Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Pinchu
Postitusi: 372
Liitunud: 01 Veebr 2005, 18:18
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Pinchu »

Kas on kellelgi kogemusi AGV toodetega? Silma on jäänud see suvine jope, aga Eestis ei ole märganud, et keegi müüks (et saaks minna kohapeale proovima):
http://www.motosport.com/cruiser/AGVSPO ... ILE-JACKET (valge)



... hetkel rattatu ...
Kasutaja avatar

alleram
Postitusi: 83
Liitunud: 12 Mai 2012, 16:53

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas alleram »

Snowhite kirjutas:

Seekord siis kirumise osa: XPD X-Zero saapad.

Mul oma XPD papudega ka sarnane mure, sai justkui kõikse turvalisem paar hangitud - XP7-R, aga kui see tegelikkuses rinkapapu on ja talla tavasõidul lahti saab, siis on natuke õnnetu olla küll. Millegi pärast tuleb lahti ainult üks tald. Korra pärast poolt hooaega kurtsin Velt'is ka muret ja see lasti kinni liimida, aga pool hooaega hiljem oli saabas samas seisus. Saabast kuidagi retsinud ei ole, ei lükka seda teise jalaga ka jalast ära. Pealegi pole nüüd mitte kand lahti vaid päka alt. Muud funktsioonid ja vidinad töötavad jätkuvalt korralikult - kõik lukud, takjaribad jne. Ei tea, milles asi.

Move the soul.
Kasutaja avatar

Snowhite
Mode
Postitusi: 882
Liitunud: 10 Apr 2009, 15:13
Tsikkel: 1260MS-e, 500EXC
Asukoht: Tallinn, Harku
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Snowhite »

alleram kirjutas:
Snowhite kirjutas:

Seekord siis kirumise osa: XPD X-Zero saapad.

Pilt

Sellised saapad. Väidetavalt motosaapad ja igast ratta peale jne jne jne.
Tegemist on mugavate, kergete ja päris ilusa tegumoega linnakingakestega.
Lolli peaga sai kalli raha eest nood aastat paar tagasi ostetud ja kestvus neil oli 1 hooaeg.
Reisile minnes lagunesid täiesti lõpmatuseni ära. Ja ma ei räägi sellest, et oleks neid lõhkunud või lohistanud või ekstreemoludes kasutanud.
Tallad läksid pooleks ja tulid saapa küljest lahti. Kõikvõimalikud õmblused lagunesid. Pealismaterjal, mis oli algselt ilus mustakirju, hõõrdus püksisääre kontaktist mingisuguseks kollakas roosaks nailoniks ja läks praguliseks ja katki. Takjariba, mille funktsioon oli saabast jalas hoida lõpetas pärast esimest kerget vihmas sõitu oma töö ja lotendas niisama seal saapa küljes.
Reisilt koju tulles oli nende teekond lühike. Aknalauale, 2 pilti ja prügikasti.
Minu soovitus, ärge selliste peale raha raisake.
Pilt
Pilt

Mul oma XPD papudega ka sarnane mure, sai justkui kõikse turvalisem paar hangitud - XP7-R, aga kui see tegelikkuses rinkapapu on ja talla tavasõidul lahti saab, siis on natuke õnnetu olla küll. Millegi pärast tuleb lahti ainult üks tald. Korra pärast poolt hooaega kurtsin Velt'is ka muret ja see lasti kinni liimida, aga pool hooaega hiljem oli saabas samas seisus. Saabast kuidagi retsinud ei ole, ei lükka seda teise jalaga ka jalast ära. Pealegi pole nüüd mitte kand lahti vaid päka alt. Muud funktsioonid ja vidinad töötavad jätkuvalt korralikult - kõik lukud, takjaribad jne. Ei tea, milles asi.

Korralikult ära puhastatult ja kingsepa liimiga kokku pannes - ikka lagunesid lõpuks nii, et olin sunnitud 3000 km sõitma "mägiaivariga" kokku kleebitud saabastega.
Minu meelest neile ei ole lahendust.
tundub lihtsalt kräpp toode ja kõik. Vähemalt selle raha eest on küll kräp.

Pilt

Reisirataste ettevalmistus, vedrustuse seadistus ja ümberehitus, hooldus ja tehniline tugi/koolitus.
http://www.vugtec.com
Porganditele tehnilist abi ja hooldust saab ka!

