Rumalad või segased küsimused jms

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

reimps kirjutas: 07 Dets 2018, 18:51
Spoiler
Madlobster kirjutas: 07 Dets 2018, 16:51

Uut ägedat seinakalendrt hakkab varsti vaja minema.
Kellelgi midagi silma jäänud kuskilt?

Ps ei pea ainult tsiklitest olema :D

https://kassideturvakodu.ee/pood/

Saad oma panuse anda kodutute kasside päästjatele ja juba sealsamas koduootavatele kassidele ka. Ma suvel ühe ägeda tüübi sealt sain näiteks :)

See on kindlasti ilus mõte aga kahjuks on mul kassiallergia :(



Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

reimps

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas reimps »

Kalendrist ei saa sa mingit allergilist reaktsiooni, pane see 7 või 10 euri magama ja saad väga ilusa kalendri, lisaks oled head teinud :)


VKask
Postitusi: 18
Liitunud: 04 Juun 2014, 22:04
Tsikkel: Monster 620/S4R
Asukoht: Viljandimaa
Tänatud: 5 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas VKask »

Detsembri kalender on siin: https://boobychristmas.com/

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Black »

VKask kirjutas: 08 Dets 2018, 11:08

Detsembri kalender on siin: https://boobychristmas.com/

Ei lase, rsk, kõiki šokolaade korraga nahka pista. :(

Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Rumalad, segased või geniaalsed mõtted.

Lugemata postitus Postitas Vint »

Kas on olemas Adblockerit, nutimoblale? Põhimõttelt sarnast nagu arvutis, millega saab konkreetselt teatud bännerid jms ära killida.

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Rumalad, segased või geniaalsed mõtted.

Lugemata postitus Postitas Black »

Kui nutimobla on Androidiga, siis Adaway, Adguard, Blokada.

Kasutaja avatar

argoa
Postitusi: 331
Liitunud: 05 Apr 2007, 01:31
Tsikkel: V-Strom
Asukoht: Tartumaa
Tänanud: 21 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Rumalad, segased või geniaalsed mõtted.

Lugemata postitus Postitas argoa »

Blokada vast mõnnaim, töötab ka muudele äppidele kui brauser.

Riga 12, Minsk 125, CŽ 250, Planeta 5, Yamaha XJ900F, Suzuki DL650 V-Strom
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Rumalad, segased või geniaalsed mõtted.

Lugemata postitus Postitas simp »

Vint kirjutas: 08 Dets 2018, 12:16

Kas on olemas Adblockerit, nutimoblale? Põhimõttelt sarnast nagu arvutis, millega saab konkreetselt teatud bännerid jms ära killida.

kasuta browserina firefoxi. Toetab samu pluginaid mis arvuti versioon. (ublock origin jne...)

  • on see, et saad sama filtrinimekirja kasutada.
Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Rumalad, segased või geniaalsed mõtted.

Lugemata postitus Postitas Vint »

Ausaltöelda ma pole jõudnud katsetada veel. Küllap siis kui järjekordselt satun mingi reklaame täis lehele või ilutseb suurelt tekst, asukoha vajalikusest, küpsistest ja krt teab millest. Ebavõrdne kohtlemine. Läpakaga sirvides on palju rohkem valikuvõimalusi.
( Näiteks delfi uudised. Operaga käskis blockeri välja lülitada, kohe esilehel. Ei saa isegi pealkirju lugeda. Arvutiga seda ei näe. )

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Rumalad, segased või geniaalsed mõtted.

Lugemata postitus Postitas Black »

Ma vist kolisin mingi aeg tagasi moblas FF pealt Operale just seepärast, et Delfi või miski ei nõustunud FF + Ublockiga sisu näitama.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Rumalad, segased või geniaalsed mõtted.

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Diiselsoojapuhuril on leek liiga pikalt väljas ja vahepeal "köhib" suitsu välja, aeg-ajalt isegi viskab leegi kustu.
Düüsi puhusin läbi, pumba filter on täiesti puhas. Elektroodide vahe on 3.5mm nagu peab, kõik on timm.
Ei näe, et midagi kusagil reguleerida annaks, on ainult sisse-väljalülitusnupp.
Ainuke asi, mida ma ise hetkel kahtlen, on kütus, mis on üle aasta sees olnud, kas see on äkki pahaks läinud?

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Rumalad, segased või geniaalsed mõtted.

