Huumorit

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded


mattyas
Postitusi: 232
Liitunud: 26 Sept 2004, 23:19
Asukoht: Raasiku

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas mattyas »

reimps kirjutas:
mattyas kirjutas:

Olen segaduses nagu pime lesbi kalaturul

Pane see Facebooki ka :mrgreen:

Premeeri end alajaamas kappi kusemisega :mrgreen:


mart211

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas mart211 »

mattyas kirjutas:

Olen segaduses nagu pime lesbi kalaturul

Vale teema....vb isegi vale foorum...sinu seisukord on ikka kriitiline :D

Kasutaja avatar

motomatkaja
Postitusi: 119
Liitunud: 06 Jaan 2007, 20:20
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas motomatkaja »

Veoautojuht peatub öösel kohviku ees, et veidi süüa. Äkki astuvad sisse kolm karmi välimusega tsiklimeest ja hakkavad juhiga ilma põhjuseta tüli norima.
Üks valab talle pipratoosi sisu pähe, teine sööb ta koogi ära ja kolmas valab kohvitassi sülle. Juht tõuseb selle peale sõna lausumata püsti ja lahkub kohvikust.
"See mees ei ole suurem asi kakleja," irvitab üks tsiklimeestest.
Tüdruk leti taga lisab:
"Ega ta suurem asi autojuht ka ole, sõitis just kolmest tsiklist üle!"

:ner:

HONDA NTV 650 Revere

HMT5

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas HMT5 »

Ei tea kas keegi näinud... :P

Kasutaja avatar

chadmuska
Postitusi: 628
Liitunud: 29 Mär 2010, 08:32
Tsikkel: z1000
Asukoht: Võsu-Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 13 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas chadmuska »

aanus kirjutab fatseebokis :

Kui sul aeg-ajalt on tõsiselt halb päev ja sa pead seda kellegi peal välja elama, siis tee seda mõne võõra peal!

Ükskord istusin oma laua taga, kui mulle meenus telefonikõne, mille olin unustanud teha. Ma leidsin numbri ja valisin selle. Meeshääl vastas: "Hallo!" Ma ütlesin viisakalt: "Mina olen Tiit. Kas ma saaksi
n rääkida Marek P-ga?!" Vastuseks karjus meeshääl mulle kõrva: "Hangi omale õige number, ***e!" ja lõi telefonitoru hargile. Ma ei suutnud uskuda, et keegi saab olla nii häbematu.

Kui ma valisin Mareki korrektset numbrit, et talle helistada, avastasin, et olin kogemata kaks viimast numbrit segamini ajanud. Juhtub ikka.

Peale temaga kõne lõpetamist otsustasin uuesti helistada valele numbrile. Kui sama tüüp telefonile vastas, karjusin ma: "Sa oled sitapea!" ja panin toru ära. Ma kirjutasin ta numbri üles ja kirjutasin sinna kõrvale sitapea. Ja kleepisin selle lauaplaadile. Iga paari nädala tagant, kui ma maksin arveid, või mul oli eriti persse kukkunud päev, helistasin ma talle ja karjusin: "Sa oled sitapea!"

Kui hakati pakkuma „numbrinäidu” teenust, mõtlesin, et mu teraapiline sitapeale helistamine peab saama lõpu, sest võin ju vahele jääda. Igaks juhuks otsustasin kontrollida, kas jobu sellest teab. Ma helistasin tema numbrile ja ütlesin: "Tere! Mina olen Toomas Tool Elionist. Helistan, et teada sada, kas te olete juba tuttav meie uue „numbrinäidu” teenusega?" Ta karjus: "EI!!" ja lõi telefoni hargile. Ma helistasin talle kiiresti tagasi ja ütlesin: "See on sellepärast, et sa oled üks suur sitapea!" ja katkestasin kõne.

Ühel päeval kui olin Selveri juures ja valmistusin parkima, lõikas mingi tüüp musta BMW-ga mul tee ära ja parkis end kohale, mida ma kannatlikult oodanud olin. Ma tuututasin signaaliga ja vehkisin kätega - tema lihtsalt näitas mulle keskmist sõrme. Aga tema auto küljeaknal ilutses silt: MÜÜA, koos tema telefoninumbriga. Ma kirjutasin selle üles...Muahahaaa.

Paar päeva hiljem, kohe peale seda, kui olin esimesele sitapeale helistanud (mul oli ta number kiirvalimise all) ja ta korralikult läbi sõimanud, arvasin, et ma helistan sellele BMW sitapeale ka. Ma küsisin: "Kas teie olete see, kellel on must BMW müüa??" Ta vastas: "Jah, olen küll!" Ma küsisin: "Kas ma saaksin seda ka näha?" Ta ütles: "Jah, ma elan Vanapapli 14, Veskimöldres. See on helepruun majake ja autod on kohe ette pargitud." Siis küsisin: "Mis su nimi on?" Ta ütles: "Mu nimi on Madis Muul." "Millal on hea aeg, sind leida, Madis?" "Ma olen kodus igal õhtul, peale kella 17" "Kuule Madis, kas ma saan sulle midagi öelda?" -"Jah?" -"Madis, sa oled sitapea!" Siis panin ma toru ära ja salvestasin ka tema numbri kiirvalikusse.

Edaspidi, kui mul oli probleeme, oli mul kaks sitapead, kellele helistada.

Ühel päeval olin kogu maailma peale tige ja otsisin oma vihale väljundit. Siis tuli mul idee. Helistan esimesele sitapeale. Ta ütles: "Hallo" Ma ütlesin: "Sa oled sitapea!" kuid ei pannud toru ära. Ta küsis: "Oled sa veel seal?" Ma vastasin: "Jah" Ta karjus: "Lõpeta mulle helistamine!" Ma ütlesin: "Eks sunni mind!" Ta küsis: "Kes sa oled?" Ma vastasin: "Mu nimi on Madis Muul" Ta ütles: "Jah?? Kus sa elad?" Ma vastasin: "Sitapea, ma elan Vanapapli 14, Veskimöldres, helepruunis majakeses. Mul on must bemm maja ette pargitud, et sa teaksid." Ta ütles: "Ma tulen kohe sinna, Madis-poiss. Ja sul on parem juba testament ära teha!" Ma ütlesin: "Jah, ma juba tõsiselt kardan, sitapea!" ja panin toru ära.

Siis helistasin ma teisele sitapeale. Ta ütles: "Hallo?" Ma ütlesin: "Hallo, sitapea!" Ta karjus: "Kui ma peaksin teada saama, kes sa oled..." Ma ütlesin: "Mis siis saab?" Ta ütles: "Ma kütan su perse tulikuumaks!" Ma vastasin: "Sul on see võimalus, sitapea! Ma tulen kohe sinu juurde!" Siis panin ma toru ära ja helistasin politseisse. Ütlesin, et elan Vanapapli 14, Veskimöldres ja et ma olen teel koju, et tappa oma elukaaslasest p***.

Siis helistasin ma Kanal 2 Reporterisse, et kohe läheb lahti mölluks lahti aadressil Vanapapli 14. Vennad lubasid kärmelt kaameratega kohale kimada. Seejärel läksin oma autosse ja sõitsin Veskimöldre poole, sest kes tahab tasuta kinost ilma jääda.

Ma jõudsin sinna täpselt õigel ajal, et näha kuidas kaks sitapead just kohale jõudnud politseiauto ees teineteist tümitasid. Ning loomulikult ei puudunud ka telemehed oma kaameratega…

Kohe tundsin ennast PALJU paremini. Viha taltsutamine toimib tõepoolest, tuleb ta lihtsalt enda seest välja lasta!


eerikkarts
Postitusi: 631
Liitunud: 24 Juun 2009, 23:35
Tsikkel: Yamaha SuTenöör (XTZ900) 5PS

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas eerikkarts »

See sigalahe eestikeelne interpretatsioon :lol:

Tegelt analoogset teemat olen näinud mingis hollywoodi filmis.

Lahe ikkagi

Ja nii see Yamaha XT900Z FI (SuperTenere) sündiski:
http://www.super-tenere.net/forum/xtz75 ... -xt900z-fi

5Okuus856üheksa

rutska
Postitusi: 223
Liitunud: 31 Jaan 2008, 17:15
Tsikkel: ON
Asukoht: lenksus

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas rutska »

chadmuska kirjutas:

aanus kirjutab fatseebokis : !

utubes:

Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Pontus »

Nuga,kahvel,pott ja pann, mina olen Galojan (lol)

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...

grahv
Postitusi: 1177
Liitunud: 26 Jaan 2005, 15:37
Tsikkel: GSX1200, XT660R
Asukoht: Hiiumaa
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas grahv »

pontus kirjutas:

Nuga,kahvel,pott ja pann, mina olen Galojan (lol)

Vaatasid Ärapanijat, jah? See oli märksa muhedam kild.

Kasutaja avatar

noone
Postitusi: 36
Liitunud: 30 Apr 2011, 23:12
Tsikkel: Honda XRV 750

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas noone »

Naistekast

Purjujäämise 5 astet

  1. aste - tark
    Selles astmes muutud sa eksperdiks absoluutselt igal teemal. Sa oled kindel, et tead kõike ja tahad oma teadmisi jagada kõigile, kes sind kuulavad. Selles astmes on sul alati õigus. Ja loomulikult inimene, kellega sa vaidled, teab kõike valesti. Jutuajamise teeb huvitavaks see, kui iga vestleja on tark.
  2. aste - kõige ilusam
    Selles astmes sa saad aru, et sina oled kõige ilusam inimene kogu baaris. Inimesed kadestavad sind. Sa võid minna suvalise võõra juurde, teades, et ta kadestab sind ja et ta tõesti tahab sinuga rääkida. Ja kuna sa oled ka tark, siis sa võid selle inimesega rääkida igal võimalikul teemal.
  3. aste - rikas
    Selles astmes muutud sa äkki kõige rikkamaks inimeseks maailmas. Sa võid osta jooke kõigile, sest sul on baari taha pargitud suur auto, mis on raha täis. Selles astmes võid sa vabalt kihlvedusid sõlmida, sest sa oled ju ikka tark, nii et loogiliselt võttes sa võidad iga kihlveo. See ei loe üldse, kui suure rahahunniku peale sa kihla vead, sest sa oled rikas. Samas ostad sa jooke kõikidele, kes sind kadestavad, sest sa oled kõige ilusam inimene maailmas.
  4. aste - kuulikindel
    Nüüd oled sa valmis norima tüli igaühega (eriti nendega, kellega sa kihla vedasid ja kellega sa vaidlesid). Sa võid vabalt astuda kaklusesse, sest mitte keegi ei saa sulle haiget teha. Võid vabalt minna ka meeste kaasatoodud kenade daamide juurde ja neid endale krabada, sest nende naiste meespartnerid ei saa sulle haiget teha. Ja miks ei peakski naised sind tahtma - sa oled haavamatu, tark, peale selle veel rikas, ja niikuinii nendest kõikidest palju ilusam.
  5. aste - nähtamatu
    See on joomise viimane aste. Selles astmes sa võid teha kõike, sest keegi ei näe sind. Sa tantsid laual, selleks et avaldada muljet nendele, keda sina kadestad, sest ülejäänud rahvas ruumis sind lihtsalt ei näe. Samuti ei näe sind ka inimene, kellega sa kakelda tahad.
Kasutaja avatar

Eikki
Kaupmees
Postitusi: 337
Liitunud: 27 Juun 2006, 21:33
Tsikkel: Ducati Streetfighter
Asukoht: Florida
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda
Kontakt:

