hingega põlvekaitsmed

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded


Teema algataja
VML

hingega põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas VML »

kuna ei leidnud siit midagi nende kohta, siis ehk oskab keegi soovitusi jagada nende kohta , või panna siia lingi selle kohta kus neist pikemalt juttu... nimelt oleks soov teada saada rohkem nende kohta-saadavus, hind , kasutegur. krossisõidu vaatevinklist oleks just huvi asjatundjate arvamust kuulda!!! on äkki kellelgi halbu kogemusi, et milliseid neist tuleks vältida? jne...
nt, mida nende kohta rääkida oskate? http://www.dragbike.ee/pood/?p=1&id=38&item=350




Rihokene
Postitusi: 16
Liitunud: 28 Jaan 2008, 20:20
Asukoht: TARTU

Lugemata postitus Postitas Rihokene »

tere

Ise olen sarnaseid kaitsmeid ( Sinisalo ) 2 hooaega kasutanud, kuigi jah mitte krossi sõites, vaid baigiga. Ostsin need Tartust Brauerist miski 400-500 EEk eest.
Ütleme nii, et sõita saab, kaitseb põlvi hästi tuule eest vähemalt. Kukkunud nendega ei ole, seda poolt ei oska kommenteerida.
Aga ausalt öeldes just HULLULT mugavad ei ole. Eelistaksin õigeid sõidupükse ja tuleva hooaeg plaaningi need põlvekaitsmed pükste vastu vahetada.

Igaljuhul turvalisem sõita nendega kui paljaste põlvedega.

Edu!

Kasutaja avatar

Junzu
Postitusi: 477
Liitunud: 27 Aug 2007, 23:11
Tsikkel: KTM EXC 300 ja 890 Adventure R
Asukoht: Tartu
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda

Lugemata postitus Postitas Junzu »

Mul on täpselt samad 661 põlvekaitsmed. Ostsin need lumelauaga sõitmiseks (sügisel sai põlve väänatud ja sidemed olid puru ja pidin hoidma põlve uuesti väändumast) aga kuna ilmad on nagu nad on, siis kasutanud olen neid täpselt ühe korra. Eesmärgi täidavad väga hästi ära. Päris purunematuks ei tee sinu põlvi aga tuge annavad ikka. Kui põlvedele kukkuda, siis löögi summutab ka ilusti ära. Võrreldes venna axo põlvepeale käivate kaitsmetega on need ikka tublisti "toekamad".

Kui sul huvi osta on, siis ma võin enda kaitsmed poehinnast tublisti odavamalt ära anda (mul ka sisuliselt tutikad, korra jalga pandud ja tund aega kuutsemäel sõidetud, isegi karbid on alles)

SM570R 04' ->Z750 05'->Z1000 03'->R1 04'->R1 04'->GSX1300R 00'->Z750 04' & CB600f 01'->Z1000 03'->Z1000 03'->Buell XB9R->ZX10R 05'-> KTM SM950 04' & R6 07'->KTM 950SM 07'->KTM 990SD 07' ->Z1000 2011'->TE300i 19'->EXC300 22' & 890 Adventure R 23' & FE350 20'
Kasutaja avatar

saqu
Postitusi: 1051
Liitunud: 30 Aug 2005, 14:05
Tsikkel: Yamaha WR400F
Asukoht: Saku

Lugemata postitus Postitas saqu »

Krossi sõitmiseks ilmselt kõige paremad need ei ole, võiks ka säärt kaitsta natuke. Mõtlesin ka paar aastat tagasi, et pükstes olevad kaitsmed (nagu need pm) on head küll, aga krossisaapa ülemine õmblus tegi kukkudes säärele sellise muhu, mis siiani alles. Parem midagi sellist
http://www.onestopmoto.com/PROGRIP_Adul ... g-5990.htm
Ramost saab mingi650 EEK.
Alati saab ka kallimaid ja paremaid osta
http://www.dirtbikebitz.com/asterisk-ce ... -3581.html

SAQU

WR400F
Opinions are like assholes – everybody has one.
Kasutaja avatar

KoVaL73
Postitusi: 246
Liitunud: 30 Dets 2005, 13:28
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas KoVaL73 »

Hmm, tead mina olen kõikaeg kõigile öelnud, et sul on kaks võimalust.
1) on see võimalus, millega säästa tahad, ehk siis kaitsme kasutegur on null. See tähendab, et kui põlvepeale kukud, siis ei oleks valus ja sõitmisel tuulega liigestele haiget ei teeks, see aga tähendab, et tavaline kossikaitse on kõigeparem lahendus, maksab miski 300 krooni. Kuna aga sul oli juttu, et krossimees, siis on ainult teine lahendus mõistlik,

ehk siis 2) siin keegi hea kasutaja tõi näiteks Asteriski Cell Kneebrace, mis on oma ehituselt väga hea mugav ja kõige odavam põlveraud (liigesekaitse). Nüüd ongi Sinul vaja valik teha, kas 300 kroonised kukkumise eest kaitsevad kossikaitsmed või 10000 krooni maksvad rauad mis liigest kaitsevad.