Lugemata postitus Postitas Black »

Ma olen alati mõelnud, et kuidas keegi pikemat aega diiselpuhuriga köetud ruumis olla saab? Sõbral oli kunagi autopesula ja seal algul diiselpuhur, ma sain sealt poole tunniga korraliku peavalu (puhur oli igati töökorras). Hiljem läks puuküttele üle, kuna ta ise ka seda pikalt ei seedinud. Isegi gaasipuhur tekitab suht vastikult niiske ja hapnikuvaese keskkonna, kuigi diiselpuhurist kordades etem. Kütteseadmel peaks olema siiski soojusvaheti ja suitsugaas peaks ruumist kohe välja minema. Imestan, et need diiselpuhurid üldse lubatud on.


Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Rumalad, segased või geniaalsed mõtted.

Lugemata postitus Postitas Sciev »

Kas seal on vahetatav düüs, nagu katelde põletitel (näide: https://kytteseadmed.ee/wp-content/uploads/duus1.jpg )? Kui võimas puhur? Väiksema võimsuse puhul düüsi ava on nii peen, et juuksekarva tükk võib ära ummistada ja küljes oleva filtri avad on ka ülipeened. Kui võimalik, siis uus düüs panna. Seal peaks ilmselt ka kütusepump olema, ei tea kuidas selle poolt antava rõhuga lood on.


Holms
Postitusi: 309
Liitunud: 06 Apr 2006, 13:42
Tsikkel: VN 1500 MS
Asukoht: Mulgimaa
Tänatud: 1 kord

Re: Rumalad, segased või geniaalsed mõtted.

Lugemata postitus Postitas Holms »

Oled kindel, et seal pihusti ees mingit lisafiltrit(sõela) ei ole? Kunagi oli kuivatiga sama jant, et filtrid puhtad (kaheastmeline traktori filter), pihustit mitu korda läbi puhutud aga vahel viskas suitsupahvakaid, või kustutas üldse leegi ära. Kuna ilm oli ka külm ja vihmane ning kütus paar aastat vaadis seisnud, siis sai kõike seda kahtlustatud. Ei aidanud ka uus küte. Lõpuks leidsin stutsi seest, mille külge pihusti käis, veel ühe sõelfiltri. Peale selle puhastamist käis nagu Antsu viiul.

Loom kõnnib, mees sõidab
IZ->...->VX 800..->VN 1500 MS
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Rumalad, segased või geniaalsed mõtted.

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Black kirjutas: 17 Dets 2018, 22:11

Ma olen alati mõelnud, et kuidas keegi pikemat aega diiselpuhuriga köetud ruumis olla saab? Sõbral oli kunagi autopesula ja seal algul diiselpuhur, ma sain sealt poole tunniga korraliku peavalu (puhur oli igati töökorras). Hiljem läks puuküttele üle, kuna ta ise ka seda pikalt ei seedinud. Isegi gaasipuhur tekitab suht vastikult niiske ja hapnikuvaese keskkonna, kuigi diiselpuhurist kordades etem. Kütteseadmel peaks olema siiski soojusvaheti ja suitsugaas peaks ruumist kohe välja minema. Imestan, et need diiselpuhurid üldse lubatud on.

Mul on garaazhiuks pmst pärani lahti. See otseselt ei küta ruumi, vaid teeb seal töötamise külmaga talutavamaks.
Kindlasti ei pane ma ennast koos selle puhuriga kuskile tuppa kinni :)
Ja kui ta korralikult põleb, pole diislihaisugi.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Rumalad, segased või geniaalsed mõtted.

Lugemata postitus Postitas Piipz »

@[mention]Sciev[/mention] 13kw puhur on ja täpselt selline düüs.

Aga nüüd avastasin, et pumba küljes on mingi kruvikaga reguleeritav kruvi ja rõhu mõõtmise port.
Manualis pole sellest juttugi, kuid juu-tuub ütleb, et sinna tuleb manomeeter külge panna ja rõhk üle kontrollida, et kas seda on palju või vähe.
Ja et mul ei tohi niimoodi üldse leeki välja visata, ots peab olema kirsipunane, mitte erekollane, nagu mul, leek väljas.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Rumalad, segased või geniaalsed mõtted.

