Suur pistiku- ja juhtmeteema

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
biker.bot
Postitusi: 116
Liitunud: 07 Dets 2016, 16:24
Tänatud: 37 korda

Suur pistiku- ja juhtmeteema

Lugemata postitus Postitas biker.bot »

Teema tekkis seoses aruteludega, kuidas ühendad tsikli peal GPS sedet/telefoni.
[mention]morse[/mention] ettepanekul sai teema poolitatudd, nii, et pistiku ja pistikutangide huvilised saaksid siin edasi arutelda.

Pistiku-juhtmejutuks kiskus siin: viewtopic.php?f=11&t=103533&start=330#p843557



Kasutaja avatar

iSlanderADV
Mode
Postitusi: 557
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: Honda CRF1000L
Asukoht: EU
Tänanud: 180 korda
Tänatud: 120 korda
Kontakt:

Re: Suur pistiku- ja juhtmeteema

Lugemata postitus Postitas iSlanderADV »

Ronk kirjutas: 19 Veebr 2020, 09:42
iSlanderEST kirjutas: 19 Veebr 2020, 09:31

Mu juhtmevaba laadimine on otsad andnud. Võtan nädalavahetusel gondli maha ja vaatan üle, mis siis juhtus

Sul oli see Ali laadimise komplekt?

Jah. Üliõhuke. Muidugi võib olla, et USB on lahti tulnud gondlis sees. Eks nädalavahetusel ole näha.

[mention]morse[/mention] See lahendus peaks just olema palju parem. Maci uurimustöö, kui loed uuesti, kasutab ka minu lahendust.
Laadimisjuhet ei taha ma enam näha, ühelgi tripil ei ole see vastu pidanud.


morse
Postitusi: 1378
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 213 korda

Re: Suur pistiku- ja juhtmeteema

Lugemata postitus Postitas morse »

Spoiler
iSlanderEST kirjutas: 19 Veebr 2020, 12:11
Ronk kirjutas: 19 Veebr 2020, 09:42
iSlanderEST kirjutas: 19 Veebr 2020, 09:31

Mu juhtmevaba laadimine on otsad andnud. Võtan nädalavahetusel gondli maha ja vaatan üle, mis siis juhtus

Sul oli see Ali laadimise komplekt?

Jah. Üliõhuke. Muidugi võib olla, et USB on lahti tulnud gondlis sees. Eks nädalavahetusel ole näha.

@morse See lahendus peaks just olema palju parem. Maci uurimustöö, kui loed uuesti, kasutab ka minu lahendust.
Laadimisjuhet ei taha ma enam näha, ühelgi tripil ei ole see vastu pidanud.

Sain aru jah, et sul on mingi päris hea lahendus. Lihtsalt sellised pisiasjad nagu näiteks USB pistik gondli all või saba andev Ali QI laadija on mobiiliga navigeerimise juures kitsaskohad. Ja paremat (stabiilset) komplekti riiulist ei müüdagi...

Lihtsalt sedastasin ilmselget. :)

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Suur pistiku- ja juhtmeteema

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

iSlanderEST kirjutas: 19 Veebr 2020, 12:11

Jah. Üliõhuke. Muidugi võib olla, et USB on lahti tulnud gondlis sees. Eks nädalavahetusel ole näha.

Minu jaoks on selle konkreetse lahenduse nõrgaks kohaks laadija küljes olev juhe, see on liiga peenike selleks, et tõsisele väärkasutusele vastu pidada. Peab vaatama, kas õnnestub see lahti koukida ja midagi isasemat asemele panna. Ühenduse otsa osas olen kaalunud, et äkki annaks see USB ots asendada millegi tõsisemaltvõetavamaga.

image.png
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Suur pistiku- ja juhtmeteema

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Macintosh kirjutas: 19 Veebr 2020, 13:02
iSlanderEST kirjutas: 19 Veebr 2020, 12:11

Jah. Üliõhuke. Muidugi võib olla, et USB on lahti tulnud gondlis sees. Eks nädalavahetusel ole näha.

