Kes meil veel sõidavad?

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Vasta
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Palju meil siin selliseid mootorrattureid on, kes ikka veel sõidavad? Neid, kelle jaoks hooaeg läbi pole.

IMG_20171017_105623.jpg


🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

will111
Postitusi: 5254
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas will111 »

Mõni päev tagasi sai sõidetud (suht sunnitult küll). Võibolla korra veel- Aga ütleme nii, et hooaeg oli tegelikult läbi juba mitu nädalat tagasi! See praegune on ikka selge enese piinamine :D viimased nädalad oli nii, et iga kord kui tsikli selga istusin...kui juba ei sadanud siis kohe hakkas. Oleks lihtsalt jahe, aga vähemalt kuiv, võiks ju veel sõitagi. Samas linnasiseseid lühemaid otsi teha ilmselt pole eriti hull kui ringidel ettevaatlikult võtta...

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6603
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 638 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Sõidame, mis siis :?:

Saadetud kettaga lauatelefonist!


RistoQ
Postitusi: 46
Liitunud: 14 Mai 2017, 12:54
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas RistoQ »

Sõidan kui vaba hetke tekib. Ükspäev käisin pimedas vihmaga sõitmas, no pole muul ajal aega. Pikki otsi ei saa ette võtta kuid linna vahel saab vurada küll. Plaan on tsikkel garaaži ajada siis kui lumi reaalselt maas


jaan mmc

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas jaan mmc »

Viimati esmaspäeva hommikul 40 km.


reimps

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas reimps »

See ongi siis see e-peenisevärk siis kirjapanduna? Polnudki vist kunagi nii konkreetselt näinud :mrgreen:

Kasutaja avatar

iSlanderADV
Mode
Postitusi: 557
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: Honda CRF1000L, Husqvarna 701
Asukoht: EU
Tänanud: 180 korda
Tänatud: 120 korda
Kontakt:

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas iSlanderADV »

Lugesin kusagilt ükspäev kuidas inimene ütles, et sõidab koguaeg, aga kuna peab kell 5 tööl olema, siis ta tööle rattaga ei lähe, sest liiga külm. Ma sõidan küll ka nii kaua kuni lumi maas. Hommikul kell 4 on praegu kõige madalam olnud 4 kraadi, üldiselt aga on ikka 8-9 kraadi sooja. Vihm segab ainult natuke, sest varustuse selga panek võtab oma aja :D

Nägemata Eesti orienteerumissari http://nägemataeesti.ee
TransEuroTrail Estonia https://transeurotrail.org/estonia
Honda CRF1000L Africa Twin, Husqvarna 701 Rally

will111
Postitusi: 5254
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas will111 »

jajah, vihm segab ainult natuke. paljudel teist on infrapuna termomeeter? minge tehke üks korralik tiir kui vihma sajab või on just sadanud ja tee kenasti veel veega kaetud ning väljas temp miski 5-8 kraadi. KOhe peale oma tiiru lõppu mõõtke rehvide tempi. ja siis mõelge kui hea pidamine rehvidel sellise töötemperatuuri juures olla võiks...

ütleme nii, et sõita võib ju tõesti 365p aastas ka, aga tõepoolest, mille pikendamine see täpsemalt on? hooaja pikendamine igatahes küll mitte sest tsiklisõit saab ikkagi mingit mõnu pakkuda vaid siis kui need kaks üliväikest contact patchi tekitavad tee suhtes mingisuguse pidamise kah. aga lumi muide pidi tulema juba vist paari päeva pärast, et mis see siis tähendab, hooaeg lõpeb ära? :D või siis ootate kuni lumi paari päeva pärast jälle sulanud on ning lükkate tsikli "talvekorterist" taas välja? :D mingi väga imelik põhimõtte värk on sellest tsiklisõidust igatahes saanud siis eestis kuidagi veidralt paljude jaoks, facebooki tsiklirahva grupp on ka puupüsti täis pilte sellest kuidas kellegil jälle hooaeg ikka kestab. no so what? miks seda niiväga kuulutada on tarvis? kas see tõesti peaks näitama mingit kõvamehelikkust või on tegu hoopis äsja raske raha eest ostetud ilgelt ägeda talvise varustuse nuineljaks kasutamisega?


reimps

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas reimps »

Mulle pakub mõnu autode vahelt sõeluda ja sitaks kiiremini vajalikku kohta jõuda ka tipptunnil. Hooaeg lõpeb kas lume või avariiga :)

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3183
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 191 korda

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Ülevalt alla sadav vedelik ei segaks aga teades autojuhtide pohhuismi siis heameelega ennast horisontaal suunalistele koskedele ette ei säti.Eelmine aasta uhasin VTX-ga poole novembrini.Kuna sellel jurakal kallutusnurk nii väike siis on jumala poogen mis temp rehvidel on.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju


will111
Postitusi: 5254
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas will111 »

ma sain hiljuti paari ringi peal vägagi personaalselt tunda kuidas isegi väga väikese kallutusnurgaga sõites oli alt ära mineku punkt nii lähedal, et judinad tulid peale. ja seda ühtlase joone korral, vajadusel mõnda järsemat liigutust teha ilmselt olekski lännu olnud. ja see mida tagarehv erinevates olukordades (ka üleüldse ilma igasuguse nurgata!) teinud on, ei jäta ka mingit võimalust mitmeti mõistmiseks. aga nojah, sõita saab iga ilmaga kui tahtmine suur.
autode vahelt sõelumine ja tipptunni kiirus on samas vist praegu ka ainuke järgi jäänud hea argument. õnneks mul hetkel pole vaja tipptunnil sõita ega kuskile jõuda :D

hooaega avariiga lõpetada igatahes ei tundu mulle enam väga ahvatlev, võibolla vanaks jäänud siis :P aga vähemalt see "õnnetused mootorratastega" teema peaks siis talv läbi aktiivne olema kui paljudel ikka hooaeg veel mitu kuud jätkub


jaan mmc

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas jaan mmc »

reimps kirjutas:

See ongi siis see e-peenisevärk siis kirjapanduna? Polnudki vist kunagi nii konkreetselt näinud :mrgreen:

Loomulikult Reimps, kuidas siis muidu :mrgreen: Kuidas sul, kas landid juba soomekelguga?

Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas piiks »

Mina ei tea hooaegadest midagi. Hetkel kasutan igapäeva sõiduvahendina oma Busat nii linnas, kui ka maanteel. Pidamist jah ei ole, aga ega ma ringrada sõida. Gaasiga saab ka mõistuse piires toimetada. Vihm segab ainult pimedas maanteel nägemist. Kojameestega kiivrit oleks vaja.

Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !
Kasutaja avatar

iSlanderADV
Mode
Postitusi: 557
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: Honda CRF1000L, Husqvarna 701
Asukoht: EU
Tänanud: 180 korda
Tänatud: 120 korda
Kontakt:

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas iSlanderADV »

will111 kirjutas:

jajah, vihm segab ainult natuke.

Just, natuke. Tüütu on vihmavarustust selga panna. Ja ma ei sõida tänaval nagu need oleks võidusõidurada :) Võtan rahulikult.

Nägemata Eesti orienteerumissari http://nägemataeesti.ee
TransEuroTrail Estonia https://transeurotrail.org/estonia
Honda CRF1000L Africa Twin, Husqvarna 701 Rally
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas pühak »

piiks kirjutas:
Spoiler

Mina ei tea hooaegadest midagi. Hetkel kasutan igapäeva sõiduvahendina oma Busat nii linnas, kui ka maanteel. Pidamist jah ei ole, aga ega ma ringrada sõida. Gaasiga saab ka mõistuse piires toimetada.

Vihm segab ainult pimedas maanteel nägemist. Kojameestega kiivrit oleks vaja.

Tee kiivriklaas rain repellent'iga kokku. Mul igatahes lendas siis enamus vihmaveest juba linnakiirusel ära. Uduvihmaga oli ainult probleeme, see nii peenikeste piiskadega, et ei tahtnud alati ära minna. Pearaputamine reeglina küll aitas.

Kuskilt kunagi meelde jäänud, et mingil tootjal pidid spets vihmakindad olemas olema, kus nimetissõrme külje peal kojameest imiteeriv kummiriba.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2188
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 550 korda

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Rukka kinnastel on vist kõigil see riba, a nad oskavad head hinda ka küsida oma kama eest.

Aa ja no Klimil muidugi on ka, aga kuna neid nagunii keegi ei müü, siis pole vahet et kallid on :wack:

Kasutaja avatar

teeperv
Postitusi: 39
Liitunud: 24 Sept 2013, 23:18
Tsikkel: Vultus & Himalayan
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas teeperv »

Held Touring kinnastel on ka see riba olemas, täitsa töötab ja hind ei hammusta väga. Miinuspoolelt see, et kinnas ise vettib läbi küll ajapikku, kuid rutskasoojendusega kannatab edasi lasta küll teatud piirini. Kuiva ilma (ja eks ikka soojendusega) sõidan nendega kuni temperatuurid nulli lähedale jõudma hakkavad. Siis ei roni juba puht teeolude pärast kuskile väga.

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2188
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 550 korda

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Oh tänks, hea info, neil tundub see ka pea standardvarustus olevat. Igatsesin seda riba rohkem krossikinnastele, ei tunne ennast nii ässana et neid prillikilesid metsa alla loopida ja noh kui juba seisma jääda ja taskusse toppida, siis võib ju sama hästi sealt taskust lapi ka võtta. Heldil on need ka täitsa olemas.


will111
Postitusi: 5254
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas will111 »

no väga paljudel suusakinnastel on selline kummiriba olemas. ma eeldan, et sama asja jaoks kuigi kindlalt ei tea, pole ise kunagi suusatades prille kandnud ja muud tarka pole sellega teha osanud. ja selliseid kindaid võib saada 10-20 euro eest kui tead kust ja millal osta. mina alla 7 kraadise ilmaga tavaliste tsiklikinnastega nagunii ei sõida, mõttetult külmad.

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2188
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 550 korda

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Vihma sajab ju 25 kraadise ilmaga ka.


will111
Postitusi: 5254
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas will111 »

Possibly, aga mitte iga päev, kuu aega järjest :) Niipalju kui mul näiteks sel aastal "suveajale" jäänud sõitmist oli siis vist üks või kaks korda sadas vihma ja sedagi kuidagi nii, et mitte terve sõidu ajal. Ühtlasi, meil on ju nii, et kui kliima on soojem siis on ka päevad pikemad ja valgemad, mis omakorda tähendab et ka sõidud pigem valges. Minumeelest valges sõites suht ebaoluline, kas klaas vesine või mitte. Aga vot pimedas kukub nähtavus küll praktiliselt nulli.
No ma ei tea, igatahes mind pole vihm ega märg klaas soojal ajal sõites kunagi nagu piisavalt palju seganud, et peaks mingi kojamehe peale mõtlema hakkama. Aga üldiselt suht väike probleem mumeelest, kui tõesti vajadus klaasi pühkida siis saab ju mingi üsnagi suvalise kummiriba panna keerdvedruga kuskile lenksu või kasvõi ratta võtmekimbu külge rippuma. Vaja siis võtad ja tõmbad üle klaasi.


andu
Postitusi: 316
Liitunud: 11 Juun 2014, 10:05
Tsikkel: sv1000, fjr1300p
Asukoht: tallinn-riia-tartu-põlva
Tänanud: 93 korda
Tänatud: 44 korda
Kontakt:

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas andu »

praegu sõidan igapäevaselt kuni aastavahetuseni, nv üks lõunaeesti tripp plaanis. hea varustusega on päris ok ilm õnneks sõitmiseks :)

dare to dream…
eksarmukesed: thunderace - er6n - k1200rs - gsxf600 - fjr1300(gen2) - r6 - fz6 - dr650 - vtr1000 - f650gs - vfr800 - fjr1300(gen1) - fzs600 - fjr1300p(gen1)- ducu scrambler, f650gs Dakar, rs125
hetkel südant soojendamas: sv1000, fjr1300p(gen3)

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Esimese lumeni kannatab ikka sõita, temperatuur niiväga ei olegi oluline, riideid saab alati rohkem selga panna.
Aga kui on lumi ja jää maas, siis jätan katki, ei usalda ka naelasid mitte.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Mul on see suvi üldse kuidagi väga vähese sõiduga jäänud(kehv ilm ei kutsu sõitma) ja nüüd pole juba üle kuu ratast puutunud.Ma williga sama meelt,et rattasõit on nauding,mitte eneseületus,et iga ilmaga sõima peaks.Kuna ma rattaga tööl ei saa käia, isegi hea ilmaga,sest autot on igapäevaselt tööasjus vaja,siis ongi ratas puhtalt nautimiseks.
Mis kinnastesse ja visiiri vihmaga puutub,siis korralikud käekaitsmed,nagu varaderol ja mul mingid yamu omad lasevad ka vihmas suht tavaliste kinnastega sõita,et kindad kohe läbi ei vettiks.Visiir on mul töödeldud Motoralist pärit ainega,mis teeb selle ikka väga vett hülgavaks.Nimetust kahjuks ei mäleta,aga maksab letis mingi 40€,millest saab miljon visiiri ära teha ja terve rivi auto klaase takkaotsa.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

iSlanderADV
Mode
Postitusi: 557
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: Honda CRF1000L, Husqvarna 701
Asukoht: EU
Tänanud: 180 korda
Tänatud: 120 korda
Kontakt:

