rattaga juhtunud huumor:)

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded


Jorma
Postitusi: 320
Liitunud: 18 Aug 2008, 02:55
Asukoht: Harjumaa

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas Jorma »

Aga kas sa ei tundnud, et mootor veab kuidagi? :D

Kasutaja avatar

põõsik
Postitusi: 127
Liitunud: 28 Aug 2009, 21:19
Tsikkel: Kawasaki Ninja ZX-6R
Asukoht: Järvamaa

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas põõsik »

Ei tundnud ma midagi ..peale selle et olen saamatu :D

Kawasaki Er6n -> Kawasaki ZX-6R Ninja
Kasutaja avatar

argoa
Postitusi: 331
Liitunud: 05 Apr 2007, 01:31
Tsikkel: V-Strom
Asukoht: Tartumaa
Tänanud: 21 korda
Tänatud: 1 kord

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas argoa »

Nõuka aja lõpust selline lugu...

Mulgimaalt sai pealinna kooli (TPT) käidud Planeta 5-ga. Tore aeg oli. Vahel, peale kooli ühe sõbraga Rakveresd käidud, teine õhtu teisega Pärnus. Tuli siis pärnakal üks kord mõte, et ehk aitan kõlari "lego" pärnu viia. Tolleaegsel Lomonossovi tänaval oli raadiotehnika kauplus - sinna siis kõlarite konstruktori järgi ka läksime. Kuna ta oli paari kuu eest tuttavale ühe komplekti juba ostnud, teadis täpselt kui väike on pakend. Nimelt oli vaja ka kast ise kokku kruvida/liimida. Maksab letis ära, saadetakse hoovi kauba järele. Sõidan rattaga sinna ja varsti veeretatakse kaks pirakat pappkasti uksest välja. Vahepeal oli konstruktorist uus modifikatsioon välja tulnud - kast oli juba kokku liimitud ja kruvitud. Sellisena oli vaat et suuremad kui S90 kõllid. Ja neid oli 2tk!!! Jalutasime siis ümber kastide, laotööline vangutas pead ja jalutas minema... Aga ära me selle koorma viisime: kastid sidusime külge pidi kokku ja asetasime külili kahe vahele. Mina istusin paagi peal, tema tagakondlil. Kasti virnast mööda ega üle sõber ei näinud. Üldse püsis seal kuidagi napilt :) Liikusime ettevaatlikult linnast välja. Lootsime, et miilitsale liigset huvi ei paku... Käisime Sauelt läbi, saime tuttavalt paar väiksemat patja istumiste alla. Poole Pärnu tee peal tegime metsapeatuse. Seisma jäädes oli see jama, et minu jalad paagi pealt maha ei ulatunud, pidin ennast ühe külje peale maha libistama, aga selleks pidi pisut ka kallutama. Selle peale hakkasid aga kastid kraavi poole kalduma. Sõps haaras neist kinni, aga jäi pisut hiljaks - kastid tõmbasid ka tema üle tsikli kaasa. Kastid maandusid suht pehmelt ratta kõrvale, aga tema hooga üle nende ja pervest alla. Kiiver oli muidugi peas ja midagi hullu ei juhtunud. Naerda kõkutasime seal jupp jagu :) Lõpuks jõudsime Pärnusse. Kusjuures kõlld kannatada ei saanud, aga meie istumine oli pisut moonutatud selleks õhtuks.

Sai ikka ulme asju tehtud :)

Riga 12, Minsk 125, CŽ 250, Planeta 5, Yamaha XJ900F, Suzuki DL650 V-Strom

loco

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas loco »

Mul on selline loll komme, et riputan võtme tavaliselt kombe luku külge kui poodi lähen, sest põuetaskust ei viitsi seda otsida. Iga jumala kord, kui tagasi tsikli juurde lähen, arvan, et võti on kadunud, olen käinud poes otsimas, olen ümber tsikli maad uurinud ja no kurat ei ole seda kuskil. Viimase asjana satub pilk sinna kus ta ripub. Ju siis lollile kõik meelde ei saagi jääda, et nii iga kord juhtub. :mrgreen: Nüüd äkki kui siia kirjutan siis jääb teinekord kohe meelde :D :bsmile:

Kasutaja avatar

Mhhh
Postitusi: 809
Liitunud: 14 Sept 2009, 22:57
Tsikkel: Mini&GPZ305
Asukoht: Tartumaa

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas Mhhh »

Ice kirjutas:
Nozzu kirjutas:
joel kirjutas:

Whoa :shock: On ikka närvid, et veerand tundi linnas foori all punase tule taga oodata...

