9/11 ning muud värgid tema kohta

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded


Teema algataja
mihkel99

9/11 ning muud värgid tema kohta

Lugemata postitus Postitas mihkel99 »

http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?t=57082


http://www.hoax-slayer.com/wingdings-911.html


http://video.google.com/videoplay?docid ... 3501&hl=en



Ajab siis mõtlema mis tegelikult maailmas toimub ja see ajab veidike kurvaks et kui palju on maailmas asju millest me tegelt sit*agi ei tea.

racerx
Postitusi: 955
Liitunud: 13 Okt 2004, 15:56

Lugemata postitus Postitas racerx »

ei saa nagu pihta mis siin mototeemaga ajaviiteks pistmist ?? Et mingid 11-käigulised tsiklid tulevad või ? :lol:

paneks selle naljateema alla äkki ?

Teema algataja
bitozi

Lugemata postitus Postitas bitozi »

Kogu selle kohta ja palju muud on raamatus Ajasilmus autoriks David Icke.

Teema algataja
mihkel99

Lugemata postitus Postitas mihkel99 »

racerx kirjutas:
ei saa nagu pihta mis siin mototeemaga ajaviiteks pistmist ?? Et mingid 11-käigulised tsiklid tulevad või ? :lol:

paneks selle naljateema alla äkki ?

Panin ta ajaviite foorumi alla sp et ajaviiteks oleks sellist asja hea lugeda.
Jääb mulle selgusetuks kuidas saab antud teema ''nalja'' alla panna.
Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Lugemata postitus Postitas piiks »

Ja mina tegin ta lukust lahti. Mis mõte on kõik teemad alati lukku panna ? Ma saan aru, kui läheb läbuks. Aga ajaviite all ei saa ju minna põhjendamatuks läbuks.
Te kujutage ette, et istume biker.ee suvepäevadel, oleme ära joonud pool kasti õlut näkku ja ajame juttu. Mitte kunagi ei püsita väga rangelt ühes teemas, ei anta lõuga tüübile, kes ütleb mõne OT lause, ega ka ei panda teemat lukku kuni mõnel veel midagi laliseda on.
Foorum ei ole nüüd küll just päris sama, aga viimasel ajal kiputakse siin ikka asju tõsiselt üle reguleerima.
Ja kui algne teema algataja on saanud oma vastuse, milleks siis panna teema lukku? Äkki on inimestel veel midagi öelda ja teema ei ole ju huvipakkuv ainult teema algatajale, seda loevad veel paljud kasutajad, kes saavad sealt kasulikku või siis aksutut infot.
Kui teema algataja on saanud oma vastuse, siis ärgu lugegu enam seda teemat, aga lukku pole ka mõtet panna.
Kui teema on igav või ei arene, siis ta vajub ise vaikselt taha plaanile.
Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !

stonefree
Postitusi: 542
Liitunud: 22 Mai 2004, 14:08
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas stonefree »

piiks kirjutas:
Ja mina tegin ta lukust lahti. Mis mõte on kõik teemad alati lukku panna ? Ma saan aru, kui läheb läbuks. Aga ajaviite all ei saa ju minna põhjendamatuks läbuks.
Te kujutage ette, et istume biker.ee suvepäevadel, oleme ära joonud pool kasti õlut näkku ja ajame juttu. Mitte kunagi ei püsita väga rangelt ühes teemas, ei anta lõuga tüübile, kes ütleb mõne OT lause, ega ka ei panda teemat lukku kuni mõnel veel midagi laliseda on.
Foorum ei ole nüüd küll just päris sama, aga viimasel ajal kiputakse siin ikka asju tõsiselt üle reguleerima.
Ja kui algne teema algataja on saanud oma vastuse, milleks siis panna teema lukku? Äkki on inimestel veel midagi öelda ja teema ei ole ju huvipakkuv ainult teema algatajale, seda loevad veel paljud kasutajad, kes saavad sealt kasulikku või siis aksutut infot.
Kui teema algataja on saanud oma vastuse, siis ärgu lugegu enam seda teemat, aga lukku pole ka mõtet panna.
Kui teema on igav või ei arene, siis ta vajub ise vaikselt taha plaanile.
toetan ja ei meeldi mulle see kustutatmine aga antud teema on tõesti jama :?
ZX-9R. Vahel sõidan kiiresti aga rullnokk ei ole :)
Kasutaja avatar

kalle
Postitusi: 720
Liitunud: 21 Juun 2004, 22:53
Tsikkel: Joone all on miskit
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas kalle »

