Täika?

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Täika?

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

tere,

eile õhtul hakkas peas veerema küsimus, et kuidas saada lahti koju vedelema jäänud ja mingitel põhjustel enam mitte sobivatest tsikliriietest ja varustusest. Lihtsalt ära ei tahaks ka visata, pigem siis juba kellelegi kommiraha eest ära anda.
Meenus, et moodsatel naistel oli mingi glämmilaat või midagi sellist.
Äkki oleks ka mõtlekas selline asi kuskil korraldada?

Kui muidugi teistel ka midagi pakkuda oleks, üksi ei viitsiks seal seista :)

motokas



Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com
Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

Pole paha mõte!

it's a honda. ride it like you stole it, change the oil once in a while. enjoy.
Kasutaja avatar

Bladyhell
Postitusi: 1024
Liitunud: 12 Apr 2006, 19:25
Tsikkel: K1200S

re

Lugemata postitus Postitas Bladyhell »

Mingit träni ikka kõigil seisab.

Vaatasin, et mul kodukohas miski motoüritus planeeritud - http://keit.pri.ee/nurme/?mode=1&id=28 Kuna seal on suur maanteeäärne plats korraldajatel kasutuses ja seda igasugu laatadeks kasutatakse, siis võiks sinna midagi mõtelda. Oleks vahelduseks Tallinnast eemal ka midagi.

K1200S
Kasutaja avatar

VWman
Postitusi: 831
Liitunud: 30 Apr 2004, 22:13
Asukoht: Saku- Kasemetsa
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas VWman »

Mina ka nõus. Olen isegi sellele mõelnud
Aga oma paari asja ei viisti tulla Tartusse müütama.
Tallinnas näiteks oleks minu arust sobiv koht Streetmoto kõrval/ees, on piisavalt ruumi ja ei sega ka kedagi. Tegelikult võiks olla asi olla näiteks korra või kaks kuus igal laupäeva hommikul kella 9 -13 ni.
Omal oleks hea, saaks teiste tskilivendadega "tuutu" panna ja limpat libistada ja mõnest üleliigsest asjast ka lahti. :)

KÄIN JALA JA JOON VETT
Kasutaja avatar

maiasmokk
Postitusi: 111
Liitunud: 04 Mär 2008, 18:20
Tsikkel: K1200GT
Asukoht: Rakvere- Lemmküla

Lugemata postitus Postitas maiasmokk »

Leiunurk..hea idee(w)
Mis moodi asi välja nägema hakkab? Omal oleks tolmu alt ka midagi välja korjata.

Kasutaja avatar

hary
Postitusi: 126
Liitunud: 23 Apr 2007, 17:08
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

nurme

Lugemata postitus Postitas hary »

mul nurme teema korraldaja kontaktid kui keegi tahab otse suhelda...

Kasutaja avatar

Teema algataja
Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

VWman kirjutas:

Mina ka nõus. Olen isegi sellele mõelnud
Aga oma paari asja ei viisti tulla Tartusse müütama.
Tallinnas näiteks oleks minu arust sobiv koht Streetmoto kõrval/ees, on piisavalt ruumi ja ei sega ka kedagi. Tegelikult võiks olla asi olla näiteks korra või kaks kuus igal laupäeva hommikul kella 9 -13 ni.
Omal oleks hea, saaks teiste tskilivendadega "tuutu" panna ja limpat libistada ja mõnest üleliigsest asjast ka lahti. :)

väljas on sellessuhtes paha teha, et see oleneb ilmast. Seega sobiks sisemine ruum paremini. Liiga tihti ei saa vist ka teha, palju seda müüdavat kola ikka juurde tekib :) sellisel juhul kardan, et sureb asi välja kui ainult paar müüjat kohal käib. Mina näeks seda paar-kolm korda aastas toimuvat. Saab ju sinna lisada ka muu motonänni mis üle on jäänud :)

Korralduse kohapealt on lihtne, kui huvilisi on piisavalt, üürime mingi odava ruumi ja kutsume kõik külla.

motokas

Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com
Kasutaja avatar

VWman
Postitusi: 831
Liitunud: 30 Apr 2004, 22:13
Asukoht: Saku- Kasemetsa
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas VWman »

Väljas on tegelt paha jah, käisin just siin taaskasutuskeskuses täikal,vihma sadas, kole oli . Aga väljas oleks hea lihtne ratast kasutada kauplemis letina.
Ma arvan, et 1 kord kuus oleks vast normaalne ja korda mööda, 1 TLN ja siis järgmine Tartu ja 4tk suve jooksul .

