Rumalad või segased küsimused jms

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Mina mõtlesin ikka märga, kuivaga võib Kaarli puiestee luugikaanest ka kenasti keskelt üle sõita :)



Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Spoiler
Kauri kirjutas:

Mac, see ju perfekto koht põigete harjutamiseks Sulle :) Lähened paremast servast ja teed põike vasakule, oled täisnurga all kuni rööpad ületatud ja siis kohe kiire põige paremale vältimaks ohutussaart.

No umbes nii ma üritangi teha.
Kümmekond aastat tagasi, kui õppesõitu tegin siis kisas sõiduõpetaja kui ratta peal: "vaata, rööpad!", "rööpad!", "pane tähele, rööpad!". Nüüd, pea igal hommikul nendest üles sõites mõtlen sellele ja ei suuda otsusatda, et kas seal on päriselt ka ohuolukord või olen mina lihstalt ullike. Ma lihtsalt ei karda neid rööpaid ja kui isegi kardaks, siis mida paganat ma ikka teha saaks ... ;-)

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas ranel »

Macintosh kirjutas:
Spoiler
Kauri kirjutas:

Mac, see ju perfekto koht põigete harjutamiseks Sulle :) Lähened paremast servast ja teed põike vasakule, oled täisnurga all kuni rööpad ületatud ja siis kohe kiire põige paremale vältimaks ohutussaart.

No umbes nii ma üritangi teha.
Kümmekond aastat tagasi, kui õppesõitu tegin siis kisas sõiduõpetaja kui ratta peal: "vaata, rööpad!", "rööpad!", "pane tähele, rööpad!". Nüüd, pea igal hommikul nendest üles sõites mõtlen sellele ja ei suuda otsusatda, et kas seal on päriselt ka ohuolukord või olen mina lihstalt ullike. Ma lihtsalt ei karda neid rööpaid ja kui isegi kardaks, siis mida paganat ma ikka teha saaks ... ;-)

Vanasti polnud rööpad teega tasa. Siis oligi see reaalne teema. Risti ei vaju ratas nii ära. Eriti veel märjaga.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Kui ma see aasta hakkasin siis jälle peale pea 30 aastast pausi tänaval sõitma, siis olles lugenud neid õudusjutte varitsevatest rööbastest alguses pelgasin neid, aga tegelikult ei saa ikka üldse aru, kui neist üle sõidad. Ilmselt on muidugi ka trammiteede ja raudteeülesõitude kvaliteet oluliselt paranenud. Vihmaga pole proovinud.


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

Nii risti rööpad ei saagi suurt miskut mõjutada, neid on hea tahtmise korral võimalik ju peaaegu täisnurga all ületada.

Aga näiteks trammitee sealkandis, kus kadriorus on see va moodsate jumalakummardajate kirik. Seal on ikka päris huvitav näiteks rida vahetada, eriti kui korralikku padukat ka sajab :lol: sisuliselt oled rööbastega paralleelselt ja samal ajal on veel autod ka igalpool ümber. aga nojah, seni alt ära pole läinud.

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Kuna mul enamuses suured V pajaga rattad siis ühe korra on õnnestunud Tööstuse tänaval täpselt paugu hetkel rööbast nii tabada et tahtis külge ette visata.Kui sõidan otse üle rööbaste ilma kallutamata siis pole peale selle ühe korra küll mingit muret olnud.Kui jäävad mingisse ossa pöörde ajal siis tõstan korraks ratta püsti.See willi poolt mainitet koht on huvitav jah väheke aga ka seal pole probleemi olnud.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Rumalad või segased küsimused jms (2)

Lugemata postitus Postitas bitter »

Kas Nikwax veekindluse taastamiseks mõeldud spreiga saab ka mõne tavalise (mitteveekindla) riideeseme (nokamüts, kunstmaterjalist tuulejakk) vihmakindla(ma)ks? Olen kunagi kasutanud, ei mäleta enam.
https://www.matkamaailm.ee/est/products/item/944

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

bitter kirjutas:

Kas Nikwax veekindluse taastamiseks mõeldud spreiga saab ka mõne tavalise (mitteveekindla) riideeseme (nokamüts, kunstmaterjalist tuulejakk) vihmakindla(ma)ks? Olen kunagi kasutanud, ei mäleta enam. https://www.matkamaailm.ee/est/products/item/944

Saab küll aga Nikwax ise soovitab wash in tooteid sellisel puhul.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Sisse pestav TX.Direct: https://kaup24.ee/et/sport-puhkus-turis ... t?id=48996
EDIT: Kes on kasutanud, siis kas 300ml pudelist jätkub ühele jopele/ tagile ?