Minu jaoks on selle konkreetse lahenduse nõrgaks kohaks laadija küljes olev juhe, see on liiga peenike selleks, et tõsisele väärkasutusele vastu pidada. Peab vaatama, kas õnnestub see lahti koukida ja midagi isasemat asemele panna. Ühenduse otsa osas olen kaalunud, et äkki annaks see USB ots asendada millegi tõsisemaltvõetavamaga.

Mul on USB ots laadija punnis juba üle 6a olnud ja siiani töötavad kõik pesad. Ma olen paar keerdu teipi peale keeranud,et juhuslikult välja ei põruks. Saab alati lahti ja uuesti kinni panna. Kõik ühendused toodud istme alla,et plastiku all ei peaks midagi tegema,kui vajadus tekib.
Kui juhe on liiga nõrga kestaga saab seda ju lisada erinevate rüüside näol. Õhukese termokahanevaga saad vägagi tugevaks. Peaasi,et üle ei kuumuta,siis säilib elastsus ka.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Suur pistiku- ja juhtmeteema

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Macintosh kirjutas: 19 Veebr 2020, 13:02

millegi tõsisemaltvõetavamaga.

Mitte paha pärast, aga selle AMP-i või Superseali vms käki tõsiseltvõetavus on umbes sarnane 90ndatel müüdud veekindlate käekellade omaga - vett sisse laseb, aga välja tõesti mitte :wack: Pigem juba stock USB, see on tegelikult ikka väga hästi projekteeritud pistikühendus, lihtsalt juhe on kuluosa.

Kui toitepistikutega päriselt lõpuni minna ei taha, stiilis Deutsch vms, siis see tavaline odav valge klemmihoidja on way parem lahendus - vesi võib küll korraks sisse saada, aga kuivab ka kohe jälle ära. Ma endurokat uputan ikka suht regulaarselt, aga siiani null probleemi, pistikusse tagaküljelt sisenenud Lõuna-Eesti savi toimib päris hea veetõkkena :)

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Suur pistiku- ja juhtmeteema

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Spoiler
Jesper kirjutas: 20 Veebr 2020, 00:59
Macintosh kirjutas: 19 Veebr 2020, 13:02

millegi tõsisemaltvõetavamaga.

Mitte paha pärast, aga selle AMP-i või Superseali vms käki tõsiseltvõetavus on umbes sarnane 90ndatel müüdud veekindlate käekellade omaga - vett sisse laseb, aga välja tõesti mitte :wack: Pigem juba stock USB, see on tegelikult ikka väga hästi projekteeritud pistikühendus, lihtsalt juhe on kuluosa.

Kui toitepistikutega päriselt lõpuni minna ei taha, stiilis Deutsch vms, siis see tavaline odav valge klemmihoidja on way parem lahendus - vesi võib küll korraks sisse saada, aga kuivab ka kohe jälle ära. Ma endurokat uputan ikka suht regulaarselt, aga siiani null probleemi, pistikusse tagaküljelt sisenenud Lõuna-Eesti savi toimib päris hea veetõkkena :)

Sul on õigus. Kusjuures mõtlesin ma ka ise korraks nii ja otsustasin mingil arusaamatul põhjusel, et Superseal oleks siiski parem.

USB häda on selles, et see võib hakata sadul all "lahti ronima". See konkreetne laadija millest me räägime on tootja väitel veekindel (ma kalduks pigem arvama, et pritsmekindel/niiskuskindel) ja seadmest tuleb välja juhe, mille otsas USB-A. Minu jaoks on kaks nõrka kohta:
a) juhe on tõsiseltvõetavuse jaoks liiga peenike, läheb varem või hiljem katki
b) usb ots sadula all pole kindel vaid võib lahti tulla, muidugi annab sinna mingi kummirõngaga lahenduse arendada, mis pistikut pesasse surub aga otstarbekam oleks mingi pistik panna.

