Vihmariietus.

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded


Teema algataja
proton
Postitusi: 152
Liitunud: 07 Mai 2004, 13:38

Vihmariietus.

Lugemata postitus Postitas proton »

Vaatasin motopes müüdavaid teiste riiete peale tõmmatavaid vihmakombesid.
http://www.motopood.ee/pood/default.php ... bcfccd4215
Kas keegi on neid ka kasutanud? Kas need hoiavad ilusti ümber teiste siiete, või sõidu ajal hakkavad laperdama ka? Kumba neist soobvitate. Plaan on panna selline kombe kuskile istme alla, sest iial ei tea, milla vaja vihmas sõita.



uuggu
Postitusi: 232
Liitunud: 23 Apr 2006, 23:13

Lugemata postitus Postitas uuggu »

ostsin ehitusriiete poest miskid analoogsed kilekad. käivad kyll kui just 250ga vihmas ei tuhise. mida täpsema suuruse ostad, seda vähem laperdab.

-Tomm
Postitusi: 80
Liitunud: 23 Juul 2005, 01:34
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas -Tomm »

Ostsin eelmine aasta Louisist sarnase, maksis 20 eur. Ei mäleta, et seljas oleks loperdanud. Samas on ta piisavalt ebamugav ja kannad seda oludes, kus võimalik loperdamine ei ole enam probleemi kategoorias. Vihma peab hästi, vastu tundub ka pidavat. Õhku ei lase üldse läbi ja higistama ajab ka külma ilmaga (selles seisneb ka ebamugavus). Kui istme alla plaanid panna, siis poepakendi suuruseks tükiks ei ole mina seda enam kunagi suutnud voltida.
Kasutaja avatar

Freaksmart
Postitusi: 774
Liitunud: 07 Apr 2004, 14:15
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 5 korda

Lugemata postitus Postitas Freaksmart »

Seda esimest ei tasu küll osta. See on sisuliselt ühekordne. Tal isegi nimetus "one way...".
Mis aga puudutab istme alla penemist, siis selles ei näe ka mingit mõtet kuna tsikli riided peavad vihmale päris mitu tundi vastu kui just tegemist padukaga pole. Kui aga kavatsed rohkem sõita siis järelikult lähed juba kuskile väga kaugel ja selleks sõiduks valmistad juba ennem ning sellisel juhul võib ka vihma ülikond kaasa võtta.

Endale ostsin talvel selle: http://louis9.louis.de/katalog2007/pages/164.pdf
tundub väga hää olevat.
Kasuta otsingut siin oli juba vihma kombetest teemasid. Keegi kogemustega oskas öelda, et vaadata tuleb kindlasti sellise mis on seest võrguga kaetud. Vastasel juhul hakkab kleepuma riiete külge ning ahistama igalt poolt.
Jawa 634 (15kw); Jawa 638 (17kw); Suzuki GS500E (34kw); Hyosung GT650 (60kw); BMW F800S (63kw)
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

Istme all kaasas vedada on siiski hea mõte. Isegi minusuguse lihtsa pendeldaja puhul. Üks asi on vihm ja nahkkombe võimalik puhtast vihmaveest läbivettimine, aga sama oluline on veokite ja busside poolt õhku paisatav poripilv. Mul on alati istme all. Kui merele lähen siis vajadusel "laenan" seda sealt istme alt ja pärast panen tagasi.
Asi ise on samuti pärit tööriiete poest ja on täiesti umbne - väga pikalt ei taha üll hoida. Aga 100...150 krooni eest võib omale tihti uue lubada. Kui näiteks värv enam ei meeldi :)
Suzuki GSX 750 Inazuma

annelik

Lugemata postitus Postitas annelik »

ostsin paar aastat tagasi depoost ixs vihmakombe, maksis küll tonni ringis, aga on väga hea. pean tunnistama, et lühematel otsadel olen seda kasutanud lihtsalt tavariiete peal, ilma "päris" sõiduriieteta. ei loperda, ei lase läbi jne. oma tõelist headust tõestas aga siis, kui kord õnnetul kombel maanteel vihmaga 70 km kiirusel külje maha panin, seljas vaid teksad, fliis ja seesama kombe. lohisedes hea hulk maad mööda asfalti, jäi kombe täiesti terveks, ja minagi seal sees enamvähem. loomulikult ma ilma korraliku varustuseta enam ei sõida, aga kombe on hea.