Mina panin selle lukku ja kui nüüd on lahti siis on ka ok.
Siinkohal ei hakka ma pikalt seletama oma nägemust foorumi sisust, teemadest jm.jne. Ja ei kavatse ka osaleda edaspidistes vaidlustes sellel teemal, pigem loobun oma nägemuse järgi modemisest.
Pole mitte esimene kord, kui minu lukustatud teema on lahti tehtud, et arutlused saaks jätkuda. Üldsuse arvamuse vastu pole ka mõtet kaua raiuda ja kõik saabki ok.


Kk
KZ1000C3
ST1100N
XL600R
R1100GS
STS Pelikan MK I
Kasutaja avatar

Aatomik
Postitusi: 403
Liitunud: 04 Dets 2003, 23:33
Asukoht: Soome / CBR600F
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Aatomik »

Jaa, põnev ja salapärane numbrite maailm. :D

Ja 9 alumine ots näitab ka täpselt Ameerikamaa poole, kui see paberile kirjutada ja paber õigesse asendisse panna.
Eriti huvitav on veel see, et mu oma maja number on ka 20 (9+11), mis nüüd küll saama hakkab? :O
Pilt
Kasutaja avatar

tige päkapikk
Postitusi: 184
Liitunud: 26 Juul 2005, 19:30
Tsikkel: VN 1500 / tl1000R
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas tige päkapikk »

racerx kirjutas:
ei saa nagu pihta mis siin mototeemaga ajaviiteks pistmist ?? Et mingid 11-käigulised tsiklid tulevad või ? :lol:

paneks selle naljateema alla äkki ?
et kas motomehe mõttlemine ei võigi kaugemale ulatuda kui käigukast ? mõni rohkem arenenud tsikklimees tahaks teiste omasugustega vahest ka maailmaasju arutada :twisted:
Põleva tsikkliga ei ole tore sõita !
---------------------------------------
www.zoomfoto.ee/

Teema algataja
mihkel99

Lugemata postitus Postitas mihkel99 »

Soovitaksin kasjutajatel ka ära vaadata viimases lingis antud dok. filmi.

racerx
Postitusi: 955
Liitunud: 13 Okt 2004, 15:56

Lugemata postitus Postitas racerx »

tige päkapikk kirjutas:
racerx kirjutas:
ei saa nagu pihta mis siin mototeemaga ajaviiteks pistmist ?? Et mingid 11-käigulised tsiklid tulevad või ? :lol:

paneks selle naljateema alla äkki ?
et kas motomehe mõttlemine ei võigi kaugemale ulatuda kui käigukast ? mõni rohkem arenenud tsikklimees tahaks teiste omasugustega vahest ka maailmaasju arutada :twisted:
Kakoi käigukast ??? Kui su mõtlemine on nii kaugele arenenud siis suduad ka biker.ee foorumist kaugemale minna ja on kümneid foorumeid, kus mingisuguste majade põletamine või lennukiga rammimine või mingi numeroloogia arutelu teemas miks mingi maja põlema läks või keegi sinna mingi lennukiga otsa sõitis, on omal kohal.