Kasutaja avatar

Kalts
Postitusi: 334
Liitunud: 10 Sept 2008, 23:49
Tsikkel: TDM900, CRF250L
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Kalts »

Nüüd vist läheb juba 3 hooaeg. Kannan pidevalt, kuid ilma "õlapaelteta", just nagu alloleval pildil. Velcro-kinnitusega vöö ei haagi enam üldse. Hõlmu koos hoidev lukk on ära väsinud ja kuna luku kelgul pole fiksaatorit, siis on see algusest peale omatahtsi lahti vajunud. Nüüd väsinult avaneb lukk juba suvalisel hetkel suvalisest kohast. Ei ole mulle mugav, sobib paremini turskema kehaehitusega tüübile, seda just pidades silmas turvise istuvust. Kehvasti istuv turvis pole suurem asi kaitse. Virutasin ühest eelnevast postitusest pildi, et oleks selge millest jutt käib. Loodan, et omanikud ei pahanda:
Pilt

--
Vallo

Kasutaja avatar

puhh
Postitusi: 543
Liitunud: 27 Okt 2003, 11:51
Tsikkel: 90º V2
Asukoht: lapikese keskpaik
Kontakt:

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas puhh »

Sekundeeriks Snowhite'le. Huvitav, mis värk nende XPD saabastega on. Samuti otsustas tald irduda. Umbes hooaeg, tiba enam, oli kasutatud ja siis tuli juba kingsepa juurde liimimisele viia. Eks nüüd näis kuidas Gaerne GP1 saabas kestab. :wink:

http://www.greenmoto.ee
If the MTS1200 engine is not enough for you then I dont know what else to say. Nothing combines the handling, power, versatility & comfort of MTS 1200ST.
Kasutaja avatar

chadmuska
Postitusi: 628
Liitunud: 29 Mär 2010, 08:32
Tsikkel: z1000
Asukoht: Võsu-Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 13 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas chadmuska »

Ärge ehmatage selle jutuga :) Minu Xpd x-zone d on siiamaani väga hästi kestnud aga noh 2000km ainult sõidetud ka. Sügisel vaatame :bsmile: Pilt

Kasutaja avatar

Pinchu
Postitusi: 372
Liitunud: 01 Veebr 2005, 18:18
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Pinchu »

Äkki on asi mingis praakpartiis?

... hetkel rattatu ...
Kasutaja avatar

Snowhite
Mode
Postitusi: 882
Liitunud: 10 Apr 2009, 15:13
Tsikkel: 1260MS-e, 500EXC
Asukoht: Tallinn, Harku
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Snowhite »

Pinchu kirjutas:

Äkki on asi mingis praakpartiis?

Ei usu, et praakpartii. Tegemist ei olnud üksikute vigadega vaid kogu saapa olemus. Mul on muid tooteid olnud enne ja pärast toda ja sellist degenereerumist pole varem näinud.
Tegemist oli lihtsalt selle raha eest pehmelt üteldes rämpsuga. Poeletil nägid ilusad välja ja jube mugavad olid jalas nii poes proovides kui hiljem sõites.
Lugedes netist XPD kohta, siis kohtab seda jorinat veelgi. Ilu pärast on tore osta aga kvaliteeti ja vastupidavust sealt oodata pole. Kuna teisi firmasid on selle raha eest ka jalaga segada, sis kannataks mujale vaadata.
:bsmile:

Pilt

Reisirataste ettevalmistus, vedrustuse seadistus ja ümberehitus, hooldus ja tehniline tugi/koolitus.
http://www.vugtec.com
Porganditele tehnilist abi ja hooldust saab ka!

Kasutaja avatar

Pan
Postitusi: 289
Liitunud: 28 Mai 2011, 10:35
Tsikkel: Kawabusa
Asukoht: Viljandi

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Pan »

Minu XPD saapad (mudelit ei mäleta ja praegu ei saa ka vaadata) on kestnud tublisti oma 10000+ km. Lisaks veel suure hulga jalgsi läbitud kilomeetreid. Ülearu heaperemehelikult ma nendega ümber käinud ei ole. Paar korda vetthülgavat spreid ja k6ik. Kusagilt lugesin et alla 10(?) kraadise temperatuuriga nendega välja minna ei soovitata.... Well, minu m6lemad hooajad nende saabastega on alanud enne lume sulamist ja hommikuti tööle s6ites oli ka lompidel jääkirme peal. Siiani ei ole mingeid lagunemise märke täheldanud. Ainult sliderid on veidi kraabitud olemisega.
Hoopis kehvem lugu on kinnastega. Minu suomi racing nero kindad hakkasid vaikselt pudenema juba peale 2000 km :(

Elevandil ei ole vaja haukuda. Teda märgatakse niisamagi.
Kasutaja avatar

alleram
Postitusi: 83
Liitunud: 12 Mai 2012, 16:53

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas alleram »