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Suur pistiku- ja juhtmeteema

Lugemata postitus Postitas ranel »

Macintosh kirjutas: 20 Veebr 2020, 11:10
Spoiler
Jesper kirjutas: 20 Veebr 2020, 00:59
Macintosh kirjutas: 19 Veebr 2020, 13:02

millegi tõsisemaltvõetavamaga.

Mitte paha pärast, aga selle AMP-i või Superseali vms käki tõsiseltvõetavus on umbes sarnane 90ndatel müüdud veekindlate käekellade omaga - vett sisse laseb, aga välja tõesti mitte :wack: Pigem juba stock USB, see on tegelikult ikka väga hästi projekteeritud pistikühendus, lihtsalt juhe on kuluosa.

Kui toitepistikutega päriselt lõpuni minna ei taha, stiilis Deutsch vms, siis see tavaline odav valge klemmihoidja on way parem lahendus - vesi võib küll korraks sisse saada, aga kuivab ka kohe jälle ära. Ma endurokat uputan ikka suht regulaarselt, aga siiani null probleemi, pistikusse tagaküljelt sisenenud Lõuna-Eesti savi toimib päris hea veetõkkena :)

Sul on õigus. Kusjuures mõtlesin ma ka ise korraks nii ja otsustasin mingil arusaamatul põhjusel, et Superseal oleks siiski parem.

USB häda on selles, et see võib hakata sadul all "lahti ronima". See konkreetne laadija millest me räägime on tootja väitel veekindel (ma kalduks pigem arvama, et pritsmekindel/niiskuskindel) ja seadmest tuleb välja juhe, mille otsas USB-A. Minu jaoks on kaks nõrka kohta:
a) juhe on tõsiseltvõetavuse jaoks liiga peenike, läheb varem või hiljem katki
b) usb ots sadula all pole kindel vaid võib lahti tulla, muidugi annab sinna mingi kummirõngaga lahenduse arendada, mis pistikut pesasse surub aga otstarbekam oleks mingi pistik panna.

Sa mõtled enda jaoks asja liiga keeruliseks. Paar termotoru ja kaablisidet ning on kõik korras.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Ronk
Postitusi: 1414
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Re: Suur pistiku- ja juhtmeteema

Lugemata postitus Postitas Ronk »

Spoiler
Jesper kirjutas: 20 Veebr 2020, 00:59
Macintosh kirjutas: 19 Veebr 2020, 13:02

millegi tõsisemaltvõetavamaga.

Mitte paha pärast, aga selle AMP-i või Superseali vms käki tõsiseltvõetavus on umbes sarnane 90ndatel müüdud veekindlate käekellade omaga - vett sisse laseb, aga välja tõesti mitte :wack: Pigem juba stock USB, see on tegelikult ikka väga hästi projekteeritud pistikühendus, lihtsalt juhe on kuluosa.

Kui toitepistikutega päriselt lõpuni minna ei taha, stiilis Deutsch vms, siis see tavaline odav valge klemmihoidja on way parem lahendus - vesi võib küll korraks sisse saada, aga kuivab ka kohe jälle ära. Ma endurokat uputan ikka suht regulaarselt, aga siiani null probleemi, pistikusse tagaküljelt sisenenud Lõuna-Eesti savi toimib päris hea veetõkkena :)

Vaidleks vastu. Kasutades !õiges! mõõdus kaabli tihendeid (neid kollased lõõtsad mis ümber kaabli lähevad), toimivad !originaal! AMP superseal pistikud väga hästi. Ali omadel olen täheldanud probleeme, kuid ka need töötavad enamasti kui tihendi suurus on õige valitud.

