Soojemapoolsed kindad.

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded


Teema algataja
JAWAmees
Postitusi: 200
Liitunud: 12 Mai 2010, 02:32
Tsikkel: R1200GS
Asukoht: Läänemaa/Harjumaa
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 8 korda

Soojemapoolsed kindad.

Lugemata postitus Postitas JAWAmees »

Tere,

Oleks vaja kindaid, millega kannataks ka +5 kraadiga tunnikese/paar sõita, ilma et näpuotsad külmast valusaks läheksid.
Mõistlik veepidavus(ajaliselt vähemalt sama) peaks ka olemas olema.

Tahaks kuulda konkreetset kogemuspõhist tootja/mudelisoovitust, kaupmehed võivad ka ässasid diile pakkuda :bsmile:



Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Soojemapoolsed kindad.

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Kogemusest: mul on kindad, millega on nullilähedases temperatuuris ok sõita umbes tunnike. Glover veekindlad tekstiilkindad. Konkreetset mudelit enam ei toodeta aga asenduseks on Glover COMMANDER-2 WP (http://goo.gl/wDFcpB).

Talviste sõidukinnastega +5C paar tundi sõites hakkavad sõrmed-käed lõpuks ikka külmetama. Vähemalt nii ütleb minu kogemus. Ilmselt on tõhusam komplekt soojad sõidukindad + lenksusoojendus. Või kaalu soojendusega sõidukinnaste (kallim) või sisekinnaste (odavam) varianti (http://goo.gl/CzmguV , http://goo.gl/2sdn9z).

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Teema algataja
JAWAmees
Postitusi: 200
Liitunud: 12 Mai 2010, 02:32
Tsikkel: R1200GS
Asukoht: Läänemaa/Harjumaa
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Soojemapoolsed kindad.

Lugemata postitus Postitas JAWAmees »

Lenksusoojendus tuleb ka juurde, aga üle-eelmise rattaga on selline kogemus, et kui kinnas külma kinni ei pea, siis on
lenksusojendus kui tuline rauatükk pihus, aga sõrmeotsad ikka külmetavad.

Kasutaja avatar

Motomarket
Kaupmees
Postitusi: 527
Liitunud: 25 Mai 2004, 11:15
Tänatud: 42 korda
Kontakt:

Re: Soojemapoolsed kindad.

Lugemata postitus Postitas Motomarket »

http://motomarket.ee/product/held-2170-arctic

Kui nendega ka veel külm hakkab, peab midagi ikka väga valesti olema.

Kasutaja avatar

Snowhite
Mode
Postitusi: 882
Liitunud: 10 Apr 2009, 15:13
Tsikkel: 1260MS-e, 500EXC
Asukoht: Tallinn, Harku
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Soojemapoolsed kindad.

Lugemata postitus Postitas Snowhite »

JAWAmees kirjutas:

Lenksusoojendus tuleb ka juurde, aga üle-eelmise rattaga on selline kogemus, et kui kinnas külma kinni ei pea, siis on
lenksusojendus kui tuline rauatükk pihus, aga sõrmeotsad ikka külmetavad.

Selle mure tekitab Sulle tuule-külm.
Ehk kiiresti sõites tuule jahutav mõju. 100km/h väljas temp +5, siis kinda pinnale mõjub umbes -12 ja alla veidi, sest meil on väga niiske õhk.
Selle vastu ei saa mitte ükski kinnas. Ainult lenksuotsa kotid või suured tuulekaitsmed.
Head sõidukindad on sellised, mis peopesast võtavad rutska sooja ja pealt väga välja ei anna. Lisaks, mis külmas väga oluline, et kindad ei tohi väiksed olla ega pigistada kusagilt.

Pilt

Reisirataste ettevalmistus, vedrustuse seadistus ja ümberehitus, hooldus ja tehniline tugi/koolitus.
http://www.vugtec.com
Porganditele tehnilist abi ja hooldust saab ka!

Kasutaja avatar

Ronk
Postitusi: 1414
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Re: Soojemapoolsed kindad.

Lugemata postitus Postitas Ronk »

Ja sellise kinda leidmine, on pikanäpumeestele üsna keeruline teema... :D

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Soojemapoolsed kindad.

Lugemata postitus Postitas mella »

Ka nendega hakkab külm. Ja midagi muud pole valesti, kui et selliseid kindaid ei saagi teha, mis sooja 0-i lähedal pikka maad peaks ja samas veel sõidetavad oleks.