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas iSlanderADV »

kuna meil nüüd graafik muutus ja pean alati tipptunnil sõitma, siis on praegu veel rattaga lust. Eile oli Järvevana juba kell pool 5 umbes, aga rattaga sain koju 35 minutiga. Täna pidin kell 9 tööl olema ja taaskord rattaga sain 30 minutiga :bsmile:
Järvevanal muidugi üle 20-30km/h sõita ei saanud, kohati isegi aeglasemalt

Nägemata Eesti orienteerumissari http://nägemataeesti.ee
TransEuroTrail Estonia https://transeurotrail.org/estonia
Honda CRF1000L Africa Twin, Husqvarna 701 Rally

will111
Postitusi: 5254
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas will111 »

tohoh, ma lasin viimane kord läbi selle ummiku küll üsna külmalt 50ga. kuigi jah seal on paar kitsamat kohta aga suure osa saab ju lasta nende ribade peal kuhu autod ei trügi aga tsikleid mahuks vajadusel lausa mitu kõrvuti.

urmas66, kas see aine mida kasutasid toimib autoklaasi peal ka selliselt, et vesi valgub suuremate tilkadena mööda klaasi ise minema tuule mõjul? mis saab siis kui siiski on vaja mingil hetkel pikemalt kojameestega nühkida (näiteks räme padukas), kas kojarid siis nühivad selle aine kihi omakorda suht kiirelt maha või pigem siiski püsib mingi paar kuud ikka peal? ja ega juhuslikult pole proovinud seestpoolt sellega töödelda või see nö. kondenseeruva niiskuse vastu eriti ei aita?

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

will111 kirjutas:

urmas66, kas see aine mida kasutasid toimib autoklaasi peal ka selliselt, et vesi valgub suuremate tilkadena mööda klaasi ise minema tuule mõjul? mis saab siis kui siiski on vaja mingil hetkel pikemalt kojameestega nühkida (näiteks räme padukas), kas kojarid siis nühivad selle aine kihi omakorda suht kiirelt maha või pigem siiski püsib mingi paar kuud ikka peal? ja ega juhuslikult pole proovinud seestpoolt sellega töödelda või see nö. kondenseeruva niiskuse vastu eriti ei aita?

Mul on kõigil autodel juba aastaid sellega küljeklaasid tehtud ja need püsivad vihmaga päris kuivad kohe.Esimene oli Volvo,millel olid tehasest see töötlus ja hakkas meeldima.Lisaks ei lähe klaasid nii sopaseks. Esiklaasi ei ole julgenud teha,sest tuttaval on ja mulle ei meeldinud.Mind segab see,et kui kojamees tõmbab,siis oleks nagu klaas kergel rasvane ja mind see pimedas häirib(nagu peale autopesu on vahane).
Kiivrile sisse poole pole proovinud,aga ilmselt ei aita ka,sest kui talvel autoga sooja ruumi sisened,siis klaasid lähevad ikkagi uduseks.Samas väljaspoole pannes toimib ikka väga hästi.Kunagi proovisin Turtele waxi oma ka ,aga see ei kesta üldse.Sellega tehtud klaas kestab paar hooaega.
Auto peal on see samas väga mugav asi ja kestab paar aastat või enamgi,olenemata pesulas käimistest jne.
Ma olen seda kasutanud Motoralis olemas laos 16tk.
NANO MAXI KLAASIKAITSE KOMPLEKT (PUH.VAH, KAITSE.VAH, LAPP), VEEHÜLGAJA Hind 37.50
Pilt

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3123
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas ranel »

Kui keegi tahab, siis mul on need näpu otsa käivad kojamehed üle. Kes tahab, võib ära osta. Mulle isiklikult need ei meeldinud. Tundus liiga suur tõmblemine olevat.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Mul sõber, kes tegeleb autode pesu jms kasutab GTECHNIQ G1 CLEARVISION SMART GLASS, 15 ML. Pidi väidetavalt parim klaasi vaha olema. :) Üks ühine tuttav tellis seda ebayst ja ütles ka, et töötas üle aasta ilusti. :)

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3183
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 191 korda

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Lugedes selle toote lehte siis konkreetne toode kõlbab ainult auto klaasile,mitte igasugustele karbonaatidele.
Please note that with glass coatings there is a trade off between durability and functionality. Whilst G1 is recommended for car windscreens, for surfaces such as shower screens, or marine glass where maximum repellency is required, it is better to use G5 Water Repellent Coating for Glass and Perspex.

Please also note that G1 will only work on glass substrates so, for example, it will not work on modern headlight lenses which are made from polycarbonate. For these you will need to use G5 Water Repellent for Glass and Perspex.
Ja kui täpselt teemasse panna siis täna sõitsin ja ilmselt homme hommikul sõidan tööle ka :wink:

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”