elektrisoojendusega aluspesu?

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
BaltarWithSix

elektrisoojendusega aluspesu?

Lugemata postitus Postitas BaltarWithSix » 05 Dets 2011, 00:55

Vaatan et talve ei tule ja plaanin tsikkliga jälle sõitma hakata. Teab keegi kas on olemas elektrisoojendusega aluspesu et jalad, kere ja käed saaksid soojendatud. Sõidan custom tsikkliga ja ma tahan et riietus oleks selline et ei saaks kohe aru et ahaa biker või tsikklimees. Seega elektrisoojendusega aluspesu oleks lahe :)

Jocko

Re: elektrisoojendusega aluspesu?

Lugemata postitus Postitas Jocko » 05 Dets 2011, 01:18

BaltarWithSix kirjutas:Vaatan et talve ei tule ja plaanin tsikkliga jälle sõitma hakata. Teab keegi kas on olemas elektrisoojendusega aluspesu et jalad, kere ja käed saaksid soojendatud. Sõidan custom tsikkliga ja ma tahan et riietus oleks selline et ei saaks kohe aru et ahaa biker või tsikklimees. Seega elektrisoojendusega aluspesu oleks lahe :)
Sellist asja olen kuskil näinud müügis eBay's v kusiganes, peab natuke internetiavarustes tuulama ja peaks leidma, muidugi plaan hetkel sõitma hakata on kiiduväärt üritus. :bsmile:
Kasutaja avatar

uljasvaluvelg
Tsikkel: Honda Transalp

Lugemata postitus Postitas uljasvaluvelg » 05 Dets 2011, 01:44

Selline firma nagu Ramo peaks aitama.
Honda Transalp
Kasutaja avatar

Yerba
Mode/Toetajaliige
Tsikkel: Yamaha Bulldog BT 1100 '02
Tänatud: 8 korda

Lugemata postitus Postitas Yerba » 05 Dets 2011, 08:32

BaltarWithSix kirjutas:Vaatan et talve ei tule ja plaanin tsikkliga jälle sõitma hakata. Teab keegi kas on olemas elektrisoojendusega aluspesu et jalad, kere ja käed saaksid soojendatud. Sõidan custom tsikkliga ja ma tahan et riietus oleks selline et ei saaks kohe aru et ahaa biker või tsikklimees. Seega elektrisoojendusega aluspesu oleks lahe :)
Ei tea küll, kus kandis Sa asud, aga siin põhja pool Eestis ranniku ääres on jää juba maas ja seda ka keskpäeval. Ning seda siis linnas, väiksematel tänavatel. Näited võetud autoroolis olles antud nädalavahetusest. Karta on, et soe pesu ei päästa kukkumise eest.
-Yamaha Bulldog BT 1100 '02
-Honda CB600F '01
-Suzuki GSF600 (Bandit) '95
-Suzuki SV 1000N '04
-Moto Guzzi Griso 1100 '09
-BMW K1200RS '97
-Honda CBR1000F '88
-Yamaha TDM 850 '98

Vasta

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”