Milline avatava lõuaosaga kiiver ?

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Vasta
Kasutaja avatar

Teema algataja
motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Milline avatava lõuaosaga kiiver ?

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

Nii, sai siin lapatud ja kasutatud otsingut aga mingit sarnast teemat ei leidnud. Küsin siis kasutajatelt siinkohal millist avatava lõuaosaga kiivrit on keegi ostnud, kasutanud, testinud või kes kus miskit põnevat müügis näinud mida tasuks katsuma minna. Huvi pakuksid just eesti kaubitsejad Tallinnas ja selle lähiümbruses e-bays ja netis pilte vahtida oskan ise ka. Tahaks ikka pähe proovida jne. Kiivril võiks olla sisseehitatud päikesevisiir ja paha ei teeks ka pinlock, C3-st olen ka kuulnud ja tõenäolislt lähen näpin ehk mingi hetk aga C3 hind ei ole meeltmööda ja kuna suht uus mudel ning uut pole vast peale tulemas siis ei kanguta ka hinda muhedamaks ma arvan või..... :roll: . Samuti tahaks kiivrisse paigaldada ka Cardo Scala Rider Q2 komplekti ehk on juhtumisi mõni avaneva lõuaga kiivri omanik siin kes seda teinud ja ei pidanud oma kiivrit väga ära lõhkuma. Shuberth C2 igatahes kuularid kinni ei jää sisepolstrisse ja vaja natukene kiivriga nikerdada. Andke aga julgelt tulla mis marki kellelgi ja komenteerige: kaalu, muagvust peas, kasutamismugavust (visiir, päikesevisiir), mürataset, vastupidavust, ventilatsiooni, lõuarihma, kuidas uduvastase klaasiga lugu kõike hää ja halb oleks hea kuulda. Samuti hind ei teeks paha. Hetkel Arai Condor kinnine kiiver, mugav on küll peas aga müratase on üsna vali ja kuna uus visiir maksab ca 1000,- eek siis mõtlesin et kas hakkan uut visiiri ostma pluss 450,- eek pinlock või vaataks äkki mõne lahtikäiva lõuaosaga kiivri sest selle kinnise peast ära kiskumisest on suht kõrini. Olen üks suur silm ja valmis asjalikke postitusi lugema :)



Yaaa-maaa-haaa......
Kasutaja avatar

chaga
Postitusi: 107
Liitunud: 23 Mai 2008, 21:31
Tsikkel: Yamaha XV700
Asukoht: tallinn-tapa

Re: Milline avatava lõuaosaga kiiver ?

Lugemata postitus Postitas chaga »

teine hooaeg tiksub C2-ga. halba pole väga midagi öelda, vaikne ja mugav. ainuke probleem oli eelmine hooaeg sellega, et üks visiiri kinnitusklamber suutis minema jalutada aga selle sai probleemideta ja kiiresti uue. suurus on M. kui see Teile pähe mahub ja proovida soovite siis võtke ühendust PS kaudu ;)

edu uue kiivri otsinguil :bsmile:

Mario

õige mees joob nii palju alkoholi, et ta suudab hiljem ära viidud taara eest pere ära toita
Kasutaja avatar

kiidrockk
Postitusi: 144
Liitunud: 28 Jaan 2007, 14:10
Asukoht: tallinn

Re: Milline avatava lõuaosaga kiiver ?

Lugemata postitus Postitas kiidrockk »

nolan n103 sai ostetud just naisele Suurus S, hind 3200 (ütle, et see mees saatis, kes Rukka jope ja valge kiivri ostis) loodusinvestis. kõik on olemas: avanem lõuaosa, pin-lock, päikese visiir ja sidevahendi paig. valmidus.
Täna proovisin sõita, võrreldes enda arai rx-7ga veits müra rikkam (palju oleneb tsikli klaasist) ja raskem (+500g) aga ei ole tunda. samas minu peakujuga väga hästi ei sobi, samas Arai on nagu pähe valatud.
Sellise hinna eest on kiivrit piisavalt minul ARAI suurus M

life is what you make of it....
Kasutaja avatar

Karutapja
Postitusi: 157
Liitunud: 26 Apr 2006, 22:03
Tsikkel: EuroPannoonia
Asukoht: Tartu

Re: Milline avatava lõuaosaga kiiver ?