Aksepteeritav variant näiteks oleks,et keegi oma blackbirdi või muu motikaga rammib näiteks pentagoni hoonet, see kukub kokku, ameerika on hämmastunud ja nördinud ning sellest paistab välja ilmselge juutide ülemaailmne vandenõu kuhu on ekslikult kistud ka islamiäärmuslased koos Ida-California põrandaaluse natsipartei lihtliikme Hans Gruberi kaasosalusel ja selle kõik on paljastanud Honda CB400 restaureerimisega tegelev Lääne Alaska kalur kes ei taha oma nime avaldada kui kellest on teada, et talle meeldib reguleerida karburaatoreid Verhoviina mopeedide tarvis ning ta naine on paadunud nümfomaan kelle juures ei saa lõbusana seigana jätta märkimata, et ta on juba 38 aastane ning omab kahte Harley Davidsoni Softaili mudelit millele on paigaldatud, üllatus-üllatus, plastmassist mehike kellel pole jalas pükse !
Samuti on kodanikust teada veel, et ta käsivarrele on tätoveeritud " alaska forever". Siit ei ole juba eriti keeruline leida seoseid kunagistes Kreisiraadio Uudistes juttu olnud kurjategijast filmitegelase ja tema vahel ning kõik see seab kogu vandenõuteooria veelgi põnevamasse valgusesse ja annab põhjust arvata, et terroriakti on planeeritud juba mitmeid, ehk isegi kõmneid aastad tagasi !


fuck da vandenõud motofoorumis !
Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Lugemata postitus Postitas piiks »

Sisutühi ja mõtetu plära. Mina käin siin foorumis seltskonna, mitte foorumi pärast. Minu jaoks ei ole see siin ainult virtuaalne maailm, vaid ka reaalsed inimesed, kellega saab koos sõita ja õlut juua. Seega ma ei taha minna kuhugi teise foorumisse vandenõuteooriaid otsima vaid tahan neid siin arutada selle sama hea seltskonnaga, millese sina racerx vist ei kuulu. Pole sind õnnestunud küll kuskil päriselus kohata. Aga võibolla on see minu õnn :twisted:

Selleks ongi siin foorumis alafoorumid nagu ajaviiteks ja fleim, jne. Et kodanikud saaksid ka muust kui ainult siklitest rääkida.
Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !

Erci
Postitusi: 750
Liitunud: 18 Mai 2004, 06:05
Tsikkel: KTM 1190 Adventure R
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 31 korda

Lugemata postitus Postitas Erci »

Rahu, siin on kümneid mittemotonduse teemasid miks sa seal, ei kisa. Ma olen nõus ka muid teemasid lugema ja kommenteerima, oli ju teema õigesse rubriiki postitatud.
___________________________

racerx
Postitusi: 955
Liitunud: 13 Okt 2004, 15:56

Lugemata postitus Postitas racerx »

Aaa okei, lisaksin siia veel siis väikse tähelepaneku nimelt on mu tsiklil alati 11 kodar kuidagi nõrga pingega, ei osanud enne seda tõesti tähele panna, kuid nüüd tänu sellele teemale tean, et see võib olla märk sellest miks ei taheta Viru Poega Tallinna lahte rajada.
Selle vastu seisavad jõud kes on meist võimsamad.

Laske aga käia muidugi. Selliseid lambiteooriad ongi paras motofoorumis arutleda.
Sobib kokku hästi teemadega "olen neljateist aastane tibi ja tahan krossi sõita ja nuusutan ka oma quadracerist eemal seguõli pudelit" jne.

Lihtsalt minu kui biker.ee kasutaja tähelepanek ja ei pretendeeri mitte millelegi ning ei näe ühtegi tõestust sellele miks mu jutt oleks lollim kui see lambinumeroloogia teema mida on sada korda juba kohtades kus antud teemad aktuaalsed ümber lükatud.

Ma ei tea tõesti kus sa Piiks käid, ma näiteks olin eile tankodroomil. Üritasin Neemet aidata aga sind polnud.
Hipodroomil ma ka sind ei näinud. ISegi kuu aega tagasi Läti krossil ei näinud ?
Kus sa siis olid ?

Teema algataja
mihkel99

Lugemata postitus Postitas mihkel99 »

piiks kirjutas:
Sisutühi ja mõtetu plära. Mina käin siin foorumis seltskonna, mitte foorumi pärast. Minu jaoks ei ole see siin ainult virtuaalne maailm, vaid ka reaalsed inimesed, kellega saab koos sõita ja õlut juua. Seega ma ei taha minna kuhugi teise foorumisse vandenõuteooriaid otsima vaid tahan neid siin arutada selle sama hea seltskonnaga, millese sina racerx vist ei kuulu. Pole sind õnnestunud küll kuskil päriselus kohata. Aga võibolla on see minu õnn :twisted:

Selleks ongi siin foorumis alafoorumid nagu ajaviiteks ja fleim, jne. Et kodanikud saaksid ka muust kui ainult siklitest rääkida.

