Nutitelefon tsikli peale?

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
motomatkaja
Postitusi: 119
Liitunud: 06 Jaan 2007, 20:20
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Nutitelefon tsikli peale?

Lugemata postitus Postitas motomatkaja »

Oleks uut mobla:nuti:telefoni taris, kes oskaks soovitada millist paadund tsiklimehele sobiks, et peaks ka vasta vimas; tuules; päikeses ja pikkadel matkatuuridel :?:

Ettetänades :bsmile:



HONDA NTV 650 Revere

mart211

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas mart211 »

motomatkaja kirjutas:

Oleks uut mobla:nuti:telefoni taris, kes oskaks soovitada millist paadund tsiklimehele sobiks, et peaks ka vasta vimas; tuules; päikeses ja pikkadel matkatuuridel :?:

Ettetänades :bsmile:

Sony Xperia Z. Töötab vee all ka ideaalselt, kukkumist ka ei karda jne.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8781
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 128 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Piipz »

motomatkaja kirjutas:

Oleks uut mobla:nuti:telefoni taris, kes oskaks soovitada millist paadund tsiklimehele sobiks, et peaks ka vasta vimas; tuules; päikeses ja pikkadel matkatuuridel :?:

Ettetänades :bsmile:

"Nuti" ja "pikkadel" otseselt ei käi kokku, kui sa aku mahutavust silmas pead.
Kui rahakott kannatab, siis ilma silma pilgutamata võid osta Sony Xperia Z, on nuti, kannatab vihma, tuult ja päikest: https://pood.elion.ee/productInfo/29/mo ... /1270-7131
Kui aga tahad et mõni muu nutipluti ka vihma-tuult-päikest kannataks, siis osta Krusell ümbris ja nutita ennast iga ilmaga: http://www.kannukas.ee/id/kataloog/act/ ... oode/1081/

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8781
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 128 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Piipz kirjutas:
motomatkaja kirjutas:

Oleks uut mobla:nuti:telefoni taris, kes oskaks soovitada millist paadund tsiklimehele sobiks, et peaks ka vasta vimas; tuules; päikeses ja pikkadel matkatuuridel :?:

Ettetänades :bsmile:

"Nuti" ja "pikkadel" otseselt ei käi kokku, kui sa aku mahutavust silmas pead.
Kui rahakott kannatab, siis ilma silma pilgutamata võid osta Sony Xperia Z, on nuti, kannatab vihma, tuult ja päikest: https://pood.elion.ee/productInfo/29/mo ... /1270-7131
Kui aga tahad et mõni muu nutipluti ka vihma-tuult-päikest kannataks, siis osta Krusell ümbris ja nutita ennast iga ilmaga: http://www.kannukas.ee/id/kataloog/act/ ... oode/1081/

P.S. Xperia Z ei ole põrutuskindel! Seega kui see omadus ka tähtis on, siis võid nutika idee peaaegu maha matta.
Robustphone - http://robustphone.com/ - pole veel välja tulnud, see oleks muidu päris vahva matkanutikas.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Bogser
Postitusi: 85
Liitunud: 07 Mai 2007, 15:16
Tsikkel: R1150 GS
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Bogser »

Tere,
ka selline on olemas: http://www.palmtek.ee/motorola-defy.
Ise kasutanud kolm aastat. Päris uputanud ei ole, maha on kukkunud, peab vastu. Hind- pole ju paha. Minu (vanainimene nagu olen) jaoks miinuseks pisut väikesevõitu ekraan.
Üks hea asi ka (hiljuti avastasin)- saab päris hästi video tegemisega hakkama.

Urmas

Kahest pütist on küll!
R1150GS
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2012
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas bitter »

Z oma 5" ekraani ja fullHD resoga peaks päris tubli voolutarbija olema. Ehk ei ole parim lahendus pikkadeks reisideks... Xperiaid on väiksemaid veekindlaid ka, 3,5" näiteks. Mahub normaalselt püksitaskusse, ei pea istudes välja võtma.


zx12r

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas zx12r »

motomatkaja kirjutas:

Oleks uut mobla:nuti:telefoni taris, kes oskaks soovitada millist paadund tsiklimehele sobiks, et peaks ka vasta vimas; tuules; päikeses ja pikkadel matkatuuridel :?:

Ettetänades :bsmile:

Mina kasutan Nokia E71-t juba aastaid. Pole just kõige nutim, aga kõik vajalikud asjad saab tehtud.

