Rumalad või segased küsimused jms

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Viimasel keti neetimisel juhtus sama asi,miskipärast jäi jäigem kui teised lülid.Teoreetiliselt ei oleks tohtinud juhtuda sest pressitud DID kett ja DID keti neetijaga.Pagan teab,olen aeg-ajalt silma peal hoidnud muutusi pole ja mingeid häälitsusi ka ei tee.



Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

ega seal midagi erilist juhtuda ei saagi, kui just lüli päris kinni ei ole, nii et näpu vahel enam painutada ei jõuagi. eks neetimisel ole need needid liiga tugevalt kinni vajutatud ja siis nii ongi. temperatuurid mõjuvad ehk ka. külm kett on needitud, pikalt töötades keti temp tõuseb ikka päris oluliselt ja kui samal ajal ilmad õues ka veel väga soojad (nagu need paar päeva meil siin eestis praegu on) siis kett läheb ikka mingi 50 kraadini täitsa vabalt, ilmselt ka üle selle. ei tea muidugi täpselt kui palju see paisumine seal mõjutab aga eks midagi ikka..


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

kas sul kütusefilter on seaö kuskil? kütas muidu on vaba pealejooksuga kuidagi või pumbaga?

Kasutaja avatar

sinilind123
Postitusi: 1038
Liitunud: 08 Apr 2008, 21:45
Tsikkel: TransAlp ja Africa Twin
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas sinilind123 »

will111 kirjutas:

kas sul kütusefilter on seaö kuskil? kütas muidu on vaba pealejooksuga kuidagi või pumbaga?

Kuna mul pump suri ära (ootan uut pumpa praegu), siis sai vaba voolu peale pandud. Aga varasemalt on tõestanud ta, et vaba vooluga sõitis kenasti. Paagisõelad olid ilusad puhtad, küttefiltrit pole vahetanud, aga kütus voolab uhke solinaga läbi filtri, kui voolik lahti võtta karpa juurest, et seda ei kahtlustaks.

Honda Dio 50ccm 1990a - Honda Mtx125R 1989a - Honda XL 600V Transalp 1987a - Suzuki GSF 1200 Bandit 1996a - Honda XRV 750 Africa Twin 1990a - Kawasaki zxr 750 1990a

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

mhm, nujah siis vast tõesti. see toore peale tõmbamine nagu viitaks natuke mingit laadi kütuse mitte-väga-hästi kätte saamisele, või siis minimaalsel juhul lihtsalt karpaga seotud probleemile. samas ega täpsemalt ei oska midagi rohkem pakkuda ka. natuke sarnane probleem oli kunagi endal, aga teise rattaga ja kõik mured lahendas paagisisese filtri ära puhastamine

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Krl »

franz125 kirjutas:

Viimasel keti neetimisel juhtus sama asi,miskipärast jäi jäigem kui teised lülid.Teoreetiliselt ei oleks tohtinud juhtuda sest pressitud DID kett ja DID keti neetijaga.Pagan teab,olen aeg-ajalt silma peal hoidnud muutusi pole ja mingeid häälitsusi ka ei tee.

Värske õlitamine ei muutnud midagi.
Tundub, et see hääl ikkagi pigem kuskilt sidurist, või krt teab kust.
Kuulda vaid siis, kui kerge vedu taga ja kiirus 50+, Kui gaas maha lasta, või sidur lahutada, saabub vaikus.

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas ranel »

Spoiler
Krl kirjutas:
franz125 kirjutas:

Viimasel keti neetimisel juhtus sama asi,miskipärast jäi jäigem kui teised lülid.Teoreetiliselt ei oleks tohtinud juhtuda sest pressitud DID kett ja DID keti neetijaga.Pagan teab,olen aeg-ajalt silma peal hoidnud muutusi pole ja mingeid häälitsusi ka ei tee.

Värske õlitamine ei muutnud midagi.
Tundub, et see hääl ikkagi pigem kuskilt sidurist, või krt teab kust.
Kuulda vaid siis, kui kerge vedu taga ja kiirus 50+, Kui gaas maha lasta, või sidur lahutada, saabub vaikus.

