rattaga juhtunud huumor:)

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Vasta

Teema algataja
warbiad
Postitusi: 37
Liitunud: 02 Aug 2008, 16:54
Tsikkel: Honda Shadow VT600c
Asukoht: Werro

rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas warbiad »

ARKi eksamisõidul esimest korda panin külje maha....

Kasutaja avatar

Alpss
Postitusi: 311
Liitunud: 29 Dets 2005, 16:21
Asukoht: Tartu/ Yamaha Aerox 50 Race Replica
Kontakt:

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas Alpss »

Info ?

Yamaha Bw's 50 1996a. -> Yamaha Aerox R 50 2003a. -> Yamaha Aerox 70 2001a. -> Yamaha Aerox 70 Race Replica 2006a. -> Gilera Runner 70 DD 2004a. <-
Kasutaja avatar

Tuhkur
Postitusi: 165
Liitunud: 17 Apr 2008, 13:14

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas Tuhkur »

Alpss kirjutas:

Info ?

aju ? Õige sa ju sõidad rolleriga.

2 korda on sõidu ajal pöial suretus nupule pihta läind :D esimene kord ei saand aru, peksin jalast käima, tõukasin ja käiasin starterit.
Sõbraga hakkasime kaupsi taant sõitma ja masin jäi järsku seisma, sama lugu proovisin igat moodi, seni kuni avastasin et bena kraan on kinni.
Peale mootori remonti tegin esimest sõitu, küljejalg oli poolripakile jäänd ja järsku käis kolinaga vastu maad, esimese asjana vajutasin suretusnuppu, ehmatasin hullult, kuna arvasin et mootoris lendas midagi laiali. :D Endal on tagantjärgi naljakas :P

Viimati muutis Tuhkur, 05 Aug 2008, 22:57, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Rigo
Postitusi: 64
Liitunud: 06 Mär 2006, 22:50
Tsikkel: Intruder 1500LC,HD
Asukoht: Saku-Laagri

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas Rigo »

Endal juhtus selline asi,et jõudsin ma tripilt koju,peatusin maja ees ja hopsti ratta seljast maha ja vutt-vutt minema...käis hirmus matakas...olin unustanud jala välja lükata:)Tulemuseks murtud siduri heebel.Ise naersin oma debiilsuse üle tükk aega,õnneks oli riiulilt kohe uus võtta,vastasel juhul oleks ikka enda peale väga pahane olnud.

Honda African Twin750,Aprilia Caponord1000,Suzuki Intruder1500LC...Intruder1500LC...Husqvarna TE 400
Kasutaja avatar

numan
Postitusi: 581
Liitunud: 04 Veebr 2007, 13:07
Tsikkel: Drag Star
Asukoht: Rakvere (Rockvere)
Kontakt:

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas numan »

motopikk kirjutas:

...olin unustanud jala välja lükata.

Siis ma pole ainus :) katki küll ei läind midagi aga esimesed paar sekundit vahtisin nii lolli näoga küllili sadulakohvri otsa vajunud tsiklit ja ei suutnud mõista mis juhtus :lol:

Tsiklimees on tsiklimehele sõber

THQ-

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas THQ- »

igast asju juhtunud kuid täitsa tavaline on kraani lahti keeramata sõitma minemine või siis peale väikest remonti vms küünla piibu peale mitte panemine ,peksad ja peksad seda vänta kuid käima ei lähe ,siis mõtled ops küünla piip maas :P,,kuid olen nt harjunud sõitma käikudega masinaga ja proovinud siis rolleriga sõita litid gaasi põhja ja siis vajutad nagu sidurit aga näe hoopis taga pidur ,ühe korra peaaegu küliligi käinud :D

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1764
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas simp »

Kui rattal esipidur(jäi peale) ja karpa jamasid(pöörded jäid peale) siis sai pärast politsei poolt peatamist kohe nende ninaall külili käidud:)
Liivane teeserv gaasi mõnuga(tagaratas asfaldil) ja esiratas blokkis...