KÄIN JALA JA JOON VETT
Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

VWman kirjutas:

Aga väljas oleks hea lihtne ratast kasutada kauplemis letina.

no kas ikka oleks, ma fantaasiavaene vist..

it's a honda. ride it like you stole it, change the oil once in a while. enjoy.
Kasutaja avatar

cool200
Postitusi: 657
Liitunud: 15 Okt 2005, 13:19
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas cool200 »

tere
väljas jälle on seepärast parem et niikuinii myyakse autopealt asju
ja siis pole suuremat orgunnimist vaja,tuleb kes tuleb myyma
ja teised võivad niisama koguneda seal juures tsiklitega ja
kontakte koguda

jawad,dnepr soolo,suzukiT500 2 takti,suzuGSXR750F,honda CBR900RR,yamuR1,suzuGSXR1000 K4 :)
Kasutaja avatar

Vidget
Postitusi: 982
Liitunud: 26 Mai 2007, 19:55
Tsikkel: Kawasaki Z900
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Vidget »

Kuna eesmärk on lahti saada asjadest, siis võiks teha parem oksjoni. Näidatakse natuke kõrgema koha peal asi ette ja tuld pakkuma. Väike heategevuslik moment võiks ka juures olla, et näiteks 10 või 20% saadavast tulust läheb mingile heategevusorganisatsioonile.

Let the good times roll.


mesimees
Postitusi: 37
Liitunud: 08 Apr 2006, 03:54
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas mesimees »

idee on väga hea!!!

minu mõtte ühtiks VWman-i omaga, et see täika ei jääks ainult päälinna lõbuks vaid saaks ka lõuna-eesti inimesed sellest osa. ja müük võiks toimuda üle nädala. (seda annaks veel arutada, et kui tihti toimuks). tartus oleks üheks kohaks RAADI turg (ei kuulu turu tegelaste hulka),(kui kellegil oleks parem koht pakkuda siis andke teada). see koht sobiks selle pärast, et ta lihtslat on populaarne ja legendaarne koht ja seda eriti laupäeviti, siis käib seal ikka päris vilgas sebimine.
seal maksis vist laupäeval täika koht mingi 40-50 krooni. ma arvan et selle hinna osas annaks seal tegelastega rääkida.

ja mida müüa? ma arvan, et kõik võiks müügiks minna mis puudutab kaherattalisi ja, et asi veel huvitavam ja seltskond kirjum siis võiks selle täikal pakkuda kõike mis on seotud hobidega (paadid, sukelumine, saanid jne.jne) ja täika võiks kanda nime nt. HOBI-TÄIKA.
ma arvan, et see üritus toimiks paremini käiks rahvast rohkem ja koguks see asi ka kuulsust rohkem ja siis oleks omakorda lihtsam asju müüa.

vot selline idee!!! ja mida rohkem ma sellele mõtlen seda parem see idee tundub.

mina olen nõus aitama!

TEEME ÄRA !!! (siis on tehtud)

YAMAHA SUPER TENERE 750
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

Vidget kirjutas:

Kuna eesmärk on lahti saada asjadest, siis võiks teha parem oksjoni. Näidatakse natuke kõrgema koha peal asi ette ja tuld pakkuma. Väike heategevuslik moment võiks ka juures olla, et näiteks 10 või 20% saadavast tulust läheb mingile heategevusorganisatsioonile.

jees-jees. Ütleme, et kümme inimest tahavad oma asju müüa, igal ühel 10 asja. Oksjonil kulub asja presenteerimiseks ja müügi korraldamiseks 5 minutit toote peale. Kokku umbes 8 tundi. Pluss toodete eeltutvustus, oksjoni ajakava jms.. :)

mesimees kirjutas:

ja mida müüa? ma arvan, et kõik võiks müügiks minna mis puudutab kaherattalisi ja, et asi veel huvitavam ja seltskond kirjum siis võiks selle täikal pakkuda kõike mis on seotud hobidega (paadid, sukelumine, saanid jne.jne) ja täika võiks kanda nime nt. HOBI-TÄIKA.

siis veel mesitarud, suupillid, margid, pesapalli kaardid, tennisereketid, binoklid, haruldased kiilid, spinningud, tuulelohed.. :D
jääks vast ikka tsiklite juurde?

