Erinevate ilmadega erinev sõiduvarustus (suvel plätud jne)

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

bigdog
Postitusi: 1314
Liitunud: 11 Sept 2005, 21:43
Tsikkel: HD
Asukoht: Euroopa
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Erinevate ilmadega erinev sõiduvarustus (suvel plätud jne)

Lugemata postitus Postitas bigdog »

Piipz kirjutas:

no loomulikult ei juhtu midagi, kui te ise ettevaatlikult sõidate....
...teie vea tõttu. aga te ei saa kunagi teada, mida teeb see keegi teine, kes teie sõidupäeva ära võib rikkuda.
piipz@ikka sõidab, kuid higistab

Head juhti eristab tavalisest sohvrist oskus vältida iseenese apsakaid ning ette näha ja siluda ka teiste liiklejate poolt tehtavaid vigu. Aga loomulikult on vaja ka pisut õnne.
bigdog@on juba kuu aega tsiklist lahus aga varsti tuleb koju ja teeb kõik tasa. Ka T-särgis kui on palav. :bsmile:

Your choice is Your half chance.
Kasutaja avatar

Mhhh
Postitusi: 809
Liitunud: 14 Sept 2009, 22:57
Tsikkel: Mini&GPZ305
Asukoht: Tartumaa

Re: Erinevate ilmadega erinev sõiduvarustus (suvel plätud jne)

Lugemata postitus Postitas Mhhh »

Mul ei olegi seda tunnet tegelikult olnud, kuidas sõita pikkade riiete ja palava ilmaga (lol) :wack: .

Masinal on tihti jamad. Nüüd sain mootori kokku, loodetavasti jõuab homme kõik vead parandatud.

Mini (Riga 30) chopper & Kawasaki GPZ305->
Kasutaja avatar

õemehe õemees
Postitusi: 400
Liitunud: 21 Mai 2007, 08:08
Tsikkel: Freewind
Asukoht: Tartu

Re: Erinevate ilmadega erinev sõiduvarustus (suvel plätud jne)

Lugemata postitus Postitas õemehe õemees »

Pikkade riietega pole sõitmine mingi probleem. Seista on halb, sest siis kütab päike riided kuumaks. Minu senine ainus järeleandmine kuumale on sõitmine lahtise kaelusega. Täpsemalt on jope vööstsaadik lahti ja vaid vest hoiab hõlmu laperdamast. Nii tekib tugev õhuliikumine jope ja t-särgi vahel juba ka väikestel 30stel kiirustel.

Ma saan aru, et laibarauad antakse siis, kui end peaaegu surnuks sõidad, aga kas kukkumispunne antakse ka stiili eest, või lihtsalt iga korra eest üks?

tasujatom

Re: Erinevate ilmadega erinev sõiduvarustus (suvel plätud jne)

Lugemata postitus Postitas tasujatom »

Eile sai motodepoost ostetud suvejope millel on kaitsmed asjad sees ning pärast tiiru linnapeal pean tunnistama et nii hea pole ammu sõites olnud. Tuul liikus sõites nagu oleks t särgiga olnud ning paigal seistes ei hakanud ka palav, nüüd oleks veel sarnaseid pükse vaja ning ei tee see kuum enam midagi :bsmile:

Viimati muutis tasujatom, 28 Juul 2010, 12:01, muudetud 1 kord kokku.

Ercki
Postitusi: 471
Liitunud: 04 Mai 2007, 23:54
Tsikkel: XJ700X CBR929RR CRF450R CB919
Asukoht: Tartu

Re: Erinevate ilmadega erinev sõiduvarustus (suvel plätud jne)

Lugemata postitus Postitas Ercki »

tasujatom kirjutas:

Eoöe sai motodepoost ostetud suvejope millel on kaitsmed asjad sees ning pärast tiiru linnapeal pean tunnistama et nii hea pole ammu sõites olnud. Tuul liikus sõites nagu oleks t särgiga olnud ning paigal seistes ei hakanud ka palav, nüüd oleks veel sarnaseid pükse vaja ning ei tee see kuum enam midagi :bsmile:

Ja nagu püksid ära ostad on kohe kuumad möödas :D


Le Inc

Re: Erinevate ilmadega erinev sõiduvarustus (suvel plätud jne)

Lugemata postitus Postitas Le Inc »

Väga hea "algkoolituse" on andud aastate pikkune jalgrattaga sõitmine linna vahel. Hea nipp veendumaks et autojuht on sind märganud, on jälgida autojuhi silmi - kui on loodud silmiside siis võid 99,9999% olla kindel et ta sind alla ei aja. See on mind nii mõnigikord säästnud auto nina alla lohisema jäämisest.