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas ranel »

Macintosh kirjutas:
Spoiler
bitter kirjutas:

Kas Nikwax veekindluse taastamiseks mõeldud spreiga saab ka mõne tavalise (mitteveekindla) riideeseme (nokamüts, kunstmaterjalist tuulejakk) vihmakindla(ma)ks? Olen kunagi kasutanud, ei mäleta enam. https://www.matkamaailm.ee/est/products/item/944

Saab küll aga Nikwax ise soovitab wash in tooteid sellisel puhul.

Kui veekindaks mitte vett pidava motojaki sellega võiks saada 10p skaalal?

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük

morse
Postitusi: 1378
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 213 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas morse »

ranel kirjutas:
Spoiler
Macintosh kirjutas:
bitter kirjutas:

Kas Nikwax veekindluse taastamiseks mõeldud spreiga saab ka mõne tavalise (mitteveekindla) riideeseme (nokamüts, kunstmaterjalist tuulejakk) vihmakindla(ma)ks? Olen kunagi kasutanud, ei mäleta enam. https://www.matkamaailm.ee/est/products/item/944

Saab küll aga Nikwax ise soovitab wash in tooteid sellisel puhul.

Kui veekindaks mitte vett pidava motojaki sellega võiks saada 10p skaalal?

Sõber ostis mingi naljaka olukorra tõttu poest pajakindad ja lasi need mingi sarnase ainega üle. Minu arust ta sõitis nende pajakinnastega mitu korda, väitis, et täitsa pidas vett :D

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

ranel kirjutas:

Kui veekindaks mitte vett pidava motojaki sellega võiks saada 10p skaalal?

Oluline on aru saada, et impregreenrimine ei muuda tekstiili mitte veekindlaks vaid vetthülgavaks. Ehk siis vesi ei imbu üksikutesse kanganiitidesse enam sisse vaid jääb pinnale tilkadena, need aga voolavad maha. Ma sulle 10 palli skaalal ei oska öedla aga mu tekstiilist Macna Geo 2 kannatas kerges vihmas sõita ca poolteist tundi enne kui tekstiil hakkas vähehaaval märguma ja tuli vihmakile peale tõmmata. Uduvihma korral ma ei vaevunud üldse. Nüüd pole väga jännanud.

morse kirjutas:

Sõber ostis mingi naljaka olukorra tõttu poest pajakindad ja lasi need mingi sarnase ainega üle. Minu arust ta sõitis nende pajakinnastega mitu korda, väitis, et täitsa pidas vett :D

Ma arvan, et see on mingi nanothenoloogial põhinev plöga. Muudavad igatsugu asjad vedelikku hülgavaks. Vala või masinaõli peale.
https://www.gogonano.com/?lang=et

Gogonano demovideo siin

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

56-7101__46134.1482050610.jpg
56-7101__46134.1482050610.jpg (146.64 KiB) Vaadatud 3921 korda

Sattusin korduvkasutusega õlifiltrite otsa (kui sa ei teadnud siis tuleb välja, et sellised on olemas). Ja see omakorda tekitas minus küsimuse: milleks? kuhu? Tavakasutuses majanduslikust vaatevinklist ilmselt pointi pole, sest kui sa isegi 2x aastas filtrit ja õli vahetad siis kulub ikka ca 5-7 aastat, enne kui tasuvus saabub. Ja arvestamata asjaolu, et filtri pesuks kulub ka ilmselt midagi. Ise suutsin välja nuputada kaks kasutusjuhtu: ümbermaailmareis ja ringrajasõit. Esimesele juhul on küsimuseks kättesaadavus ja teisel puhul vahetakse õli ilmselt piisavalt tihti. On nendel ühekordsetel õlifiltritel mingeid muid salapäraseid eeliseid?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Need teoreetiliselt vähendavad filtri vastusurvet, ehk pmst nagu oleks natuke võimsama õlipumba pannud. Tavakasutuses täiesti mõttetu mod ja ausalt öeldes pole võidusõidus ka silma hakanud, et keegi kasutaks...

