Rumalad küsimused

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded


reimps

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas reimps »

reinz kirjutas:

minu meelest kassid nagu rohkem teevad mis tahavad... :D

Sa oled nende hingeelust väga valesti aru saanud. Kassegi saab vägagi edukalt dresseerida ja reeglid paika panna. Mul on kodus näiteks demokraatia - mingi probleem on, paneme hääletusele. Mul on 1 hääl ja neil igaühel 0,25 häält. Toimib. Õiglus ja rahva tahe saab alati võidule.
Kasse, muide, on mul 3..

Ei haugu kah, räägivad ainult mõõdukal toonil vahetevahel. Ma ei tea ainult, millest jutt käib, näugumisest arusaamist pole ma veel oma lõputusse saavutustenimekirja suutnud ajanappuse tõttu lisada..


extremist
Postitusi: 603
Liitunud: 31 Aug 2010, 19:57
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas extremist »

reimps kirjutas:

Mul on 1 hääl ja neil igaühel 0,25 häält...Kasse, muide, on mul 3..

Jep nii see demokraatia töötabki :bsmile:

Muide neid haukuvaid koerasid on kõik kohad täis, nahhui need "peremehed" endale siis koeri võtavad kui ise sittagi hakkama ei saa bljät :nono:

Viimati muutis extremist, 18 Aug 2011, 21:19, muudetud 1 kord kokku.

zx12r

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas zx12r »

extremist kirjutas:
reimps kirjutas:

Mul on 1 hääl ja neil igaühel 0,25 häält...Kasse, muide, on mul 3..

Jep nii see demokraatia töötabki :bsmile:

Küll nad paljunevad ja siis on seis 1:2,75 sinu kahjuks, reimps :D Aga nende palveid saab alati endale sobivas suunas mõista.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

reimps kirjutas:
bitter kirjutas:

Siiski see inimene, kes on valmis tänavatäie koeri korraga ära mürgitama, tuleks ühiskonnast isoleerida.

Ma olen küll suht tasakaalukas inimene, aga kui mul oleks tänavatäis m**n* naabreid, kes lasevad oma koertel lihtsalt lärmata, siis ilmselt teeks mingi tiiru suuliste hoiatustega ja seejärel siirduks kurjemate trikkidega karistama. Samas - see on internetis, päriselus ilmselt valiks 110.

Suulise hoiatuse tiir juba tehtud, tegelikult polnud see isegi hoiatus vaid selline sõbralik teadaanne naabritele, et "Hei, meil on väike probleem siin koerad hauguvad ja keeruline on magada ja äkki on mingi lahendus või ..." ühesõnaga diplomaatlikul ja viisakalt. Vastused olid tüüpiliselt väga selged, a la: "Minu maa ja teen mis tahan..." või siis "Mine sa ka õige #%¤?* raisk!".

Koerte haukumisega paraku 110 ei tegele - sealt saad abi vaid siis kui naabrid pidutsevad kui segased.
Variandina võiks ju proovid Mupot, sest see jääb nende haldusalasse, aga kuna Tallinna feodaal (tiitliks vist linnapea) pole eriti alamate elust olust huvitet vaid pigem eelistab tegeleda millegagi, mis kodanike vaevaga teenitud raha trahvide näol linna ja seega valitseva kliki propagandaprojekidesse tooks, siis ainsaks arvestatavaks lahenduseks võta või jäta jääb ilmselt omakohus ...

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

mart211

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas mart211 »

macintosh kirjutas:

Suulise hoiatuse tiir juba tehtud, tegelikult polnud see isegi hoiatus vaid selline sõbralik teadaanne naabritele, et "Hei, meil on väike probleem siin koerad hauguvad ja keeruline on magada ja äkki on mingi lahendus või ..." ühesõnaga diplomaatlikul ja viisakalt..