Enamasti jääb probleem paigaldaja, puuduliku teadmiste ja puudulike paigaldusvahendite taha. AMP pistikud tahavad spetsiaalseid tange, kus on kahes mõõdus tsangid. Esimene pool pigistab kaabli ühenduse ja tagumine pool tihendi klemmi külge. Sellisel juhul ei saa tihend paigaldusel ära nihkuda ning ühendus jääb tihe.

AMP-i pistikute suureks miinuseks on nende "isa" poolse pistiku suurus, mis rikub tihti paigalduse ära kitsas kohas.

Ärge makske üle poes müüdavate "komplektide" eest. Nende probleemiks on see, et klemme ja tihendeid on kõike üks. Ehk kui keerad mõne klemmi tuksi, pole sul asendust võtta.

Tasub tellida suurem kogus ja hinnad on täiesti teised. Kel huvi siis olen vahendanud antud pistikuid päris palju.

[mention]Macintosh[/mention] tegelt võiks teha pistikutest täiesti eraldi teema. Kindlasti on päris palju erinevaid lahendusi mida kuskil kasutatakse ja hea oleks seda infot kuskile teemasse koguda.

Viimati muutis Ronk, 20 Veebr 2020, 13:54, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Ronk
Postitusi: 1414
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Re: Suur pistiku- ja juhtmeteema

Lugemata postitus Postitas Ronk »

urmas66 kirjutas: 19 Veebr 2020, 23:26

[Õhukese termokahanevaga saad vägagi tugevaks. Peaasi,et üle ei kuumuta,siis säilib elastsus ka.

Kuidas sa õhukese termokahaneva üle USB pesa saad? Selleks tuleb ikkagi pesa lahti joota, et saaks kahaneva peale. Pigem korralik teip ja mis väärkohtlemist see kaabel seal ikka saab? Enamasti tõmmatakse korralikult raami külge kinni et kuskil ei lopendaks. Pole mul veel ükski kaabel katki läinud tsikli peal.

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Suur pistiku- ja juhtmeteema

Lugemata postitus Postitas Jesper »

A millised need spetsiaalsed tangid on, st mis maksavad, kust saab jne? Minul läksid ilusti kõige tavalisemate krimpimistangide vahele, mis pmst igas piimapoes müügil on: https://www.oomipood.ee/product/vtnct_i ... d?q=tangid , anoh ega ma liiga pikalt ei süvenenud kui aus olla. Pistikud tellisin siit: https://www.vehiclewiringproducts.co.uk ... connectors , ei tundu nagu liiga "ali", samas muidugi mina neid peenema rahva salakohti ei tea, kust läbi "vahendamise" ükssarviku karvu pudeneb :D

Mulle endale meeldivad need: https://www.vehiclewiringproducts.co.uk ... tors-2-8mm , Twinil on need igal pool standardis ja noh pidasid enamus veerand sajandit vastu, enne kui ma paar aastat tagasi sealt üle käisin ja suure osa klemme välja vahetasin.

Täiendus: krt ongi erinevad tangid välja mõeldud jah: https://www.vehiclewiringproducts.co.uk ... earch=TT77. Noh, siis pilt selge :)

Viimati muutis Jesper, 20 Veebr 2020, 14:23, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Suur pistiku- ja juhtmeteema

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

[mention]Ronk[/mention] kui on kahe otsaga juhe,siis sellest peenemast,micro või C otsast läheb üle iga rüüs. Ühed õhukesed(mul on sinised ja kollased) rüüsid tõmbavad päris palju kokku. neid on ju müügil ka erineva kahanemisega. Mingi 14mm äkki võiks USB otsast üle minna ja kui see pool kokku tõmbab siis võiks ju OK olla.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Ronk
Postitusi: 1414
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Re: Suur pistiku- ja juhtmeteema

Lugemata postitus Postitas Ronk »

