. Parim tulemus tundub jääma 2190P juures. Homme on rohkem aega, kui üle 15 sendi lund ei tule, teen pikema proovisõidu.


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Tahaks panna enduurole seikluskaamera

Lugemata postitus Postitas will111 »

mootorivibra pead ikka silmas, ma eeldan? ja 2160p? minumeelest jõhkralt overkill reso ja video võtab lihtsalt ajuvabalt palju ruumi aga eks ta kõige rohkem punkte sisaldab jah
kuhu kaamera kinnitasid üldse?


Teema algataja
oil
Postitusi: 771
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Tahaks panna enduurole seikluskaamera

Lugemata postitus Postitas oil »

Mootorivibra pidasin silmas jah. KLE-l on jäigad peeglivarred ja nende küljes mul lisatuled. Lisatule peale panin kaamera istuma. Siis pöörab koos lenksuga ja on üsna hea nähtavusega kohas, samas okste eest veitsa hoitud tuuleklaasi ja peegli abil.


Teema algataja
oil
Postitusi: 771
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Tahaks panna enduurole seikluskaamera

Lugemata postitus Postitas oil »

Kaamera sai nüüd lõpuks paigaldatud suhteliselt jäigalt lisatule peale, mis omakorda on väikese polsterdusega paigaldatud lenksu külge.

Linnas aeglasel kiirusel on pilt selline:

Aeglasel kiirusel.jpg

Maanteel sai kaamerasilm (või õigemini veekindel lisakorpus) juba ka rataste alt tulev soga, aga pilt ikkagi suht OK:

90 kmh.jpg

Männikul kergelt raputaval teel sõites selline:

Männikul.jpg

Olen rahul.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”