Püksid üli hea hinnaga?

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Püksid üli hea hinnaga?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Käisin täna Motomarketis pükse otsimas-proovimas.Kuna mul on Revit Tornado tagi ja tahaks uusi pükse,siis just nimelt neid.Saada oli minu numbrit ainult musta värvi,aga mina tahan halli-hõbedast.Müüja jutu järgi saaks neid tellides ehk suve lõpuks.Tagi ostsin kunagi sealt ja palju muudki neilt ostetud,sest meeldib kohapeal proovida ja ka kohe selga panna,kui ost tehtud,aga seekord polnud mida osta.
Tegemist nende pükstega.
http://motomarket.ee/product/rev%C2%B4it-tornado-puksid

Tulin koju ja hakkasin otsima netist,et kust neid veel saaks ja leidsin sellise koha ning see hind lõi mind igaljuhul jalust.
http://www.aliexpress.com/item/REVIT-To ... 79603.html

Ka minul juba olemasolev tagi on müstilise hinnaga saadaval
http://www.aliexpress.com/item/REVIT-To ... 82034.html

Ei oska kommenteerida,kas tegu on mingi järgi tehtud asjaga või mida iganes,aga neid tagisid oli seal müügis palju ja erinevatelt müüjatelt,pildid on samad,mis Reviti lehel ning kommentaare on ka ainult kiitvaid.Igaljuhul tellisin prooviks omale püksid.Kui kätte saan siis annan siin ka teada.Muidugi lisandub nendele hindadele käibekas,aga ikka on kõvasti odavam kui kuskil olen enne näinud.



Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Margusxx
Mode
Postitusi: 902
Liitunud: 23 Veebr 2004, 12:28
Tsikkel: GSX1300RZ K750 CRF1000l
Asukoht: Rootsi
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 34 korda

Re: Püksid üli hea hinnaga?

Lugemata postitus Postitas Margusxx »

Miks müstiline? Paljud kaupmehed tellivad aliexpressist nodi ja müüvad kallilt edasi. Motopoes käid ja vaatad enda õige suuruse ja kodus netist tellid. 2 nädalat ja postiga kohal. Lihtne :)

Hardcore,hardcore,hardcore,hardcore. Nothing less and nothing more...
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Püksid üli hea hinnaga?

Lugemata postitus Postitas AzA »

Küta kõik maksud otsa, saad ca pool eesti hinda (arvesta kui sul see tollimisele läheb, siis saad seal tollimaksu ja käivet taguda, ise ei viitsi paprites aju ära kõrvetada, siis mingile tädile nuts, kes need deklarid ära täidab - aeg maksab). Nüüd tuleb see koht, kus tuleb nuputada igatsorti kulusid poe pidamisele, sealhulgas arvestada kulud garantiile, tööjõule jne jne.
Saamegi 2x kallima hinna ja eurodes, mitte dollarites.
Täiesti loomulik hind Eesti turu suuruse kohta.
Asjad ei maksagi tänapäeval mitte muhvigi, nende presenteerimine maksab :mrgreen:
Ja noh, maksta selle eest, et keegi mulle pai teeb on okei. Nukker muidugi on asjaolu, et 100 jevrikuse kasu eest su soovi ei täideta.
Ju siis pole rentaabel.

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

Teema algataja
urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Püksid üli hea hinnaga?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Kui saadetis eraisikule maksab alla 150€,lisandub ainult käibemaks.Ma ikka enne veits uurisin ,kui tellima hakkasin.Püksid lähevad maksma 114,92(koos käibega)+postikulu 25,29.Ehk siis kokku 140,29.
Kindlasti saab ka meil natuke alla,aga mitte sellist hinda ja peale selle polnud ju neid pükse saada ka.
AzA Mis puutub siia poe ülalpidamiskulu?Minu pärast telligu kaupmehed kust tahes,aga kui ikka kuskil on inimesele tänavalt asi saadaval üle poole odavamalt koos kõigi posti ja muude kuludega,siis telligu ka sealt ja müügu norm hinnaga.
Hind pükstel polegi nii väga hea,aga tagi on on ikka üle poole odavam,koos kõigi maksudega.Ma ise ostsin enda oma paar aastat tagasi 270-ga vist(letikas oli kõvasti rohkem).Täna on jah meil ka 249-ga,aga ka mitte kõiki suuruseid saada.Sõber tahtis osta,aga polnud.
Unustasin,et deklar ka maksab 6,5€
täpsemalt siin,
https://www.omniva.ee/era/pakk/tollifor ... i_saamisel

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Margusxx
Mode
Postitusi: 902
Liitunud: 23 Veebr 2004, 12:28
Tsikkel: GSX1300RZ K750 CRF1000l
Asukoht: Rootsi
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 34 korda

Re: Püksid üli hea hinnaga?