Kkent

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas Kkent »

Sadu kordi olen unustanud piibu maha...hiljem peksin nagu segane kuni sõber astus ligi ja ütles:,,Kuule mees, sul pole piipu peal.`` :) Siis ükskord võtsin karpa küljest vooliku lahti, et muruniidukile bentsu saada...hiljem läksin sõitma ja jäin seisma...krt tundsin, et mingi räige benakas käib üle pea ja siis avastasin, et voolik lahti.Ükskord tulin tanklast ära...seal mingid mimmid chillisid ja tahtsin veits ässata...õnneks polnud enda masinaga vaid sõbra 450ccm hondaga, noh hakkasin tankla juurest tee peale pöörama ja peenestasin...okei aeg käiku vahetada...KRT liiga vähe lükkasin käigu hooba ja läks tühikäigule :oops: .Pärasta vaatasin taha ja mimmid naersid.Kord käisime sõpradega Jägala joa ääres.Panime masinad täpselt joa äärele seisma ja ma unustasin külje jala alla lükata...õnneks jõudsin esiamordi torust kinni haarata ja sikutasime võrri tagasi ülesse...võrr õnneks kaalus mingi 80kg. ja polnud seda väga raske ülesse saada.

Kasutaja avatar

AbStra1t
Postitusi: 469
Liitunud: 17 Juun 2005, 15:46
Tsikkel: FC350 ; KX250F
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas AbStra1t »

Sõber kutsus paar-kolm päeva tagasi külla ja ütles,et ma aitaksin ta voshodil viga leida..Viga pidavat selline olema,et masin teeb käiku sisse pannes raginat ja võtab vahest vaikse veo järgi.Esimene arvamus mul oli,et sidurikorvi tagune hammakas sealsamuses,aga kohale jõudes oli nalja kui palju.Sõber hakkab oma viga demoma,paneb käigu sisse ja hakkab lükkama.
Juhtusin siis vaatama tagaratast ja oi seda nalja,kett oli maha jooksnud ja sõber polnud seda märganudki(velje ja hammaka vahele pugenud).Vott seda viga.

Kasutaja avatar

Tips
Postitusi: 285
Liitunud: 09 Aug 2007, 16:59
Asukoht: Kawa zx-6r

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas Tips »

Krt mai jõua ära oodata, millal korgits siia teemasse midagi kirjutab.

Kasutaja avatar

Dali
Postitusi: 342
Liitunud: 27 Sept 2007, 10:53
Tsikkel: BMW S1000RR
Asukoht: Tartu

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas Dali »

üks nõmedamaid juhuseid on see kui viisin enda naise sõitma esimest korda ja õnnestus valgusfooride all 3 el korral välja suretada (crash) pärast naine ütles, et oled nõme mees küll viid pruudi bikega sõitma ja siis suretad niivisi välja :D Ja kevadel Tartu Autoklubi Dragil õnnestus ka 2es stardis ratas välja suretada :oops: seega ikka selle väljasuretamisega on häbi piisavalt saanud :oops:
Aga Korke memuaaridest peaks Korke raamatu kirjutama :D


annikan

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas annikan »

Oma elu top3 kuuluva piinliku vahejuhtumi elasin läbi selleaastasel jõgevatreffil. Nimelt reedel sõidust tulles tulin ilmselgelt liiga suure paaruga laagrisse tagasi nii, et panin ees parkivale udupeenele tsiklile tagant sisse, põmm! Ikka nii, et see teine kummuli ja peeglist ilma. Minu esirehvil aga kaks ümmargust jälge.. Õnneks võttis kutt asja huumoriga ja oli rõõmus oma uue õllepudeli avaja üle :)
Muidu aga oli igavesti vahva üritus :) Palju ilusaid tsikleid ja uusi toredaid sõpru :)

Kasutaja avatar

tonytonn
Postitusi: 107
Liitunud: 24 Apr 2006, 18:48
Asukoht: euroopas
Tänatud: 2 korda

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas tonytonn »

Kord olin jõle rahul kiirelt teostatud õlivahetuse üle ja kuna ilm ka ilus, vaja kohe kihutama minna. Valan mõnuga uut õli sisse, aga aknasse ei ilmu mitte piiskagi! 4nda topsi lõpus käisin siis ringi ümber ratta ja avastasin kenakese õlijärve teiselpool lainetamas. Kork muidugi kiirustades ununes alt!
Siis oli kiire poodi tagasi, küsisin püsikliendi allahindlust, rääkisin oma lolli loo ja sain ka!

don`t worry, drive happy!
Pilt
Kasutaja avatar

agent007
Postitusi: 420
Liitunud: 17 Apr 2005, 20:28
Tsikkel: Honda CB400T ´80
Asukoht: -- Tartumaa -- Tel: 58454535

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas agent007 »

Hondaga juhtus mul nii, et tulin maal koju ning väravaid vaja lahti teha, et ratas hoovi saada. Nonii panin siis jala alla ning nigu ma maha astusin hakkas rattas plöttplött ise edasi astuma. :P Siis läksin sidurit püüdma, sain kätte ka aga jama oli selles, et ratas kukkus litaki mulle peale. Mina all ja masin peal käib. Õnneks leidsin suretuslüliti kiiresti. Peale seda ropsu jälgin värava ees väga pingsalt neutraali tuld. :)

Pakun liivapritsi teenust, madalsurve pritsimine. Hind kokkuleppel!
Info: 58454535 (Tartu/Tartumaa) ; email: agent.x.007@gmail.com
Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1939
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 137 korda
Tänatud: 179 korda
Kontakt:

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas Vint »

Et kõik ausalt ärarääkida nagu oli pean alustama kaugest ajast kui omasin Planeeta 5-t. Nu jahh... oli siis tavaline õhtu jõeääres kus ikka forelli sai käidud püüdmas, ja mis seal salata, ega jala ei viitsinud ju liikuda esimene rauas ja plõksutasid mööda heinamaad.
Paras kotitäis oli juba välja koogitud elukaid (kalamehe jutt 8) )ja mõtlesin teisi kohti kaeda ümbruses
Nii ma seal siis kulgesin kuni nägin,et kopra urgitsetud maaparandus koht ristub minu teega, ei teagi miks mõtlesin et
"ääähhhhh" teine käik sisse, punn põhja ja küllap ratsu üle hüppab :wack: ....Hüppasin aga mina ja keradega lenksu otsa ja sealt veel mõned meetrid edasi...
Nojah, veidikene toibunud siis kaesin aparaati, sellel paistis ainult tagumine osa sealt krdi mülkast :?
Välja kangutasin tsikli ühe pika teibaga (vene raud ikka pagana raske ju) ahjaaa veidike aega se aparaat isegi käis seal sopa sees, pilt oli 5+
Üldiselt on see kalal käimine eluksajaks meeles, tagantjärgi mõeldes oli ikka :mrgreen: :mrgreen:


Panthera
Postitusi: 625
Liitunud: 28 Okt 2006, 18:23
Tsikkel: Honda
Asukoht: Tartu

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas Panthera »

Tartus Kaubamaja ees jalakäijate foori taga (suunaga riiamäe poole) olin ma vasakus reas. Tahtsin pirole minna, kuid rada jäi vahetamata. Vaatasin, et kui ma nüüd natuke kiiremini foori tagant ära lähen, siis saan rida vahetada ja paremale keerata nii, et ma paremas sõidureas olevat autojuhti oma manöövriga ei häiri...
Niipea kui foor roheliseks läks, andsin gaasi ning oh imet, tsikkel tegi pea 180 kraadise pöörde. Kaubsi juures olevatel inimestel oli nalja kui palju, ma ootasin, kuni sain otsa ümber keeratud ning tulin siis tulema... Ah jaa.. asfalt oli märg ka ... Tagantjärele mõeldes pakub see endalegi nalja... :mrgreen:

Ning, Nõost Tartu poole sõites (sellise sooja kiirusega) lendas tsiklil paremalt poolt küljegondel minema ja seda nii, et kinnitused olid ainult tsikli küljes. Märkasin ma seda muidugi siis, kui ma juba Tartus olin... Egas midagi, ostsin ehituspoest nööri ja tagasi gondlit otsima :D
Leidsin ja nüüdseks küljes ka :mrgreen:


KaSS

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas KaSS »

terv!
mul tihti selline lugu,et sõidust tulles jääb "sureti"nupp off asendisse ja unustan.järgmine kord kui vaja kiirelt liikuda,siis kirun ja vannun südamest,et krdi ratas,nüüd oli vaja p##rse minna,lõpux peale juppi aega närvamist avastan et olen ju nupu offi jätnd! :oops:
kunagi kui mul oli selline vigur nagu iz56,siis oli ju vaja sõprade ja pruudi ees eputada ja vähe ketsitada ja nokatada.noh pill põõrdesse ja sidur lahti....ja pisike vangerdus ja külili nagu naksti.kõigil peale minu oli siis alati muidugi lõbus,mul jube pläss pruudi ees.
nüüd tagant järele on ikka hea meenutada ja naerda,et olin ikka tola küll,ja mida kõike ära ei tehtud et plikadele muljet avaldada! :wack: (lol)

Kasutaja avatar

Painteddeath
Postitusi: 203
Liitunud: 16 Aug 2007, 02:33
Tsikkel: Aprilia Tuono
Asukoht: Jõgeva/Tallinn

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas Painteddeath »

Heh,eks igal ühel juhtub vahest midagi. Inimesed ikkagi ju.

