Head kõrvatropid- kust saada

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Jaffimees
Tänatud: 3 korda

Re: Head kõrvatropid- kust saada

Lugemata postitus Postitas Jaffimees » 26 Mär 2020, 16:01

Tee ise:
https://www.ebay.co.uk/itm/PROGUARD-Mou ... SxcLtbdTFg

Mul läheb juba kolmas hooaeg samade omavalmistatud kõrvatroppidega. Kannatavad ka tavalise seebiga pesta. Olen proovinud paljusid erinevaid tüüpe aga need on hetkel minu arvates parimad. Need ei suru kuulmekanalisse ja võib vabalt kogu päeva kanda. Püsivad hästi kõrvas ka.

Jarko
Jawa 350

c

Lugemata postitus Postitas c » 26 Mär 2020, 22:56

https://orelo.ee/tooted/orelo-moto/
umbes 3s aasta läheb ja mitte kunagi ei kavatse enam universaalseid kõrvatroppe kasutada.

Kasutaja avatar

HiTek
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas HiTek » 27 Mär 2020, 11:35

Sõitsin aastaid tavaliste pehmete kõrvatroppidega, teeb elu vaiksemaks küll, aga kõige rohkem häiris see, et sidesüsteem pidi olema põhjas, et maanteel midagi kuulda oleks. Seega otsisin vaatasin.. valisin ka eelnevalt mainitud Alpine Motosafe Race tropid. Race selle pärast, et kõige suurem müra vähendus ja tuuleklaas suunab otse õhu kiivrile ning las olla siis juba maksimaalne vähendus.

Ostsin need sügisel ja pole jõudnud veel sõites testida aga..
Senine tähelepanek - hetkel maha visatud raha, kuna minu kõrva jaoks lihtsalt ei sobi. Proovisin arvuti taga istudes neid kõrva saada ja jaurasin päris pikalt, no ei saa neid õigesti kõrva ja kui sain, siis kiivrit pähe pannes tõmbas kõrvast selle välja.
Hetkel tundub, et minu kuulmekanali diameeter on väike selle paigaldamiseks kaasa olnud vidina jaoks. Millalgi otsin väiksema läbimõõduga kõrre vms, millega neid uuesti kõrva proovida. Võib olla olen erand, aga ma usun, et sellega tasub arvestada kui valida. Kuigi eelnevalt neid vist kuskil proovida ei saa.

Kasutaja avatar

Jesper
Tänanud: 171 korda
Tänatud: 300 korda

Lugemata postitus Postitas Jesper » 27 Mär 2020, 12:19

Jep, osadel inimestel ongi väiksemad kõrvakanalid - ma ei saa neid tavalisi pehmeidki kõrva, arvasin koguaeg et ise loll ja koba (see muidugi võib ka sõltumatult tõsi olla), aga üks spetsialist korra proovis, stiilis et "ah mida sa jändad seal, anna ma näitan ette jne" ja tõdes, et ei lähe jah. Selle pärast pole julgenud ka mingeid kalleid troppe osta, õnneks ühed 3M-i seened on päris okeid.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Tsikkel: Triumph Tiger 800 ja Kawa w800
Tänanud: 800 korda
Tänatud: 661 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Macintosh » 27 Mär 2020, 12:23

Spoiler
Näita
HiTek kirjutas:
27 Mär 2020, 11:35

Sõitsin aastaid tavaliste pehmete kõrvatroppidega, teeb elu vaiksemaks küll, aga kõige rohkem häiris see, et sidesüsteem pidi olema põhjas, et maanteel midagi kuulda oleks. Seega otsisin vaatasin.. valisin ka eelnevalt mainitud Alpine Motosafe Race tropid. Race selle pärast, et kõige suurem müra vähendus ja tuuleklaas suunab otse õhu kiivrile ning las olla siis juba maksimaalne vähendus.

Ostsin need sügisel ja pole jõudnud veel sõites testida aga..
Senine tähelepanek - hetkel maha visatud raha, kuna minu kõrva jaoks lihtsalt ei sobi. Proovisin arvuti taga istudes neid kõrva saada ja jaurasin päris pikalt, no ei saa neid õigesti kõrva ja kui sain, siis kiivrit pähe pannes tõmbas kõrvast selle välja.
Hetkel tundub, et minu kuulmekanali diameeter on väike selle paigaldamiseks kaasa olnud vidina jaoks. Millalgi otsin väiksema läbimõõduga kõrre vms, millega neid uuesti kõrva proovida. Võib olla olen erand, aga ma usun, et sellega tasub arvestada kui valida. Kuigi eelnevalt neid vist kuskil proovida ei saa.

Samal ettevõttel on ka lastele mõeldud kõrvatropid, need on kõvasti väiksema läbimööduga. Vahetad filtrid ära ja saad kasutada.
https://www.alpinehearingprotection.co. ... gies-kids/

Kasutaja avatar

yeekim
Tsikkel: XV1600
Tänanud: 237 korda
Tänatud: 170 korda

Lugemata postitus Postitas yeekim » 27 Mär 2020, 12:43

Teen saiast sitta!

joha123
Tsikkel: Suzuki VZ 800, DL1000
Tänanud: 21 korda
Tänatud: 11 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas joha123 » 27 Mär 2020, 20:02

proovi ujujatele mõeldud kõrvatroppe, ise tõin lõunast, aga decathelonist peaks saama tellida, komplektis oli 3 erinevat suurust. ühed sobisid kiivri alla ja vets suuremad ujumiseks. hiinakad, aga hea kvaliteediga, ear plugs peaks guugeldades andma. mul on need
https://www.decathlon.co.uk/silicone-ea ... 01732.html

Vasta

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”