Kiiver eBayst - kes aitab?

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded


Teema algataja
zten00
Postitusi: 120
Liitunud: 05 Sept 2004, 17:29
Tsikkel: DR800
Tänanud: 3 korda

Kiiver eBayst - kes aitab?

Lugemata postitus Postitas zten00 »

Selline kiiver.
Kas asi on Eestisse toimetatav ja kuidas müüja on ja sellised eBay asjad, kes oskab vaadata, võiks kommenteerida. Miks on lõppu kirjutatud, et ei ole garantiid jms?
Kui kõik klapib, siis oleks abi vaja ka ostmisega.
Kasutaja avatar

Kännu
Postitusi: 66
Liitunud: 18 Mär 2007, 17:51
Tsikkel: Honda Shadow 750
Asukoht: Berliin

Lugemata postitus Postitas Kännu »

Müüja otseselt väljaspoole Saksamaad saatmist välja ei paku ja sellega on nii ja naa. Enamasti vist ei keelduta aga on ka seda ette tulnud, enne pakkumist tuleb kindlasti saatmise osas järgi küsida. Kiivri transa peaks minema ca 20€

Garantiid ei ole ühelgi asjal mida müüb eraisik ja selline tekst on enamikel ebays müüdavatel asjadel juures. Seda tähendabki, et garantiid ei ole.

Müüjaga tundub OK olema aga oled sa kindel, et tahad osta kiivrit ilma proovimata :shock:
Oled päris kindel, et suurus XXXL (65) on sulle täpselt paras? Ma pole Eestis nii suurt näinudki. Ainult firma nime pärast ära küll kiivert osta.

Hinnaga on nagu on, praegune ei näita mitte midagi, pakkumine hakkab toimuma alles paar minutit enne oksjoni lõppu.

Teema algataja
zten00
Postitusi: 120
Liitunud: 05 Sept 2004, 17:29
Tsikkel: DR800
Tänanud: 3 korda

Lugemata postitus Postitas zten00 »

Kännu kirjutas:
Ma pole Eestis nii suurt näinudki.
Selles probleem ongi. :?
Eestis pole ühtegi poodi, kus XXXL kiivreid müüakse ja juhtusin eBays selle peale. Kupli ümbermõõt on mul 64.5-65cm.
Põhimõtteliselt, teie ostaksite? Kui nii, siis oleks vaja veel teada, kas kiivri Eestisse ka kuidagi saab ja kes aitab mulle seda osta? Üle 200 euro ei tahaks maksta.
Kasutaja avatar

AbStra1t
Postitusi: 469
Liitunud: 17 Juun 2005, 15:46
Tsikkel: FC350 ; KX250F
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas AbStra1t »

Kui oksjon on võidetud,siis saadetakse niikuinii.Post on tavaliselt 2nädalat.

Teema algataja
zten00
Postitusi: 120
Liitunud: 05 Sept 2004, 17:29
Tsikkel: DR800
Tänanud: 3 korda

Lugemata postitus Postitas zten00 »

Nüüd on kindel plaan see ära osta. Kes on nõus minu arvelt pakkuma? Max. pakkumine oleks 140 eurot. Aega on veel 20 Stunden 1 Minute (14.06.07 15:39:33 MESZ)
Kui keegi sealt mulle tellida ei aita, siis on plaan tellida siit. Koos kohalesaatmisega maksab ~2300 krooni.
Aga Concept oleks vist natuke parem valik.

Kolmas
Postitusi: 6
Liitunud: 10 Mai 2007, 16:37

Lugemata postitus Postitas Kolmas »

Ütleks ka omalt poolt paar sõna sekka, sest väike eBay kogemus olemas.
Õige on see, et igal juhul tasub enne müüja käest järele uurida, kas ta Eestisse on nõus saatma ja kui palju ta selle eest raha koorib. Minu enda kogemus kõigub 20-30€ vahel, kuid üle 19.90 maksta on juba liiast (minu subjektiivne arvamus).

Et pakkumist teha, tuleks ennast esmalt registreerida ja soovitav kiiver on eBay kontosse jälgimisse panna (klõpsad lingil "Diesen Artikel in Mein eBay beobachten"). Nii on lihtsalt silma peal hoida.
Järgmise asjana soovitan müüjalt siis Eestisse saatmise kohta küsida. Selleks on kõige lihtsam klõpsata lingil "Frage an den Verkäufer" ja ettekargavast aknast valida rippmeüüst "Fragen zum Versand für diesen Artikel". Küsimus ise võiks välja näha midagi sellist:
"Ist Versand nach Estland möglich und ungefähr wie teuer wird es sein?".
Kui tuleb positiivne vastus ja mõistlik saatekulu (u 20€), siis võib julgelt pakkuda ja selleks on jälle kõige lihtsam panna automaatne max pakkumine, kui just mängu ilu ei karda kaotada.