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Eikki »

Tuleb mees armukese juurde:
“Lõpuks ometi, läks su mees komandeeringusse. OK, nüüd viska kähku riided seljast, ma sain eile uue vinge poosi teada!”
Naine nukralt:
“Kahjuks ei tule midagi välja. Mees jättis papagoi koju, see räägib talle kõik ära mida näeb.”
Armuke mõtleb pisut ning vastab:
“Nii! Papagoi puurile viskame musta lina peale. Sina võtad riidest lahti, lükkad diivanilaua rohkem seina äärde ja viskad sinna peale silda. Siis tulen mina esikust jooksuga ja hüppan lühtri külge ja hooga sulle… ning kõik saab ülihea olema!”
Selle jutu peale kostab papagoi puurist kurblik karje:
“Parem lõigake mul keel ära, aga seda trikki ma lihtsalt PEAN nägema!”

Õige mees keerab alati juurde.
Aitan USA-st asjade tellimisel. Ebay, Paypal-iga maksmine ja kõik muud kohad.
http://www.estperformance.com
http://www.facebook.com/estperformance

bandit 1200
Postitusi: 261
Liitunud: 23 Jaan 2007, 12:44
Tsikkel: GSX-R 750,R-1
Asukoht: teletornikandis
Kontakt:

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas bandit 1200 »

Kui politsei peab sind kiiruse ületamise eest kinni siis ütle, et sul taatlemata spido... Ja spido järgi oli kiirus 85km h

Transporditeenus ja kaevetööd
http://www.revemont.eu/

ummip
Postitusi: 161
Liitunud: 09 Sept 2008, 00:39
Tsikkel: honda cbr900rr suzuki gsf600
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas ummip »

kellelgi huvi äkki kinnisvara soetada.
http://www.vello42.com/ultra-paukuudis/ ... tiluveres/


FireMan
Postitusi: 23
Liitunud: 28 Jaan 2011, 19:02
Tsikkel: BMW F650 Funduro

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas FireMan »

bandit 1200 kirjutas:

Kui politsei peab sind kiiruse ületamise eest kinni siis ütle, et sul taatlemata spido... Ja spido järgi oli kiirus 85km h

Või siis ütle, et sul taatlemata mõistus, ja tundus täiesti mõistlik kiirus liiklemiseks.


kurikristjan
Postitusi: 1253
Liitunud: 29 Juul 2009, 05:11
Tsikkel: SV1000
Asukoht: Põltsamaa
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas kurikristjan »

Kõik kiirused on mõistlikud, õnnetused juhtuvad ikka selle tõttu et kiirust kasutatakse ebamõistlikult, ollakse muul moel rumal või on keegi teine süüdi!


reimps

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ära aja hullu juttu, kihutamine on patt. Piirkiirused ongi sellepärast sellised, et need on ohutud. Lubatust kiiremini sõidavad ainult enesetapjad, ossid ja muidu mu**id.

Kasutaja avatar

Loff
Postitusi: 2868
Liitunud: 18 Nov 2006, 18:23
Tsikkel: Husqvarna TE610, Kawa VN740
Asukoht: Maal
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Loff »

reimps kirjutas:

Ära aja hullu juttu, kihutamine on patt. Piirkiirused ongi sellepärast sellised, et need on ohutud. Lubatust kiiremini sõidavad ainult enesetapjad, ossid ja muidu muid.


allkiri

reimps kirjutas:

m*** ja mongol...

https://www.youtube.com/@paavokaleva
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
Kawasaki VN750 '87
Husqvarna TE610E '02

kurikristjan
Postitusi: 1253
Liitunud: 29 Juul 2009, 05:11
Tsikkel: SV1000
Asukoht: Põltsamaa
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas kurikristjan »

jutt piirkiiruse ohutusest on mökudele kes peaksid sõitma pisimopeediga, sest neile kehtestatud piirkiirus on 25 km/h mis ei ole ka veel ohutu.