Enamus ikstriim olukordi on ikkagi tekkinud enda tähelepanematusest .. seega väga ei saa kurta kaasliiklejate üle. Jalgrattaga on märksa ohtlikum. Muidugi loogish, kui kukud lühkaritega siis parem ei taha mõelda mis juhtub ... (jalgrattaga on kukutud küll ja epiteeli asfaldile jäetud :) )

Kasutaja avatar

Zeek
Postitusi: 273
Liitunud: 07 Okt 2003, 14:12
Asukoht: Tallinn

Re: Erinevate ilmadega erinev sõiduvarustus (suvel plätud jne)

Lugemata postitus Postitas Zeek »

Jajah, r22gime silmsidemest... Meenub juhtum aastate tagant, ristmik Paldiski maanteel, 6ism2el, k-raua vastas. Paduvihm, teel on veekiht ja liiklus pole kuigi tihe. Mina s6idan otse Haabersti ringi suunas, tsikliga. Vastassuunas on auto vasakule keeramas. Juht vaatab mulle sygavalt silma ja keerab mulle ette, aeglaselt. Ytleme siis nii et libisedes rattad blokkis otse auto suunas j6udsin ma m6elda ysna paljule... 6nneks j6udis ta napilt eest 2ra aga minu kui suhteliselt noore juhi jaoks oli see paras shokk. Poleks ta silma vaadanud oleks ma ehk kahtlustavam olnud. Loo moraal - 2ra parem usalda, vaid eelda, et k6ik juhid ei n2e, ei taha n2ha ning ei hooli...

Z
ainsa kompromissina eriti kuumadel suvep2evadel lyhikestel s6itudel p6lve- ja puusakaitsmed teksade all, kuid korrektselt tagis, saabastes ja kinnastes - elu on armas ja oma nahk ihule k6ige ligemal...

Elu on...

harimal
Postitusi: 1071
Liitunud: 30 Mai 2007, 12:57
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Re: Erinevate ilmadega erinev sõiduvarustus (suvel plätud jne)

Lugemata postitus Postitas harimal »

Zeek kirjutas:

Jajah, r22gime silmsidemest... Juht vaatab mulle sygavalt silma ja keerab mulle ette, aeglaselt.

OT:
Aju on üks naljakas asi - sa võid mingit asja näha, aga aju ütleb, et seda pole. Nagu Jürgen Veberi või Chris Angeli trikid.
Ma olen väga konkreetselt TROLLIST läbi vaadanud - lähenesin ristmikule, teadsin, et pean peateel olevatele rõõmsalt teed andma, võtan hoo vaikselt maha ja uurin ristmikul toimuvat. Ristmik tundub tühi. Mingi 3 meetrit enne trolli sain lõpuks pidama..

Idee oli siis selles, et olin väsinud ning täiesti ideaalse nähtavuse juures vaatasin südamerahus peateel liikuvast trollist läbi nagu klaasist. Nähtavasti päästis viimasel hetkel mingi kirevam reklaam, mis lõpuks ajule selgeks tegi, et ees pole puhas õhk vaid plekk. Antud olukorras oli oma osa kindlasti sellel, et trolli taga oli halli värvi maja, aga selge ilma korral võis neid kaht ikka vägagi vabalt üksteisest eristada. Juhtub :|

Teemasse ka:
http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?p=460302#p460302

CarbTune karburaatorite sünkronisaator: http://nagi.ee/photos/harimal/7766255/in-set/125775/
ColorTune küttesegu kontrollija: http://nagi.ee/photos/harimal/7776475/in-set/125775/
Kaupo Toom kaupo.toom@gmail.com 50 90 643, 52 20 897
Kasutaja avatar