Lugemata postitus Postitas Sciev »

13 kw puhuril ilmselt on mingi suurusjärgus u. 0,5 USgal/h düüs. See düüs on nii väike, et puhastamisega pole mõtet vaeva näha, võib asja hullemakski teha. Düüsi otsas on sõel ka, seda samuti ei pruugi saada edukalt puhtaks. Düüs koos küljes oleva filtriga maksab kuni u. 15 eur. Pumba küljest saab jah rõhku reguleerida ja olenevalt pumbast võib seal sees olla ka filter veel. Kui saad, pane pumbast pilt. Äkki selline? http://5.imimg.com/data5/IA/DB/MY-28486 ... 50x250.jpg Manomeetri ühendamise kohti on 2, ühest saab mõõta rõhku survepoolelt ja teisest imemispoolelt. Rõhu mõõtmiseks ja reguleerimiseks üldiselt manomeeter ühendatakse sellise asja abil, sealt saab siis õhu ka välja lasta, mis paratamatult pumpa satub kui kork küljest keerata: https://images-na.ssl-images-amazon.com ... L1280_.jpg

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas bitter »

Kas CSGO, GTA jm mängude mängimisel kõrvaklappidega annab 7.1 surround sound midagi juurde võrreldes tavaliste stereo klappidega? Ma tean mis surround sound on aga ma ei mängi. Jõuluvaja kotti vaja midagi sokutada.

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas ranel »

bitter kirjutas: 18 Dets 2018, 11:03

Kas CSGO, GTA jm mängude mängimisel kõrvaklappidega annab 7.1 surround sound midagi juurde võrreldes tavaliste stereo klappidega? Ma tean mis surround sound on aga ma ei mängi. Jõuluvaja kotti vaja midagi sokutada.

CS:GO jah.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Rumalad, segased või geniaalsed mõtted.

Lugemata postitus Postitas ranel »

Black kirjutas: 17 Dets 2018, 22:11

Ma olen alati mõelnud, et kuidas keegi pikemat aega diiselpuhuriga köetud ruumis olla saab? Sõbral oli kunagi autopesula ja seal algul diiselpuhur, ma sain sealt poole tunniga korraliku peavalu (puhur oli igati töökorras). Hiljem läks puuküttele üle, kuna ta ise ka seda pikalt ei seedinud. Isegi gaasipuhur tekitab suht vastikult niiske ja hapnikuvaese keskkonna, kuigi diiselpuhurist kordades etem. Kütteseadmel peaks olema siiski soojusvaheti ja suitsugaas peaks ruumist kohe välja minema. Imestan, et need diiselpuhurid üldse lubatud on.

Korraliku peavalu saab jah, kui just uksed aknad pärani pole. Ise sama kogenud ja üritan pigem elektriga aegsasti soojaks ära kütta, kui sooja diislivingu sees olla.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

xin
Postitusi: 62
Liitunud: 04 Aug 2010, 11:45
Tsikkel: xt660x
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Rumalad, segased või geniaalsed mõtted.

Lugemata postitus Postitas xin »

Ma olen mõnda aega täheldanud juutuubis hiina Webasto koopiaid, mis garaazi kütmiseks kasutatakse.
Ehk on keegi proovinud ja tahab kommenteerida: https://www.aliexpress.com/w/wholesale- ... eater.html

Kiisu 600, Suksu 1000, Örr 660
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Rumalad, segased või geniaalsed mõtted.

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Aga need aparaadid tõesti töötavad lõhnatult ja sisuliselt hääletult:
https://www.soojuskiirgur.ee/infrapuna- ... rgur-ahjud
Pilt

Ma ei tea, mis imevalemiga see nii töötab (vast on ikka mingid filtrid vahel), kuid olen sellisega ühes ruumis viibinud ja täiesti bueno masin.
Miks mul seda pole, on hind :(

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Rumalad, segased või geniaalsed mõtted.

Lugemata postitus Postitas Black »

Neil tundub miski katalüsaator vahel olevat?

weltem01.png
weltem01.png (121.83 KiB) Vaadatud 3393 korda

Omal ka tegelikult aktuaalne teema, kuna vaja üks Tammsaare garaažiboks talvel aegajalt enamvähem talutavalt soojaks ajada. Seni 2kW puhurit ja/või õliradikat kasutanud, aga voolumõõtja hakkab ikka liiga usinalt kerima... Erilist soojustust ju ka pole, õnneks pole siiski otsaboks. Mõelnud ka miski gaasi- või diiselbursuika peale. Keegi siin pakkus vahepeal gaasi-Junkersit tasuta ära anda, siis liikus mõte, et viskaks selle seinale, radikas sinna kõrvale, tsirkulatsioonipump, väike paisupaak, termostaat ja olemas. Asbest-venttoru läheb juba katusest välja, see kannataks gaasiboileri supiauru suure varuga ära (mitte, et nõuetekohane oleks...). Gaasi peaks muidugi ballooniga (Lätist? :D)tooma.

xin kirjutas: 18 Dets 2018, 12:27

Ma olen mõnda aega täheldanud juutuubis hiina Webasto koopiaid, mis garaazi kütmiseks kasutatakse.
Ehk on keegi proovinud ja tahab kommenteerida: https://www.aliexpress.com/w/wholesale- ... eater.html

Päris huvitav. Neil paistab eraldi suitsutoru olevat. 5kW ja 0,64L/h kõlab päris hästi.


reimps

Re: Rumalad, segased või geniaalsed mõtted.