Endal paar korda,kus kiiruga tuled koju ja võtad kiivri peast ja paned tsikli peale ja sis hommikul sõitma minnes avastad , et kiiver ikka ootab sind masina peal(öö otsa) ja siis teed näo nagu see oligi nii mõeldud, ise tänades õnne ja sülitades roppusi enda pihta. :wack:

Samuti endise masinaga oli nii, et jätsin seisma , et sõbraga rääkida, ära minnes imestan, et käiku sisse pannes sidur üldse ei lahuta. Tükk aega kordan tegevust, et panen käigu sisse ja mootor kohe seisab. Mõtlen, et kas sidur siis nii läbi omadega. Pusin tükk aega siduriga siis, vaatan kas tross korras ja reguleerin igalt poolt, kuid ei miskit. Võtan juba varustust ära, et jätan koha peale , et pärast tulen targemate vendadega tagasi, õnneks siiski jagasin matsu viimast korda proovides ära, et jalg oli alla jäänud. Selline loll juhus siis.

Lõpuks muutume paratamtult nendeks, kelleks teised meid peavad - Julius Ceasar.
http://www.pohjatuultepojad.net
Kasutaja avatar

numan
Postitusi: 581
Liitunud: 04 Veebr 2007, 13:07
Tsikkel: Drag Star
Asukoht: Rakvere (Rockvere)
Kontakt:

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas numan »

KaSS kirjutas:

terv!
mul tihti selline lugu,et sõidust tulles jääb "sureti"nupp off asendisse ja unustan.

Vat just sellepärast ma ei kasutagi toda nuppu :) lükan hoopis jalg alla ja mootor seisab! Tegelt pole harjunud üldse seda kasutama IŽide aegadest juba, nupp on nii suur ja punane, et asotsieerub mingi SOS asjaga mille puutumine on vastu meelt.

Tsiklimees on tsiklimehele sõber
Kasutaja avatar

RasmusL
Postitusi: 1666
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:18
Tsikkel: Z1000 turbo, Custom V-rod
Asukoht: Tartu
Tänanud: 79 korda
Tänatud: 299 korda

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas RasmusL »

Endal panin tsikliga külje maha,ülesse tõstes vajutasin kogematta suretusnupu peale,ise aru muidugi ei saanud.Hakkasin siis starterit käiama,mitte midagi :D
Mingi 4 korda kakkusin küünalt maha,vaatasin,et sädet pole,hakkasin juba kõige hullemale mõtlema.Lõpuks helistasin tuttavale,et mis viga võiks olla,too vastas,et võta suretusnupp maha :lol: :lol:

If you ain't slidin', you ain't ridin'.

Everybody got a plan until they get punched in the face.

Roomaja

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas Roomaja »

Juhtus nii, et läksin poodi ja kui ma ei eksi oli see Sikupilli Keskus. Vajutasin suretusnupust Tsikli välja, käisin oma 30min poes ja kui tagasi tulin siis vaatasin et süüde on sees:D. Tänu jumalale et ära ei võetud.


janis
Postitusi: 729
Liitunud: 17 Dets 2004, 10:11
Tsikkel: Kawasaki GTR1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 6 korda

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas janis »

Kunagi Minskiga sõites läksin kogemata suretus nupu vastu ja hoo pealt taipasin kohe tagasi lülitada ja sõelad lendasid suure kaarega ja pauguga summutist minema. Naljakas oli jalakäija ehmatus, suur hüpe kõrvale ja kuri pilk.

Kasutaja avatar

VWman
Postitusi: 831
Liitunud: 30 Apr 2004, 22:13
Asukoht: Saku- Kasemetsa
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas VWman »

Väljas +2* kraadi sooja, korralik nagu ma olen, vean kogu oma varustuse selga, pikk pesu, seljakaitse, tekstiil jope+ püksid ja siis kilomeeter kõndi parklasse, päike paistab lagipähe ..liiter veet juba jalutades välja higistatud.. saaks ainult ratta selga ja tuulega jahutust. Jõuan siis parklasse, süüde sisse .. ja oi v***u , eelmisest sõidust tuled peale jäänud .. aju mõtleb , krt nüüd on aku tühi .. starterit ei midagi , veel starterit paar korda, noo ei ühtegi plõksu.. selge siis, aku tühi, mis tühi.Vaatan ringi, aga pole ka kedagi sellist kes, käima tõukaks, nutuse näoga koju tagasi .. varutsus seljast..pesust läbi arvuti käima ja bikerisse abipalvet kirjutama, et mehed tulge lükake käima , aga ennem, kui sai send nuppu vajutatud .. sai ikka juureldud, et ma ju ikka proovisin, mis juhtub, kui süüde väljas ja tuled sees..midagi ei juhtunud, käivitus laksust .. ja korraga meenub ... krt käik tuleb käivitamisel ju neutraali peale panna :wack: :wack: :wack: :wack: .. jube loll tunne oli jalutasin parklasse tagasi, võtsin käigu välja ja käivuts laksust. Ja ratal on veel selline trikk külge poogitud tehasest, et kui käik sees ja staretrit vajutada, siis annab tuledega märku, et käik tuleks välja võtta, sütivad kollane bena tuli ja punane tuluke korraga.

Aga eks ta üks autojuhi mõtlemine ole..tuled peal, selge, aku tühi :)

Kuna ma sõidan neoon ohtus vestiga, saabun mina õe juurde, seal pisike naabripoiss 3-4 aastane.. issi issi Politsei tuli , ..Rasumus, ei ole ju Politsei, onu Imre on ..on jah :) konstateerib väike Rasmus fakti .. issi issi, aga, miks onu Imre on alati Politsei, kui ta motikaga sõidab ? :D

Viimati muutis VWman, 04 Aug 2008, 22:15, muudetud 1 kord kokku.
KÄIN JALA JA JOON VETT
Kasutaja avatar

Burn7
Postitusi: 571
Liitunud: 08 Juun 2005, 23:48

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas Burn7 »

Mõned aastad tagasi kui mul veel Jawa 638 oli. Tulin õhtul sõitmast. Väljas oli parajalt pime. Hakkasin ratast garaazi lükkama kui järsku põrand kadus alt. Kukkusin kanalisse ja ratas tuli mulle järgi. :lol:
Kanal oli siis mõned päevad tagasi valminud :D


arctic

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas arctic »

Sai siis hiljuti tsiklil kett ja hammakad ära vahetatud. Ja vahetasin ka ühtlasi süütelukku.Panin süüteluku külge, ja proovisin, siis, aga ennäe imet, ei tule voolu kuskilt. Kobistasin siit ja sealt, ikka si...gi. Mõtlesin, et äkki aku tühi. Kakkusingi siis istme küljest, vedasin kohale suure laadijakolaka, panin juhtmed külge, aga ikka ei tulnud voolu. Järgnevalt sai siis paar plastikut maha krutitud ja kõik kaitsmed üle vaadatud, et äkki olin kogemata süütelukku külge pannes ja juhtmeid ühendades lühise tekitanud, ning seejärel kaitse läbi läinud. Kõik kaitsmed aga olid korras. Ja ikka ei saanud aru, mis pull on.:D Jällegi näppisin siit ja sealt, vaheldumisi roppe sõnu lausutud. Ja isegi oma noorema venna sõimasin läbi, kuna too kommenteeris ja mögises mul kõrval. Ka kõvasti telefoni arvet tekitatud. Siis loobusin süütelukuga jamamisest mõneks ajaks, ja otsustasin lõplikult lõpetada keti ja hammakate vahetamisega seoses mutterdamise. Ja ossa imet, kui avastasin, et plastikkate, mis läheb esimese hammaka ümber, ja millel on ka kinnitus massjuhtmele,polnud mul külge pandud. Seega polnud ka massjuhe kinnitatud. (mootori külge läks).:D Selguski, et massi polnud, ja seetõttu voolu sisse ei võtnud. Peale kinnipanemist oli asi timm. :wack:
Ja tund aega hiljem avasin õlle, siis järgmise, ja siis veel ühe, vahepeal sai naerdud enda üle, jälle õlle võetud, ja nii see päev õhtusse läkski.

Kasutaja avatar

VWman
Postitusi: 831
Liitunud: 30 Apr 2004, 22:13
Asukoht: Saku- Kasemetsa
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas VWman »

Roomaja kirjutas:

Juhtus nii, et läksin poodi ja kui ma ei eksi oli see Sikupilli Keskus. Vajutasin suretusnupust Tsikli välja, käisin oma 30min poes ja kui tagasi tulin siis vaatasin et süüde on sees:D. Tänu jumalale et ära ei võetud.

