Rumalad või segased küsimused jms

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded


Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Madlobster kirjutas: 14 Okt 2020, 14:58

minu tugrikud lähevad alkovabade õllede ostmisel nende toodete peale:
IPA india pale ale 0
Heineken 0

Jah, viuna peale saab kordades rohkem hammustada ennem kui vastupööramiseks läheb!



Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!

grahv
Postitusi: 1177
Liitunud: 26 Jaan 2005, 15:37
Tsikkel: GSX1200, XT660R
Asukoht: Hiiumaa
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas grahv »

Piipz kirjutas: 13 Okt 2020, 12:07

Kas paberivaba ark paate laseb ka ümber regada?

Minu teada ei lase.

G

Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 726
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 111 korda
Tänatud: 69 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

ÕT: kuna siin läks juba maitse üle kaklemiseks, siis tumeda õlle austajana libistasin eelmine aasta Pulsi tumedat 0-i. No ma ei tea, pole ikka päris see aga eks kehval ajal ole ka konn kala eest. Muidu Baltika 0 aitab alati hädast välja. Ja kui nüüd tsiteerida jälle klassikuid, siis alkoholivabast õllest pidi olema vaid üks lühike samm kummi... või kuidagi nii :bsmile: cheers!

Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638

will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

Aga miks te härrad üldse seda õlut lürbite? :D mis on asja mõte...nagu filosoofid küsivad

Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1208
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 173 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Turist »

Õlles siiski on kasulikke aineid. :roll: Ma jätsin alkoholi joomise maha peale 20-aastast regulaarset tarbimist (enamasti just õlu, mida läks ikka mitu tonni nende aastate jooksul) ja äkki pole hea mõte keha nii hullusti šokeerida, et mingeid aineid enam järsku üldse ei saa. :D Viimasel ajal küll tarbin rohkem kalja, peaks ka õllega natuke sarnane asi olema. A Le Coq tume kali läheb kõige paremini https://www.alecoq.ee/toode/a-le-coq-tume-kali/... :bsmile: See Karksi kali oli ka väga OK: https://www.selver.ee/kali-karksi-karksi-820-ml-1 Enamik teisi kaljasid eriti ei istu mulle.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas M.T. »

will111 kirjutas: 14 Okt 2020, 22:34

Aga miks te härrad üldse seda õlut lürbite? :D mis on asja mõte...nagu filosoofid küsivad

Suppi lürbitakse vahest, õlut juuakse :wink: Aga miks? Põhjuseid on erinevaid - janu kustutamiseks, toidu kõrvale nautimiseks, terava toidu/snäki mahedamaks allaloputamiseks,...., no ja vahest polegi otsest põhjust ning saab ilma põhjuseta külmikust haaratud ja ära joodud nii, et ei saa arugi miks või kuhu see kadus. Põhjuse leiab alati :bsmile:


Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Noorte jook, oma tutvusringkonna kogemustel. Ilmselt küllastumus pißwasserist vms. Vanaduses paned kvaliteetse klämaka teravamat meelsamini. Meenub härdalt esimesena Moe Mahe.
EDIT: Janu tapan ohtras koguses sidrunitsifiiriga ning alksi läheb mul nii vähe, et tihti aetakse mind lausa mõne karsklasega segi.

Viimati muutis Luxor, 14 Okt 2020, 23:46, muudetud 1 kord kokku.
Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!

will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

ma saan aru, et põhjuseid võib olla mitmeid. kuid mitmed neist põhjustest ju ei sõltu kuidagi tegelikult sellest, kas seal on promill sees või mitte. janu kustutamiseks? okei...aga mis seal vahet, kas janu kustutad promilliga või mitte? toidu kõrvale nautimiseks? okei, eeldan siis, et kuidagi asja maitse sobib või nii. aga jällegi pole nagu sooja ega külma, kas see hõlmab promilli või mitte. terada toidu alla loputamiseks on küll ausalt öeldes piim oluliselt efektiivsem, aga no ju saab tõesti ka õllega kuidagi. taas aga ei ole promillil siin ju mingit rolli :D

seega...kui küsimus on põhimõtteliselt asja maitses, siis kas seal tegelikult mingit reaalset vahet üldse on, kas see multikasutust leidev superhea jook sisaldab promilli või mitte?
ning ei, ma ei ole karsklane ja mingi põhimõtte pärast ei uuri...lihtsalt huvi pärast, kuna minumeelest pea igasugune õlu on üsna kusemaitseline jook. välja arvatud mõned "maitseõlled", ja neidki kannatab mumeelest juua vaid siis kui need on ikka väga külmad :D


Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Luxor »

will111 kirjutas: 14 Okt 2020, 23:43
Spoiler

ma saan aru, et põhjuseid võib olla mitmeid. kuid mitmed neist põhjustest ju ei sõltu kuidagi tegelikult sellest, kas seal on promill sees või mitte. janu kustutamiseks? okei...aga mis seal vahet, kas janu kustutad promilliga või mitte? toidu kõrvale nautimiseks? okei, eeldan siis, et kuidagi asja maitse sobib või nii. aga jällegi pole nagu sooja ega külma, kas see hõlmab promilli või mitte. terada toidu alla loputamiseks on küll ausalt öeldes piim oluliselt efektiivsem, aga no ju saab tõesti ka õllega kuidagi. taas aga ei ole promillil siin ju mingit rolli :D

seega...kui küsimus on põhimõtteliselt asja maitses, siis kas seal tegelikult mingit reaalset vahet üldse on, kas see multikasutust leidev superhea jook sisaldab promilli või mitte?
ning ei, ma ei ole karsklane ja mingi põhimõtte pärast ei uuri...lihtsalt huvi pärast, kuna minumeelest pea igasugune õlu on üsna kusemaitseline jook. välja arvatud mõned "maitseõlled", ja neidki kannatab mumeelest juua vaid siis kui need on ikka väga külmad :D

Sa oleks võinud 1 lausega lihtsalt öelda, et promillilisi tarbitakse ennekõige toime pärast!

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!
Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas rannamees »

will111 kirjutas: 14 Okt 2020, 22:34

Aga miks te härrad üldse seda õlut lürbite? :D mis on asja mõte...nagu filosoofid küsivad

"Kui teaks, et pähe ei hakkaks, mitte tilkagi ei läheks alla" -Kristjan Lible

Pilt
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas mx77 »

will111 kirjutas: 14 Okt 2020, 23:43

ning ei, ma ei ole karsklane ja mingi põhimõtte pärast ei uuri...lihtsalt huvi pärast, kuna minumeelest pea igasugune õlu on üsna kusemaitseline jook. välja arvatud mõned "maitseõlled", ja neidki kannatab mumeelest juua vaid siis kui need on ikka väga külmad :D

Kui sulle isiklikult õlu ei meeldi, siis nii ongi ja hoia see teadmine endale, mitte ära tule siia teistele moraali lugema.
Mulle näiteks õlu meeldib maitse pärast. Jooksin ainult alkovabat, kui vaid oleks normaalse maitsega. Kahjuks ei ole.


ruitlane
Postitusi: 41
Liitunud: 02 Juun 2020, 22:25
Tänanud: 14 korda
Tänatud: 18 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas ruitlane »

Õllel on maitse küll, halvem või parem, aga see on ka õlle toimega seotud. Alkovaba, maitea, see on nagu, et paku geile geivaba geiseksi, vaata mis näo teeb.


grahv
Postitusi: 1177
Liitunud: 26 Jaan 2005, 15:37
Tsikkel: GSX1200, XT660R
Asukoht: Hiiumaa
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas grahv »

will111 kirjutas: 14 Okt 2020, 22:34

Aga miks te härrad üldse seda õlut lürbite? :D mis on asja mõte...nagu filosoofid küsivad

See ju sama tola küsimus, et miks te härrad tsikliga sõidate :D

G

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

will111 kirjutas: 14 Okt 2020, 23:43

minumeelest pea igasugune õlu on üsna kusemaitseline jook.

Kuidas sa tead, et kusel õlle maitse on?

Mis puutub siin igasugu geiseksi, kumminaise jms lugusi, siis tegelikult alkovaba õlu on üks paremaid leiutisi. jah kui alkohol on elu osa siis on seda tiba keeruline mõista. :ner:
Kui aga pööning ei pea koguaeg sumisema siis palval päeval januks, saslõki, pizza kõrvale, veel paljude snäkkide ja praadide kõrvale, sauna kõrvale jne üks ideaalsemaid jooke. Kui sauna kõrvale alkot ei taha, mis alternatiiv on mõmmi limpsi vä? ok mõned kaljad on ka tõesti suht head

Mu arust on jälle vein suht mõismatu hapu vesi. Aga ei käi mööda netti veini tarbijaid kusejoodikuteks tembeldamas

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1697
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Krl »

Madlobster kirjutas: 15 Okt 2020, 09:38
Spoiler
will111 kirjutas: 14 Okt 2020, 23:43

minumeelest pea igasugune õlu on üsna kusemaitseline jook.

