Rumalad või segased küsimused jms

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

reimps kirjutas:

Kuidas vananevad esimese tsikli valimise soovitused? Mis algajate rattad muutuvad ajas? OK, tõsi, IZ ja Jawa pole enam teema, nende koha on võtnud Hornet.

Hornetite ja üldse igasuguste uunikuväärtusega karpamasinate soovitamine on eilne päev. 12+ aastat vana tsikkel hakkab jõudma oma kasuliku eluea lõpule. Sobiv ümberehitajatele toorikuteks ja retrosõpradele. Teiseks, ükskõik kui palju ma ka foorumit ei loeks siis algajate rattaid ei soovita meil keegi. Õige valik algajale on 300-500cc masin, mis jätab ruumi õppimiseks ja eksimiseks. Aga kuna kõik ostavad oma elu esimese ja viimase tsikli [iroonia] siis ainuke sobiv masin on 1000cc.

simp kirjutas:

Tihti on need probleemid lahendatud ühe suure 'megathread'iga. Umbes nagu siin see sama segaste küsimuste oma on.

Mhm, ja siis loed 10 lehekülge jahumist, mis sisaldavad suures osas Reimpsi nalju (mis kohati on päris naljakad) ja Urmase heietusi (kust on võimalik aru saada, et iga asja elus annab mingis aspektis veoautodega võrrelda) ning lisaks kindlasti ka paar lehekülge plära pööretest ja väänetest. Vabalt võib targemaks saada aga võib ka lollimaks muutuda. Hea näide on sideseadmete teema - seal on 3 lehekülge BT teemalisi tehnoloogia arutlusi (meie sinuga oleme suures osas süüdlased) no kes kurat viitsiks takkajärgi seda jahu lugeda.

Aga kokkuvõtlikult. Millised teemad siis üldse foorumis OK on? Kõigest on justkui korra räägitud (meil on siin kokku 500K teemat). Kas anname foorumi raamatuna välja ja teeme siia veebipoe selle raamatu müügiks?
Kui tõsiselt rääkida siis alati on võimalik teemat ignoreerida aga samas on ka võimalik nuriseda, et kuradi noobid, isegi otsida ei viitsi. Ma olen aru saanud, et meil siin on suhtluskeskond. No siis suhtlemegi - igaüks omalt tasandilt - Reimps teeb nalja, Urmas räägib veoautodest ja ülejäänud kisklevad selle üle, kas parem on karpa või pritsung ning kas rohkem vääanet on parem, kui rohkem kilovatte.



🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Krl »

Macintosh kirjutas:

..mis sisaldavad suures osas Reimpsi nalju (mis kohati on päris naljakad) ja Urmase heietusi (kust on võimalik aru saada, et iga asja elus

Peamine nali on see, et ta soovitab esimeseks rattaks ainuõige valikuna lombaka jalaga tonnist apriliat!

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Minu meelest täitsa ükskõik,mis teemad siin on. Peaasi,et tsiklite-tehnikaga või muidu (kiiresti)sõitmisega kuidagi seotud.Minu jaoks on see foorum ja veel mõned teised ka, puhas ajaviide.
Muidugi teist nii mahlaka sisu ja kasutajaskonnaga foorumit ei teagi.Ja jummala mõnus on siin see,et kui ikka teed lolli teema ja küsid lolle küsimusi,siis saad ka sama lollid vastused.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

RasmusL
Postitusi: 1666
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:18
Tsikkel: Z1000 turbo, Custom V-rod
Asukoht: Tartu
Tänanud: 79 korda
Tänatud: 299 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas RasmusL »

Mac, aga kuidas mina jutust välja jäin ? :( Mõne omadussõna võiks minu pihta ka tulistada :D Aga jah, foorumina on see minumeelest ka kõige mitmekülgsem e lahedam. Veel suurem plärafoorum on nt Streetrace kus õnneks kontot ei oma, aga kuna too on puhtalt lammaste ja trollide keskkond, siis ei kannata rohkem võrrelda. Siit foorumist olen sõbraks saanud päris mitmegi ägeda ning targa tegelasega. Vähem plära ja rohkem teatud info foorum on nt turboclub ja tqhq milles viimases saab aga tühja plära eest suht kiiresti banaani.

If you ain't slidin', you ain't ridin'.

Everybody got a plan until they get punched in the face.

reimps

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas reimps »

Krl kirjutas:

Peamine nali on see, et ta soovitab esimeseks rattaks ainuõige valikuna lombaka jalaga tonnist apriliat!

Sheeri tsitaati, kus teemas ma tõsimeeli pakun esimeseks Apriliat? Ära lahmi, eks?