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Palju kasutatakse motokrossis - vahetusvälp 5 tundi. Lisaks pidid paremini filtreerima, kui paberfiltrid.

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas ranel »

Kas mõnel model käsi lausa erutusest värises, et saaks juba uueks teemaks ära splittida? :D

Manused
Screenshot_2018-10-22-18-28-21-891_com.android.chrome.png
http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Jesper »

A lihtsalt uudishimust, milles see sinu ja mitme teise probleem täpselt on, et kohe ei või normaalset teemat teha?

Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Vint »

Ei eruta vähimalgi määral. Tavaline foorumi koristamine, vahest piisab kui tõsta asjad õigele kohale -ja vahest visata prügikasti.
Tervitades, Interaktiivne puhastusteenindaja. :ner: :bsmile:

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas ranel »

Tegelikult tuleks lugeda pealkirja ja teema sisu :D

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

joekas
Postitusi: 122
Liitunud: 31 Aug 2004, 16:51
Tsikkel: S10
Asukoht: Kiili
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas joekas »

Kas käsipumpa ja seikluskaamerat kuidagi siis ühildada ei kannata?

T200M ´64, Dnepr "KutuPiilu" ´72, NTV 650 Revere ´91, XT1200ZE "Hambutu" '18
Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Black »

Vat see oli rumal küsimus. Natuke segane ka.

Kasutaja avatar

outlaw
Postitusi: 48
Liitunud: 05 Mär 2016, 20:32
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas outlaw »

Millist kuumuskindlat värvi kasutada? Tahaks enne kevadet grilli üle võõbata

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

ranel kirjutas:

Kas mõnel model käsi lausa erutusest värises, et saaks juba uueks teemaks ära splittida? :D

Tänan huvi tundmast, enamustel modedel värisevad käed pidevalt erutusest ning teemade poolitamine-jagamine on nende elu tähetund. Õnneks on piisavalt kasutajaid, kes mingil arusaamatul põhjusel usuvad, et foorumis peaks olema üksainus suur ja lõputu megateema. :-||| (togi)

Kui tõsisemal ilmel rääkida siis vaata modereerimisele nii: sellel kui sina siin koos semudega purjus peaga nurka kusesid, seejäel palja m*nniga laual tantsisid ning selle käigus laelambi ja lae sitaga kokku määrisid ning lõpetuseks pulli pärast elutuppa surnud lehma tirisite, koristas keegi ilma silmatorkava vingumiseta selle laga ära. Täiesti ilma osatava toonita. Teiseks, moderaatori tööriistad pärinevad oma kasutajamugavuselt ja loogikalt kusagilt eelmise kümnendi algusest. Analoogina: proovi endale ette kujutada, et kogu sinu tänane graazi tööriistvalik koosneks vene ajal poes saadaolevatest tööriistadest. Seega põhiliselt kirvest, suurest haamrist ja rasplist.
Me oleme tänulikud, kui sa viga märkasid ja sellest teada andsid ning seda tänulikumad, kui sa viitsid seda teha toonil nagu sind tegelikult ka huvitas. :) :bsmile:

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas ranel »

Macintosh kirjutas:
Spoiler
ranel kirjutas:

Kas mõnel model käsi lausa erutusest värises, et saaks juba uueks teemaks ära splittida? :D

Tänan huvi tundmast, enamustel modedel värisevad käed pidevalt erutusest ning teemade poolitamine-jagamine on nende elu tähetund. Õnneks on piisavalt kasutajaid, kes mingil arusaamatul põhjusel usuvad, et foorumis peaks olema üksainus suur ja lõputu megateema. :-||| (togi)

