Rumalad või segased küsimused jms

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Ma ei jõudnud veel nuruma hakatagi kui dokumendid tagasi ulatati :D (numbrituli või tuled (ei mäleta) ei põlend)
Aga noh see oli ratta küljes ka ainus viga, kõik ülejäänud asjad toimivad ning täidavad kõiki vajalike norme.

Vabandust tuulesuunaja läbipaistvusega oleks ka saanud n***ida :D (kuskil ringles selline video, kus mingi dartanjan(miilits) tänaval selle läbipaistvuse mõõtmisega tegeles (lol)

Aga kogu Ü-vaataja olemusest lausa kiirgas "kui ma oleks kuningas keelaks kõik tsiklid ära" aurat. See oli täpselt see mees, kes foori taga reavahe kinni sõidab ning vasstutulevat möödasõitu märgates telgjoonele võtab ning kaugtule lülitiga märatsema kukub.



Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Aga kogu Ü-vaataja olemusest lausa kiirgas "kui ma oleks kuningas keelaks kõik tsiklid ära" aurat.

Ja reeglina oled tema meelest ketser ,kui söandad ülevaatuspunkti mikimaalt pärit autoga tulla,ning kuulud tuleriidale.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

franz125 kirjutas: 29 Apr 2019, 18:34

Aga kogu Ü-vaataja olemusest lausa kiirgas "kui ma oleks kuningas keelaks kõik tsiklid ära" aurat.

Ja reeglina oled tema meelest ketser ,kui söandad ülevaatuspunkti mikimaalt pärit autoga tulla,ning kuulud tuleriidale.

Jep sama mees pidi südari saama kui avastas, et mu mikiautol on led nr-tuled. :D Kõigepealt ohkis ees tehase xenonitega ja kui taha jõudis ja led nr-tulesi nägi siis need ohked muutusid väga emotsionaalseks. Kusjuures olid kõige tavaisemad valged ilma suure valgusjõuta ega mingi sinise toonita vms lambid.
Aga minul oli tunne nagu kõik liiklusõnnetused on põhjustatud nendest ledlampidest. no kohe selline korralik kurjategija tunne oli. Oleks ta veel avastanud, et taga pole udutuld oleks mind vist raudu pandud ja ära viidud aga enne sai vaatamine jällegi minu jaoks otsa :D

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

Need jutud juba meenutavad väga enda üv'l käimisi...noh kuni selle ajani kui otsustasin, et sel tsirkusel pole väga mõtet. Politsei ohib ja jaurab vähem, kirjutavad oma summa välja ja head teed. Pealegi ei pea mingit aega broneerima, kuskile kohale sõitma ega mingis järjekorras ootama :D Oleks see tsirkus seal üv punktides mingi tasuta lõbu siis võiks ju seda vaatamas käia vahel, aga piletihind on ikka selgelt liiga kallis.

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Seal kus ma oma nii Von Expressi kui igasugu kaherattalistega käin lauslollustega ei tegeletta.Muidugi provotseerima ka ei hakka.Xenonid vahetan enne umbes paari minutiga ära,pole mõtet inimesi nöökida.Vani tagumistele tuledele seal ka liigset rõhku ei panda,nii suunakad kui tagurdavad lambid mõlemad ühes augus ja üks vasak pidurituli on udukaks tehtud.Siiamaani on kõlvanud vast kõlbavad edasi ka :bsmile:

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas rannamees »

Spoiler
Madlobster kirjutas: 29 Apr 2019, 18:48
franz125 kirjutas: 29 Apr 2019, 18:34

Aga kogu Ü-vaataja olemusest lausa kiirgas "kui ma oleks kuningas keelaks kõik tsiklid ära" aurat.

Ja reeglina oled tema meelest ketser ,kui söandad ülevaatuspunkti mikimaalt pärit autoga tulla,ning kuulud tuleriidale.

