Rumalad küsimused

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded


Mustu
Postitusi: 32
Liitunud: 30 Juun 2007, 16:38
Asukoht: Tartu, Türi

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas Mustu »

nii...

leidsin huvitava ratta ja et teema oleks õiges kohas siis siit ka üks rumal küsimus: kas on see reaalne et kõik see hea varustus ühel rattal ka reaalselt olemas on? ja kas soovitaksite seda osta?

http://www.auto24.ee/used/651065

(Ärge lööge, aga vahel olen natuke õel. Loodan, et mu huumor kedagi kurjaks ei aja :))

Ilusat kevade saabumist!

GSR 600 -> ?
ready to ride - 24H
Kasutaja avatar

mofomofo
Postitusi: 139
Liitunud: 30 Juun 2008, 11:47

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas mofomofo »

Mustu kirjutas:

nii...

leidsin huvitava ratta ja et teema oleks õiges kohas siis siit ka üks rumal küsimus: kas on see reaalne et kõik see hea varustus ühel rattal ka reaalselt olemas on? ja kas soovitaksite seda osta?

http://www.auto24.ee/used/651065

(Ärge lööge, aga vahel olen natuke õel. Loodan, et mu huumor kedagi kurjaks ei aja :))

Ilusat kevade saabumist!

http://www.suzukicycles.org/GSX-series/ ... zuma.shtml

Kasutaja avatar

Nongrata
Postitusi: 374
Liitunud: 19 Juul 2005, 10:25
Tsikkel: Kawasaki ZZR1100
Asukoht: Tallinn

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas Nongrata »

Mustu kirjutas:

nii...

leidsin huvitava ratta ja et teema oleks õiges kohas siis siit ka üks rumal küsimus: kas on see reaalne et kõik see hea varustus ühel rattal ka reaalselt olemas on? ja kas soovitaksite seda osta?

http://www.auto24.ee/used/651065

(Ärge lööge, aga vahel olen natuke õel. Loodan, et mu huumor kedagi kurjaks ei aja :))

Ilusat kevade saabumist!

See kõik on standardis. Kui ostad, siis vaata, et ketil oleks ikka 112 lüli! 7500 eegi eest jooks rehve on ikka paras ulme!

Viimati muutis Nongrata, 15 Apr 2010, 23:00, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas spinna »

Ratas on jupphaaval üles loetud :) GSX750 on väga hea ratas sõita kui klassikalise kontseptsiooniga ratastest lugu pead. 1200 peaks veelgi mõnusam olema. Eks ta oleneb mida rattalt ootad. Tippkiirus peaks ikka rohkem kui 200 olema.

Suzuki GSX 750 Inazuma
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Mustu kirjutas:

nii...

leidsin huvitava ratta ja et teema oleks õiges kohas siis siit ka üks rumal küsimus: kas on see reaalne et kõik see hea varustus ühel rattal ka reaalselt olemas on? ja kas soovitaksite seda osta?

http://www.auto24.ee/used/651065

(Ärge lööge, aga vahel olen natuke õel. Loodan, et mu huumor kedagi kurjaks ei aja :))

Ilusat kevade saabumist!

Ma ei tea, nimekirjast on puudu veel kodarad ja rehvi ventiilid. Lisaks ma ei näe kuskilt, mis bensiin praegu paagis on ning et kas küünlad ikka on silindrite külge keeratud? Ma ei julgeks osta (togi)
Pigem läks see togimine sellele, kes auto24 kuulutuse üles pani.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Kipsi
Postitusi: 1512
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:50
Tsikkel: cbr600RR
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas Kipsi »

Mille jaoks on triikimislaua küljes mingi kuradi juhtmega box antenni sarnase asjaga :wack: ?

Parima hinnaga motorehvid http://www.motorehv.ee
Soodne rehvivahetus Tartus http://www.tarturehv.ee
Parima hinnaga määrdeained http://www.õlikeskus.ee


davidsoniharald
Postitusi: 1488
Liitunud: 14 Mär 2006, 19:17
Tsikkel: GasGas EC300
Asukoht: Eesti, mu kodu.
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 7 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas davidsoniharald »

Kipsi kirjutas:

Mille jaoks on triikimislaua küljes mingi kuradi juhtmega box antenni sarnase asjaga :wack: ?

Sest see on juhtmevaba triikraua dokkimisalus?