Kui õigesti meelde tuleb, siis hiljaaegu küsisid veel nõu siit foorumist, et kuidas õli vahetada. Ehk oleks sul targem oma rattaga minna mõne pädevama inimese juurde, kes vb ka mõned uued trikid selgeks õpetab. See ehku peale pakkumine võib päris kulukaks minna, kui midagi arvamiste baasil reaalselt tegema ka hakkad.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Krl »

Spoiler
ranel kirjutas:
Krl kirjutas:
franz125 kirjutas:

Viimasel keti neetimisel juhtus sama asi,miskipärast jäi jäigem kui teised lülid.Teoreetiliselt ei oleks tohtinud juhtuda sest pressitud DID kett ja DID keti neetijaga.Pagan teab,olen aeg-ajalt silma peal hoidnud muutusi pole ja mingeid häälitsusi ka ei tee.

Värske õlitamine ei muutnud midagi.
Tundub, et see hääl ikkagi pigem kuskilt sidurist, või krt teab kust.
Kuulda vaid siis, kui kerge vedu taga ja kiirus 50+, Kui gaas maha lasta, või sidur lahutada, saabub vaikus.

Kui õigesti meelde tuleb, siis hiljaaegu küsisid veel nõu siit foorumist, et kuidas õli vahetada. Ehk oleks sul targem oma rattaga minna mõne pädevama inimese juurde, kes vb ka mõned uued trikid selgeks õpetab. See ehku peale pakkumine võib päris kulukaks minna, kui midagi arvamiste baasil reaalselt tegema ka hakkad.

Jah.
Kui ma millegi vahetamiseks siit laenu tulen nuruma, siis soovitan seda veelkord meelde tuletada.

Kasutaja avatar

Heikik
Postitusi: 411
Liitunud: 23 Mär 2015, 11:31
Tsikkel: lenksuga
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Heikik »

Kas keegi teab Rakvere või laiemalt, Lääne-Virumaa kandis soovitada usaldusväärset autoremonditöökoda? Sellist, kus arvele ei mõelda asju lisaks (õhust) välja, kus kindlustusjuhtumi puhul ei taheta värvida ainult poolt keredetaili või kus kallist varuosa külge kruttimise käigus ära ei lõhuta? Olen muidu isetegija, aga vahel väga harva, kui nt mõnda eritööriista on vaja või aega on liiga vähe, tahaks rahuliku südamega lasta midagi kellelgi teisel ka ära teha. Mu iroonilises küsimuses olid kahjuks näited erinevate Rakvere autoremondiettevõtete tööst.

Täna lisandus juhtum, kus piduritorude vahetuse käigus veeti toru liikuva silladetaili trajektoorile ja arvati, et nii ongi ok. Ja ma ei tee nalja.

CBR900RR --> ER-6F --> 636 Ninja --> CBR1000RR --> 650MT --> Tiger 800 XC

Rasmusk
Postitusi: 214
Liitunud: 16 Apr 2015, 22:35
Tsikkel: Honda VFR1200x DCT Crosstourer
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Rasmusk »

Heikik kirjutas:

Kas keegi teab Rakvere või laiemalt, Lääne-Virumaa kandis soovitada usaldusväärset autoremonditöökoda? Sellist, kus arvele ei mõelda asju lisaks (õhust) välja, kus kindlustusjuhtumi puhul ei taheta värvida ainult poolt keredetaili või kus kallist varuosa külge kruttimise käigus ära ei lõhuta? Olen muidu isetegija, aga vahel väga harva, kui nt mõnda eritööriista on vaja või aega on liiga vähe, tahaks rahuliku südamega lasta midagi kellelgi teisel ka ära teha. Mu iroonilises küsimuses olid kahjuks näited erinevate Rakvere autoremondiettevõtete tööst.

Täna lisandus juhtum, kus piduritorude vahetuse käigus veeti toru liikuva silladetaili trajektoorile ja arvati, et nii ongi ok. Ja ma ei tee nalja.

Mina olen käinud oma rattaga MP Motors OÜ töökojas. Senini on kõik asjad kenasti tehtud saadud.

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas ranel »

XL600V. Muudetud ülekanne 15/47 pealt 15/42 peale. Originaalis kett 118 lüli 525, programm pakkus 114 lüli ja selle järgi sai ka motopoest tellitud.
Kas see on sobiv kett või mitte? Nadi oleks pakk lahti kiskuda ja siis tõdeda, et ei sobigi peale. Sõber tellis sama süsteemi järgi, aga eile kui ta peale hakkas panema, siis endurole sobivat ketilõtku sealt kätte ei saanud, vaid tundus pigem selline 1-2 cm, kui sedagi. Tal oli 16/46 pealt 16/40 peale ning kett 124 pealt 118 peale.