Jep sama mees pidi südari saama kui avastas, et mu mikiautol on led nr-tuled. :D Kõigepealt ohkis ees tehase xenonitega ja kui taha jõudis ja led nr-tulesi nägi siis need ohked muutusid väga emotsionaalseks. Kusjuures olid kõige tavaisemad valged ilma suure valgusjõuta ega mingi sinise toonita vms lambid.
Aga minul oli tunne nagu kõik liiklusõnnetused on põhjustatud nendest ledlampidest. no kohe selline korralik kurjategija tunne oli. Oleks ta veel avastanud, et taga pole udutuld oleks mind vist raudu pandud ja ära viidud aga enne sai vaatamine jällegi minu jaoks otsa :D

Ei kujuta ette, kus imekohtades te käite.
Ma juba aastaid erinevate mikimaa tootjatega sõitnud ja reeglina tekitavad autod ülevaatajates uudishimu, kui nööki :roll:

Pilt

oil
Postitusi: 771
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas oil »

Kust leida "Laura lood. Esimene raamat"?


kaheksa
Postitusi: 131
Liitunud: 19 Nov 2017, 21:42
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 5 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas kaheksa »

Valmis vs kalla ise vedelik sisse akud.

Hinnavahe on ainult 3euri. Kumba valida ?


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

mõtled, et kui kaua kallamine aega võtab või? no mõni minut vast :D nii et kui teenid vähemalt 100eur tunnis kätte siis tasub osta "valmis" isend


kaheksa
Postitusi: 131
Liitunud: 19 Nov 2017, 21:42
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 5 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas kaheksa »

Ma pigem mõtlesin, et kas neil on mingit vahet ja üks on parem, kui teine ? :D


STaavi
Postitusi: 31
Liitunud: 30 Apr 2016, 08:27
Tsikkel: Honda VFR800
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas STaavi »

Vahe on selles, et ühe saad kohe ratta peale visata ja sõitma minna, teise puhul peab ootama :D
Kas ka mõni muu erinevus on, ei oska öelda.


kaheksa
Postitusi: 131
Liitunud: 19 Nov 2017, 21:42
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 5 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas kaheksa »

STaavi kirjutas: 30 Apr 2019, 23:13

Vahe on selles, et ühe saad kohe ratta peale visata ja sõitma minna, teise puhul peab ootama :D
Kas ka mõni muu erinevus on, ei oska öelda.

Kiiret ei ole. See on pigem selline ennetav vahetus (ei lähe enam nii reipalt käima, kui eelmine aasta) :D


STaavi
Postitusi: 31
Liitunud: 30 Apr 2016, 08:27
Tsikkel: Honda VFR800
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas STaavi »

Ma olen üpris kindel, et vähemalt pikemas plaanis pole neil mitte mingit vahet... Geel ja AGM on muidugi paremad kuid vähemalt mu isiklik suhtumine mootorratta akudesse on see, et hangin midagi soodsamast otsast ning vahetan tihemini kui see, et ostan fäänsi aku ja loodan, et see kestab 3-5x kauem.
Näiteks minu ratta puhul on hinnavahe minu ostetud aku(Fulbat) ja Yuasa AGM hinnavahe 3,7x.
Kas Yuasa kestatb 3,7x paremini.... Võibolla kuigi kaheldav... Kui ma käiksin enda rattaga suurtel reisidel kus uue aku soetamine pole lihtne, siis tõenäoliselt ostaks Yuasa, samas kuna liiklen ringi suures osas Eesti piires ning uue aku soetamine on üsna lihtne tegevus(Ja ka mu ratta käima lükkamine pole väga keeruline) siis eelistan soodsamaid alternatiive.
Siiani pole ükski neist mulle pettumust valmistanud.


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

no seda jah, et ühe täidad ära, siis vist on mingisugune ooteaeg ning seejärel tuleb täis laadida. teise tõstad peale ja...noh, mina vähemalt laeks ikkagi enne täis kui käivitama ja sõitma hakkan. võibolla teoorias on seal midagi juba "poest" sees, kuid tavalise pliiaku seisutühjenemine on miski päris arvestatav % päevas kui ma ei eksi. nii et väga ei loodaks, et poest perfektselt laetud asja saab.


aivar_
Postitusi: 87
Liitunud: 22 Juul 2012, 17:09
Tsikkel: yamaha yfz 450
Tänatud: 9 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas aivar_ »

sellega kas on vahet või mitte on hea lugu. idavirumaal oli määratlemata omadustega tankla aga kuna lähim mõistlik ca 30 km siis ikka käidi. tuttav läks ostis 98, maksis ära ja jäi tankurijuurde passima sest üks tankis 98 (keskel nagu saar ja üks auto ühel teine teiselpool). tanklasell kerges jopes tuli välja ja luges väga mahlaka venekeelse loengu teemal võta 95 püstol ja tangi. sisu kokkuvõte nahu... kellele sa esined mahuti on ju püstolitel sama.

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Maaks »

aivar_ kirjutas: 01 Mai 2019, 08:57

sellega kas on vahet või mitte on hea lugu. idavirumaal oli määratlemata omadustega tankla aga kuna lähim mõistlik ca 30 km siis ikka käidi. tuttav läks ostis 98, maksis ära ja jäi tankurijuurde passima sest üks tankis 98 (keskel nagu saar ja üks auto ühel teine teiselpool). tanklasell kerges jopes tuli välja ja luges väga mahlaka venekeelse loengu teemal võta 95 püstol ja tangi. sisu kokkuvõte nahu... kellele sa esined mahuti on ju püstolitel sama.

Saunas õllekõrval jutuna hea jutt! Aga nimeste IQ on erinev, tollel "tanklasellil" ilmselt ei olnud väga kõrge (või siis tahtis 95 vs 98 hinnavahe enda tasku panna) :-)
Kui on sellised ühe mahutiga tanklad nagu Krooning tihti kasutab, siis on paagil vahesein ja 95 ja 98 (või ka diisel) paiknevad erinevates sektsioonides. Usu mida tahad :-)

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Olen ise väiksemat sorti bensukas näinud(tänaseks hingusele läinud ja alexelale üle antud/müüdud), kuidas 95ga täidetei 98 vaat ilusti ära.
Enne kui mind voolikutest ja tünnidest mitte midagi taipavaks tembeldatakse, siis aitasin "bisnismehel" parajasti kassaaparaati tuunida, nii et see saaks topelt tsekke sealt välja tulistada, mis läksid hiljem poole km summa eest nagu soe leib. sellest, et 98 asemel 95te sai ei pidavat keegi aru saama.
Toda "kütuseärikat" mainiti mõned korrad ka mingites võsapets ja kaua võib showdes. Vist oli suures ahnuses ka vett või jumal teab mida juurde segatud ja pirtsakamad pillid olid selle peale turtsuma hakanud

Usu mida tahad :D

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Ronk
Postitusi: 1414
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Ronk »

Kas mootorratastel ja autodel antakse võimsus (KW) üldiselt ikkagi mootori võimsuse mitte ratastesse jõudva võimsuse järgi?

Kui jah, siis palju võib arvestada kaoks mootorist rattasse ketiga mootorrattal?


Caupo
Postitusi: 13
Liitunud: 15 Jaan 2008, 20:27
Tsikkel: '95 Honda NX650 RD08
Asukoht: Valga-Tartu
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Caupo »

Märtt kirjutas: 02 Mai 2019, 14:06
Caupo kirjutas: 02 Mai 2019, 13:43

Sõiduki tehnilisse passi kantakse mootori ehk väntvõlli otsa väljundvõimsus. Niipalju, kui kooliajast mäletan, oli rusikareeglina ülekande kasuteguriks väga jämedalt 0,95 hammas- ja 0,92 kettülekandele. Kahevõllilise käigukastiga rattal seega n=0,950,950,92=0,83.

Puht rumalast huvist küsimus, mis see koefitsent kardaanülekandega on? Et kas "ökonoomsem" on kett või kardaanlahendus kui mootori ja käiguosa on sama.

Tänud

Juhuks kui vahepealse aja jooksul vastuseni ei jõudnud, siis parandaks selle väikese iluvea. Kiire guugeldamine annab kardaanülekande kasuteguriks (shaft drive efficiency) n=0,75...0,8 - mida vähendab veel peaülekande (motikatel siis enamasti ringhammastega nurkreduktor) kasutegur nP=0,94...0,98. Summaarselt siis ligikaudu n=0,71...0,76, mis on puhtalt väljundvõimsuse kaoks, aga millele mootorratta näitel lisanduvad negatiivsel poolel "kasutajakogemuse" suhtes olulised ülekandetüübi suhteliselt kõrge mass ja kõrged valmistamiskulud.

Viimati muutis Caupo, 09 Mai 2019, 20:41, muudetud 2 korda kokku.
'61 Riga-2 "Gauja"; '79 Izh Planeta 3; '96 Honda NX650 Dominator; '97 Yamaha TDM 850 4TX

Märtt
Postitusi: 211
Liitunud: 30 Mär 2013, 22:17
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 25 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Märtt »

Caupo kirjutas: 02 Mai 2019, 13:43

Sõiduki tehnilisse passi kantakse mootori ehk väntvõlli otsa väljundvõimsus. Niipalju, kui kooliajast mäletan, oli rusikareeglina ülekande kasuteguriks väga jämedalt 0,95 hammas- ja 0,92 kettülekandele. Kahevõllilise käigukastiga rattal seega n=0,950,950,92=0,83.

Puht rumalast huvist küsimus, mis see koefitsent kardaanülekandega on? Et kas "ökonoomsem" on kett või kardaanlahendus kui mootori ja käiguosa on sama.

Tänud

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

:bsmile:

Viimati muutis Madlobster, 02 Mai 2019, 14:55, muudetud 1 kord kokku.
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Ronk
Postitusi: 1414
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Ronk »

Caupo kirjutas: 02 Mai 2019, 13:43

Sõiduki tehnilisse passi kantakse mootori ehk väntvõlli otsa väljundvõimsus. Niipalju, kui kooliajast mäletan, oli rusikareeglina ülekande kasuteguriks väga jämedalt 0,95 hammas- ja 0,92 kettülekandele. Kahevõllilise käigukastiga rattal seega n=0,950,950,92=0,83.

Seega 83hp rattast annaks 100hp mootorist? Nö puust ja punaseks :mrgreen:

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Ronk kirjutas: 02 Mai 2019, 14:51

Seega 83hp rattast annaks 100hp mootorist? Nö puust ja punaseks

Internet ütleb, et wheel horsepower (WHP) on keskmielt 15% väiksem, kui kui väntvõlli otsast välja tuleb. Seega peaks olema enam-vähem õige. Ma saan aru, et autodel on kadu veelgi suurem.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas bitter »

aivar_ kirjutas: 01 Mai 2019, 08:57

... tanklasell kerges jopes tuli välja ja luges väga mahlaka venekeelse loengu

Kerge promilliga, nagu poliitikud meil aegajalt roolis?

Maaks kirjutas: 02 Mai 2019, 09:59

Kui on sellised ühe mahutiga tanklad nagu Krooning tihti kasutab, siis on paagil vahesein ja 95 ja 98 (või ka diisel) paiknevad erinevates sektsioonides. Usu mida tahad :-)

Ma usun, et ärimehed-nossovid suudavad selle vaheseina sisse ühe väikese ava orgunnida ja ühendatud anumate seaduse kehtestada.

Viimati muutis bitter, 02 Mai 2019, 16:04, muudetud 2 korda kokku.

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

15% kadu arvestatakse tavaliselt justnimelt autodel. Tsiklil ja kettülekandel on pigem väiksem kadu kui autol diffriga (või siis kardaani ja diffriga), aga tsikli puhul oleneb palju ka sellest millise ketiga on tegu ja kui hästi või halvasti see parasjagu "lippab" ning kuidas on kett reguleeritud. Külm, tihedate rõngastega korralikult ära s'ttanud 530 kett vs. rõngasteta puhas ja just õlitatud ning soojaks sõidetud 520 kett liiguvad ikka VÄGA erinevalt nagu praktika on näidanud. Mõni kett on vastu talve tsikli küljes nii tuuga, et lülisid omavahel liigutada saab vaid reaalset jõudu rakendades, ja seda on sõitma hakates ikka väga selgelt tunda.
Lisaks, tsiklil on reegline märgisidur ehk sidur lendab ringi õlivannis. Autodel on kuiv. Kokkuvõttes on kogu drivetrain loss mumeelest umbes sama mis autodel, vähemalt nii paistab enamasti igasugustest testides ja dünodest võrreldes manufac. avaldatud vändanumbritega

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Maaks »

bitter kirjutas: 02 Mai 2019, 15:37
aivar_ kirjutas: 01 Mai 2019, 08:57

... tanklasell kerges jopes tuli välja ja luges väga mahlaka venekeelse loengu

Kerge promilliga, nagu poliitikud meil aegajalt roolis?

Maaks kirjutas: 02 Mai 2019, 09:59

Kui on sellised ühe mahutiga tanklad nagu Krooning tihti kasutab, siis on paagil vahesein ja 95 ja 98 (või ka diisel) paiknevad erinevates sektsioonides. Usu mida tahad :-)

Ma usun, et ärimehed-nossovid suudavad selle vaheseina sisse ühe väikese ava orgunnida ja ühendatud anumate seaduse kehtestada.

Miks sinna ava on vaja puurida? Sinna saab ülevalt luugist sisse panna sellist kütust nagu vaja on? Ajate siin mingi haige lamba juttu ainult :-)
Sellinea asi, et osteti sisse 1500L 76-t ja müüdi edasi 1500L 98-t sai toimuda ainult 1990 date alguses, mitte 2000-datel ja kindlasti mitte viimase 15a jooksul. Aga see ei sega saunas turbodiisli kõrvale "ekre valijatele" mulli puhuda, et ma tean Voovat kes ... :lol:

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas bitter »

Tahaks riputada 2,7m kõrguse laega garaaži 30-40 kg poksikoti. Nii, et koti togimiseks lastakse see alla ja pärast tõmmatakse jälle lakke tagasi. Või lastakse põrandale, ühendatakse lahti ja tõstetakse nurka. Kust ma leiaks miskit sellist https://www.kukkumiskaitse.ee/et_EE/sho ... ategory=27 aga mõistlikumas hinnaklassis? Või panna lihtsalt üks plokk lakke koti kohale, teine plokk lakke seina äärde ja lisaks mingi kolmas vidin, mis köie ära stoperdab?

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Maaks »

PLokirattad puhta muidu: https://www.eemeli.ee/et/60-plokirattad-koitele
EDIT: Töörisstamarketis on kah mingeid https://tooriistamarket.ee/et/otsing/plokiratas

Viimati muutis Maaks, 02 Mai 2019, 16:09, muudetud 1 kord kokku.
Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Kas me oleme nüüd bensiini hindades suutnud Euroopa suurimale majandusele, Saksamaale järele jõuda? Pealiskaudne vaatlus, ütleb, et soodsaim 98 liitri hind Berliinis on 1,45€ ja Tallinnas 1.47€, E10 osas on veel 2 sendi jagu arenguruumi. Milliseid jõukaid Euroopa riike me veel edestame?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

soovitan panna vähemalt 2, pigem 3 trossiga st. 3 teineteisest võrdsete nurkade all riputuskohta lae all, mis jooksevad siis koti juurde kokku. muidu õõtsub kott ringi nagu purjus tont :D või noh, kui nõrk togija oled siis ehk ei lenda, mind see õõtsumine igatahes häiris. hea lihtne on kinnitada ketiga ja panna see köie aas või misasjad need ongi. saad iga kell koti maha tõsta ja nurka visata

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”