GoPro soft ajab lolliks.

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded


Teema algataja
Syn
Postitusi: 186
Liitunud: 28 Juun 2011, 20:55
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

GoPro soft ajab lolliks.

Lugemata postitus Postitas Syn »

Ma küll ei tea, kas see teema on õiges kohas või kas keegi siin sellise asjaga aidata saab, aga proovida võib. Nimelt olen peale poolt päeva netis tuulamist valmis kogu selle krdi gopro majanduse põlema panema. Asja teeb eriti nukraks see, et tõenäoliselt on asi minu teadmistes mitte kaameras endas, sest tervel ülejäänud maailmal ta ju ikkagi toimib. Nüüd aga siis murest endast:
Mis puudutab kaamerat siis kõik toimib... tuled vilguvad, videot teeb ja kui maha kukub siis katki ei lähe :bsmile: . Edasine aga nii roosiline ei ole. Lasen tehtud videod läpparisse, lülitan selle GoPro Studio sisse ja ja hakkan toimetama. Sinna esimesse sammu (view&trim) saan faili ilusti lisada. Lõikan siis õige pikkuse välja, panen paika et tahan .avi failina ta kätte saada ja saadan edasi "conversion listi". Klikin convert ja asi converdib ta ära kah. Ainult et järgmises (Step 2 edit) aknas on see fail ainult audio kujul. Pilti enam mulle ei kuvata. Kui see converditud fail avada ntks BSplayeriga siis asi toimib -pilt ja hääl mõlemad kohal. Seega see krdi Studio ei suuda avada enda converditud faile :wack: . Samas seda converditud faili Youtube mälub pikka aega ja siis sülitab välja nagu mõni britt verivorsti. Selgituseks ilmub tekst "The video has failed to process. Please make sure you are uploading a supported file type." Samas fail on ilusti .avi lõpuga nagu Youtube seda nõuab. Googeldades jäi mulje, et ma maailmas ainus kellel selline probleem, sest otsest vastet mina tuvastada ei suutnud. Ehk on siin mõni helgem pea, kes asja jagab ja oskab nõu anda kuidas selle GoPro Studioga peab ringi käima, et viimane nii palju ei pirtsutaks ja videod korralikult valmis teeks?



Kasutaja avatar

saigon
Postitusi: 28
Liitunud: 11 Juul 2013, 20:57
Tsikkel: Kawasaki Z750 2004
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 2 korda

Re: GoPro soft ajab lolliks.

Lugemata postitus Postitas saigon »

Pimeduses kobamine, aga kuskilt peab alustama: ega videofaili täielik nimi juhuslikult täpitähti või muid mitte-ingliskeelseid sümboleid ei sisalda?

Kasutaja avatar

Rascal
Postitusi: 28
Liitunud: 27 Juul 2009, 20:18
Tsikkel: Suzuki GSX1400
Asukoht: Pärnu

Re: GoPro soft ajab lolliks.

Lugemata postitus Postitas Rascal »

Ise jamasin ka sellega kunagi ja Googeldades sain teada, et Youtube sööb kõige meelsamini .MP4 faili. Tegelikult Youtube toetab ka .AVI faile aga ise sain .MP4 failid probleemideta üles laetud.
Endal oli vaja veel 60fps video convertida 30fps peale aga nüüd olevat võimalik isegi 60 fps videot üles lasta.

Pilt
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: GoPro soft ajab lolliks.

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Miks sa vahepeal konverdid seda?
Sa pead kõik trimmi ja editi enne ära tegema ja siis juba valmis video konvertima. Minu teada ükski videotöötlusprogramm ei taha väga AVI failiga midagi enam teha. See on üks jube kokkupakitud asi.

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: GoPro soft ajab lolliks.

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Faili laiend win keskkonnas ei tähenda mitte midagi muud kui ainult viidet programmile, millega seda võiks avada.
Sul on probleem video codekitega. Tavaline AVI võib olla pakitud väga mitmete erinevate codekitega, enamlevinud on neist DivX, XviD. Alusta sellest, et paigaldad arvutisse näiteks klite codekpacki.
Ja parem klõps video failil ning valides valikust "Media Info" annab teada millega video on kokku pakitud.

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Thesaarlane
Postitusi: 674
Liitunud: 08 Okt 2008, 22:41
Tsikkel: Kawasaki 636
Asukoht: Saaremaa - Tallinn - Saaremaa
Tänatud: 1 kord

Re: GoPro soft ajab lolliks.

Lugemata postitus Postitas Thesaarlane »

Ostsin ka Novembri lõpus uue Hero ja filmisin Tenerifel, kuid välja tuli kõike muud kui see mis ma tahtsin.
Pika uurimise peale sain teada, et kui Gopro maha kukub siis võib see kahjustada faile mälukaardil.
Esimesel katsel oli nii, et GoPro studios hakkis kõik täiega. Mingi hetk funkas normaalselt ja siis jälle hakkis. Ok mõtlesin, et läppar on suss ja teen lõpuni. Kõik valmis ja tegin ka AVI faili. Ja mitte ükski player seda ei söö. Tee või tina.
VLC mängis aint heli.
Katse #2: tegin kõik uuesti ja viimane Step3 GoPro stuudios jäi 29% peale seisma (kogu ööks) ja asi vask. Salvestas siiski selle 29% mingi failina ära aga ega sealt midagi ei tulnud.

Mis ma tegin?
Nimelt selle info kohaselt mis ma lugesin on vaja peale seda kui GoPro paugu saab, siis lülita välja kaamera ja võtta välja mälukaart. Peale seda võib olla juhus kus olemas olevad failid on saanud kahjustada, kuid uued on OK.

Peale seda kõik videod töötasid mul edaspidi. Ja isegi 6-7 aastat vana läppar mängis GoPro stuudios edukalt neid faile.

NB! Google annab ka palju programme millega taastada neid puruks faile kui sa söödad talle ette nö töötava GoPro faili. Kuid see mind ei aidanud, sain aint palju paska arvutisse.
Proovisin mingi 3-4 proget, kuid ei midagi. Seega tuleb tõdeda vist, et võib need videod maha kanda.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”