Nõustun sinuga täielikult.

Kasutaja racerx ajaviidete teemas kus on küsitud lemmik bändi, artisti, või laulu kohta on siis *sajaga* rohkem mototeema kui antud teema siin?

Ka mina tulen siia foorumisse peamiselt moto teemalist värki lugema, aga vahelduseks oleks hea miskit muud korra vaadata.

Võibolla ka asi selles et biker.ee ainuke foorum mida külastan. :)
Kasutaja avatar

Aizar
Postitusi: 259
Liitunud: 28 Aug 2004, 18:33
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Aizar »

Nii Lennart Meri kui Fidel Castro on ka 11 tähte, kas nad olid koos Bushiga?

Muide, kui tõsta "racerx" tähed ringi, saame cex rar, mis Iraagi väikehõimu tsevohiitide keeles on 11 (cex-10, rar-1). Kokkusattumus?
Aivar
Kasutaja avatar

tali
Postitusi: 1403
Liitunud: 21 Apr 2005, 15:10
Tsikkel: 650cc V2
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 12 korda

Lugemata postitus Postitas tali »

Racerx on hästiarenenud huumoritunnetusega foorumikasutaja. Eluterve nali aitab muidu liialt tõsisekskiskuvas elus edasi. Peale selle on tegu minu arusaamist mööda asjaliku ning tehnikas ülihästi orienteeruva tsiklimehega, kes on tehnilistes küsimustes ikka sisukaid postitusi teinud. Kahju on lugeda, et osad inimesed ei saa naljast aru... :-(
18-aastane pereliige: "Äratuse helin on see n..ss, mis sul magada ei lase". :)
"Takahashi on küll aeglane, aga see-eest kukub tihti." H. Kender, Viasat Sport Baltic, Malaisia Moto2
PS! Klausen/Kender Viasati tagasi!

racerx
Postitusi: 955
Liitunud: 13 Okt 2004, 15:56

Lugemata postitus Postitas racerx »

Aizar kirjutas:
Nii Lennart Meri kui Fidel Castro on ka 11 tähte, kas nad olid koos Bushiga?

Muide, kui tõsta "racerx" tähed ringi, saame cex rar, mis Iraagi väikehõimu tsevohiitide keeles on 11 (cex-10, rar-1). Kokkusattumus?
Sellepärast ma siis näengi alati kui jälle pea ees masse panen ühteteist tähte silme ees :lol:

Tänan härra Tali ilusate sõnade eest, lähen nüüd punastan nati :)

Vadi
Postitusi: 205
Liitunud: 12 Apr 2004, 12:50

Lugemata postitus Postitas Vadi »

racerx kirjutas:
Aizar kirjutas:
Nii Lennart Meri kui Fidel Castro on ka 11 tähte, kas nad olid koos Bushiga?

Muide, kui tõsta "racerx" tähed ringi, saame cex rar, mis Iraagi väikehõimu tsevohiitide keeles on 11 (cex-10, rar-1). Kokkusattumus?
Sellepärast ma siis näengi alati kui jälle pea ees masse panen ühteteist tähte silme ees :lol:

Tänan härra Tali ilusate sõnade eest, lähen nüüd punastan nati :)
ära punasta midagi - lähed uhkeks ( krt jälle 11 tähte )

Raigo
Postitusi: 1844
Liitunud: 29 Sept 2003, 19:23
Tsikkel: Iž Planetad, Iž Jupiterid
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas Raigo »

Mu foorumi liitumise kuupäev on 29 september (2+9=11) september.

Ma olen nüüd antikristus
Kasutaja avatar

scryth
Postitusi: 1094
Liitunud: 26 Apr 2006, 09:18
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas scryth »

Lõin oma IP numbrid kokku, sain 38. Liitsin 3 ja 8, sain 11. Oi blin... :shock:
kus viga näed laita, seal mine ja hakka mölisema
Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Primo »

Mul polegi ühtegi asja ja numbrit ja seost, mis on 11 või sellega seotud

mis nüüd saab?
Challenge the Adventure.Ride The World
Kasutaja avatar

Salvo Kelk
Postitusi: 198
Liitunud: 20 Juul 2005, 22:39
Asukoht: Tartu / FZR600/TT600

Lugemata postitus Postitas Salvo Kelk »

Raigo kirjutas:
Mu foorumi liitumise kuupäev on 29 september (2+9=11) september.