Lugemata postitus Postitas Karutapja »

Mul Nolan N102. Mõtted seoses sellega (suvalises järjekorras):
Ehk raskevõitu

  • Lõug ulatub vastu kiivrit (tundub olevat nolanite üldine häda)
  • Mõõdukas müratase (proovinud ka Cabergi flip-upi ning selle "sound" meeldis rohkem)
  • suht vähene sõltuvus pea asendist (ei oska paremini öelda - sisu: kui pead sõidusuuna suhtes viltu keerad, ei hakka pead kõrvale kiskuma)
  • sisemine "uduvisiir" toimis (hetkel ei kasuta, kuna pean ostma uue visiirinduse nagunii - vt. järgmine)
  • visiirile tulevad kriimud vaateväljast grammi võrra ülespoole seoses visiiri avamisega
  • kõrvade juurest saab tüki voodrit lihtsa vaevaga eemaldada, tehes ruumi suurematelegi klappidele
  • lõua all käiv "tuuletõke" toimib kenasti
  • vooder lihtsalt eemaldatav (näiteks pesemiseks või ka juhtmete kiivrisse vedamiseks)

Ilmselt kui uut kiivrit ostma hakkan, uuesti sama ei ostaks. Cabergi oma oleks ilmselt kandidaat.

Ahjaa - otsisin kunagi ammu sarnasesse teemasse kirjutatut ning leidsin lingi http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=11&t=21971 . Kahjuks seal enam neid klappide pilte ei ole, kuid Sinu küsimustele võid leida mõne vastusejupi ikkagi.


Siipel
Postitusi: 89
Liitunud: 04 Nov 2007, 20:06
Tänatud: 1 kord

Re: Milline avatava lõuaosaga kiiver ?

Lugemata postitus Postitas Siipel »

Ise kasutan Nolanit n103 ja sellist:
http://www.nolanhelmets.com/n103ncom.htm

  • Hind Loodusinvestis 4175 krooni.

    UduVesiir on igati töötav mudel (loe minul ei ole uduseks läinud, aga paduvihmas ma ei ole sõitnud ka:))

    N-Com - on nolani sidesüsteem mis muidugi maksab roppu raha, see eest on kiivri sees olemas valmis kohad kuhu klapid ja mikri paigutada saab + vastuvõtja/saatja. Ise ei kasuta aga uurisin, mis tibul kõhus on.

    Müraga on selline imelik asi, et see kiiver müriseb ainult klassikalise ratta seljas istudes st kui ratta seljas istuda nö klaverimängija asendis. Siis hakkab lõua tuulutusava ja pealae tuulutus hirmsat moodi vilistama. Selles asendis on muide ka turbulentses sõites kõige ebamugavam st kipub loopima.
    Muudes asendites (pea ees/ jalad ees) on müra täiesti talutav st mingi 120 km/h juures kuuleb mootori häält. Detsibelle ei tea:)

    Polster on pestav

    Integreeritud päikesevisiir ulatub umbes 2/3 vaateväljast. Igaljuhul jalad ees sõites ei hakka õhtupäike veel visiiri alt silma paistma. Visiiri liigutamise nupp on minu arust natukene väike, aga suvekindaga sõites ei ole selle liigutamine probleem.
    Vanal mudelil (n102) käis vesiir peale ja see tekitas kriime. n103 mudelil on vesiir sees ja mingit kriimuohtu ei ole:)

    kaal 1891 g - mis tundub, et avaneva lõuaosaga kiivrite juures ei olegi väga palju.
    http://www.webbikeworld.com/motorcycle- ... eights.htm

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Milline avatava lõuaosaga kiiver ?