Lugemata postitus Postitas Margusxx »

Eesti kaupmehed tegelikult ei nöörigi nii hullusti, paljud asjad on näiteks motohoovis täiesti ebay hinnaga, minule oli üllatuseks yuasa akude hind, ei mäleta täpset summat aga odavamalt polnud näinudki, ja yuasa on paljude rataste tehase aku. Kuna ise asun rootsis siis siinse näitena käisin piirkonna ühes suurimas motopoes nimega "ava MC", küsisin busa piduriklotse ja ketti ilma hammakateta, hinnaks üteldi 4800 sek ehk umbes 460 euri, netis ringi vaadates sain sama komplekti 5x odavamalt koos postikuludega.

Hardcore,hardcore,hardcore,hardcore. Nothing less and nothing more...
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Püksid üli hea hinnaga?

Lugemata postitus Postitas AzA »

XL1000 kirjutas:

AzA Mis puutub siia poe ülalpidamiskulu?Minu pärast telligu kaupmehed kust tahes,aga kui ikka kuskil on inimesele tänavalt asi saadaval üle poole odavamalt koos kõigi posti ja muude kuludega,siis telligu ka sealt ja müügu norm hinnaga.

Müüvadki ju norm hinnaga. Lihtsalt sinu ja poepidaja arvamus norm hinnast erineb.
Poe ülalpidamiskulu makstaksegi sellest papist, mis nn. kasumina otsa köetakse. Niipalju puutubki, et kui seda ei pane, siis poodi üleval ei pea.
Võiks norm hinnaga poe teha ... ma oleks igatahes klient.

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Püksid üli hea hinnaga?

Lugemata postitus Postitas 426f »

aga telli omale kogu kataloogi kama koju ja hakka müüma norm hinnaga

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r
Kasutaja avatar

Ilgekepp
Postitusi: 178
Liitunud: 11 Juul 2011, 17:37
Tsikkel: Jamaha VIBRAGO
Asukoht: Keset s''tumist
Tänatud: 2 korda

Re: Püksid üli hea hinnaga?

Lugemata postitus Postitas Ilgekepp »

Ma ei saa aru mis inimestel viga on? Kas "ülihea" ei ole üks sõna?! Mitmendas klassis seda õpetatakse? Massiliselt kokku/lahku kirjutamise vigu siin foorumis.
Ja milleks vinguda hindade üle? Osta siis netist! Kõik mis maksab üle 50 eur olen netist ostnud - pole probleemi. :) Ja asjad on ka sellised mida naljalt tänaval vastu ei sõida.

Ole kasvõi loll aga ole motäkamees! ja teine asi: Tegija kannab kiivrit!

joel
Postitusi: 1798
Liitunud: 06 Apr 2005, 18:52
Asukoht: Tartu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 109 korda

Re: Püksid üli hea hinnaga?

Lugemata postitus Postitas joel »

XL1000 kirjutas:

Minu pärast telligu kaupmehed kust tahes,aga kui ikka kuskil on inimesele tänavalt asi saadaval üle poole odavamalt koos kõigi posti ja muude kuludega,siis telligu ka sealt ja müügu norm hinnaga.

Jaemüügis ongi sõltuvalt kaubast 40%-100% katet täiesti normaalne hind. Enamasti sa lihtsalt kaupmehe sisseostuhinda ei tea ja taod vahe külma kõhuga kinni. Kui kaupmees juhtumisi tellibki samast kohast või sama hinnaga, kust inimene tänavalt ka asja kätte saab, siis tundubki jube röövimine.

Joel
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Püksid üli hea hinnaga?

