Huumorit

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas pühak »

Ma ei saa kahele asjale pihta:

  1. Miks ID peaks teise kriipsujuku ära tapma?
  2. Kes on Even Sooner?

Aga ma võin siis omalt poolt rääkida anekdoodi elust enesest:
Matkaseltskond kondab mööda Eestimaa soid ja metsi. Üks matkaja küsib teise käest, et miks tal matkajalatsid rohelisekirjud on. Teine vastab, et soo pärast. Esimene vastu: "moo pärast?!"



"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Pagan, minu meelest oli siganaljakas.
Aga asi ise on umbes selline.

Sõber: No kuidas sinu uus projekt siis ka edeneb?

Teine Sõber: Ma võiks sulle rääkida küll aga siis ma peaks su maha lööma! (viide sellele, et projekt on ülisalajane) Naeravad koos kohmetunult.

Teine Sõber: Ma pean silmas, et ma peaksin su tapma isegi varem [kui olen plaaninud].

Pilt

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas pühak »

Sain nüüd siis ka naerda, tänud keelealase seletuse eest. See ID lasi mu kehva keeleoskuse tõttu rongi minema ja siis polnud ka edasine enam arusaadav.

Matkanali, mille "vastutasuks" kirjutasin, on saarlasele tõenäoliselt kergesti arusaadav, murret mittetundvale aga mitte. "Soo" tähistab eesti keeles märga maad, saare murdes on see aga "sinu", "su". "Moo" vastavalt siis "minu" "mu". Probleem oli selles, et üks matkasell oli tavaline mandriinimene ja teine juhtumisi blondiinist saarlane. Matkasaapad olid aga soos sumpamisest mingi vetikalögaga koos.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Enn
Postitusi: 188
Liitunud: 10 Juul 2009, 15:51
Tsikkel: Yamaha Super Tenere XT1200 ZE
Asukoht: Tallinn, Veskimöldre
Tänanud: 26 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Enn »

Kahjuks pole eriti tõlgitav

Who is Jack Schitt?

For some time many of us have wondered just who is Jack Schitt?

We find ourselves at a loss when someone says, 'You don't know Jack Schitt!' Well, thanks to my genealogy efforts, you can now respond in an intellectual way.
Jack Schitt is the only son of Awe Schitt. Awe Schitt, the fertilizer magnate, married O. Schitt, the owner of Needeep N. Schitt, Inc. They had one son, Jack.
In turn, Jack Schitt married Noe Schitt. The deeply religious couple produced six children: Holie Schitt, Giva Schitt, Fulla Schitt, Bull Schitt, and the twins Deep Schitt and Dip Schitt.

Against her parents' objections, Deep Schitt married Dumb Schitt, a high school dropout. After being married 15 years, Jack and Noe Schitt divorced. Noe Schitt later married Ted Sherlock, and because her kids were living with them, she wanted to keep her previous name. She was then known as Noe Schitt Sherlock.
Meanwhile, Dip Schitt married Loda Schitt, and they produced a son with a rather nervous disposition named Chicken Schitt. Two of the other six children, Fulla Schitt and Giva Schitt, were inseparable throughout childhood and subsequently married the Happens brothers in a dual ceremony.
The wedding announcement in the newspaper announced the Schitt-Happens nuptials.

The Schitt-Happens children were Dawg, Byrd, and Horse.
Bull Schitt, the prodigal son, left home to tour the world. He recently returned from Italy with his new Italian bride, Pisa Schitt.
Now when someone says, 'You don't know Jack Schitt,' you can correct them.

Sincerely,
Crock O. Schitt

n
Kasutaja avatar

isakene
Postitusi: 1271
Liitunud: 08 Veebr 2005, 12:08
Tsikkel: XTZ 750,KTM 250 EXC,Beta 430RR
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 42 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas isakene »

Enn kirjutas:

Who is Jack Schitt?

Visuaalselt ka.

