Keegi soovitaks riietust?

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Rain
Postitusi: 214
Liitunud: 29 Juul 2013, 11:57
Tsikkel: CBR600F '14
Asukoht: Vändra(Pärnumaa)
Kontakt:

Keegi soovitaks riietust?

Lugemata postitus Postitas Rain »

Kas oskaks keegi soovitada sõiduriietust? Võiks siis olla normaalse hinna-kvaliteedi suhtega.
Mõeldud igapäevasõitudeks(rohkem maanteel).
Kui kellelgi kogemusi riietega, mis kippusid väga kiiresti lagunema siis võiks selle ka siin ära mainida.
Vabandan kui selline teema juba olemas aga mina ei leidnud.

Olla poisslaps on soo küsimus, olla mees on vanuse küsimus, olla härrasmees on valiku küsimus. Olla jobu - pole mingi küsimus!

germpz
Postitusi: 130
Liitunud: 10 Juul 2005, 19:54
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Tartu

Re: Keegi soovitaks riietust?

Lugemata postitus Postitas germpz »

Yamaha TDM
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Keegi soovitaks riietust?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

rain5891 kirjutas:

Kas oskaks keegi soovitada sõiduriietust? Võiks siis olla normaalse hinna-kvaliteedi suhtega.
Mõeldud igapäevasõitudeks(rohkem maanteel).
Kui kellelgi kogemusi riietega, mis kippusid väga kiiresti lagunema siis võiks selle ka siin ära mainida.
Vabandan kui selline teema juba olemas aga mina ei leidnud.

See on liiga üldine küsimus. Sa pead otsustama kas:

  • sõidad sõltumata ilmast (ka vihmas või pigem mitte)
  • kas sõidad varakevadest hilissügiseni või lihtsalt pisut ilusa ilmaga meelelahutuseks
  • kas sõidad sadakond kilomeetrit siia-sinna või teed +4000 km matkasid
  • kas on vajadus sõiduriietuses ka ringi jalutada või see on pigem ainult sõitmiseks
  • milline on sõidustiil, kas pigem agressiivsem või pigem rahulikum
  • kui suur on sinu büdzett

Tegelikult alusta viimasest küsimusest, teeb valikud lihtsamaks ja selgemaks.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7200
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Keegi soovitaks riietust?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Kui mingil muul alal võib ka odav asi üsna hea tunduda,siis tsikli riietuses on minu arust ikka head asjad kõik kallima poolsed või väga kallid.Tagid(mitmekihilised) ilmselt alates 250-300 ja tekstiilpüksid alates 150-200 ning teksad alates 80-100 peaks olema juba normaalse kvaliteediga.See on minu arvamus ja ei pretendeeri absoluutsele tõele,sest kindlasti on soooduspakkumisi jne.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Rain
Postitusi: 214
Liitunud: 29 Juul 2013, 11:57
Tsikkel: CBR600F '14
Asukoht: Vändra(Pärnumaa)
Kontakt:

Re: Keegi soovitaks riietust?

Lugemata postitus Postitas Rain »

To Macintosh: Küsin abi ainult seepärast, et olen täielik algaja.
*Pigem sõidaks ikka ilusamate ilmadega aga siin Eestis need vihmasajud suht ootamatud, seega ilmselt ka vihma kaitse oleks vajalik
*Ma usun, et sõidan ikka varakevadest hilissügiseni(see hooaeg kindlasti nii kaua kui võimalik, sest pole veel lubegi)
*Esialgu 100-200km ikka aga võimalik, et järgmine hooaeg ka mõni pikem matk
*Pigem ainult sõitmiseks aga kõik on võimalik....
*Sõidustiil rahulikum
*see pole vist koht koonerdamiseks nii, et büdzettil piiranguid pole

Ise käisin Pärnu motopoes proovimas Yoko tagi(370.-), mis istus selga suht hästi.
Plaan osta ka eraldi seljakaitse nii, et ilma selleta vist mõtetu proovida(?) aga seda kahjuks seal müüa polnud.
Kellelgi on kogemusi Yoko toodanguga? Neti avarustest leidsin, et peaks väga kvaliteetne olema...