Ei noh, mina eriti rahulik muidugi ei olnud. Vandusin kiivrisisse ja sirutasin käsi taeva poole ning suretasin tsiklit välja, käivitasin taas, pööritasin rutskat....lühidalt, üritasin tagaolijatele selgeks teha, et mina pole süüdi ja ei saa kah aru, mis toimub.

Samasugune olukord on mul olnud Tartus Kaunase pst. ja Kalda tee ristmikul olnud. Autojuht muutus taga juba üsna kärsituks - ega minagi eriti vagur ei olnud kui mind suudeti kolmel korral (noo kaks korda ootad ära, ehk on miskit viga.. samas kolm on kohtu seadus) fooritsüklist välja jätta. Juhtunud on nii kaks korda - ühel korral sõitsin robustselt punasega üle (terve ristmik oli VABA! üsna pikalt) ning teine kord tegin kiire parem ja tagasipöörde. Kuigi suht naljakas on seista seal nagu tola ja miskit ei toimu :lol:

VäleKonn kirjutas:

Olen foori taga esimene ning ootan lubavat rohelist noolt. Möödub üks fooritsükkel, teine, kolmas, mul ikka punane nool ees. Juba viis minutit nii. Veits kahtlane aga kuna õppesõidul öeldi, et see on loll foor ja seal peabki jumala kaua ootama, siis ootasin edasi. Seljataga oli õnneks ainult üks auto, mingi tsikk roolis, see ei hakanud tuutuma kah.

Seal on anduriga foor, Et roheline tuleks, peab end sättima sinna seisma, kuhu auto ratas peaks trehvama. Aga ega sellele anduri piirkonnale alati pihta ka ei saa. :evil:

Selle vastu aitab see:

Mini (Riga 30) chopper & Kawasaki GPZ305->
Kasutaja avatar

argoa
Postitusi: 331
Liitunud: 05 Apr 2007, 01:31
Tsikkel: V-Strom
Asukoht: Tartumaa
Tänanud: 21 korda
Tänatud: 1 kord

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas argoa »

Tänapäeval on paljud foorid kaameraga, aga ka need ei pruugi alati kaherattalise peale reageerida paraku...

Riga 12, Minsk 125, CŽ 250, Planeta 5, Yamaha XJ900F, Suzuki DL650 V-Strom
Kasutaja avatar

uljasvaluvelg
Postitusi: 475
Liitunud: 12 Aug 2008, 19:33
Tsikkel: Honda Transalp
Asukoht: Tallinn

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas uljasvaluvelg »

xjorma kirjutas:

Aga kas sa ei tundnud, et mootor veab kuidagi? :D

Tänapäevastel tsiklitel ei tee starter piuksugi, kui käik sees on. Endal läks kord vabakäigu anduri juhe peeti ja ei saanud kuidagi ratast käima, kuni tulin ideele, et sidur alla vajutada.
Mina see juhtusin olema varahommikul, kes "põõsikule" nõu andis. Loodan, et jõudsid laevale.

Honda Transalp

inz666
Postitusi: 75
Liitunud: 06 Sept 2007, 21:24
Tsikkel: yamaha
Asukoht: Tallinn-Sonda

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas inz666 »

sõitsin garaazi ja hakkasin maha ronima kui kukkusin tsikliga pikali ja ise temakese alla ,ülestõstes tsekkisin tükkaega ,et mis siis katki ka läks ja ei mitte midagi,aga point selles ,et pane ikka alati jalg/hark alla enne maha ronimist. :wack:

R1
Kasutaja avatar

munaz
Postitusi: 200
Liitunud: 16 Veebr 2007, 14:43
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas munaz »