Kui tõsisemal ilmel rääkida siis vaata modereerimisele nii: sellel kui sina siin koos semudega purjus peaga nurka kusesid, seejäel palja m*nniga laual tantsisid ning selle käigus laelambi ja lae sitaga kokku määrisid ning lõpetuseks pulli pärast elutuppa surnud lehma tirisite, koristas keegi ilma silmatorkava vingumiseta selle laga ära. Täiesti ilma osatava toonita. Teiseks, moderaatori tööriistad pärinevad oma kasutajamugavuselt ja loogikalt kusagilt eelmise kümnendi algusest. Analoogina: proovi endale ette kujutada, et kogu sinu tänane graazi tööriistvalik koosneks vene ajal poes saadaolevatest tööriistadest. Seega põhiliselt kirvest, suurest haamrist ja rasplist.
Me oleme tänulikud, kui sa viga märkasid ja sellest teada andsid ning seda tänulikumad, kui sa viitsid seda teha toonil nagu sind tegelikult ka huvitas. :) :bsmile:

No aga tehke siis eraldi teema "Mitte nii päris rumalad küsimused". Iga pisiasja tõttu on natuke imelik eraldi teemat teha. Natuke naljakas juba, kuidas iga pisemgi küsimus maandub eraldi teemana :D

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

stev666
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Mär 2008, 21:48
Tsikkel: SUZUKI M1800R&HondaVTX1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 25 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas stev666 »

ranel kirjutas:

Kas mõnel model käsi lausa erutusest värises, et saaks juba uueks teemaks ära splittida? :D

Vanematel Mootorsaani selised on sellised pumbad

dr800 2x
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas simp »

ranel kirjutas:

No aga tehke siis eraldi teema "Mitte nii päris rumalad küsimused". Iga pisiasja tõttu on natuke imelik eraldi teemat teha. Natuke naljakas juba, kuidas iga pisemgi küsimus maandub eraldi teemana :D

Sellisest "mitte nii päris rumalad küsimused" teemast ei ole võimalik midagi hiljem üles leida.

Ideepoolest võiks muidugi jah kõik teemad kokku lükata ja kaks tükki asemele teha. "rumalad küsimused" ja "mitte nii rumalad küsimused".

Näidispostituseks "mitte nii ..." teemasse sobiks, "kes tahaks mu vana jaaaava ära osta?"

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

ranel kirjutas:

No aga tehke siis eraldi teema "Mitte nii päris rumalad küsimused". Iga pisiasja tõttu on natuke imelik eraldi teemat teha. Natuke naljakas juba, kuidas iga pisemgi küsimus maandub eraldi teemana :D

Miks imelik?
Meil puudub selline olukord, kus internet või foorum saab ootamatult täis ning me peame kõik teemad ühte kokku zippima. Seega ei saabu sinu ukse taha vihased moded, sest "sa raisk võtsid viimase vaba koha foorumis ära kuhu oleks saanud midagi kasulikku postitada". Rumalate ja segaste küsimuste teema on mõeldud juhuks, kui sa pole kindel selles, mida sa küsid või sinu küsimusel puudub väärtus või huvi ülejäänute jaoks ning millele laekub tõenäoliselt üks vastus.

simp kirjutas:

Ideepoolest võiks muidugi jah kõik teemad kokku lükata ja kaks tükki asemele teha. "rumalad küsimused" ja "mitte nii rumalad küsimused".

Siis peab tegema kindlasti ka teema "üldse mitte nii rumalad küsimused" ja "mõnevõrra mõistlikud küsimused". Kuigi ma saan aru, et sinna viimasesse väga küsimusi ei tule, sest lihtsam on oma küsimus ette rumalaks tembeldada siis vähemalt keegi ei irise, et lolle küsimusi esitatakse.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Bandit
Mode
Postitusi: 942
Liitunud: 13 Juul 2011, 17:27
Tsikkel: SV1000s // TigerXRx
Asukoht: TLN
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Bandit »

see onepage süsteem hakkab vaikselt igale poole levima.

Oman parempoolse lenksuga mootorratast.
O: Sinu katkise ratta. PSi.

joel
Postitusi: 1798
Liitunud: 06 Apr 2005, 18:52
Asukoht: Tartu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 109 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas joel »

Siis võiks foorumi juba IRC kanali logiks muuta. Tehniliselt oluliselt lihtsam teostada ka. :-|||

Joel
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

See logi on juba olema, kas päises mChat kujul (kus käib enamasti üksi vestlemas Krl) ja Telegami kanal kus saab jooksvalt lora ajada millelst iganes
(viewforum.php?f=101)

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”