Olla poisslaps on soo küsimus, olla mees on vanuse küsimus, olla härrasmees on valiku küsimus. Olla jobu - pole mingi küsimus!
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Keegi soovitaks riietust?

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Pole see Eesti ilm nii ootamatu midagi kui natuke ilmaportaale jälgida. Ise pole veel ootamatult ühegi kätte jäänud. 1 väikse sabina sain ja see oli ka ette teada.
1 kriteerium veel, otsid sa nahka või tekstiili? Ma pole sellest veel aru saanud.
Kui plaanid eraldi seljakaitset, siis alusta sellest ja alles siis on mõtet jopet proovida.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Rain
Postitusi: 214
Liitunud: 29 Juul 2013, 11:57
Tsikkel: CBR600F '14
Asukoht: Vändra(Pärnumaa)
Kontakt:

Re: Keegi soovitaks riietust?

Lugemata postitus Postitas Rain »

Pole eriti oluline, kas nahk või tekstiil aga tekstiil vist kannatab vihma paremini nii, et pigem kaldub sinnapoole.
Autoga olen ise mitu korda ikka päris korraliku paduvihma kätte jäänud, kuigi ilmaportaalid vihma ei ennustanud. olnud on ka selline juhus, kus õues sadas paduvihma, kuid ilmaportaal windguru.cz(muidu väga usaldusväärne) näitas, et peaks ilus peaaegu pilvitu ilm olema.

Olla poisslaps on soo küsimus, olla mees on vanuse küsimus, olla härrasmees on valiku küsimus. Olla jobu - pole mingi küsimus!

miki
Postitusi: 90
Liitunud: 11 Dets 2006, 18:08

Re: Keegi soovitaks riietust?

Lugemata postitus Postitas miki »

Kui 370 oled nõus ainult tagi eest välja käima, siis paistab, et rahamuret ei ole. Mine kuhugi motopoodi (motodepoo vms) ja lase ennast riidesse panna. Samas ei teeks paha ka siin foorumis (või ka kusagil mujal) müüdavate kasutatud riiete poole piiluda, mis annab rahaliselt ikka olulist võitu ja arvestades, et tegu on algajaga, siis ei ole ka nii kahju, kui külje maha paned ja ära kraabid.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Keegi soovitaks riietust?

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Windguru (lol) , see näitab pidevalt jama. Oma hobi tõttu jälgin tuult ja no tsehhide prognoosid ning live andmed on viimasel ajal ikka müstika. Kui nende andmetel puhub, siis tegelt enam-vähem õhk seisab ja kui lubavad tagasihoidlikult, siis vaata et rannas lendu ei lähe.


Hardrocker
Postitusi: 988
Liitunud: 11 Sept 2007, 21:38
Tsikkel: Kawasaki Z900RS’22, GasGas 250
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 2 korda
Kontakt:

Re: Keegi soovitaks riietust?

Lugemata postitus Postitas Hardrocker »

Ära osta varustust ennem kui ei ole pealinna suuremaid motopoode külastanud ;)
Motodepoo,Bikeman,Biker24 etc...
Ise kasutan tekstiili ja tundub,et iga asi(v.a.põlvekaitsmed ja kindad)maksab ca 200€...(sellised hinnad olen saanud tänu hoolsale tingimisele ;) ).Kiiver rohkemgi,aga 200€ eest peaks ka päris ok kiivri saama.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Rain
Postitusi: 214
Liitunud: 29 Juul 2013, 11:57
Tsikkel: CBR600F '14
Asukoht: Vändra(Pärnumaa)
Kontakt:

Re: Keegi soovitaks riietust?

