Huumorit

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded


Begemot
Postitusi: 173
Liitunud: 24 Dets 2008, 11:37
Tsikkel: suzuki Bandit
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Begemot »

Kaotatud telefon . Ausal leidjal palun helistada nr kurat..................



Ma ei karda kuradit, olen põrgu Jüriga juttu rääkinud.

nocturnal
Postitusi: 3
Liitunud: 22 Apr 2018, 12:11
Tänatud: 2 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas nocturnal »

"Tegin veidi finantsplaneerimist ja tundub, et ma saan 62-aastaselt pensionile jääda ja elada mugavalt 11 minutit."

Pilt

Kasutaja avatar

daub
Postitusi: 707
Liitunud: 17 Jaan 2010, 00:58
Tsikkel: F6C 1500
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 31 korda
Tänatud: 33 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas daub »

Ostsin kaks MotoGP piletit järgmiseks pühapäevaks, aga unustasin ära, et ma pidin siis abielluma. Kui leidub keegi, kes tahab minu asemel minna, siis ta nimi on Leena ja ta ootab kell 15.00 Toomkirikus.

Kui sa tahad igal juhul kruusa vältida, siis leiab kruus su üles.
Pilt
Kasutaja avatar

tormavtellis
Postitusi: 1070
Liitunud: 22 Aug 2011, 13:54
Tsikkel: KTM 890 AdvR
Tänatud: 40 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas tormavtellis »

Tvitteri Pikasso kaunid käsitööportreed staaridest...
https://designyoutrust.com/2018/04/arti ... s-fan-art/

Manused
tw1tterpicasso_26869110_745226455683574_407648621807271936_n.jpg
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Kord jalutas mees jõe ääres, kui konn hõikas teda ja ütles: "Kui sa mind suudled, muutun ma imeilusaks printsessiks."
Mees läks konna juurde, võttis konna ja pistis ta endale taskusse. Konn hakkas jälle rääkima ja ütles: "Kui sa mind suudled muutun ma imeilusaks printsessiks, ma olen sinu armastavaks partneriks nädal aega."
Mees võttis konna taskust naeratas talle ja pistis konna taskusse tagasi.
Konn hüüdis mehele pisarsilmi: "Kui sa mind suudled ja muudad mu imeilusaks printsessiks, jään ma sinu juurde terveks aastaks ja teen KÕIKE mida sa soovid."
Uuesti võttis mees konna taskust, naeratas talle ja pistis konna taskusse tagasi.
Lõpuks konn küsis: "Mis sul viga on? Ma ütlesin sulle, et ma olen ilus printsess ja, et ma jään sinuga terveks aastaks ja olen nõus tegema kõike mida sa soovid. Miks sa ei suudle mind?"
Mees vastu: "Vaata, ma töötan arvutitega, mul ei ole aega mingi tibi jaoks, aga rääkiv konn on lahe."

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Krl »

Nahhui ta seal jõe ääres lonkis, kui nii tiheda graafikuga on?

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1759
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas simp »

Krl kirjutas:

Nahhui ta seal jõe ääres lonkis, kui nii tiheda graafikuga on?

Hoidis mentaalset tervist...

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2480
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 339 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Maaks »

simp kirjutas:
Krl kirjutas:

Nahhui ta seal jõe ääres lonkis, kui nii tiheda graafikuga on?

Hoidis mentaalset tervist...

Tundub et ei olnud abi (kui rääkivaid konni leidis) :mrgreen:

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Macintosh kirjutas:

Mees vastu: "Vaata, ma töötan arvutitega, mul ei ole aega mingi tibi jaoks, aga rääkiv konn on lahe."

Siia foorumisse copydes oleks pidanud panema, et olen biker ja pole aega mingi printsessi pirtsutamisi kuulata.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2480
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 339 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Printsesside ülevalpidamine on suht kulukas ja nad vajavad pidevat tähelepanu aga niipalju vast leiaks resurssi ja aega - mind teeb murelikuks hoopis muu: kindel et see protsess äkki pöörduv ei ole - lähed pintsessiga teatrisse, aga tagasi koju pead konna vedama (lol)
EDIT: Hommikul voodist küll ei tahaks konna leida

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Oli ju kirjas, et max aasta :D

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2480
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 339 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Loed sa siis neid päevi nii täpselt? Pulmaaastapäev on (õieti) meeles? :mrgreen:

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

See oli nii ammu, kes seda enam mäletab. :mrgreen:
Rääkiv konn on tõepoolest ägedam :)

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Madlobster kirjutas:

See oli nii ammu, kes seda enam mäletab. :mrgreen:
Rääkiv konn on tõepoolest ägedam :)

Kui sa oled ikka 9+ aasta abielus olnud siis suudad rääkiva konna väärtust eriti kõrgelt hinnata. :bsmile:
Erit arvestades asjaolu, et konn püsib aastakümneid ühesugune aga printsess võib vabalt aja jooksul nõiaks moonduda. Ja seda mitte ainult maikuu esimesel ööl. Isegi suudlust pole vaja.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

TiitX11
Postitusi: 403
Liitunud: 16 Aug 2015, 18:54
Tsikkel: Honda X11; Vulcan 2200
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas TiitX11 »

Oma "kogemuste" varasalvest...Kas saab end korralikult vigastada kui tsikkel seisab, mootor ei tööta, tee on ilus, pehme ja liivane, lisaks kusagil lähikonnas ühtegi teist liiklejat ei ole ega lähemas tulevikus ka ei tule..SAAB!

Aasta 2005 just eelmine aasta sai ostetud kallima otsa tsikkel nii 235000EEK. Kerge "lõõgastumine" Vetevana turismitalus ja hommikul silmaluuke avades, elu üle järele mõeldes sai profialkomeetrisse puhutud.....2,2promilli. Selge ka see päev on hukas ja Tallinna poole pole nagu asja. Kuna ei - le sai sai natike tipsutatud moskvast pärit vene ärimeestega siis õue astudes vaatan, nemad juba laua taga, mingisugune šaslõkk sussib ja üldse päike paistab, ilm on ilus ja elul nagu polekski midagi viga..... laual aga......pole mõtet rääkidagi Suur Patarei! Sai siis kampa asutud seda patareid tühjendama ja nii 0,5l poiss vist läks hingevahele. Alkomeeter aga oli juba üle 5-e. Eluseltsiline oli samuti üles ärganud ja sama lugu....kohutav peavalu. Tahtsin uuesti lavatsile minna kui venkud teatavad, et suitsusaun on 2-3 tunni pärast valmis aga õlut pole tilkagi, järgi minna on metsateed nii 3km aga neist keegi ei jõua isegi autoni roomata, et ole hea sa nati kainem käi ära! Sai tsiklile hääled sisse pandud, seljakott tagaistmele "tuulduma" ja sõit läks poe poole. Enne suure teega ristumist 100m jätsin tsikli teepervele ja jala poodi....õlut oli ja sai Võetud, ikka piisavalt. Siin aga tekkis esimene takistus: kohalikud külamehed tahtsid kangesti juttu rääkida, et kuidas elu ja kust pärit? Ja sai ka õlut peale joodud. Tsikli leidsin üles, küljekotid õlut täis ja turismitalu poole.....siin aga tekkis probleem, et tee on kuidagi kitsaks jäänud, ei saa sõita, ikka ühest äärest teise. Seljakott vihastas ja otsustas tuigerdi taigerdi ise minna. Sõitsin veel natuke ja "kaine mõistus" otsustas, et nii see ei lähe, kohe kuidagi ei saa ja tahtmine ka nagu hakkas lõppema. Jättes tsikli teepervele mõtlesin hetke puhata, kuidas sa kallist tsiklit ja õllelaadungit jätad metsa järelevalveta? Ja eks silm läks looja....korraga on tsikkel ümber, paljas jalg kuuma tuletoru ja tee vahel kinni.....liha kärsa lõhna nagu sašlõkist tuleb....aga jalga kätte ei saa! Just see koht oli natuke kõvem ja liiva vähem, kui lõpuks oli jalg käes olid ka alkoholiaurud HAIHTUNUD, täitsa kaine olek tundus ja sai ilma eriliste proleemideta kohale. Tsikliga oli kõik korras isegi tolmuseks ei saanud....jalast aga ei hakka rääkima, venkud olid samuti "liiga parajad poisid", saun oli valmis ja kokkuvõtteks keegi sauna ei jõudnud, õlled jäid ka puutumata.
#######
Peale seda jama pole enam kordagi joogisena sõitnud....isegi isu pole tekkinud. Kui alkomeeter näitab 0,0 aga enesetunne pole veel päris OK ka siis on 3-4h oodatud.....

Tsikkel pole kunagi liiga võimas...........kui aga on, oled ise liiga vanaks jäänud
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Pilt

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Krl »

Mingid banaanivabariigi naljad?

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Mis hirmutab tänapäeva noori?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

funny_statistics_42.jpg
funny_statistics_42.jpg (22.8 KiB) Vaadatud 7012 korda
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Begemot
Postitusi: 173
Liitunud: 24 Dets 2008, 11:37
Tsikkel: suzuki Bandit
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Begemot »

Küsimus: kuidas likvideerida õli lekke?

Vastus: Siin USA sõjavägi kus te olete.?

Viimati muutis Begemot, 24 Mai 2018, 14:34, muudetud 1 kord kokku.
Ma ei karda kuradit, olen põrgu Jüriga juttu rääkinud.

Begemot
Postitusi: 173
Liitunud: 24 Dets 2008, 11:37
Tsikkel: suzuki Bandit
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Begemot »

Mongoolial puudub mere piir aga on merevägi. Mis koosneb ühest buksiir laevast ja kuuest mehest, kellest üks oskab ujuda.

Ma ei karda kuradit, olen põrgu Jüriga juttu rääkinud.
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

h0lger
Postitusi: 508
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:56
Tsikkel: roheline
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 108 korda
Tänatud: 30 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas h0lger »

TiitX11 kirjutas:

Oma "kogemuste" varasalvest...Kas saab end korralikult vigastada kui tsikkel seisab, mootor ei tööta, tee on ilus, pehme ja liivane, lisaks kusagil lähikonnas ühtegi teist liiklejat ei ole ega lähemas tulevikus ka ei tule..SAAB!

Aasta 2005 just eelmine aasta sai ostetud kallima otsa tsikkel nii 235000EEK. Kerge "lõõgastumine" Vetevana turismitalus ja hommikul silmaluuke avades, elu üle järele mõeldes sai profialkomeetrisse puhutud.....2,2promilli. Selge ka see päev on hukas ja Tallinna poole pole nagu asja. Kuna ei - le sai sai natike tipsutatud moskvast pärit vene ärimeestega siis õue astudes vaatan, nemad juba laua taga, mingisugune šaslõkk sussib ja üldse päike paistab, ilm on ilus ja elul nagu polekski midagi viga..... laual aga......pole mõtet rääkidagi Suur Patarei! Sai siis kampa asutud seda patareid tühjendama ja nii 0,5l poiss vist läks hingevahele. Alkomeeter aga oli juba üle 5-e. Eluseltsiline oli samuti üles ärganud ja sama lugu....kohutav peavalu. Tahtsin uuesti lavatsile minna kui venkud teatavad, et suitsusaun on 2-3 tunni pärast valmis aga õlut pole tilkagi, järgi minna on metsateed nii 3km aga neist keegi ei jõua isegi autoni roomata, et ole hea sa nati kainem käi ära! Sai tsiklile hääled sisse pandud, seljakott tagaistmele "tuulduma" ja sõit läks poe poole. Enne suure teega ristumist 100m jätsin tsikli teepervele ja jala poodi....õlut oli ja sai Võetud, ikka piisavalt. Siin aga tekkis esimene takistus: kohalikud külamehed tahtsid kangesti juttu rääkida, et kuidas elu ja kust pärit? Ja sai ka õlut peale joodud. Tsikli leidsin üles, küljekotid õlut täis ja turismitalu poole.....siin aga tekkis probleem, et tee on kuidagi kitsaks jäänud, ei saa sõita, ikka ühest äärest teise. Seljakott vihastas ja otsustas tuigerdi taigerdi ise minna. Sõitsin veel natuke ja "kaine mõistus" otsustas, et nii see ei lähe, kohe kuidagi ei saa ja tahtmine ka nagu hakkas lõppema. Jättes tsikli teepervele mõtlesin hetke puhata, kuidas sa kallist tsiklit ja õllelaadungit jätad metsa järelevalveta? Ja eks silm läks looja....korraga on tsikkel ümber, paljas jalg kuuma tuletoru ja tee vahel kinni.....liha kärsa lõhna nagu sašlõkist tuleb....aga jalga kätte ei saa! Just see koht oli natuke kõvem ja liiva vähem, kui lõpuks oli jalg käes olid ka alkoholiaurud HAIHTUNUD, täitsa kaine olek tundus ja sai ilma eriliste proleemideta kohale. Tsikliga oli kõik korras isegi tolmuseks ei saanud....jalast aga ei hakka rääkima, venkud olid samuti "liiga parajad poisid", saun oli valmis ja kokkuvõtteks keegi sauna ei jõudnud, õlled jäid ka puutumata.
#######
Peale seda jama pole enam kordagi joogisena sõitnud....isegi isu pole tekkinud. Kui alkomeeter näitab 0,0 aga enesetunne pole veel päris OK ka siis on 3-4h oodatud.....

Tiit, valesse teemasse kirjutasid. Hälvik-Mootorratturite teema on siin: viewtopic.php?p=806095#p806095

Mootorrattaga sõitmine on kallis, kuid see-eest ohtlik tegevus.