Mul oli mõni aeg tagasi suhteliselt tüüpiline lugu, aga nalja tegi ikkagi.
Ostsin endale uue tsikli, sellise, mis ainult vändast käivitub. Proovisõitu tehes läks käima kenasti. Vedasin ta siis rõõmsalt endale hoovile ja proovisin kohe käima panna. Löön vänta, nii kuis jaksan, ei midagi.. Kui esimesed väsimusemärgid tulid, oli meel juba mõru ja taipasin veidi kainemalt ka hetkeks ringi vaadata. Nojah, oleks ikka mõistlik bensiinikraan avatud asendisse keerata. Proovin siis avatud kraaniga mõned korrad, ei midagi.. Kas säde ikka on? Üritan siis küünalt kätte saada, kuid kuna mul sobivat võtit ei olnud, ei õnnestunud säded visuaalselt kontrollida. Mõned korrad veel proovisin, aga siis tuli meelde, et proovisõidu ajal eelmine omanik valas bensiini paaki - hästi natuke. Pmst oligi otsas. Käisin siis vahepeal bensukas ja valasin paaki kütet ka. Kõik tundus nagu korras, aga üritan kordi käivitada ja noh ei käivitu. Kuna mul esimene vändaga ratas, mõtlesin, et löök äkki liiga nõrk ka ja alla anda ei kavatsenud, andsin vänta nii, et jalg sinine (aeg-ajalt libises vända pealt maha). Ikka väga väga mitu korda :D. Tagantjärele mõeldes võib küll öelda, et "mõistus, tule koju!". No igatahes, ühel hetkel olin väga väsinud juba ja nõjatusin kõhuga üle tsikli istme.. ning mis ma märkan: küünlajuhe pole peal (üritasin ju mõni aeg varem küünalt kätte saada). Panin "piibu" peale ja läks esimesest matsust käima :D.

Kasutaja avatar

Thesaarlane
Postitusi: 674
Liitunud: 08 Okt 2008, 22:41
Tsikkel: Kawasaki 636
Asukoht: Saaremaa - Tallinn - Saaremaa
Tänatud: 1 kord

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas Thesaarlane »

munaz kirjutas:

Mul oli mõni aeg tagasi suhteliselt tüüpiline lugu, aga nalja tegi ikkagi.
Ostsin endale uue tsikli, sellise, mis ainult vändast käivitub. Proovisõitu tehes läks käima kenasti. Vedasin ta siis rõõmsalt endale hoovile ja proovisin kohe käima panna. Löön vänta, nii kuis jaksan, ei midagi.. Kui esimesed väsimusemärgid tulid, oli meel juba mõru ja taipasin veidi kainemalt ka hetkeks ringi vaadata. Nojah, oleks ikka mõistlik bensiinikraan avatud asendisse keerata. Proovin siis avatud kraaniga mõned korrad, ei midagi.. Kas säde ikka on? Üritan siis küünalt kätte saada, kuid kuna mul sobivat võtit ei olnud, ei õnnestunud säded visuaalselt kontrollida. Mõned korrad veel proovisin, aga siis tuli meelde, et proovisõidu ajal eelmine omanik valas bensiini paaki - hästi natuke. Pmst oligi otsas. Käisin siis vahepeal bensukas ja valasin paaki kütet ka. Kõik tundus nagu korras, aga üritan kordi käivitada ja noh ei käivitu. Kuna mul esimene vändaga ratas, mõtlesin, et löök äkki liiga nõrk ka ja alla anda ei kavatsenud, andsin vänta nii, et jalg sinine (aeg-ajalt libises vända pealt maha). Ikka väga väga mitu korda :D. Tagantjärele mõeldes võib küll öelda, et "mõistus, tule koju!". No igatahes, ühel hetkel olin väga väsinud juba ja nõjatusin kõhuga üle tsikli istme.. ning mis ma märkan: küünlajuhe pole peal (üritasin ju mõni aeg varem küünalt kätte saada). Panin "piibu" peale ja läks esimesest matsust käima :D.

Ma kujutan ette, kuidas keegi kõrval istuks ja vaataks seda tegutsemist.
Ma sureks naerukrampidesse ära vist (lol)


Hitchiker
Postitusi: 535
Liitunud: 24 Sept 2003, 10:31
Tsikkel: suzuki gsr600

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas Hitchiker »

Mul oli jällegi selline tore huumor, et sakesmann müütas Ebays mulle ratta, suzu gsx400e. Väidetavalt mingi "elektrikala" ja puha, hinnaks kõva 200 euri. Nuuh omaette huumor on muidugi see, et ratta äratoomina saksamaalt võttis aega vaid 5 kuud, aga igatahes koju ta jõudis. Vaatasin teist mahalaadimise kohas armund pilguga ja puha - ikkagi esimene päris oma jaapani ratas! Aku oli suss, see selleks. Ostsin uue aku peale ja vot ongi jama, kõik armatuurituled põlevad ja näitab, et teine käik sees..Hakkasin siis akust alates juhtmeid vaatama ja mis selgus, kogu "Elektrikala " seisnes selles, et sellel konkreetsel rattal on plussklemmi all lisaergutusjuhe, mille sakesmann oli kinni keeramata jätnud. Krudisin selle paika ja ratas käras kui kell mitmeid aastaid. Danke shön Hubert