Lugemata postitus Postitas Rain »

Kiiver olemas. Lasti 200€ pealt 180€ peale. Pealinnas sain käidud Bikepointis, kuna teistesse lihtsalt ei jõudnud laupäeval enam.
Pealinnaga jama selles, et elan ise Pärnumaal ja iga päev 8.00-17.00 tööl ning ei jõua eriti normaalseks ajaks pealinna.
Töölt varem ei saa ka eriti tulema, sest tänu autokoolile niigi juba mitmeid kordi lõuanst ära saanud minna. 11.09.13 tuleb ka ilmselt vabaks võtta(sõidueksam) ja kes teab, võib-olla veel vaja korra ARK'i minna :S

Olla poisslaps on soo küsimus, olla mees on vanuse küsimus, olla härrasmees on valiku küsimus. Olla jobu - pole mingi küsimus!
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Keegi soovitaks riietust?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

rain5891 kirjutas:

*see pole vist koht koonerdamiseks nii, et büdzettil piiranguid pole

Kui büdzett on avatud, siis pole mõtet üldse markidest/brändidest/tootjatest rääkida. Kvaliteetne toodang pole kunagi liiga odav.
Jaluta Motodepoose (ee sa olid vist Pärnus, aga ikkagi soovitan Tallinna päev teha varustuse ostuks, sest Pärnu valik on lihtsalt nigel, enamus poode ka Laupäeval avatud). Biker24 on pisut tagasihoidlikuma valikuga aga tasub ka külastada. Lisaks veel Motomarket, sealt vaata Revitit. Bikemanis saad tutvuda Skandinaavia toodanguga (Lindstarnds, Jofama).
Aga mina alustaks Depoost, nende sõbralik meeskond pakub sulle õige lahenduse välja ja kui seda sobivat ei leidu, siis soovitavad sulle ise konkurente.

Lisaks propageerin mõtet alustada hopis odavamast sõiduvarustusest, algatuseks sa päris täpselt ei tea, millised on sinu eelistused ja seega on tõenäosus suur, et paned valikuga puusse. Ise ostsin algatuseks Akito (Depoo müüb). Sõidad hooaja ära ja siis oskad juba otstarbekamaid valikuid teha. Täpselt ei mäleta aga ma usun, et Akito komplekt (püskid, jopp) läheb suurusjärgus 250€ maksma.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

lebokas
Postitusi: 213
Liitunud: 12 Apr 2013, 20:50
Tsikkel: RIP-Suzuki GSX600,´Thunderace´
Asukoht: Vantaa
Kontakt:

Re: Keegi soovitaks riietust?

Lugemata postitus Postitas lebokas »

Yokot julgeks soovitada küll. Minul pidas asfaldil lohisemise ilusti vastu (st. ise jäin terveks, tagi loomulikult mitte). Kaitses nii vihma kui tuule eest. Ning seljakaitse peaks komplekti kuuluma? Aga eks see oleneb juba vist ka mudelist. Varustust ostes proovi istuda sellises asendis, kuidas tsikliga sõidad. Parem muidugi otseselt enda tsikli otsas. Tähtis on, et varustus sõiduasendis hästi selga istub.


will111
Postitusi: 5262
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 382 korda

Re: Keegi soovitaks riietust?

Lugemata postitus Postitas will111 »

kui kiiver olemas siis osta veel mingid korralikumad püksid (kindlasti korralikud ja paksud põlvekaitsmed ning püksid ise võiksid olla võimalikult veekindlad) ka ning ülejäänud on suht suva nende etteloetletud tingimuste puhul. kuigi noh, eks siin ole kindlasti arvamusi seinast seina nagu alati. minumeelest rahuliku sõidustiili juures ulmevarustust soetada mõtet ei ole.

saapad on ka suht olulised, aga korralikud saapad maksavad jälle suht ulmesummasid, samas kui piisavalt okei jalavarjud saab isegi uuest peast kätte ka alla 100euro poest.

mis ülemist otsa puudutab siis mina olen sõitnud igasuguste asjadega tavariietusest kuni korraliku jopeni. Minumeelest seal mingit erilist vahet ei ole kui protectioni teemat mitte arvestada (aga seda on minu endurojopel ka minimaalselt sees)

Kasutaja avatar

Margus
Postitusi: 317
Liitunud: 15 Dets 2009, 09:46
Tsikkel: CBR600RR
Asukoht: Harjumaa

Re: Keegi soovitaks riietust?