Viimati muutis Pihelgas, 15 Apr 2008, 15:49, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Bladyhell
Postitusi: 1024
Liitunud: 12 Apr 2006, 19:25
Tsikkel: K1200S

Lugemata postitus Postitas Bladyhell »

Oksjoniks on osta.ee

Aga näiteks tsiklimeestele oma nurk - http://tartu.postimees.ee/150408/tartu_ ... auba-letti

K1200S

Jaansi

Lugemata postitus Postitas Jaansi »

Väga BRO mõte!
Keegi saab omast kolast lahti ja keegi saab äkki just selle mida ta kaua otsinud on aga paraku enam poes ei müüda.

Sarnane asi on surfivendadel olemas juba aastaid.
See toimub iga mai kuu esimesel pühapäeval Pirital.
Suure tõenäosusega ei ole ka tsiklistide hulgas niipalju varustust mis pidevalt omanikku vahetaks ja korra aastas enne hooaega oleks igati OK mingi täika korraldada.


v6rrimees

Lugemata postitus Postitas v6rrimees »

Motopaks kirjutas:
VWman kirjutas:

Mina ka nõus. Olen isegi sellele mõelnud
Aga oma paari asja ei viisti tulla Tartusse müütama.
Tallinnas näiteks oleks minu arust sobiv koht Streetmoto kõrval/ees, on piisavalt ruumi ja ei sega ka kedagi. Tegelikult võiks olla asi olla näiteks korra või kaks kuus igal laupäeva hommikul kella 9 -13 ni.
Omal oleks hea, saaks teiste tskilivendadega "tuutu" panna ja limpat libistada ja mõnest üleliigsest asjast ka lahti. :)

väljas on sellessuhtes paha teha, et see oleneb ilmast. Seega sobiks sisemine ruum paremini. Liiga tihti ei saa vist ka teha, palju seda müüdavat kola ikka juurde tekib :) sellisel juhul kardan, et sureb asi välja kui ainult paar müüjat kohal käib. Mina näeks seda paar-kolm korda aastas toimuvat. Saab ju sinna lisada ka muu motonänni mis üle on jäänud :)

Korralduse kohapealt on lihtne, kui huvilisi on piisavalt, üürime mingi odava ruumi ja kutsume kõik külla.

motokas

http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?t=11003 Nendelt meestelt on mida õppida.
Neil saaks odavalt ilmselt rentida ka suure laudakopleksi.
Selle ürituse juurde võiks veel kuuluda väike õlu ja bänd, et rahvast rohkem kohale meelitada.
Kui on huvi võin otsida kontakid Alansi offroad klubi asjaosalistega.
Usun , et nad võtaks idee vastu avali süli.

Erko Väizene
5110092

Kasutaja avatar

kahro
Postitusi: 111
Liitunud: 14 Mär 2004, 21:26
Tsikkel: XTZ750
Asukoht: Viljandi

Lugemata postitus Postitas kahro »

Dublinis on 1 tegutsev tsiklilammutus loonud traditsiooni, et iga kuu esimesel pühapäeval on pood lahti 1-4pm ja hoovi peale võib iga mees tulla oma tsiklit ja juppe müüma. Ise pole seal käinud aga pidavat täitsa popp üritus olema.

