Mootorrattad unenägudes!?

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded


Teema algataja
Chevelle

Mootorrattad unenägudes!?

Lugemata postitus Postitas Chevelle »

Ma näen tihti unes, et sõidan mootorrattaga ja alati saab bensiin otsa kõige veidramates kohtades ning samal hetkel muutub mootorratas jalgrattaks. :?
Vahel ajab keegi mind taga ja ratas ei lähe üldse edasi :P

Kas teie näete selliseid absurdeid või naljakaid unenägusid/luupainajaid?
Kasutaja avatar

bash
Postitusi: 786
Liitunud: 13 Mai 2005, 15:23
Asukoht: Saue
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas bash »

Ma näen päris tihti unes motikaid. Tavaliselt ma kas näen und ja näen motikaid või ei näe üldse und.

Aga ma näen tavaliselt neid suht positiivse sisuga. Üldjuhul ma sõidan näiteks tagarattas (ja tunnen nagu käte, jalgade ja kehaga kogu tööd, gaasi vajutamist, sidurivajutamist, kiirendust jne.), põlv maas (jällegi tunnen üldjuhul slaiderit maas :P ) või sõidan nt. mendil eest ära, aga millegipärast ta kaob väga kiiresti ära alati unes :D:D : Ma mõtlen vahel et koomiline võib olla vaadata sellist minusugust magajat, kes seal voodis tõmbleb ja lenksust kinni hoiab :D. Oi neid unenäo tsenaariumeid tsiklitega on sitaks olnud.

EDIT: Aa tuli meelde üks eriti sürr uni, kus ma 600se GSX-F `ga oma koolimajas sees tagarattas sõitsin ja muid stunt trikke tegin :D Ja une lõpetasin ZX-14R seljas. Jopptvajumatt kuidas see edasi läks/vist reaalis läheb :D
Viimati muutis bash, 10 Dets 2006, 21:50, muudetud 1 kord kokku.
Just enjoy ... nothing less, nothing more

petz
Postitusi: 1443
Liitunud: 20 Juun 2005, 11:29
Tsikkel: KMZ sidecar, Super Tenere
Asukoht: Lilli-Nuia-Viljandi-Emmaste
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas petz »

huvitav, mind ajavad ka vahel unenägudes mingid tumedad jõud taga ja loomulikult ei liigu tsikkel või mingi muu liiklusvahend piisavalt kiiresti edasi. siiani olen pääsenud. arvan, et igasugu absurdikaid näeb enamus. unes tuleb tagarattas sõit väga edukalt.

Teema algataja
mihkel99

Lugemata postitus Postitas mihkel99 »

Kuskilt olen kuulnud, et unenäod tekkivad sellepärast, et aju üritab uuesti läbi elada elus tekkinud probleeme, et siis nende kaudu neile lahendusi leida, nii et ebameeldivate unenägude nägemine pidavat olema täiesti tavaline.
Parandage mind kui eksin.
Kasutaja avatar

kaska
Postitusi: 297
Liitunud: 17 Okt 2006, 10:59
Tsikkel: 900 Hornet / 650 Scrambler
Asukoht: Bern / Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas kaska »

Peale seda kui ma eile The World's Fastest Indian - i vaatamas käisin. Siis täna öösel nägin ma kuidas sai cebar ära tuunitud ja rekord üle löödud :D
Vägagi huvitavaid ümberehitamismõtteid tuli pähe -vaja need vaid ruttu paberile kritseldada, et meeles ka püsiks :P
Kasutaja avatar

Hotrod
Postitusi: 405
Liitunud: 22 Juul 2003, 22:49
Tsikkel: vs750 chopper
Asukoht: Ääsmäe