Lugemata postitus Postitas Margus »

rain5891 kirjutas:

Pealinnaga jama selles, et elan ise Pärnumaal ja iga päev 8.00-17.00 tööl ning ei jõua eriti normaalseks ajaks pealinna.

No aga Pärnus on ju Velt Motocenter kes müüb ju ka korralikku varustust: Spidi, Macna, Yoko
http://www.veltmotocenter.ee/et/dealers

Tel. 56566665 Margus
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Keegi soovitaks riietust?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

M4r6us kirjutas:
rain5891 kirjutas:

Pealinnaga jama selles, et elan ise Pärnumaal ja iga päev 8.00-17.00 tööl ning ei jõua eriti normaalseks ajaks pealinna.

No aga Pärnus on ju Velt Motocenter kes müüb ju ka korralikku varustust: Spidi, Macna, Yoko
http://www.veltmotocenter.ee/et/dealers

Brändid on tõesti head aga nende kaubavalik (ja paraku ka suhtumine) jätab tõseiselt soovida nii Tallinas, kui ka Pärnus.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Teema algataja
Rain
Postitusi: 214
Liitunud: 29 Juul 2013, 11:57
Tsikkel: CBR600F '14
Asukoht: Vändra(Pärnumaa)
Kontakt:

Re: Keegi soovitaks riietust?

Lugemata postitus Postitas Rain »

M4r6us kirjutas:
rain5891 kirjutas:

Pealinnaga jama selles, et elan ise Pärnumaal ja iga päev 8.00-17.00 tööl ning ei jõua eriti normaalseks ajaks pealinna.

No aga Pärnus on ju Velt Motocenter kes müüb ju ka korralikku varustust: Spidi, Macna, Yoko
http://www.veltmotocenter.ee/et/dealers

Järgmine teisipäev Pärnu poole asja jälle, lähen viskan pilgu peale.

Olla poisslaps on soo küsimus, olla mees on vanuse küsimus, olla härrasmees on valiku küsimus. Olla jobu - pole mingi küsimus!
Kasutaja avatar

Bogser
Postitusi: 85
Liitunud: 07 Mai 2007, 15:16
Tsikkel: R1150 GS
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Re: Keegi soovitaks riietust?

Lugemata postitus Postitas Bogser »

Ise olen kasutanud tekstiili (3 erinevat tootjat) ja oma kogemusest julgen soovitada kolmekihilist- saab hakkama igasuguse eesti ilmaga (sooja voodriga kannatas maanteel sõita -5 kraadi juures.

  • EVO Motodepoost- päris hea, aga minu maitse jaoks liiga musta värvi;
  • Rev`it Motomarketist- viis aastat sõitu ja peale kanga pleekimise/tavalise kulumise ei saa midagi ette heita;
  • hetkel MACNA Velt Motocenterist- 5000 km selja taga ja ei mingeid probleeme. Ehk vaid see, et uurides-puurides jääb Revit omale kvaliteedis ehk alla.
    Rev`it ja MACNA heledaid riideid ei maksa karta, sääse veri ja õliplekid tulevad imelihtsalt välja.

Urmas

Kahest pütist on küll!
R1150GS
Kasutaja avatar

alleram
Postitusi: 83
Liitunud: 12 Mai 2012, 16:53

Re: Keegi soovitaks riietust?

Lugemata postitus Postitas alleram »

macintosh kirjutas:
M4r6us kirjutas:
rain5891 kirjutas:

Pealinnaga jama selles, et elan ise Pärnumaal ja iga päev 8.00-17.00 tööl ning ei jõua eriti normaalseks ajaks pealinna.

No aga Pärnus on ju Velt Motocenter kes müüb ju ka korralikku varustust: Spidi, Macna, Yoko
http://www.veltmotocenter.ee/et/dealers

Brändid on tõesti head aga nende kaubavalik (ja paraku ka suhtumine) jätab tõseiselt soovida nii Tallinas, kui ka Pärnus.

