Mootorrattad unenägudes!?

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Nongrata
Postitusi: 374
Liitunud: 19 Juul 2005, 10:25
Tsikkel: Kawasaki ZZR1100
Asukoht: Tallinn

Re: Mootorrattad unenägudes!?

Lugemata postitus Postitas Nongrata »

munaz kirjutas:

Vabandan totaalse OT pärast (pole kuidagi tsiklitega seotud), kuid meenus, et mina olevat ükskord öösel togimise peale öelnud "vajuta F10-t" :D. Jah, loomulikult olen arvutitega tihedalt tööalaselt seotud.

Teine OT, aga kord autoga koju sõites tahtsin kellaaega teada ja vaatasin alla paremale nurka.


eerikkarts
Postitusi: 631
Liitunud: 24 Juun 2009, 23:35
Tsikkel: Yamaha SuTenöör (XTZ900) 5PS

Re: Mootorrattad unenägudes!?

Lugemata postitus Postitas eerikkarts »

Räägin ka enda unenäost mis oli minule päris šokeeriv ja arusaamatu, mitu päeva meenus külmajudinatega.

Unenäos sõitsin oma tsikliga Tabasalu poole või mis iganes koht mis meenutab Tabasalu mäge (Mägi oli sarnane ümbrus oli aga tühi, ilma elamu rajoonita)
Ise töristasin rahulikult kui minult mööda vuhises mitu Bike'i ja jõudes mäe peale avanes kohutav vaatepilt.
Igalpool tsikli ja inimkeha tükid tohutult verd mööda teed ja teeserva laiali ja keset teed istus mingi Naisterahvas milel olid riided seljast maha kulunud selline poolpaljas ja nagu naeris... jah naeris ei nutnud! Selline vaatepilt võtis kõhu alt nii õõnsaks et mitu päeva tekitas judinaid ja ajas ihukarvad püsti.

Võtsin seda unenägu kui hoiatust ja hoian gaasirulliga tagasi ja samas ka ajan täisvarustust selga.
Ei suutnud ma siiski unenäo põhjust selgeks teha, pole ma šokeerivaid õnnetuste pilte ei videosid vaadanud, selline tavaline argipäeva elu ja järsult selline unenägu. Brrr....

Ja nii see Yamaha XT900Z FI (SuperTenere) sündiski:
http://www.super-tenere.net/forum/xtz75 ... -xt900z-fi

5Okuus856üheksa

19Martinez79
Postitusi: 332
Liitunud: 05 Apr 2005, 21:22
Tänatud: 1 kord

Re: Mootorrattad unenägudes!?

Lugemata postitus Postitas 19Martinez79 »

Mul üks sõber haaras sangadest ja küttis kilekotiga mööda linnatänavaid kuniks uni otsa sai.

Bakuhatsu! Bosozoku!
Kasutaja avatar

bigdog
Postitusi: 1314
Liitunud: 11 Sept 2005, 21:43
Tsikkel: HD
Asukoht: Euroopa
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Mootorrattad unenägudes!?

Lugemata postitus Postitas bigdog »

Nägin just unes, et soetasin enesele bike. Miski suzuki. Proovisõidule minnes seadsid mu kõrval viis erinevat ratast joonele ning hakkasid ka mind kihutama meelitama. Seadsin end nende kõrvale, hoiatades, et ma pole kunagi bike tüüpi rattaga sõitnud ning see mu äsjane ost. Järgnes mingisugune jama parklast tee peale pööramisega, siduri libistamine, oskamatus käike vahetada, vihmamärg asfalt. Mingil arusaamatul põhjusel oli mul puhvaika seljas. "Oh, kui hea pehma kukkumine..." jõudsin mõelda kui ratas märjal teel vibama hakkas. Suutsin siiski tee äärde seisma jääda ning oma ostu kahetsema hakata.
See vaid süvendas mu veendumust, et bike selga ma ikka ei sobi...Jätkan kroomiga.

Your choice is Your half chance.

Teema algataja
zx12r

Re: Mootorrattad unenägudes!?

Lugemata postitus Postitas zx12r »

On ka minul olnud üks õite kummaline mõneti unenägu.

Tegemist oli mingisuguse mootorratturitele mõeldud üritusega, mille raames oli ka paraad. Umbes nagu Jõgeva Treff. Aga selle vahega, et mina olin seal algul justkui tsikliga, aga osa võtsin paraadist oma autoga (Renault Kangoo - pirukas). Minu autos olid ka mu sõbrad, kõik üsna joobnult-lõbusas olekus, mina olin ainsana kaine.

Mootorrataste paraad, millest ma siis autoga osa võtsin, oli väga tore, aga miskipärast toimus see Otepääl. Rõngu poolt tulles on selline parajalt pikk lauge mägi ning paraad jäi seisma mäest üles venides. Mu auto ei tahtnud enam kohapealt ära minna ning hakkas õõtsuma ette-taha. Vajutasin pidurit, saavutasin tasakaalu ning proovisin uuesti, auto esiots hakkas õhku tõusma. Vajutasin uuesti pidurit, esiots langes alla. Proovisin veel korra, esirattad kerkisid kuidagi eriti äkiliselt maast üles, jõudsin veel pidurit vajutada ning siis sõna otseses mõttes tõstsin üle ning maandusin katuse peal. Kõik tulid vaatama, et mis juhtus, mootorrattureid enam läheduses polnud ning mu auto üksi ilutses seal mäetõusul, rattad taeva poole. Sel hetkel ärkasin ka üles.


germpz
Postitusi: 130
Liitunud: 10 Juul 2005, 19:54
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Tartu

Re: Mootorrattad unenägudes!?

Lugemata postitus Postitas germpz »

Nägin unes kuidas kõndisin tsikliriietega toas ja läksin vastu uksepiita ja selle tulemusena tõmbasin jope üsna ribadeks. Mõtlesin veel et kui selline asi jope ära lõhkus siis mis tolku tast üleüldse avarii korral on. Ilmselt saatuse poolt oli määratud et järgneva päeva õhtul mitte sõitma minna, sest lisaks hoiatavale unenäole ei läinud tsikkel garaažis käima ja sõit jäigi ära.
Kaitseingel tegi tööd.

Yamaha TDM
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”