Rattakate

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded


grahv
Postitusi: 1177
Liitunud: 26 Jaan 2005, 15:37
Tsikkel: GSX1200, XT660R
Asukoht: Hiiumaa
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Rattakate

Lugemata postitus Postitas grahv »

PS. Veits ettevaatust ka - katte all hoidmine ei pruugi hästi mõjuda teie klantsivate rataste värvi/laki kihile. Vahel piisab ühestki tuulisest päevast, et nurgad ja servapinnad matistuks...


Tsikkelröövel
Postitusi: 1754
Liitunud: 27 Dets 2005, 17:55
Tsikkel: Kawa GPZ 550, W800, Jawa 350
Asukoht: Tartu
Tänatud: 27 korda

Re: Rattakate

Lugemata postitus Postitas Tsikkelröövel »

mqs, selle vasaku soki osas, hmm...
Ma ostsin miski juustu 155 krooksuga, no peab vett. Mitte esimese vihmaga, aga ka kõvema sajuga. Paduvihma järel, tõsi, olid sadulal mõned üksikud pritsmed. Läbimärjaks läheb vaid see osa, mis vastu esiklaasi. Aga seal on niikuinii savi.
Tulise mootori peale ma teda muidugi pannud ei ole, ei mina usu, et ta tuletoru vastas sulama ei hakka.
Ainult, et sel nädalavahetusel see kate lahkus mu juurest ise. Peab uue ostma. Hea, et kallimat ei ostnud. Ei osta kah, päike ja tuul teevad talle niikuinii ära ja iseenesliku lahkumise puhul on kahju väiksem.

Kas Mees ostab tsikli, pole küsimus. Küsimus on: millal?
Kasutaja avatar

pyramiid
Postitusi: 1042
Liitunud: 27 Mär 2008, 09:57
Tsikkel: Ducati Multistrada 620
Tänanud: 6 korda

Re: Rattakate

Lugemata postitus Postitas pyramiid »

Soetasin e-bayst sellise katte http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayI ... 0284526328 ja hinnaks kujunes 0,06 doltsi, transport aga 16 doltsi otsa ja kokku miski 170ne eegu kanti hind.
Kätte pole veel saanud, ootan!
Kate ikka selles mõttes väga ok kui pikemaks ajak (talvekorter) seisma jättes eelkõige tolmukaitseks vajalik. Samuti kui hoiad ratast lageda taeva all..


triplekix
Postitusi: 851
Liitunud: 23 Mai 2005, 17:06
Tsikkel: Suzuki GSX-R 1000 K8 2008a.
Asukoht: Tallinn, WSK
Kontakt:

Re: Rattakate

Lugemata postitus Postitas triplekix »

pyramiid kirjutas:

Soetasin e-bayst sellise katte http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayI ... 0284526328 ja hinnaks kujunes 0,06 doltsi, transport aga 16 doltsi otsa ja kokku miski 170ne eegu kanti hind.
Kätte pole veel saanud, ootan!
Kate ikka selles mõttes väga ok kui pikemaks ajak (talvekorter) seisma jättes eelkõige tolmukaitseks vajalik. Samuti kui hoiad ratast lageda taeva all..

Samasuguse katte võid osta kadaka tee automaailmast, hind 160 eeku.
Sellel materjalil peavad vett need osad, mis ratta vastu ei puudu ning mis kotti ei jää.
Kohe kui vesi kotti koguneb, ta sealt ka läbi tilkuma hakkab. Samuti on märjad rattal need kohad, mis vastu katet.

Kui sa ikka kõike oskad, siis ei ole karta miskit.

Õigusabi.

Perekonnaõiguslike probleemide (elatise määramine, suhtluskorra määramine, elukoha määramine jms) puhul, saate abi siit:
http://www.puurits.ee
Hagide koostamine, konsultatsioonid, kohtus esindamine jms.
Kasutaja avatar

pyramiid
Postitusi: 1042
Liitunud: 27 Mär 2008, 09:57
Tsikkel: Ducati Multistrada 620
Tänanud: 6 korda

Re: Rattakate

Lugemata postitus Postitas pyramiid »

triplekix kirjutas:

Samasuguse katte võid osta kadaka tee automaailmast, hind 160 eeku.
Sellel materjalil peavad vett need osad, mis ratta vastu ei puudu ning mis kotti ei jää.
Kohe kui vesi kotti koguneb, ta sealt ka läbi tilkuma hakkab. Samuti on märjad rattal need kohad, mis vastu katet.