Begemot
Postitusi: 173
Liitunud: 24 Dets 2008, 11:37
Tsikkel: suzuki Bandit
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Begemot »

Ameeriklase käest küsitakse. Hiinlastel oma kosmose programm.Mis saab kui nad lähevad kuule ja ajavad pikali ameeriklaste pandud lipu. Kas ameerika peaksid saatma kellegi kes selle uuesti püsti paneb?
Ameeriklane :EI see oleks väiklane ja mõttetu...
Aga me teeks seda

Ma ei karda kuradit, olen põrgu Jüriga juttu rääkinud.
Kasutaja avatar

TiitX11
Postitusi: 403
Liitunud: 16 Aug 2015, 18:54
Tsikkel: Honda X11; Vulcan 2200
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 10 korda

Tõestisündinud lugu soomemaalt

Lugemata postitus Postitas TiitX11 »

Mõni nali võib väga valus olla! Siin on tegemist Yamaha Warrior-iga millel Motosped-is tehtud 1775cm mootor. Viidi tsikkel soliidsesse "racing" firmasse, et otsitakse viga miks peale 50-100km sõitu mootor üle kuumeneb ja hakkab puterdama. Ratas oli sees 1,5kuud ja viga ei leitud, vahetati: õli, küünlad ja tehti dyno koos uue mapiga......ja oh imestust saadi 107hj, enne oli ikka 90hj kandis! Tsikkel aga ikka ei sõida......
Tuli välja, et 500EUR eest oli küünal enam - vähem lõpuni vale vinti keeratud ja power commander-i juhtmed maha lõigatud. Muidugi siis enam power comanderiga ei tööta õieti, sest kompressiooni on tuntavalt vähem. Et aga kuidagi töötaks ja klient aru ei saaks lõigati commander vahelt välja! Nüüd tehase mapiga töötab paremini....ka tühikäigul sest saab vähem kütet peale. Dyno kas üldse tehtigi? Nii lihtne see oligi........"viga" aga kohe kuidagi ei taheta tunnistada.

Tsikkel pole kunagi liiga võimas...........kui aga on, oled ise liiga vanaks jäänud
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6603
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 638 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas yeekim »

:? :? :?

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

TiitX11
Postitusi: 403
Liitunud: 16 Aug 2015, 18:54
Tsikkel: Honda X11; Vulcan 2200
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas TiitX11 »

yeekim kirjutas:

:? :? :?

Naljanurka seetõttu, et see on "Suur Nali Elust Enesest". Minu kunagine ratas nüüd poja käes :D
Küsin ka selle "racing" firma nime.....muidu on "nali" poolik :D

Tsikkel pole kunagi liiga võimas...........kui aga on, oled ise liiga vanaks jäänud
Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas piiks »

TiitX11 kirjutas:
yeekim kirjutas:

:? :? :?

Naljanurka seetõttu, et see on "Suur Nali Elust Enesest". Minu kunagine ratas nüüd poja käes :D
Küsin ka selle "racing" firma nime.....muidu on "nali" poolik :D

Ju on mul ka huumorisoon katki. Ei jaga kuskilt, et kuidas see huumor on ja mis see poeg siia puutub?

Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !
Kasutaja avatar

TiitX11
Postitusi: 403
Liitunud: 16 Aug 2015, 18:54
Tsikkel: Honda X11; Vulcan 2200
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas TiitX11 »

On soomemaal kuulus "racing" firma....Kaskelan racing team Oy (prätkäpaja) nemad saavutasid dynos power commanderi juhtmete maha lõikamisega imelise tulemuse: Yamaha Warrioril on väänet nüüd sama palju (või rohkem?) kui 15,6 liitrisel kõige võimsamal rekka mootoril. Ja julgesid selle eest 290 EUR küsida,lisaks sellise dyno graafiku tellijale esitada! Kas sügav progresseeruv nõdrameelsus? Või narkojoove...Nali see muidugi on aga mida teeb see inimene kes viib tsikli firmasse, ootab 1,5 kuud ja saab tagasi tuksikeeratud mootori, arve ja sellise debiilse "dyno" graafiku. See kuulub tõsielulise huumori alla! :ner:
http://www.pratkapaja.fi/hinnasto.html
https://my.pcloud.com/publink/show?code ... jaMXQ1flvy

Tsikkel pole kunagi liiga võimas...........kui aga on, oled ise liiga vanaks jäänud

Begemot
Postitusi: 173
Liitunud: 24 Dets 2008, 11:37
Tsikkel: suzuki Bandit
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Begemot »

Kiri söögikoha seinal.
Ärge loopige konisid maha.
See põhjustab prussaktel vähki!

Ma ei karda kuradit, olen põrgu Jüriga juttu rääkinud.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”