Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

iSlanderEST
Tsikkel: CRF1000L
Tänanud: 42 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus #181 Postitas iSlanderEST » 06 Nov 2017, 19:36

Lippuseonu kirjutas:Hiljuti sattusin sellise asja peale. Kaamera ja sidevahend koos.
http://www.senabluetooth.de/en/10c.html
Kas keegi oskab seda kommenteerida.

Kui FullHD ja 4K ei taha, siis see on väga OK. Sõber kasutab igapäevaselt ja ta on väga rahul. Kui aku teatud % alla langeb, siis lülitab kaamera välja, aga intercom töötab veel mitu tundi. Lisaks saab sõida ajal ka laadida. Ta salvestab ka partneri jutu, kuigi see funktsioon on mitu korda jamanud.

Kasutaja avatar

Jesper
Tänanud: 70 korda
Tänatud: 162 korda

Lugemata postitus #182 Postitas Jesper » 20 Jaan 2018, 14:38

Juhuslikult avastasin, et Yi on ka oma gimbali valmis meisterdanud, hind 120€: https://www.amazon.com/YI-Gimbal-Handheld-Stabilizer-Cameras/dp/B01CW4CFKO/ref=redir_mobile_desktop?_encoding=UTF8&keywords=yi%20gimbal&pi=AC_SX236_SY340_QL65&psc=1&qid=1516443004&ref_=mp_s_a_1_1&sr=8-1-spons
Eks millaski tellin ja testin ära, aga usun et pettumust see ei valmista.
Kasutaja avatar

Sepp1
Tsikkel: Harley-Davidson FLTRU 107
Tänanud: 31 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #183 Postitas Sepp1 » 16 Veebr 2018, 08:40

Küsimus aku kestvuse kohta. Ostsin GoPro HERO5 Session kaamera. Sain eile kätte, laadisin arvuti küljes ära proovisin filmida umbes 10 minutit ja aku jääk peale seda 70% täna panin kaamera sisse ja näitas jääki 40 % ! Kas see on normaalne, et aku tühjeneb ka seistes? Täna filmisin toas mõne minuti ja õues 2min. väljas -8¤ ning aku andis hoiatuse järel on mahtu 10 %. Kas asi on normaalne ja aku saavutab oma mahutavuse peale 2,3,4 või 5 laadimist? Või on minu kaamera vigane?
Kui on vaja sepa abi... siis sõida minu juurest läbi :)
http://www.sepp.ee
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Tänanud: 657 korda
Tänatud: 157 korda

Lugemata postitus #184 Postitas urmas66 » 16 Veebr 2018, 08:46

Sepp1 kirjutas:Küsimus aku kestvuse kohta. Ostsin GoPro HERO5 Session kaamera. Sain eile kätte, laadisin arvuti küljes ära proovisin filmida umbes 10 minutit ja aku jääk peale seda 70% täna panin kaamera sisse ja näitas jääki 40 % ! Kas see on normaalne, et aku tühjeneb ka seistes? Täna filmisin toas mõne minuti ja õues 2min. väljas -8¤ ning aku andis hoiatuse järel on mahtu 10 %. Kas asi on normaalne ja aku saavutab oma mahutavuse peale 2,3,4 või 5 laadimist? Või on minu kaamera vigane?

Aku tühjeneb seistes,kui wifi on sees ehk sa ei ole seda lõpuni välja lülitanud.Kui äpist välja lülitad,siis jääb wifi sisse nö ootele.Sellest on kasutusjuhendis ka juttu.Kui see pole nii,siis ei tea mis viga võib olla,aga minu omal seistes aku ei tühjene.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

ElectroMoto
Tsikkel: xChallenge Maya
Tänanud: 164 korda
Tänatud: 39 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #185 Postitas ElectroMoto » 16 Veebr 2018, 08:48

Minu GoPro läks suht segaseks õues miinuskraadidega. Aku mahtu oli praktiliselt võimatu tuvastada.. Sony seikluskaamera samas käitus nagu viieline...