A mis sa sis omanikult ootad? et lasevad magama panna oma koerad, sest sina ei saa magada? Mina paneks kõik need koeravihkajad magama(mitte et sina üks jube vihkaja oleks). Loomulikult peaksid ka naabritele haukumisvastast kaelarihma tutvustama, suukorv on suht piinamine ikka.
Mul neli koera ja naabrimutt ei salli neid absull. Ähvardas ka seni kuni asi talle selgeks sai tehtud, et minu koera elu on rohkem väärt kui tema oma. Tal endal ka muidu 2 koera kellest üks jookseb vabalt mööda teid ringi.

Kasutaja avatar

pepe
Postitusi: 36
Liitunud: 16 Juun 2011, 22:28
Asukoht: Tallinn

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas pepe »

macintosh kirjutas:
reimps kirjutas:
bitter kirjutas:

Siiski see inimene, kes on valmis tänavatäie koeri korraga ära mürgitama, tuleks ühiskonnast isoleerida.

.

Suulise hoiatuse tiir juba tehtud, tegelikult polnud see isegi hoiatus vaid selline sõbralik teadaanne naabritele, et "Hei, meil on väike probleem siin koerad hauguvad ja keeruline on magada ja äkki on mingi lahendus või ..." ühesõnaga diplomaatlikul ja viisakalt. Vastused olid tüüpiliselt väga selged, a la: "Minu maa ja teen mis tahan..." või siis "Mine sa ka õige #%¤?* raisk!".

Koerte haukumisega paraku 110 ei tegele - sealt saad abi vaid siis kui naabrid pidutsevad kui segased.
Variandina võiks ju proovid Mupot, sest see jääb nende haldusalasse, aga kuna Tallinna feodaal (tiitliks vist linnapea) pole eriti alamate elust olust huvitet vaid pigem eelistab tegeleda millegagi, mis kodanike vaevaga teenitud raha trahvide näol linna ja seega valitseva kliki propagandaprojekidesse tooks, siis ainsaks arvestatavaks lahenduseks võta või jäta jääb ilmselt omakohus ...

Mingisugune "öörahu seadus" kehtib ainult inimtegevusele, et poliiz/munpol midagi teha ei saa ?

Life is too short for traffic. ~Dan Bellack

reimps

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas reimps »

zx12r kirjutas:

Küll nad paljunevad ja siis on seis 1:2,75 sinu kahjuks, reimps :D Aga nende palveid saab alati endale sobivas suunas mõista.

Mis sa arvad, et ma efektiive demokraatia elluviijana pole sellist võimalust juba välistanud vä? :mrgreen:

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

mart211 kirjutas:
macintosh kirjutas:

Suulise hoiatuse tiir juba tehtud, tegelikult polnud see isegi hoiatus vaid selline sõbralik teadaanne naabritele, et "Hei, meil on väike probleem siin koerad hauguvad ja keeruline on magada ja äkki on mingi lahendus või ..." ühesõnaga diplomaatlikul ja viisakalt..

A mis sa sis omanikult ootad? et lasevad magama panna oma koerad, sest sina ei saa magada? Mina paneks kõik need koeravihkajad magama(mitte et sina üks jube vihkaja oleks). Loomulikult peaksid ka naabritele haukumisvastast kaelarihma tutvustama, suukorv on suht piinamine ikka.
Mul neli koera ja naabrimutt ei salli neid absull. Ähvardas ka seni kuni asi talle selgeks sai tehtud, et minu koera elu on rohkem väärt kui tema oma. Tal endal ka muidu 2 koera kellest üks jookseb vabalt mööda teid ringi.

No mina ei vihka koeri, mitte üks raas. Aga kui valida kas mina või koer, siis ma valin alati iseeenda kui toiduahelas kõrgemal asuva. Ja naabrite puhul lähtun ka ikka sellest, et ma ei terroriseeri neid ja nemad mind mitte. Haukuv koer on terror.
Naaber saab paljutki ette võtta kui tahab (aga häda selles ongi et ei taha, sest enamus inimesi ei koti kuidas teised tunnevad):
a) kõigepealt minusse lugupidavlt suhtuda... see on alagtuseks
b) ta saab koeri mitte pidada (ilma naljata, naabri soovid ei saa minu omade arvelt tulla)
b) koera koolitada
c) kasutada haukumisvastast kaelarihma
d) drastiline aga viimases otsas on mõeldav ka häälepaelt katkestamine
f) ja kui kõik eelnev ei kõlba (no ma arvan, et siin on hulga häid kompromisse) siis ...

Ja veel kui ma kuulen kasvõi ühegi koeraomaniku kobinat, et tema tema koer võib haukuda või on kuidagi parem kui mina siis soovin ma siiralt panna koera magama koos omanikuga. Ilma pikalt arutamata. Tagajärgedega tegeleme siis juba hiljem. Seega nagu ütlesin eelnevalt - ela ise ja lase teistel elada.

Viimati muutis Macintosh, 18 Aug 2011, 23:10, muudetud 1 kord kokku.
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8784
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas Piipz »

macintosh kirjutas:
Piipz kirjutas:

ah vapsik ära muretse, sul naabrid ei tao trummi ja ei puhu pasunat ja ei karju "nõõõmmmeee kaljuuu" vähemalt iga päev :D

Nooh kui soetad kodu staadioni kõrvale (mis on teadupärast avalik koht), siis ilmselt pead kohe eos arvestama sellega, et keegi karjub "nõõõmmmeee kaljuuu". Lisaks kasutad sa sõna "päev", seega võib eeldadada, et koidikud on teil seal vaiksed :wink: . Aga koertepere naabruse elades alles õige elu ühtuhämaruses lahti läheb - vähemalt meil on siin küll nii, et pimeduse saabudes muud pole kui üks lõputu lõugamine - vaevalt jõuab ühele poole ära hajuda, kui hakkab teiselt poolt jälle pihta.

Nüüd sa eksid :)
Mina kolisin siia paarkümmend aastat tagasi. Siis oli tegemist tühja platsiga, kutsuti seda koertestaadioniks, kuna mingeid koeri siin dresseeriti.
Ei olnud siin ühesõnaga mingit spordiväljakut.
Jaanipäevadel tehti siin suurt lõket ja muidu sai seal niisama jalutamas käidud.
Oli vaikus kuni selle hetkeni, kuniks siia tehti spordiväljak, nii et võin möliseda küll :D
Ning mängitakse palli staadionil teinekord kella 23-ni välja, kasutades staadionivalgustust.
Lisaks on tihenenud siin liiklus ja kui on mingi tähtsam mäng, siis teinekord peletan parkijaid 100m staadionist eemal oma hoovivärava eest ära.
Muideks, mu enda sugulane mängib Nõmme-Kaljus nii et ma ei korraldagi mingit aktsiooni, lihtsalt nendin fakti.

Aga kui koertest veel rääkida, siis minu ja naabri vahel on madal aed. Naabril on tänavapoole kõrge aed.
Ükskord naaber tuli mulle ütlema, et kuule viitsid pane alati oma värav kinni, kui kodust välja lähed. Mina et: "O_o".
Ta koer hüppab üle vaheaia meie aeda ja läheb tänavale :D

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Piipz kirjutas:
macintosh kirjutas:
Piipz kirjutas:

ah vapsik ära muretse, sul naabrid ei tao trummi ja ei puhu pasunat ja ei karju "nõõõmmmeee kaljuuu" vähemalt iga päev :D

Nooh kui soetad kodu staadioni kõrvale (mis on teadupärast avalik koht), siis ilmselt pead kohe eos arvestama sellega, et keegi karjub "nõõõmmmeee kaljuuu". Lisaks kasutad sa sõna "päev", seega võib eeldadada, et koidikud on teil seal vaiksed :wink: . Aga koertepere naabruse elades alles õige elu ühtuhämaruses lahti läheb - vähemalt meil on siin küll nii, et pimeduse saabudes muud pole kui üks lõputu lõugamine - vaevalt jõuab ühele poole ära hajuda, kui hakkab teiselt poolt jälle pihta.

Ning mängitakse palli staadionil teinekord kella 23-ni välja, kasutades staadionivalgustust.
Pealegi, mu enda sugulane mängib Nõmme-Kaljus nii et ma ei korraldagi mingit aktsiooni, lihtsalt nendin fakti.