Kasutaja avatar

Enn
Postitusi: 188
Liitunud: 10 Juul 2009, 15:51
Tsikkel: Yamaha Super Tenere XT1200 ZE
Asukoht: Tallinn, Veskimöldre
Tänanud: 26 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Enn »

isakene kirjutas:
Enn kirjutas:

Who is Jack Schitt?

Visuaalselt ka.

Täis mäng

n

Viin
Postitusi: 39
Liitunud: 11 Mai 2009, 19:47
Tsikkel: Yamaha MT-01

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Viin »

Kasutaja avatar

tormavtellis
Postitusi: 1070
Liitunud: 22 Aug 2011, 13:54
Tsikkel: KTM 890 AdvR
Tänatud: 40 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas tormavtellis »

youtubest ei leidnud ylesse, aga koskenkorva parim reklaam on see, pool suve kumises peas.


viktor
Postitusi: 1
Liitunud: 21 Mai 2014, 19:26
Tsikkel: r850r
Tänanud: 1 kord

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas viktor »


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Mehaanik eemaldab parajasti silindripead Ducati mootorratta mootorist, kui märkab hästi tuntud südamekirurgi seismas oma töökojas. Südamekirurg ootas oma järge teeninduses, et mehaanik tema rattale pilgu peale viskaks.

Järsku kõlab hüüe teisest garaaži otsast : “Hei doktor, tahate ma näitan teile midagi ?”

Kirurg, pisut üllatunud moel, siis läheb astub mehaanikule ligi, kes tõuseb püsti ja hakkab käsi kaltsu pühkides seletama : “Vaadake doktor seda mootorit. Ma avan ta südame, võtan klapid välja, parandan kõik vead, ning panen kokku tagasi. Kui ma olen lõpetanud, see töötab täpselt nagu uus. Kuidas siis on, et mina teenin tuhat eurot kuus, aga sina 6 korda rohkem, kuigi me teeme peaaegu ühte ja sedasama tööd?”

Südamekirurg vaikib hetke, naeratab, ning mehaanikule lähemale toetudes sosistab talle : “Aga nüüd proovi seda teha töötava mootoriga..."

PS: anekas lapsepõlvest :)


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

90-ne aastane mutike läks arsti juurde.
" Öelge palun täpselt, kus süda asub. Mul on elust villand ja tahan ennast maha lasta, aga tahan seda teha täpselt ja valutult..."
Arst üritas teda ümber veenda, aga kui nägi, et naisel kindel plaan, siis ütles:" Tulistage vasakust rinnanibust 2 cm allapoole"
Järgmise päeva ajalehes uudis:" Vanem naisterahvas tulistas ennast põlve!!"

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Krl »

Ardilla kirjutas:

90-ne aastane mutike läks arsti juurde.
" Öelge palun täpselt, kus süda asub. Mul on elust villand ja tahan ennast maha lasta, aga tahan seda teha täpselt ja valutult..."
Arst üritas teda ümber veenda, aga kui nägi, et naisel kindel plaan, siis ütles:" Tulistage vasakust rinnanibust 2 cm allapoole"
Järgmise päeva ajalehes uudis:" Vanem naisterahvas tulistas ennast põlve!!"

Ilus lugu :|


2715
Postitusi: 143
Liitunud: 19 Aug 2012, 21:37
Tänatud: 35 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas 2715 »

Loodetavasti pole see tulevikus tavaline.
Pilt


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Isa kirjutab sotsiaalvõrgustikus pojale sünnipäevaks õnnitluse:
Kallis poeg, alles eile see oli, kõigest 16 aastat ja 9 kuud tagasi ma võtsin sind endaga kohtingule kaasa, aga sa lahkusid minu tibiga :D

Kasutaja avatar

poison
Mode
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Veebr 2004, 12:49
Tsikkel: sporta 1200
Asukoht: Rapla
Tänanud: 17 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas poison »

tegelt oli nii, et peole läksin isaga, koju läksin emaga


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Memm ja taat istuvad hommikul lauataga ja loevad värsket lehte.
Taat: "oh näe lehes kirjutab, et naaber Maali on surnud"
Memm: "millese ta sori?"
Taat: "ei tea, pole pandud"
Memm: "oh issand issand, siis minul ka varsti minek"


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Edasi tagasi kerides, minu tekst on allpool seda teksti mida eile siin sisestati. Seega mingi bugi peale deployd siin siiski on.