Ära vast ei võtaks, aga Poltseisse võiks ju sõita küll.. näete leitsin parklast kellegi võtmed, koos rattaga :D

KÄIN JALA JA JOON VETT

Kkent

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas Kkent »

VWman kirjutas:
Roomaja kirjutas:

Juhtus nii, et läksin poodi ja kui ma ei eksi oli see Sikupilli Keskus. Vajutasin suretusnupust Tsikli välja, käisin oma 30min poes ja kui tagasi tulin siis vaatasin et süüde on sees:D. Tänu jumalale et ära ei võetud.

Ära vast ei võtaks, aga Poltseisse võiks ju sõita küll.. näete leitsin parklast kellegi võtmed, koos rattaga :D

Ma ei võta kunagi võtmeid eest ära... :roll:

Kasutaja avatar

rzz
Postitusi: 103
Liitunud: 13 Mai 2008, 00:24
Tänatud: 11 korda

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas rzz »

VWman kirjutas:
Roomaja kirjutas:

Juhtus nii, et läksin poodi ja kui ma ei eksi oli see Sikupilli Keskus. Vajutasin suretusnupust Tsikli välja, käisin oma 30min poes ja kui tagasi tulin siis vaatasin et süüde on sees:D. Tänu jumalale et ära ei võetud.

Ära vast ei võtaks, aga Poltseisse võiks ju sõita küll.. näete leitsin parklast kellegi võtmed, koos rattaga :D

Sarnaseid probleeme minulgi olnud. Vana harjumus: masin nupust välja, kiiver peast ära, kindad käest, võti süütest, korterivõtmed taskust välja, rattalt maha ja tuppa. Sai siis navi rattale ostetud ja tegevuste järjekord muutus. Masin nupust välja, kiiver peast ära, kindad käest, navi rattalt maha, korterivõtmed taskust välja, rattalt maha ja tuppa. Kõik oli väga kena. 2 päeva hiljem hakkasin sõitma minema, otsisin nagu lollakas toast võtmeid taga.. Viimases lootuses läksin alla, et ehk olen autosse pannud kuhugi.. panin kiivri ratta peale ja ennäe imet - võtmed ilutsevad kenasti ees.

Samuti olid algusaegadel pidevalt käivitusprobleemid. Masin ei lähe käima (nupp on off asendis), või masin käivitub aga nii kui käigu sisse paned, kohe sureb välja (joodiku jalg on kokku lükkamata). Jama kui palju selle tsikliga ma ütlen :P

I had a life once. Then I bought my first bike.
Kasutaja avatar

numan
Postitusi: 581
Liitunud: 04 Veebr 2007, 13:07
Tsikkel: Drag Star
Asukoht: Rakvere (Rockvere)
Kontakt:

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas numan »

Demit seda suretusnuppu ma ütlen :) kõigil jama sellega. Ise korra sõidu ajal sättisin peeglit ja varukaga vajutasin teist- pikka sekundi jooksul kogesin šokki paaniliselt mõeldes samal ajal mis seda teha võiks. Mõtlemine aitas :) lükkasin nuppu välja ja isegi hoog eriti väiksemaks ei läind.
Mainin veel kord, et mina jätan seisma esimene käik sees ja jalg välja siis on nii öelda seisupidur peal ja suretusnupp ei häiri kuigi jahh, süüde jäi paar korda sisse.

Tsiklimees on tsiklimehele sõber

zx12r

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas zx12r »

Niivõrd-kuivõrd ta huumor on, aga tuleb meelde, et oma lolli aruga otsustasin proovida, palju saab tsikliga sõita, kuniks benss saab nii otsa (ka reserv), et enam meetritki ei liigu. Kokku tuli 299.7 kilumeetrit ning siis oli kõska.

Muide, bensukas juhtus olema 20 meetri kaugusel. Õnnega pooleks sain kuidagi vaba hoo ja toorega jupsides üle Rocca ringtee ning sealsesse bensukasse.

Võtmeid jätan ka mina tsikli ette ning otsin neid siis taga. Eriti kaua otsin võtmeid taga siis, kui olen neid kasutanud tagumise istme aluse pagassi avamiseks ning siis need luku ette jätnud.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”