Raiki
Postitusi: 1986
Liitunud: 30 Mai 2006, 11:36
Tsikkel: Suzuki Boulevard 1800 M109R
Asukoht: Eesti

Re: Erinevate ilmadega erinev sõiduvarustus (suvel plätud jne)

Lugemata postitus Postitas Raiki »

Peale õlle/mototoobrilt kojusõitu (ilmaolude sunnil lühikesed püksid, t-särk ja sõidusaapad) pole ratast isegi vaatamas käinud. Täna lähme sõitma ja ikka täisvarustuses.

Aga minul tekkus hoopis küsimus, et mis vahet seal on kas sul on lühikesed püksid või õhukesed tavalised teksad jalas .....

Suzuki Boulevard 1800 M109R

www.estparts.ee - Parima hinnaga varuosad.
Kasutaja avatar

Bad Boy
Postitusi: 523
Liitunud: 03 Apr 2007, 09:24
Tsikkel: jah
Asukoht: siin ja seal
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Erinevate ilmadega erinev sõiduvarustus (suvel plätud jne)

Lugemata postitus Postitas Bad Boy »

Raiki kirjutas:

Aga minul tekkus hoopis küsimus, et mis vahet seal on kas sul on lühikesed püksid või õhukesed tavalised teksad jalas .....

Vahe on selles et lühkaritega sõites hakkab asfalt juba esimesel meetril su jalgadelt karvu ja nahka koorima, teksadega saad aga 3-7 meetrit edumaad, olenevalt teksaste kvaliteedist. (crash)

Praeguse palava ilmaga ei tohiks unustada et palav on ka paljudes autodes ja mõne autojuhi niigi pehme aju veelgi vedelamaks muutunud. + silma paistev päike.
sõidan päeva jooksul päris palju linnapeal ringi ja no mõni autojuht ikka oskab kohe trikke teha. nii et praeguse ilmaga peab eriti tähelepanelik olema.
samas ei tunne kaasa neile kes plätudega ja t-särgiga linnavahel sõidavad, ise teavad mis oma nahaga teevad (õigemini veel ei tea)
:bsmile:

_________________
Just Do it,

http://badtolka.tumblr.com
Kasutaja avatar

Putukas
Postitusi: 75
Liitunud: 03 Apr 2007, 18:06
Tsikkel: R6
Asukoht: Pealinn

Re: Erinevate ilmadega erinev sõiduvarustus (suvel plätud jne)

Lugemata postitus Postitas Putukas »

Mina varustuse osas küll erilisi järeleandmisi teha ei riski. Püksid olen vahest teksade vastu vahetanud, aga seda ainult linnas. Täna asendasin proovi mõttes saapad tennistega, aga siis oli küll selline tunne juba nagu oleks väga paljalt :?
Aga eks see lõppkokkuvõttes igaühe enda otsustada ole! Mina olen viimasel ajal oma sõidud nii sättinud, et lõpuks kuskile vee äärde jõuaks ja selle nimel olen selle palavuse ka ära kannatanud 8)

You're Driving Me Mad
Kasutaja avatar

ragnar
Postitusi: 130
Liitunud: 27 Mai 2007, 16:34
Asukoht: Rakvere

Re: Erinevate ilmadega erinev sõiduvarustus (suvel plätud jne)

Lugemata postitus Postitas ragnar »

Ise sõidan ka täisvarustuses koguaeg, isegi kuumaga. Peale kingade ja teksadega sõites kukkumist enam sama tunda ei taha. Riietest voodrid välja võetud ja enamus lukud lahti teha ja ei tunne küll et palav oleks.

Kasutaja avatar

Penny
Postitusi: 91
Liitunud: 07 Mai 2010, 19:36
Tsikkel: Aprilia

Re: Erinevate ilmadega erinev sõiduvarustus (suvel plätud jne)

Lugemata postitus Postitas Penny »

Soovitan kõigil lühikeste pükste ja t-särkidega olla äärmiselt ettevaatlik.

