Rumalad või segased küsimused jms

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Kuhu saab viia vana dushinurk kui metsa ei taha viia ja, et pärast ära andmist ei pea olekast kütet rottima? Mille alla see üldse kuulub? Ehitusjäätmed, olmejäätmed, segajäätmed?



Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

RasmusL
Postitusi: 1666
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:18
Tsikkel: Z1000 turbo, Custom V-rod
Asukoht: Tartu
Tänanud: 79 korda
Tänatud: 299 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas RasmusL »

Tavaliselt kohas, kus jäätmeid võetakse vastu, on ka koht külmkappide, pesumasinate jne kodumasinate jaoks. Mul on taolisi asju tasuta seal vastu võetud, ehitusjäätmete eest pidi vist maksma. Vähemalt Tartus nii, Tallinna omast kahjuks ei tea.

If you ain't slidin', you ain't ridin'.

Everybody got a plan until they get punched in the face.
Kasutaja avatar

MannyEric
Toetajaliige
Postitusi: 129
Liitunud: 12 Mär 2018, 10:03
Tsikkel: Gemelo de África
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas MannyEric »

Tallinnas on Pääsküla prügila. Sinna saab kõike viia.

Honda XL1000V '02 -> Honda CRF1100L '20

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Madlobster kirjutas:

Kuhu saab viia vana dushinurk kui metsa ei taha viia ja, et pärast ära andmist ei pea olekast kütet rottima? Mille alla see üldse kuulub? Ehitusjäätmed, olmejäätmed, segajäätmed?

https://www.tallinn.ee/est/Jaatmejaamad-Tallinnas

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Macintosh kirjutas:
Spoiler
Madlobster kirjutas:

Kuhu saab viia vana dushinurk kui metsa ei taha viia ja, et pärast ära andmist ei pea olekast kütet rottima? Mille alla see üldse kuulub? Ehitusjäätmed, olmejäätmed, segajäätmed?

https://www.tallinn.ee/est/Jaatmejaamad-Tallinnas

Jäätmejaamades võetakse Tallinna elanikelt tasuta vastu

Keegi teab, mis moodi seda kontrollitakse :D

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Mitte midagi ei kontrollita (õnneks)

Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1485
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 64 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

Madlobster kirjutas:
Spoiler
Macintosh kirjutas:
Madlobster kirjutas:

Kuhu saab viia vana dushinurk kui metsa ei taha viia ja, et pärast ära andmist ei pea olekast kütet rottima? Mille alla see üldse kuulub? Ehitusjäätmed, olmejäätmed, segajäätmed?

https://www.tallinn.ee/est/Jaatmejaamad-Tallinnas

Jäätmejaamades võetakse Tallinna elanikelt tasuta vastu

Keegi teab, mis moodi seda kontrollitakse :D

Teoorias võidakse su käest küsida kodust aadressi, mida samas keegi ei kontrolli

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

mx77 kirjutas:

Mitte midagi ei kontrollita (õnneks)

Viisin külmiku Suur-Sõjamäe jäätme jaama ja kusiti lihtsalt milliselt aadressilt toodi.Ütlesin oma Harjumaa aadressi ja kõik OK.Samas see dušsi nurk ei kaalu suht midagi kui isegi raha eest see prügilasse viia. Kalleim taks oli seal vist 67€ tonn.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

janart
Postitusi: 3
Liitunud: 06 Apr 2013, 20:43

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas janart »

Madlobster kirjutas:
Spoiler
Macintosh kirjutas:
Madlobster kirjutas:

Kuhu saab viia vana dushinurk kui metsa ei taha viia ja, et pärast ära andmist ei pea olekast kütet rottima? Mille alla see üldse kuulub? Ehitusjäätmed, olmejäätmed, segajäätmed?

https://www.tallinn.ee/est/Jaatmejaamad-Tallinnas

Jäätmejaamades võetakse Tallinna elanikelt tasuta vastu

Keegi teab, mis moodi seda kontrollitakse :D

Kontrollitakse, Pääskülas vähemalt. ID-kaart torgatakse terminali ja lisaks pannakse kirja mida tõid.

Pole ka Tallinna elanik, aga õnneks päris vaeseks seal ei tehta. Viimane kord maksin pagassitäie vanade riiete jm olmesodi eest nõks üle 3 euri, kärutäie ehitusprügi eest küsiti vist midagi 30 euri tuuris, kui õigesti mäletan.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Ma olen ikka päris palju modru Pääskülasse viinud ja kordagi pole küsitud mingit dokumenti ega aadressi.


Raitsraisk
Postitusi: 300
Liitunud: 15 Mär 2007, 23:07
Tsikkel: F650
Asukoht: Laagri
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Raitsraisk »

mx77 kirjutas:

Ma olen ikka päris palju modru Pääskülasse viinud ja kordagi pole küsitud mingit dokumenti ega aadressi.