Kui koerad kell 23 ära lõpetaksid, siis ma oleks isegi nõus hädaga ära kannatama, aga 23'st tõsisemaks märuliks alles läheb.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8784
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Mina olen ümbruskonda jälgides täheldanud, et hauguvad need koerad, kellega ei viitsita eriti tegeleda.
Sellepärast ma endale koera pole võtnud, kahju on neid hoida ainult sellepärast, et saaks neile süüa anda ja õues niisama vahtida.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

saa
Postitusi: 5
Liitunud: 05 Juul 2011, 11:34
Tsikkel: Aprilia Pgaso

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas saa »

Lahtisete hulkurkoerte vastu aitab väga hästi, kui nad kinni nabida ja seejärel loomapüüdja välja kutsuda, viivad koera omanikule tagasi (juhul muidugi kui on omanik teada) ning kasseerivad väljakutse ja looma püüdmise eest raha sisse, läbi proovitud variant. Toimis suurepäraselt.

Kasutaja avatar

Kipsi
Postitusi: 1512
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:50
Tsikkel: cbr600RR
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas Kipsi »

Soovitage head riiki, kuhu lend oleks odav, kohapealne elu ja asjad odavad, loodus ilus ja soe :D.Egiptust palun mitte pakkuda :D

Parima hinnaga motorehvid http://www.motorehv.ee
Soodne rehvivahetus Tartus http://www.tarturehv.ee
Parima hinnaga määrdeained http://www.õlikeskus.ee

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Kipsi kirjutas:

Soovitage head riiki, kuhu lend oleks odav, kohapealne elu ja asjad odavad, loodus ilus ja soe :D.Egiptust palun mitte pakkuda :D

Hiiumaa :)

Kasutaja avatar

z1000
Postitusi: 305
Liitunud: 16 Okt 2009, 23:46
Asukoht: Tallinn

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas z1000 »

Kipsi kirjutas:

Soovitage head riiki, kuhu lend oleks odav, kohapealne elu ja asjad odavad, loodus ilus ja soe :D.Egiptust palun mitte pakkuda :D

horvaatia. käisin seal kunagi sõpradega, rentisime bussi ja sõitsime ise kohale. odavad hinnad, jubeilus riik, sõbralikud inimesed. odav majutus. head teed. lennud ilmselt ei ole ka liiiiga kallid.

.

bandit 1200
Postitusi: 261
Liitunud: 23 Jaan 2007, 12:44
Tsikkel: GSX-R 750,R-1
Asukoht: teletornikandis
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas bandit 1200 »

Kuidas sakumetalli garage ukse pulti programeerida saab?

Transporditeenus ja kaevetööd
http://www.revemont.eu/
Kasutaja avatar

udupeenike
Postitusi: 231
Liitunud: 27 Juun 2007, 21:18
Tsikkel: ---
Asukoht: Tallinn

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas udupeenike »

Kipsi kirjutas:

Soovitage head riiki, kuhu lend oleks odav, kohapealne elu ja asjad odavad, loodus ilus ja soe :D.Egiptust palun mitte pakkuda :D

Bulgaaria

Viisakus ennekõike!
Mikk
Honda CB500 -- Yamaha XJ 600 S -- Kawasaki KL650 A -- Yamaha XTZ 660
Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas rannamees »

Kipsi kirjutas:

Soovitage head riiki, kuhu lend oleks odav, kohapealne elu ja asjad odavad, loodus ilus ja soe :D.Egiptust palun mitte pakkuda :D

Rumeenia :bsmile:

Pilt

madjs
Postitusi: 1458
Liitunud: 17 Juun 2005, 14:36
Tsikkel: VX 800
Asukoht: Läänemaa, Lihula; Kasari
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas madjs »

Kas taimetoitlased piima vms produkti tarbivad?

Kõik mis ei tapa teeb tugevamaks, või siis sitaks haiget. Ps.Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
http://www.krracing.ee/

kurikristjan
Postitusi: 1253
Liitunud: 29 Juul 2009, 05:11
Tsikkel: SV1000
Asukoht: Põltsamaa
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas kurikristjan »

mis loom see taimetoitlasi sööb


extremist
Postitusi: 603
Liitunud: 31 Aug 2010, 19:57
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas extremist »

madjs kirjutas:

Kas taimetoitlased piima vms produkti tarbivad?