Sain ise ka eile külje maha pandud (esimest korda), seljas olid õnneks tol hetkel krossi põlve kaitsemed, pika käistega jope ja teksa püksid ning muidugi baigi saapad, kindad ja kiiver. Ilma nendeta vast poleks maast kohe püsti tõusnud.

Hoitsin ohutut vahet ees sõitva autoga, kuid sillale minnes oli ees ummik, ning auto roolis olnud isik otsustas teha äkk pidurduse, kuigi autod seisid ta ees (naissoost isik). Oli valida, kas sõidan talle tagant otse sisse või vajutan täiega pidurit, kuid vajutasin natuke liialt ja viskas esimese ratta alt ära. Pärast seda eriti ei mäleta midagi, mäletan sellest hetkest kui juba hoog maas oli ja tõusin püsti, ning too isik eespool autost küsis, et kas olen ikka elus :) .
Tsiklil said viga ainult kondlid [Motobot: õige on "gondlid"] ja summuti kinnitus (natuke kõver). See talv lähevad kindlalt kukkumis punnid peale.
Kiirus sillale minnes oli vaevalt 40 ju jõutsin midagi ka maha pidurdada, kuid tulemuseks on katkised kindad, parem puus on sinikaid täis, käsi valutab, krossika põlekaitsmed kriibitud ja kael oli tõustes natuke kange (ju sai kiiver ka maha pandud).

See jutt pole siia pandud selleks, et oh vaatake mis juhtus, vaid ikka selleks et Pärnus on näha paljusi lühikeste pükste ja t-särkides sõitvaid mehi, kuid präeguste ilmadega on autojuhid kuidagi uimased, ning ei oska nagu siiani veel arvestada kaherattaliste pidurdusmaadega või nendega kaasnevaid ohte. Tunnistan, et olen ise ka t-särgiga sõitnud, kuid olen õnnelik et panin jope selga sellel päeval. Nüüd hoian ees sõitavate autodega 3x vahet ja olen ühe kogemuse võrra rikkam. Sellel hetkel lihtsalt ei piisanud ka sellest 2x-st vahest, muidugi tänu sellele vahele ei sõitnud tsikkel auto alla, ega isegi mitte pihta.

Ootamatu äkk pidurduse korral jääme siiski meie süüdi Eestis vähemalt ja ratta parandus, ning ravimid tuleb ikkagi omast taskust maksta. Niiet parem hoitke pikemat vahet ja lühikeses riietuses olge ülimalt ettevaatlikud.

Tervitades :bsmile:

OMG I found A penny!

You Bastard!

madjs
Postitusi: 1458
Liitunud: 17 Juun 2005, 14:36
Tsikkel: VX 800
Asukoht: Läänemaa, Lihula; Kasari
Kontakt:

Re: Erinevate ilmadega erinev sõiduvarustus (suvel plätud jne)

Lugemata postitus Postitas madjs »

Kui palav siis lasen kohalikke otsi nende riietega mis momendil seljas, olgu siis töötunked või t-särk lühikeste pükstega. Palava ilmaga ei pane ma eladeski mingit kasukat omale selga, rääkige mis tahes. Jah ja ma tean kui valusalt see võib lõppeda, olen asfalti suhteliselt lähedalt näinud, kruus võib vahest isegi rõvedam olla. Kohalike otsade all mõtlesin siis mingeid ala 500m-15km. Muidugi jah, kaasliiklejatese peab suhtuma teadmisega, et nad kõik on just hullumajast jooksu saanud ja end täis joonud. Siis on võimalik isegi vahelt läbi libiseda.

Kõik mis ei tapa teeb tugevamaks, või siis sitaks haiget. Ps.Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
http://www.krracing.ee/

Prets
Postitusi: 683
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: Erinevate ilmadega erinev sõiduvarustus (suvel plätud jne)

Lugemata postitus Postitas Prets »

Täna oli kohe väga valus näha lühkarite ja plätudega ducatisti minust mööda sõitmas...
Masinaks punane Ducati 848. Tuli Kiisa/Kajamaa poolt ja sõitis minust mööda Saku-Kasemetsa vahel.
Oleks kukkunud, oleks ai-ai olnud. Korralikku jopet ega turvist tal ka ei olnud, ainult kiiver oli korralik.