Kuidas sa tead, et kusel õlle maitse on?

Mis puutub siin igasugu geiseksi, ...

Lihtsalt niisama õlle kõrvale arvatavasti ideaalne lahendus, sest pärast ei pea ennast sundima kuulama, kuidas naisel päeval töö läks, või miks talle ei meeldi, et sa kraanikausis oma võrri juppe pesed.

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6614
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Langesin foorumi ohvriks ja ostsin alkovaba õlle, esimese ettejuhtuva..
Ettejuhtuvaks osutus Carlsberg'i alcohol free organic pilsner
Maitseb nagu lahtunud Säästupilsner!
Tõele au andes peab märkima, et vurtsu on tal ikkagi 0,5%vol

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas M.T. »

will111 kirjutas: 14 Okt 2020, 23:43
Spoiler

ma saan aru, et põhjuseid võib olla mitmeid. kuid mitmed neist põhjustest ju ei sõltu kuidagi tegelikult sellest, kas seal on promill sees või mitte. janu kustutamiseks? okei...aga mis seal vahet, kas janu kustutad promilliga või mitte? toidu kõrvale nautimiseks? okei, eeldan siis, et kuidagi asja maitse sobib või nii. aga jällegi pole nagu sooja ega külma, kas see hõlmab promilli või mitte. terada toidu alla loputamiseks on küll ausalt öeldes piim oluliselt efektiivsem, aga no ju saab tõesti ka õllega kuidagi. taas aga ei ole promillil siin ju mingit rolli :D

seega...kui küsimus on põhimõtteliselt asja maitses, siis kas seal tegelikult mingit reaalset vahet üldse on, kas see multikasutust leidev superhea jook sisaldab promilli või mitte?
ning ei, ma ei ole karsklane ja mingi põhimõtte pärast ei uuri...lihtsalt huvi pärast, kuna minumeelest pea igasugune õlu on üsna kusemaitseline jook. välja arvatud mõned "maitseõlled", ja neidki kannatab mumeelest juua vaid siis kui need on ikka väga külmad :D

Aga kes ütles, et seal promill sees peab olema? (togi) Mina ei joo õlut promilli pärast, puhtalt maitse meeldib. See kas seal on promill või mitte, see on teisejärguline või pole üldse oluline. September "ei joo" kuu möödus edukalt promillivaba õllega. Ainus probleem on, et enamasti ongi need 0% joogid nagu lahtunud õlle.
Piim, a äkki on laktoositalumatus? No tegelt olen lapsepõlves nii palju piima joonud, et kuulus Leida Peips ei jõuaks oma parematel päevadel ka nii palju lehmi lüpsta :mrgreen: No ja näiteks jalgpalli ei vahi kah kuidagi snäkid + piimaklaas komboga või grilli kõrvale ei tee ühte toopi head värskelt lüpstud sooja piima. Maitseasi nagu vares ütles ja nokkis s.tta edasi :wink:

OT, aga mul on paar sõpra-tuttavat meesterahvast, kes õlut üldse ei joo. Ja juhus või mitte, aga oma mõttemaailmalt on natuke ikka imelikud küll ning seda mitte ainult minu arvates. Eriti kodanik, kes ka veini ega viina joo. Küll joob rummi, tekiilat ja muid asju. Miks see natuke "pool seitse" :wack: tüüpi mõttemaailm neil on, ei mina tea :roll:


will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

Noh, nende juhuste või mitte ja mõttemaailmade kohta võiks öelda, et suht imelikud on ka näiteks pool tsiklifoorumit. Et tea kas see on siis juhus või seotud sellega, et sõidavad tsikliga :D

Aga anyway, ma ei mäleta, kes ütles...aga hakkas siin hargnema teema, et promillita õlu on kusi ja mõttetu ja laste jook jne. Sellest siis tekkiski minu küsimus. Ehk et mida täpsemalt see promill seal siis annabvõi võtab. Kuna ise "õllespetsialist" ei ole ja nende maitsel sisulist vahet üldjuhul ei tee siis mõtlesin, et küsi ekspertide käest. Kui annab toimet siis muidugi seda küsimust pole tarvis küsida. Aga tänapäeval on ju igalpool jube moodne kõigile rääkida, et alkot ei tarbita mitte toime pärast...vaid, ma ei...moe pärast vist? :D
Ja ei maksa sellest piima jutust ka nii leili minna. Tõin suvalise näite. Kindlasti sobib piima asendama veel terve persetäis muid vedelikke. Lihtsalt piim on arvatavasti kõige efektiivsem "teravuse" kõrvaldaja. Ma küll ei saa aru miks on vaja siis teravaid snäkke tarbida kui teravust ei kannata, aga no see selleks.