Niipalju kui mina olen kuulnud siis on kahte sorti taimetoitlasi - ühed kes ei söö/joo midagi loomadega seotut (liha,munad,piim,juust jne)
Teised võtavad asja natukene rohkem mõistusega ja peale liha söövad kõike.

Kasutaja avatar

reinz
Postitusi: 644
Liitunud: 29 Mär 2007, 17:48
Tsikkel: Kawasaki ER-6N
Asukoht: Espoo/Saaremaa

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas reinz »

extremist kirjutas:
madjs kirjutas:

Kas taimetoitlased piima vms produkti tarbivad?

Niipalju kui mina olen kuulnud siis on kahte sorti taimetoitlasi - ühed kes ei söö/joo midagi loomadega seotut (liha,munad,piim,juust jne)
Teised võtavad asja natukene rohkem mõistusega ja peale liha söövad kõike.

http://en.wikipedia.org/wiki/Veganism

http://en.wikipedia.org/wiki/Vegetarianism

Pilt

raunts
Postitusi: 141
Liitunud: 22 Juul 2005, 14:43
Tsikkel: Aprilia Pegaso 650
Asukoht: Lääne-Virumaa

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas raunts »

2003a. Z1000. all uued bt023 rehvid. rõhud on nii ees kui tagas 2.0. Kiirendades hakkab ilgelt vibama ja just siis kui pöörded hakkavad tahoka lõpupoole jõudma. Kiirendades 1-2 käike peaaegu piirajasse siis peale teisele käigule vahetamist hakkab asi lenks käes vibama. Sama teeb ka teiste kõrgemate käikudega. Lasen korra rannet järgi (tundub nagu esi ratas läheb liiga kergeks ja siis hakkab vibama) ja ratas saab korralikuma kontakti siis jääb järgi ja saab jälle juurde väänata. Kahekesi jällegist säärast võdistamist ei tule ette. Rõhud liiga madalad? või ikka liiga kõrged veel? proovisin tehase andmete järgi rõhke rehvides kuid see oli jube kogemus. sõida nagu pukiga. On kellegil ideid? sõit on mul enamjaolt linn ja nädalavahetused vahest ka pikemad otsad.


mart211

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas mart211 »

raunts kirjutas:

2003a. Z1000. all uued bt023 rehvid. rõhud on nii ees kui tagas 2.0. Kiirendades hakkab ilgelt vibama ja just siis kui pöörded hakkavad tahoka lõpupoole jõudma. Kiirendades 1-2 käike peaaegu piirajasse siis peale teisele käigule vahetamist hakkab asi lenks käes vibama. Sama teeb ka teiste kõrgemate käikudega. Lasen korra rannet järgi (tundub nagu esi ratas läheb liiga kergeks ja siis hakkab vibama) ja ratas saab korralikuma kontakti siis jääb järgi ja saab jälle juurde väänata. Kahekesi jällegist säärast võdistamist ei tule ette. Rõhud liiga madalad? või ikka liiga kõrged veel? proovisin tehase andmete järgi rõhke rehvides kuid see oli jube kogemus. sõida nagu pukiga. On kellegil ideid? sõit on mul enamjaolt linn ja nädalavahetused vahest ka pikemad otsad.

Rehvid võivad kantis olla, kuid kui tutikad, sis pigem veljed tasakaalustamata. Enne rehvivahetust ei olnud sellist jama?


raunts
Postitusi: 141
Liitunud: 22 Juul 2005, 14:43
Tsikkel: Aprilia Pegaso 650
Asukoht: Lääne-Virumaa

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas raunts »

Enne rehvivahetust ei saanudki eriti proovida masinat. rehvid on sõitnud mingi 500km või vähe rohkem. Aga kui nad kantis või tasakaalustamata siis peaks ju igal kiirusel seda tunda andma mitte ainult kiirendamisel. samas saab sõita 160'ga ilma igasusuguse võbisemiseta. aga just kui kiirendad korralikult ja esiots läheb kergeks siis nagu hakkab loopima. Ise mõtlen, et ehk peaks esirehvi vähe rohkem rõhku sisse panema. täna proovin äkki läheb paremaks.