Ainus, mis aitab, on lenksukotid või kinnised käekaitsmed koos lenksusoojendiga.

Motomarket kirjutas:

http://motomarket.ee/product/held-2170-arctic

Kui nendega ka veel külm hakkab, peab midagi ikka väga valesti olema.

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Soojemapoolsed kindad.

Lugemata postitus Postitas AzA »

Mina kasutan windstopper aluskindaid, aga 2h 100kmh +5c käes sõrmikutega ikkagi ei õnnestu, eriti põhjusel, et mul on komme näppe heeblitel hoida.
Aga katsetada võid, ei maksa nad suurt muhvigi, vast paarkend euri.
Isegi üsna soojal suvepäeval hilja peale jäädes on hüva õhukestele kinnastele alla visata.

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Soojemapoolsed kindad.

Lugemata postitus Postitas mella »

Mis mõtte on windstopper aluskinnastest? Pealiskindad oleks ju mõttekam.

Windstopper on tuule eest kaitseks ja hingav materjal. Samas see ei hoia sooja. Kõige alumises kihis vahetub soe väljaspoole kinnast ja sealt viib tuul soojuse selle kiirelt minema. Soojustuskihi peal aga takistaks see tuulel soojust minema puhuda.

AzA kirjutas:

Mina kasutan windstopper aluskindaid, aga 2h 100kmh +5c käes sõrmikutega ikkagi ei õnnestu, eriti põhjusel, et mul on komme näppe heeblitel hoida.
Aga katsetada võid, ei maksa nad suurt muhvigi, vast paarkend euri.
Isegi üsna soojal suvepäeval hilja peale jäädes on hüva õhukestele kinnastele alla visata.

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Soojemapoolsed kindad.

Lugemata postitus Postitas AzA »

Väljendasin end pisut segaselt vast, ma viitasin eespool mainitud +5 muutub -12 probleemile lahendusele, mida ise kasutan ja kogemusest võin öelda, et töötab.
Ma pole kunagi leidnud vajadust windstopperile soe pesu veel lisaks alla panna, kuigi täiesti on enamvähem igal pädeval tootjal ka too nn. layer1 kiht pakkuda.

Miks aga windstopperit pealmise kihina ei pakuta pole õrna aimugi, kuigi su loogikaga nõustun.
Ilmselt ei näe eriti fäänsi välja, kulub kähku ja tuleks sigakallis?

Edit:
Vaatasin, et neil on ikkagi mingi thermolite kiht ka all - fliis pmst.
http://www.forcefieldbodyarmour.com/pro ... loves/2368

Suure tõenäosusega peetakse väliseid kindaid lihtsalt kaitsvaks elemendiks. Ehk siis modulaarne värk.

PS: ma pole kunagi 2h jutti +5c-ga sõitnud ka, laeks jääb paar korda 60km ots ühe jutiga.

Viimati muutis AzA, 03 Mär 2016, 15:38, muudetud 1 kord kokku.
Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

Motomarket
Kaupmees
Postitusi: 527
Liitunud: 25 Mai 2004, 11:15
Tänatud: 42 korda
Kontakt:

Re: Soojemapoolsed kindad.

Lugemata postitus Postitas Motomarket »

Meil on Reviti poolt pakutavas tootevalikus ka veel ühed spetsiaalselt koos käepidemesoojendustega kasutamiseks mõeldud talvekindad. Ilmselt siis antud lahenduse mõte ongi soojenduste soojus viia kindasse ühtlaselt laiali ja seda hoida. Kuidas ta reaalsuses töötab, pole proovinud.

http://motomarket.ee/product/rev%C2%B4it-fusion-gtx

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Soojemapoolsed kindad.

Lugemata postitus Postitas mella »

Ma võin windstopper pikkade varrukatega pluusi kogemusest öelda, et ei tööta.
160 km ühe jutiga 110kmh max kiirusel +10 kraadiga hakkas minul lõpuks jahe. Windstopperi all oli puuvillane särk ja peal 15 aastat vana tehnoflexiga ilma voodrita jope, mis juba ise peaks tuule kinni hoidma.
Sama kombinatsioon õhemat sorti fliisiga windstopperi all polnud probleemi.
Sõrmed on veel rohkem tundlikumad kui keha.
Aga ilmselt mõni paksu rasvakihiga kodanik ei vaja sellistes tingimustes ei voodriga jopet ega windstopperit.