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Miks Sa J1'te ei taha?
Proovimiskoht ka ligidal.... :wink:

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Teema algataja
motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Milline avatava lõuaosaga kiiver ?

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

ants01 kirjutas:

Miks Sa J1'te ei taha?
Proovimiskoht ka ligidal.... :wink:

edu

Proovitud, jube hea vaateväli aga minu rattaga jube lärmakas, ei uskunud et nii palju undab ja kohiseb peas, midagi vaiksemat tahaks ikka, hind pole ka kõige odavamate killast ei meeldi väga millegipärast just see lõuaosa tundub kuidagi vähem turvaline kuna seal ainult üks kaitseraud, kindlasti on nõuetele vastav jne aga mulle ei paku pinget.

Ega kellelgi nendest pole midagi: http://www.bikeman.ee/kiivrid?cat=42

Yaaa-maaa-haaa......
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Milline avatava lõuaosaga kiiver ?

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Proovi Motodepoos HJC kiivreid. http://motopost.ee/index.php?kat=52
Minu meelest väga hea hinna ja kvaliteedi suhe. Ise sõidan kinnisega ja ei nurise.
Muuseas- kõrvatopid parandavad TDM'i sõidumugavust tunduvalt. Kiiver siin ei aita :D

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Teema algataja
motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Milline avatava lõuaosaga kiiver ?

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

Karutapja kirjutas:

Cabergi oma oleks ilmselt kandidaat.

Kes Cabergi müügiga tegeleb siinmail ja kus proovisid ja kas proovisid juhuslikult seda: http://www.webbikeworld.com/r2/motorcyc ... berg-trip/

Yaaa-maaa-haaa......
Kasutaja avatar

Teema algataja
motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Milline avatava lõuaosaga kiiver ?

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

ants01 kirjutas:

Muuseas- kõrvatopid parandavad TDM'i sõidumugavust tunduvalt. Kiiver siin ei aita :D

Kas Statoilis pausi tehes aitavad kõrvatropid kohvijoomisele ka kaasa kuidagi ja söömisele nii et kiiver peas ? :roll:
Kõrvatroppidega saab ka kõige lärmakama kiivri vaikseks kui tropid veel korralikult kõrva suruda :) Troppide test tehtud ja toimib 100 %

Yaaa-maaa-haaa......
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Milline avatava lõuaosaga kiiver ?

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Ghost kirjutas:
ants01 kirjutas:

Muuseas- kõrvatopid parandavad TDM'i sõidumugavust tunduvalt. Kiiver siin ei aita :D

Kas Statoilis pausi tehes aitavad kõrvatropid kohvijoomisele ka kaasa kuidagi ja söömisele nii et kiiver peas ? :roll:
Kõrvatroppidega saab ka kõige lärmakama kiivri vaikseks kui tropid veel korralikult kõrva suruda :) Troppide test tehtud ja toimib 100 %

Kohvitamiseks võtan kiivri peast ja istun rahulikult kuskil.
Aga "kõik puhuvad" kampaania ajal on küll jama :twisted:

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

VWman
Postitusi: 831
Liitunud: 30 Apr 2004, 22:13
Asukoht: Saku- Kasemetsa
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: Milline avatava lõuaosaga kiiver ?

Lugemata postitus Postitas VWman »

Ghost kirjutas:

Ega kellelgi nendest pole midagi: http://www.bikeman.ee/kiivrid?cat=42

Mu meelest on AGV 1:1 le Lazer Granville http://motopost.ee/detailid.php?158 . Oleks omale selle Lazeri isegi ostnud, aga Luois.de ei suutnud saata :P

Sõidan Nolani N103 ja kinnise N62. N103 jaab lõug ikka väga-väga kiivri lähedale. Visiiri avamne kraabib suht ruttu uduvisiiri ülemise serva.
Müra mind ei häiri, mulle meldib, kui tuul näkku puhub ja kõrvus vilistab.

