Rumalad või segased küsimused jms

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded


jaan mmc

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas jaan mmc »

Tean, et on seotud aga eks tuleb lahti siduda, miudu paneb liduma. :) Ja vaata kuivähe hoiuruumi kuluks ja akud poleks kevadeks surnud jne. Lisaks saaks foorumisse hea tuuningu teema.




Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Tort »

ranel kirjutas:

Naabril on. Reaalsuses laseb lisaks juurde ka elektrilise trimmeriga. Niidetav krunt ka umbes 250m2.

Fiskarsi oma ongi? Või mingi 50 eurone? Robotit kindlasti ei osta nii väikse pinna jaoks, eur/m2 on ikka kosmos. Kas sul on akuga või juhtmega ja kui viimane, siis jalgu ei jää?

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas ranel »

Mina ei tea, mis tal on. Kolistab iga nv suvel oma lükatavaga ringi.

Mul endal on ise ehitatud üldse tööstuvool jne. Kõik, mis alla jääb, see puruks ka lendab :D

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas pühak »

Mehaaniline on trumliga ja jätab parema tööjälje, kui rootor. Asi on tööpõhimõttes, sest trummel lõikab rohu teise tera vastu läbi, mitte ei löö hooga kõrt pooleks, mis jätab lõikamise asemel rebitud rohulible. Aga kui see ei morjenda, siis igasugune motoriseeritud värk mugavam, kui kondiauruga nühkimine. Tatikast peast niitsime vennaga kahe peale mehaanilisega vist kuskil 500-600 ruutmeetrit ja niiviisi päris mitu aastat. Hakkama saime küll, aga pinda käis see niitmine hirmsasti. Võibolla oli põhjus selles, et teismeline pole reeglina väga motiveeritud töötama. :D Probleem läks meil tõsiseks siis, kui mingil põhjusel (loe laiskusest) õigel ajal niitmata jäi. Siis ei aidanud enam elektrilise või bentsumootoriga niiduki nipp, et lasen mitu korda üle. Aitas ainult vikat (trimmerist ei teatud 30+ aastat tagasi veel midagi).

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Hanno
Postitusi: 221
Liitunud: 24 Mär 2008, 15:26
Tsikkel: R1200GS
Asukoht: TLN
Tänatud: 3 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Hanno »

Olen korra selle kondijõul lõikava trimmeriga proovinud. Ei ole nii, nagu klassikalise niidukiga, et jalutad läbi, ja muru lõigatud. Pidi ikka muudkui edasi-tagasi nühkima, et normaalne tulemus oleks. Vbla muidugi polnud see niiduk ka enam esimeses nooruses.
Mina ostaks sellisele pindalale küll mingi (akuga) elektrilise. Need ei maksa ka enam teab kui palju.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ma kuskil nägin Makita akudega niiduki pakkumist mingi 200+ . See oli küll ilma laadija ja akudeta,aga kui juba makita akutrell 18V olemas ja 2 akut ka,siis tundub soodne.
Trimmerit või muud platsi servade puhastamise abinõud on vaja olenemata mis niidukit kasutad.Juhul kui muru piirneb igast küljest kiviparketiga siis pole vaja ,aga muudel juhtudel ei kujuta ette et ilma saaks.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas ranel »

Kes suudaks laokaubana/reaalselt tellitavana(kuni 4 kuud aksepteeritav tarneaeg) välja võluda sellised asjad? Hea oleks, kui saaks samast kohast tellida. Honda enda kesklaos seda pole ega enam ei toodeta. Mõlemat vaja 1tk.
16151MM9621
16131MM9621. Hetkel üks ainus teada olev koht see, kuid saatmine ühele nõelale tuleks jube kirves.
https://www.cmsnl.com/xl600v-transalp-1 ... sO5WS5ubIU

Eelistatud OEM toode. Enda rattast avastasin karpa tuuningkomplekti ja üritaks karpa tehase seadesse tagasi saada.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

StreetMoto
Kaupmees
Postitusi: 2453
Liitunud: 04 Okt 2004, 15:51
Asukoht: Tallinn, Hiiu/Pääsküla
Tänatud: 191 korda
Kontakt:

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas StreetMoto »

Seda ei saa sa tegelikult ka CMSNL-ist, sest toodet küll näitab veel aga tegelikult saadavus puudub. Kui saaks, siis CMSNL-ist tellime praktiliselt iga päev ja tarnekulu ei lisandu. Kehtivad netis olevad jaehinnad.