Lugemata postitus Postitas Hotrod »

oioioi, lõpuks see teema mis ka mind suuresti puudutab. Tihti näen und kus erinevate ratastega vägitegusid teen. Tagarattal sõit, kõik see tasakaalu punktis hoidmine, põgenemised, sõiduvõtted ja kõik asjad on reaalsed. Ka pikimad hüpped üle jõe näiteks olen ära teinud. Kahjuks ka tsiklite varastamised on unest läbi käinud, tavaliselt on varastajaks keegi tuttavatest. Ning ratas on unes seejärel "muudetud" (värv lenks summutid vms.)
Real Hot Rods don't leak oil.
They mark their territory.
Kasutaja avatar

makuke
Postitusi: 1097
Liitunud: 03 Mai 2005, 20:30
Tsikkel: enduro ja asfalt
Asukoht: Anija vald
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas makuke »

Ma olen näinud, et sõidan ATV ga aga tavaliselt on vaja põgemeda kellegi eest ja selline keha on kiheluse tunnet täis kui ärkad. Pingeline tunne on koguaeg ning tavaliselt ajab ilgelt närvi see, et istud ateka selga, käivitad, käik sisse ja kaasi ga see liigub unes niii aeglaselt et närvi ajab. Ise 700 atv seljas ja üle 20 km/h ei lähe ntx... Masendus tuleb. Aga et sellest tundest lahti saada peab enda ateka välja ajama ning paar kiiremat tegema ja enesetunne taastatud :D

Väiksemana olid mul unes eest ärajooksmise unenäod ja siis ma terve uni ligusin nii kuidas jalad võtsid. Hommikul oli selline kergendus et oh..pääsesin-niiihea tunne on see.
Kasutaja avatar

Kiire Putukas
Postitusi: 94
Liitunud: 20 Juun 2006, 22:52

Lugemata postitus Postitas Kiire Putukas »

Kõige hullem on see et enne lõppu ajab äratus kell üles kui kõige põnevam osa on ja lõppu ei saagi teada
:roll:
Kawasaki ZX-9R
Kasutaja avatar

Kri$o$
Postitusi: 558
Liitunud: 18 Okt 2005, 09:42
Tsikkel: rod ja pooleli xs
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Kri$o$ »

mul on reegliks, et und tsiklisõidust hakkan nägema kevadel, enne kui teed sõidukõlblikuks saavad. mingit kihutamist ei ole, pigem sellised rahulikud kulgemised mööda teid. eks ta alateadvusega seotud ole, sõidunälg koputab.
Sex is like a card game, if you don't have a good partner, then you better have a good hand ...
I don't give a shit, I don't take any shit, I'm not in the shit busines!

Teema algataja
ciklimeez

Lugemata postitus Postitas ciklimeez »

Tsiklisõitu näen unes harva, aga kui näen, siis on alati üks ja sama teema: tsikkel on kuidagi nätske minekuga, ei saa pöördeid kätte ja liigub nagu savi sees. Eks ma siis vist rüselen selle juures kõvasti, sest hommikul küsib naine: " Kas ei tõmmanud jälle tuure üles?" :)

Teema algataja
Mootor

Lugemata postitus Postitas Mootor »

Ma nägin unes, et kukkusin tsikliga ja kui hommikul üles ärkasin siis käsi valutas. Hiljem mõtlesin hea et kiiver peas oli.

Tarts
Postitusi: 1519
Liitunud: 29 Okt 2003, 20:27
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

Lugemata postitus Postitas Tarts »

on teist keegi mõelnud tänapäeva meditsiini arengule? et kannataks nagu proovida või nii? ei vä?
:lol:
Kasutaja avatar

Rennes
Postitusi: 894
Liitunud: 07 Juul 2003, 10:44
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Rennes »

Väljas siuke sõiduilm alles, aga täistalvine teema juba ... ehh.
Rennes aka Pröksuga Mülka

Intruder
Postitusi: 349
Liitunud: 30 Sept 2003, 14:07
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas Intruder »

Mina nägin üks päev ka moto und...
Nängin unes et ma olin Korke....ja sõitsin täitsa vabalt rannas esirattal.
Kasutaja avatar

deadend
Postitusi: 350
Liitunud: 26 Juul 2004, 23:51
Tsikkel: Yamaha
Asukoht: tartu
Tänanud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas deadend »

ise motound eriti tihti ei näe aga neile kes näevad õppige oma unenägude kontrollimine selgeks :)

targad uneuuriad väidavad, et see täiesti võimalik lihtsalt tahab viitsimist, netis on kuskil õpetused ka üleval. ja väidetakse, et unes õpitu saab tegelt ka selgeks, näiteks haarad unenäos kitarri, hakkad midagi harjutama, n. mõnda teada pala ja pidi peale und ka kohe paremini välja tulema 8) päris veider jutt aga väidetavalt võimalik...
Kasutaja avatar

bash
Postitusi: 786
Liitunud: 13 Mai 2005, 15:23
Asukoht: Saue
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas bash »

deadend kirjutas:
ise motound eriti tihti ei näe aga neile kes näevad õppige oma unenägude kontrollimine selgeks :)

targad uneuuriad väidavad, et see täiesti võimalik lihtsalt tahab viitsimist, netis on kuskil õpetused ka üleval. ja väidetakse, et unes õpitu saab tegelt ka selgeks, näiteks haarad unenäos kitarri, hakkad midagi harjutama, n. mõnda teada pala ja pidi peale und ka kohe paremini välja tulema 8) päris veider jutt aga väidetavalt võimalik...
Lucyd dreaminguks kutsutakse seda, kui kontrollida suudad. Endal on paar korda juhtunud seda aga mitte küll mototeemalises unes kahjuks.
Just enjoy ... nothing less, nothing more

olli
Postitusi: 384
Liitunud: 11 Okt 2004, 21:27
Tsikkel: BMW F650GS
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas olli »

bash kirjutas:
deadend kirjutas:
ise motound eriti tihti ei näe aga neile kes näevad õppige oma unenägude kontrollimine selgeks :)

targad uneuuriad väidavad, et see täiesti võimalik lihtsalt tahab viitsimist, netis on kuskil õpetused ka üleval. ja väidetakse, et unes õpitu saab tegelt ka selgeks, näiteks haarad unenäos kitarri, hakkad midagi harjutama, n. mõnda teada pala ja pidi peale und ka kohe paremini välja tulema 8) päris veider jutt aga väidetavalt võimalik...
Lucyd dreaminguks kutsutakse seda, kui kontrollida suudad. Endal on paar korda juhtunud seda aga mitte küll mototeemalises unes kahjuks.
Wet dream on siis kui kontrollida ei suuda? :lol:
Kasutaja avatar

bash
Postitusi: 786
Liitunud: 13 Mai 2005, 15:23
Asukoht: Saue
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas bash »

Wet dream on siis kui kontrollida ei suuda? :lol:[/quote]

Omad kogemused, et kõrgendatud huvi ? (lol)
Just enjoy ... nothing less, nothing more

MotoMell
Postitusi: 811
Liitunud: 01 Dets 2004, 17:32

Lugemata postitus Postitas MotoMell »

Mnjah, ma ei jõudnud täna öösel Buelliga miskile 80ndate 125cm3 Yamahalegi järgi...
Kasutaja avatar

Symster
Postitusi: 116
Liitunud: 16 Aug 2006, 21:00
Tsikkel: üks liiga vähe
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Symster »

mina näen ka enda unenägudes motikad.... täpselt selliseid millised on minu lemmikumadeks kujunenud....vahest kui ülesse ärkan proovin meenutada ja siis on kohe mõnus tunne nagu oleksin ise päriselt sõitnud kuid tegelt jahhh oli see hoopis unenägu .........kahjuks või õnneks
NSR125R,RMZ250,RMZ450,LTR450,XV535,CBR600RR,GSXR600,650ieGARDA,650ie
Kasutaja avatar

-MeltDown-
Postitusi: 279
Liitunud: 06 Apr 2005, 15:35
Asukoht: pirita ja viimsi

Lugemata postitus Postitas -MeltDown- »

bash kirjutas:
deadend kirjutas:
ise motound eriti tihti ei näe aga neile kes näevad õppige oma unenägude kontrollimine selgeks :)

targad uneuuriad väidavad, et see täiesti võimalik lihtsalt tahab viitsimist, netis on kuskil õpetused ka üleval. ja väidetakse, et unes õpitu saab tegelt ka selgeks, näiteks haarad unenäos kitarri, hakkad midagi harjutama, n. mõnda teada pala ja pidi peale und ka kohe paremini välja tulema 8) päris veider jutt aga väidetavalt võimalik...
Lucyd dreaminguks kutsutakse seda, ....quote]

http://sthoun.eliit.com/
Äigrumäe MC :)
Kasutaja avatar

isakene
Postitusi: 1273
Liitunud: 08 Veebr 2005, 12:08
Tsikkel: XTZ 750,KTM 250 EXC,Beta 430RR
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 43 korda

Lugemata postitus Postitas isakene »

...viimase aja võimsaim tsikliunenägu ja üldse unenäokogemus oli ratsutada Harley seljas tuumaplahvatuse lööklaine harjal... kusjuures raputas kõvasti ja täiesti ehtsalt, ma ei kujuta ette, mis voodi minu all mõelda võis... ning taevast langevad lennukirusud, kõikvõimalik praht ja inimkehatükid olid samuti vastikult reaalsed... :twisted:

Teema algataja
AsiOnAeroxis

Lugemata postitus Postitas AsiOnAeroxis »

Mina unenägusid ei näe, ma masilmad kinni.

Ei, on juhtunud :)
Kasutaja avatar

Kawalpea
Postitusi: 123
Liitunud: 04 Mai 2004, 17:23
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Kawalpea »

A ma nägin täna unes, et mu rekka ära varastati... ärkasin üles külm higi otsa ees. :shock:
Kasutaja avatar

Magimees
Postitusi: 369
Liitunud: 18 Juul 2006, 23:06
Tsikkel: Aprilia Shiver 750cc
Asukoht: Nõmme

Lugemata postitus Postitas Magimees »

Mina näen tavaliselt unes, et ehitan oma delta raamile sapaka mootori peale... siis on kesklinnas mingi suur liiklusummik... sõidan vaikselt ja järgmine hetk on minu eest suur ramp....... siis keeran gaasi ja hüppan autodest üle..... osades unenäo versioonides ma ka tõusen lendu..... ja maandun WTC katusel.... aga noh.... uni on tore asi...
Võrr-> Stella 50cc -> Moskva 125cc ->Dirt bike 110cc ->Kawasaki KMX 125cc -> Aprilia Shiver 750 cc

Teema algataja
Cal_Mer

Lugemata postitus Postitas Cal_Mer »

Olen tegelenud oma unenägude seletamisega ligi 15 aastat, alates sellest. kui mulle vastav raamat kingiti.
Chevelle unenägude kohta ütleksin, et ilmsi ta ei suuda saavutada oma eesmärki (näiteks abiellumine, aga võib olla ka muu) ja kõik taandub seksile (seksi soovile).
Unenägu tuleb seletada metafooride keeles ja sümbolite tähendus võib inimestel olla veidi erinev.

oma_jope
Postitusi: 177
Liitunud: 27 Mai 2006, 14:59
Asukoht: Here, There And Everywhere

Lugemata postitus Postitas oma_jope »

ciklimeez kirjutas:
Tsiklisõitu näen unes harva, aga kui näen, siis on alati üks ja sama teema: tsikkel on kuidagi nätske minekuga, ei saa pöördeid kätte ja liigub nagu savi sees. Eks ma siis vist rüselen selle juures kõvasti, sest hommikul küsib naine: " Kas ei tõmmanud jälle tuure üles?" :)
Ole sa tänatud :D Olen seda posti mitu korda lugenud ja iga kord leian taas, et see on tunduvalt parem (minu jaoks) kui pooled postitused huumoriteemas.

Mul suht sama lugu muide - harva olen unes tsikli seljas ja raudselt on mingi häda alati, liigub vaevu edasi. Teinekord peab lausa jalaga hoogu andma või pedaale juurde väntama :). Tihti ei julge allapoole vaadata - on hirm, et siis selgub, et mootorit polegi peal vms. Aga ilmselt on mu naine kõvema unega, kommentaare pole seni kuulda olnud.
Kasutaja avatar

mqs
Postitusi: 308
Liitunud: 23 Mai 2006, 16:53
Tsikkel: Husky SM610
Asukoht: Tallinn, kesklinn

Re: Mootorrattad unenägudes!?

Lugemata postitus Postitas mqs »

Tore teema, võiks veidi elustada.

Kuna hetkel olen tegev tööotsimise alal, siis olen mitmeid kordi unes kogenud olukordi, kus tsikkel kuidagitmoodi kaotsi läheb või mingit muud moodu temast ilma jään. Üleeile öösel seevastu oli päris meeldiv uni ringrajasõidust, kus kõik läks juba libedalt, aga keegi otsustas oma mahlad rajale panna ning 4 meest olid võistlustest väljas.

Eile öösel sõitsin oma SMiga ringi ning korra andsin rohkem gaasi ja ratas tuli kenasti tagarattale. Kuna ma reaalselt ei ole seda asja suurt harjutanud, siis üllatus oli suur, et nii stabiilselt see asi käis. Hakkasin rohkem tahapoole kallutama, et ideaalne tasakaal leida. Lasin veidi liiga palju ning ratas läks enam kui 90kraadi tahapoole teega võrreldes. Tagapiduriga mõtlesin tagasi tuua, kuid kalle oli juba liiga suur ning tagaratas hakkas üldse lohisema. Edasiste sündmuste käiku ei näinud, kuna keegi otsustas kindlustusfirmast helistada ning mulle ammumüüdud rattale kindlustust pakkuda. Seda siis reaalselt:D

Väheke värvilisemat: http://www.flickr.com/photos/35339588@N06/sets/

http://www.velonaut.ee
http://www.greenbikerent.ee

You've bought yourself a new bike. Keep the rubber side down!

Teema algataja
lauri86

Re: Mootorrattad unenägudes!?

Lugemata postitus Postitas lauri86 »

Ise oma unenägudes ikka oma rattaga sõitnud, aga sõiduoskus on olnud ikka kordades parem. Teinekord ärganud seepeale, et käte või jalgadega vastu seina juba peksnud :D

Kasutaja avatar

Nozzu
Postitusi: 898
Liitunud: 30 Mai 2008, 20:52
Tsikkel: Ducati Monster / Kawasaki KLR
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 61 korda
Kontakt:

Re: Mootorrattad unenägudes!?

Lugemata postitus Postitas Nozzu »

Mida kevadele lähemale seda tihedamini sõidan ka mina unes oma tsikliga. Tavaliselt lõpeb see mingi jamaga. Ühe korra pidin näiteks umbes 15 kraadise nurga all laskuvast mäest alla sõitma. Ilgelt pikk laskumine oli. Ümber ringi sebisid autod. Tagumise rattaga teeäärses liivas vänderdades üritasin küll tasakaalu hoida ent asjata. Sõit lõppes maanteekraavis, truubi all, rinnust saati vees.
Teine kord jälle nägin, et putitasin parasjagu ratast kui isa must mööda tormas külgkorviga rattal. Kuna tal kiivrit peas ei olnud, kimasin talle kohe järgi, et talle seda öelda. Paraku unustasin mutrid kinni keerata. Nii tulidki keset kihutamist pütt ja sumpa ratta küljest lahti, jäädes kuidagi voolikuid pidi rippuma ja kolisema. Mäletan, et istusin pärast seda kui ratta viimaks pidama olin saanud ilges ahastuses teeääres maas ning urgitsesin tundmatuseni deformeerunud sumpast liiva välja, lootuses, et ehk annab kuidagi ikka asja parandada.
Mega kergendus oli ärgata.

Minu seiklused rattal liikuvas pildis: www.youtube.com/@nozzzz
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”