Kui mul oleks vähe rohkem raha olnud, siis ma oleks ostnud Shark EvoLine( aga eestis keegi ei müü :( ja proovida ei saa ) ja kui mul oleks palju rohkem raha olnud siis Shoei Multitec.

Avatavad kiivrid on enamus ühevärvilised, ei mingit kirveat ja poppi disaini :(

KÄIN JALA JA JOON VETT
Kasutaja avatar

Teema algataja
motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Milline avatava lõuaosaga kiiver ?

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

ants01 kirjutas:
Ghost kirjutas:
ants01 kirjutas:

Muuseas- kõrvatopid parandavad TDM'i sõidumugavust tunduvalt. Kiiver siin ei aita :D

Kas Statoilis pausi tehes aitavad kõrvatropid kohvijoomisele ka kaasa kuidagi ja söömisele nii et kiiver peas ? :roll:
Kõrvatroppidega saab ka kõige lärmakama kiivri vaikseks kui tropid veel korralikult kõrva suruda :) Troppide test tehtud ja toimib 100 %

Kohvitamiseks võtan kiivri peast ja istun rahulikult kuskil.
Aga "kõik puhuvad" kampaania ajal on küll jama :twisted:

edu

Selles asi ongi et ma võtan ka ära aga hea oleks kui ei peaks võtma, ei tea kuidas sul kiiver ära käib aga minu Arai on pähe pannes suht kitsas avausest ja seda tihti ära rebida siis kõrvad punased ja pole kuigi mugav seda edasi tagasi vedada peast ära, palun ärge hakake et sõida ja ära kisu kiivrit kogu aeg ära. Võimalik et kaalikas on ka liiga suur. Arai nagu Racing klassi kvalifitseeruv kiiver ja pole mõeldud ilmselt edasi tagasi kiskumiseks, sellest ka suur müratase et racing. Otsiks nüüd midagi Comfort klassist, mis vbl vaiksem, ah jaa suure klaasi taga on ka Arai vaikne kui näiteks Honda Deuvillega kõrge klaasiga sõita et siis äkki vaja paari ruutmeetrine klaas ette panna või hoopis rattamarki vahetada, samas autos on puhta haudvaikus kui kiiver peas (togi)

Yaaa-maaa-haaa......
Kasutaja avatar

Teema algataja
motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Milline avatava lõuaosaga kiiver ?

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

VWman kirjutas:

ja kui mul oleks palju rohkem raha olnud siis Shoei Multitec.

Hmm... Shoei Multitec pole paha vist, ega tea kes müüb, Allright ? Hinnalt on ka 1300,- eek odavam ca. kui Shuberth C3

Yaaa-maaa-haaa......
Kasutaja avatar

MOTODEPOO
Kaupmees
Postitusi: 245
Liitunud: 23 Aug 2004, 13:47
Tänatud: 45 korda
Kontakt:

Re: Milline avatava lõuaosaga kiiver ?

Lugemata postitus Postitas MOTODEPOO »

VWman kirjutas:

Mu meelest on AGV 1:1 le Lazer Granville http://motopost.ee/detailid.php?158 . Oleks omale selle Lazeri isegi ostnud, aga Luois.de ei suutnud saata :P(

Pole küll päris teemas, aga mis peaks Lazeri kiivreid Louisist tellima, kui Eestis letis odavamad on ? Vähene mudeli/ suurusevalik ?

PS. Teravad silmad on AGV ja Lazer'i suhtes :D

Kasutaja avatar

VWman
Postitusi: 831
Liitunud: 30 Apr 2004, 22:13
Asukoht: Saku- Kasemetsa
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: Milline avatava lõuaosaga kiiver ?

Lugemata postitus Postitas VWman »

MOTODEPOO kirjutas:
VWman kirjutas:

Mu meelest on AGV 1:1 le Lazer Granville http://motopost.ee/detailid.php?158 . Oleks omale selle Lazeri isegi ostnud, aga Luois.de ei suutnud saata :P(

Pole küll päris teemas, aga mis peaks Lazeri kiivreid Louisist tellima, kui Eestis letis odavamad on ? Vähene mudeli/ suurusevalik ?

