Kohvrisüsteem

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
tfr
Postitusi: 560
Liitunud: 07 Okt 2003, 12:12
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Kohvrisüsteem

Lugemata postitus Postitas tfr »

Tahaks see aasta rattaga paar pikemat tiiru ka teha ja selleks tarbeks veidi kraami kaasa vedada. Sellega seoses oleks siis kohvrisüsteemi vaja (top-case + küljekohvrid). GSX600F-ile.

Ise aretada ei viitsi, tahaks kuskile rattaga sisse sõita, raha maksta ja kohvritega rattaga välja.

Seega ootaks vastusevariante küsimustele, et kuhu siis sõita ja kui paks rahapakk kaasa võtta. :)


TransAlp '02
Kasutaja avatar

tsiklonaut
Postitusi: 249
Liitunud: 05 Mai 2004, 09:08
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 5 korda

Lugemata postitus Postitas tsiklonaut »

Givi't peaks saama Motodepoost. Sobivas mõõdus kohvrid on kindlasti olemas, aga kas ka raamid... Usun, et need peab tellima rattale.

Mul on GSX600F'ile ('98-'05 ratastele) minev 3-kohvri raam olemas küll mis nurgas seisab, aga ei tea kas see Sinu mudelile läheb(?)

Odavama otsa kohvreid surfa Louis kataloogist või ketra eBay.de'd. Kvaliteetsete kohvrite tootjad minu kogemuse järgi on veel Hepco&Becker, Nonfango.
.::: R1100 boGSer :::.
Kasutaja avatar

Motomarket
Kaupmees
Postitusi: 527
Liitunud: 25 Mai 2004, 11:15
Tänatud: 42 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Motomarket »

Kui Hepco & Becker huvi pakub, siis seda saad tellida Motomarketist.
Kasutaja avatar

Zeek
Postitusi: 273
Liitunud: 07 Okt 2003, 14:12
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Zeek »

Hepco&Becker on hea ja vastupidav..nii lukkude kui omaduste poolest...minu Tartu motodepoost kasutatuna ostetud H&B kohvrid on kogemata :oops: ja üldse mitte meelega ka laibakate asendamisega edukalt hakkama saanud...veidi kriimulisemad nad nüüd on a õnneks mitte väga silmatorkavalt. Uusi Hepco&Beckeri kohvreid saab näiteks Motomarketist (peaks omalegi sealt topcase'i ära tooma). Kõige odavamad nad just ei ole a tunduvad vastu pidavat ja on vähemasti minu meelest kenad ka



Zeek

P.S....seda kirja kirjutades jõudis Motomarket must ette...a ehk pole hullu...
Elu on...
Kasutaja avatar

Jannes
Postitusi: 246
Liitunud: 25 Veebr 2004, 16:09
Tsikkel: R1200R -17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Kohvrisüsteem

Lugemata postitus Postitas Jannes »

Ega suurt tarka öelda enam ei olegi - kõik, mis eelpool kirjutanud ütlevad, on tõsi. Givi, H&P ja Nonfango on head.
Pilk meie/saksa kataloogidele ütleb ära turu hinnad.

Isiklikust aspektist niipalju, et endal peal Givi E360/460 komplekt ja igati asjalik - peale saab veel panna pakiraami.
Ekstreemsituatsioonides pole õnneks olnud vaja proovida, kuid töötab.
Loodetavasti jätkab see ring ka järgmisel minu omanduses oleval rattal oma reise.

Jannes
Kasutaja avatar

VWman
Postitusi: 831
Liitunud: 30 Apr 2004, 22:13
Asukoht: Saku- Kasemetsa
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: Kohvrisüsteem

Lugemata postitus Postitas VWman »

Nonfango't meil vist ei müüda?
Mul porbleem, kohvrid tulid rattaga kaasa, aga tagumise kohvri luku võti, hakkab kohe-kohe pooleks murduma, kus kohas saaks uue võtme teha?

KÄIN JALA JA JOON VETT

Raigo
Postitusi: 1844
Liitunud: 29 Sept 2003, 19:23
Tsikkel: Iž Planetad, Iž Jupiterid
Asukoht: Rakvere

Re: Kohvrisüsteem

Lugemata postitus Postitas Raigo »

VWman kirjutas:

Nonfango't meil vist ei müüda?
Mul porbleem, kohvrid tulid rattaga kaasa, aga tagumise kohvri luku võti, hakkab kohe-kohe pooleks murduma, kus kohas saaks uue võtme teha?

kasutaja sepp aitab sind :)

Kasutaja avatar

Nongrata
Postitusi: 374
Liitunud: 19 Juul 2005, 10:25
Tsikkel: Kawasaki ZZR1100
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Nongrata »

Ostsin Louisist kogu kupatuse, 3x 44liitrit kohvrid a50eur tükk ja lisaks raamid, üla kohvriraam oli vist 100euri kanti, küljekad 80euri umbkaudu. Et siis jämedalt 330euri+ tunnike nokitsemist. Postikulu lisandus õlle näol, üks tüüp käis möödaminnes Hamburgi Louisist läbi. Siiamaani on odavad kohvrid mind hästi teeninud, pole küljest ära kukkunud (3xptüi) ja lukud- kinnitused töötavad.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”