Kasutaja avatar

magnus0c
Postitusi: 182
Liitunud: 10 Aug 2007, 18:24
Tsikkel: gsx600r
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas magnus0c »

juhe käib sinna antenni spiraalide vahele, et ei jääks ette triikimisel ja box käib elektrivõrku, et sinna triikraud ühendada.


sentry
Postitusi: 168
Liitunud: 22 Juul 2007, 14:16

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas sentry »

kas küünla augu keermeid on võimalik taastada?


kevin1995
Postitusi: 169
Liitunud: 29 Mär 2010, 21:52
Asukoht: Viljandi

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas kevin1995 »

Mis asi on termostaat ja mis ülesannet see täidab? (togi)


kevin1995
Postitusi: 169
Liitunud: 29 Mär 2010, 21:52
Asukoht: Viljandi

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas kevin1995 »

sentry kirjutas:

kas küünla augu keermeid on võimalik taastada?

ja, autotöökodades on ( vb ka kodus )

Kasutaja avatar

Hanno
Postitusi: 222
Liitunud: 24 Mär 2008, 15:26
Tsikkel: R1200GS
Asukoht: TLN
Tänatud: 3 korda

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas Hanno »

kevin1995 kirjutas:

Mis asi on termostaat ja mis ülesannet see täidab? (togi)

tavaliselt primitiivne seade, mis lülitub teatud temperatuuri juures. Kui mehhaaniline, siis, näiteks auto puhul on tegemist klapiga, milles sees kapsel vahaga. Määratud temperatuuri juures vaha paisub/kahaneb piisavalt, et mehhaaniliselt avada/sulgeda jahutusvedeliku kanaleid. Võib ka olla bimetalliga (mehh.) termostaate, kus enamasti kahest erinevast metallikihist komposiitriba temperatuuri mõjul paindub ja tavaliselt lülitab mingit mikrolülitit. Ka nimetatakse termostaadiks elektroonilist seadist, mis koosneb vähemalt temperatuuriandurist ja mingist reaktorist (näit.relee). Näiteks see nupp seinal, millega põrandakütet reguleerid. Eestis nimetatakse tihti termostaatideks ka lihtsalt temperatuuriandureid või temperatuuriregulaatoreid, (mis kahepeale kokku annavad tõepoolest sisuliselt sama välja) aga pigem võiks siiski sellest hoiduda.

ülesanne on soovitud temperatuuri juures midagi toimetada.

Kasutaja avatar

jegesmesh
Postitusi: 648
Liitunud: 03 Veebr 2009, 18:37
Tsikkel: poolik veel
Asukoht: Jõgeva

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas jegesmesh »

Keegi ikka teab milline näeb välja Jupiteri sisselaskekollektor. Lõikasin need "kõrvad" maha kuhu poldid käivad, et panna sinna lõdvikkinnitusega Jikov karburaator. Kuidas ma saaks selle kollektori otsa ilusti ümaraks? Käsi ei ole nii täpne, et seda relakaga teha ( väriseb kohati ).


davidsoniharald
Postitusi: 1488
Liitunud: 14 Mär 2006, 19:17
Tsikkel: GasGas EC300
Asukoht: Eesti, mu kodu.
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 7 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas davidsoniharald »

jegesmesh kirjutas:

Keegi ikka teab milline näeb välja Jupiteri sisselaskekollektor. Lõikasin need "kõrvad" maha kuhu poldid käivad, et panna sinna lõdvikkinnitusega Jikov karburaator. Kuidas ma saaks selle kollektori otsa ilusti ümaraks? Käsi ei ole nii täpne, et seda relakaga teha ( väriseb kohati ).

Vanad head lukksepatööriistad, nagu viil :) . Eriti muid võimalusi ei ole, sest treipinki seda ei kinnita ju.

PS. Kui käte värisemine üle läheb, siis relakaga saab tegelikult ikka väga täpset tööd teha. Kasuta paksu lihvimisketast.

Kasutaja avatar

jegesmesh
Postitusi: 648
Liitunud: 03 Veebr 2009, 18:37
Tsikkel: poolik veel
Asukoht: Jõgeva

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas jegesmesh »

davidsoniharald kirjutas:
jegesmesh kirjutas:

Keegi ikka teab milline näeb välja Jupiteri sisselaskekollektor. Lõikasin need "kõrvad" maha kuhu poldid käivad, et panna sinna lõdvikkinnitusega Jikov karburaator. Kuidas ma saaks selle kollektori otsa ilusti ümaraks? Käsi ei ole nii täpne, et seda relakaga teha ( väriseb kohati ).