PS. Teravad silmad on AGV ja Lazer'i suhtes :D

Louis-is oli eelmise suve lõpus soodusmüük ja saada oli värvilist, teil oli sellel hetkel ainult hõbedane.

Shoei müüb Allright ja http://www.ktm.ee/?page_id=1365
Ja kasutaja Punal on üks XXL suuruses odavalt müüa http://minupildid.ee/main.php/users/puna/sale/

Shoei..kas keegi kirjutaks, kuidas seda häädlama peaks ? :roll:

KÄIN JALA JA JOON VETT

Pezzi
Postitusi: 278
Liitunud: 18 Mai 2008, 20:46
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 3 korda

Re: Milline avatava lõuaosaga kiiver ?

Lugemata postitus Postitas Pezzi »

Minu kogemus on see, et Nolan (oli vist 103) on ikka VÄGA mürarikas. Schuberth Consept sobis mu kolba kujuga paremini kui C2 või C3. Ainus häda, et nina hakkab sügelema, aga see võib ka nina viga olla :ner: . Caberg oli müra poolest OK. M suuruses Consepti võin Tallinnas proovida anda.

Kasutaja avatar

Teema algataja
motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Milline avatava lõuaosaga kiiver ?

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

MOTODEPOO kirjutas:

PS. Teravad silmad on AGV ja Lazer'i suhtes :D

Et mis sa sellega öelda tahad, soovitad tulla neid proovima ? :roll:

Yaaa-maaa-haaa......

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Re: Milline avatava lõuaosaga kiiver ?

Lugemata postitus Postitas piloot »

ants01 kirjutas:

Proovi Motodepoos HJC kiivreid. http://motopost.ee/index.php?kat=52
Minu meelest väga hea hinna ja kvaliteedi suhe. Ise sõidan kinnisega ja ei nurise.
Muuseas- kõrvatopid parandavad TDM'i sõidumugavust tunduvalt. Kiiver siin ei aita :D

edu

Omal teist aastat HJC FS-MAX Shadowit, samuti Depoost pärit. Võrdlusmoment olemas ainult Nitro avaneva lõuaga mudeliga. Nitro muidugi tonni odavam (vist oli 3600), kui HJC ja disaini osas ilusam ka aga peale seda, kui maakera suure hooga piki kaalikat tuli ja Nitro korralikult ära hööveldas, otsustasin HJC kasuks ainult päikesevisiiri pärast. Tuulemüra neil suht ühesugune. Uduvisiire pole kunagi kasutanud ja tegelikult Nitro kiiver vajas seda hädasti, kui temp. alla nelja soojakraadi langes, vihmaga kusjuures uduseks eriti ei läinud. HJC-ga seda muret üldse pole, et kipuks uduseks minema. Plussiks veel see, et visiir käib imelihtsalt eest, miinuseks jällegi seesama visiir, mis on ühe hooajaga, ülemise tihendi juurest, avamisest-sulgemisest juba suht triibuliseks kulunud.

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Milline avatava lõuaosaga kiiver ?

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Tegelikult võtaks mina selle kiivri, mis mulle pähe mahub!
Ehk, uue kiivri otsingutel praakisin välja enamus "kõvema" otsa tegijad, kuna nad lihtsalt ei sobinud minu kolba kujuga :wack:
Küll jäi lõug välja, küll vastu kaitset jne.

Seega: proovida, proovida, proovida!

edu

PS ja auto on mul piisavalt turvaline, et ilma kiivrita sõita :D

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Karutapja
Postitusi: 157
Liitunud: 26 Apr 2006, 22:03
Tsikkel: EuroPannoonia
Asukoht: Tartu

Re: Milline avatava lõuaosaga kiiver ?