Aku peab hästi. Puudub puutetundlik ekraan - saab kasutada hästi GPS-ina omatehtud telefonihoidjas, mis paigaldatud lenksule (plastmassist sigaretikarp, lõigatud sisse aken ja pandud peale kile - vihmakindel). Tsikli värisemine pole seni telefoni vähimalgi määral häirinud. Üldse on ta pmst kokkujooksmiskindel aparaat. Nokia kaardid on teadupärast tasuta ja pole veel ebatäpsust eriti kohanud. Wifi-vastuvõtja on muidugi sees ning skype, fb, waze, opera mini töötavad hästi.

Uuesti, eriti nuti ta just pole ja ei taha ka, kuna pihuteleviisorid mind ei tõmba.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8781
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 128 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Mittenutikatest aga see: http://www.photopoint.ee/et/toode/30518 ... d-rover-s2 (IP68 sert)

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Teema algataja
motomatkaja
Postitusi: 119
Liitunud: 06 Jaan 2007, 20:20
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas motomatkaja »

Aitähh söbrad ! (w) Nüüd jääb üle se-köige raskem - välja valida ja otsustada ning rahakotiga nöu pidada :lol:
Ise leitsin ka veel söukse http://www.kannukas.ee/id/kataloog/act/ ... oode/1930/ pdi olema pommikindel. Äkki huvitab teisigi.

(togi) ja minge siis täna söitma ka :!:

HONDA NTV 650 Revere
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8781
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 128 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Piipz »

motomatkaja kirjutas:

Aitähh söbrad ! (w) Nüüd jääb üle se-köige raskem - välja valida ja otsustada ning rahakotiga nöu pidada :lol:
Ise leitsin ka veel söukse http://www.kannukas.ee/id/kataloog/act/ ... oode/1930/ pdi olema pommikindel. Äkki huvitab teisigi.

(togi) ja minge siis täna söitma ka :!:

Pigem siis juba see: http://www.kannukas.ee/id/kataloog/act/ ... oode/2169/

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1064
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 186 korda
Tänatud: 116 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas villy »

Kui tahate telefoni lenksu külge panna siis kindlasti testige kas kindaga ekraan töötab ja kuidas ekraan päiksevalguses loetav on.
Ostsin Xperia V just veekindluse tõttu, et hea tsikliga Waze kaudu liiklust jälgida linnavahel kimades. Aga tuleb välja, et ekraan kindaga hästi ei tööta ja päikese all on ikka tunduvalt halvemini näha kui nt samsungi AMOLED ekraanid.
Samuti südamest soovitan Sigaretisüütaja ja sinna külge USB laadija muretseda kui telefoni abil navigeerida tahate. Waze nt GPS+datasidega on korralik akuvaras. (datat tahan reaalajas liiklusinfo jaoks. Ummikud, ohud teel, avariid, politsei. Töötab ka lihtsalt navina ilma Data-ta).

Kasutaja avatar

margus014
Postitusi: 1017
Liitunud: 20 Mär 2006, 08:08
Tsikkel: Suzu DR-Z400
Asukoht: Viimsi
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas margus014 »

villy kirjutas:

Kui tahate telefoni lenksu külge panna siis kindlasti testige kas kindaga ekraan töötab ja kuidas ekraan päiksevalguses loetav on.
Ostsin Xperia V just veekindluse tõttu, et hea tsikliga Waze kaudu liiklust jälgida linnavahel kimades. Aga tuleb välja, et ekraan kindaga hästi ei tööta ja päikese all on ikka tunduvalt halvemini näha kui nt samsungi AMOLED ekraanid.
Samuti südamest soovitan Sigaretisüütaja ja sinna külge USB laadija muretseda kui telefoni abil navigeerida tahate. Waze nt GPS+datasidega on korralik akuvaras. (datat tahan reaalajas liiklusinfo jaoks. Ummikud, ohud teel, avariid, politsei. Töötab ka lihtsalt navina ilma Data-ta).

Puuteekraani kasutmiseks teeksin mina sellise triki, et ostaksin vidina nimega stylus. Lõikaksin sellelt otsa maha ja liimiksin sõrme otsa. Teoreetiliselt peaks toimima.
Pilt
ebayst saab neid väga odavalt.