RasmusL kirjutas:

Mac, aga kuidas mina jutust välja jäin ? :(

Sul on liiga kompaktne teema, liiga lihtne on järjel püsida. Erinevate tsikliosade pimpimisest peaksid iga kord siiski omaette teema tegema, sest jube kehv on turbode vahelt keti kohta käivad inffi välja lugeda.

Kasutaja avatar

RasmusL
Postitusi: 1666
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:18
Tsikkel: Z1000 turbo, Custom V-rod
Asukoht: Tartu
Tänanud: 79 korda
Tänatud: 299 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas RasmusL »

Ma olen just arvanud, et mida vähem teemasid igaasja kohta teed, seda targem välja paistad :mrgreen:

If you ain't slidin', you ain't ridin'.

Everybody got a plan until they get punched in the face.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

RasmusL kirjutas:

Mac, aga kuidas mina jutust välja jäin ? :( Mõne omadussõna võiks minu pihta ka tulistada :D

Ma väga vabandan, ei teadnud keda siin valida või eelistada. Sul pole mingeid silmapistavaid oskusi või omadusi mis lubaks sul esile tõusta, ehitad ainult tipptasemel tsikleid ja teed sellekohaseid, ilmselgelt mõttetuid postitusi. Isegi saad aru, et sa pole tegija. Hiiglaste Reimpsi ja Urmase kõrval paistad sa armetu kääbusena. No offence aga elu on raske ja ebaõiglane.

* palun seda võtta kui heasüdmalikku torget, tsikliehitus on sul äge, jätka palun samas vaimus nii ehituse, kui ka postitustega.
** Urmasel pole vaja ka solvuda või tunda end puudutatuna, jätka aga veoautodega või ilma.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

reimps

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas reimps »

Just, mina ei ehita miskit, enamjaolt lihtsalt trollin ja ajan eeskätt ennast naerma. Mul vähe vaja, et rahul olla :)


Bastard
Postitusi: 759
Liitunud: 12 Sept 2010, 19:42
Tsikkel: TDM900
Asukoht: est
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 19 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Bastard »

RasmusL kirjutas:

Mac, aga kuidas mina jutust välja jäin ? :( Mõne omadussõna võiks minu pihta ka tulistada :D Aga jah, foorumina on see minumeelest ka kõige mitmekülgsem e lahedam. Veel suurem plärafoorum on nt Streetrace kus õnneks kontot ei oma, aga kuna too on puhtalt lammaste ja trollide keskkond, siis ei kannata rohkem võrrelda. Siit foorumist olen sõbraks saanud päris mitmegi ägeda ning targa tegelasega. Vähem plära ja rohkem teatud info foorum on nt turboclub ja tqhq milles viimases saab aga tühja plära eest suht kiiresti banaani.

No see on ju teada värk et kui sa mõnes rattateemas suu avad, siis järelikult sellel rattal on üks kuni mitu tigu puudu :mrgreen:

Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Vint »

Tigujõud? :) Miks mitte 700 parti?


reimps

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas reimps »

Vint kirjutas:

Tigujõud? :) Miks mitte 700 parti?

Turpsist räägib, noh.

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Kas kuskil autofoorumites ka küsitakse kas mulle esimeseks autoks nt.Audi Q7 sobib või peaks enne ikka Smarti võtma?

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

franz125 kirjutas:

Kas kuskil autofoorumites ka küsitakse kas mulle esimeseks autoks nt.Audi Q7 sobib või peaks enne ikka Smarti võtma?

Ei, seal on tavaliselt soovituseks osta esimesseks sõidukiks ikkagi midagi, millel on piisavalt hobujõude ja kubatuuri, muidu hakkab juba esimese kuu lõpul igav. Odavama otsa masinatest võib vaadata AMG 3.0 L V6 Bi-Turbot või Ford GT'd. Kui hammas vähegi peale hakkab siis on Ferrari Enzo väga hea valik. Kui tahaks ikka päris uut siis liisinguga sobib võtta Lamborghini Huracán LP 580-2. Kõikide masinate oluliseks plussiks on väände ja korraliku jõuvaru olemasolu igapäevaseks kasutuseks. Hea tööl käija. Vähetähtis pole ka asjolu, et auto ostad ikkagi ühe korra elus ja see peab kohe 100% täppi minema.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas simp »

Macintosh kirjutas:
Spoiler

Mhm, ja siis loed 10 lehekülge jahumist, mis sisaldavad suures osas Reimpsi nalju (mis kohati on päris naljakad) ja Urmase heietusi (kust on võimalik aru saada, et iga asja elus annab mingis aspektis veoautodega võrrelda) ning lisaks kindlasti ka paar lehekülge plära pööretest ja väänetest. Vabalt võib targemaks saada aga võib ka lollimaks muutuda. Hea näide on sideseadmete teema - seal on 3 lehekülge BT teemalisi tehnoloogia arutlusi (meie sinuga oleme suures osas süüdlased) no kes kurat viitsiks takkajärgi seda jahu lugeda.