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Ilgekepp kirjutas:

Ma ei saa aru mis inimestel viga on? Kas "ülihea" ei ole üks sõna?! Mitmendas klassis seda õpetatakse? Massiliselt kokku/lahku kirjutamise vigu siin foorumis.
Ja milleks vinguda hindade üle? Osta siis netist! Kõik mis maksab üle 50 eur olen netist ostnud - pole probleemi. :) Ja asjad on ka sellised mida naljalt tänaval vastu ei sõida.

Ja kui toidukorv maksab üle 50 eurtsi tellid ka netist ve :mrgreen:

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju


jopakoll
Postitusi: 233
Liitunud: 17 Aug 2013, 00:36
Tsikkel: aabits

Re: Püksid üli hea hinnaga?

Lugemata postitus Postitas jopakoll »

ära jörise :bsmile:

Ilgekepp kirjutas:

Mitmendas klassis...

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Püksid üli hea hinnaga?

Lugemata postitus Postitas AzA »

Ilgekepp kirjutas:

Ja asjad on ka sellised mida naljalt tänaval vastu ei sõida.

Ära jörise tõesti või kui väga vaja, siis komade reegleid õpitakse kuskil kuuendas.

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

Raki
Postitusi: 663
Liitunud: 04 Mär 2013, 15:37
Tsikkel: 1200gs LC Rallye, CRF300 Rally
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 63 korda

Re: Püksid üli hea hinnaga?

Lugemata postitus Postitas Raki »

Teema algataja pani hea lingi, et teised saaks ka soodsalt endale kaupa tellida ja selle eest saab vastu pead niiet vähe ja lisaks veel õigekirja eest ka. hahaha.
Taha veel head teha.

edit. anna teada, kuidas kaup kohale tuli. Peaks endale selle jope suveks tellima.

https://ragnarnakus.blogspot.com/

TDM850-->1150GS-->HD Road King-->Honda Transalp 700XL-->BMW 1200GS LC Rallye

Kasutaja avatar

Teema algataja
urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Püksid üli hea hinnaga?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Rev`it Turbine tagi on mul juba kolm aastat olemas.Parim asi,mis soojas sõitmiseks on tehtud.Samas voodriga olen ka 2-3 kraadiga sõitnud.T-särgiga on sellise külmaga kätes jahe,aga kui mingi kerge kampsun all,siis täiesti OK.Pikalt jahedas sõites panen vihmaka peale ja sama soe,kui see EVO 3kihiline.http://motopost.ee/detailid.php?1
See on ka meil peres olemas.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Teema algataja
urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Püksid üli hea hinnaga?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Püksid käes.Tellimuse vormistasin 14.06 ja 14.07 käes.On täiesti samad ,mis meil müügil motomarketis.V'õrdlesin ka siit ostetud jope materjaliga ja mina vahet ei tee.Jalga istuvad täpselt sama hästi kui poes olevad,naise omad võtsin mõõtude järgi(sest meil siin kuskil polnud ja oleks tellides saanud augusti lõpuks) ja läks ka täkkesse.Ainuke vahe on see,et kaitsmetel ei ole CE tähist.
Saatja(delong liu) oli pannud ilusasti kaubal olevale hiina tolli deklarile kirja,et kingitus ja ei küsitud mingit lisa maksu ka.Ma muidugi suhtlesin ka temaga kirjutades ja palusin,et ta ühte pakki ei teeks,et siis tuleb maksu meil tolli maksta.Oli igati mõistev tüüp.Täna oli kuller kahe pakiga(püksid endale ja naisele) ükse taga ja kõik.
Ühesõnaga kaks paari pükse ühe paari hinnaga, 242€ koos postikuluga,kui võtta meie poe hinda.Poes,aga kaupa polnud ja nii see tellimine tehtud saigi.
Jope pole veel kohale jõudnud,aga see oli ka free shipping ning seal oli kirjas,et kuni 30-60päeva.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Romka
Postitusi: 315
Liitunud: 05 Mai 2007, 14:41
Tsikkel: MT-09
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Püksid üli hea hinnaga?