andu
Tsikkel: hetkel: 2x yamaha, honda
Tänanud: 30 korda
Tänatud: 15 korda

Lugemata postitus #186 Postitas andu » 16 Veebr 2018, 09:33

mul külmaga gopro sessioon 4 ja sessioon 5 on samamoodi lolliks läinud õnneks akupank sisetaskus ja on sellega laadimas filmimise ajal. wifit jah ma sees ei hoia see sööb rõõmsalt akut
dare to dream...
Kasutaja avatar

Sepp1
Tsikkel: Harley-Davidson FLTRU 107
Tänanud: 31 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #187 Postitas Sepp1 » 16 Veebr 2018, 09:53

Tänud infi eest! kaua aku suvel umbes vastu peab, mitu minutit/tundi saab jäädvustada? Ilma wifita siis.
Kui on vaja sepa abi... siis sõida minu juurest läbi :)
http://www.sepp.ee

andu
Tsikkel: hetkel: 2x yamaha, honda
Tänanud: 30 korda
Tänatud: 15 korda

Lugemata postitus #188 Postitas andu » 16 Veebr 2018, 11:00

nii sessioon 4 kui 5 mõlemad on ilma akupangata ja wifita keskeltläbi 2h fullhd 30kaadrit/s ja 1,5h fullhd 60 kaadrit/s.
sõiduvideode puhul kasutan 60 kaadrit sekundis kuna muidu kiiremal sõidul veidi kehva pilt ja niisama rannas aeglaste liikumiste puhul 30 kaadrit sekundis, akupangaga (5000mah) tuleb ca 8-10 sõidutundi
paari esimese korraga peale ostmist mul ka vist sai kähku tühjaks kolmanda neljanda korraga normaliseerus aku :roll:
dare to dream...
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige

Lugemata postitus #189 Postitas urmas66 » 16 Veebr 2018, 12:04

Ma pole Session5 talvel õues kasutanud ja nüüd on mul peale viimast laadimist kasutatud mingi 5-7min video 4k-s ja peale seda paar nädalat sahtlis lebanud.Eile õhtul proovisin uut käepidet-kolmjalga ja siis näitas 90%.Ostsin ka selle kaamera mitte ammu ja olen kaks korda laadinud.Esimene kord jäi ka vist wifi sisse ja oli ühe ööpäevaga tühi.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige

Lugemata postitus #190 Postitas urmas66 » 03 Juun 2018, 00:58

Tegin täna pikema tiiru ja proovisin oma Hero 5 Sessioni erinevates seadetes ja kinnitus kohtades kasutada. Kui wifi sees,siis aku peab umbes tund(75min oli parim) vastu,ilma wifita pikalt ei proovinud. Mul pilt jooksis õle äpi telefonis.Äpp on väga mugav lahendus ja seaded on ka kohe käepärast. Sellega muidugi see jama ,et kui kaameraga ühendatud,siis ei pruugi mobiilne internet toimida,sest telefon on wifi võrgus.Peab uurima kuidas seda nii seadistada,et nii Waze ,kui GoPro äpp samal ajal jooksta saaks.Täna mõlemaga ei õnnestunud samaaegselt toimetada, aga vaja oleks.
Proovisin kaamerat kiivri küljes, esitule kõrval ja tuuleklaasi peal. Nüüd õhtul kiirelt jupikaupa vaadates tundub,et klaasi küljes on väga OK. Stabilisaator on tõesti vinge sellel kaameral. Jõelähtmest Maardusse, läbi karjääri, on asfalt suht kehva,aga kaamerast vaatad nagu sõidaks mööda siledat teed.Isegi üle künniste sõit on justkui kerge kõikumine. Kiivri küljes oli ka kõik OK,aga lihtsalt kõik peaga liigutused ei ole üles võetuna just vajalikud. Kartsin,et klaasi küljes ikka mingi vibra, aga stabilisaator on oma tööd teinud hindele 5 ja kõik stoppkaardid,mida vaatasin olid täiesti korraliku teravusega.
Meeldis veel ka see,et vastu õhtust päikest sõites on kaamera jäädvustus igati hea ja päike ei häirigi eriti.
Tsikli küljes on see hea,et sain vajadusel kaamerat laadida.Laadimise ajaks muutub kaamera küll mitte veekindlaks,aga kuiva ilmaga saab kas või terve päeva kasutada. Ma täna seda tegingi.
ML-Transport AS

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist