Huumorit

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

tito
Postitusi: 739
Liitunud: 07 Juun 2013, 08:38
Tsikkel: Suzuki DR-Z
Tänanud: 125 korda
Tänatud: 63 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas tito »



Kasutaja avatar

KZ1000P
Postitusi: 43
Liitunud: 07 Mär 2014, 10:02
Tsikkel: Kawasaki KZ1000P / HD FLHTCI

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas KZ1000P »

Üks vägahea anektoot üle pika aja (minuarust) http://www.igav.ee/anekdoodid/anekdoot.d?id=69950605

Kuidas aru saada ,et sul on õige naine?
Valel on lühikesed jalad!

Matheus
Postitusi: 232
Liitunud: 25 Apr 2012, 11:48
Tänatud: 1 kord

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Matheus »

Mees läheb postkontorisse tööle kandideerima. Ülemus küsib töövestlusel esimese küsimuse: "Kas olete sõjaväes aega teeninud?"
"Jah," vastas mees, "olin kolm aastat relvajõududes."
"Väga hea, selle eest saab meil kindlasti lisapunkte. Kas saite toona ka vigastada?"
Mees vastab: "Jah, pommiplahvatus rebis mul munandid ära."

"Hea küll, olete tööle võetud. Tööaeg on kella 8–17, võite alustada homme. Ootame teid kella kümneks."
Mees on hämmingus: "Kui tööaeg on kella 8–17, siis mis hea pärast te mind alles kella kümneks ootate?" "Meil on ju riigitöö," vastas ülemus.
"Esimesed kaks tundi sügame mune, nii et sul pole vist erilist põhjust kohale tulla või mis?"


Matheus
Postitusi: 232
Liitunud: 25 Apr 2012, 11:48
Tänatud: 1 kord

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Matheus »

“Kas kuulsid juba, et meie direktor Karu võitis loteriil Mersu???”

“Kuulsin jah, aga see polnud direktor Karu, vaid katlakütja Jänes. Ja mitte Mersu, vaid 30 euri. Ja mitte loteriil, vaid kaardimängus. Ja mitte ei võitnud, vaid kaotas. Aga muidu jutt on õige!”

Kasutaja avatar

chadmuska
Postitusi: 628
Liitunud: 29 Mär 2010, 08:32
Tsikkel: z1000
Asukoht: Võsu-Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 13 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas chadmuska »

Noor neiu küsib kõheldes kaupluse müüjalt:
“Kas te ei leia, et selle kleidi dekoltee on liiga sügav?”
Müüjanna viskab pilgu dekolteele ja küsib: “Kas teil on karvane rind?”
“Loomulikult mitte!”
“Siis on kleit tõesti pisut liiga sügava dekolteega…”


Matheus
Postitusi: 232
Liitunud: 25 Apr 2012, 11:48
Tänatud: 1 kord

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Matheus »

Küsimus: “Miks vallandas vormel 1 Ferrari meeskonna boss päevapealt kogu oma boksimeeskonna?”
Vastus: “Kuna ta jäi oma autoga Helsingis korra ristmikul punase tule taha. Nelja sekundiga võtsid neli somaallast ta autol kõik neli rehvi ära ja panid tellised asemele. Kiirematel boksimeeskondadel kulub selleks vähemalt kaks korda rohkem aega. Loomulikult vallandas ta oma mehed ja palkas somaallased asemele!”

Küsimus: “Aga millega ta ei arvestanud?”
Vastus: “Ta ei arvestanud sellega, et järgmisel vormel 1 etapil vahetasid somaallased küll nelja sekundiga Ferrari rehvid ära, aga järgmise nelja sekundiga lõid ümber ka kerenumbrid, värvisid masina ära ja müüsid McLarenile maha…”

Kasutaja avatar

sinilind123
Postitusi: 1039
Liitunud: 08 Apr 2008, 21:45
Tsikkel: TransAlp ja Africa Twin
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas sinilind123 »

Ühest teisest "tehnika"foorumist.