Suure hulga jauramise ja kõvatamise seest sain vist siiski mingi enamvähem arvestatava vastuse ka oma küsimusele, nii et tänud härrased ja libistage oma õllesid edasi :D

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas M.T. »

will111 kirjutas: 15 Okt 2020, 13:01

Noh, nende juhuste või mitte ja mõttemaailmade kohta võiks öelda, et suht imelikud on ka näiteks pool tsiklifoorumit. Et tea kas see on siis juhus või seotud sellega, et sõidavad tsikliga :D

Tsikliga normaalne inimene ei sõidagi ju, ohtlik värk ja selleks peabki poolnapakas olema :wink:
Piim on hea jook ja mul pole selle vastu midagi. Miks peab teravaid toite tarbima ja siis neid millegagi mahendama, eks see olegi selline erinevate maitseelamuste otsimine ja mitmekesistamine ning tasakaalu leidmine nende miksimisel. Vabalt võiks magedat toitu ka süüa, aga vahest tahaks maitsemeeli kombata. Ma kuuma ilma või temperatuuri fänn kah pole, organism lihtsalt ei armasta seda väga, aga sellest hoolimata satun sauna või Egiptusesse vahest. Inimloomale vist meeldib ennast vahel mugavustsoonist välja viia ja piire kombata

Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1208
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 173 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Turist »

yeekim kirjutas: 15 Okt 2020, 11:15

Langesin foorumi ohvriks ja ostsin alkovaba õlle, esimese ettejuhtuva..
Ettejuhtuvaks osutus Carlsberg'i alcohol free organic pilsner
Maitseb nagu lahtunud Säästupilsner!
Tõele au andes peab märkima, et vurtsu on tal ikkagi 0,5%vol

Pole lahtunud Säästu pilsnerit joonud (ka mitte lahtumata kujul), aga kui on tõesti nii hea maitsega nagu see Carlsberg ( https://www.kaubamaja.ee/carlsberg-okol ... t-t9999998 ), siis ilmselt kui äkki kunagi veel "tavalist" alkoholi sisaldavat õlut jooma hakkan, siis peaks seda ostma hakkama. :D


Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Rumalad või erisogased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Who is nim?! - nagu tõdesid muistsed venelased. Aga mis arvate õlletamise vaheajal, kas on juba parajad või on veel kasvuruumi? -> https://sobranna.elu24.ee/7086532/maail ... 1602763030

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!
Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1487
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 107 korda
Tänatud: 64 korda

Re: Rumalad või erisogased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

Luxor kirjutas: 15 Okt 2020, 18:42

Who is nim?! - nagu tõdesid muistsed venelased. Aga mis arvate õlletamise vaheajal, kas on juba parajad või on veel kasvuruumi? -> https://sobranna.elu24.ee/7086532/maail ... 1602763030

Kuna nägu on nagunii juba kole kui laudauks, siis pole vahet. Las kasvatab edasi, hullemaks ikka minna ei saa.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Airbage peab järgmiseks tuunima, muidu on põsesarnad juba suuremad.


alik.kolomenski
Postitusi: 1
Liitunud: 16 Okt 2020, 09:50
Tsikkel: Honda VFR1200XD
Asukoht: Võru

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas alik.kolomenski »

Tahan oma tsikliga USA või Canada. Soovitage kuidas ratas üle lombi saab.

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2500
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Maaks »

alik.kolomenski kirjutas: 16 Okt 2020, 09:59

Tahan oma tsikliga USA või Canada. Soovitage kuidas ratas üle lombi saab.

Kas sealt teemast ei leia midagi?
viewtopic.php?f=38&t=100366&p=760378&hi ... rt#p760378

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3133
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 328 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas ranel »

Turist kirjutas: 15 Okt 2020, 15:33
yeekim kirjutas: 15 Okt 2020, 11:15

Langesin foorumi ohvriks ja ostsin alkovaba õlle, esimese ettejuhtuva..
Ettejuhtuvaks osutus Carlsberg'i alcohol free organic pilsner
Maitseb nagu lahtunud Säästupilsner!
Tõele au andes peab märkima, et vurtsu on tal ikkagi 0,5%vol

Pole lahtunud Säästu pilsnerit joonud (ka mitte lahtumata kujul), aga kui on tõesti nii hea maitsega nagu see Carlsberg ( https://www.kaubamaja.ee/carlsberg-okol ... t-t9999998 ), siis ilmselt kui äkki kunagi veel "tavalist" alkoholi sisaldavat õlut jooma hakkan, siis peaks seda ostma hakkama. :D

