Linke, pilte ja videosid

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

stev666
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Mär 2008, 21:48
Tsikkel: SUZUKI M1800R&HondaVTX1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 25 korda

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas stev666 »

Läbi tehtud....valge süüdi
Mina võin peateel liikuda kas või peaalaspidi , vahet pole mis reas ja kuhu suunda.



dr800 2x
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2480
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 339 korda

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Macintosh kirjutas:

Ei, kui sul on punase tulega foor ees, siis see nullib eesõigused. Kama kaks mis teisel mehel seal ees on.
§ 6. Üldsätted. (1) Eesõigusmärgid määravad sõidujärjekorra reguleerimata ristmikul, sõiduteede reguleerimata lõikumisalal, raudteeülesõidukohal, teekitsendil ja muudes kohtades, kus see osutub vajalikuks.

Vot sellega (punane) ei ole mina ja ilmselt ka kõik juristid nõus. Sest kui see "kama kaks" on märk "anna teed" või "stop" siis sa pead teed andma/ mitte takistama lõikuval teel liiklejat, et ei juhtuks (crash)
Aga nagu ma esmases postituses kirjutasin - kõi see käib olukorra kohta kui ühel suunal on foor ja teisel märk.
PS! Saan aru et keegi eriti ei naudi seda s.. sõiduilma ja kõik kõvatavad hoopis foorumis :mrgreen:

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Spoiler
Maaks kirjutas:
Macintosh kirjutas:

Ei, kui sul on punase tulega foor ees, siis see nullib eesõigused. Kama kaks mis teisel mehel seal ees on.
§ 6. Üldsätted. (1) Eesõigusmärgid määravad sõidujärjekorra reguleerimata ristmikul, sõiduteede reguleerimata lõikumisalal, raudteeülesõidukohal, teekitsendil ja muudes kohtades, kus see osutub vajalikuks.

Vot sellega (punane) ei ole mina ja ilmselt ka kõik juristid nõus. Sest kui see "kama kaks" on märk "anna teed" või "stop" siis sa pead teed andma/ mitte takistama lõikuval teel liiklejat, et ei juhtuks (crash)
Aga nagu ma esmases postituses kirjutasin - kõi see käib olukorra kohta kui ühel suunal on foor ja teisel märk.
PS! Saan aru et keegi eriti ei naudi seda s.. sõiduilma ja kõik kõvatavad hoopis foorumis :mrgreen:

Sul pole võimalik näha, mis teisel mehel seal täpselt ees on. See on tema vastutus. Sinu vastutus piirneb sellega, mida sulle liikluskorraldusvahendid ütlevad.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

claw
Postitusi: 503
Liitunud: 23 Juul 2013, 02:24
Tsikkel: pilusilm ja venelane
Asukoht: Tartu
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas claw »

Ma küll käisin autokoolis mitu head aastat tagasi, aga mulle loeti sõnad peale: "Anna teed märk on ülimuslik! Kui tuleb auto kasvõi katusepeal, siis pead teed andma, ka ühesuunalisele keerates, juhul kui tuleb vastassuunast!"
Väidetavalt võid saada kergema karistuse, kui teine ka rikkus eeskirja s.t. on lootust süü pooleks saada, aga puhtaks sa ei jää.

Nii räägiti mulle.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Maaks kirjutas:

PS! Saan aru et keegi eriti ei naudi seda s.. sõiduilma ja kõik kõvatavad hoopis foorumis :mrgreen:

Poisid-poisid, reede õhtu ju kohe käes, leidke 1 pleiss kus saab sauna kütte panna, võtke õlled ligi ja terveks õhtuks on ju jutu- või vaidlusteema olemas. :bsmile:
Ja kui liiklusreeglid ammendatud, siis saab relvaseaduse ja -ohutuse teema kohe asemele võtta.
Muidu raiskate veel kogu internetis oleva vaba ruumi ära :mrgreen:


reimps

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Macintosh kirjutas:

Sul pole võimalik näha, mis teisel mehel seal täpselt ees on. See on tema vastutus. Sinu vastutus piirneb sellega, mida sulle liikluskorraldusvahendid ütlevad.

Foori suhtes pole võimalik tagantpoolt näha jah, mis tuli põleb, aga annateed- ning peateemärgid ongi sellise kujuga just sellepärast, et ka "seljatagant" oleks aru saada, mis märk on. Stoppmärk samuti.

EDIT: Või misasja, ma vaidleks, aga ma vist ei vaielnudki praegult :)
Poh, hakkan relvi puhastama.

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2480
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 339 korda

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Spoiler
Macintosh kirjutas:
Maaks kirjutas:
Macintosh kirjutas:

Ei, kui sul on punase tulega foor ees, siis see nullib eesõigused. Kama kaks mis teisel mehel seal ees on.
§ 6. Üldsätted. (1) Eesõigusmärgid määravad sõidujärjekorra reguleerimata ristmikul, sõiduteede reguleerimata lõikumisalal, raudteeülesõidukohal, teekitsendil ja muudes kohtades, kus see osutub vajalikuks.

Vot sellega (punane) ei ole mina ja ilmselt ka kõik juristid nõus. Sest kui see "kama kaks" on märk "anna teed" või "stop" siis sa pead teed andma/ mitte takistama lõikuval teel liiklejat, et ei juhtuks (crash)
Aga nagu ma esmases postituses kirjutasin - kõi see käib olukorra kohta kui ühel suunal on foor ja teisel märk.
PS! Saan aru et keegi eriti ei naudi seda s.. sõiduilma ja kõik kõvatavad hoopis foorumis :mrgreen:

Sul pole võimalik näha, mis teisel mehel seal täpselt ees on. See on tema vastutus. Sinu vastutus piirneb sellega, mida sulle liikluskorraldusvahendid ütlevad.

Nii nüüd mul juhe koos, kes mina ja kes on nemad, aga "anna teed" ja "stop" on selgelt ära tuntavad ka muu nurga alt vaadates! Nüüd sellele juhile, kes saabub ristmikule "anna teed" poolt (ilma foorita) ütlevadki liiluskorraldusvahendid ("anna teed" märk), et tuleb teed anda lõikuval teel liiklejale. Punkt.
Jah, nõus, et ta näeb kas jajakäial on fooris roheline/ punane ja ta saab edasi mõeldes eeldada (juba vale tegevus!) et ristuval autol võib siis olla punane/ roheline AGA jalakäia roheline foor lubab teed ületada jalakäial, mitte autol - autole jääb endiselt ülemuslikuks "anna teed" märk :-)
EDIT: Saun kõlab jube hästi, aga mul see plaan tänaseks - loodetavasti on naljakas :D

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA

reimps

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Kus nüüd need teemasplittijad on, ah? Mitte mu**igi ei saa enam aru :nono:


joel
Postitusi: 1797
Liitunud: 06 Apr 2005, 18:52
Asukoht: Tartu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 108 korda

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas joel »

Maaks kirjutas:

Jah, nõus, et ta näeb kas jajakäial on fooris roheline/ punane ja ta saab edasi mõeldes eeldada (juba vale tegevus!) et ristuval autol võib siis olla punane/ roheline AGA jalakäia roheline foor lubab teed ületada jalakäial, mitte autol - autole jääb endiselt ülemuslikuks "anna teed" märk :-)

Kõnealuses situatsioonis, kus foor on ühel pool ristmikku (või teega külgnevalt alalt väljasõitu) ja stoppjoon teisel pool, on kõrvalteelt tulijale näha, mis värvi tuli peateel liikleja jaoks fooris põleb.

Joel
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Spoiler
joel kirjutas:
Maaks kirjutas:

Jah, nõus, et ta näeb kas jajakäial on fooris roheline/ punane ja ta saab edasi mõeldes eeldada (juba vale tegevus!) et ristuval autol võib siis olla punane/ roheline AGA jalakäia roheline foor lubab teed ületada jalakäial, mitte autol - autole jääb endiselt ülemuslikuks "anna teed" märk :-)

Kõnealuses situatsioonis, kus foor on ühel pool ristmikku (või teega külgnevalt alalt väljasõitu) ja stoppjoon teisel pool, on kõrvalteelt tulijale näha, mis värvi tuli peateel liikleja jaoks fooris põleb.

Kuskilt künkapealt võivad kogu kvartali foorid paista, kõrvalmaja aknast võib suguakt ka paista. Kõrvalteelt tulija, kellel foori ei ole lähtub tagurpidi kolmnurgast. Mis tahes ka kuskilt ei paista,mis tahes ka keegi kuskil ei tee või mis suunas ja millega ka ei liigu. Mis see on, mis rahu ei anna?

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas pühak »

Vihmane laupäeva õhtu, mul tööpäev seljataga. Saagige edasi, siis on vähemalt midagi lõbusat lugeda. :-|||

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

Sukusuku
Postitusi: 465
Liitunud: 22 Aug 2007, 11:56
Tsikkel: Viffer ja Kawa
Asukoht: Harjumaa Muuga
Tänatud: 8 korda

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas Sukusuku »

Teed korda Eestis.
Kasutaja avatar

korke
s1000rr Guru
Postitusi: 2137
Liitunud: 20 Okt 2004, 22:53
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti / punased potased
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 15 korda
Kontakt:

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas korke »

See rohkem näeb välja nagu tutvumis kuulutus :mrgreen:

Sukusuku kirjutas:

Kvaliteetne mootorratta töökoda Tallinnas http://www.mrttech.ee.
E-pood
http://www.mrttech.ee Facebook - MRT Tech
ÖHLINS, Marchesini, Akrapovic, GB Racing, MRA, Brembo,Gilles, Ilmberger Carbon.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Kas tunnete ära?

22366823_n_mrapple.jpg
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

alo mattiisen?

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

h0lger
Postitusi: 508
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:56
Tsikkel: roheline
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 108 korda
Tänatud: 30 korda

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas h0lger »

Töökohtade Stiiv?

Mootorrattaga sõitmine on kallis, kuid see-eest ohtlik tegevus.
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

krt muidugi
juba postitaja nimi ning taust oleks pidanud mõtted sellele viima :D (alo mattiisen haha :mrgreen: )

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Ohoh http://www.delfi.ee/news/paevauudised/k ... d=79797174 See juba veits 90 moodi...

