Alarmid

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Aatomik
Kontakt:

Re: Scorpio alarmid

Lugemata postitus Postitas Aatomik » 07 Veebr 2007, 11:42

jaak98 kirjutas:Tervitan teiselt poolt lompi!
Siin USA's on turuliider Scorpio (ega see turuliidri staatus iga kord parimat toodet ta'henda, aga seekord olen ysna rahul)

http://www.scorpioalarms.com/products/motorcycle

mul on sri-500 peal koos ko'ikede lisakellukestega.
jaak
Vaatasin, et hinnaks tuleb sellel 404 USD( u. 311 EUR).
Signa + mikrolaineanduri hinnaks tuleb 404 USD( u. 311 EUR)
+ postitusmaks?.

Oskad sa öelda, kas sellel alarmil saab sisse-välja lülimise piiksu maha võtta ja kas mikrolaineanduri häire korral saab valida, et saadaks vaikse häire puldile?
Või hakkab kohe kisama?

Pilt
Kasutaja avatar

Hans
Kontakt:

Re: Scorpio alarmid

Lugemata postitus Postitas Hans » 07 Veebr 2007, 12:30

Aatomik kirjutas:Vaatasin, et hinnaks tuleb sellel 404 USD( u. 311 EUR).
Signa + mikrolaineanduri hinnaks tuleb 404 USD( u. 311 EUR)
+ postitusmaks?
+ tollimaks + käibemaks :(
V-MAX

tasujatom

Lugemata postitus Postitas tasujatom » 21 Veebr 2007, 23:46

kas selle secure 2 way alarmi paigaldamine on väga keeruline ? tahetakse kõva hind nende asjade paigaldamise eest siis mõtlesin et äkki saab odavamalt lahendada. maksma läheks paigaldamine 1400. aga kas pean gondlid maha keerama või saab niisama paigaldatud? selles mõttes et kas kellelgi on kogemusi selle paigaldamisega baigile? pärast läen siis summaga kohale kui otsustan seal paigaldada ja maksan tagasi minnes veel kõvasti gondlite monteerimise eest.

jaak98

vastused Scorpio kohta

Lugemata postitus Postitas jaak98 » 22 Veebr 2007, 00:14

Scorpio paigaldamine on imelihtne nendele tsiklitele, millele on tootja alarmi yhendamise vo'imaluse, ehk siis pistiku sisse ehitanud (ja see on valdav enamus). Minu Triumph Tiger'il oli sadula all pistik kuhu Scorpio ka'est ostetud "Triumph harness" siise lykata. Siis oli vaja ainult toide akusse yhendada, komponentidele kohad leida ja juhtmed kinnitada.
Piuksude lylitamise kohta praegu siit to'o'posti otsast vastata ei oska. Ma'letan manuali sirvides, et igasugu programmeerimisvo'imalusi oli. Ja palju erinevaid ha'irele reageerimise vo'imalusi ka (99% kindel, et sai "tsikkel vaikne/pult piuksub" reziimi kasutada).
Lugedes teiste meeste postitusi mo'tlen, et minu alarmil ei ole kahjuks immo't. Aga kuna tsikkel enamasti ei so'ida minema oma ratastel vaid pa'ti treileril, siis immo vist ei pa'astaks ka.

Vasta

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”