AzA kirjutas:

Väljendasin end pisut segaselt vast, ma viitasin eespool mainitud +5 muutub -12 probleemile lahendusele, mida ise kasutan ja kogemusest võin öelda, et töötab.
Ma pole kunagi leidnud vajadust windstopperile soe pesu veel lisaks alla panna, kuigi täiesti on enamvähem igal pädeval tootjal ka too nn. layer1 kiht pakkuda.

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Soojemapoolsed kindad.

Lugemata postitus Postitas AzA »

Ilma ws-ita oleks lihtsalt külmem olnud. Ehk ta siiski töötab, tuule või st. osa tuulest peab kinni.
Sõrmedel on vahe juba siis kui ei konita, rääkimata korralikust pekikihist :D

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Soojemapoolsed kindad.

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Motomarketi Fusionid on huvitavad, peaks täitsa proovima enda rutskasoojendustega.

Ise sõidan 99% ajast suht õhukeste/suviste kinnastega. Külma vastu on hoopis rutskasoojendused ja veel tuulekaitsmed (viimane pole muidugi mitte-enduroka puhul väga normaalne nähtus).
Soojad kindad on bikemanist pärit - http://bikeman.ee/lindstrands-ajax - ei kurda.
Tihti on häda olnud soojade kinnastega, olen vihaga isegi ühe paari minema visanud, et ei saa niiskelt kätte või käest ära, see on tavaliselt põhiargument, mida ma kinnaste juures otsin. Et oleks soe ja et saaks iga ilmaga kätte panna.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Reimo P
Postitusi: 35
Liitunud: 28 Mai 2015, 21:44
Tsikkel: Yamaha FZR 600 R
Asukoht: Põhja- Tallinn
Tänanud: 6 korda

Re: Soojemapoolsed kindad.

Lugemata postitus Postitas Reimo P »

Mul on RST Adventure kindad ka Motodepoost. Arven see kehtib ka nendele kinnastele, mis välja tõid. Külmailmaga hoiab tuult, hoiab vihmavee eest aga need kindad lähevad jube kiirelt seest niiskeks, sest need ei hinga. Aga kui käsi juba niiske on siis hakkab varsti külm ka. Aga mis kõige hullem, kui see kinnas käest ära võtta siis pärast seda tagasi kätte panna on suht vastik, sest sisu on niiske. Seetõttu sõidan pigem suvekinnastega lühikesi linna otsi.

Viimati muutis Reimo P, 29 Apr 2016, 12:27, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Alterjor
Postitusi: 280
Liitunud: 29 Okt 2015, 18:32
Tsikkel: T7
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 35 korda

Re: Soojemapoolsed kindad.

Lugemata postitus Postitas Alterjor »

Ostsin aasta alguses need: https://www.motodepoo.ee/soiduvarustus/ ... tor-kindad

Olen nendega täitsa rahul. Tuult ja sooja peavad tunduvalt rohkem kui teised kindad ja alla 5 kannatas isegi sõita mõnda aega. Nii kui väljas läks soojemaks päeva peale, hakkas nendega natukene palav.

HRRRRR, click click, tock tock, HHHHHH, ZIIIIIII POK POK POK!

Kasutaja avatar

Motomarket
Kaupmees
Postitusi: 527
Liitunud: 25 Mai 2004, 11:15
Tänatud: 42 korda
Kontakt:

Re: Soojemapoolsed kindad.

Lugemata postitus Postitas Motomarket »

Selleks, et kindad natukenegi hingaks, tuleb valida GORE-TEX membraaniga kindad. Igasugused muud alternatiivsed ja odavad membraanid annavadki tulemuseks niiske sisevoodri. Hind on võtmesõna- tahad odavat kinnast, saadki odava. Tahad parimat, vaata GORE-TEX-i poole. Kes on need etapid läbi käinud, saavad aru, millest jutt.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Soojemapoolsed kindad.

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Motomarket kirjutas:

Selleks, et kindad natukenegi hingaks, tuleb valida GORE-TEX membraaniga kindad. Igasugused muud alternatiivsed ja odavad membraanid annavadki tulemuseks niiske sisevoodri. Hind on võtmesõna- tahad odavat kinnast, saadki odava. Tahad parimat, vaata GORE-TEX-i poole. Kes on need etapid läbi käinud, saavad aru, millest jutt.