Kasutaja avatar

Zeek
Postitusi: 273
Liitunud: 07 Okt 2003, 14:12
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Zeek »

Äkki ei üritaks esimest "linnukest" üle mõistuse suureks ja sagedaseks ajada? vaid alustaks pigem põhilisest ja vaataks kuidas asi areneb?
...kui palju TEGELIKULT oleks neid tsikliste kellel midagi omast varustusest ülejäänut olemas on? 100? 1000? ma pakun, et pigem vähem, nagu ei ole tõenäoliselt megasuur ja laiadele rahvamassidele suunatud ka see müügile tulev kaubakogus, et üleriiklikku bändide ja õlleaukude ja muu säändsega üritust ilmtingimata vaja oleks. Kes on ostjad? Tõenäoliselt ikkagi pigem teised tsiklistid ja selleks pürgijad, mitte keskmised eesti pered, kes ilusal pühapäeval ühiselt shoppama tulevad. Ja vaevalt et see varustus NII sageli ringlema hakkab et iganädalast turustamist vajab. Paar-kolm-max. 4korda aastas, vbolla erinevates kohtades oleks tõenäoliselt küll. Vanatehnikahuvilised saavad Kurtnal oma laadatamisega kenasti lausa 2x aastas hakkama, õigemini, tihedamini tõenäoliselt väga ei jaksa, organiseerimine ning asjadel silma peal hoidmine, et müügiteema VÄGA käest ei läheks nõuab oma osa. Eks olenemadki hädas sellega, et laat liiga suureks ja käest ära kipub kasvama... ja nende teema ON inimrohkem...

Aga tsiklistidelt tsiklistidele (ja huvlilistele) täikatamise poolt olen ma küll, eriti kui asi hea tahte vaimus ning rämeda kommertsi eiramise tähe all tehtud saab...

Ise eelistaks ikkagi mõne suurema linna lähedust, kui mõni tsikliteemapood täika oma külje alla võtaks oleks muidugi kena, nendel ehk käivet rohkem, täikalistel veidi kindlam seljatagune. Avalikule turule täikatama väga ei kutsu...

Elu on...
Kasutaja avatar

cool200
Postitusi: 657
Liitunud: 15 Okt 2005, 13:19
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas cool200 »

tere

to zeek!!

kas nyyd kukutakse juba manitsema,
kui ei meeldi vaata samal ajal kodus telekat

jawad,dnepr soolo,suzukiT500 2 takti,suzuGSXR750F,honda CBR900RR,yamuR1,suzuGSXR1000 K4 :)
Kasutaja avatar

arx805
Postitusi: 261
Liitunud: 02 Apr 2005, 19:03
Tsikkel: Suzuki Hayabusa `08
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas arx805 »

Lugesin antud teemat ja kahe käega sellise täika poolt. Kunagi kui surfamisega sai tegeletud, siis surfarid korraldavad siiani iga kevad pirita surfikeskuse juures samalaadset täikat. Kord aastas enne hooaja algust oleks asja sagedus igati ok minuarust.
Kohana lõi mulle pähe mõte, teostada antud täika laupäevasel päeval Motodepoo esisel parkimisplatsil. Kohaletulnud mahuvad tsiklitega ennast ära parkima. Autoga tulijad saavad paigutada autod kõrval säästumarketi parklasse, mis on tasuta parkimisala.
Motopaksul on ka käsi Motodepoos sees, et usun siin saaks kokkuleppele. Konkurentsi ju Motodepoole ei pakutaks. Pigem oleks see Motodepoole lisaväärtuse tekitaja, sest nagunii kohaletulnud uudistajad astuksid ka Motodepoost läbi ja ka mõningad sisseostud sealt teeksid, kui depoo selleks päevaks mingi special allahindluspäeva teevad. Kuid see on juba teiste rahakotti pugemine ja seda otsustavad teised ilmakodanikud.

Sellised mõtted siis seekord :-)

Kasutaja avatar

Teema algataja
Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

arx805 kirjutas:

Motodepoo

rääkisin juba. Mõtlevad :) See oleks hea koht jah, kõik teavad, ilusa ilma korral saab hoovis olla ja kui paha, siis saaks äkki sinna garaazi koha luua.
ootame vastuse ära.

motokas

Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com
Kasutaja avatar

mumm
Postitusi: 627
Liitunud: 12 Nov 2003, 15:34
Tsikkel: horney Helga
Asukoht: Kohatu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas mumm »

täika on hea idee. ja tõesti, piirduks esialgu nö proovikaga, et kuidas välja tuleb. ja siis saab edasi vaadata et kas veel ja kui tihedalt. (ise pooldaks sellist 1, max. 2 korda aastas).