petz
Postitusi: 1443
Liitunud: 20 Juun 2005, 11:29
Tsikkel: KMZ sidecar, Super Tenere
Asukoht: Lilli-Nuia-Viljandi-Emmaste
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas petz »

siiani saanud hakkama mingite würth kauplusest soetatud vihma pidavate sinist värvi kile riietega, mis parasjagu nii lahedad, et annab tava tsikliriietusele peale tõmmata.
ah jaa, hind kusagil peale saja eek
Kasutaja avatar

mumm
Postitusi: 627
Liitunud: 12 Nov 2003, 15:34
Tsikkel: horney Helga
Asukoht: Kohatu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas mumm »

mina ostsin kunagi nn tööriided, kaheosalise garfieldi-värvi vihmakad. jummala odavad. vihma peavad hästi. aga krt, õhk ei liigu mitte mingil viisil. jubedalt ajavad higistama. (ja isegi oranz värv ei aita olla kaasliiklejatele rohkem märgatav :evil: ). eelmisest aastast on louisest ostetud sama kombe mis Freaksmartil. väga broo! hingab, sest on võrguga. käib kiirelt üll, ka saabastest mahub üle. on mugav, ei laperda. piiksul on sama laadne, aga ilma võrguta, ja selle selga ajamine on palju raskem.

kunagi mõtlesin ka, et milleks rohkem maksta kui saab ka odavamalt. hetkel enam ei mõtle, sest esmavajadus on rahuldatud, nüüd hakkab mugavus rolli mängima.

mumm
väike kuri mootorrattur
Kasutaja avatar

Kameeleon
Postitusi: 572
Liitunud: 06 Dets 2003, 14:30
Asukoht: Siin. Ratas- kah siin

Lugemata postitus Postitas Kameeleon »

RUNKA seljas ja pole vihmakat eraldi vaja olnud. Pealegi kui palju te näiteks eelmisel aastal seda vihmakombet kasutasite? 2 korda? Korra? Või jäite vihmaga hoopis koju
Timex käekellad Bikeri raffale hea hinnaga
Kontakt: www.watches.ee
kari@jewelry.ee
Kasutaja avatar

toim
Postitusi: 382
Liitunud: 16 Dets 2003, 15:44
Asukoht: Saue

Lugemata postitus Postitas toim »

Kameeleon kirjutas:
RUNKA seljas ja pole vihmakat eraldi vaja olnud. Pealegi kui palju te näiteks eelmisel aastal seda vihmakombet kasutasite? 2 korda? Korra? Või jäite vihmaga hoopis koju
ju see on siis nagu kondoomipakk taskus - et kunagi ei tea, millal vajadus tekib :)
CRF250R
Kasutaja avatar

AN-400
Postitusi: 448
Liitunud: 14 Okt 2003, 17:00
Tsikkel: Suzuki 650
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas AN-400 »

petz61 kirjutas:
siiani saanud hakkama mingite würth kauplusest soetatud vihma pidavate sinist värvi kile riietega, mis parasjagu nii lahedad, et annab tava tsikliriietusele peale tõmmata.
ah jaa, hind kusagil peale saja eek

täpselt... endalgi sama asi olnud kasutusel. jopet pole vaja läinud, aga pükse küll. pärast on ka hea kokku rullida ja esihargi nahkkotti paigutada, väga hästi mahub ära. suuruse võtsin XXL ja käib teiste pükste peale küll. ja väga hästi peab vett ja sodi
Suzuki 650 K7

Äännn
Postitusi: 260
Liitunud: 17 Mai 2010, 08:12
Tsikkel: Kawasaki KLE500

Re: Vihmariietus.