Ma olen nüüd antikristus
1) Kui tema postituses olevad sõnad koku lugeda (numbreid ära loe) saate kokku 11

2)
Raigo
Mode - siin on 9 tähte ja 2 sõna -> saame jälle 11

3) asukohaks on: Rakvere-TLN -> annab aga 11 tähemärki

4) Honda XRV 750 -> arva mitu tähte on???

edasi ma parem ei üritagi. Teen ettepaneku, see vend siit foorumist välja heita, enne kui hilja.
:shock: :shock: :shock:
The two rules for success are:
1: Never tell them everything you know.
Kasutaja avatar

scryth
Postitusi: 1094
Liitunud: 26 Apr 2006, 09:18
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas scryth »

Salvo Kelk kirjutas:
edasi ma parem ei üritagi. Teen ettepaneku, see vend siit foorumist välja heita, enne kui hilja.
:shock: :shock: :shock:
Kuna sõnas "motoportaal" on 11 tähte, siis oleks viimane aeg sait kinni panna ja õlut jooma minna.
:ner:
kus viga näed laita, seal mine ja hakka mölisema

Teema algataja
AndrusFJR

Re: 9/11 ning muud värgid tema kohta

Lugemata postitus Postitas AndrusFJR »

mihkel99 kirjutas:
http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?t=57082


http://www.hoax-slayer.com/wingdings-911.html


http://video.google.com/videoplay?docid ... 3501&hl=en



Ajab siis mõtlema mis tegelikult maailmas toimub ja see ajab veidike kurvaks et kui palju on maailmas asju millest me tegelt sit*agi ei tea.

Numbrid numbriteks aga see viimases lingis toodud dok film on täitsa pael.... :shock:

Vaadake ära kes viitsib, minu nägemus 9/11 sündmustest muutus igatahes.
Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Primo »

Ma olen seda dok. filmi juba ammu näinud ja tõesti, mõtlemapanevad faktid on seal :)
Challenge the Adventure.Ride The World

Raigo
Postitusi: 1844
Liitunud: 29 Sept 2003, 19:23
Tsikkel: Iž Planetad, Iž Jupiterid
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas Raigo »

Salvo Kelk kirjutas:
Raigo kirjutas:
Mu foorumi liitumise kuupäev on 29 september (2+9=11) september.

Ma olen nüüd antikristus
1) Kui tema postituses olevad sõnad koku lugeda (numbreid ära loe) saate kokku 11

2)
Raigo
Mode - siin on 9 tähte ja 2 sõna -> saame jälle 11

3) asukohaks on: Rakvere-TLN -> annab aga 11 tähemärki

4) Honda XRV 750 -> arva mitu tähte on???

edasi ma parem ei üritagi. Teen ettepaneku, see vend siit foorumist välja heita, enne kui hilja.
:shock: :shock: :shock:
IRWWWWWW
Liiga hea :wack:
Kasutaja avatar

westel
Postitusi: 559
Liitunud: 02 Juun 2004, 09:49
Asukoht: Kose
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas westel »

a mul on 11-ndal jaanuaril sünnipäev.
nä-nää... :twisted:
Kasutaja avatar

3m
Postitusi: 408
Liitunud: 25 Juul 2005, 16:24
Asukoht: Keila
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas 3m »

Blin..ma olen 11. kuul sündinud.
Kasutaja avatar

tige päkapikk
Postitusi: 184
Liitunud: 26 Juul 2005, 19:30
Tsikkel: VN 1500 / tl1000R
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas tige päkapikk »

no paistab , et puberteet lööb ikka täiega välja ! et kui teemat ei jaga siis on vaja kahe suupoolega tatti pritsida ja läbustada nii kuis jõuab ? hallooo moded !
Põleva tsikkliga ei ole tore sõita !
---------------------------------------
www.zoomfoto.ee/
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”