Pan kirjutas:

Minu XPD saapad (mudelit ei mäleta ja praegu ei saa ka vaadata) on kestnud tublisti oma 10000+ km. Lisaks veel suure hulga jalgsi läbitud kilomeetreid. Ülearu heaperemehelikult ma nendega ümber käinud ei ole. Paar korda vetthülgavat spreid ja k6ik. Kusagilt lugesin et alla 10(?) kraadise temperatuuriga nendega välja minna ei soovitata.... Well, minu m6lemad hooajad nende saabastega on alanud enne lume sulamist ja hommikuti tööle s6ites oli ka lompidel jääkirme peal. Siiani ei ole mingeid lagunemise märke täheldanud. Ainult sliderid on veidi kraabitud olemisega.
Hoopis kehvem lugu on kinnastega. Minu suomi racing nero kindad hakkasid vaikselt pudenema juba peale 2000 km :(

10k km pole ju eriti palju, ilusate ilmadega kogub 1 hooajaga ikka rohkem, ma usun. Mul 8 või 9k sõitnud, aga ei arvaks küll, et iga hooaeg või tihemini uusi peaks hakkama ostma. Varsti proovin liimida, näis, kaua püsivad.

Move the soul.
Kasutaja avatar

Pan
Postitusi: 289
Liitunud: 28 Mai 2011, 10:35
Tsikkel: Kawabusa
Asukoht: Viljandi

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Pan »

Kilomeetreid on tegelikult tublisti üle 10000. Kui palju täpselt, ei tea. Sellepärast ka see (+) seal järel. Ja kuna mingeid lagunemise jälgi ei ole siis julgen arvata et kestavad veel piisavalt km. nii jalgsi kui rattal.

Elevandil ei ole vaja haukuda. Teda märgatakse niisamagi.
Kasutaja avatar

alleram
Postitusi: 83
Liitunud: 12 Mai 2012, 16:53

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas alleram »

Pan kirjutas:

Kilomeetreid on tegelikult tublisti üle 10000. Kui palju täpselt, ei tea. Sellepärast ka see (+) seal järel. Ja kuna mingeid lagunemise jälgi ei ole siis julgen arvata et kestavad veel piisavalt km. nii jalgsi kui rattal.

Küllap on siis papudega rohkem vedanud. :)

Move the soul.
Kasutaja avatar

Pinchu
Postitusi: 372
Liitunud: 01 Veebr 2005, 18:18
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Pinchu »

Ütleks mõned kiidusõnad Difi Lizzy naiste kinnaste kohta. Ostsin need endale mõned nädalad tagasi Motodepoost ja ost on ennast igati õigustanud. Möödunud nädalal sai väiksel Setomaa tripil nendega ikka korraliku vihma kätte jäädud ja kuigi kindad väljaspoolt täiesti tilkusid, siis sisekülg oli absoluutselt kuiv. Ehk vaid natuke sellist niiskust oli tunda, nagu oleks käed kergelt higistanud. Hästi mugavad on need kah, pole kobakad ja näevad täitsa head välja: http://www.riderz.co.uk/images/detailed/7/105606_00.jpg. Igati vääriline vahetus eelmistele Probikeri kinnastele, mille kohta Saksamaal Louise poes müüja kinnitas, et need on veekindlad (ja ka sees on kiri waterproof), aga mida pidi täiesti välja väänama peale igat väiksemat vihma. Veekindlusest oli asi ikka väga kaugel.

... hetkel rattatu ...
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas kris. »

Kinnastest rääkides siis kevadel sai siiber ette erinevate "membraanide" veekindluse lubaustest ja ostsin Gore-Tex-ga kindad ning rahu majas. Kui jopede ja pükstega on ka muud "membraanid" enda pädevust tõestanud siis kinnaste puhul ei ole Gore-Texile vastast.
Minu 2 senti ;-)

terv
Kris.

Riding with a King!
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Selline jope on nüüd kolmas hooaeg kasutuses.Ei ühtegi viga ainult kestvad kiiduavaldused.Rev`It Tornado.Kuuma ilmaga sõidad nagu T-särgiga.Samas kui vooder all sõidan ka +2-ga.