Vanad head lukksepatööriistad, nagu viil :) . Eriti muid võimalusi ei ole, sest treipinki seda ei kinnita ju.

PS. Kui käte värisemine üle läheb, siis relakaga saab tegelikult ikka väga täpset tööd teha. Kasuta paksu lihvimisketast.

KURAT!!!! :wack: Viil ei tulnud meeldegi (lol) . Kui relakaga teeksin siis teeksingi selle lihvkettaga.

Kasutaja avatar

tnacc
Postitusi: 409
Liitunud: 07 Nov 2007, 14:35
Tsikkel: Can-am Outlander 800
Asukoht: saaremaa

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas tnacc »

davidsoniharald kirjutas:
jegesmesh kirjutas:

Keegi ikka teab milline näeb välja Jupiteri sisselaskekollektor. Lõikasin need "kõrvad" maha kuhu poldid käivad, et panna sinna lõdvikkinnitusega Jikov karburaator. Kuidas ma saaks selle kollektori otsa ilusti ümaraks? Käsi ei ole nii täpne, et seda relakaga teha ( väriseb kohati ).

Vanad head lukksepatööriistad, nagu viil :) . Eriti muid võimalusi ei ole, sest treipinki seda ei kinnita ju.

PS. Kui käte värisemine üle läheb, siis relakaga saab tegelikult ikka väga täpset tööd teha. Kasuta paksu lihvimisketast.

saab treipinki panna küll, kui kerge rakis valmistada

Planeeta korvis sündinud
Kasutaja avatar

tnacc
Postitusi: 409
Liitunud: 07 Nov 2007, 14:35
Tsikkel: Can-am Outlander 800
Asukoht: saaremaa

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas tnacc »

kevin1995 kirjutas:
sentry kirjutas:

kas küünla augu keermeid on võimalik taastada?

ja, autotöökodades on ( vb ka kodus )

kõige lihtsam on osta suurema keermega küünal(vanemad fordi küünlad) ja selle järgi uus keere teha. ise kunagi jawale tegin, töötas.

Planeeta korvis sündinud
Kasutaja avatar

jegesmesh
Postitusi: 648
Liitunud: 03 Veebr 2009, 18:37
Tsikkel: poolik veel
Asukoht: Jõgeva

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas jegesmesh »

tnacc kirjutas:
davidsoniharald kirjutas:
jegesmesh kirjutas:

Keegi ikka teab milline näeb välja Jupiteri sisselaskekollektor. Lõikasin need "kõrvad" maha kuhu poldid käivad, et panna sinna lõdvikkinnitusega Jikov karburaator. Kuidas ma saaks selle kollektori otsa ilusti ümaraks? Käsi ei ole nii täpne, et seda relakaga teha ( väriseb kohati ).

Vanad head lukksepatööriistad, nagu viil :) . Eriti muid võimalusi ei ole, sest treipinki seda ei kinnita ju.

PS. Kui käte värisemine üle läheb, siis relakaga saab tegelikult ikka väga täpset tööd teha. Kasuta paksu lihvimisketast.

saab treipinki panna küll, kui kerge rakis valmistada

Vahet ei ole, nüüd on asi tehtud ja töötab. :bsmile:


opz
Postitusi: 73
Liitunud: 30 Aug 2004, 19:51
Tsikkel: CBR
Asukoht: jõgeva

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas opz »

terv, toorega ei taha tsikkel käivituda ja kui tsikkel töötab ning toores avada , sureb kohe välja. Sõidu ajal jätab samuti tühikuid vahele, päris tugevasti. Siis gaas põhjas veidi sõita ja gaas maha lastes, tirib korralikult, Kuniks hakkab taaskord tühikuid vahele jätma. Mis võib seda põhjustada? ma arvan, et kui 1 probleemi saaks lahendatud, laheneb ka teine ise.

Riga -> Delta -> Moskva 125 -> Yamaha YZ
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas spinna »

Tundub, et rikastab segu kogu aeg üle. Esimese hooga meenub kaks võimalust : a) mõni õhukanal karburaatoris umbes; b) ujuki nõelklapiga mingi jama -> b1) ujuk upub, b2) ujuk jääb kinni, b3) nõelklapp kulunud, b4) nõelklapi tibatilluke O-rõngas katki, b5) kui viimati karpat puhastaid, siis ei märganud seda pisikest O-rõngast ja puhusid selle suruõhuga nelja tuule poole ( minu poolt testitud variant :P ), b6) sodi nõelklapi vahel

Kindlasti võib midagi veel olla. Näiteks et hiir on talvel õhufiltrisse pesa teinud vms :lol:
Kogemustest ütlen, et klappide vale reguleering või riknemine tekitab umbes sinnakanti sümptomeid. Kuidas see võimalik on, pole aimugi.