Kes sealt kandist sõidab, on siis aken kinniteibitud?

Kasutaja avatar

h0lger
Postitusi: 508
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:56
Tsikkel: roheline
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 108 korda
Tänatud: 30 korda

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas h0lger »

Ma ei toeta võõra vara lõhkumist, aga... Play stupid games wint stupid prizes. (crash)

Huvitav on muidugi, et Freddy ise seda eitab :D

Mootorrattaga sõitmine on kallis, kuid see-eest ohtlik tegevus.
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Kas politsei pressiesindaja on väikse nihkega v? Et kui number maha kerida siis ei olegi enam võimalik omaniku kindlaks teha?

Põgenenud juhi kindlaks tegemine on sama keeruline koos või ilma numbrita. Omaniku kindlaks tegemine ei ole vahet, kas on nr või ei ole. (ok kui on eemaldatud ka kõik kere nr ja vin koodid siis jah (antud hetkel kahtlen))

Tõenäoliselt on börisist saja € ostetud roim ja kingituseks tüngameistrile saadetud (omanik võib vaid nutusenäoga eelmine päev saadud kahte 50€st näidata ja käsi laiutada. (võta nüüd kinni, kas kingitus tuli mõnelt vihaselt motosõbralt, või siis selle lastearmastamise plakati paigaldajalt ja kas need on või ei ole omavahel seotud)

Vabalt võib see ka lihtsalt karma olla :D

Edit: Nägin hommikul ka seda pilti mingis meedias aga ei süvenenud ja ei klikkinud suureks. Jäi mulje, et meister on kliendi puuduses hakanud külameeste roimadele õli vahetushoolduseid tegema. (arvasin et roim on garage ukse vahel sisse sõitmas (lol) nüüd siis tuli välja, et hoopis varajane jõulukink aknaaugus)

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

reimps

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas reimps »

See ju Danny Trejo pill, tuli pidureid õhutama, sest mujal universumis sellega adekvaatselt hakkama ei saada. No läks vähe näpust, mis te siis kohe niimoodi..

Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus Postitas Yerba »

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/k ... d=79797174

See "pole juhtunud ja pole olnud" stiil jätkub ka antud juhtumi puhul. Mis siis, et politsei sõnutsi täitsa olla juhtunud. :)

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Yerba kirjutas:

See "pole juhtunud ja pole olnud" stiil jätkub ka antud juhtumi puhul. Mis siis, et politsei sõnutsi täitsa olla juhtunud. :)

Tänu Donald Trumpile on meil nüüd olemas täiesti uus termin: alternatiivne fakt. Ilmselt on siin ka alternatiivsete faktidega tegu?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

oojamaa
Postitusi: 133
Liitunud: 10 Sept 2012, 22:53
Tsikkel: Honda Varadero XL1000V '07
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 24 korda
Kontakt:

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas oojamaa »

Macintosh kirjutas:

Kas tunnete ära?

22366823_n_mrapple.jpg

"Two years before the Macintosh was unveiled, Apple’s then-and-future CEO was photographed by Charles O’Rear for a National Geographic Magazine feature on Silicon Valley entrepreneurs, riding a 1966 BMW R60/2 motorcycle."
Link tsitaadi allikale.

Link: National Geographicu artikkel, mille juures pilt ilmus: "HIGH TECH, HIGH RISK, AND HIGH LIFE IN Silicon Valley (Oct, 1982)"


Sukusuku
Postitusi: 465
Liitunud: 22 Aug 2007, 11:56
Tsikkel: Viffer ja Kawa
Asukoht: Harjumaa Muuga
Tänatud: 8 korda

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas Sukusuku »

Vaadata heliga (läheb ühe saagimise teemaga kokku)
https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aQe2KLr_460sv.mp4

Teed korda Eestis.

Imre
Postitusi: 26
Liitunud: 03 Juun 2004, 09:33
Tänanud: 1 kord

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas Imre »

no see on päris hea... :)
homme hommikul tõmban rolloga, ei jalgRATTAGA, külavahel ühe ringi.... :D

Kasutaja avatar

Mrtn5
Toetajaliige
Postitusi: 161
Liitunud: 11 Sept 2013, 14:24
Tsikkel: 790ADV, Versys X300
Asukoht: Tln
Tänanud: 21 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas Mrtn5 »

Paluks ka foori all seismise ja mineku juppi :)

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Ardilla kirjutas:

Ohoh http://www.delfi.ee/news/paevauudised/k ... d=79797174 See juba veits 90 moodi...

Kes sealt kandist sõidab, on siis aken kinniteibitud?

Laudisega oli aknaauk kinni löödud.


reimps

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas reimps »

M.T. kirjutas:

Laudisega oli aknaauk kinni löödud.

Sa nägid valesti, tont, pole miskit toimunudki :mrgreen:

Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas Vint »

:mrgreen: Bollywoodist nõks kõrgem tase, Aafrika filmid.
https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a5nq1nO_460sv.mp4

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”