Jesper kirjutas: 20 Veebr 2020, 14:12
Spoiler

A millised need spetsiaalsed tangid on, st mis maksavad, kust saab jne? Minul läksid ilusti kõige tavalisemate krimpimistangide vahele, mis pmst igas piimapoes müügil on: https://www.oomipood.ee/product/vtnct_i ... d?q=tangid , anoh ega ma liiga pikalt ei süvenenud kui aus olla. Pistikud tellisin siit: https://www.vehiclewiringproducts.co.uk ... connectors , ei tundu nagu liiga "ali", samas muidugi mina neid peenema rahva salakohti ei tea, kust läbi "vahendamise" ükssarviku karvu pudeneb :D

Mulle endale meeldivad need: https://www.vehiclewiringproducts.co.uk ... tors-2-8mm , Twinil on need igal pool standardis ja noh pidasid enamus veerand sajandit vastu, enne kui ma paar aastat tagasi sealt üle käisin ja suure osa klemme välja vahetasin.

Täiendus: krt ongi erinevad tangid välja mõeldud jah: https://www.vehiclewiringproducts.co.uk ... earch=TT77. Noh, siis pilt selge :)

Kel "vahendamise" vastu huvi, saab juba privas suhelda. Lihtsalt hulgihinnaga on neid parem osta läbi tutvuste, kui lihtsalt poe letihinda maksta. Lisaks tead et saad õige asja :ner: minu arust lingil olevad ei ole originaal pistikud. Lisaks tangid ei ole originaalid. Originaal tangide hinna tõttu jäävad enamastel need ostmata ja kasutatakse alternatiive. :)

Kel huvi saab koode googeldada

0-0282080-1 - F korpus
0-0282104-1 - M korpus
183036-1 - M pin (0.35-0.5mm2)
183035-1 - F pin (0.35-0.5mm2)
183024-1 - M pin (0,75-1,5mm2)
183025-3 - F pin (0,75-1,5mm2)
281934-2 - gasket for 1,8-2.4mm cable

Antud pistikud ja tangid on mõeldud ikkagi professionaalsemaks kasutamiseks, mida tehakse päevas kümneid kui mitte sadu. Tsikli peal enamasti sellist asja ette ei tule ja mõistlik on hobi korras alternatiivsete lahendustega leppida. Need samad su poolt välja toodud twini pistikud kestavad ilmselt aastakümneid sellistes tingimustes kuhu nad mõeldud on. Vesi pääseb sisse ja pääseb välja. Kõik toimib. Kui aga on juttu näiteks merevee kindlatest pistikutest, siis tulevadki mängu taolised AMP omad.

Jutu kokkuvõtteks, et kasutage pistikuid otstarbeliselt ja kui tahate järgmise klassi asju proovida, siis kasutage vähemalt originaal asju (togi)

Kasutaja avatar

Ronk
Postitusi: 1414
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Re: Suur pistiku- ja juhtmeteema

Lugemata postitus Postitas Ronk »

urmas66 kirjutas: 20 Veebr 2020, 14:23

@Ronk kui on kahe otsaga juhe,siis sellest peenemast,micro või C otsast läheb üle iga rüüs. Ühed õhukesed(mul on sinised ja kollased) rüüsid tõmbavad päris palju kokku. neid on ju müügil ka erineva kahanemisega. Mingi 14mm äkki võiks USB otsast üle minna ja kui see pool kokku tõmbab siis võiks ju OK olla.

Jah sellest saab üle küll. Sain aru et jutt oli sellest QI laadijast. Kas sellel otsas tavaline USB A või C connector? Ilmselt laadija coil-i juures on tehtud see veekindla püsiva ühendusena.

Ehk kui tavaline USB siis pole mina veel leidnud nii kõva kahanevat, mis suudab USB A-st üle ronida ja tõmmata ennast ümber 2-3mm kaabli kokku.