Ma ei ole nõus selle väitega. Hosianna GoreTexi aadresil pole õigustatud. Mul on Streetmotost ostetud Gloveri veekindlad, soojad, tekstiilist kindad. Lisaks sellele, et nad peavad ideaalselt 3 tundi ilma vähimagi probleemita paduvihmas vett on nad veel mõnusalt soojad ka. Membraaniks on märgitud mingi muu "Tex". Maksid ostu hetkel 700 EEK (44€). Samas on mul ka Heldi nahast ja GoreTex membraaninga kindad hinnaga ca 110€. Nendega üle tunni-pooletistkümne küll vihmas ei sõida ilma et vett hakakkaks sisse pressima. See on mul üks viletsamatest kindaostudest üldse.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Motomarket
Kaupmees
Postitusi: 527
Liitunud: 25 Mai 2004, 11:15
Tänatud: 42 korda
Kontakt:

Re: Soojemapoolsed kindad.

Lugemata postitus Postitas Motomarket »

Macintosh kirjutas:

Mei ole nõus selle väitega. Hosianna GoreTexi aadresil pole õigustatud.

Tõsi või :) Üle 16 aasta kokkupuudet kõikide erinevate membraanidega, julgen sirge seljaga väita vastupidist. Ja jutt käib just membraani hingamisest, sest veepidav materjal on kilekott ka. Kehaniiskus on see, mis kinda seest niiskeks teeb. Sama jutt käib vihmakombede kohta. Vett peavad nad kõik, mõned hingavad ka veel natuke lisaks.

Kasutaja avatar

puhh
Postitusi: 543
Liitunud: 27 Okt 2003, 11:51
Tsikkel: 90º V2
Asukoht: lapikese keskpaik
Kontakt:

Re: Soojemapoolsed kindad.

Lugemata postitus Postitas puhh »

Macintosh kirjutas:

Mul on Streetmotost ostetud Gloveri veekindlad, soojad, tekstiilist kindad. Lisaks sellele, et nad peavad ideaalselt 3 tundi ilma vähimagi probleemita paduvihmas vett on nad veel mõnusalt soojad ka. Membraaniks on märgitud mingi muu "Tex". Maksid ostu hetkel 700 EEK (44€).

Huvitav, mis Cloveri kindad need olid? Vahest kuskil karbis/riiulil mõni paar veel alles. Varasemast Commanderi soovitusest läheks isegi edasi ja ütleks, et pigem WRZ WP või MS-03 (http://www.clover.it/eng/prodotti/gloves_8/)

http://www.greenmoto.ee
If the MTS1200 engine is not enough for you then I dont know what else to say. Nothing combines the handling, power, versatility & comfort of MTS 1200ST.
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Soojemapoolsed kindad.

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Macintosh kirjutas:

Ma ei ole nõus selle väitega. Hosianna GoreTexi aadresil pole õigustatud. Mul on Streetmotost ostetud Gloveri veekindlad, soojad, tekstiilist kindad. Lisaks sellele, et nad peavad ideaalselt 3 tundi ilma vähimagi probleemita paduvihmas vett on nad veel mõnusalt soojad ka. Membraaniks on märgitud mingi muu "Tex". Maksid ostu hetkel 700 EEK (44€). Samas on mul ka Heldi nahast ja GoreTex membraaninga kindad hinnaga ca 110€. Nendega üle tunni-pooletistkümne küll vihmas ei sõida ilma et vett hakakkaks sisse pressima. See on mul üks viletsamatest kindaostudest üldse.

heldi kinnast viga ei ole mitte menbraanid, vaid konstruktsioonis. Panna kokku nahk ja Gore ei ole eriti hea mõte, sest mingi hetk liguneb see nahk seal ümber läbi ja niiskus hakkab membraanist vastassuunas läbi pressima.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Soojemapoolsed kindad.

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

puhh kirjutas:

Huvitav, mis Cloveri kindad need olid? Vahest kuskil karbis/riiulil mõni paar veel alles. Varasemast Commanderi soovitusest läheks isegi edasi ja ütleks, et pigem WRZ WP või MS-03 (http://www.clover.it/eng/prodotti/gloves_8/)

MS-03 või MS-02.