Lugemata postitus Postitas reimps »

A mul on siuke rumal, segane ja geniaalne mõte - kõik ajavad selle teema lollide küsimsute teemaga segi ju. Peksaks kõik siiapostitajad tagasi rumatesse küsimustesse ja jätaks siia ikka head või "head" mõtted.


Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Rumalad, segased või geniaalsed mõtted.

Lugemata postitus Postitas Sciev »

Black kirjutas: 18 Dets 2018, 13:41

Päris huvitav. Neil paistab eraldi suitsutoru olevat. 5kW ja 0,64L/h kõlab päris hästi.

Kütusekulu on võimsust arvestades loogiline küll. Asi on aga selles, et kui diiselkütust osta tanklahinnaga, tuleb elektripuhuri kasutamisega võrreldes kallim. Erimärgistatud kütuse puhul tuleks natuke odavam, aga sellega vist on kütmiseks kasutamiseks keerulised lood.

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Rumalad, segased või geniaalsed mõtted.

Lugemata postitus Postitas Black »

Kütmiseks ikka aktsiisivaba, jah. Mis seal keerulist? Tee peal ei sõida, siis võid ju kasutada.

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Rumalad, segased või geniaalsed mõtted.

Lugemata postitus Postitas franz125 »

5kw ei küta mingit garaaźi.Veokatel on sellise võimsusega kerod.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju


Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Rumalad, segased või geniaalsed mõtted.

Lugemata postitus Postitas Sciev »

Black kirjutas: 18 Dets 2018, 15:46

Kütmiseks ikka aktsiisivaba, jah. Mis seal keerulist? Tee peal ei sõida, siis võid ju kasutada.

Ametlikult ei või, kui peaks välja tulema, siis võimalik trahv füüsilisele isikule 1200 eur. Ise pole ostnud, väidetavalt tanklast selle ostmisel peab esitama ID kaardi. Kui ametlikult selliste aladega ei tegele, mille jaoks võib sinist kasutada (põllumajandus, kutseline kalapüük), siis võib teatud ametkonnal huvi tekkida miks on osetud. :roll:

franz125 kirjutas: 18 Dets 2018, 15:50

5kw ei küta mingit garaaźi.Veokatel on sellise võimsusega kerod.

Ühe tavalise garaaziboksi peaks ära kütma küll. On see võimeline ju kuu jooksul 460 L kütust ära põletama ehk teise võrdlusena kui elektripuhuriga 5 kw võimsusega pidevalt 24/7 kütta, siis elektrit kuluks 430 eur eest.

Viimati muutis Sciev, 18 Dets 2018, 16:02, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Rumalad, segased või geniaalsed mõtted.

Lugemata postitus Postitas Black »

Tunniga ehk -10°C > +10°C ei küta, aga saab ju lasta pikemalt käia.

Keegi oluliselt soojustamata garaaži gaasiahjuga on kütnud? Kuidas kulu võrreldes elektriga? Balloonigaaside orienteeruvad hinnad, kaardiga saab 10% alla. Või otsida kontakti Lätist vanade punaste balloonide toojatega?


janis
Postitusi: 729
Liitunud: 17 Dets 2004, 10:11
Tsikkel: Kawasaki GTR1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 6 korda

Re: Rumalad, segased või geniaalsed mõtted.

Lugemata postitus Postitas janis »

https://www.soojuskiirgur.ee/infrapuna- ... em-who-095

Kütan sellisega 50m2 töökoda. Kui tulen on ruumis 3C ja 30min saavutab 16C. Hea mugav kiirgur, seadistad sobiva temperatuuri kui see saavutatud lülitub automaatselt välja ja läheb uuesti tööle kui ruumi temperatuur seadistusest 2C madalamale langeb. Saab ka taimeriga kontrollida.
Ma kasutan ilma korstnata ja 8h töökojas toimetades ei ole vingu probleemi. Töökojas ventilatsioon ka muidugi. Max 1l/h tunnis peab paika.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”