Kolmas
Postitusi: 6
Liitunud: 10 Mai 2007, 16:37

Lugemata postitus Postitas Kolmas »

Olen nõus ka igati keelelist tuge pakkuma (kui vaja peaks minema), kuid oma kontolt Sinu eest pakkumist teha siiski ei taha, sest oksjoni võitmine tähendab ka raha ülekandmist või siis hulka jama ja halvimal juhul ka negatiivset kommentaari. Enda raha aga mängu panna ei taha.

Rene
Postitusi: 190
Liitunud: 06 Okt 2005, 12:40
Asukoht: Tln/Prn

Lugemata postitus Postitas Rene »

Saatsin müüjale eile küsimuse, ja sain vastuse, et DHL tahab 17 euri Eestisse saatmise eest. Ühtlasi tähendas see loomulikult ka seda, et ta nõus selle siia saatma.

Teema algataja
zten00
Postitusi: 120
Liitunud: 05 Sept 2004, 17:29
Tsikkel: DR800
Tänanud: 3 korda

Lugemata postitus Postitas zten00 »

Suured tänud teile abi eest. Kas keegi on nõus tegelema selle kiivri ostmisega või pean täna öösel ise konto tegema ja asja uurima hakkama?

amakas

Lugemata postitus Postitas amakas »

kle dyyd,mine nopi ramost marushin,see pidavat piisavalt lobe olema.kuna sul poti ehitus ple nigu tähtis(avanev voi kinnine) :roll:
Kasutaja avatar

Oil-Cooled
Postitusi: 994
Liitunud: 04 Sept 2006, 21:20
Asukoht: Eesti
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Oil-Cooled »

sellest ikka aru said et tegemist on kasutatud kiivriga?

BMW R100RS
Varem: CB750K6, K75S, Katana/GSXR hübriid, GSX1100S Katana, XJ600, GPZ900R, GSX600F, GSXR750

Kasutaja avatar

Kännu
Postitusi: 66
Liitunud: 18 Mär 2007, 17:51
Tsikkel: Honda Shadow 750
Asukoht: Berliin

Lugemata postitus Postitas Kännu »

Konto tegemisest niipalju, et registreerida võib ennast ka ebay.com või ebay.co.uk aadressil (inglise keeles ehk parem aru saada). Pärast ei ole vahet millise riigi lehte kasutad, konto ikka üks.
Kasutaja avatar

Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hans »

zten00 kirjutas:
Suured tänud teile abi eest. Kas keegi on nõus tegelema selle kiivri ostmisega või pean täna öösel ise konto tegema ja asja uurima hakkama?
Loomulikult tee omale konto, see toimib kõigil ebay saitidel üle ilma ja kulub ehk ka tulevikus ära.

Hans
V-MAX

Teema algataja
zten00
Postitusi: 120
Liitunud: 05 Sept 2004, 17:29
Tsikkel: DR800
Tänanud: 3 korda

Lugemata postitus Postitas zten00 »

Üritasin pakkuda, aga tuli ette kiri

Eingeschränkter Käuferkreis

Dieser Verkäufer hat für diesen Artikel Bedingungen festgelegt, die von Käufern zu erfüllen sind.
Sie können aus folgenden Gründen für diesen Artikel nicht bieten bzw. ihn nicht kaufen:
#
Sie sind in einem Land angemeldet, in das der Verkäufer keine Waren verschickt.

Hinweis: Wenn Sie dennoch am Erwerb dieses Artikels interessiert sind, können Sie sich an den Verkäufer wenden und ihn bitten, Sie für den Erwerb diese Artikels zuzulassen.


Mis tähendab siis vist, et müüja peab oma loa andma. Saatsin müüjale ingliskeelse kirja, loodan, et ta oskab inglise keelt.


Edit. Muutsin oma riigi Saksamaaks ja sain pakkuma hakatud. Tänud kõigile, kes aitasid ja loodan, et saan selle kiivri sealt kätte. Millalgi küsin nagunii veel midagi.