Telefon 56681119
lisavarustuseks GSR600
Kasutaja avatar

põõsik
Postitusi: 127
Liitunud: 28 Aug 2009, 21:19
Tsikkel: Kawasaki Ninja ZX-6R
Asukoht: Järvamaa

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas põõsik »

uljasvaluvelg kirjutas:
xjorma kirjutas:

Aga kas sa ei tundnud, et mootor veab kuidagi? :D

Tänapäevastel tsiklitel ei tee starter piuksugi, kui käik sees on. Endal läks kord vabakäigu anduri juhe peeti ja ei saanud kuidagi ratast käima, kuni tulin ideele, et sidur alla vajutada.
Mina see juhtusin olema varahommikul, kes "põõsikule" nõu andis. Loodan, et jõudsid laevale.

Kusjuures ei jõudnud :) Ma olin ju enne peaaegu ratta juppideks võtnud ja kontrollinud kõike alates pidurivedelikust kuni piduriteni :oops: Naisterahva värk... Igatahes aitähh sulle! Olin igati hädas ja mul hea meel et siit sellist nõu üldse küsida saab.

Kawasaki Er6n -> Kawasaki ZX-6R Ninja

kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas kaiman »

kunagi sai mindud oma uhke ue jaavaga ühe naise vastu bussijaama,teine siis tuligi kõik sätitud ja mini seelikus,no jaava peale ja sõiduks lahti,kuskil 40 meetrid sain sõidetud kui panin värskelt kuivanud porilombis külje maha (crash)


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas kaiman »

tegelt oma moodi minul veel üks nali paljüdest :bsmile: kunagi panime pidu sõbraga ja muidugi naisi vaja, mõeldud tehtud lähme jargi minu tsikliga,jõudsime kohale saime tüdruku peale et pidusse tagasi sõit, sõidame ja karjüme oma vahel noh jüttu kolmekesi,pime aeg ka jüba kui lõpuks kohale jõudsime siis seda tüdrukud peal polnud (w) (w) ta maha hüppanud vahe peal sorry


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas kaiman »

siis veel meenub jaavaga üks jühtum,tulin öösel sõidust ja kuna esi hargi õlitus ajas läbi siis rided ruttu pessu,mäletan et tossudest oli eriti kahjü, pesin siis õhtul tossud ära ja ahjü se mõnusalt soe,siis hommikul isa teeb minu toa lahti ja viskab mu tossud minule ,et poiss võta oma kaunad,,,,ta oli hommikul tule alla teinud nad muutusi banaaniks (lol) (lol)

Kasutaja avatar

makuke
Postitusi: 1097
Liitunud: 03 Mai 2005, 20:30
Tsikkel: enduro ja asfalt
Asukoht: Anija vald
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 1 kord

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas makuke »

Tallinnas Pirital sõitsin parajasti kurvi sisse ja keerasin kaasi maha. Peale kurvi kui oli tahe juurde keerata, siis tekkis väike hämming kui tsikkel jätkas "Boooooooo" hääle tegemist. Ehmatus ja 100 mõtet, et MIS NÜÜD? ja siis vaatasin, et süütekatkestus oli peale läinud lenksult. :wack:

Kasutaja avatar

oldmaniac
Postitusi: 527
Liitunud: 30 Mär 2009, 21:37
Tsikkel: ZX-10R
Asukoht: Paar meetrit Tallinnast
Kontakt:

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas oldmaniac »

makuke kirjutas:

...sõitsin parajasti kurvi sisse ja keerasin kaasi maha...

Et nagu suitsiidne? (togi)

Kasutaja avatar

munaz
Postitusi: 200
Liitunud: 16 Veebr 2007, 14:43
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas munaz »

makuke kirjutas:

Tallinnas Pirital sõitsin parajasti kurvi sisse ja keerasin kaasi maha. Peale kurvi kui oli tahe juurde keerata, siis tekkis väike hämming kui tsikkel jätkas "Boooooooo" hääle tegemist. Ehmatus ja 100 mõtet, et MIS NÜÜD? ja siis vaatasin, et süütekatkestus oli peale läinud lenksult. :wack:

:mrgreen: sarnane olukord on ka mul juhtunud.