Lugemata postitus Postitas Romka »

Pole küll motovarustus aga suu jäi Eesti juurdehindlusest lahti küll... nimelt üks tuttav tellis eBayst moblale universaalse fisheye objektiivi, maksis 3,20€, saatmine tasuta, näppisin just seda. Naljapärast sai vaadatud, et mis siis kohalikud vahendajad/ärikad sellest junnist küsivad. Lausa 25€ + 2,49 saatekulu :D ehk siis 860% kallim!
https://www.osta.ee/fisheye-180-objekti ... 25245.html

Kasutaja avatar

Teema algataja
urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Püksid ülihea hinnaga?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Raki kirjutas:

Teema algataja pani hea lingi, et teised saaks ka soodsalt endale kaupa tellida ja selle eest saab vastu pead niiet vähe ja lisaks veel õigekirja eest ka. hahaha.
Taha veel head teha.

edit. anna teada, kuidas kaup kohale tuli. Peaks endale selle jope suveks tellima.

Püksid tulid kiirelt kohale(20 päeva umbes),aga tagi vist läks pikal teel kaduma ja pidin natuke nendega kirjavahetust pidama.Aga ülla-ülla täna tõi postiljon ka tagi ära(6 kuud läks kõigest :D ).Ma juba nõudsin neil raha tagasi,aga sealt ikka kinnitati,et saad oma tagi ja lõpuks nii oligi.Kõik asjad on õiged, originaal tooted,koos siltide ja muude vidinatega.Saan võrrelda siit ostetud tagiga.Tolli või muid makseid ei pidanud maksma mitte sentigi.Hinnad on ka hiinlastel veidi kallimad kui suvel,mina sain püksid koos postikuluga 126-ga ja tagi 94- free shipping.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

koma2
Postitusi: 94
Liitunud: 21 Mai 2014, 20:51
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Püksid üli hea hinnaga?

Lugemata postitus Postitas koma2 »

Õudsalt kaval on foorumis kuulutada, et sai maksudest kõrvale hiilitud.


oil
Postitusi: 771
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Püksid üli hea hinnaga?

Lugemata postitus Postitas oil »

Õudselt kaval on 6 kuud tagi oodata, kirjutada korduvalt, raha tagasi paluda... seejuures veel loota, et maksuametile miskipärast silma ei jää.

:wack:

Kasutaja avatar

Teema algataja
urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Püksid üli hea hinnaga?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

koma2 kirjutas:

Õudsalt kaval on foorumis kuulutada, et sai maksudest kõrvale hiilitud.

Mis mõttes hiilisin kõrvale?Mina tellisin "free shipping" ja Eesti post tõi kauba koju kätte,mitte et keegi sõber oleks hõlma all toonud.Pakk kusjuures oli tolli poolt avatud,kleepsud olid ka peal.Mis moodi mina sain millesti kõrvale hiilida?Enne kui midagi kribad lase ikka mõttel selgineda.Kaduma võib ka eesti sisene saadetis minna ja kui saatja omab saatedokumente,siis ei soovi ta raha tagastada(ise ka ei sooviks).Ma olen sealt üsna palju(vist a´30 korda) erinevaid asju tellinud ja see esimene ning ainuke kord,kui nii läinud.Lõppude lõpuks on mul asjad käes ja kõik OK.Kusjuures ei ole kordagi sealt ostetud asjade eest tolli ega midagi muud pidanud maksma.Enne kui siin lahmima hakkad võiks endale need asjad selgeks teha.
Õudsalt valus on tegelikult rumalana elada ja seda veel foorumis kuulutada.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Teema algataja
urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Püksid üli hea hinnaga?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

oil kirjutas:

Õudselt kaval on 6 kuud tagi oodata, kirjutada korduvalt, raha tagasi paluda... seejuures veel loota, et maksuametile miskipärast silma ei jää.

:wack:

Kui sina tellid näiteks Tallinnas mööbli kojuveo ja seda sulle i tooda(vedaja võtab mööbli omale näiteks :D ),siis sa ei lähegi küsima,et miks nii?Vahet ju pole,toimub asi meil siin eestis või hiinast transat tellides,kui asi transpordi käigus kaduma läheb.Suhtlesin nendega täpselt 3korda ja 4 kord oli teade,et asjad on uuesti teele pandud.Tolli kohapealt juba kirjutasin eelmises postis.
Kuna sa ilmselt "tead kuidas asjad maailmas käivad",siis ehk selgitad selle tolli teema ka lahti.Kui toll on paki avanud ja oma kleepsuga sulgenud,siis kuidas see saab olla tollile ehk maksuametile silmahakkamise vältimine??????? :wack: :wack: :wack: :wack:

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

oil
Postitusi: 771
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Püksid üli hea hinnaga?