Igas foorumis on oma Reimps, Urmas, sina ja mina :)

Ma olen ehk erand, aga kui ma mõnda uut teemat/hobi uurin, siis loen teinekord mitu tundi vanu teemasid. Tihti on sinna kokku kogunenud nii tehnoloogia areng, kui ka isiksuste areng. Veab kohe näo naerule kui kodanik X küsis aastal 2012 neid samu lolle küsimusi, mille eest 2018 aastal uutele tegelastele pähe laseb.


Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Tort »

Krl kirjutas:
Spoiler
Macintosh kirjutas:

..mis sisaldavad suures osas Reimpsi nalju (mis kohati on päris naljakad) ja Urmase heietusi (kust on võimalik aru saada, et iga asja elus

Peamine nali on see, et ta soovitab esimeseks rattaks ainuõige valikuna lombaka jalaga tonnist apriliat!

On silma jäänud, et Tuono inimesed on nagu veganid siin foorumis. Nii kui proovinud, siis kuulutavad iga nurga peal, kui õige just ainult see on ja kunagi enam vait ei jää. Umbes nii:

  • Kust saada x rattale soodsalt karpa membraani ja kiigelaagreid?
  • Hea küsimus, aga mul on 14 aastat vana Tuono.
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Krl »

Spoiler
Tort kirjutas:
Krl kirjutas:
Macintosh kirjutas:

..mis sisaldavad suures osas Reimpsi nalju (mis kohati on päris naljakad) ja Urmase heietusi (kust on võimalik aru saada, et iga asja elus

Peamine nali on see, et ta soovitab esimeseks rattaks ainuõige valikuna lombaka jalaga tonnist apriliat!

On silma jäänud, et Tuono inimesed on nagu veganid siin foorumis. Nii kui proovinud, siis kuulutavad iga nurga peal, kui õige just ainult see on ja kunagi enam vait ei jää. Umbes nii:

Veganitega päris tabav võrdlus.
Ainult, et liha asemel ei sööda riisi.

"Well.. you can, but I dont, so I`m better than you..."


reimps

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas reimps »

Oh teid, lihasööjaid, küll.. Lugemisoskusega on probleeme ja täitsa tõsisesid. Või pigem hoopis loetust arusaamisega.

Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Vint »

Pilt

Pilt

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas simp »

kas see ratas on kohapeal ehitatud? On sellest mõni detailne ehituslogi vms ka?

Mingi hetk on pacaan'i omanduses olnud, aga rohkem infot ei suutnud võrgust leida.
Pilt


pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas pyta »

Minu arust oli see uk-s ehitatud ja siis siia toodud. Vaatasin ja mõtlesin kunagi ammu aastaid tagasi seda,on jälle müügis? Aga uuri siis pacaani käest

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas simp »

pyta kirjutas:

Minu arust oli see uk-s ehitatud ja siis siia toodud. Vaatasin ja mõtlesin kunagi ammu aastaid tagasi seda,on jälle müügis? Aga uuri siis pacaani käest

pilt on ilmselt sellest vanast kuulutusest. Igatahes oli kuulutus aegunud.

Garrett väike turbo. Stock mootor (süüdet muudetud), Hayabusa sidurivedrud, GSXR up-side-down esivedrustus ja GSXR pidurisupportid, Kawasaki ZX10R tagaamort, boosti kell, blow off, K&N õhufilter, K&N õlifilter, regul. jäigad jalarauad, Braking "wave" pidurikettad ees, armeeritud piduri & siduri voolikud, kukkumispunnid, mootorijuhtimine: originaal ecu + Dynojet powercommander 3 + süütemoodul + hub.
Ratas hetkel arvel Inglismaa registris, minu kasutuses ratas olnud ca 3 aastat.

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas ranel »

Mis oleks liim/silikoon, mis peaks vastu bensiinile ning kleepuks metalli ning kummi külge?

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

ranel kirjutas:

Mis oleks liim/silikoon, mis peaks vastu bensiinile ning kleepuks metalli ning kummi külge?

Mingi mootori silikoon on sarnaste omadustega,aga need ei liimi eriti, kui see omadus oluline. Kummi külge kleepimine on suuresti ka kummisegust tingitud.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Kui on mingi rohkem või vähem tõenäoline võimalus, et detaile tuleb kunagi hiljem ka lahti saada, siis Loctite 5699. Juhul kui sa pigem näeks seda, et pulgad oleks üksteise külge aegade lõpuni laulatatud, siis 5940.