Edit->
OHH! Kui toores avada, siis sureb välja? Siis ei pea mu vastus täielikult paika!

Suzuki GSX 750 Inazuma

opz
Postitusi: 73
Liitunud: 30 Aug 2004, 19:51
Tsikkel: CBR
Asukoht: jõgeva

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas opz »

Enne seda kui karpade kallale läksin, töötas toores ideaalselt. Karpadele ma miskit erilist ei teinud, tõmbasin kõik voolikud välja ja panin tagasi, näppisin õhufiltrit ja veel nipetnäpet. Igasse voolikussse üritasin ka puhuda ja karburaatoritesse. :roll:

Toores töötab juhul ja jääb töötama kui samal ajal gaasi anda.

Riga -> Delta -> Moskva 125 -> Yamaha YZ
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas spinna »

Midagi ajasid siis ikkagi paigast ära. Kas karpat ( karpasid??) tagasi pannes said need ikka ilusti ja õigesti oma kohale tagasi? Aga pigem tundub, et tegid bensu toitevooliku nipli kaudu kõva survet ja ongi nõelklapiga mingi jama. Jõgeval peaks teadjamehi leiduma küll, mine palu abi, saad asja korda ja ise ka targemaks. Karburaator on selline asjapulk, et enne kui sellega midagi tegema hakkad tuleks konkreetse isendi ehitus kuskilt joonise pealt katsuda selgeks saada et midagi minema ei puhu. Ja läbipuhumised tuleb teha ikkagi täiesti lahti võetud karpaga ning veendunult, et kõik seibikesed ja tihendid on kanalitest enne väljas. Muidu lendavad tõesti nii minema, et enam neid üles ei leia. Ja kui enne pole karpa ehitust selgeks teinud, siis ei oska puudust tundagi, aga mootor hakkab tõrkuma ikkagi hoolimata puuduse mitte tundmisest.

Suzuki GSX 750 Inazuma
Kasutaja avatar

mqs
Postitusi: 308
Liitunud: 23 Mai 2006, 16:53
Tsikkel: Husky SM610
Asukoht: Tallinn, kesklinn

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas mqs »

Minu rumal küsimus käib mobiilipaketi kohta. Nimelt on Tele1's arves välja kirjutatud "Miinimumarve - miinimumarves sisalduvad teenused kokku," ning minu paketi puhul on seal taga alati number 100. Ise olin kindel, et sinna miinimumarve sisse läheb 100 krooni eest minu kõnesid, kuniks sõber ütles, et tal sama pakett ja tema teab, et see 100 krooni on nö teenustasu, mille eest ei saa klient mitte kui midagi.

Kumb eksib ning kumb variant on tõene?

Väheke värvilisemat: http://www.flickr.com/photos/35339588@N06/sets/

http://www.velonaut.ee
http://www.greenbikerent.ee

You've bought yourself a new bike. Keep the rubber side down!
Kasutaja avatar

aprill
Postitusi: 245
Liitunud: 25 Juul 2007, 22:39
Tsikkel: Aprilia Pegaso 650
Asukoht: viljandi, holstre nõmme taga metsas

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas aprill »

mqs kirjutas:

Minu rumal küsimus käib mobiilipaketi kohta. Nimelt on Tele1's arves välja kirjutatud "Miinimumarve - miinimumarves sisalduvad teenused kokku," ning minu paketi puhul on seal taga alati number 100. Ise olin kindel, et sinna miinimumarve sisse läheb 100 krooni eest minu kõnesid, kuniks sõber ütles, et tal sama pakett ja tema teab, et see 100 krooni on nö teenustasu, mille eest ei saa klient mitte kui midagi.

Kumb eksib ning kumb variant on tõene?

Mine küsi tele1-st.

Kärbseid teile hammastevahele.Forte
Kasutaja avatar

reinz
Postitusi: 644
Liitunud: 29 Mär 2007, 17:48
Tsikkel: Kawasaki ER-6N
Asukoht: Espoo/Saaremaa

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas reinz »

mqs kirjutas:

Minu rumal küsimus käib mobiilipaketi kohta. Nimelt on Tele1's arves välja kirjutatud "Miinimumarve - miinimumarves sisalduvad teenused kokku," ning minu paketi puhul on seal taga alati number 100. Ise olin kindel, et sinna miinimumarve sisse läheb 100 krooni eest minu kõnesid, kuniks sõber ütles, et tal sama pakett ja tema teab, et see 100 krooni on nö teenustasu, mille eest ei saa klient mitte kui midagi.