Lugemata postitus Postitas oil »

XL1000 kirjutas:
oil kirjutas:

Õudselt kaval on 6 kuud tagi oodata, kirjutada korduvalt, raha tagasi paluda... seejuures veel loota, et maksuametile miskipärast silma ei jää.

:wack:

Kui sina tellid näiteks Tallinnas mööbli kojuveo ja seda sulle i tooda(vedaja võtab mööbli omale näiteks :D ),siis sa ei lähegi küsima,et miks nii?Vahet ju pole,toimub asi meil siin eestis või hiinast transat tellides,kui asi transpordi käigus kaduma läheb.Suhtlesin nendega täpselt 3korda ja 4 kord oli teade,et asjad on uuesti teele pandud.Tolli kohapealt juba kirjutasin eelmises postis.
Kuna sa ilmselt "tead kuidas asjad maailmas käivad",siis ehk selgitad selle tolli teema ka lahti.Kui toll on paki avanud ja oma kleepsuga sulgenud,siis kuidas see saab olla tollile ehk maksuametile silmahakkamise vältimine??????? :wack: :wack: :wack: :wack:

Aa, see tagi oli sul päriselt ka kingitus siis. Vahva kaupleja Hiinas, saadab kingitusi klientidele.

Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Püksid üli hea hinnaga?

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Toll ei taha sinu käest midagi, kui summa jääb alla 150-. Euri. Sul jäi, kuna asjad tulid eraldi. Miks käibemaksu sult ei küsitud ei ole sinu probleem. Pole sinu mure seda neile pakkuma hakata.
Näiteks telefonide puhul tollimaks puudub sootuks.

SERTÃO

joel
Postitusi: 1798
Liitunud: 06 Apr 2005, 18:52
Asukoht: Tartu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 109 korda

Re: Püksid üli hea hinnaga?

Lugemata postitus Postitas joel »

Hiljuti siin ühes teises teemas just seletati, mis on maks ja mis on trahv:
Trahv on maks selle eest, kui teed midagi valesti.
Maks on trahv selle eest, kui teed midagi õigesti.

Kui maksu ei pidanud maksma, ju siis ei teinud midagi õigesti :ner:

Joel
Kasutaja avatar

Teema algataja
urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Püksid üli hea hinnaga?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

[[/quote]

Aa, see tagi oli sul päriselt ka kingitus siis. Vahva kaupleja Hiinas, saadab kingitusi klientidele.[/quote]

Ära igaks juhuks rohkem peale võta."Free shipping"ei ole tasuta kaup.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

koma2
Postitusi: 94
Liitunud: 21 Mai 2014, 20:51
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Püksid üli hea hinnaga?

Lugemata postitus Postitas koma2 »

Njah... parem palveta, et keegi asjapulk sinu postitusi täpsemalt uurima ei hakkaks:
"Ma olen sealt üsna palju(vist a´30 korda)... Kusjuures ei ole kordagi sealt ostetud asjade eest tolli ega midagi muud pidanud maksma"
:)
Õpime siis uuesti loetust aru saama, Su enda viidatud lingil:
https://www.omniva.ee/era/pakk/tollifor ... i_saamisel
Täiesti tollivaba on saadetis väärtusega kuni 22 eur
Tollimaksu peab maksma alates 150 eurist
Käibemaksu pead maksma iga saadetise eest, mille väärtus ületab 22 eur. PS! Kauba hinnale lisaks transpordi hind.


oil
Postitusi: 771
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Püksid üli hea hinnaga?

Lugemata postitus Postitas oil »

XL1000 kirjutas:

[

Aa, see tagi oli sul päriselt ka kingitus siis. Vahva kaupleja Hiinas, saadab kingitusi klientidele.[/quote]

Ära igaks juhuks rohkem peale võta."Free shipping"ei ole tasuta kaup.[/quote]

Saatja(delong liu) oli pannud ilusasti kaubal olevale hiina tolli deklarile kirja,et kingitus ja ei küsitud mingit lisa maksu ka.