Sõitsin maanteed mööda ning näppisin väheke peeglit paremasse asendisse. Järsku märkan, et õlirõhu tuluke läheb põlema :shock:. Kuna autol oli just mõni aeg varem saaledega probleem olnud, suutsin end sellest eriti hirmutada lasta. Mootor ka gaasile enam ei reageerinud, jäin tee servas seisma. Vaatasin hoolikalt üle, kas kuskilt lekib õli ja mõtlesin juba igasuguste õudukate peale. Kõik tundus korras olevat.. Proovisin siis korra starterit anda ja kui starter häält ei teinud, hakkasin kahtlustama, et viga on milleski muus. Veidi aja pärast tuli meelde, et see ratas sisselülitatud stop-nupuga ei lasegi starteril ringi käia - loomulikult olin stop-nuppu riivanud peeglit sättides. Kergendus missugune ja sõit sai rõõmsalt jätkuda :) .

Kasutaja avatar

ONiils
Postitusi: 101
Liitunud: 22 Juul 2008, 21:55
Tsikkel: Honda CBR600F
Asukoht: Läänemaa

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas ONiils »

Kui olin umbes 12-13 aastane, sai endale Delta soetatud. "Kihutasin" siis sellega mööda kodu juures asuvat maanteed, proovin seal igasuguseid tulesid ja vilesid, et OHHOO kõik isegi töötab ja puha. Vaataks äkki kas tagumine tuli ka põleb. Hakkan siis üle õla piiluma vasakult poolt, krt kapuuts laperdab ees, mitte midagi ei näe. Vaatan siis teiselt poolt üle õla, tükk aega uurin ja puurin, päike ka säras vastu, lõpuks veendun, et näe põlebki. Nii kui pea ettepoole keerasin vaatas sügav maanteekraav vastu, teetammilt täie hooga alla, kaks ratast õhus, mootor tegi korraks isegi siukse VRRRNNNNN pöörded põhja hääle ja plaksti kraavipõhja mutta kinni :lol:
Muidugi lendasin munadega paagi otsa ja takka veel põlvedega vastu lenksu kah. Toibun kraavipõhjas natuke aega, kisun mopeedi mudast välja ja järgmine jama: Nimelt puudus masinal tookord käivitusvänt ja käima läks ainult lükates. Aga proovi seda kuskil kraavipõhjas muda sees käima nügida :wack: Kraaviperv kah mingi korralik 45-50 kraadi ja mingi poolteist meetrit lükata teeni :| Krt kui lõpuks selle sealt pervest üles sain, siis tõmbasin ta hargi peale ja kukkusin ise sinna kõrvale maha, nii väsinud polnud vist kunagi olnud:D


Marxy
Postitusi: 80
Liitunud: 23 Mär 2008, 21:24
Asukoht: Viljandimaa

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas Marxy »