Lugemata postitus Postitas Äännn »

Tellisin endale eile Spidi Flux ühes tükis kombe http://www.spidi.com/it/it_en/tuta-flux.html. Hind on üsna kõrge, aga oma tervis on kallim. Pärast 3.septembri pikka vihmas sõitu otsustasin, et kui läheb ka ainult 1x aastas vaja, siis on ta ikkagi olemas, läheb tsikliriietele hopsti peale (Veltis MP Asu kombekaga proovisin, Spidi Fluxi neil kohal hetkel polnudki) ja et mind liikluses märja ilmaga NII kollasena hästi näha on :wink:

Küsimus kogemustega ühes tükkis vihmakombe kasutajatele - kui palju sõiduriietest suurema vihmakombinesooni oled valinud? Liiga suur istub nagu kott, hakkab laperdama ja kaelaauk on liiga avar, vihm pressib sealt ja varrukatest sisse; Mu sõiduriided - Evod on slim fit M suurus ja vihmakombekat proovisin L-suuruses MP Asu kombekat. Oli väga lohvka. XXL veel suurem, nagu oleks magamiskotti roninud. Spidi omad pidid sellega võrreldes väiksemad olema (st nende L suurus pidi olema väiksem kui MP Asu M). :mrgreen: Veidike suurem on vist parem, kuna maanteel kombekasse pugeda siis kergem, õigus?

Viimati muutis Äännn, 09 Sept 2010, 21:00, muudetud 1 kord kokku.

rhannes
Postitusi: 191
Liitunud: 22 Apr 2007, 20:42
Tsikkel: Yamaha fazer1000
Asukoht: soome,tallinn.

Re: Vihmariietus.

Lugemata postitus Postitas rhannes »

Endal IXS u-60euri ja toimib väga hästi.Suvel Tallinnast Saaremaale sõites sadas terve tee korraliku vihma, hingas väga hästi keha kuiv riided kuivad ja enesetunne kohale jõudes suurepärane, kuna esimest korda sellise vihmaga nii pikk tee ja kogemusepagas taas suurem.


Äännn
Postitusi: 260
Liitunud: 17 Mai 2010, 08:12
Tsikkel: Kawasaki KLE500

Re: Vihmariietus.

Lugemata postitus Postitas Äännn »

"Vihmakindad" ostsin - kollased kummikindad, et panna need oma IXC kinnastele tugeva vihma korral peale enne kui kinnas üldse läbimärjaks saab. Hea käppa visata! On kellelgi mingit paremat ja odavamat ideed kuidas käsi külmas ja vihmas pikal sõidul suht sooja ja kuivana hoida?

Kasutaja avatar

Kuzmitz
Postitusi: 763
Liitunud: 30 Mai 2005, 10:00
Tsikkel: Täitsa olemas.
Asukoht: Tarvanpää

Re: Vihmariietus.

Lugemata postitus Postitas Kuzmitz »

Äännn kirjutas:

"Vihmakindad" ostsin - kollased kummikindad, et panna need oma IXC kinnastele tugeva vihma korral peale enne kui kinnas üldse läbimärjaks saab. Hea käppa visata! On kellelgi mingit paremat ja odavamat ideed kuidas käsi külmas ja vihmas pikal sõidul suht sooja ja kuivana hoida?

Suured käekaitsmed ja käepideme soendused on minul abiks...

Pilt
Raibe, Rakvere Raibe.
Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Vihmariietus.

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

Ise müün ja olen seda kasutanud ka (küll rinkal vihmasõidus) - vett peab, ei laperda ja seega tänavale peaks igati pro olema.


pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Vihmariietus.

Lugemata postitus Postitas pyta »

ei tea,seda tööriiete poe kombet küll ei soovita.ise olen ka mõelnud,et krt 60-70 euri sellise asja peale küll ei paneks,aga viimane kord,sain täitsa aru.
sain korraliku paduka,niiet olin kohe läbi märg,tõmbasin tanklasse,võtsin tagi seljast ära,panin kotti(nii külm oli lihtsalt),panin tavalise pusa ja sinna peale xxxl vihmakombe.raip hakkas nii räigelt lopendama,et peale 10 km käed surisesid,vibra oli nii suur silmis,et peeglist ei eristanud autosid kah. pikalt ei kannatanud,tõmbasin uude tanklasse,panin märja tagi uuesti alla ja vihmakombe uuesti peale,siis oli ok.
aa ja selle 10kmga oli lukk ka puruks korra,a lasin mõned korrad 200+ kmh kah,võibolla sellepärast :ner:

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)
Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1487
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 107 korda
Tänatud: 64 korda

Re: Vihmariietus.