Äkki peaks kohalikud motokaubamajad ka siis kingitusena hakkama Hiinast laotäiendust tellima?

Kasutaja avatar

Teema algataja
urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Püksid üli hea hinnaga?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

koma2 kirjutas:

Njah... parem palveta, et keegi asjapulk sinu postitusi täpsemalt uurima ei hakkaks:
"Ma olen sealt üsna palju(vist a´30 korda)... Kusjuures ei ole kordagi sealt ostetud asjade eest tolli ega midagi muud pidanud maksma"
:)
Õpime siis uuesti loetust aru saama, Su enda viidatud lingil:
https://www.omniva.ee/era/pakk/tollifor ... i_saamisel
Täiesti tollivaba on saadetis väärtusega kuni 22 eur
Tollimaksu peab maksma alates 150 eurist
Käibemaksu pead maksma iga saadetise eest, mille väärtus ületab 22 eur. PS! Kauba hinnale lisaks transpordi hind.

Ja nüüd mine maksuameti lehele ja osti välja kõik erandid ,mille eest ei pea eraisik midagi maksma(mingi hull pikk nimekiri erinevaid meeste pükse näiteks)Nagu seaduses öeldud,siis seaduse mitte tundmine ei vabasta vastutusest.Sama on ka raha maksmisega,rumalaltelt kes seadusi ei tunne,tulebki raha ära võtta :mrgreen:

Et siis nagu ei tohiks midagi mujalt tellidagi või?Sest kui seda teed seda ausalt ja läbi ametlike kanalite,siis pead veel midagi igaks juhuks maksma,kuna sa arvad nii?Ise ka aru saad mida sa üldse öelda tahad?Kui toll on selle saadetise avanud ja pole midagi nõudnud,siis peaks nad kohtusse kaebama või? :wack:

Mina tahtsin lihtsalt öelda seda,et sain 94€ eest tagi ja 126€ eest püksid,mis maksavad meil vastavalt 215 ja 250,aga mida ei saanud ka meilt poest(motomarketist tahtsin osta juuni algul) muidu ,kui ainult tellida(juunis) ja kätte oleks ka saanud augusti lõpus.Mina sain püksid kätte juulis ja tagiga läks natuke kehvasti,aga käes ta on.Täna ei saaks ei tagi ega pükse, ka sealt enam selle hinnaga ehk mõtetu oleks olnud ,kui nad oleks mulle kohe raha tagastanud.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Motomarket
Kaupmees
Postitusi: 527
Liitunud: 25 Mai 2004, 11:15
Tänatud: 42 korda
Kontakt:

Re: Püksid üli hea hinnaga?

Lugemata postitus Postitas Motomarket »

Njah... Vaidluste vahele- kui keegi tänasel päeval neid paljukiidetud pükse soovib, siis meilt saab neid otse riiulilt. Ei pea võimlema hiinlase, maksuameti, tolli ega postiga. Maksud ka kenasti tasutud. Tõsi ta on, natuke rohkem tuleb maksta, kui perfektse koopia eest :wink:
http://motomarket.ee/product/rev%C2%B4it-tornado-puksid


koma2
Postitusi: 94
Liitunud: 21 Mai 2014, 20:51
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Püksid üli hea hinnaga?

Lugemata postitus Postitas koma2 »

Ei pea kedagi kohtusse kaebama, ei pea maksma, kui ei küsita. Kui tundub, et deklaratsioonil kingituse märge on aus ja ametlik, siis jätka samas vaimus. Sinu isiklik asi.
Aga ei peaks ka poodnikke kiruma selle eest, et nemad omad kaubad (eeldatavasti) seaduslikult tarnivad ja makse maksavad. Veidi läheb nüüd teemast kõrvale aga ei pea ka riigilt mingeid teenuseid ootama, kui makse maksta ei taha (see, et maksud kuhugi vallavanema kasvuhoone vundamenti pannakse on veel omaette teema).
Selliste koguste tellimise juures võiks endale selgeks teha, mis on käibemaks ja mis on tollimaks.

Haamrit parem ära enam sellisel viisil kasuta.

Disclaimer - ei ole ühegi poega mitte kuidagi seotud ja ei kaitse kellegi ärihuve.
Head nädalavahetust!

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”