Mis nende suhtumisel häda on? Mul on siiani küll ainult hea olnud.

Move the soul.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7200
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Keegi soovitaks riietust?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Mul kaks tagi EVO TJ2.10 3 kihiline ,mis on väga OK,aga kuumema kui 22-23 kraadise soojaga liiga umbne.Soojadeks ilmadeks on Rev`it Turbine võrkmaterjalist tagi,kindlasti ostan järgmiseks hooajaks püksid ka.See on ka veekindla voodriga ja kannatab sõita ka külmemete ilmadega.Püksid EVO on super head nagu tagi,aga ei kõlba väga kuumas kliimas(on küll vent avad suured ,aga ikka läheb umbseks).Teksad on Held kevlariga kuni põlvedeni.Kõik on kaitsmetega(ka selja).Mõlemad tagid hinnaklassist 250,püksid 150 umbes ja teksad 100.
Nagu juba keegi soovitas,siis käi Tallina suuremad poed läbi ja kui raha on ei pea ilma asjadeta küll lahkuma.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Rain
Postitusi: 214
Liitunud: 29 Juul 2013, 11:57
Tsikkel: CBR600F '14
Asukoht: Vändra(Pärnumaa)
Kontakt:

Re: Keegi soovitaks riietust?

Lugemata postitus Postitas Rain »

Tänud info eest (w) , eks tuleb jälle pealinna teekond ette võtta.

Olla poisslaps on soo küsimus, olla mees on vanuse küsimus, olla härrasmees on valiku küsimus. Olla jobu - pole mingi küsimus!

Hardrocker
Postitusi: 988
Liitunud: 11 Sept 2007, 21:38
Tsikkel: Kawasaki Z900RS’22, GasGas 250
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 2 korda
Kontakt:

Re: Keegi soovitaks riietust?

Lugemata postitus Postitas Hardrocker »

Pärnu Veltmotocentri suhtumisel pole häda(sellel,mis Härma kaubahoovis asub,mitte Reldoris.No see Reldor ei ole ka "päris" Velt).Härmast sain omale Sidi saapad ja sain hinna "õigeks" ja hoidsid saapaid minu jaoks kenasti leti all paar päeva.
EVO jope,mida mina kasutan ei ole kindlasti umbne kui soe-ja vihmavooder välja võtta ;)
Linstrandi pükstele ei oska ka midagi ette heita.Neid saab Bikeman`ist ja seal on ka võimalik hinda kaubelda ;)

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Keegi soovitaks riietust?

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Tallinna Velt kaupluse kohta ainult kiidusónad. Suheldud sai nii Hanno endaga kui Marko'ga ja väga kliendisóbralik oli. Mina sain oma varustuse just neilt, kuigi valik tundus väike. Depoos oli valik jällegi lai, aga midagi sobivat ma ei leidnud. Seega valikulaius ei garanteeri edu.

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Keegi soovitaks riietust?

Lugemata postitus Postitas puna »

Kui on aega ja viitsimist soovitan minna nv hommikul esimese laevaga soome ja õhtusega tagasi.
Mõnikümmend eurot mis laevapilet maksab tasub selle vahe kuhjaga ära.
Kohapeal valikud normaalsed ja korralikud allahindlused kui küsida julged.
Ah jaa asi kehtib nii hea varustuse kui ka vägahea varustuse puhul.
Mitte, et mul oleks kohalike kaupmeeste vastu midagi, aga jah pakkumine puudub kvaliteetsele ja mulle sobivate kaubamärkide puhul :D
Ah jaa ühe Arai kiivri tellisin Bikemanist kuna tegid uskumatu pakkumise :bsmile:


001WTR
Postitusi: 74
Liitunud: 22 Aug 2011, 17:43

Re: Keegi soovitaks riietust?