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

Ütleks siis paar kaitsvat sõna jällegist tööriistapoe vihmariiete kaitseks - lubatud kiirustega liigeldes (ok, natuke üle) tulin mina Saaremaalt padukaga kuni Tartuni. Ainukesed märjad asjad olid kindad ja saapad.
OK, kapuutsiga asi ajas mind eelmine aasta tõesti tiba tigedaks, no kuidagi et tahtnud normaalselt seljas püsida aga muidu on tööriistakaupluse pakutav riide igati sobilik. Lihtsalt minu isiklik täheleepanek.


zx12r

Re: Vihmariietus.

Lugemata postitus Postitas zx12r »

Olen oma vihmakombet kahe aasta jooksul näkanud kasutama tubli 5 korda. Ses suhtes tasub ära, jääb kuivaks, hoiab mõnusasti ümber tsikliriiete, ei lopenda.

Olen sõitnud ka tööriistapoest ostetud vihmariietega - tõmmanud need lihtsalt sõiduriiete peale. Erilist vahet ei tähelda, vaid kvaliteet tööriistapoest soetatud riietel kehvem - jope lukk läks loojakarja ning esimesel kummardumisel (MA EI OLE PAKS!!!) loobus pükste harudevahe õmblustega koostööst.

Kui kasutada korra aastas (nagu eelpoolkõneleja mainis) vihmariietust, siis soovitan soojalt osta tööriistapoest vihmariided. Tuleb tunduvalt odavam ning iga aasta saad omale uut värvi kummiülikonna soetada.

Et olen ise nii vähe oma motopoest soetatud "hia hinnaga" vihmaülikonda kasutanud - seda loen vaid hea õnne tõttu juhtunuks ning loodan, et see nii jääbki.

Muretuid kilomeetreid!


Äännn
Postitusi: 260
Liitunud: 17 Mai 2010, 08:12
Tsikkel: Kawasaki KLE500

Re: Vihmariietus.

Lugemata postitus Postitas Äännn »

tramm66 kirjutas:

Ise müün ja olen seda kasutanud ka (küll rinkal vihmasõidus) - vett peab, ei laperda ja seega tänavale peaks igati pro olema.

Aga Mati, see on ju tumedat värvi. Vihmakindlust võib tal isegi väga hea olla, aga mulle on turvalisus=märgatavus vihmas ka väga oluline. Minu KL500 esituli pole kõige eredam. Seetõttu tahan SPIDI kollast kombet. Proovisin Veltis SPIDI valget kaheosalist ka, aga see sobib ka rohkem rinkakombe või riiete peale, materjal mingi üsna õrn kummi, mida jalarauaga kohe rebestaks ja kui tahad sellist maanteel sõiduriietele peale panna, peaks saapad jalast ära võtma (see ei lähe mitte).
Mul plaan SPIDI kombekat ikka rohkem kui 1x aastas kasutada, tänavune suvi on ju lihtsalt väga eriline olnud, reeglina on vihma palju rohkem kui päikest.

Tööriistapoe kummiülikonda (u 112.- eeku maksis vist) olen jalgrattaga kasutanud ja niisama, aga selle sees läksin ma sama märjaks kui see vihma käes väljast oli. Ses mõttes nagu mõttetu. :D

Pyta, SPIDi omadel on ka tootekirjelduses kirjas, et max kiirus, millega ta vihmale vastu peab on näiteks 130 km/h. Oma kogemusest oma tsikliga ütleks, et räiges vihmas ja külmas eriti kiiremini ei tahakski, nähtavus on nii sant juba.


mike1

Re: Vihmariietus.

Lugemata postitus Postitas mike1 »

proton kirjutas:

Vaatasin motopes müüdavaid teiste riiete peale tõmmatavaid vihmakombesid.
http://www.motopood.ee/pood/default.php ... bcfccd4215
Kas keegi on neid ka kasutanud? Kas need hoiavad ilusti ümber teiste siiete, või sõidu ajal hakkavad laperdama ka? Kumba neist soobvitate. Plaan on panna selline kombe kuskile istme alla, sest iial ei tea, milla vaja vihmas sõita.