Tektsiilkinnastega peaks saama ka sellist trikki teha, et võtad termopasta, paned võikese täpina seda kinda sõrme otsale ja hõõrud hoolikalt sisse. Pidavat ka hästi toimima.
Kumbagi meetodit ma ise proovinud ei ole.

Kasutaja avatar

Raiki
Postitusi: 1986
Liitunud: 30 Mai 2006, 11:36
Tsikkel: Suzuki Boulevard 1800 M109R
Asukoht: Eesti

Re: Nutitelefon tsikli peale?

Lugemata postitus Postitas Raiki »

Täiesti suvaline tel. peab vastu.
Mina isiklikult hoian viimast taskus ja pole siiamaani suutnud ühtegi hukata.
Küll aga olen kunagi jahis olle talvel ühe tel. taskusse ära uptuanud.
Nimelt oli vihmakindel jope seljas ja kogemata oli sattunud tel välistaskusse.
Sinna omakorda kukkus puuotsast paras ports lund ja jahi lõpuks oli taskus porilomp :mrgreen:

Suzuki Boulevard 1800 M109R

www.estparts.ee - Parima hinnaga varuosad.

fan129
Postitusi: 27
Liitunud: 30 Juun 2012, 17:38
Tsikkel: Propeller

Re: Nutitelefon tsikli peale?

Lugemata postitus Postitas fan129 »

Aga on kellegil isiklikku kogemust V5 rock telefoniga? Oli siin saade sellest, tundus põnev vidin. Kiitke - laitke, ma olen selle teema pealt täiesti 0, pole eales nutikat omanud. 2 sim-kaarti on must have minu jaoks.

Kasutaja avatar

Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Nutitelefon tsikli peale?

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

Rokist sai saade ka tehtud. Äkki aitab :D

http://tv.motors24.ee/artiklid/TV/Tehni ... ck+V5.aspx

Väinz

Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com

betoonimees70
Postitusi: 47
Liitunud: 06 Sept 2008, 20:13
Tsikkel: Suzuki DR650;Honda Shadow1100
Asukoht: Lääne-Virumaa

Re: Nutitelefon tsikli peale?

Lugemata postitus Postitas betoonimees70 »

Mina isiklikult ei vaeva enam oma pead mingite leiutistega... Milleks kombineerida, teadmatta, kas see siis ka töötab. Minu kindel ja 100% töötav lahendus on tsiklile touratech hoidik, kiivrile scala rider4 sidesüsteem ja vahet pole siis mis telefon põue. Kõik suhtlevad läbi sinihamba ja mina olen rahul. Pealegi olen igale motikale paigaldanud alused, ning hetkel plaan ka kiivritele soetada alused, siis vahet pole millega liigun, paigaldan vaid gepsu või raadioside kiivrile. Asi toimib, sõiduaeg näen, kes mulle helistab või valin ise sõiduaeg nr ja helistan. Pealegi ei karda seadmed vihma. :bsmile:

Teen niipalju kui vaja ja niivähe kui võimalik ;)

fan129
Postitusi: 27
Liitunud: 30 Juun 2012, 17:38
Tsikkel: Propeller

Re: Nutitelefon tsikli peale?

Lugemata postitus Postitas fan129 »

Tänud, saade nähtud. Samas see betoonimehe jutt on hiina keel mulle, kõik mu telefonid on siiamaani kiviajast olnud :) Minu point oligi võrrelda neid eelnevalt väljapakutuid saates nähtuga. Ok, dual sim, GPS võiks olla ja... ei oskagi rohkem tahta, ahjaa et tööl metallipuru täis ei läheks. Siiamaani nagu see põhiprobleemiks olnud + põrutus. Ja muidugi oleks vahva kui saaks wifi mingis raadiuses enda ymber tekitada.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7341
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

margus014 kirjutas:

Tektsiilkinnastega peaks saama ka sellist trikki teha, et võtad termopasta, paned võikese täpina seda kinda sõrme otsale ja hõõrud hoolikalt sisse.

Puhtalt linnalegend, ainsaks tulemuseks on määritud kindad.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Tort
Postitusi: 2021
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 166 korda

Re: Nutitelefon tsikli peale?