Kevadel oli seal valitsuse vahetus. Küsitakse ID kaarti ja tasuline prügi läks kõvasti kallimaks.


koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas koi »

Lobster! Sinu kodust 300m kaugusel on alajaama kõrval kuur, kuhu selliseid asju tasuta saab viia.

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
Kasutaja avatar

indumen
Postitusi: 1061
Liitunud: 01 Apr 2008, 09:23
Tsikkel: Yamaha MT-10, 2017
Asukoht: Tallinn / Imavere
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 41 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas indumen »

Rahumäel küsiti samuti id-kaarti ja kaamerad ka väljas väidetavalt, kuna endal kaarti polnud kaasas ja pole tallinnast ka veel takkaotsa, elukaaslane ei võtnud ka telefoni oleks isikukoodi järgi vähemalt saanud, aga kuna vanamehel oli hea tuju vist ja sai ainult "aiaprügi" toodud siis seekord lasi mööda.

Mingisugune peen tahvelarvuti neil nüüd kuhu kõik üles märgitakse. Eelmine aasta veel ei olnud.

98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature

kontakt nr. +372 52 58 244
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas bitter »

indumen kirjutas:

Rahumäel küsiti samuti id-kaarti ja kaamerad ka väljas väidetavalt, kuna endal kaarti polnud kaasas ja pole tallinnast ka veel takkaotsa, elukaaslane ei võtnud ka telefoni oleks isikukoodi järgi vähemalt saanud.

Eksküse muaa, kas sa ei tea oma isikukoodi? :shock: Sisuliselt 4 viimast numbrit meeles pidada. Pane siis vähemalt telefoni kirja. Ka nuputelefon vōimaldab seda.

Kasutaja avatar

indumen
Postitusi: 1061
Liitunud: 01 Apr 2008, 09:23
Tsikkel: Yamaha MT-10, 2017
Asukoht: Tallinn / Imavere
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 41 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas indumen »

jäi segaselt vist :P ma ise pole tallinnast, elukaaslane on aga tema isikukoodi tõesti ei tea peast ;)

enda oma ikka tean aga sellest polnud tolku.

98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature

kontakt nr. +372 52 58 244
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas bitter »

Selge pilt, liiga värske kaaslane :). Ma suudan selle ka tuletada.

Kasutaja avatar

indumen
Postitusi: 1061
Liitunud: 01 Apr 2008, 09:23
Tsikkel: Yamaha MT-10, 2017
Asukoht: Tallinn / Imavere
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 41 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas indumen »

:wink: :bsmile:

98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature

kontakt nr. +372 52 58 244
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1759
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas simp »

Huvitav mida nad selle Isikukoodi järgi kontrollimas käivad, rahvastikuregistrijärgset elukohta? Edaspidi hakkan Pärnusse jäätmeid viima, kui Tallinnas rehve vahetan?

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

simp kirjutas:

Huvitav mida nad selle Isikukoodi järgi kontrollimas käivad, rahvastikuregistrijärgset elukohta? Edaspidi hakkan Pärnusse jäätmeid viima, kui Tallinnas rehve vahetan?

Pakun, et põhiline esmärk on Tallinna lähivaldade elanike eemalhoidmine.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

wicked
Postitusi: 319
Liitunud: 27 Veebr 2004, 10:41
Tsikkel: Bastard
Asukoht: tln
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas wicked »

simp kirjutas:

Huvitav mida nad selle Isikukoodi järgi kontrollimas käivad, rahvastikuregistrijärgset elukohta? Edaspidi hakkan Pärnusse jäätmeid viima, kui Tallinnas rehve vahetan?

just nii, oled peaaegu õigesti aru saanud.
kuna tegemist on kohaliku omavalitsuse organiseeritud jäätmete kogumisega, siis kohalikud maksumaksjad saavad soodukat või tasuta. sõltuvalt omavalitsusest.
need, kelle tulumaks laekub kuhugi mujale omavalitsusse, köhigu pappi täie rauaga.
kui elad linnas, kirjuta end ka siia ringi.
kahju muidugi sellest, et savisaarlased ei oska selle saadud maksurahaga mitte midagi ühiskonnale kasulikku peale hakata.

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Black »

Tegelikult, mida rohkem prügi tasuta (loe: maksuraha eest) vastu võetaks, seda puhtamad metsaalused oleksid. Jõelähtme prügilas on suure osa kraami vastuvõtmine koos km-ga 76,20/t. See ahvatleb ikka korralikult kuskile mujale ära poetama. Ja siis korista seda ikkagi maksuraha eest või ela üle kaela sita sees... Aga noh, võimalik, et see õigustab mingite munitsipaaltöökohtade ja -ametite eksisteerimist. Käivet peab ju olema!