Vaata http://www.parem.com/ ja sealt tellimiskeskus - tööriided - vihmariided - ja ülevalt 11-s koodiga 1319...... Hind 140 krooni ja usu, ma olen 2 hooaega sõitnud ja toimib. Olen sihukese saju kätte jäänud, et anna olla. Ei pea olema kallimad. Ja kui läheb katki vm. miks mitte siis lihtsalt uued selle raha eest osta.

Vihmaülikond nailon/PVC.
100% nailon, 100% PVC. Pealt nailon ja seest PVC.
Seljal õhutusava. Õmblused teibitud.
Kinnis lukuga. Krae sees on kapuuts. Kollane, tumeroheline, tumesinine.
Neid vihmariided on soovitav valida 1-2 numbrijagu suurem kui nende all kantavad riided.


Jaak43
Postitusi: 250
Liitunud: 22 Juun 2006, 22:01
Tsikkel: Jawa638; Kawasaki KLE 500
Asukoht: Raplamaa

Re: Vihmariietus.

Lugemata postitus Postitas Jaak43 »

Räägiks veidi siis ka enda kogemusest vihmariietega. Kasutusel siis juba kolmas aasta odav(maksis miski 150krooni) tööriiete poest ostetud kaheosalise ülikonna kohta. Minul oli samuti oluline, et riietus peab erksavärviline olema et paremini nähtav olla. Leidsin siis komplekti, kus jope oli erkkollane. Puuduseks pean selle komplekti juures seda, et varruka otsad ja samuti püksisääre otsad võiksid olla kummiga. Praegused trukid asuvad nii, et kinni neid panna ikka ei saa. Tunde pole vihmas järjest sõitnud aga sellisel pooletunnisel otsal hoian suhteliselt kuivana. Eks on kohti, kus vesi ka sisse imbub aga ka selle põhjuseks on pigem riietuse laperdamisega lahtilöönud kaitsekiht. Kindlasti tahaks sama komplekti, nagu Änn viitas aga veidi kalliks jääb esialgu minu jaoks.

Kasutaja avatar

Andrez
Postitusi: 513
Liitunud: 05 Mai 2004, 09:30
Tsikkel: KTM 990 Supermoto
Asukoht: Tallinn

Re: Vihmariietus.

Lugemata postitus Postitas Andrez »

Jaak43 kirjutas:

Räägiks veidi siis ka enda kogemusest vihmariietega. Kasutusel siis juba kolmas aasta odav(maksis miski 150krooni) tööriiete poest ostetud kaheosalise ülikonna kohta. Minul oli samuti oluline, et riietus peab erksavärviline olema et paremini nähtav olla. Leidsin siis komplekti, kus jope oli erkkollane. Puuduseks pean selle komplekti juures seda, et varruka otsad ja samuti püksisääre otsad võiksid olla kummiga. Praegused trukid asuvad nii, et kinni neid panna ikka ei saa. Tunde pole vihmas järjest sõitnud aga sellisel pooletunnisel otsal hoian suhteliselt kuivana. Eks on kohti, kus vesi ka sisse imbub aga ka selle põhjuseks on pigem riietuse laperdamisega lahtilöönud kaitsekiht. Kindlasti tahaks sama komplekti, nagu Änn viitas aga veidi kalliks jääb esialgu minu jaoks.

Mul sama odav komplekt ja kuna oli sama varruka probleem, siis kasutasin ära keeratud ja läbiõmmeldud otsa, kuhu tõmbasin kummi sisse. Palju just ei kasuta, aga toimib.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Vihmariietus.

Lugemata postitus Postitas Piipz »

hea vihmakombe eelduseks on see, et pealt on ta nailon või pvc või misiganes, sees on riidest võrk, et oleks neid lihtsam selga ajada.
Neid täiskummist kondoome on niiske ilma/niiskete riietega ikka suht võimatu selga toppida, seda eriti, kui on pikem matk ning vahepeal sajab ja siis jälle ei saja. Kui sa päevas 4 korda ikka pead seda selga ajama ja siis ära võtma, siis hakkab ka kvaliteet lugema. Ning loomulikult on boonuseks kummiga käised ja krõpsudega pingutid ja helkurid jne...