Kasutaja avatar

mix17
Postitusi: 103
Liitunud: 18 Juul 2010, 14:27
Tsikkel: gsxR600 k2,Gsxr600 srad
Asukoht: maalt

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas mix17 »

Nagu eelnevalt öeldud siin kuskil...Kiirus pole kunagi kedagi tapnud vaid järsk seisma jäämine... nii et järeldus siit kiiresti võib liikuda aga vot need pidurid on saadanast .... :nono:

Kes oskab see teeb,Kes ei oska targutab kõrvalt ja nii loll pole keegi ,et targutada ei oskaks.
Kasutaja avatar

Mhhh
Postitusi: 809
Liitunud: 14 Sept 2009, 22:57
Tsikkel: Mini&GPZ305
Asukoht: Tartumaa

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Mhhh »

Kindlasti on kiirus kedagi tapnud. Näiteks mingid saekettad, igasugused liikuvad asjad...kui nende joonkiirus oleks olnud 0, siis oleks nad elus.

Ning ka jalakäijaga näide. Kui auto ajab jalakäija alla ning ta sureb, siis võib just kiirus tema tappa (muidugi ka järsk seismajäämine, kui ta pea näiteks vastu asfaltit lööb).

// Ning ka näiteks pomm..tapab samuti (õhu) kiire liikumine.

Mini (Riga 30) chopper & Kawasaki GPZ305->

kurikristjan
Postitusi: 1253
Liitunud: 29 Juul 2009, 05:11
Tsikkel: SV1000
Asukoht: Põltsamaa
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas kurikristjan »

iga elu lõpeb surmaga varem või hiljem, mõttetu on tulla siia vaidlema et kiirus on halb. ei ole ikka küll.
ma olen ka 200-ga põldu sõitnud nii et ühtki kriimu ei saanud, järelikult kiirus ei tapa! rellaka ketas on ka kildudeks lendanud, natukene tuli verd ja mis siis. kui püssikuul tapab on süüdi tulistaja mitte kuuli kiirus. jne. lase vabaks ja ära aja hullu juttu! :mrgreen:

Kasutaja avatar

Mhhh
Postitusi: 809
Liitunud: 14 Sept 2009, 22:57
Tsikkel: Mini&GPZ305
Asukoht: Tartumaa

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Mhhh »

Ma võtangi asja kusjuures vabalt..

Ma ei tulnud vaidlema, vaid ma tulin fakte parandama :D . Ma ei vaidle vastu sellele, et kiiresti ei tohi sõita (jättes seaduse kõrvale ning vaadates üldisemalt). Ning kui surma saab, siis noh..juhtub. Nagu looduses ikka, et nõrgemad peavadki peksa saama (selle all mõtlen ka tapmist, nt nagu rebased söövad kanu jms). Inimesed on tundlikuks muutunud ning on hakanud üksteisest hoolima (ja ka teistest loomadest). Üldisemalt vaadates ei ole vahet, kas nõrgemaid pekstakse või mitte. Ühiskond, kultuur jms saab muidugi areneda, kui ei käituta "metsikult", kuid kas see peab just nii minema? Kas peab olema kõik see elu hea? Meile muidugi meeldib nii pidi..aga tulnukal mitmesaja valgusaasta kaugusel ei ole vahet. Ning see meie elu mõjutab põhiliselt ainult planeet Maad (natuke ka Päikesesüsteemi teisi osi).

Kokkuvõttes ei ole vahet, kas me oleme elus või mitte..see on oluline ainult meile endile (praegu vähemalt...ajastul, kus me teisi elusolendeid ei leia).

Mini (Riga 30) chopper & Kawasaki GPZ305->

rolller
Postitusi: 154
Liitunud: 14 Mär 2007, 16:02
Tsikkel: TT600R
Asukoht: võru

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas rolller »

Mhhh kirjutas:

Ma võtangi asja kusjuures vabalt..

