Alpinestars kombed (bike'le)

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded


Teema algataja
Raiducii

Alpinestars kombed (bike'le)

Lugemata postitus Postitas Raiducii »

Teab keegi või omab kokkupuudet nendega?? On tegija firma võrreldes Dainese vm sellisega?? Olen tsekand Ramo koduleheküljelt ja tundub et hinnad jäävad 10000 ja 27000 vahele. Oskab keegi kommenteerida neid? Niipalju ma tean et MotoGP-s Toni Elias sõidab sellega :P


Kasutaja avatar

pacaan
Postitusi: 976
Liitunud: 25 Veebr 2005, 12:15
Tsikkel: ZX12R turbo
Asukoht: Tallinn / Eesti
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas pacaan »

Alpinestars kombed on väga viis värk, nii kvaliteedi kui välimuse osas. Soovitaks eriti üheosalist varianti. Nn. moto gp replicad on ka vh tuulutusega.
Hinnaklassilt nõksa odavam kui Dainese. Isiklikult minule meeldib Dainese stiil veidi rohkem (ikkagi Itaalia mood 8) ).

PS. kui mu mälu mind ei peta siis ka hetkel õnnetult teiseks langenud Nicky Hayden kasutab Alpinestarsi kombet (nagu paljud ameeriklased).
8,64 @ 1/4 - Kawasaki ZX12R turbo
9,09 @ 1/4 - Suzuki Hayabusa turbo
9,8x @ 1/4 - Kawasaki ZX6R
Kasutaja avatar

manager2
Postitusi: 590
Liitunud: 12 Mär 2006, 16:52
Asukoht: Tallinn

Re: Alpinestars kombed (bike'le)

Lugemata postitus Postitas manager2 »

Raiducii kirjutas:
Teab keegi või omab kokkupuudet nendega?? On tegija firma võrreldes Dainese vm sellisega?? Olen tsekand Ramo koduleheküljelt ja tundub et hinnad jäävad 10000 ja 27000 vahele. Oskab keegi kommenteerida neid? Niipalju ma tean et MotoGP-s Toni Elias sõidab sellega :P
mul üks selline isend olemas (Alpinestars Vector) istub hästi, ventileeritav ja puha. koostekvaliteet on ilmselgelt väga hea. ühtegi miinust ei oska tuua. käisin sauga uues kurvis sellega kummuli kah... jäi lohisedes aega veel unistadagi - nii turvaline tunne on :). Kui stiil ja hind sobivad - soovitan soojalt.
THESE FEW MINUTES ON THE TRACK… YOU LIVE MORE THAN SOME PEOPLE DURING THEIR LIFETIME
Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Lugemata postitus Postitas puna »

Alpinestari loetakse tegelt Dainesest küll vähe kallimaks ja mulle omale meeldib ka rohkem, aga see maitse asi.
Mõlemad väga super toodang.
Müüsin neid siin mõni kuu tagasi ja mõned veel jäid kevadet ootama.
Kallid mudelid küündivad neil samasse hinnaklassi ja ei saa ilmselt üht eelistada teisele.
Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Lugemata postitus Postitas puna »

Ühteist veel mida saaks hetkel pakkuda.

Teema algataja
ThaNukks

Lugemata postitus Postitas ThaNukks »

endal ka alpinestari 2-osaline kombe, seljas on väga hea ja mugav. A kati puudumise pärast veel kombega sõitnud ei ole, kuid autokoolis õppesõite tehes olen ülemise osa ikka peale visanud.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”