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

Hitchiker
Postitusi: 535
Liitunud: 24 Sept 2003, 10:31
Tsikkel: suzuki gsr600

Re: Vihmariietus.

Lugemata postitus Postitas Hitchiker »

MA ostsin louise-at spetsjomm tsikli vihmakombe, maksis teine miski 16 euri ja noh 400 km jutti paduvihmas sõites läbi ei tilkunud kuskilt. Soovitan igatahes. võib ju osta miski tööriietuse kileka, aga need on üldjuhul õhemad ja teise suunitlusega.

Telefon 56681119
lisavarustuseks GSR600
Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: Vihmariietus.

Lugemata postitus Postitas Yerba »

Toetan ka kasutaja ännn arvamust - Spidi Flux on üle prahi.
1) Hoiab paduvihma kenasti eemal
2) Hingab suht vabalt, alla igatahes kondentsi ei teki
3) Neoonkollasena paistad hallis vihmasajus väga hästi välja
4) Päris mugav selga ajada - tugevast materjalist ja ei pea kartma, et kuskilt katki tõmbad selgapanekul
5) Kena pakend-hoiukott on ka sellel kombel kaasas

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kasutaja avatar

valka
Postitusi: 71
Liitunud: 05 Apr 2005, 22:32
Tsikkel: Kawasaki Vulcan VN750
Asukoht: Tartu

Re: Vihmariietus.

Lugemata postitus Postitas valka »

Minu arvamus on see et kui osta siis korralik varustus mida ka hea kasutada on. Kokkuvõttes tuleb algul odav ja vilets varustus hiljem kallima ja parema vastu vahetades kulukam kui kohe kvaliteeti osta.
Olen nahkvarustuses paduvihmaga Tartust Võrru ja hiljem tagasi sõitnud, ei ole mugav pärast kohvikus üles soenemist niiske ja läbi vettinud tagi jälle selga ajada :) Tööriietega pole sõita proovinud aga hiljaaegu oli vaja vihmaga liigelda ning ostsin Motohoovist Proof-i jope ja püksid. Võrk on sees ja vajalikud kinnitused-helkurid kõik olemas. Kokku läks miski 1200.- mis minuarust pole palju ilmast sõltumatuks muutumise eest :) Eriti veel Eestis :bsmile:
Mõõtude kohta nii palju et vihmajope tuleb reeglina 1 number suurem võtta kuna selle alla jääb ka tagi koos kaitsmetega.

Riga 12 - Dnepr MT10 -75 - Kawasaki VN750
Kasutaja avatar

heimland
Postitusi: 236
Liitunud: 14 Aug 2006, 17:43
Tsikkel: cbr600rr
Asukoht: eesti tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Vihmariietus.

Lugemata postitus Postitas heimland »

Küsimus kas vihmariietel ei ole numritega arvestatud et käib tagi peale ?


Äännn
Postitusi: 260
Liitunud: 17 Mai 2010, 08:12
Tsikkel: Kawasaki KLE500

Re: Vihmariietus.

Lugemata postitus Postitas Äännn »

heimland kirjutas:

Küsimus kas vihmariietel ei ole numritega arvestatud et käib tagi peale ?

Vaata siit Size Chart alt http://www.spidi.com/it/it_en/tuta-flux.html, tundub, et pole. MP Asu selga proovides tundus jälle et on (suur ja lotendav oli L minu M riiete peal, aga see võis olla mingi meeste L ju ka, ei mäleta). Kas kannad baigimeeste nahka või rännumeeste Evot - viimane on tunduvalt mahukam kui nahk, erinevus olemas, seetõttu on vast parim ise enne ostmist proovida, kas oled rahul, kas saad selga, kas saad tsikli selga ilma, et peevahelt rebeneks, kas varrukaotsad ja kaelaaugu saad kindlalt kinni tõmmata.

Kasutaja avatar

valka
Postitusi: 71
Liitunud: 05 Apr 2005, 22:32
Tsikkel: Kawasaki Vulcan VN750
Asukoht: Tartu

Re: Vihmariietus.

Lugemata postitus Postitas valka »

Äännn kirjutas:

Kas kannad baigimeeste nahka või rännumeeste Evot

nunu (togi)

Riga 12 - Dnepr MT10 -75 - Kawasaki VN750
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”