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1759
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas simp »

wicked kirjutas:

just nii, oled peaaegu õigesti aru saanud.
kuna tegemist on kohaliku omavalitsuse organiseeritud jäätmete kogumisega, siis kohalikud maksumaksjad saavad soodukat või tasuta. sõltuvalt omavalitsusest.
need, kelle tulumaks laekub kuhugi mujale omavalitsusse, köhigu pappi täie rauaga.

Ainult, et jäätmejaamade elus hoidmiseks eraldatakse kohalikele omavalitsustele riigeelarvest raha. KOV Jäätmehoolduse toetus on asja nimeks.

Macintosh kirjutas:

Pakun, et põhiline esmärk on Tallinna lähivaldade elanike eemalhoidmine.

Lähivallad saavad riigilt toetust, kui sõlmivad kõrvaloleva suurema keskusega jäätmejaama kasutamise lepingu. See toetus jõuab läbi lähivalla Tallinna eelarvesse.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

simp kirjutas:
Macintosh kirjutas:

Pakun, et põhiline esmärk on Tallinna lähivaldade elanike eemalhoidmine.

Lähivallad saavad riigilt toetust, kui sõlmivad kõrvaloleva suurema keskusega jäätmejaama kasutamise lepingu. See toetus jõuab läbi lähivalla Tallinna eelarvesse.

Deem, Simp, sa ei lakka üllatamast. Kas sa oled kõik Eesti Vabariigis kehtivad seadused, kohalikud ja EU määrused kaanest kaaneni läbi lugenud ning pähe õppinud või ... ?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1759
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas simp »

Macintosh kirjutas:

Deem, Simp, sa ei lakka üllatamast. Kas sa oled kõik Eesti Vabariigis kehtivad seadused, kohalikud ja EU määrused kaanest kaaneni läbi lugenud ning pähe õppinud või ... ?

Tuleb meeles pidada, et ma olen sellest paljukirutud Y generatsioonist. Kasvanud info ülekülluses ja tänu sellele oskan infot kiirelt otsida, töödelda ja filtreerida :)

See oli paariminutiline otsing, kõigepealt "kohalik omavalitsus jäätmejaam", mis viis märksõnani "KOV jäätmehoolduse toetus" ja märksõna viis juba keskkonnaministeeriumi kodulehele kus see loogika selgesõnaliselt kirjas on :)

https://www.envir.ee/et/kov-jaatmehooldus-toetus

Eeltoodud nõuded jäätmejaamale on kehtestatud keskkonnaministri 16.01.2007 määruses nr 4 (Olmejäätmete sortimise kord ning sorditud jäätmete liigitamise alused). Selle tingimuse saab lugeda täidetuks siis, kui omavalitsus on taganud elanikele jäätmejaama teenuse osutamise samas omavalitsuses või naaberomavalitsuses. Kui jäätmejaam asub naaberomavalitsuses, peab olema omavalitsusel naaberomavalitsusega kokkulepe/leping, mis tagab jäätmejaama teenuse osutamise elanikele. Oluline on ka see, mis tingimustel saavad elanikud jäätmejaama teenust kasutada. Soovime rõhutada, et toetuse saamise tingimuseks on kvaliteetse jäätmejaama teenuse kättesaadavus elanikele, mitte ehitise olemasolu ....

edit: x gen --> y gen, nagu Mac parandas.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

simp kirjutas:
Macintosh kirjutas:

Deem, Simp, sa ei lakka üllatamast. Kas sa oled kõik Eesti Vabariigis kehtivad seadused, kohalikud ja EU määrused kaanest kaaneni läbi lugenud ning pähe õppinud või ... ?

Tuleb meeles pidada, et ma olen sellest paljukirutud X generatsioonist. Kasvanud info ülekülluses ja tänu sellele oskan infot kiirelt otsida, töödelda ja filtreerida :)

Eee, oled sa kindel, et sa X oled? Ikse väga ei kiruta. Sa pole kindlasti sündinud vahemikus 1961 – 1981. Pigem oled sa (saamatu ja paljukirutud) Y ehk milleniaal. Mina olen X (mind erandina kirutakse, sest ma olen omandanud millerniaalidelt kõikvõimaliku halva).

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6603
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 638 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Hoi!