Kumb eksib ning kumb variant on tõene?

mul sama pakett ja kui palju ei helista, siis on arve olnud isegi 100 krooni nagu kirjas, et miinimum on 100
ja muidugi kui 100 täis ei tule, siis on arvel eraldi rida, kus kirjas miinimumarvest kasutamata jäänud osa

Pilt

canyondrift
Postitusi: 72
Liitunud: 23 Mär 2008, 16:03
Asukoht: Antsla

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas canyondrift »

tnacc kirjutas:
kevin1995 kirjutas:
sentry kirjutas:

kas küünla augu keermeid on võimalik taastada?

ja, autotöökodades on ( vb ka kodus )

kõige lihtsam on osta suurema keermega küünal(vanemad fordi küünlad) ja selle järgi uus keere teha. ise kunagi jawale tegin, töötas.

Kunagi tehti seda asja nii, et puuriti pingis vigane keere välja ja pressiti vasest õige keermega puks asemele. On olnud ka juhuseid kus küünal on nii kõvasti mootoriblokis kinni, et tuleb terve keermega maha.
Nende küünaldega on ka selline kamm, et meie perekäru küünal peab istuma seibikraega ilusti oma pessa. Poes müüdav küünal sinna küll istus, aga poole vindiga kuna jäi krae peale seisma.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas Piipz »

kas on eestis mõni ametlik Yamaha teenindus peale Yamahakeskuse ning kes tegeleb ka tsiklitega?

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

opz
Postitusi: 73
Liitunud: 30 Aug 2004, 19:51
Tsikkel: CBR
Asukoht: jõgeva

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas opz »

spinna kirjutas:

Midagi ajasid siis ikkagi paigast ära. Kas karpat ( karpasid??) tagasi pannes said need ikka ilusti ja õigesti oma kohale tagasi? Aga pigem tundub, et tegid bensu toitevooliku nipli kaudu kõva survet ja ongi nõelklapiga mingi jama. Jõgeval peaks teadjamehi leiduma küll, mine palu abi, saad asja korda ja ise ka targemaks. Karburaator on selline asjapulk, et enne kui sellega midagi tegema hakkad tuleks konkreetse isendi ehitus kuskilt joonise pealt katsuda selgeks saada et midagi minema ei puhu. Ja läbipuhumised tuleb teha ikkagi täiesti lahti võetud karpaga ning veendunult, et kõik seibikesed ja tihendid on kanalitest enne väljas. Muidu lendavad tõesti nii minema, et enam neid üles ei leia. Ja kui enne pole karpa ehitust selgeks teinud, siis ei oska puudust tundagi, aga mootor hakkab tõrkuma ikkagi hoolimata puuduse mitte tundmisest.

Asi lahendatud, probleem oli ram airi voolikutes, mille ma olin poole lühemaks teinud, kahest ühe teinud :) igatahes tänud vastuse eest.

Riga -> Delta -> Moskva 125 -> Yamaha YZ

Tsikkelröövel
Postitusi: 1754
Liitunud: 27 Dets 2005, 17:55
Tsikkel: Kawa GPZ 550, W800, Jawa 350
Asukoht: Tartu
Tänatud: 27 korda

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas Tsikkelröövel »

Huvitav on see, et "rumalate küsimuste" alla tuleb massiivselt täitsa tehnilisi küsimusi, mis tegelikult peaks olema Tehnilises foorumis. Või on küsijad kartlikud ja loodavad, et rumalate küsimuste foorumis ei saa kohe verbaalselt peksa?

Kas Mees ostab tsikli, pole küsimus. Küsimus on: millal?
Kasutaja avatar

Boobush
Postitusi: 913
Liitunud: 28 Juul 2006, 18:09
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 27 korda

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas Boobush »

Tsikkelröövel kirjutas:

Huvitav on see, et "rumalate küsimuste" alla tuleb massiivselt täitsa tehnilisi küsimusi, mis tegelikult peaks olema Tehnilises foorumis. Või on küsijad kartlikud ja loodavad, et rumalate küsimuste foorumis ei saa kohe verbaalselt peksa?

Tehnilises foorumis saavad peksa ning paljud ei vahi seda tehnilse foorumi rubriiki, seega abistajaid vähem.

Suletud

Mine “Ajaviiteks...”