väike kuri mootorrattur
Kasutaja avatar

Teema algataja
Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

niisiis, tõmbaks asja natuke konkreetsemaks.
Need, kes oleks müümisest huvitatud, andke palun teada, siis tean arvestada. Paari-kolma müüjaga on ka niru täikat teha :)

motokas

Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com
Kasutaja avatar

VWman
Postitusi: 831
Liitunud: 30 Apr 2004, 22:13
Asukoht: Saku- Kasemetsa
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas VWman »

Motopaks kirjutas:

Need, kes oleks müümisest huvitatud, andke palun teada, siis tean arvestada. :)

Mina, aga praeguse seisuga on mul müüa 1 paar kindaid :D
Aga küll leiab paar asja veel.
Ja osta tahaks ka, punnvõrrile kontakte :)

KÄIN JALA JA JOON VETT

Zidist
Postitusi: 878
Liitunud: 15 Aug 2004, 09:47
Asukoht: Viimsi

Lugemata postitus Postitas Zidist »

Säärule saad kindlasti erinevaid juppe Kurtnast, ning see päev ei ole enam üldsegi mitte kaugel. Mai esimene pühapäev oli vist? Kui jah, siis neljas mai peaks olema.

EDIT: Eksin, 7 mai peaks siiski olema ehk siis Mai teine pühapäev.
Lisainfo: http://www.unic-moto.ee/yritused/tagadi.html

Vabandused OT pärast.

Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

Motopaks kirjutas:

niisiis, tõmbaks asja natuke konkreetsemaks.
Need, kes oleks müümisest huvitatud, andke palun teada, siis tean arvestada. Paari-kolma müüjaga on ka niru täikat teha :)

Pritsi mingi kuupäev ka välja! Endalgi oleks üht-teist, kui aeg sobiks.

it's a honda. ride it like you stole it, change the oil once in a while. enjoy.
Kasutaja avatar

elbid_
Postitusi: 189
Liitunud: 29 Mai 2007, 13:37
Tsikkel: Ducati Monster 696
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas elbid_ »

Väärt idee!
Oleks isegi tulija. Kiiver ja kindad ja ehk muudki leidub, mida enam ei kasuta, aga samas täitsa töökorras värgid, mis võiks kerge kopika eest ära müüa. Kui asi paika loksub, siis võiks täitsa kampa lüüa. Võin muidugi aidata ka millegiga, kui vaja.

Some kind of Monster.
Kasutaja avatar

oldmoped
Postitusi: 2418
Liitunud: 02 Sept 2004, 10:42
Tsikkel: Misasi see veel on?
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas oldmoped »

Zidist kirjutas:

Mai esimene pühapäev oli vist? Kui jah, siis neljas mai peaks olema.

EDIT: Eksin, 7 mai peaks siiski olema ehk siis Mai teine pühapäev.
Lisainfo: http://www.unic-moto.ee/yritused/tagadi.html

Tagadi Restauraatorite Päev toimub alati mai ESIMENE pühapäev, ehk seekord siis kalendrit vaadates neljandal.
See leht, kuhu sa viitasid, oli 2006aasta kalenderplaan.

Kasutaja avatar

Space
Postitusi: 136
Liitunud: 04 Mai 2006, 14:16
Tsikkel: GSR600
Asukoht: Pirita
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Space »

Hooaja alguse täika on suurepärane idee ka sotsiaalses mõttes. Paljud pole üksteist näinud terve talve. :)
Vaatamata ilmale, võiks see olla õues. Müügis võiks olla eraisikute kama ja kauplused peaks täikalt eemal hoidma, kui neil ei ole just mingit kasutatud kama. :roll:
Motodepoo oleks logistiliselt hea koht. Ühtlasi peaks olema koht, kus riideid proovida.
Lihtsalt minu arvamus tuginedes surfilaada kogemustele.

Rohkem ilusaid ilmasid!
Kasutaja avatar

Teema algataja
Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

põhimõtteline "jah" on depoost saadud. Räägin kohe kuupäeva paika ja siis hakkame tegutsema :)
Seal hea teha ka, autod saab parkida sinna säästumarketi juurde ja seal on sularaha sein ka.

annan teada

Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com
Suletud

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”