Lugemata postitus Postitas Karutapja »

Kes Cabergi müügiga tegeleb siinmail ja kus proovisid ja kas proovisid juhuslikult seda: http://www.webbikeworld.com/r2/motorcyc ... berg-trip/

Proovisin Lõunakeskuses Mis-Ta-Nimi-Nüüd-Oligi pankrotti lännud auto-tsiklikama poes. Vist oli jah Caberg Rhyno (sry, paar aastat tagasi, eelmise ratta ajal proovisin ja enam ei mäleta detaile)


tactic
Postitusi: 15
Liitunud: 15 Jaan 2007, 23:20
Tsikkel: iz-ju2k ja xvs1300a

Re: Milline avatava lõuaosaga kiiver ?

Lugemata postitus Postitas tactic »

sai sügisel oma truult teenunud airoh cinkuetsento vöi mis ta oligi kasudega kindlustusele maha müüdud ja vaikselt siis uut otsitud. kriteerimid - avatav, päikesevisiiriga ja kuna kolp ja löug suur, ei tohi vastu löugu käia. olin eelmisel nädalal saksas komandeeringus ja ekstra sättisin esseni louisi marketisse kiivreid proovima.

proovisin poes kiivreid, tuuletunnelit seal polnud, tulemused lihtsalt pähe sobivuse ja kasutus (ehk siis näppimis)mugavuse järgi.
testi tulemused: ideaalne schubertc3, sellest järgmine nolani n 103 ja üllatas louisis müüdav probiker. oluliselt parem kui caberg ja veel möned mille nimesi ei mäleta. kahjuks shoei sobivat suurust polnud.pettumus oli airohi sv55, köige suurem nr oli mulle väike.
kuna hinna poolest saab c3 eest vist umbes kaks n103, siis ilmselt ostan nolani. aga enne veel tsikkel vaja osta.

c3 mugavus oli töesti peajagu teistest üle, no ja hinna poolest (hetkel vist 449euri) isegi veel parem tulemus....

Karutapja kirjutas:

Kes Cabergi müügiga tegeleb siinmail ja kus proovisid ja kas proovisid juhuslikult seda: http://www.webbikeworld.com/r2/motorcyc ... berg-trip/

Proovisin Lõunakeskuses Mis-Ta-Nimi-Nüüd-Oligi pankrotti lännud auto-tsiklikama poes. Vist oli jah Caberg Rhyno (sry, paar aastat tagasi, eelmise ratta ajal proovisin ja enam ei mäleta detaile)

IZ-JU 2K - Honda Dominator - Yamaha DragStar - Suzuki VZ1600 - XVS1300A

vilosius
Postitusi: 2066
Liitunud: 16 Aug 2006, 10:56
Tsikkel: R1200C
Asukoht: +3725045480

Re: Milline avatava lõuaosaga kiiver ?

Lugemata postitus Postitas vilosius »

Shoei miinuseks on minu jaoks päikesevisiiri puudumine. Tahaks kangesti Caberg Justissimo GT-d näppida. Omab keegi?

"Suicide Hotline...please hold."
+358458693818
Kasutaja avatar

VWman
Postitusi: 831
Liitunud: 30 Apr 2004, 22:13
Asukoht: Saku- Kasemetsa
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: Milline avatava lõuaosaga kiiver ?

Lugemata postitus Postitas VWman »

vilosius kirjutas:

Shoei miinuseks on minu jaoks päikesevisiiri puudumine. Tahaks kangesti Caberg Justissimo GT-d näppida. Omab keegi?

Bemmi meestel peaks ju ikka kiivriks BMW System 5 olema
:roll:

KÄIN JALA JA JOON VETT

vilosius
Postitusi: 2066
Liitunud: 16 Aug 2006, 10:56
Tsikkel: R1200C
Asukoht: +3725045480

Re: Milline avatava lõuaosaga kiiver ?