Teema algataja
zten00
Postitusi: 120
Liitunud: 05 Sept 2004, 17:29
Tsikkel: DR800
Tänanud: 3 korda

Lugemata postitus Postitas zten00 »

Probleem! Minu pakkumine tühistati, sest mul on 0 soovitust või kasutajate kommentaari.
Kas keegi saaks mulle ruttu midagi positiivset kirjutada? Aega on veel 3 tundi.
Kasutaja on stennn003
Kasutaja avatar

Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hans »

Soovituse saab minuarust kirjutada vaid peale diili tegemist v selle ajal ehk siis see on alati seotud konkreetse diiliga :shock:
V-MAX
Kasutaja avatar

Pikk
Mode
Postitusi: 1366
Liitunud: 09 Mär 2004, 10:03

Lugemata postitus Postitas Pikk »

zten00 kirjutas:
Probleem! Minu pakkumine tühistati, sest mul on 0 soovitust või kasutajate kommentaari.
Kas keegi saaks mulle ruttu midagi positiivset kirjutada? Aega on veel 3 tundi.
Kasutaja on stennn003
Varsti bännitakse su konto ja lõpuks IP ka, kui nii asju ajad. e-Bay ei ole Delfi prügikast, kus anonüümselt tegutseda lastakse. Juba see, et asukoha Saksamaa näitad, aga ise müüjalt kaupa välisriiki soovid saada, on enam kui kahtlane. Liiatigi, kui sul veel ühtegi feedback-i ega ostu ette näidata pole.
Minu soovitus: tee oma konto korda, kirjuta müüjale usutav meil, kus lubad esmalt kauba eest tasuda, palu tal müügiterritooriumi laiendada ja jää vastust ootama. Üldiselt ollakse vastutulelikud ja saadetakse kaup ka kauplevast riigist välja, aga on ka põhimõttelisi müüjaid, kes ei viitsi välismaalastega tegeleda.

edu
Kes mett teeb, see mett sööb!

Teema algataja
zten00
Postitusi: 120
Liitunud: 05 Sept 2004, 17:29
Tsikkel: DR800
Tänanud: 3 korda

Lugemata postitus Postitas zten00 »

Üks biker nõustus mind aitama. Ootame, näeme, kuidas pakkumine kujuneb.

Rene
Postitusi: 190
Liitunud: 06 Okt 2005, 12:40
Asukoht: Tln/Prn

Lugemata postitus Postitas Rene »

Infoks veel niipalju, et 99% juhtudest kujuneb lõplik hind oksjoni viimase 20 -30 sekundi jooksul. Seejuures võib hind kerkida mitu korda. Seega kui näed, et minut enne lõppu asi väga hea hinnaga, siis ei tasu eriti loota, et tahtjaid ega pakkujaid pole ;)

wide-open

Lugemata postitus Postitas wide-open »

zten00 kirjutas:
Probleem! Minu pakkumine tühistati, sest mul on 0 soovitust või kasutajate kommentaari...
Kas ebays saab müüja otsustada, et "mina müün vaid neile, kes enne ka midagi ostnud-müünud on?"
Kasutaja avatar

Pikk
Mode
Postitusi: 1366
Liitunud: 09 Mär 2004, 10:03

Lugemata postitus Postitas Pikk »

wide-open kirjutas:
zten00 kirjutas:
Probleem! Minu pakkumine tühistati, sest mul on 0 soovitust või kasutajate kommentaari...
Kas ebays saab müüja otsustada, et "mina müün vaid neile, kes enne ka midagi ostnud-müünud on?"

Jah saab, sest müüja on seadnud tingimuse - kaupleb vaid Saksamaa klientidega (Versand nach: Deutschland)

Müüja võib alati kõiksugu otsuseid ostjate osas langetada, kui hästi see pärast feedback-s kajastub ja kas tasub negatiivse iseloomustuse saamisega riskida, mis edaspidised ostud-müügi ära rikkuda võivad, on müüja enda asi.
Kes mett teeb, see mett sööb!

Teema algataja
zten00
Postitusi: 120
Liitunud: 05 Sept 2004, 17:29
Tsikkel: DR800
Tänanud: 3 korda

Lugemata postitus Postitas zten00 »

Ja läinud ta ongi. 101 euroga mingile finnile. Eks siis tuleb meerikamaa poole pilgud pöörata. Aga aitäh kõigile. :bsmile:
Kasutaja avatar

Oil-Cooled
Postitusi: 994
Liitunud: 04 Sept 2006, 21:20
Asukoht: Eesti
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Oil-Cooled »

BMW R100RS
Varem: CB750K6, K75S, Katana/GSXR hübriid, GSX1100S Katana, XJ600, GPZ900R, GSX600F, GSXR750

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”