No näedsis! Samas, ma ei ole väga siuke poodides kolaja tüüp ja selle e-bayga ikka hea, et asi tuuakse koju kätte ära! Mul muidugi vihma käes ratas ei seisa ja kate rohekem siuke tolmukatteks talvisel perioodil siis..
Aga info on tänuväärne! Õnneks ei ole minu poolt välja käidud hind oluliselt kõrgem! :)

Kasutaja avatar

ylari
Postitusi: 193
Liitunud: 01 Juun 2010, 21:26
Tsikkel: vfr
Asukoht: tallinn/võsu

Re: Rattakate

Lugemata postitus Postitas ylari »

kas keegi see aasta on endale tsiklikatte soetanud või teab soovitada hea (soodsa) hinna ja kvaliteedi suhtega katet kuskil müügis?

zr-7 99' > vfr800 99'

Teema algataja
mart211

Re: Rattakate

Lugemata postitus Postitas mart211 »

ylari kirjutas:

kas keegi see aasta on endale tsiklikatte soetanud või teab soovitada hea (soodsa) hinna ja kvaliteedi suhtega katet kuskil müügis?

biker24 kadaka tee 1/4 või biker24.ee
Mul oli nende rattakate 4 aastat.

Kasutaja avatar

acar
Postitusi: 166
Liitunud: 17 Apr 2009, 22:32
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: Rattakate

Lugemata postitus Postitas acar »

ylari kirjutas:

kas keegi see aasta on endale tsiklikatte soetanud või teab soovitada hea (soodsa) hinna ja kvaliteedi suhtega katet kuskil müügis?

Motodepoo Tallinnas, 15 euri, väga OK :bsmile:

Kasutaja avatar

mmz
Postitusi: 427
Liitunud: 16 Mär 2005, 22:06
Tsikkel: Yamaha R1
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Rattakate

Lugemata postitus Postitas mmz »

grahv kirjutas:

PS. Veits ettevaatust ka - katte all hoidmine ei pruugi hästi mõjuda teie klantsivate rataste värvi/laki kihile. Vahel piisab ühestki tuulisest päevast, et nurgad ja servapinnad matistuks...

Nõustun, mul sarnased kogemused. Sai eelmist tsiklit talviti ühes laos hoitud, kust aegajalt ka väike tuuleke läbi käis. Kevadeks oli osadelt nurkadelt värv täiesti maas. Kusjuures tegemist oli praktiliselt tutikate originaaldetailide ja -värviga. Peale seda olen katet vältinud.


kristjan84
Postitusi: 20
Liitunud: 02 Juul 2011, 11:25
Asukoht: Tallinn

Re: Rattakate

Lugemata postitus Postitas kristjan84 »

Samas oleks küsimus, et mis rattaga juhtub kui ilma katteta väljas on (parklas seisab)?...plaanisin ka katet, aga selle värvi mahahõõrumise jutu peale loobusin esialgu.

Kasutaja avatar

ylari
Postitusi: 193
Liitunud: 01 Juun 2010, 21:26
Tsikkel: vfr
Asukoht: tallinn/võsu

Re: Rattakate

Lugemata postitus Postitas ylari »

tõenäoliselt ei juhtuks ratta endaga suurt midagi aga nüüd rattaga tööl käies... hommikuti on ikka suht kehva pluss paari kraadiga märjale rattale istuda ja märjast lenksust kinni haarata. ok aga vaatan homme motodepoost ja veel mõnest kohast 15-20€ tundub sobilik hind küll.

zr-7 99' > vfr800 99'
Kasutaja avatar

daub
Postitusi: 709
Liitunud: 17 Jaan 2010, 00:58
Tsikkel: F6C 1500
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 31 korda
Tänatud: 33 korda

Re: Rattakate

Lugemata postitus Postitas daub »

Istmele saaks põhimõtteliselt mingi niisama kummiluti pähe tõmmata ju. Sõltub kui suur iste on. Midagi analoogset haiglatest tuntud kilesussidele :D

Kui sa tahad igal juhul kruusa vältida, siis leiab kruus su üles.
Pilt
Kasutaja avatar

margus014
Postitusi: 1017
Liitunud: 20 Mär 2006, 08:08
Tsikkel: Suzu DR-Z400
Asukoht: Viimsi
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Rattakate

Lugemata postitus Postitas margus014 »

Ja et lenks märjaks ei saaks siis tömbame rutskadele kummid peale? :wack: :D

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”