Lugemata postitus Postitas Tort »

Niisama poetan, et Sony Xperia Go on ka veekindel. Ühtlasi ma peaks olema peast põrutada saanud, et üle 200 euro mobla eest maksta.


fan129
Postitusi: 27
Liitunud: 30 Juun 2012, 17:38
Tsikkel: Propeller

Re: Nutitelefon tsikli peale?

Lugemata postitus Postitas fan129 »

Nice, aga kaks kaarti sinna sisse ei mahu...

Kasutaja avatar

M.K
Postitusi: 199
Liitunud: 16 Juul 2007, 12:51
Tänatud: 22 korda

Re: Nutitelefon tsikli peale?

Lugemata postitus Postitas M.K »

No ei ole see tsiklisõit nii karm kogemus telefonile, et mingi special telefon peaks olema. Osta lihtsalt selline nutitelefon nagu meeldib ning kui raha üle jääb võid mingid kaaned ka osta.

Hoia lihtsalt sellises taskus, kuhu sulle otseselt vihma sisse ei saja. (Põuetasku näiteks)

Soovitan Samsung Galaxy SIII. Suht hea hinnaga juba saab ning täielik tipptase.

The price of anything is the amount of life you exchange for it.
Kasutaja avatar

Soultrain
Postitusi: 970
Liitunud: 29 Sept 2003, 18:28
Kontakt:

Re: Nutitelefon tsikli peale?

Lugemata postitus Postitas Soultrain »

"nutikas" ja aku vastupidavus saavad olla küll samas lauses kui tegemist on Motorola Razr Maxxi´ga - 3300Mah aku on vaieldamatult parima kestvusega aparaat, mis mul kunagi olnud on ja mul tavaliselt vahetub telefon aastas 2-3x

Ei ole küll tolmu ega vee ega loopimiskindel

Loud pipes save lives!!!

fan129
Postitusi: 27
Liitunud: 30 Juun 2012, 17:38
Tsikkel: Propeller

Re: Nutitelefon tsikli peale?

Lugemata postitus Postitas fan129 »

Siklisõit on omaette jutt, yldine kestvus, sitale ja põrutusele on tähtis. Siiamaani suutnud oma telefonid suht ruttu ära tappa. Omal ajal 6210 kestis ikka vägevalt, ok, vett ei talunud ja kõlarit tuli vähemalt 2x aastas vahetada :D

Kasutaja avatar

madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Re: Nutitelefon tsikli peale?

Lugemata postitus Postitas madone »

ma olen näinud paaril härral iphone hoidjat ratta lenksu küljes kus kinnituses ja vahelülis olid miskid kummipuksid, et teravad põrutused ja vibratsioon telefoni edasi ei kanduks.
A vaevalt neid kuskilt eestist saab, rääkimata kui otsida sellist mingile S3-le vms

rääkides aku kestvusest siis saad ju akupealt laadimise ka panna sõiduajaks. Pole probleemi.

ericssonil oli miski androidikas kummis ümbrisega, põrutus ja vihmakindel... kalameestele mõeldud :D ma usun, et tollest oleks maa ja ilm.

Kasutaja avatar

reinz
Postitusi: 644
Liitunud: 29 Mär 2007, 17:48
Tsikkel: Kawasaki ER-6N
Asukoht: Espoo/Saaremaa

Re: Nutitelefon tsikli peale?

Lugemata postitus Postitas reinz »

ise kasutan tsikli peal sellist telefoni hoidikut et navigeerida, lisaks bluetoothi handsfree
hädaolukordadeks on ka vöimalik laadimine külge panna sigaretisüütaja-laadija kaudu
http://www.ebay.co.uk/itm/Sports-Bike-M ... 1c2b75cff1

Pilt
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7341
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Nutitelefon tsikli peale?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Põhimõtteliselt saad iga enamlevinud telefoni juhtraua külge, selleks on lugematul arvul erinevaid kinnitusi, pukse, klambreid, karpe jne.
Mida levinum mudel seda suurema tõenäosusega leiad margipõhised vahendid, kui ei leia, siis on olemas universaalsed.