mart211

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas mart211 »

raunts kirjutas:

Enne rehvivahetust ei saanudki eriti proovida masinat. rehvid on sõitnud mingi 500km või vähe rohkem. Aga kui nad kantis või tasakaalustamata siis peaks ju igal kiirusel seda tunda andma mitte ainult kiirendamisel. samas saab sõita 160'ga ilma igasusuguse võbisemiseta. aga just kui kiirendad korralikult ja esiots läheb kergeks siis nagu hakkab loopima. Ise mõtlen, et ehk peaks esirehvi vähe rohkem rõhku sisse panema. täna proovin äkki läheb paremaks.

Kui tasakaalustamata siis hakkab just kindlatel kiirustel väristama. Esirehvi rõhk ei tohiks küll mingit rolli mängida. Rattalaagrid võivad ka läbi olla.


raunts
Postitusi: 141
Liitunud: 22 Juul 2005, 14:43
Tsikkel: Aprilia Pegaso 650
Asukoht: Lääne-Virumaa

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas raunts »

Hmm. laagrid. ei tea miks ise ei sellepeale ei tulnud. kontrollin või lasen üle kontrollida.

Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

raunts kirjutas:

Hmm. laagrid. ei tea miks ise ei sellepeale ei tulnud. kontrollin või lasen üle kontrollida.

Siit saad abi: http://www.rehvipost.ee/?p=475 või siis sama koha teine lehekülg http://www.dragbike.ee/pood/?p=12

Kasutaja avatar

pepe
Postitusi: 36
Liitunud: 16 Juun 2011, 22:28
Asukoht: Tallinn

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas pepe »

Ega numbrimärgiga 85yy ratas juhuslikult varastatud ei ole ? Pargitud mul maja ette kahtlaselt põõsa taha juba alates kolmapäevast/neljapäevast... Ja kui ei ole siis, siit küsimus, et miks sa sellisesse kohta küll pargid ? Seal põõsa taga ju vargapoistel mõnus toimetada...

Life is too short for traffic. ~Dan Bellack
Kasutaja avatar

nelesk
Postitusi: 139
Liitunud: 29 Juul 2008, 11:11
Tsikkel: tseebeeerr 600f
Asukoht: Tln

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas nelesk »

madjs kirjutas:

Kas taimetoitlased piima vms produkti tarbivad?

Lahkelt osaliselt tsiteerides Mihkel Zilmeri & co teost "Normaalne söömine", tuntud lahterdused "taimetoitlastest":

1) Lakto-vegetaarlased: kasutavad lisaks taimsele kraamile piima, juustu, jogurteid jt piimaprodukte.
2) ovo-vegetaarlased: lubavad endale ainult muna ainsa loomse valgu allikana lisaks taimsetele produktidele.
3) lakto-ovovegetaarlased - ülemised kaks kokku.
4) preskovegetaarlased: taimne toit ja kala.
5) pollovegetaarlased: taimne toit + linnuliha.
6) "punasest lihast loobujad": nimi räägib enda eest.
7) veeganid: toituvad ainult teradest, kaunviljadest, juur- ja puuviljadest, pähklitest, seemnetest.
8) fruitariaanid: värsked ja kuivatatud puuviljad, pähklid, mesi, oliiviõli
9) toortaimetoitlased: toituvad taimsest toortoidust, eitavad toidu termilist töötlemist.

Rangelt võttes on taimetoitlased nimetatute seas kaks, seitsmendad ja üheksandad. Kaheksandad ei lähe väga rangelt võttes arvesse, kuna ka mesi on põhimõtteliselt "loomne" produkt (mesilastele tünga tegemine :) ), samuti on suisa omaette klass seened.

Kõik ülejäänud on tegelikult piiratud söömisega segatoidulised, kes on ise kitsendanud oma toiduvalikut.

Igavesti vahvad terminid või mis!

N.

Olen väike, aga jõud on suur!
Suletud

Mine “Ajaviiteks...”