Lugemata postitus Postitas 001WTR »

Dainese kui sa parimat ja hästi istuvamat nahka tahad ja võibolla siis Rukka kallimad asjad iga ilmaga sõiduks. Jalanõudest Dainese. Mina peale nende asjade ostmist ja kasutamist väga muud enam ei vaata. Sõiduteksadest Esquad võibolla, vähe jäigad ehk on ja materjali pind pole selline kulutatud cool look, aga lõige istub hästi, kaitsmed sees ja lohisemiskindlus väidetavalt nahaga samas klassis. Esquadil vaata konkreetse eksemplari õmblused üle, Maroko õmblejatel on Dainese õmblejate perfektse filigraansuseni päris pikk tee :wink: Kiivritest alates 500 € letihinnaga asjad ca 40 - 50% allahindlusega, sul ei pea kõige viimane mudel olema. Häid asju ostad korra, tarbid ikka päris mitmeid hooaegu - kokkuvõttes tuleb aasta peale sama hind, kui igasuguseid mööndusi tehes ;) Rahulolu, mugavus, ohutus ja stiil on siis nagu tasuta kauba peale :ner:

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Keegi soovitaks riietust?

Lugemata postitus Postitas puna »

Dainese valikust jalatsit mida ise sooviks kanda pole veel kuskil poes vist kohanud.


001WTR
Postitusi: 74
Liitunud: 22 Aug 2011, 17:43

Re: Keegi soovitaks riietust?

Lugemata postitus Postitas 001WTR »

Dainese Torque Out eelmine mudel ja Dainese Scarpa Dyno. Tagapiduri ja käiguheebli tunnetus on piisav ja parim saadavalolev kaitse. Kohvikus käimiseks on muidugi mugavamaid valikuid. Ja kui juhtub, juhtub muidugi plätudega ;) Mul paraneb pöid juba kuu aega, pealtnäha suht mõttetust ripsakast - peale seda õpid seda sliderite ja pehmenduste tehnoloogiat hindama mida Dainese sinna hoolikalt sisse on mõelnud on ja mis kõik täpselt õigel kohal istuvad :twisted:

Kasutaja avatar

Teema algataja
Rain
Postitusi: 214
Liitunud: 29 Juul 2013, 11:57
Tsikkel: CBR600F '14
Asukoht: Vändra(Pärnumaa)
Kontakt:

Re: Keegi soovitaks riietust?

Lugemata postitus Postitas Rain »

Olla poisslaps on soo küsimus, olla mees on vanuse küsimus, olla härrasmees on valiku küsimus. Olla jobu - pole mingi küsimus!
Kasutaja avatar

Margus
Postitusi: 317
Liitunud: 15 Dets 2009, 09:46
Tsikkel: CBR600RR
Asukoht: Harjumaa

Re: Keegi soovitaks riietust?

Lugemata postitus Postitas Margus »

macintosh kirjutas:
M4r6us kirjutas:
rain5891 kirjutas:

Pealinnaga jama selles, et elan ise Pärnumaal ja iga päev 8.00-17.00 tööl ning ei jõua eriti normaalseks ajaks pealinna.

No aga Pärnus on ju Velt Motocenter kes müüb ju ka korralikku varustust: Spidi, Macna, Yoko
http://www.veltmotocenter.ee/et/dealers

Brändid on tõesti head aga nende kaubavalik (ja paraku ka suhtumine) jätab tõseiselt soovida nii Tallinas, kui ka Pärnus.

Ei ole pidanud küll pettuma teeninduses (w)
Aga eks igaühel ole oma arusaam teeninduskultuurist.
Mõni ootab, et poodi sisenedes peaks müüja tormama kohe varbaid lakkuma aga teisele piisab ka sellest, kui müüja ainult raha vastu võtab :wink:

Tel. 56566665 Margus

Hardrocker
Postitusi: 988
Liitunud: 11 Sept 2007, 21:38
Tsikkel: Kawasaki Z900RS’22, GasGas 250
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 2 korda
Kontakt:

Re: Keegi soovitaks riietust?

Lugemata postitus Postitas Hardrocker »

rain5891 kirjutas:

Kasutan sinu väljatoodud teist paari saapaid esimest hooaega ja seni küll midagi kurta ei oska.Head kerged,mugavad ja ei aja jalga higistama.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”