Motomarket kirjutas:

Üle 16 aasta kokkupuudet kõikide erinevate membraanidega, julgen sirge seljaga väita vastupidist. Ja jutt käib just membraani hingamisest, sest veepidav materjal on kilekott ka. Kehaniiskus on see, mis kinda seest niiskeks teeb. Sama jutt käib vihmakombede kohta. Vett peavad nad kõik, mõned hingavad ka veel natuke lisaks.

Ma räägin puhtalt isiklikust kogemuest Heldi kinnastega. Your milage may vary. Kahjuks suur pettumus. Minu tavalised, ilma membraanita Difi nahkkindad, mis on lihtsalt nahahooldusvahenditega töödeldud on vaid õige natuke viletsama veepidavusega.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

koma2
Postitusi: 94
Liitunud: 21 Mai 2014, 20:51
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Soojemapoolsed kindad.

Lugemata postitus Postitas koma2 »

IXS (Yamaha keskuse leiupoest) 25 eurised kindad mingisuguse ...-tex membraaniga, mis üle 1/2 h vett ei pea. Oxfordi soojendused ja sellised odavad tuule suunajad:
http://www.amazon.com/OEM-Aprilia-Shive ... B00DL37PMO

Kannatab ka hommikuse -2C sõita aga oluline on just kombo tuule kaitse (mis natuke puhub ka vett eemale) ja soojendus.
Ma arvan, et olenemata kinda soojapidavusest on soojusülekanne (alati soojemalt külmale) teatud temperatuuri juures üle mugavuspiiri: tuul jahutab rohkem, kui veri jõuab sooja tagasi tuua.

Kasutaja avatar

Motomarket
Kaupmees
Postitusi: 527
Liitunud: 25 Mai 2004, 11:15
Tänatud: 42 korda
Kontakt:

Re: Soojemapoolsed kindad.

Lugemata postitus Postitas Motomarket »

Macintosh kirjutas:
Motomarket kirjutas:

Üle 16 aasta kokkupuudet kõikide erinevate membraanidega, julgen sirge seljaga väita vastupidist. Ja jutt käib just membraani hingamisest, sest veepidav materjal on kilekott ka. Kehaniiskus on see, mis kinda seest niiskeks teeb. Sama jutt käib vihmakombede kohta. Vett peavad nad kõik, mõned hingavad ka veel natuke lisaks.

Ma räägin puhtalt isiklikust kogemuest Heldi kinnastega. Your milage may vary. Kahjuks suur pettumus. Minu tavalised, ilma membraanita Difi nahkkindad, mis on lihtsalt nahahooldusvahenditega töödeldud on vaid õige natuke viletsama veepidavusega.

Mina räägin endiselt GORE-TEX membraanidest vs "mingi muu" membraan. Olgu siis see kindatootja, mis iganes. Ca 130000 km kogunenud reisikilomeetrit erinevates oludes peaks ju mingi selguse ometi andma. Meil on tootevalikust võtta neid kindamudeleid õige mitmeid, mida proovida. Ja neid on ka proovitud. GORE jääb alati peale.
Kui GORE-TEX kindad lasevad vett läbi, on tegu kas konkreetse kindapaari defektiga või tihtilugu käisest sisseimbunud veega. Piisab juba sellest, kui kanda kinnast vihmaga jope käise peal ja ongi korras. Väga paljud kahjuks ei tea seda, et vihmaga peab käiseosa olema kaetud jope (veekindla) mansetiga ja imestavad kuidas veekindlad kindad seest märjaks saavad.
Mis puudutab Heldi kindaid, siis tal on tootevalikus 75 kindamudelit, millest 16 GORE-TEX membraaniga. Paljud neist on juba aastaid tagunud võrdlusteste kinni + Motorrad ajakirja Best Brandi esikohad kinnaste kategoorias. On ka arusaadav, sest Heldil on 70 aastat olnud aega õppida, kuidas kindaid valmistada. Kui nüüd kellelgi on sattunud kogemata kehv kindapaar, siis selliseid asju võib juhtuda ka kõige parematel tegijatel. Üldise pildi määrab aga endiselt enamus.

Kasutaja avatar

stev666
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Mär 2008, 21:48
Tsikkel: SUZUKI M1800R&HondaVTX1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 25 korda

Re: Soojemapoolsed kindad.