StreetMotos jätkuvalt soodsad tehingud: Castrol - Elf - Michelin - Bridgestone - Maxxis - Dunlop - D.I.D - JT + iga päev online tellimused erinevatesse Euroopa ladudesse

Neeme
527 4000
http://www.streetmoto.ee
streetmoto@streetmoto.ee

kalju1
Postitusi: 456
Liitunud: 19 Aug 2009, 12:34
Tänatud: 14 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas kalju1 »

Kas need on Keihini karpad?
Ju tuleb siis Keihini süsteemi kaudu katsetada.

Need pakuvad:
http://www.my-bikeshop.de/product_info. ... ---A-.html
https://shop.goparts.nl/product/details ... JET+(RUIT)

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas ranel »

kalju1 kirjutas:

Kas need on Keihini karpad?
Ju tuleb siis Keihini süsteemi kaudu katsetada.

Need pakuvad:
http://www.my-bikeshop.de/product_info. ... ---A-.html
https://shop.goparts.nl/product/details ... JET+(RUIT)

Jah, see on see variant, mida ainsana veel leidub :D Karpadel erinevad nõelad.

Probleemne on see. Teine on streetmoto kaudu ära tellitud.
16151MM9621

Selles suhtes on hetkel hästi, et kiiret pole, aga ma ennetan tulevikus tekkivat potensiaalset jama ja ostan kui veel saada on, varuosad omale riiulisse ära+reisidel hea varuks kaasa võtta.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük

kolp
Postitusi: 259
Liitunud: 27 Veebr 2007, 17:20
Asukoht: viljandi

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas kolp »

Tere, kas kellelgi on elektri vigade otsimis skeemid alles , mis oli kasutaja SANG jaluses? Koduleht on maas aga vaja oleks seda skeemi jagada kaas kannatajatele!

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas simp »

kolp kirjutas:

Tere, kas kellelgi on elektri vigade otsimis skeemid alles , mis oli kasutaja SANG jaluses? Koduleht on maas aga vaja oleks seda skeemi jagada kaas kannatajatele!

https://web.archive.org/

ei aita?

Kasutaja avatar

Vapsik
Postitusi: 501
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:49
Tsikkel: 50cc MILD SEVEN, K 650, XV920
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 19 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Vapsik »

Kui mul on segugaasi reduktor(?) millel ühes otsas mingi ligi 20mm sise vasakkeere, kust sellele üleminekut otsida tavalisele vooliku "kuusele"? Või kust üldse selliseid reduktoreid leida?


Tiiger800
Postitusi: 48
Liitunud: 14 Mär 2018, 16:41
Tsikkel: VFR1200xd
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Tiiger800 »

Hydroscandiast võid ülemineku leida.
Kui mingi väga kriitiline sõlm pole, siis mina olen vahest lihtsalt sobivasse mõõtu üle keermestanud.

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Vapsik kirjutas:

Kui mul on segugaasi reduktor(?) millel ühes otsas mingi ligi 20mm sise vasakkeere, kust sellele üleminekut otsida tavalisele vooliku "kuusele"? Või kust üldse selliseid reduktoreid leida?

Propaani tanklast ka äkki.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Spoiler
franz125 kirjutas:
Vapsik kirjutas:

Kui mul on segugaasi reduktor(?) millel ühes otsas mingi ligi 20mm sise vasakkeere, kust sellele üleminekut otsida tavalisele vooliku "kuusele"? Või kust üldse selliseid reduktoreid leida?

Propaani tanklast ka äkki.

AGA punktides on ka igasugu jubinaid saadaval.Peterburi tee 90H AGA punktis vähemalt küll on.Avatud ainult tööpäevadel.
http://www.aga.ee/et/customer_service_r ... thEALw_wcB

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

MarekM
Postitusi: 1022
Liitunud: 12 Aug 2007, 20:46
Tsikkel: old oilboiler
Asukoht: Järvamaa
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas MarekM »

Tervist ehitusspetsialistidest mootorrattaentusiastid. Millega kinnitada lakke karkassi? Laeks/aluspinnaks vana hea õõnespaneel.

フーリガン

STaavi
Postitusi: 31
Liitunud: 30 Apr 2016, 08:27
Tsikkel: Honda VFR800
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas STaavi »

MarekM kirjutas:

Tervist ehitusspetsialistidest mootorrattaentusiastid. Millega kinnitada lakke karkassi? Laeks/aluspinnaks vana hea õõnespaneel.

Näiteks sõlmtüübliga, see jääb pidama nii tühimikus kui ka betoonis.

EDIT: Ma pole muidugi kindel kas laes oli lubatud kasutada plastiktüübleid.