Mõned näited:
Galaxy S3 http://goo.gl/RalBN
Galaxy S2 http://goo.gl/0cvT2
Universaalne http://goo.gl/fKD7U
Kui oled enam raha valmis käima, siis

Tulles tagasi teemalgataja küsimuse juurde, siis juhul, kui sul on vaja pikka aku pidavust ja nutitelefoni, siis vaata pigem iPhone, ületab tüüpiliselt Android telefonide aku pidavuse laias kaares. Androidisest on hea akuga: Galaxy Note II, Motorola Droid Razr MAXX, Samsung Galaxy Rugby, LG Optimus L9, HTC One X.

Ideaalne lahendus matkamehele on siiski mitte väga nutikas telefon või siis kaks telefoni: nutitelefon taskusse/lenksule ning kõige odavam telefon, mis leida varutelefoniks, kui nutikas pildi taskusse paneb (ja viimast ikka juhtub). Dumbphone'del kestavad akud paar nädalat. Kui oled EMT klient siis saad kasutada TwinSIM nimelist lahendust, muudel juhtudel otsid lihtsalt odavaima roaminguga paketi/kaardi ja teed rea suunamisi erinevate telefonide vahel, siis on tagatud, et kõned jõuavad alati õigesse kohta.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Tort
Postitusi: 2021
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 166 korda

Re: Nutitelefon tsikli peale?

Lugemata postitus Postitas Tort »

Veelkord:

200 euri kanti ja aku on täiesti okei, android 4 mingi versioon on peal. Ostad mingi kummisandaali ümber ja tahaks näha, kes selle tavakasutuses ära lõhub.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8781
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 128 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Nutitelefon tsikli peale?

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Minu jaoks ideaalne lahendus on "päris" geps lenksul ning telefon taskus, ükskõik milline siis.
Kolisin just Etrex 30 peale ning selle omadused ületavad minu jaoks ükskõik millise telefoni või autogps-i omad.
Minigripiga saan kõik telefonid veekindlaks ja kaelarihmaga kukkumiskindlaks :P

Tuli meelde üks lugu, mis teemast mööda - telefon rippus mul päevad läbi paelaga kaelas ning kui helistamise olin lõpetanud, lasin ta lihtsalt rippu tagasi. Panin telefoni laadima, tegime tööl õues suitsu, keegi üritas mind kätte saada ning helistas töökaaslase telefonile. Ta siis ulatas mulle telefoni ning kui ma jutu olin lõpetanud, viskasin lihtsalt ta telefoni maha juppideks

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

pets77
Postitusi: 568
Liitunud: 22 Nov 2004, 20:58
Asukoht: TLN Liiva
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Nutitelefon tsikli peale?

Lugemata postitus Postitas pets77 »

Tere.

Soendan ühe vana teema ülesse, et endal sama probleem. Otsin nutikat aga pole ise nendega varem kokku puutunud(välja arvatud ipad, mis mul olemas on). Kindel on summa 200-300.- euri ja peab olema tolmu ja vee kindel. Leitsin ühe sellise nagu Samsung Galaxy Xcover 2(parim hind momendil 165.-), kuid tundub see juba aastakese+ vana mudel olevat. Motikaga tavaliselt väga üle 2-3h ei sõida, et peaks aku mingi hüpersuper olema. Sony ei soovi, sest naparnik nussib koguaeg ajusid selle telefoniga.

Endal 2006a Nokia hakkab vaikselt saba panema, et tuleks mindagi "mootsamat" võtta. Ahjaa väga mingit "labidat" ei vaata, sest püksid võiksid ikkagi jalga jääda... :)

KTM 890 Adventure . Ktm 525 xc. Honda TRX450R quad. Peugeot 55TA 125cm 1954a. Aprilia SR50 Factory 06. Kõik garages
EX: võrrid,mopid,Jawad.Yamaha: 2xRaptor 660,700, Xjr1200, Virago 750, XVS 1100.Kawa: Zr750, Z750, Z1000. Ktm 620SM. Aprilia 4xPegaso.BMW F650. Honda CB500X.

Hannes_
Postitusi: 1
Liitunud: 21 Okt 2012, 20:51
Tsikkel: Strom

Re: Nutitelefon tsikli peale?

Lugemata postitus Postitas Hannes_ »

Endal selline hoidik lenksul http://www.kannukas.ee/id/kataloog/act/ ... oode/1637/ + galaxy xcover2
senimaani pole probleeme olnud

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”