Pilt

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Pinchu kirjutas:

Ütleks mõned kiidusõnad Difi Lizzy naiste kinnaste kohta. Ostsin need endale mõned nädalad tagasi Motodepoost ja ost on ennast igati õigustanud. Möödunud nädalal sai väiksel Setomaa tripil nendega ikka korraliku vihma kätte jäädud ja kuigi kindad väljaspoolt täiesti tilkusid, siis sisekülg oli absoluutselt kuiv. Ehk vaid natuke sellist niiskust oli tunda, nagu oleks käed kergelt higistanud. Hästi mugavad on need kah, pole kobakad ja näevad täitsa head välja: http://www.riderz.co.uk/images/detailed/7/105606_00.jpg. Igati vääriline vahetus eelmistele Probikeri kinnastele, mille kohta Saksamaal Louise poes müüja kinnitas, et need on veekindlad (ja ka sees on kiri waterproof), aga mida pidi täiesti välja väänama peale igat väiksemat vihma. Veekindlusest oli asi ikka väga kaugel.

Mul kindad Difi Creek ja ka ainult kiidan.
Pilt

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Pinchu
Postitusi: 372
Liitunud: 01 Veebr 2005, 18:18
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Pinchu »

XL1000 kirjutas:

Selline jope on nüüd kolmas hooaeg kasutuses.Ei ühtegi viga ainult kestvad kiiduavaldused.Rev`It Tornado.Kuuma ilmaga sõidad nagu T-särgiga.Samas kui vooder all sõidan ka +2-ga

ostsid siit või netist? Olen ka sellise (muidugi naisteka) peale mõelnud

... hetkel rattatu ...
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Pinchu kirjutas:
XL1000 kirjutas:

Selline jope on nüüd kolmas hooaeg kasutuses.Ei ühtegi viga ainult kestvad kiiduavaldused.Rev`It Tornado.Kuuma ilmaga sõidad nagu T-särgiga.Samas kui vooder all sõidan ka +2-ga

ostsid siit või netist? Olen ka sellise (muidugi naisteka) peale mõelnud

Motomarkestist ja seal ka naiste mudelid olemas.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Pinchu
Postitusi: 372
Liitunud: 01 Veebr 2005, 18:18
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Pinchu »

XL1000 kirjutas:

Motomarkestist ja seal ka naiste mudelid olemas.

Siis võib sinna minna proovima ja netist ära osta. :)
http://www.fc-moto.de on see palju soodsama hinnaga ja transport Eestisse 9.90 lehe info järgi...

... hetkel rattatu ...
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Pinchu kirjutas:
XL1000 kirjutas:

Motomarkestist ja seal ka naiste mudelid olemas.

Siis võib sinna minna proovima ja netist ära osta. :)
http://www.fc-moto.de on see palju soodsama hinnaga ja transport Eestisse 9.90 lehe info järgi...

Motomarketist saad ju sama hinnaga või Rev`it Air on isegi odavam :D ,plaanisin ka naisele ostma minna.
http://motomarket.ee/catalog/revit-tekstiiljakid
http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/de_ ... D=17689171

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Murukas
Postitusi: 15
Liitunud: 23 Mai 2010, 23:07
Tsikkel: XT660R '07
Asukoht: Tallinn, Jõhvi

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Murukas »

XL1000 kirjutas:
Pinchu kirjutas:
XL1000 kirjutas:

Motomarkestist ja seal ka naiste mudelid olemas.

Siis võib sinna minna proovima ja netist ära osta. :)
http://www.fc-moto.de on see palju soodsama hinnaga ja transport Eestisse 9.90 lehe info järgi...

Motomarketist saad ju sama hinnaga või Rev`it Air on isegi odavam :D ,plaanisin ka naisele ostma minna.
http://motomarket.ee/catalog/revit-tekstiiljakid
http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/de_ ... D=17689171

Soetasin eelmine suvi selle jaki. Hooaja lõpuks olid küll kaks voodri lukku katki (üks õmblusest harunenud ja teise kelk paneb jooksu), kuid sõita saab iga ilmaga.


Pezzi
Postitusi: 278
Liitunud: 18 Mai 2008, 20:46
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 3 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Pezzi »

Kas kellelgi Rev-it Tornado suurus 52 jopet on et saaks suurust proovida? Motomarketis seda numbrit ei olnud. Rääkisid tellimise võimalusest, aga ilma selga proovimata tellida ei julge. 54 oli nagu tiba suur.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Mul kahjuks suurem,aga niipalju või öelda,et istuvus õige suurusena on igati OK.Ei tõuse ka seljatagant üles.Sellega pead muidugi arvestama,et kui voodrita sõidad,siis on ta natuke vabam,aga kuumaga on see igati OK.Minul pole peale paari voodri kinnitus tripi midagi katki läinud,aga need on vahel ikka väga õrnad ka.EVO kolmekihilisel on need tripid enamuses katki ja üle õmmeldud.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Mina kiidaks hea meelega SIDI saapaid ja http://motopost.ee/detailid.php?1667 neid kindaid ainuke asi, et plava ilmaga on nad veits tülikad randmejuures aga muidu väga head 3 aastat nendega sõitnud :) :bsmile:

Kasutaja avatar

Ronk
Postitusi: 1414
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Ronk »

Ehk kellegil häid soovitusi pikanäpumeestele?