Ma ei tulnud vaidlema, vaid ma tulin fakte parandama :D . Ma ei vaidle vastu sellele, et kiiresti ei tohi sõita (jättes seaduse kõrvale ning vaadates üldisemalt). Ning kui surma saab, siis noh..juhtub. Nagu looduses ikka, et nõrgemad peavadki peksa saama (selle all mõtlen ka tapmist, nt nagu rebased söövad kanu jms). Inimesed on tundlikuks muutunud ning on hakanud üksteisest hoolima (ja ka teistest loomadest). Üldisemalt vaadates ei ole vahet, kas nõrgemaid pekstakse või mitte. Ühiskond, kultuur jms saab muidugi areneda, kui ei käituta "metsikult", kuid kas see peab just nii minema? Kas peab olema kõik see elu hea? Meile muidugi meeldib nii pidi..aga tulnukal mitmesaja valgusaasta kaugusel ei ole vahet. Ning see meie elu mõjutab põhiliselt ainult planeet Maad (natuke ka Päikesesüsteemi teisi osi).

Kokkuvõttes ei ole vahet, kas me oleme elus või mitte..see on oluline ainult meile endile (praegu vähemalt...ajastul, kus me teisi elusolendeid ei leia).

Missasja sa nüüd sonid??? :wack:

Kasutaja avatar

noone
Postitusi: 36
Liitunud: 30 Apr 2011, 23:12
Tsikkel: Honda XRV 750

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas noone »

Poiss harjutab põhikooli lõpetamiseks arutlevat kirjandit kirjutama.

rolller kirjutas:
Mhhh kirjutas:

Ma võtangi asja kusjuures vabalt..

Ma ei tulnud vaidlema, vaid ma tulin fakte parandama :D . Ma ei vaidle vastu sellele, et kiiresti ei tohi sõita (jättes seaduse kõrvale ning vaadates üldisemalt). Ning kui surma saab, siis noh..juhtub. Nagu looduses ikka, et nõrgemad peavadki peksa saama (selle all mõtlen ka tapmist, nt nagu rebased söövad kanu jms). Inimesed on tundlikuks muutunud ning on hakanud üksteisest hoolima (ja ka teistest loomadest). Üldisemalt vaadates ei ole vahet, kas nõrgemaid pekstakse või mitte. Ühiskond, kultuur jms saab muidugi areneda, kui ei käituta "metsikult", kuid kas see peab just nii minema? Kas peab olema kõik see elu hea? Meile muidugi meeldib nii pidi..aga tulnukal mitmesaja valgusaasta kaugusel ei ole vahet. Ning see meie elu mõjutab põhiliselt ainult planeet Maad (natuke ka Päikesesüsteemi teisi osi).

Kokkuvõttes ei ole vahet, kas me oleme elus või mitte..see on oluline ainult meile endile (praegu vähemalt...ajastul, kus me teisi elusolendeid ei leia).

Missasja sa nüüd sonid??? :wack:


zx12r

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas zx12r »

Mhhh kirjutas:

Ma võtangi asja kusjuures vabalt..

Ma ei tulnud vaidlema, vaid ma tulin fakte parandama :D . Ma ei vaidle vastu sellele, et kiiresti ei tohi sõita (jättes seaduse kõrvale ning vaadates üldisemalt). Ning kui surma saab, siis noh..juhtub. Nagu looduses ikka, et nõrgemad peavadki peksa saama (selle all mõtlen ka tapmist, nt nagu rebased söövad kanu jms). Inimesed on tundlikuks muutunud ning on hakanud üksteisest hoolima (ja ka teistest loomadest). Üldisemalt vaadates ei ole vahet, kas nõrgemaid pekstakse või mitte. Ühiskond, kultuur jms saab muidugi areneda, kui ei käituta "metsikult", kuid kas see peab just nii minema? Kas peab olema kõik see elu hea? Meile muidugi meeldib nii pidi..aga tulnukal mitmesaja valgusaasta kaugusel ei ole vahet. Ning see meie elu mõjutab põhiliselt ainult planeet Maad (natuke ka Päikesesüsteemi teisi osi).