Ei osanud kusagile mujale panna:
Kas siselohviga veljel on mõtet kasutada rehviparandusvahtu?
Eelkõige ootan moto-orienteerujast TA omaniku (kaugele jõudis?) kommentaari :D

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Kauri
Postitusi: 606
Liitunud: 13 Juul 2005, 23:46
Tsikkel: VN 750 custom
Asukoht: Kuusalu
Tänanud: 77 korda
Tänatud: 81 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Kauri »

Omadest kogemustest. Olen korra proovinud, sisekumm on piisavalt pehme ja ajab augu hetkega jämedaks kohe kui rõhu sisse ajad. Mingisugused kilomeetrid võidad, kuid õhulohv tuleb peale seda ära visata ja ega selle välimisega pole ka miskit teha hiljem. Seda pläusti sealt enam kätte ei saa ja uus lohv kaua ei ela. Võib-olla pool kilo talki päästab hõõrdumisest. Lisaks jääb alati oht et õhukumm rebeneb torke kõrvalt ootamatult edasi ja siis ei ole üldse enam lõbus.


morse
Postitusi: 1373
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 267 korda
Tänatud: 210 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas morse »

minu kogemuses ka praktiliselt ei ole abi...

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6603
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 638 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Alljärgnevat rumalat küsimust ajendas küsima see teema: viewtopic.php?p=808180#p808180

Kas tõesti on kedagi, kes tunneb kedagi, kes on kellegi tuttavav, kes teeb oma ostud kellegi teise arvustuse/arvamuse vmt. järgi?
Mis juhtuks, kui keegi teine "arvamusliider" (mitte üldse ei alahinda inimeste kogemust) teeks täpselt vastupidise arvustuse?
Kas potentsiaalne huviline teeks otsustamatust enesetapu?
Huvi pärast olen vaadanud, enamus mu neljarattalistest sõpradest on olnud igatsugu arvamustes ja tarbijakogemuste edetabelis kindlatel viimastel kohtadel aga millegipärast on nad mind teeninud probleemivabalt pikki aastaid. Siiani olen ostnud oma tehnikat OMA ISKILIKU meeldivuse järgi(pikim testsõit 300m), seoses materiaalsete väärtuste ekvivalentide puuduse tõttu on nende omandamine natukene aega võtnud aga lõpuks, kui müstiline "jääkväärtus"(pole siiani aru saanud, mis imeloom see on) on langenud alla minu ostuvõimet, olen neid nautinud pikki aastaid...
Bloggerid/vloggerid-who cares (togi)

Ilmselt vist on keegi, who cares :?

PS! Teades mõningate isikliku kiindumust, veelkord, :"Kas tõesti on kedagi, kes tunneb kedagi, kes on kellegi tuttavav, kes teeb oma ostud kellegi teise arvustuse/arvamuse vmt. järgi?"

Ilmselt sooritan potentsiaalse bikeri enesetapu :|

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1759
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas simp »

Spoiler
yeekim kirjutas:

Alljärgnevat rumalat küsimust ajendas küsima see teema: viewtopic.php?p=808180#p808180

Kas tõesti on kedagi, kes tunneb kedagi, kes on kellegi tuttavav, kes teeb oma ostud kellegi teise arvustuse/arvamuse vmt. järgi?
Mis juhtuks, kui keegi teine "arvamusliider" (mitte üldse ei alahinda inimeste kogemust) teeks täpselt vastupidise arvustuse?
Kas potentsiaalne huviline teeks otsustamatust enesetapu?
Huvi pärast olen vaadanud, enamus mu neljarattalistest sõpradest on olnud igatsugu arvamustes ja tarbijakogemuste edetabelis kindlatel viimastel kohtadel aga millegipärast on nad mind teeninud probleemivabalt pikki aastaid. Siiani olen ostnud oma tehnikat OMA ISKILIKU meeldivuse järgi(pikim testsõit 300m), seoses materiaalsete väärtuste ekvivalentide puuduse tõttu on nende omandamine natukene aega võtnud aga lõpuks, kui müstiline "jääkväärtus"(pole siiani aru saanud, mis imeloom see on) on langenud alla minu ostuvõimet, olen neid nautinud pikki aastaid...
Bloggerid/vloggerid-who cares (togi)

Ilmselt vist on keegi, who cares :?

PS! Teades mõningate isikliku kiindumust, veelkord, :"Kas tõesti on kedagi, kes tunneb kedagi, kes on kellegi tuttavav, kes teeb oma ostud kellegi teise arvustuse/arvamuse vmt. järgi?"

Ilmselt sooritan potentsiaalse bikeri enesetapu :|

Kuna valikuvõimalus on suur ja ise kõike katsetada ei jõua, tuleb valimile mingi eelfiltreerimine teha. Sellised ülevaated kõlbavad suurepäraselt üheks andmepunktiks filtreerimise protsessis.

Lood mingi mõistliku kogumi mille jaksad ise läbi katsetada ja lõpliku valiku teed endiselt "oma perse" järgi.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”