Viimati muutis STaavi, 11 Apr 2018, 18:47, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Kauri
Postitusi: 606
Liitunud: 13 Juul 2005, 23:46
Tsikkel: VN 750 custom
Asukoht: Kuusalu
Tänanud: 77 korda
Tänatud: 81 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Kauri »

Sõltub mis paned sinna. Mina kasutasin 50x50 roovi jaoks M8 keermelatti ja messing ankruid. Aga mul tuli ka hull mass selga 25mm servamata laua näol. Tavalise ripplae jaoks kasutaks 5mm puuri, T30 peaga betoonikruvi ja olekski hästi. Kui eriti kiirelt vaja siis gaasinaelapüss. Põhiline et trossidesse ei puuri.

Kasutaja avatar

MarekM
Postitusi: 1022
Liitunud: 12 Aug 2007, 20:46
Tsikkel: old oilboiler
Asukoht: Järvamaa
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas MarekM »

Kauri kirjutas:

Sõltub mis paned sinna...

Tahaks roovituseks panna 22x50 liistu. Ning sellele siis omakorda laevineeri (espak müüb, punniga ja puha, oli vist mingi 700x 2500). Suurt massi iseenesest ei tuleks, samas võiks kinnitus ikka korralik jääda. Jube mõnus oleks kui pääseks ühekordse karkassiga. Ankur seda vist kahjuks ei võimalda, sest kui seda mutriosa sisse versengima hakata, ei jää karkassile endale piisavalt materjali, mille küljes rippuda.

フーリガン
Kasutaja avatar

tuman
Postitusi: 218
Liitunud: 02 Juul 2015, 09:17
Tsikkel: T7
Asukoht: Tartu
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas tuman »

Spoiler
MarekM kirjutas:
Kauri kirjutas:

Sõltub mis paned sinna...

Tahaks roovituseks panna 22x50 liistu. Ning sellele siis omakorda laevineeri (espak müüb, punniga ja puha, oli vist mingi 700x 2500). Suurt massi iseenesest ei tuleks, samas võiks kinnitus ikka korralik jääda. Jube mõnus oleks kui pääseks ühekordse karkassiga. Ankur seda vist kahjuks ei võimalda, sest kui seda mutriosa sisse versengima hakata, ei jää karkassile endale piisavalt materjali, mille küljes rippuda.

Ilmselt siin suured ehitusinsenerid tahaks mulle peksa anda aga mina olen kõik oma laed pannud järgmise lahendusega rippuma, pole veel ükski alla tulnud, köögis isegi hoiab topeltkipslage ja mitmeid aastaid:
1) lõikan valmis erinevate laiustega peno tükke.
2) varun parajaid kruve, oleneb, kui kõver lagi algselt on. Enamasti mingi 5x80/100 sobib.
3) rihtlati/loodi laiuselt paar liistu paika, nööride või laseri abil, kasutades penotükke vahele panekuks. Ülimalt lihtne rihtida, kuna kruviga võimalik mõlemat pidi täpselt paika regullida.
4) õigete vahedega liistud lae külge kinni ära ja siis teise abikäepaari abil, kes latti/loodi hoiab, ülejäänud liistud samamoodi penotükke kasutades paika.
5) töö tehtud, odavalt ja kiiresti.

Kasutaja avatar

tuman
Postitusi: 218
Liitunud: 02 Juul 2015, 09:17
Tsikkel: T7
Asukoht: Tartu
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas tuman »

Spoiler
tuman kirjutas:
MarekM kirjutas:
Kauri kirjutas:

Sõltub mis paned sinna...

Tahaks roovituseks panna 22x50 liistu. Ning sellele siis omakorda laevineeri (espak müüb, punniga ja puha, oli vist mingi 700x 2500). Suurt massi iseenesest ei tuleks, samas võiks kinnitus ikka korralik jääda. Jube mõnus oleks kui pääseks ühekordse karkassiga. Ankur seda vist kahjuks ei võimalda, sest kui seda mutriosa sisse versengima hakata, ei jää karkassile endale piisavalt materjali, mille küljes rippuda.

Ilmselt siin suured ehitusinsenerid tahaks mulle peksa anda aga mina olen kõik oma laed pannud järgmise lahendusega rippuma, pole veel ükski alla tulnud, köögis isegi hoiab topeltkipslage ja mitmeid aastaid:
1) lõikan valmis erinevate laiustega peno tükke.
2) varun parajaid kruve, oleneb, kui kõver lagi algselt on. Enamasti mingi 5x80/100 sobib.
3) rihtlati/loodi laiuselt paar liistu paika, nööride või laseri abil, kasutades penotükke vahele panekuks. Ülimalt lihtne rihtida, kuna kruviga võimalik mõlemat pidi täpselt paika regullida.
4) õigete vahedega liistud lae külge kinni ära ja siis teise abikäepaari abil, kes latti/loodi hoiab, ülejäänud liistud samamoodi penotükke kasutades paika.
5) töö tehtud, odavalt ja kiiresti.