Lugemata postitus Postitas stev666 »

ise sõidan 0- +5 kraadiga saani sõiduks soetatud kinnastega (scott gore-tex). Ei higista ja ei ole külm ka -29C külmas(70km proovi sõitu tehtud,+lenksu soojendused)

dr800 2x
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Soojemapoolsed kindad.

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Macintosh kirjutas:
puhh kirjutas:

Huvitav, mis Cloveri kindad need olid? Vahest kuskil karbis/riiulil mõni paar veel alles. Varasemast Commanderi soovitusest läheks isegi edasi ja ütleks, et pigem WRZ WP või MS-03 (http://www.clover.it/eng/prodotti/gloves_8/)

MS-03 või MS-02.

Vaaatsin nüüd kodus järgi - hoopis Clover WPT on
Membraaniks "Aquazone" nimeline asi, veekindel kuni 8000 mm H20
Hingavus: 10000 grams\m2\24hrs

Motomarket kirjutas:

Mina räägin endiselt GORE-TEX membraanidest vs "mingi muu" membraan. Olgu siis see kindatootja, mis iganes. Ca 130000 km kogunenud reisikilomeetrit erinevates oludes peaks ju mingi selguse ometi andma. Meil on tootevalikust võtta neid kindamudeleid õige mitmeid, mida proovida. Ja neid on ka proovitud. GORE jääb alati peale.

Unustame need käised ära. Sisse tuleb ikka sealt, kust ei peaks tulema. Ju siis mul lihtsalt ei vedanud.

Küll aga avastasin GORE-TEX lehelt sellis info:
"What is the GORE-TEX® products GUARANTEED TO KEEP YOU DRY® Promise?
It’s simple: If you are not completely satisfied with the waterproofness, windproofness, or breathability of your GORE-TEX® product, then we will repair it, replace it, or refund your purchase price. No matter which of our trusted customers makes the product, if it has the GORE-TEX® brand label on it, we have certified that it’s durably waterproof, windproof and breathable performance meets the needs of its intended use. Fairness is one or the core principals of the GORE company. Our promise is one that allows for common sense solutions with a focus on product performance and building lasting relationships with our consumers. "

Kirjutasin neile. Vaatame, mis edasi saab. Kas lubatud garantii on ka reaalne või pigem marketingi mula.
Samas küsiks kohe siin ka Motomarketi käest: kuidas selle garantiiga reaalselt lood on?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Soojemapoolsed kindad.

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Macintosh kirjutas:

Vaaatsin nüüd kodus järgi - hoopis Clover WPT on
Membraaniks "Aquazone" nimeline asi, veekindel kuni 8000 mm H20
Hingavus: 10000 grams\m2\24hrs

Need numbrid on umbes 2 korda viletsamad, kui Gote-tex'il.
Ma pean veidi otsima, aga ma leidisn kunagi ühe USA armee tehtud hingavate membraanide testi, mille nad tegid kui töötasid välja uut välivormi generatsiooni. See oli üks põhjalikumaid teste mis ma kunagi näinud olen. Kaks membraani: Gore-tex ja e-Vent olid teistest peajagu üle. Muuseas, e-Vent hingavus on isegi Gorest parem.

Kasutaja avatar

ets0
Postitusi: 128
Liitunud: 17 Mai 2006, 19:34
Tsikkel: Suzuki Intruder 1500/2007
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Soojemapoolsed kindad.

Lugemata postitus Postitas ets0 »

Kas keegi teab, kes pakub Goretex kindaid ka nisanäppudele.
Ehk siis lühemate sõrmedega tüübile.
Motomarketis igavene suur valik, kõik mõeldud pikanäpumeestele.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Soojemapoolsed kindad.

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Sry, motomarketi mehed aga nüüd viiakse teie kindad vaikselt minema :P

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

ets0
Postitusi: 128
Liitunud: 17 Mai 2006, 19:34
Tsikkel: Suzuki Intruder 1500/2007
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Soojemapoolsed kindad.

Lugemata postitus Postitas ets0 »

Piipz kirjutas:

Sry, motomarketi mehed aga nüüd viiakse teie kindad vaikselt minema :P

Annaks jumal - äkki võtavad siis sisse kindaid ka nisanäppudele.
Või kas olen ma tõesti ainuke, kellel selline probleem.

Või kui kellelgi on minuga sarnane mure, andke teada, kuidas ja kus lahendasite. :bsmile:

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”