Lugemata postitus Postitas vilosius »

VWman kirjutas:

Bemmi meestel peaks ju ikka kiivriks BMW System 5 olema
:roll:

Kas Sul on TDM-i kiiver? Ja kes selle matemaatika järgi siis Shoei-ga sõitma peaks?

"Suicide Hotline...please hold."
+358458693818
Kasutaja avatar

puhh
Postitusi: 543
Liitunud: 27 Okt 2003, 11:51
Tsikkel: 90º V2
Asukoht: lapikese keskpaik
Kontakt:

Re: Milline avatava lõuaosaga kiiver ?

Lugemata postitus Postitas puhh »

no aga peatselt on Cabergil tulemas (jõudmas siis Eestisse) uus mudel Sintesi: http://www.caberg-helm.com/products.aspx?p=00 . Tundub suht sarnane olevat Nolan N103-le. Eks täpsemat infot kuna ja kus pakub Motohoov. Aga huvi proovida oleks küll seda ja proovida tahaks ka Suomy uut avanevat mudelit D20, millel samuti avanev lõud ja päikesevisiir. Aga viimati Ramo-ga juttu ajades nad ei osanud pakkuda kuna seda mudelit sisse võtavad.

http://www.greenmoto.ee
If the MTS1200 engine is not enough for you then I dont know what else to say. Nothing combines the handling, power, versatility & comfort of MTS 1200ST.

vilosius
Postitusi: 2066
Liitunud: 16 Aug 2006, 10:56
Tsikkel: R1200C
Asukoht: +3725045480

Re: Milline avatava lõuaosaga kiiver ?

Lugemata postitus Postitas vilosius »

Ghost kirjutas:

Kes Cabergi müügiga tegeleb siinmail ...

:?:
Motohoovi kodukal pole varustusest piiksugi..

"Suicide Hotline...please hold."
+358458693818
Kasutaja avatar

Teema algataja
motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Milline avatava lõuaosaga kiiver ?

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

puhh kirjutas:

no aga peatselt on Cabergil tulemas (jõudmas siis Eestisse) uus mudel Sintesi: http://www.caberg-helm.com/products.aspx?p=00 . Tundub suht sarnane olevat Nolan N103-le. Eks täpsemat infot kuna ja kus pakub Motohoov. Aga huvi proovida oleks küll seda ja proovida tahaks ka Suomy uut avanevat mudelit D20, millel samuti avanev lõud ja päikesevisiir. Aga viimati Ramo-ga juttu ajades nad ei osanud pakkuda kuna seda mudelit sisse võtavad.

Mnjah sellel uuel Cabergil juba miski Sinihammas küljes ja mikker, tahaks ikka oma Q2-e edasi kasutada seda enam et see Caberg on vist ready ainult, vaja juurde osta, ei viitsinud süvenedagi kas omavaheline side on ainult kaassõitjaga või ka kuni 500 m näiteks nagu Q2. Ja kui kiivril juba tuled ja viled küljes siis keeruline juba ise hakata sinna veel enda seaded külge pookima...

Yaaa-maaa-haaa......
Kasutaja avatar

pitbull
Postitusi: 557
Liitunud: 09 Juun 2004, 14:44
Tsikkel: v2
Asukoht: westestonia ....finland
Tänatud: 1 kord

Re: Milline avatava lõuaosaga kiiver ?

Lugemata postitus Postitas pitbull »

c3 (w)

PitBull ,,I Just Don't Give A Fuck...,,
Kasutaja avatar

Teema algataja
motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Milline avatava lõuaosaga kiiver ?

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

pitbull kirjutas:

c3 (w)

Et ei oskagi rohkem kiita ? Mis hinnaga ja kust kätte said ?

Ega keegi ei oma Shoei Multitec kiivrit ? Päikesevisiiri puudumine on küll väike miinus aga ma päieseprillidega kogu aeg sõitnud ja ei kurda, kui kiiver peast ära võetud, siis hea prille edasi kanda ei jää kiivri sisse visiirina ja päike sirab ikka silma.

Yaaa-maaa-haaa......
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”