Viimati muutis ranel, 17 Aug 2017, 14:43, muudetud 1 kord kokku.
http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Ka see mõne lüli hinnavahe on seda "programmi" väärt :?:
Lühemaks saab alati teha.....

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!


morse
Postitusi: 1378
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 213 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas morse »

ranel kirjutas:

XL600V. Muudetud ülekanne 15/47 pealt 15/42 peale. Originaalis kett 118 lüli 525, programm pakkus 114 lüli ja selle järgi sai ka motopoest tellitud.
Kas see on sobiv kett või mitte? Sõber tellis sama süsteemi järgi, aga eile kui ta peale hakkas panema, siis endurole sobivat ketilõtku sealt kätte ei saanud, vaid tundus pigem selline 1-2 cm, kui sedagi. Tal oli 16/46 pealt 16/40 peale ning kett 124 pealt 118 peale.

Mina olen alati pikema keti saanud ja vahetuse käigus parajaks lõiganud. Minu jaoks murevabam lahendus.

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas ranel »

yeekim kirjutas:

Ka see mõne lüli hinnavahe on seda "programmi" väärt :?:
Lühemaks saab alati teha.....

edu

Asjalik vastus oleks siiski etem, kui targutamine. Programm oli poes olev tootja programm, mitte mu enda otsitud kalkulaator. Praegu tahakski teada, et kas on põhjust muretsemiseks või mitte.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük

morse
Postitusi: 1378
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 213 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas morse »

ranel kirjutas:
yeekim kirjutas:

Ka see mõne lüli hinnavahe on seda "programmi" väärt :?:
Lühemaks saab alati teha.....

edu

Asjalik vastus oleks siiski etem, kui targutamine. Programm oli poes olev tootja programm, mitte mu enda otsitud kalkulaator. Praegu tahakski teada, et kas on põhjust muretsemiseks või mitte.

Mina sellesmõttes muretseks, et võtaks paar lüli rohkem. Eriti nadi oleks kui üks lüli puudu jääb. Arvestuslikult mahavisatud 50.- Euri ju...
edit: mahavisatud raha osas oli mul error: sa võid ju isegi oma tsikli (tutika) veovõlli laagri hoopis õhtale saata ja jumal teab mida veel.

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas ranel »

morse kirjutas:
ranel kirjutas:
yeekim kirjutas:

Ka see mõne lüli hinnavahe on seda "programmi" väärt :?:
Lühemaks saab alati teha.....

edu

Asjalik vastus oleks siiski etem, kui targutamine. Programm oli poes olev tootja programm, mitte mu enda otsitud kalkulaator. Praegu tahakski teada, et kas on põhjust muretsemiseks või mitte.

Mina sellesmõttes muretseks, et võtaks paar lüli rohkem. Eriti nadi oleks kui üks lüli puudu jääb. Arvestuslikult mahavisatud 50.- Euri ju...
edit: mahavisatud raha osas oli mul error: sa võid ju isegi oma tsikli (tutika) veovõlli laagri hoopis õhtale saata ja jumal teab mida veel.

Vales mõõdus ketti ikka peale ei paneks. Lihtsalt asja ümber vahetada on oluliselt lihtsam vajadusel, kui olen säilitanud kaubandusliku välimuse.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Pane uuele konfigile vana kett peale ning loe ära, mitu lüli vaja on.
Arvesta, et vana kett on ka kulumisega naaaaatukene pikem aga erilist rolli see ei mängi.

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Krl »

kellelgi kunagi tuulest tingituna, kinnitamata kiiver sõites peast on lennanud?

Viimati muutis Krl, 20 Aug 2017, 16:48, muudetud 1 kord kokku.

morse
Postitusi: 1378
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 213 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas morse »

Krl kirjutas:

kellelgi kunagi tuulest tingituna, kinnitamata kiiver sõites peas on lennanud?

Kui kiiver nii lohvalt peas istub, siis kukkudes oleks isegi kinnitatud rihmaga oht suur...

Aga klaasi on mul küll lahti rebind, kui suurel kiirusel pead keerasin...