Tsiklid on nendele kapihomodele kes ei suuda ennast muudmoodi mehekombel töestada

Honda Dio 50ccm 1990a - Honda Mtx125R 1989a - Honda XL 600V Transalp 1987a - Suzuki GSF 1200 Bandit 1996a - Honda XRV 750 Africa Twin 1990a - Kawasaki zxr 750 1990a
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas pühak »

"Homo Erectus BMW -inimtüübi tekkimine, areng, seonduvad probleemid ja häving või erandjuhul ka paranemine"

BMW mehed inimtüübina kuuluvad pigem mutatsiooni, kui jätkusuutlikult areneva inimliigi esindajate hulka. BMW mehe (edaspidi bemmimees) elus on kolm faasi, mistõttu sarnaneb ta pigem lülijalgsete seltsi kuuluvate liblikalistega, kui inimesega:

  1. Rullnokabemmi/striitreisseri faas,
  2. Linnadžiibi faas,
  3. Odavas kõrtsis helge mineviku meenutamise faas.

Võib juhtuda, et teine faas jääb kas väga lühikeseks või puudub hoopiski ning bemmimees siirdub otse esimesest faasist kolmandasse.

BMW-st unistamine ja unistuse iga hinna eest realiseerimine on teadupärast kas päritud või traumaatilisel teel omandatud vaimne tervisehäire.

Pärilikkuse korral nõuab tulevane bemmimees juba tissi otsas rippudes sellele neljaks sektoriks jagatud sinivalget niplit. B, M ja W (tähestiku järjekorras) on esimesed (ja tõenäoliselt ainsad) tähed, mida tulevane bemmimees tähestikust kirjutama õpib. BMW populaarsus ja juhtimisvigadest tingitud liiklusõnnetused on omavahel tihedas korrelatsioonis.

Bemmimehe elus on kolm unistust, õnnestumise korral võib neid nimetada initsiatsiooniriitusteks:
a) Koolikohustusest vabanemine (Eesti praeguse seadusandluse järgi 17. aastaselt)
b) Oma esimese BMW saamine
c) BMW linnadžiibi liisimine

Need on ka enamvähem kõik unistused bemmimehe elus, mis realiseeruda võivad; õnnestumise korral muidugi. Kui noor bemmimees on oma kaks esimest initsiatsiooniriitust seljataha jätnud, algab kaubanduskeskuste parklates igaõhtune autosistumine bassitümaka saatel. Vanematelt või sõpradelt nuiatakse bentsuraha, et saaks külmal ajal autot soojendada ja hea õnne korral kummivilistamisega emaseid liigikaaslasi ligi meelitada. Oma viimane raha on kulunud nurgataguses töökojas vedrustusele rällakamadalduse tegemise peale ja toonkile ostmisele, et emased liigikaaslased kogemata läbi autoakende seesistujate kõrvaaukude kaudu nende peadest läbi ei vaataks. Kui toonkile jaoks enam raha pole jätkunud, tühjendatakse prügikonteineritesse visatud prügikotid ja kleebitakse need toonkile pähe autoakendele.

Bemmimehe maailmapilt erineb kapitaalselt tavainimese omast. Noores bemmimehes valitseb kindel teadmine, et BMW vedrudelt jupi maha lõikamise- ja toonkilede akendele kleepimisega saab auto tehnika täiesti uue hingamise: Igasugused õli- ja muude tehniliste vedelike lekkimine autost kaob kui iseenesest ning mootori võimsus kahekordistub. Samuti annab BMW selline "remont" autoomanikule püsiva valmiduse seemnepurskeks.

Bemmimehe tunneb ära lõhna järgi. See lõhn koosneb kaubanduskeskuste deodoranditestrite, auto lõhnakuuskede, higi ja püksis oleva tilga lõhnade segust. Selle iseloomuliku lõhna ja rullis mütsinoka järgi tunnevad noored bemmimehed reeglina üksteist, nagu koerad liigikaaslasi.

Kui bemmimehel on elus majanduslikus mõttes juhtunud hästi minema, täitub tema kolmas unistus ja ta liisib endale BMW linnadžiibi, et selle paksud ukse-ja aknapostid tema läbikumavat pead varjaksid. Linnadžiibi liisimise teine eesmärk on uuesti meelitada ligi vahepeal bemmimehe juurest ära kadunud emaseid liigikaaslasi. Bemmimehe üks vähestest algusaja ligitõmbavatest omadustest, tema noorus, on selleks ajaks reeglina juba lõplikult selja taha jäänud. Emaste püsivus bemmimeeste juures on küll nadivõitu, eriti, kui bemmimehe rahakott õhemat sorti juhtub olema. Püsiva paarilisega koos elamiseks pole bemmimees reeglina ka ise valmis, sest kunagi rullnokabemmile tehtud tuuning hoiab bemmimeest endiselt püsivas valmisolekus ja võimaldab ainult alumise otsaga mõtlemist. Mis tema puhul, tõsi küll, on ainus võimalik mõtlemisviis aju väiksuse või puudumise tõttu.

Kui pank on lõplikult aru saanud, et bemmimees ei suuda enam isegi kiirlaenu abil liisingumakseid tasuda ja temalt linnadžiibi jäänused käest ära võtab, algab bemmimehe elu viimane faas: Odavas kõrtsis helge mineviku meenutamine. Reeglina kestab see lühikest aega ja lõppeb kas alkoholi ostuvõime nõrkusest või läbi kõrvaaukude käivast tuuletõmbusest tingitud haigestumise ja surmaga. Oma rolli bemmimehe kiires hääbumises ja surmas võib mängida ka Balti jaama turul müüdav odekolonn. Hea õnne korral, mida bemmimehe jaoks võib nimetada ka elu vedamiseks, hävitab alkohol bemmimehe ajus muteerunud rakud ja bemmimehest võib saada isegi päris normaalne inimene. Viimasel juhul on kõnealune eksemplar ka hindamatu uurimismaterjal Homo Erectus BMW ravimise kohta, et kujundada temast Homo Sapiens.

prof. Zaporožets Baierin,
"BMW mõjust inimese muteerumisele"
anatoomia- ja tuuninguteaduskond, 2014

Viimati muutis pühak, 02 Nov 2014, 21:58, muudetud 1 kord kokku.
"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

reimps

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas reimps »

Huvitav, ma tarbisin regulaarselt ohtras koguses alkoholi aastaid tagasi, nüüd piirdun klaasi-kahega kord kvartalis. Kas praegu on siis tagajärg kohale jõudnud?

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas pühak »

Kes Sul postitusi kirja paneb? :)

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

reimps

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ma ise ikka, ma ei usalda nii olulist ülesannet kellelegi teisele ja postcount (loe: e-peenis) peab ikkagi pidevalt kasvama. Kuuuldused mu enneaegsest surmast on seekord jälle alusetud :)

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas pühak »

Järelikult pole Sa meditsiinilises mõttes bemmimees, kui Sa täiesti ise, teinekord omajagu pikki tekste, grammatiliselt korrektselt kirjutada suudad. Ega iga bemmiomanik veel bemmimees pole.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

reimps

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ouou, sa tahad väita, et ma polegi rullnokk?

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas pühak »

Kust mina tean, esiteks pole mul endal mingit seost meditsiiniga ja teiseks, siis peaks ikka väga kõva psühhiaater olema, kui foorumi kaudu diagnoosi suudaks panna. :D

Aga neid kõrgema klassi psühhiaatreid leidub netis tegelt päris palju. Üks kõvem tegija, kui teine. :mrgreen:

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1764
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas simp »

http://www.amazon.com/review/R3IMEYJFO6 ... 3&store=hi

My former wife loves to take expensive vacations. We live in Ohio, which doesn’t exactly have extravagant places to see unless you like to watch grass growing or interstate construction. While we make OK money, I’m convinced she felt the need to single handedly improve the US economy by taking elaborate vacations: Broadway shows in New York City, gambling in Las Vegas, Spa’s in Arizona, sightseeing in San Francisco. The airlines know me so well they ask about my dog when I call to make reservations. His name is Fred.

In my attempt to try and save whatever I could so the princess could have her nice things I bought this Honeywell Wi-Fi enabled device so I could adjust the HVAC while we were away piling up massive amounts of debt on Mickey Mouse watches. I thought we could save a few bucks by keeping the temp cool in the winter and warm in the summer. The device was easy to install. I did not have the “blue” connector so I had to re-purpose the green one - this required an adjustment to the actual HVAC unit in our home. There are plenty of videos on Youtube to demonstrate how to do this. Within an hour I was up and running.

The device works flawlessly. You can adjust the temp from anywhere you have a Wi-Fi or cellular signal. Little did I know that my ex had found someone that had a bit more money than I did and decided to make other travel plans. Those plans included her no longer being my wife and finding a new travel partner (Carl, a banker). She took the house, the dog and a good chunk of my 401k, but didn’t mess with the wireless access point or the Wi-Fi enabled Honeywell thermostat.

Since this past Ohio winter has been so cold I’ve been messing with the temp while the new love birds are sleeping. Doesn’t everyone want to wake up at 7 AM to a 40 degree house? When they are away on their weekend getaways, I crank the heat up to 80 degrees and back down to 40 before they arrive home. I can only imagine what their electricity bills might be. It makes me smile. I know this won’t last forever, but I can’t help but smile every time I log in and see that it still works. I also can’t wait for warmer weather when I can crank the heat up to 80 degrees while the love birds are sleeping. After all, who doesn’t want to wake up to an 80 degree home in the middle of June?


Matheus
Postitusi: 232
Liitunud: 25 Apr 2012, 11:48
Tänatud: 1 kord

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Matheus »

""Meeldetuletuseks kõikidele isadele ja emadele, et kui teie pesamuna saab juhiload ning kui olete andmas enda uut mersut pisikesele tütrekesele, siis võiks neid enne ka tankima õpetada.
Olin hetked tagasi Siilinjärve Teboilis ning minuga koos oli seal 18 aastane tüdruk issi uut passatit tankimas.
Tüdruk oli suhteliselt närvis ja nõutu sellepärast, et ei osanud maksuautomaati kasutada, ning torises omaette. Pidin siis muidugi hädasolevat aitama ja õpetama natuke ning ise oma tankimisega samas ootama.

Sõbralikult aitasin avada bensupaagi luugi saades ise samalajal sõimata: "t*** kas kiiremini ei saaks vää, mul on sõbranna juurde kiire..??" (peenikese tatika inisemisena kujutage seda ette)
Järgmiseks küsis tüdruk, et: "Millist tankuri voolikutest ta kasutama peab?" Mina siis küsisin, et:"Kas see on bensiinmootoriga?" Kiirelt sain ka vastuse: "Oled sa mingi loll väää??? Kõik autod sõidavad ju bensiinigaäää!!". Seadsin sammud siis auto taha ja vaatasin luugile. Seal oli TDI. Härrasmees nagu ma olen, ütlesin et: "Tangi sellest püstolist, kus 98 loeb. See sobib kõikidele bensiinimootoritega autodele."
Sinna see tüdruk siis jäi tankima. Soovisin viisakalt head päevajätku ja sõitsin ise järgmisesse bensiinijaama.""