Aastaid tagasi suve lõpul oli oli juhus, kus peale vihmast ilma läksin sõitma. Kuna vihma oli päris palju tulnud, siis maal elades oskasin end ette valmistada ja tõmbasin jalga kilepüksid, kummikud ja jope. Noh, niikuinii saab pasaseks. Igatahes läksin välja.
Porilombid pakkusid millegipärast tol päeval päris suurt huvi ja tiksusin nendest mõõduka hooga läbi-ise jalgu üleval hoides. Vett lendas kahte lehte, oi, kui äge oli. Saades julgust iga korraga juurde hakkasin ma järjest kiiremini sõitma.
Paar lompi hiljem märkasin ma veel ühte jube suurt lompi kitsa põlluvahetee servas. Läksin sealt vaikselt läbi ja hindasin, et kaldad on sujuvad, kuigi sügavust on ca 20 cm. Läksin kaugemale, võtsin hoogu ja saavutasin umbes kiiruse 65km/h
Lähenesin lombile päris suure kiirusega, endal jalad üles tõstetud, et vesi kummikust sisse ei lendaks. Umbes 5-10 meetrit enne porilompi oli otsustav hetk, kus ma märkasin kivinuppu veest välja ulatumas ca 2-3 cm. Meenutagem nüüd lombi enda sügavust ka. Ja mainiks ka selle ära, et esiamortides oli enam-vähem õige kogus õli, kuid tagaamordid olid absoluutselt vedrud. Seda kivi ma ei suutnud vältida. Järgnes õhulend, mille jooksul ma muutsin oma asendid vähemalt 3 korda. Kui ratas maandus olin mina sel hetkel kõhuli, rind lenksul-aga no kuulge, kõhuli ratta otsas peale õhulendu mis on sooritatud päris healt kiiruselt ei ole just kõige lihtsam püsti jääda. Ma ei jäänudki. Lõplik maandumine oli lombist kuskil 20m eemal.
Minul läks õnneks, kuna kandsin kiivrit. Kiivri klaas läks küll täpselt keskelt pooleks ja muda ja heinatutte oli ka "salongi" tulnud, kuid ise olin kõndimisvõimeline ja polnud väga lõhki ka muidu. Rattal aga suutsin ma kuhugi selle sügava lombi põhja ära kaotada tagatule korpuse ja ühe suunatuleklaasi. Ülejäänud tükid vedelesid kuskil maandumisraja naabruses. Esihark oli kõver, tagaratta piduritrummel oli kildudeks, lenks oli kõver ja spidomeeter hakkas ulmelisi numbreid näitama.
Kokkuvõttes on huumor see, kui ma seda hetkel meenutan. Võtab ikka muige näole küll, kui mul on see pilt ees, kus ratas on maast lennus ja minul jalad taevapoole. Kusjuures kui ma peale maandumist külili ratta otsa istusin, hinge tõmbasin ja kahjusid hindasin nii endal kui rattal, siis ühel hetkel ma hakkasin lihtsalt laginal naerma. Alguses oli veidi valus, aga naljakas oli siiski.
Ilmselt on mul lihtsalt natuke imelik mõttemaailm ja veel imelikum huumorisoon.
Deem, see oli lahe :D

Alkohol ei pruugi olla vastuseks, aga see vähemalt aitab unustada küsimuse.

eerikkarts
Postitusi: 631
Liitunud: 24 Juun 2009, 23:35
Tsikkel: Yamaha SuTenöör (XTZ900) 5PS

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas eerikkarts »

Oli kord suht koomiline juhus kuldsetel aegadel ca 17a tagasi. Värske Jawa 350-634 omanik, otsustasin siis süüdet paika keerata, kuna "keegi tark" oli mulle maininud et süüde paigast. Juhendusin siis soovitusele mis mulle anti, keerasin pusisin tükk aega, mitmeid kordi sutsakat saanud otsustasin järgi proovida kuis käivitub?... Noh mõned korrad vänta löödud ja mootor käib... Siis uhkelt tsikli sadulasse istutud ja käik sisse ja ometi ei hakka sõprade nähes pensionäri sarnaselt kohalt minema, sai väheke rulli keeratud ja päästetud sidur!
Ja milline mu üllatus oli kui rattas selle asemel et edasi sõita otsustas liikuda TAGASI! Lendasin oma näoga vastu esilaternat, ise küllili, ninast suppi tuleb, rahvas ümber naerust suremas.
Selle "targa" süsteemi järgi süüdet kerates läks mootor tagurpidi käima, seda ma varem pole iial kogenud, ja mõsitagi oskanud seda ette näha!
Vot selliseid üllatusi tegi tšehhi tehnika!

Ja nii see Yamaha XT900Z FI (SuperTenere) sündiski:
http://www.super-tenere.net/forum/xtz75 ... -xt900z-fi

5Okuus856üheksa

kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas kaiman »

eerikkarts kirjutas:

Oli kord suht koomiline juhus kuldsetel aegadel ca 17a tagasi. Värske Jawa 350-634 omanik, otsustasin siis süüdet paika keerata, kuna "keegi tark" oli mulle maininud et süüde paigast. Juhendusin siis soovitusele mis mulle anti, keerasin pusisin tükk aega, mitmeid kordi sutsakat saanud otsustasin järgi proovida kuis käivitub?... Noh mõned korrad vänta löödud ja mootor käib... Siis uhkelt tsikli sadulasse istutud ja käik sisse ja ometi ei hakka sõprade nähes pensionäri sarnaselt kohalt minema, sai väheke rulli keeratud ja päästetud sidur!
Ja milline mu üllatus oli kui rattas selle asemel et edasi sõita otsustas liikuda TAGASI! Lendasin oma näoga vastu esilaternat, ise küllili, ninast suppi tuleb, rahvas ümber naerust suremas.
Selle "targa" süsteemi järgi süüdet kerates läks mootor tagurpidi käima, seda ma varem pole iial kogenud, ja mõsitagi oskanud seda ette näha!
Vot selliseid üllatusi tegi tšehhi tehnika!