(togi)
Kasutaja avatar

voyager
Postitusi: 114
Liitunud: 23 Mär 2010, 00:56
Tsikkel: ZX-6R
Asukoht: Läänemaa

Re: Erinevate ilmadega erinev sõiduvarustus (suvel plätud jne)

Lugemata postitus Postitas voyager »

Mingil määral teeb elu kergemaks, kui varustus on heledat värvi. Samas on selle puhtana/ilusana hoidmine suhteliselt keeruline tänu putukatele jne.
Ise sõidan üle +20 ilmadega sõiduteksadega (need, millel kaitsmed sees ja kevlariga vooderdatud). Kindad, nahast tagi ja kiiver on valged, nendega väga palav ei hakka. Saapad vahetan palavamate ilmadega lühikeste kauboisaabaste vastu (a la Kentucky Western). Kusjuures nendesamuste kauboikatega lubas ARK-i onu mind sügisel isegi lahkelt eksamit tegema. Ju siis nägid piisavalt turvalised välja, kuigi peale paksu naha mingeid tugevdusi küll ei oma.

Igasugu plätud ja lühikesed püksid kõlbavad poes piima järel käimiseks, kui kiirus ca 30ga piirdub.

Meenub, kuidas tuttaval kunagi Urali külgkorvil rehv lõhkes ja kogu kupatus ümber tahtis minna. Siis oli plätu suht momentaalselt jalast ära kadunud ja varvas käis vastu asfalti.


Panthera
Postitusi: 625
Liitunud: 28 Okt 2006, 18:23
Tsikkel: Honda
Asukoht: Tartu

Re: Erinevate ilmadega erinev sõiduvarustus (suvel plätud jne)

Lugemata postitus Postitas Panthera »

Täna nägin Hayabusa-venda, klassikaline stiilinäide t-särgist, lühkaritest ning varbavahe-pläffidest. Gaasi andmisega ta ka kitsi ei olnud.. (w)

Kasutaja avatar

õemehe õemees
Postitusi: 400
Liitunud: 21 Mai 2007, 08:08
Tsikkel: Freewind
Asukoht: Tartu

Re: Erinevate ilmadega erinev sõiduvarustus (suvel plätud jne)

Lugemata postitus Postitas õemehe õemees »

Kas selle teema aktuaalsus ei peaks juba ümber olema? Kui laupäev välja arvata, siis viimased kaks nädalat on olnud normaalsed täisvarustusega sõitmise ilmad ilma liigse higistamise ja muud sääraseta.

6emees@igapäevaselt.tsikliga.siiberdamas.ee

Ma saan aru, et laibarauad antakse siis, kui end peaaegu surnuks sõidad, aga kas kukkumispunne antakse ka stiili eest, või lihtsalt iga korra eest üks?

puunina

Re: Erinevate ilmadega erinev sõiduvarustus (suvel plätud jne)

Lugemata postitus Postitas puunina »

Panthera kirjutas:

Täna nägin Hayabusa-venda, klassikaline stiilinäide t-särgist, lühkaritest ning varbavahe-pläffidest. Gaasi andmisega ta ka kitsi ei olnud.. (w)

seda venda nägin ise ka. Küttis mööda riia tänavat. Vähemalt ei olnud jahe :P

Kasutaja avatar

Raiki
Postitusi: 1986
Liitunud: 30 Mai 2006, 11:36
Tsikkel: Suzuki Boulevard 1800 M109R
Asukoht: Eesti

Re: Erinevate ilmadega erinev sõiduvarustus (suvel plätud jne)

Lugemata postitus Postitas Raiki »

puunina kirjutas:
Panthera kirjutas:

Täna nägin Hayabusa-venda, klassikaline stiilinäide t-särgist, lühkaritest ning varbavahe-pläffidest. Gaasi andmisega ta ka kitsi ei olnud.. (w)

seda venda nägin ise ka. Küttis mööda riia tänavat. Vähemalt ei olnud jahe :P

Ma võin veel ilma nägemata ka mainida, et oli musta värvi ja MIS SIIS?????
Ka mina olen see aasta oma põhimõtted nurka viskand ja Hawaii vormis palju ringi liikunud.
Saage üle juba ükskord.... Nagu keegi siin juba ka kirjutas, siis kas on parem saada infarkt või kuumarabandus lenksus?