Alkoholivabadele õlledele vahelduseks. Kas kellegi soov õlle järgi, mille kangus jääb 15-18% kanti. 3tk 0,33l pudelit müüa. Ise tehtud kraami aluseks õlleleib :D 10 eur pdl. 100% käsitöö :D

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6614
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Spoiler
ranel kirjutas: 16 Okt 2020, 11:54
Turist kirjutas: 15 Okt 2020, 15:33
yeekim kirjutas: 15 Okt 2020, 11:15

Langesin foorumi ohvriks ja ostsin alkovaba õlle, esimese ettejuhtuva..
Ettejuhtuvaks osutus Carlsberg'i alcohol free organic pilsner
Maitseb nagu lahtunud Säästupilsner!
Tõele au andes peab märkima, et vurtsu on tal ikkagi 0,5%vol

Pole lahtunud Säästu pilsnerit joonud (ka mitte lahtumata kujul), aga kui on tõesti nii hea maitsega nagu see Carlsberg ( https://www.kaubamaja.ee/carlsberg-okol ... t-t9999998 ), siis ilmselt kui äkki kunagi veel "tavalist" alkoholi sisaldavat õlut jooma hakkan, siis peaks seda ostma hakkama. :D

Alkoholivabadele õlledele vahelduseks. Kas kellegi soov õlle järgi, mille kangus jääb 15-18% kanti. 3tk 0,33l pudelit müüa. Ise tehtud kraami aluseks õlleleib :D 10 eur pdl. 100% käsitöö :D

Kus Sa seda õlleleiba veel saad? Kunagi Prisma müüs, Europagari oma...

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3133
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 328 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas ranel »

Spoiler
yeekim kirjutas: 16 Okt 2020, 11:56
ranel kirjutas: 16 Okt 2020, 11:54
Turist kirjutas: 15 Okt 2020, 15:33
yeekim kirjutas: 15 Okt 2020, 11:15

Langesin foorumi ohvriks ja ostsin alkovaba õlle, esimese ettejuhtuva..
Ettejuhtuvaks osutus Carlsberg'i alcohol free organic pilsner
Maitseb nagu lahtunud Säästupilsner!
Tõele au andes peab märkima, et vurtsu on tal ikkagi 0,5%vol

Pole lahtunud Säästu pilsnerit joonud (ka mitte lahtumata kujul), aga kui on tõesti nii hea maitsega nagu see Carlsberg ( https://www.kaubamaja.ee/carlsberg-okol ... t-t9999998 ), siis ilmselt kui äkki kunagi veel "tavalist" alkoholi sisaldavat õlut jooma hakkan, siis peaks seda ostma hakkama. :D

Alkoholivabadele õlledele vahelduseks. Kas kellegi soov õlle järgi, mille kangus jääb 15-18% kanti. 3tk 0,33l pudelit müüa. Ise tehtud kraami aluseks õlleleib :D 10 eur pdl. 100% käsitöö :D

Kus Sa seda õlleleiba veel saad? Kunagi Prisma müüs, Europagari oma...

Lõuna-pagari edasimüüjate kaudu saab. Kui letis pole, siis tasub eraldi küsida ja saavad tellida.

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1697
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Krl »

Maaks kirjutas: 16 Okt 2020, 10:02
alik.kolomenski kirjutas: 16 Okt 2020, 09:59

Tahan oma tsikliga USA või Canada. Soovitage kuidas ratas üle lombi saab.

Kas sealt teemast ei leia midagi?
viewtopic.php?f=38&t=100366&p=760378&hi ... rt#p760378

No täpselt.
Siia õlleteemasse ei ole mõtet küll selliseid imelikke küsimusi trükkida.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7191
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1857 korda
Tänatud: 515 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

alik.kolomenski kirjutas: 16 Okt 2020, 09:59

Tahan oma tsikliga USA või Canada. Soovitage kuidas ratas üle lombi saab.

USA-sse on keeruline lasta ratast saata. Kui ise seljas istud on kõik selge,aga kui eraldi tuleb, siis on see kaup.
Siin inimene igaljuhul loobus sellest ja rentis USA läbimiseks ratta.
http://kaido.portartur.ee/index.php/cat ... ta/page/5/

ja siin kuidas tsikkel saabus Buenos Airese lennujaama.
http://yhelteljel.ee/?cat=4&paged=9

Kanada kohta ei oska midagi öelda,aga ilmselt see USA-s liigapalju ei erine.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”