krt se jh hea nali (lol) (lol) (lol)

Kasutaja avatar

HondaHull
Postitusi: 203
Liitunud: 25 Juun 2010, 10:26
Tsikkel: DRZ 400S, VP200
Asukoht: Tallinn

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas HondaHull »

eerikkarts kirjutas:

Oli kord suht koomiline juhus kuldsetel aegadel ca 17a tagasi. Värske Jawa 350-634 omanik, otsustasin siis süüdet paika keerata, kuna "keegi tark" oli mulle maininud et süüde paigast. Juhendusin siis soovitusele mis mulle anti, keerasin pusisin tükk aega, mitmeid kordi sutsakat saanud otsustasin järgi proovida kuis käivitub?... Noh mõned korrad vänta löödud ja mootor käib... Siis uhkelt tsikli sadulasse istutud ja käik sisse ja ometi ei hakka sõprade nähes pensionäri sarnaselt kohalt minema, sai väheke rulli keeratud ja päästetud sidur!
Ja milline mu üllatus oli kui rattas selle asemel et edasi sõita otsustas liikuda TAGASI! Lendasin oma näoga vastu esilaternat, ise küllili, ninast suppi tuleb, rahvas ümber naerust suremas.
Selle "targa" süsteemi järgi süüdet kerates läks mootor tagurpidi käima, seda ma varem pole iial kogenud, ja mõsitagi oskanud seda ette näha!
Vot selliseid üllatusi tegi tšehhi tehnika!

t*** kui hea lugu (lol) (lol) (lol) (lol) (lol) (lol) :bsmile:
Ei tarka juttu saab iga nurga pealt muidu

Kasutaja avatar

Kipsi
Postitusi: 1512
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:50
Tsikkel: cbr600RR
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas Kipsi »

Krt keegi rääkis kunagi sarnast lugu, ainuke asi, et ta sõitis tagurpidi tiiki. :bsmile:

Parima hinnaga motorehvid http://www.motorehv.ee
Soodne rehvivahetus Tartus http://www.tarturehv.ee
Parima hinnaga määrdeained http://www.õlikeskus.ee


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas kaiman »

no rääkige veel nalja, nagu minu poeg kunagi küsis et issi tee nalja,aga seoses temaga tuleb kah hea nali meelde,kunagi sai ostetud talle siis uus krosser,aga noh pill mehest üle, mis teha, tõin siis kodu garaasi ja kõllan et tule siis vaata oma kingitust,poiss kohal ja proovima kohe garaasis, talvine aeg oli,ma küsin et kas vänta jõuad ikka lüüa, no tagus kuidagi käima ja kohe käik sisse ja ukste sisse laraki.....õnneks miskid väga hullu ei jühtunud ehmatus mis sugune talle :bsmile: :bsmile:


Mihkel S
Postitusi: 280
Liitunud: 30 Juul 2008, 01:02
Tsikkel: Veereb..
Asukoht: Tarbatu
Tänanud: 1 kord

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas Mihkel S »

Tagurpidi käima minnes lööb tavaliselt kävituspedaali nii üles, et oht jalaluu ära murda :)

Kasutaja avatar

Andrez
Postitusi: 513
Liitunud: 05 Mai 2004, 09:30
Tsikkel: KTM 990 Supermoto
Asukoht: Tallinn

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas Andrez »

eerikkarts kirjutas:

Oli kord suht koomiline juhus kuldsetel aegadel ca 17a tagasi. Värske Jawa 350-634 omanik, otsustasin siis süüdet paika keerata, kuna "keegi tark" oli mulle maininud et süüde paigast. Juhendusin siis soovitusele mis mulle anti, keerasin pusisin tükk aega, mitmeid kordi sutsakat saanud otsustasin järgi proovida kuis käivitub?... Noh mõned korrad vänta löödud ja mootor käib... Siis uhkelt tsikli sadulasse istutud ja käik sisse ja ometi ei hakka sõprade nähes pensionäri sarnaselt kohalt minema, sai väheke rulli keeratud ja päästetud sidur!
Ja milline mu üllatus oli kui rattas selle asemel et edasi sõita otsustas liikuda TAGASI! Lendasin oma näoga vastu esilaternat, ise küllili, ninast suppi tuleb, rahvas ümber naerust suremas.
Selle "targa" süsteemi järgi süüdet kerates läks mootor tagurpidi käima, seda ma varem pole iial kogenud, ja mõsitagi oskanud seda ette näha!
Vot selliseid üllatusi tegi tšehhi tehnika!