Kokkuvõttes ei ole vahet, kas me oleme elus või mitte..see on oluline ainult meile endile (praegu vähemalt...ajastul, kus me teisi elusolendeid ei leia).

Essee teemal "Minu mõtted peale teist rummi"


Tsikkelröövel
Postitusi: 1754
Liitunud: 27 Dets 2005, 17:55
Tsikkel: Kawa GPZ 550, W800, Jawa 350
Asukoht: Tartu
Tänatud: 27 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Tsikkelröövel »

Koolis õpetati muuhulgas ka, et kiirus on suhteline. Seega saab asja vaadata ka nii, et võttes taustsüsteemi aluseks auto, on just jalakäija see, kes kihutas ja sai surma pidurdusest, mis tekkis, kui tema kiirus ühtlustus taustsüsteemiga.
Ma istun laua taga, seega justkui ei liigu? Samas, Maa liigub kiirusega 30 km/s.... Ongi nii, et kiirus ei tapa kedagi. Tapab selle järsk muutumine, ehk kiirendus (pidurdus on ka kiirendus).

Kas Mees ostab tsikli, pole küsimus. Küsimus on: millal?
Kasutaja avatar

justcraizy
Postitusi: 513
Liitunud: 23 Jaan 2008, 17:01
Asukoht: Tallinn, Tartu

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas justcraizy »

http://www.autonet.ee/uudised/autouudised/53854

Lõpp on hea:
"Medvedi osas info jagamisega nii lahked ei olda. Öeldakse, et testimine lõpetatakse juba veebruaris ning seejärel algavad tarned sisevägedele. Aga kui toetate Keskerakonda, siis on võib-olla tulevikus võimalus selle autoga juba lähemalt tutvust teha. Jah, ma vabandan."

zx6r(04)->zx6r(06)->zx10r(08)-> cbr600rr(07)
Kasutaja avatar

Mhhh
Postitusi: 809
Liitunud: 14 Sept 2009, 22:57
Tsikkel: Mini&GPZ305
Asukoht: Tartumaa

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Mhhh »

Tsikkelröövel kirjutas:

Koolis õpetati muuhulgas ka, et kiirus on suhteline. Seega saab asja vaadata ka nii, et võttes taustsüsteemi aluseks auto, on just jalakäija see, kes kihutas ja sai surma pidurdusest, mis tekkis, kui tema kiirus ühtlustus taustsüsteemiga.
Ma istun laua taga, seega justkui ei liigu? Samas, Maa liigub kiirusega 30 km/s.... Ongi nii, et kiirus ei tapa kedagi. Tapab selle järsk muutumine, ehk kiirendus (pidurdus on ka kiirendus).

Ei..seda kindlasti, aga tavaelus siiski eeldame, et me võtame taustsüsteemiks Maa. Ning kui nii vaadata, siis kiirus tõesti ei tapa. Samas võib kindlasti näite leida, kus kiirus tapab (nt osakeste kiire liikumine). Ja lisaks veel see, et kiirendus on sõltuv ajast ning kiirusest. Nii et kaudselt kiirus (ja aeg) siiski tapavad.

Mini (Riga 30) chopper & Kawasaki GPZ305->
Kasutaja avatar

Klenovitz
Postitusi: 21
Liitunud: 12 Juun 2008, 12:22
Tsikkel: Pole...
Asukoht: Palmisaar

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Klenovitz »

Kuulge spetsialistid, huumori teemas tõesti ei viitsi füüsika seadusi lugeda, tehke pulli parem.

Vasak biitseps ytleb teisele, sa oled parem.


Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Rein »

Aga see ilmselt füüsikute huumor, millest teised aru ei saa.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”