NOH metsamehed, nüüd on võimalus jälle saed käima tõmmata (togi)

Suzuki Boulevard 1800 M109R

www.estparts.ee - Parima hinnaga varuosad.
Kasutaja avatar

Mhhh
Postitusi: 809
Liitunud: 14 Sept 2009, 22:57
Tsikkel: Mini&GPZ305
Asukoht: Tartumaa

Re: Erinevate ilmadega erinev sõiduvarustus (suvel plätud jne)

Lugemata postitus Postitas Mhhh »

Ei noo, igaüks teab, mida ta kannab.

Mina nt. pole see suvi ühtegi korda lühkarite, t-särgi või plätudega sõitnud.

Mini (Riga 30) chopper & Kawasaki GPZ305->

H.P
Postitusi: 397
Liitunud: 08 Juul 2008, 09:13
Tsikkel: Tiger 800 XCA
Asukoht: Tallinn

Re: Erinevate ilmadega erinev sõiduvarustus (suvel plätud jne)

Lugemata postitus Postitas H.P »

Mul on palava ilma jaoks Icon Timax mesh jacket ja heledad Difi Quest sõidupüksid. http://www.motopost.ee/detailid.php?1645
Pilt

Ex: Yamaha FZ6
Kasutaja avatar

RD
Postitusi: 147
Liitunud: 26 Okt 2007, 09:30
Tsikkel: Ducati XDiavel
Asukoht: Tartu

Re: Erinevate ilmadega erinev sõiduvarustus (suvel plätud jne)

Lugemata postitus Postitas RD »

Eks lõppude lõpuks sõidab igaüks ikkagi nii kuidas soovib. Igatahes nägin ma ühel nendest roppkuumadest päevadest üht rollerijuhti, kes tundus küll täisvarustuses olema. :)

Yamaha FZS600 --> Buell XB12s --> Aprilia RSV 1000R Tuono --> KTM SuperDuke --> Buell XB9s --> Mean Streak
Kasutaja avatar

Villem
Postitusi: 797
Liitunud: 18 Juul 2005, 00:52
Tsikkel: XT660R, GasGas EC250
Asukoht: Saue
Tänatud: 9 korda

Re: Erinevate ilmadega erinev sõiduvarustus (suvel plätud jne)

Lugemata postitus Postitas Villem »

Põlvekaitsmed, krossi kaitsmepüksid (need lühikesed trussari moodi) ja full body armor. Nende peal krossisärk ja mingid õhukesed püksid. Saapad kah muidugi korralikud, Alpinestars SMX-R on õnneks ülihea tuulutusega. Ei ole veel liiga palav hakanud :bsmile:

Terv,
Villem aka Villu aka Madis :)
Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8784
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 327 korda
Kontakt:

Re: Erinevate ilmadega erinev sõiduvarustus (suvel plätud jne)

Lugemata postitus Postitas Piipz »

praegu tuli järve selveri kõrval asuvast bensukast välja 50-ndates meesterahvas rolluga, ainsaks riietusesemeks ujukad. ei mingeid plätusid ega muud üleliigset :D tervitaks teda siinkohal :bsmile: päike hakkab tõesti hästi peale (ja pähe)

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Erinevate ilmadega erinev sõiduvarustus (suvel plätud jne)

Lugemata postitus Postitas kaiman »

kiiver ja kindad se minu varustus selliste ilmadega,ja ei põe miskid ,ammu se varustus moodi läks,täis sõidu kaifi saab kätte isegi kui paar kilti vaja sõita,kui alla 20 siis jh panen saapad jalga sest mugavam ka :bsmile:


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Erinevate ilmadega erinev sõiduvarustus (suvel plätud jne)

Lugemata postitus Postitas kaiman »

pyta kirjutas:
Enn kirjutas:

Põdras aga jah, enamus vendi sõidab t-särgis ja lühkarites, tundisin neile tõsiselt kaasa ...