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Suur pistiku- ja juhtmeteema

Lugemata postitus Postitas ranel »

Ronk kirjutas: 20 Veebr 2020, 15:35
Spoiler
urmas66 kirjutas: 20 Veebr 2020, 14:23

@Ronk kui on kahe otsaga juhe,siis sellest peenemast,micro või C otsast läheb üle iga rüüs. Ühed õhukesed(mul on sinised ja kollased) rüüsid tõmbavad päris palju kokku. neid on ju müügil ka erineva kahanemisega. Mingi 14mm äkki võiks USB otsast üle minna ja kui see pool kokku tõmbab siis võiks ju OK olla.

Jah sellest saab üle küll. Sain aru et jutt oli sellest QI laadijast. Kas sellel otsas tavaline USB A või C connector? Ilmselt laadija coil-i juures on tehtud see veekindla püsiva ühendusena.

Ehk kui tavaline USB siis pole mina veel leidnud nii kõva kahanevat, mis suudab USB A-st üle ronida ja tõmmata ennast ümber 2-3mm kaabli kokku.

https://www.mouser.com/ProductDetail/TE ... O0CA%3D%3D

Liimiga, jääb 3mm peale ka pidama :D

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

stev666
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Mär 2008, 21:48
Tsikkel: SUZUKI M1800R&HondaVTX1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 25 korda

Re: Suur pistiku- ja juhtmeteema

Lugemata postitus Postitas stev666 »

Spoiler
Ronk kirjutas: 20 Veebr 2020, 13:53
urmas66 kirjutas: 19 Veebr 2020, 23:26
Macintosh kirjutas: 19 Veebr 2020, 13:02
iSlanderEST kirjutas: 19 Veebr 2020, 12:11

Jah. Üliõhuke. Muidugi võib olla, et USB on lahti tulnud gondlis sees. Eks nädalavahetusel ole näha.

Minu jaoks on selle konkreetse lahenduse nõrgaks kohaks laadija küljes olev juhe, see on liiga peenike selleks, et tõsisele väärkasutusele vastu pidada. Peab vaatama, kas õnnestub see lahti koukida ja midagi isasemat asemele panna. Ühenduse otsa osas olen kaalunud, et äkki annaks see USB ots asendada millegi tõsisemaltvõetavamaga.

Mul on USB ots laadija punnis juba üle 6a olnud ja siiani töötavad kõik pesad. Ma olen paar keerdu teipi peale keeranud,et juhuslikult välja ei põruks. Saab alati lahti ja uuesti kinni panna. Kõik ühendused toodud istme alla,et plastiku all ei peaks midagi tegema,kui vajadus tekib.
Kui juhe on liiga nõrga kestaga saab seda ju lisada erinevate rüüside näol. Õhukese termokahanevaga saad vägagi tugevaks. Peaasi,et üle ei kuumuta,siis säilib elastsus ka.

Kuidas sa õhukese termokahaneva üle USB pesa saad? Selleks tuleb ikkagi pesa lahti joota, et saaks kahaneva peale. Pigem korralik teip ja mis väärkohtlemist see kaabel seal ikka saab? Enamasti tõmmatakse korralikult raami külge kinni et kuskil ei lopendaks. Pole mul veel ükski kaabel katki läinud tsikli peal.

Use olen sellega juhtmeid vastupidavamaks saanud

IMG_20200220_162848.jpg
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Suur pistiku- ja juhtmeteema

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Need valged suhkrutükid saab suvaliste tangidega ilusti kokku aga need mustad paistavad olema sellied mida ka Würth pakub.Vot nendega on tõesti nii et hulk vandesõnu ja p....s pinne jääb kasutamata kui õigeid tange pruugid.Nende kõige tavalistemate tangidega on psühholoogi juurde vaja.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Suur pistiku- ja juhtmeteema

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Kui vaja on rüüsi ainult juhtme kaitseks,siis ei pea ta ka külge kleepima. Piisav kui otsad teed ,miski jämedamaga hermeetiliseks.Aga väga hästi kaitseb ka võrküüs,mille saab juhtme ümber ise tõmmata pingule.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”