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

Ei ole lennanud, jube kõva tuul peab see ikka olema. Kuigi loksuva, viletsa kiirvi ja pea kiire sõidu ajal mingisse imelikku asendisse painutamise tagajärjel võiks selline asi teoreetiliselt isegi jkuhtuda

Kasutaja avatar

Kalmer
Postitusi: 546
Liitunud: 15 Aug 2007, 18:20
Tsikkel: Intruder1500
Asukoht: Koeru
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Kalmer »

Hooaja lõpetamist pärnus ei toimu??

https://saunakuut6.webnode.com/trip-advisor/
Parimad Järvamaa saunad,kümblustünnid rendiks.
Viis8172566

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas franz125 »

will111 kirjutas:

Ei ole lennanud, jube kõva tuul peab see ikka olema. Kuigi loksuva, viletsa kiirvi ja pea kiire sõidu ajal mingisse imelikku asendisse painutamise tagajärjel võiks selline asi teoreetiliselt isegi jkuhtuda

Klaasi taga peidus olles hakkab hõrendus päris hästi potti peast tõstma. 8)

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1486
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 107 korda
Tänatud: 64 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

Kalmer kirjutas:

Hooaja lõpetamist pärnus ei toimu??

hooaja_lõpetamine.jpg
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Kalmer kirjutas:

Hooaja lõpetamist pärnus ei toimu??

Hooaega pole vaja lõpetada, see saab osadel sõitjatel sujuvalt sõltuvalt ilmast ise ümber ja mõnedel üksikutel kestab aastaringi.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

joel
Postitusi: 1798
Liitunud: 06 Apr 2005, 18:52
Asukoht: Tartu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 109 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas joel »

Krl kirjutas:

kellelgi kunagi tuulest tingituna, kinnitamata kiiver sõites peast on lennanud?

https://youtu.be/uEd5YhLAfyE?t=1m55s

Joel
Kasutaja avatar

indumen
Postitusi: 1061
Liitunud: 01 Apr 2008, 09:23
Tsikkel: Yamaha MT-10, 2017
Asukoht: Tallinn / Imavere
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 41 korda
Kontakt:

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas indumen »

kas õhtuste sõitude orgunnimine on facebooki kolinud või on veel foorumis mõni selline teema peidus, kunagi ammu ammu mäletan oli vähemalt sarnane " otsin sõidukaaslast Tallinnas" vms, "biker date" on teine teema :P

98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature

kontakt nr. +372 52 58 244
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

indumen kirjutas:

kas õhtuste sõitude orgunnimine on facebooki kolinud või on veel foorumis mõni selline teema peidus, kunagi ammu ammu mäletan oli vähemalt sarnane " otsin sõidukaaslast Tallinnas" vms, "biker date" on teine teema :P

Teema on olemas ja aeg-ajalt ka keegi orgunnib midagi. Hardcore sõitjad on 90% ulatuses kolinud gruppi Tallinna Sõitjad (kinnine grupp). Algajad, ebkindlad ja muidu rahulikud sõitjad sõidavad vist üksi ja isepäi.

"... sõidukaaslast Tallinnas 2017"
viewtopic.php?f=67&t=102042&p=787597

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas ranel »

Givi E360 murdus ära sisemine metallitükk, mis hoiab kohvrit raami küljes. On see üldse taastatav või ainus lahendus nüüd poldiga hakata raami külge kinnitama? Murdunud osa alles pole.

Peaks olema selline.
Pilt

Aga on selline.

Pilt

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Alterjor
Postitusi: 280
Liitunud: 29 Okt 2015, 18:32
Tsikkel: T7
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 35 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Alterjor »

Siit peaksid leidma jupi koodi ja viimati Motodepoo tarnis nädalaga kohale, küll teise jupi. Hind oli väga mõistlik.

http://www.givi.ca/en/replace_detail.php?val=20

HRRRRR, click click, tock tock, HHHHHH, ZIIIIIII POK POK POK!

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas ranel »

Piipz kirjutas:

kuid kas "tavalisi" liikumisandureid ka on, mis ei mõõda kehasoojust, vaid lihtsalt objektide liikumist? Autodes on mahuandurid, kas midagi sarnast?

Jah. Ultrasonic/kaugusandur on märksõna. Aga neil on veel rohkem hädasid. Absoluutselt iga kukkuv/liikuv ese/putukas paneb alarmi tööle ning tegelikult saab isegi ala läbi kõndida, kui teed seda hästi aeglaselt. Lisaks heli mitte tagasi peegeldavad objektid samamoodi petavad ära.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”