Need 661 sinu liigest ei kaitse, mitte kuidagi kohe mitte, esiteks, nad on väikesed, teiseks nad ei ole ümber jala piisavalt kõvast


Teema algataja
VML

Lugemata postitus Postitas VML »

PODMX Knee Brace-väidetavalt parim... ja 300 euri tükk, pidid Asteriski omadest etemad olema aga kas ka on? pole eriti plaanis koonerdada, kuna põlvedele niigi juba liiga tehtud... aga selline küsimus et kus kohast neid eestis võimalik saada oleks?-ja nt tartus ka leiab kuskilt? või peaks kuskilt mujalt neid üritama sebida?-või ei ole erilist hinnavahet välismaaga võrreldes? -eestis osatakse hinda küsida...

Kasutaja avatar

HRQ
Kaupmees
Postitusi: 655
Liitunud: 18 Mai 2006, 11:51
Tsikkel: Kawa KXF 250 MX / 450 SM
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas HRQ »

Pole neid PODMX näinud, kuid välimuselt väga sarnased EVS-ga. Mõnigalt poolt kuulnud, et Asteriskid pidavat lagunema. PODMX Usa Ebays 300 taala tükk.

VML kirjutas:

PODMX Knee Brace-väidetavalt parim... ja 300 euri tükk, pidid Asteriski omadest etemad olema aga kas ka on? pole eriti plaanis koonerdada, kuna põlvedele niigi juba liiga tehtud... aga selline küsimus et kus kohast neid eestis võimalik saada oleks?-ja nt tartus ka leiab kuskilt? või peaks kuskilt mujalt neid üritama sebida?-või ei ole erilist hinnavahet välismaaga võrreldes? -eestis osatakse hinda küsida...

Viimati muutis HRQ, 25 Veebr 2008, 10:32, muudetud 1 kord kokku.
Valmistan KROSSI NAASTREHVE ja JÄÄPIIKE
ATV, Quad, Mootorrattad / varustus, tarvikud ja teenindus http://www.smx.ee
Kasutaja avatar

S.S.D.D.
Postitusi: 213
Liitunud: 14 Sept 2006, 11:05
Asukoht: Tln

Lugemata postitus Postitas S.S.D.D. »

http://www.hainesmc.co.uk/acatalog/bionic.JPG

Kasutasn sellist Alpinestari toodangut, igati rahul. Mugavad, seest eemaldatava ( trukkidega) pestava voodriga
Hinda ei mäleta enamaga vist mingi 1500.- - 2000 vahel olid.

Only a Motorcyclist knows why a dog sticks his head out of the window of the car...
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas mx77 »

VML kirjutas:

PODMX Knee Brace-väidetavalt parim... ja 300 euri tükk, pidid Asteriski omadest etemad olema aga kas ka on? pole eriti plaanis koonerdada, kuna põlvedele niigi juba liiga tehtud... aga selline küsimus et kus kohast neid eestis võimalik saada oleks?-ja nt tartus ka leiab kuskilt? või peaks kuskilt mujalt neid üritama sebida?-või ei ole erilist hinnavahet välismaaga võrreldes? -eestis osatakse hinda küsida...

Oman PodMX põlvekaid ja pean ainult kiitma. Tunduvad etemad kui Asteriskid. Esiteks on nad 100% süsinikkiust, teiseks on liigendi lahendus väga kaval - tagab hästi loomuliku liikumise ja on praktiliselt kulumiskindel, mida Asteriskide kohta ei saa öelda.

Saamise koht on eBay, nagu paljude heade asjadega siin maailmas.

Kasutaja avatar

kmx
Postitusi: 568
Liitunud: 31 Mär 2004, 14:51
Asukoht: Harku/Yamaha R7

Lugemata postitus Postitas kmx »

mx77 kirjutas:
VML kirjutas:

PODMX Knee Brace-väidetavalt parim... ja 300 euri tükk, pidid Asteriski omadest etemad olema aga kas ka on? pole eriti plaanis koonerdada, kuna põlvedele niigi juba liiga tehtud... aga selline küsimus et kus kohast neid eestis võimalik saada oleks?-ja nt tartus ka leiab kuskilt? või peaks kuskilt mujalt neid üritama sebida?-või ei ole erilist hinnavahet välismaaga võrreldes? -eestis osatakse hinda küsida...