ma näen somme pidevalt palja ülakehaga sõitmas,maanteel ka veel (crash)

teile mehed ma natuke vaidleks vastu ma ei tea kuda teie kandis on aga siin minu kandis ei näe küll koguaeg lünkarites ja t särgis sõitjaid,mul tundub et ma ainuke aff kes sõidab suve varustuses nimelt liigun päevas 4 korda hommikul lõunal õhtul ja veel hiljem,ja sõitjaid näen väga paljü kõik soomlased,eilegi saime soomlasega trassi peal kokku neill täis varustus peal ja ni edasi :ner:


madjs
Postitusi: 1458
Liitunud: 17 Juun 2005, 14:36
Tsikkel: VX 800
Asukoht: Läänemaa, Lihula; Kasari
Kontakt:

Re: Erinevate ilmadega erinev sõiduvarustus (suvel plätud jne)

Lugemata postitus Postitas madjs »

No ma ei kujutaks enda tavalist päeva mootorattaga ette kui ma end pidevalt varustusse veaks. Mitu korda päevas vaja jupipoes käia, samas vaja vastu minna cargo bussile jne jne, krt niigi on palav ja kui ma peaks nüüd iga väikse otsa pärast omale kesta ka veel selga vedama noo siis andke andeks, aga ma tõesti riskin sellega, et võin oma pekke maha lihvida kui mingi s.tt peaks tulema. Ps. ma ei tea kuidas Soomes se sõit käib aga siin Eestis on need Sommid mind küll suutnud paar korda hämmingusse ajada oma helkurvestide, MC kirjade ja hanerivis sõitmisega, no perse miks peab se vestides pikalenksuliste jõuk just 80kmh liikuma?

Kõik mis ei tapa teeb tugevamaks, või siis sitaks haiget. Ps.Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
http://www.krracing.ee/

kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Erinevate ilmadega erinev sõiduvarustus (suvel plätud jne)

Lugemata postitus Postitas kaiman »

madjs kirjutas:

No ma ei kujutaks enda tavalist päeva mootorattaga ette kui ma end pidevalt varustusse veaks. Mitu korda päevas vaja jupipoes käia, samas vaja vastu minna cargo bussile jne jne, krt niigi on palav ja kui ma peaks nüüd iga väikse otsa pärast omale kesta ka veel selga vedama noo siis andke andeks, aga ma tõesti riskin sellega, et võin oma pekke maha lihvida kui mingi s.tt peaks tulema. Ps. ma ei tea kuidas Soomes se sõit käib aga siin Eestis on need Sommid mind küll suutnud paar korda hämmingusse ajada oma helkurvestide, MC kirjade ja hanerivis sõitmisega, no perse miks peab se vestides pikalenksuliste jõuk just 80kmh liikuma?

se 80 on neil ema piimaga kaasa antud :D kui sa näeksid kuidas nad autodega liiguvad :D aga tsiklleid nad austavad tõmbavad kohe koomale kui näevad et tsikkel taga

Kasutaja avatar

Boobush
Postitusi: 913
Liitunud: 28 Juul 2006, 18:09
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 27 korda

Re: Erinevate ilmadega erinev sõiduvarustus (suvel plätud jne)

Lugemata postitus Postitas Boobush »

RD kirjutas:

Eks lõppude lõpuks sõidab igaüks ikkagi nii kuidas soovib. Igatahes nägin ma ühel nendest roppkuumadest päevadest üht rollerijuhti, kes tundus küll täisvarustuses olema. :)

Rolleripoisid ei kanna varustust peale kiivri ja kinnaste. Aprilija ja sportsumpsi kõrvalt ei ole rohkem uusrikastel pappi.
Pigem on see mõni lubadeta jäänud tsiklimees, kes harjumusest mundri selga viskab 8)
Mina kimasin ka rollu peal varustuseta ringi, kuid mind ajendas varustust kandma see, kui sain maanteel ca 70-ga sõites mesilasega pihta. Ei olnud pehme tunne, punane latakas ja valus kael andsid endast paar päeva tunda.
Varustuse kandmise puhul lähtub suurem osa oma kogemustest ja varasematest õnnetustest, seega igaüks vaadaku ise.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”