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7344
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Pisut kvaliteethuumorit keele teemadel.
http://www.bigstockphoto.com/blog/20-br ... -in-the-us

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Loff
Postitusi: 2868
Liitunud: 18 Nov 2006, 18:23
Tsikkel: Husqvarna TE610, Kawa VN740
Asukoht: Maal
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Loff »

Macintosh kirjutas:

Pisut kvaliteethuumorit keele teemadel.
http://www.bigstockphoto.com/blog/20-br ... -in-the-us

(lol) @viimane, 20.

https://www.youtube.com/@paavokaleva
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
Kawasaki VN750 '87
Husqvarna TE610E '02
Kasutaja avatar

Kri§to
Postitusi: 1393
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:21
Tänatud: 1 kord

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Kri§to »

Soome ja tankimine Epic!!! :twisted:

Kasutaja avatar

Enn
Postitusi: 188
Liitunud: 10 Juul 2009, 15:51
Tsikkel: Yamaha Super Tenere XT1200 ZE
Asukoht: Tallinn, Veskimöldre
Tänanud: 26 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Enn »

Matheus kirjutas:

""Meeldetuletuseks kõikidele isadele ja emadele, et kui teie pesamuna saab juhiload ning kui olete andmas enda uut mersut pisikesele tütrekesele, siis võiks neid enne ka tankima õpetada.
Olin hetked tagasi Siilinjärve Teboilis ning minuga koos oli seal 18 aastane tüdruk issi uut passatit tankimas.
Tüdruk oli suhteliselt närvis ja nõutu sellepärast, et ei osanud maksuautomaati kasutada, ning torises omaette. Pidin siis muidugi hädasolevat aitama ja õpetama natuke ning ise oma tankimisega samas ootama.

Sõbralikult aitasin avada bensupaagi luugi saades ise samalajal sõimata: "t*** kas kiiremini ei saaks vää, mul on sõbranna juurde kiire..??" (peenikese tatika inisemisena kujutage seda ette)
Järgmiseks küsis tüdruk, et: "Millist tankuri voolikutest ta kasutama peab?" Mina siis küsisin, et:"Kas see on bensiinmootoriga?" Kiirelt sain ka vastuse: "Oled sa mingi loll väää??? Kõik autod sõidavad ju bensiinigaäää!!". Seadsin sammud siis auto taha ja vaatasin luugile. Seal oli TDI. Härrasmees nagu ma olen, ütlesin et: "Tangi sellest püstolist, kus 98 loeb. See sobib kõikidele bensiinimootoritega autodele."
Sinna see tüdruk siis jäi tankima. Soovisin viisakalt head päevajätku ja sõitsin ise järgmisesse bensiinijaama.""

Vaesed vanemad, nad jäid lõpuks kõiges süüdi :D

n
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas pühak »

Enn kirjutas:
Matheus kirjutas:
Spoiler

""Meeldetuletuseks kõikidele isadele ja emadele, et kui teie pesamuna saab juhiload ning kui olete andmas enda uut mersut pisikesele tütrekesele, siis võiks neid enne ka tankima õpetada.
Olin hetked tagasi Siilinjärve Teboilis ning minuga koos oli seal 18 aastane tüdruk issi uut passatit tankimas.
Tüdruk oli suhteliselt närvis ja nõutu sellepärast, et ei osanud maksuautomaati kasutada, ning torises omaette. Pidin siis muidugi hädasolevat aitama ja õpetama natuke ning ise oma tankimisega samas ootama.

Sõbralikult aitasin avada bensupaagi luugi saades ise samalajal sõimata: "t*** kas kiiremini ei saaks vää, mul on sõbranna juurde kiire..??" (peenikese tatika inisemisena kujutage seda ette)
Järgmiseks küsis tüdruk, et: "Millist tankuri voolikutest ta kasutama peab?" Mina siis küsisin, et:"Kas see on bensiinmootoriga?" Kiirelt sain ka vastuse: "Oled sa mingi loll väää??? Kõik autod sõidavad ju bensiinigaäää!!". Seadsin sammud siis auto taha ja vaatasin luugile. Seal oli TDI. Härrasmees nagu ma olen, ütlesin et: "Tangi sellest püstolist, kus 98 loeb. See sobib kõikidele bensiinimootoritega autodele."
Sinna see tüdruk siis jäi tankima. Soovisin viisakalt head päevajätku ja sõitsin ise järgmisesse bensiinijaama.""

Vaesed vanemad, nad jäid lõpuks kõiges süüdi :D

Aga hea õppetund, et lapsevanemaks olemine ei tähenda mitte ainult kutsika valmis treimist ja raha andmist.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

Matheus
Postitusi: 232
Liitunud: 25 Apr 2012, 11:48
Tänatud: 1 kord

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Matheus »

Mis vahe on trahvil ja maksudel?

Trahv on maks selle eest, kui teed midagi valesti.
Maks on trahv selle eest, kui teed midagi õigesti.

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas pühak »

http://meeldib.ee/2012/12/16-detsembri- ... e-onnetus/

Annetused kannatanule võib minu kätte jätta.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

Aspelund
Postitusi: 495
Liitunud: 01 Aug 2005, 14:16
Tänatud: 1 kord

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Aspelund »

В пятницу подъезжаю к гипермаркету, затариться пивком да креветками. Смотрю - свободное место есть, рядом с офигенным харлеем.
Паркуюсь, выхожу из машины, начинаю рассматривать его, так как люблю мотоциклы такие. Рядом около машины копошится семья, укладывает покупки. Мама, Папа, и мальчуган, лет пяти.
И тут появляется хозяин харлея.
Классика - кожаные штаны, казаки, кожаная жилетка на голое тело, на одном предплече татуха ZZ Top, на другом - AD/DC. И... Огромная белоснежная шевелюра с кудряшками, и такая же белоснежная борода до пупа. Этакая помесь того самого ZZ Top и MC Вспышкина.
Мальчуган как заорёт - "Мама, смотри, Дед Мороз!!!".
А мама ему - "Нет сынок, это дядя-байкер".
У мальчонки начинает надуваться нижняя губа.
А дядя-байкер поворачивается к мальчугану, и говорит хорошо поставленным басом (дальше диалог с мальчиком):

  • Да нет, я и есть Дед Мороз.
  • А где твоя красная шуба и почему на мотоцикле?
  • Так лето, у меня отпуск, катаюсь вот, заодно смотрю на деток, кто хорошо себя ведёт, а кто плохо, чтобы знать, кому дарить подарки на Новый год, а кому - нет. А на мотоцикле, потому что олени отдыхают, травку щиплют, сил набираются, ведь зимой сколько дел у нас будет.
  • А Снегурочка где?
  • А Снегурочка на юге, в Турции отдыхает.
  • А она не растает?
  • Да нет, сказки это, не таем мы от жары.
    Далее открывает кофр, которые битком набит небольшими плюшевыми зайчиками.
    Берёт одного, и дарит мальчонке со словами:
  • Веди себя хорошо, слушайся Маму с Папой, и будет тебе на новый год хороший подарок.
    У того, аж чуть не слёзы на глазах от счастья.
    Потом он (байкер) поворачивается ко мне, подмигивает и шепчет - "Третий за сегодня".
    Садится на моцык, и плавно отьезжает.
    Мама улыбается, Папа улыбается, мальчонка обнимает зайчика.
    Я смотрю на солнышко, и думаю - "Как же жизнь хороша!"

reimps

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas reimps »

See on see koht, kus mus tõstab pead see väike nats ja ütleb, et tõlgi oma veidrates tähtedes nali ka riigikeelde. Esiteks ei jaga ma sellest keelest suurt midagi, teiseks on siin siiski valdavalt eestikeelne seltskond ja kolmandaks - ajalooline taust on eestlastel selline, et pigem loen ma inglis-, rootsi-, soome- või isegi lihtsamat prantsusekeelset huumorit kui venekeelset. Rohkematest keeltest ma rahuldavalt aru saada kahjuks ei suuda, vabandage mu kitsast silmaringi.
Pane kasvõi lühikokkuvõte või seleta point ära, venekeelset huumort mu arusaamist järgi sageli tõlkida ei kannatagi.