Oman PodMX põlvekaid ja pean ainult kiitma. Tunduvad etemad kui Asteriskid. Esiteks on nad 100% süsinikkiust, teiseks on liigendi lahendus väga kaval - tagab hästi loomuliku liikumise ja on praktiliselt kulumiskindel, mida Asteriskide kohta ei saa öelda.

Saamise koht on eBay, nagu paljude heade asjadega siin maailmas.

Kas neid põlvekaid Eestis kuskil ei müüda?

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Ei.
Lätis nägin aga hind ei olnud muidugi enam see :).

Kasutaja avatar

Hunnev
Kaupmees
Postitusi: 346
Liitunud: 05 Aug 2007, 12:26
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hunnev »

Pärnu Motopood müüb ASTERISK liigendiga põlvekaitsmeid

http://www.parnumoto.ee
ott@parnumoto.ee
Mootorratta kaubad, kuluosad, mootorrattad, atv-d 5665 9044
Mäevarustus Tootjalt K2 (LAUAD/SUUSAD/SIDEMED/SAAPAD)
Jalgrattad ja jalgratta varustus /Müük/ Hooldus/ Remont
THULE Sõiduauto haagised
Sõiduauto akud

davidsoniharald
Postitusi: 1488
Liitunud: 14 Mär 2006, 19:17
Tsikkel: GasGas EC300
Asukoht: Eesti, mu kodu.
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 7 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas davidsoniharald »

Kasutaja avatar

kmx
Postitusi: 568
Liitunud: 31 Mär 2004, 14:51
Asukoht: Harku/Yamaha R7

Lugemata postitus Postitas kmx »

Hunnev kirjutas:

Pärnu Motopood müüb ASTERISK liigendiga põlvekaitsmeid


Mulle asterisk ei meeldi,mul on nõrkus süsinikust staffi vastu :wink:


Teema algataja
VML

Lugemata postitus Postitas VML »

donjoy-18 000kr, et kõigest mingi 100%juurdehindlus tehtud vee??? :lol: ok aga palju need asteriski omad ka maksavad? Eestis ma mõtlen!

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas mx77 »

VML kirjutas:

donjoy-18 000kr, et kõigest mingi 100%juurdehindlus tehtud vee??? :lol: ok aga palju need asteriski omad ka maksavad? Eestis ma mõtlen!

Nalja teed või! DonJoy on põlvetugede RollsRoyce ja USA-ski maksab üks ca $800.

Kasutaja avatar

hary
Postitusi: 126
Liitunud: 23 Apr 2007, 17:08
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

re

Lugemata postitus Postitas hary »

Kaelatugi paidab ka väga kõva asi olema neil...

http://www.gasgas.ee/index.php?resource ... ooteId=113

Kasutaja avatar

hary
Postitusi: 126
Liitunud: 23 Apr 2007, 17:08
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

re

Lugemata postitus Postitas hary »

Kaelatugi paidab ka väga kõva asi olema neil...

http://www.gasgas.ee/index.php?resource ... ooteId=113


Teema algataja
VML

Lugemata postitus Postitas VML »

oki-sorry-tsekkasin ka nende kodulehekülge ja avastasin et seal nii mõndagi huvitavat/ülimalt krõbedat hinda see siiski ei kompenseeri... aga eks ohutus ennekõike... sellegi poolest kas tõesti keegi asjalikuma kaitsevarustuse maaletoomisega ei tegele??? :roll:

Kasutaja avatar

Hunnev
Kaupmees
Postitusi: 346
Liitunud: 05 Aug 2007, 12:26
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hunnev »

asterisk 10000.-

http://www.parnumoto.ee
ott@parnumoto.ee
Mootorratta kaubad, kuluosad, mootorrattad, atv-d 5665 9044
Mäevarustus Tootjalt K2 (LAUAD/SUUSAD/SIDEMED/SAAPAD)
Jalgrattad ja jalgratta varustus /Müük/ Hooldus/ Remont
THULE Sõiduauto haagised
Sõiduauto akud
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas mx77 »

VML kirjutas:

oki-sorry-tsekkasin ka nende kodulehekülge ja avastasin et seal nii mõndagi huvitavat/ülimalt krõbedat hinda see siiski ei kompenseeri... aga eks ohutus ennekõike... sellegi poolest kas tõesti keegi asjalikuma kaitsevarustuse maaletoomisega ei tegele??? :roll:

Osta siis Hünnevilt Asteriskid ära, ega sa Pärnust niikunii kaugemale ei saa :).