Muide nii jutu jätkuks võin öelda, et ilma süüdet näppimata saab enamus Jawasid tagurpidi käima panna. 8)


Tsikkelröövel
Postitusi: 1754
Liitunud: 27 Dets 2005, 17:55
Tsikkel: Kawa GPZ 550, W800, Jawa 350
Asukoht: Tartu
Tänatud: 27 korda

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas Tsikkelröövel »

Meil oli kunagi kamba peale üks võrr. Sellega oli nii, et kui vaikselt, õigetpidi käiva mootoriga, vastu seina sõita, läks mootor välja suremata tagurpidi käima ja said tagurpidi seinast eemale ka sõita.
Aga vändast Jawa tagurpidi käima... huvitav, et see märkamatult juhtus, seal peab ju ikka karm tagasilöök tulema, vändast lüües pöörleb mootor ju õigetpidi... isegi paar korda vastu jalalaba saadud, aga sellega kõik lõppes.

Kas Mees ostab tsikli, pole küsimus. Küsimus on: millal?

eerikkarts
Postitusi: 631
Liitunud: 24 Juun 2009, 23:35
Tsikkel: Yamaha SuTenöör (XTZ900) 5PS

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas eerikkarts »

Ohh seda tagasilööki on ka varem saadud juu vist sai ikka õieti vänta löödud nii et libiseb jala alt välja see käivituskang. See oli üsna tavaline nähtus tegelt...
Aga Ma küll ei mäleta, et miskit nii mul silma hakkaks selle tagasilöögi kohalt, mäletan vaid seda et see käivitus nüüd küll polnud poolest pöördest sai ikka pisut tallatud seda...
Siiamaani kusjuures sõber meenutab mu ehmunud nägu kui mu kannad taeva poole suundusid ja nägu vastu laternat... Väidetavalt see oli kõige funim hetk. Kiivrit ei pannud ju proovisõiduks pähe. Õnneks pikemat tagurpidi sõitu ei olnud, suht kohe sai küllili lennatud esimese 2m ulatuses.
Oleksin ma käigu sisse löönud ja pisut pikemalt sidurit hoidnud oleksin jõudnud tabada kus suunas ratas vedama hakkab, aga käis jah pliks plaks, prõnnnn.... ja pläraki :D

Ja nii see Yamaha XT900Z FI (SuperTenere) sündiski:
http://www.super-tenere.net/forum/xtz75 ... -xt900z-fi

5Okuus856üheksa
Kasutaja avatar

freza
Postitusi: 26
Liitunud: 29 Apr 2010, 12:07
Tsikkel: FZS600

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas freza »

-Tsiklilubade tegemise lõpufaasis olin autotu, seega tassisin hommikul varustuse kontorisse kaasa, päeval õppesõit, peale seda taas kontorisse - kiiver laua peal, sõiduriided varnas jne. Õhtul kepsutasin kiiver näpus, jope seljas koju.
Load said tehtud, hakkasin rattaga tööl käima..
Esimesed 2 korda läksin tööpäeva lõpus koju - kiiver näpuotsas, jope seljas.. ratas jäi kontori ette ootama.
Mõlemal korral jõudsin ikka ilusti koju enne kui meelde tuli, et "midagi" nagu maha unustasin. :D

  • Uus ratas ja esimene tankimine. Tangitud, tahaks maksma minna. Ei saa bensupaagi küljest võtit kätte.
    Mürasin pea 20 minutit. Ei midagi. Lõpuks olin sunnitud ratta müüjale helistama ja oma häda kurtma. Võtme sain kätte - kui korralikult lukku keerad paagi tuleb võti ka küljest ära. Avatult ei saagi seda sealt kätte. :D

  • Suvi, korralik 30 ja enam + kraadi nagu see aasta oli. Privaatne aed lubas poolpaljalt päevitada. Ühel hetkel oli vaja kiirelt poes käia. Nii kiirelt, et tõmbasin teksad jalga ja sõidujope palja ülakeha peale. Poes maksmiseni jõudes tirisin ühe kiire liigutusega luku täispikkuses lahti, et põuetaskust raha võtta.. njaa.. meesmüüja punastas rohkem kui mina. :oops:

When desire dies, fear is born
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”