Kasutaja avatar

suslik83
Toetajaliige
Postitusi: 154
Liitunud: 26 Dets 2003, 17:14
Tsikkel: k175b, Riga 13,
Asukoht: Paide-Ardu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas suslik83 »

Aspelund :bsmile:

kes ei mõista...kasutab tõlget.

sõidan võrriga!
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas pühak »

Ma streigin nii vene kui ka inglise keele peale, juhul, kui streigin. Mõlemad maailmavallutajatest suurrahvaste keeled. Ladina tähestikku kasutav Euroopa on loomulikult omasem ja hetkel pole neil selliseid ambitsioone, nagu Napoleonil Putinil. Aga aitäh Aspelundile, päris kõrge kultuuritasemega nali.

Kuigi olen vene kroonus käinud, oli lugemisega omajagu vaeva, sest sõjaväe vene keel, mida ma oskan, olgugi, et see on mahlakas, on ikka väga pööbellik.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

reimps

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas reimps »

Pagan, tõlkige ära, mitte ärge ajage kõvaks, et ehk on hea huumor. Google Translate ei ole mu sõber.

Kasutaja avatar

Säga
Postitusi: 914
Liitunud: 14 Juul 2005, 17:03
Tsikkel: HYBRID- POLTAA BENSAA JA KUMIA
Asukoht: Tallinn. Varese tn.
Kontakt:

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Säga »

Reimps, idast (eriti venelastelt) pole kunagi midagi head tulnud.

Reedel, sõitis kuni supermarket, ostetud kõik õlle jah krevette. Vaata - seal tühi koht kõrval neid suuri Harley.
Park, saad autost välja, ma hakkan seda, sest ma armastan neid jalgratast. Near umbes auto käperdamine pere paneb osta. Ema, isa ja väike poiss, umbes viis aastat vana.
Ja siis on omanik Harley.
Classic - nahast püksid, kasakad, nahast vest üle tema alasti keha, ühel küünarvarre tatuha ZZ Top, teiselt - AD / DC. Ja ... Hiiglaslik lumivalge juuksed lokid ja sama lumivalge habe oma naba.Omamoodi risti vahel väga ZZ Top ja MC Vspyshkin.
Poiss nagu zaorёt - "Ema, vaata, jõuluvana !!!".
Ema teda - "No poeg, see on biker onu."
Kas väike poiss hakkab täituma alahuul.
Biker onu pöördub poiss, ja ütles ka panna bass (dialoogil poiss):

  • Ei, mul on Santa Claus.
  • Kus su punane mantel mootorrattal ja miks?
  • Kuna suvel, ma jätan ma sõita siin, samal ajal pilk lapsed, kes on hästi käitunud ja kes on halb teada, kellele anda kingitusi uusaasta, ja keegi - ei. Ja mootorrattal, sest hirved puhkavad, hiilides rohi jõud tööle, sest talvel, kui paljudel juhtudel on meil.
  • Maiden kus?
  • Maiden lõunas, Türgis puhkab.
  • Ja see ei sula?
  • Ei, see on muinasjutt, me ei Ty tulelt.
    Järgmine, avatud pagasiruumi, mis olid täis väike täistopitud jänku.
    Võtab üks ja annab väikese poisi sõnadega:
  • Käitu ilusti, kuulata ema ja isa, ja sul on uus aasta on hea kingitus.
    Lisaks juba peaaegu pisarad mu silmi õnne.
    Siis ta (biker) muutub mulle silma löökide ja sosistab - "Kolmas täna."
    Istub MOTSYK ja sujuvalt otezzhaet.
    Ema naeratab, naeratab paavst, väike poiss kallistamine jänku.
    Ma vaatan päikest, ja ma arvan - "Kuidas elu on hea!"
SYLB
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas pühak »

Maiden on Snegurotška. Usun, et muus osas on arusaadav. Aga jah, tõlge jätab suure osa keelelisi nüansse välja, mis jutu lahjaks teeb.

________________________________

kuused-pulgad

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”