Nimelt vähe soojemaid vihmakindlaid kindaid. Praegused on väga väga ebamugavad, kuna sõrmed ei ole oma õigetel kohtadel ja ei anna läbi painduma õigest kohast. Siiamaani pole veel motopoodidest midagi head leidnud, kuid ehk kellegil olnud sama mure? Millist firmat vaadata või kus proovida?


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas kaiman »

Väike soovitus, et kindaid tuleb osta alati üks või isegi paar numbrit suuremad,kui tegelikult su kämmal on.


Teema algataja
Tuono

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Tuono »

ssxs kirjutas:

Väike soovitus, et kindaid tuleb osta alati üks või isegi paar numbrit suuremad,kui tegelikult su kämmal on.

Seda ehk lumelükkamiseks aga tsikliga sõites peab kinnas olema ilusti ümber ja mugav, muidugi ssxs kiirused on sama, mis lumelükkajal :bsmile:
Ronk, proovi Richa ja Yoko kindaid ja proovi sama suurust mitut paari, sest sama suurus ja mudel võib ka erineda nagu täna ise tõdesin ning võid isegi teha nii, et ühe võtad ühest ja teise teisest paarist. Ei tea, kes Tallinnas neid tooteid müüvad.


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas kaiman »

Tuono kirjutas:
ssxs kirjutas:

Väike soovitus, et kindaid tuleb osta alati üks või isegi paar numbrit suuremad,kui tegelikult su kämmal on.

Seda ehk lumelükkamiseks aga tsikliga sõites peab kinnas olema ilusti ümber ja mugav, muidugi ssxs kiirused on sama, mis lumelükkajal :bsmile:
Ronk, proovi Richa ja Yoko kindaid ja proovi sama suurust mitut paari, sest sama suurus ja mudel võib ka erineda nagu täna ise tõdesin ning võid isegi teha nii, et ühe võtad ühest ja teise teisest paarist. Ei tea, kes Tallinnas neid tooteid müüvad.

he he,kui sa poes proovid kinnast kätte, surud ta ilusti otsad lõpuni siis vaatad jh et krdi parajad,aga kui ümber lenksu peadhoidma sellega, siis jaab paar senti nagu puudu,nii et üks number suurem igatahes :bsmile:


jopakoll
Postitusi: 233
Liitunud: 17 Aug 2013, 00:36
Tsikkel: aabits

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas jopakoll »

Tuono kirjutas:
ssxs kirjutas:

Väike soovitus, et kindaid tuleb osta alati üks või isegi paar numbrit suuremad,kui tegelikult su kämmal on.

Seda ehk lumelükkamiseks aga tsikliga sõites peab kinnas olema ilusti ümber ja mugav, muidugi ssxs kiirused on sama, mis lumelükkajal :bsmile:
Ronk, proovi Richa ja Yoko kindaid ja proovi sama suurust mitut paari, sest sama suurus ja mudel võib ka erineda nagu täna ise tõdesin ning võid isegi teha nii, et ühe võtad ühest ja teise teisest paarist. Ei tea, kes Tallinnas neid tooteid müüvad.

kinnast tuleb kätte sobitada ja nö lenksu asendit proovida et kindasõrmed lühikesed ei ole (togi)


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas kaiman »

jopakoll kirjutas:
Tuono kirjutas:
ssxs kirjutas:

Väike soovitus, et kindaid tuleb osta alati üks või isegi paar numbrit suuremad,kui tegelikult su kämmal on.

Seda ehk lumelükkamiseks aga tsikliga sõites peab kinnas olema ilusti ümber ja mugav, muidugi ssxs kiirused on sama, mis lumelükkajal :bsmile:
Ronk, proovi Richa ja Yoko kindaid ja proovi sama suurust mitut paari, sest sama suurus ja mudel võib ka erineda nagu täna ise tõdesin ning võid isegi teha nii, et ühe võtad ühest ja teise teisest paarist. Ei tea, kes Tallinnas neid tooteid müüvad.

kinnast tuleb kätte sobitada ja nö lenksu asendit proovida et kindasõrmed lühikesed ei ole (togi)

põidla suurus peab raudselt pikem olema,seda valu pärast hull kannatada,tean mida räägin

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”