Kasutaja avatar

KoVaL73
Postitusi: 246
Liitunud: 30 Dets 2005, 13:28
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas KoVaL73 »

Miks ma soovitasin Asteriski, need on odavamaid mis saada on. Võin Sulle 17000 Sebida ka CTI Morphid, millega isegi sõidan. Need on head kaitsmed. Mis puudutab EVS ja POD võrdlusesse siis pean kahjuks tõdema, et see nii öelda, loomuliku liikumise tagamine on natuke kehv süsteem. Ma pean selle lingi üles otsima, kus oli erinevate põlveraudade test tehtud, ja POD oli viimaste seas.

Ja kui sa väga tahad siis miski 30000 eest saad endale CTI2 kah tellida, ainult et siis pead kipsist vormi tegema ja see kah maksab.

Nende Don Joyde kohapealt võin öelda, et need on küll minuarust vanaisa põlvepeal kokku keevitanud, sest kuidagi eriti NÕMEDAD näevad need välja

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Vot seda testi ma tahaks küll Kulpa näha, kus PodMX viimaste seas on :shock:.


pulsar
Postitusi: 345
Liitunud: 22 Sept 2004, 15:17
Tsikkel: GSF 1200 N

Lugemata postitus Postitas pulsar »


Teema algataja
VML

Lugemata postitus Postitas VML »

googli otsingust leitsin palju artikleid, mis väitsid et podMX on teistest üle... päris palju oli neid artikkleid sinna koondatud... jama ongi selles et rahaga väga laiata ei ole-aga asjalikke ja kauakestvaid kaitsmeid tahaks...-mida poleks vaja mutterdada alatasa... samas no 10 000 piiri sisse võiksid ikka jääda... :roll:

Kasutaja avatar

KoVaL73
Postitusi: 246
Liitunud: 30 Dets 2005, 13:28
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas KoVaL73 »

MX77 Nothing personal aga eks iga inimene kiidab enda asju, mina kiidan Fox'i, Hondat ja CTI'si. Sina aga KTM, Pod ja ma ei tea mida.

Igastahes, Asteriskide + ja - võib kokkuvõtta niimoodi, + HEA HIND, + Mugavus, + Kaitse, - Peavad vastu ühe hooaja ja peab neid natuke tagantaitama, varuosad eestis kohapeal saadaval.

Endal CTI Morphid ja väga rahul, krõpsud ainult nussivad veits näkku

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Koval - nothing personal samuti. Lihtsalt oleks olnud huvitav seda testi uurida. Aga Morphid on muidugi hoopis teine hinnaklass. Tuttaval on nende eelkäijad Edged ja on ka väga head asjad.


Teema algataja
VML

Lugemata postitus Postitas VML »

no minu rahakott otsustas asteriski kasuks... loodan et on head... kuid oskab keegi ka küünarnuki kaitsmetest ja kaitsevestist (ka seljakaitse) rääkida... et ehk on kellelgi aega ja teadmisi rääkida krossivarustusest lähemalt erinevad kaitsmed head ja halvad küljed... või mõned võõrkeelsed (loodetavasti ingliskeelsed) lingid siia välja tuua-et teeks sellise kokkuvõttliku teema krossivarustuse kohta-mida vaja mis võiks ja mis peaks olema... vältides see juures offtopicute kirjutamist ja mõttetut jama :roll: et algajale oleks mingigi ettekujutus korralikust varustusest...


Distortion
Postitusi: 67
Liitunud: 16 Apr 2007, 23:10
Asukoht: Tartu, Pärnu

Lugemata postitus Postitas Distortion »

Siin oli põgusalt juttu hingega põlvekaitsmetest krossisõidu kohapealt aga ma sooviksin teada, milliseid hingedega/hingedeta põlvekaitsmeid kasutavad cruiseritega sõitjad. On ju olemas sõidupükse, millel ei ole kaitsmeid sees ega ka vastavaid taskuid kaitsmete jaoks aga põlve on vaja kaitsta.

Viimati muutis Distortion, 07 Mär 2008, 10:04, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Distortion kirjutas:

Siin oli põgusalt juttu hingega põlvekaitsmetest krossisõidu kohapealt aga ma sooviksin teada, milliseid hingedega/hingedeta põlvekaitsmeid kasutavad cruiseritega sõitjad. On ju olemas sõidupükse, millel ei ole kaitsmeid sees ega ka vastavaid taskuid kaitsmete jaoks aga põlve on vaja kaitsta. Tänan.

Ma arvan, et sa ei leia selliseid tänavasõidupükse, kuhu alla hingega põlvekaitsmed ära mahuks.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”