Begemot
Postitusi: 173
Liitunud: 24 Dets 2008, 11:37
Tsikkel: suzuki Bandit
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Begemot »

Mõtlesin et alustan omale ise toitu kasvatamisega aga ei leia peekoni seemneid

Ma ei karda kuradit, olen põrgu Jüriga juttu rääkinud.

reimps

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas reimps »

Chuck Norrise sünnitas tema tädi, sest mitte keegi ei nussi Chuck Norrise emaga.


Begemot
Postitusi: 173
Liitunud: 24 Dets 2008, 11:37
Tsikkel: suzuki Bandit
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Begemot »

Ma ei teagi kumbat ma vihkan rohkem; kas 5 esimesest päeva peale nädala vahetust või 5 viimast

Ma ei karda kuradit, olen põrgu Jüriga juttu rääkinud.

Begemot
Postitusi: 173
Liitunud: 24 Dets 2008, 11:37
Tsikkel: suzuki Bandit
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Begemot »

Kodused kurdavad et ma ei kuula neid või midagi sellist.

Ma ei karda kuradit, olen põrgu Jüriga juttu rääkinud.

Begemot
Postitusi: 173
Liitunud: 24 Dets 2008, 11:37
Tsikkel: suzuki Bandit
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Begemot »

Nüüd on võimalik lennata londonist oste austraaliasse. Lend kestab 18 h. Analüüsime seda.
Austraalias on suurimad ja mürgisemad putukad, mürgisemad maod ning krokodillid. 18 h kitsas ruumis selleks et saata surma. Tere tulemast austraaliasse.

Ma ei karda kuradit, olen põrgu Jüriga juttu rääkinud.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Ma olen kindel, et alljärgnev kuulub küll foorumi tagsikutsumiste alamjotusesse aga ausalt, käsi ei tõusnud sinna postitama, sest tegu on ilmselge huumoriga.

-----

March 26th 2018
Safety Recall: SB553
This notice applies to your motorcycle S***************2

This notice is sent to you in accordance with the requirements of the ACCC. Triumph Motorcycles Ltd has decided that a defect which relates to motor vehicle safety exists in certain Triumph Motorcycles. Your motorcycle, with the VIN shown above, may be affected. Triumph is conducting a safety recall to address the condition.

The reason for this recall notice:
Stationary Noise Label

What Triumph Motorcycles Ltd & your dealer will do:
Internal investigations have identified that the R41 DATA LABEL (Australian Stationary Noise Label) does not contain all the necessary information.
Dealers are required to install a new R41 DATA LABEL as described in the procedures below.

What you must do to ensure your safety:
Please make an appointment with your authorized Triumph motorcycles dealer to have this important remedy performed on your motorcycle as soon as possible.

Regulations require that any vehicle lessor receiving this recall notice forward a copy of this notice to the lessee within 10 days.

If you need help:
Please contact your authorized Triumph dealer should you have any questions or encounter any difficulty regarding this recall. In the event your dealer is unable to remedy your motorcycle, please contact Triumph Motorcycles Australia.

If you no longer own the motorcycle listed above, please contact triumphmotorcycles.com.au and provide any information you can furnish that will assist us in locating the new owner.
We apologise for any inconvenience this may cause you. However, we have taken this action in the best interest of your safety and your continued satisfaction with your Triumph motorcycle. We appreciate your attention and cooperation in this important matter.

Sincerely
Cliff Stovall
Technical Manager
Triumph Motorcycles Australia

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Begemot
Postitusi: 173
Liitunud: 24 Dets 2008, 11:37
Tsikkel: suzuki Bandit
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Begemot »

Et väldita tõsiseid vigastusi palume mulle mitte õpetada kuidas teha minu tööd .