Kasutaja avatar

deadend
Postitusi: 350
Liitunud: 26 Juul 2004, 23:51
Tsikkel: Yamaha
Asukoht: tartu
Tänanud: 6 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas deadend »

Andke nõu elektroonika inimesed

Mul on selline vidin https://www.oomipood.ee/product/dc_down ... v_15a_200w ja sealt tuleb välja 12-13v dc mis toidab paari led tuld ja üht-teist veel siis kas ma võin sinna ka selle aku järgi panna https://www.oomipood.ee/product/ps1_2_1 ... 2318:11547;
Kas selle akuga juhtub midagi kui see toitemoodul talle koguaeg voolu pakub, laeb üle vms ? :roll:


kolp
Postitusi: 259
Liitunud: 27 Veebr 2007, 17:20
Asukoht: viljandi

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas kolp »

Terv , kas keegi teab seda välismaa varuosa e-poodi , kus mudeli järgi sai kõiki väikseid vidinaid eraldi tellida?


ott
Postitusi: 134
Liitunud: 04 Juul 2017, 14:38
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas ott »

kolp kirjutas:

Terv , kas keegi teab seda välismaa varuosa e-poodi , kus mudeli järgi sai kõiki väikseid vidinaid eraldi tellida?

https://www.motorcyclespareparts.eu/

Kasutaja avatar

Bogser
Postitusi: 85
Liitunud: 07 Mai 2007, 15:16
Tsikkel: R1150 GS
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Bogser »

deadend kirjutas:

Andke nõu elektroonika inimesed

Mul on selline vidin https://www.oomipood.ee/product/dc_down ... v_15a_200w ja sealt tuleb välja 12-13v dc mis toidab paari led tuld ja üht-teist veel siis kas ma võin sinna ka selle aku järgi panna https://www.oomipood.ee/product/ps1_2_1 ... 2318:11547;
Kas selle akuga juhtub midagi kui see toitemoodul talle koguaeg voolu pakub, laeb üle vms ? :roll:

Mis sellise ühenduse otstarve on? Akut laadida? Siis see ei sobi...
Urmas

Kahest pütist on küll!
R1150GS
Kasutaja avatar

Hanno
Postitusi: 221
Liitunud: 24 Mär 2008, 15:26
Tsikkel: R1200GS
Asukoht: TLN
Tänatud: 3 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Hanno »

Bogser kirjutas:
Spoiler
deadend kirjutas:

Andke nõu elektroonika inimesed

Mul on selline vidin https://www.oomipood.ee/product/dc_down ... v_15a_200w ja sealt tuleb välja 12-13v dc mis toidab paari led tuld ja üht-teist veel siis kas ma võin sinna ka selle aku järgi panna https://www.oomipood.ee/product/ps1_2_1 ... 2318:11547;
Kas selle akuga juhtub midagi kui see toitemoodul talle koguaeg voolu pakub, laeb üle vms ? :roll:

Mis sellise ühenduse otstarve on? Akut laadida? Siis see ei sobi...
Urmas

Kui tohib küsida, siis miks Sa arvad, et ei sobi ?

Kasutaja avatar

Bogser
Postitusi: 85
Liitunud: 07 Mai 2007, 15:16
Tsikkel: R1150 GS
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Bogser »

Hanno kirjutas:
Spoiler
Bogser kirjutas:
deadend kirjutas:

Andke nõu elektroonika inimesed

Mul on selline vidin https://www.oomipood.ee/product/dc_down ... v_15a_200w ja sealt tuleb välja 12-13v dc mis toidab paari led tuld ja üht-teist veel siis kas ma võin sinna ka selle aku järgi panna https://www.oomipood.ee/product/ps1_2_1 ... 2318:11547;
Kas selle akuga juhtub midagi kui see toitemoodul talle koguaeg voolu pakub, laeb üle vms ? :roll:

Mis sellise ühenduse otstarve on? Akut laadida? Siis see ei sobi...
Urmas

Kui tohib küsida, siis miks Sa arvad, et ei sobi ?

Aku laadimiseks on vaja teatava suurusega voolu (st voolutugevust peab olema võimalik valida ja muuta). See toiteplokk minu teada sellist võimalust ei oma. Seda saaks kasutada kui valida ahelasse voolu piirav takisti (sellega validki laadimiseks vajaliku voolutugevuse). Lihtsam siiski osta/laenata akulaadija.

Kahest pütist on küll!
R1150GS
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”