OOPS, ma ei tea, kust ma välja lugesin, et tegemist oli puitlaega. Paneeli puhul see lahendus ilmselgelt väga hästi ei toimi :wack:
Betoonikruve on ju ka nö. peitepeadega? https://puumarket.ee/tooted/kinnitus-va ... uspert-50/. Puuriga auk lakke läbi reika, see jääb ju peitu küll, et plaat otse peale panna?

Kasutaja avatar

Kauri
Postitusi: 606
Liitunud: 13 Juul 2005, 23:46
Tsikkel: VN 750 custom
Asukoht: Kuusalu
Tänanud: 77 korda
Tänatud: 81 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Kauri »

Peitpeaga 55-60 mm betoonikruvi ja pole rohkem vaja sinna. See upub ise puitu ja hoiab nii et on. Vajadusel saab ka mängida. Eeliseks on väiksema läbimõõduga puuri kasutamine ja parem pidamine kui tüübliga.

Kasutaja avatar

MarekM
Postitusi: 1022
Liitunud: 12 Aug 2007, 20:46
Tsikkel: old oilboiler
Asukoht: Järvamaa
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas MarekM »

Tänud, proovin

フーリガン
Kasutaja avatar

wicked
Postitusi: 319
Liitunud: 27 Veebr 2004, 10:41
Tsikkel: Bastard
Asukoht: tln
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas wicked »

Meri, misiganes plastikpask unusta ära.
Seda penolahendust ma ei hakka kommenteerimagi, mu pisikese pea sisse ei mahu nii palju roppe sõnu.
Kauri jutt õige. Betoonikruvi. Kusjuures, ei pea isegi peitpea olema, ka ümarpea veab oma kupu ilusti 22x50 materjali sisse peitu kui sul on piisavalt tegus tööriist selleks. 22x50 distantsliistu jaoks võta 6,3x50 või 6,3x60mm betoonikad. Augu puurid neile 5mm läbimõõduga. Distantsliistu pead ca 400mm sammuga kinni vedama, et see hirmkallis vineer sul väga elama ei hakkaks. Nõme ka kui paned hunniku pappi magama ja lagi lainetab.

Kasutaja avatar

MarekM
Postitusi: 1022
Liitunud: 12 Aug 2007, 20:46
Tsikkel: old oilboiler
Asukoht: Järvamaa
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas MarekM »

Tänks Raul.

フーリガン

Jevgeni_Bandit
Postitusi: 1
Liitunud: 12 Apr 2018, 08:57
Tsikkel: Suzuki GSF 1200 Bandit
Tänanud: 2 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Jevgeni_Bandit »

Tere motorahvas. Mul on vaja pisikest abi. Otsin enda mootorratta jaoks esiratast. Mudel suzuki gsf 1200 bandit, 2000 a. Kust saab leida? Abi eest suur tänu kõigile! Vrum vrum...

Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas rannamees »

Jevgeni_Bandit kirjutas:

Tere motorahvas. Mul on vaja pisikest abi. Otsin enda mootorratta jaoks esiratast. Mudel suzuki gsf 1200 bandit, 2000 a. Kust saab leida? Abi eest suur tänu kõigile! Vrum vrum...

Pärnakate http://rahvamoto.ee/ lammutab tsikleid, küsi näiteks sealt.

Pilt

grahv
Postitusi: 1176
Liitunud: 26 Jaan 2005, 15:37
Tsikkel: GSX1200, XT660R
Asukoht: Hiiumaa
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 69 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas grahv »

Jevgeni_Bandit kirjutas:

Tere motorahvas. Mul on vaja pisikest abi. Otsin enda mootorratta jaoks esiratast. Mudel suzuki gsf 1200 bandit, 2000 a. Kust saab leida? Abi eest suur tänu kõigile! Vrum vrum...

Saksa ebay näiteks... Hinnad alates 100eur + saatmine ja umbes nädalaga kohal:
https://www.ebay.de/itm/Vorderrad-Rad-F ... Sww1hasjyq

Kas see on sama: https://www.ebay.de/itm/Suzuki-GSF-1200 ... SweW5VZbOz


Begemot
Postitusi: 173
Liitunud: 24 Dets 2008, 11:37
Tsikkel: suzuki Bandit
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Begemot »

Kiire ja rumal küsimus.
Kaua tohib sõita naeltega.

Ma ei karda kuradit, olen põrgu Jüriga juttu rääkinud.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”