Ma ei karda kuradit, olen põrgu Jüriga juttu rääkinud.
Kasutaja avatar

Samru
Postitusi: 26
Liitunud: 05 Sept 2007, 13:31
Tsikkel: Suzuki Intruder 1800R
Asukoht: Tallinn-Kose/Harju-Saue
Kontakt:

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Samru »

Ei pruugi muide üldse nali olla - minu kaasa Toyota kutsuti ka veebruaris tagasi, et kleepida garantiiraamatusse kere ülevaatuse kleeps. Nad olid muidugi niipalju viisakad, et päris kleepsu pärast tagasi ei kutsunud, vaid paigaldasid salongi ka mingi plastkäki elektroonilise käsipiduri nupu juurde, mida siis ilmselt kusagil maailmas muidu kogematta kiputi käppima.

Macintosh kirjutas:

Ma olen kindel, et alljärgnev kuulub küll foorumi tagsikutsumiste alamjotusesse aga ausalt, käsi ei tõusnud sinna postitama, sest tegu on ilmselge huumoriga.

-----

March 26th 2018
Safety Recall: SB553
This notice applies to your motorcycle S***************2

This notice is sent to you in accordance with the requirements of the ACCC. Triumph Motorcycles Ltd has decided that a defect which relates to motor vehicle safety exists in certain Triumph Motorcycles. Your motorcycle, with the VIN shown above, may be affected. Triumph is conducting a safety recall to address the condition.
...........

Fear no evil!
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Samru kirjutas:

Ei pruugi muide üldse nali olla - minu kaasa Toyota kutsuti ka veebruaris tagasi, et kleepida garantiiraamatusse kere ülevaatuse kleeps. Nad olid muidugi niipalju viisakad, et päris kleepsu pärast tagasi ei kutsunud, vaid paigaldasid salongi ka mingi plastkäki elektroonilise käsipiduri nupu juurde, mida siis ilmselt kusagil maailmas muidu kogematta kiputi käppima.

Macintosh kirjutas:

Ma olen kindel, et alljärgnev kuulub küll foorumi tagsikutsumiste alamjotusesse aga ausalt, käsi ei tõusnud sinna postitama, sest tegu on ilmselge huumoriga.

-----

March 26th 2018
Safety Recall: SB553
This notice applies to your motorcycle S***************2

This notice is sent to you in accordance with the requirements of the ACCC. Triumph Motorcycles Ltd has decided that a defect which relates to motor vehicle safety exists in certain Triumph Motorcycles. Your motorcycle, with the VIN shown above, may be affected. Triumph is conducting a safety recall to address the condition.
...........

Ei olegi nali, päris ametlic recall on aga no kuulge, jaburaks kisub.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

joha123
Postitusi: 227
Liitunud: 20 Nov 2016, 19:11
Tsikkel: Suzuki VZ 800, DL1000, DL650
Asukoht: Saaremaa
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 16 korda
Kontakt:

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas joha123 »

väntan maanteel ja noh podistas 1 arlei must mööda ja loen kirja tagiseljal" kui saad seda lugaeda, järelt mu eit on tagant kadunud..." (crash)


joha123
Postitusi: 227
Liitunud: 20 Nov 2016, 19:11
Tsikkel: Suzuki VZ 800, DL1000, DL650
Asukoht: Saaremaa
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 16 korda
Kontakt:

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas joha123 »

originaal oli " jesli mozesh eto protshitat, znachit moja baba propala.

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1759
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas simp »

Macintosh kirjutas:

Ei olegi nali, päris ametlic recall on aga no kuulge, jaburaks kisub.

Siis ei ole jabur, kui (pikal) reisul pead ametnikele selgitama, et tegelt on kõik legaalne ja tegu on originaalosaga :)

Ilmselt sai asi alguse ühest sellisest kohtumisest, kus ametnik otsustas keerama hakata.

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Krl »

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”