HD-mehe seiklused (HD-Ready ja saadaval)

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Vasta
Kasutaja avatar

Teema algataja
Koll
Postitusi: 175
Liitunud: 22 Juun 2004, 13:31
Tänatud: 1 kord

HD-mehe seiklused (HD-Ready ja saadaval)

Lugemata postitus Postitas Koll » 21 Jaan 2009, 13:57

Olen siin miskis teemas märganud toredaid kirjandushuvilisi kodanikke tsiklialase kirjavara vähesuse üle kurtvat. Ka on hea sõnaga meenutatud omaaegset Kaarina Honkase jutustust "Kaitsu ja Mopeed".
Heameel on Teile siinkohal lohutust pakkuda soome uue tsiklikirjanduse tippteosega, mis parasjagu tõlkimisel.

The hard ride.

Kui HD-mees ütles enesele tutika HD ostnud olevat, sõpruskond vakatas.
- Mõtlesid hakata inimesi tulistama?, päris töökaaslane.
- liv tu rait, rait tu liv, vastas HD-mees salapäraselt
Uudsuse värskust õhkav Harley Davidson American Legend nahktagi oli lõdvalt turjale visatud kui ta lõunapausi ajal töökaaslastele oma uut ratast läks näitama. Ta oli juba ostupäevast rolli sisse elanud ning esitles ratast ameerika moel sõnu väänates:
- Ma saen selle summuti pooleks, junou laud noises seiv laivs.
- Selle lenksu ma viskan metsa ja panen eiphängerid asemele.
- Mis see on? Küsis kontoripealik arusaamatuna.
- Häh-hää, sellel saab tüdrukute stringe kuivatada!
- Siis ma panen veel enesetapugaasi siia, see kogu aeg põhjas.
Seltskond oli segaduses, muidu alandlik ja viisakas mees oli totaalselt muutunud. Tollest bränditeadlikkusest kõlas põlgus tavainimeste vastu kui HD-mees ratta ümber keereldes sõrmega erinevaid detaile osutas.
- „Siit need torud minema ja jäik hark ette. Rait tu haart, haar tu rait.“
Juhataja uuris HD-mehe olekut. Uhke nahktagi, HD võtmekimp keerles sõrmes nagu revolver ja bootsid läikisid uudsusest. On vast mees, neelatas juhataja. Seda kinnitas ka HD-mehe ütlus, enne kui nad lõunale läksid kuulama, mispärast „EasyRider“ maailma parim film on.
- Vaata, ratta saad sa raha eest osta, kõik ülejäänu tuleb välja teenida. If juu tount andörständ tö kestiön, tount äsk tö kestion.
Töönädal lõppes ja HD-mehel seisis ees esimene „HD-Rally“. Ta oli internetist saanud teada kuupäeva ja üritanud ka selgust saada mida seal tehakse, ent kogu HD- maailm oli tema ees kui süsimust Kongo kõrb. Ei teadnud ta ka neist asjust suurt midagi mida ta ise korrutas aga igatahes oli tal Harley-Davidson ja temast oli kiirelt saamas vaikse naabruskonna kõige kõvem neljakümnene tüüp. Värsketesse lahutushaavadesse oli valatud müstiline kaheosaline sõna mille turjal ta tagasi metsikusse noorusse ratsutas.
Sõidupäev koitis ja ta oli lugenud, et miski seltskond stardib kiirtee Shellilt. Tema saabudes oli seal juba mitu ratast rivis. Kohalolijad vaatlesid hindavalt uut tulijat, kel nahktagi ja dressipüksid. HD-mees vaatas hämmastusega rahvast. Siin oli Malta riste ja goret ja habemeid ja nahka. Tuules parkunud naisi, lahtisi kiivreid ja telgirulle. Heh, kurat, igati ehtsad harrikainimesed, tõdes ta. Tõusis reipasti rattalt, ent sidurikäe lenksult tõustes töksatas ratas seisma ja pidi peaaegu ümber kukkuma. Hullult piinlikuna kirus HD-mees: kuradi enesetapugaas, poleks kohe esimesele sõidule pidand paigaldama.“
Mindigi liikvele. Kui teised vilgutasid end rambilt laskudes rahulikult muu liikluse sekka, siis HD-mees rebis vasakult, mootori teisel käigul ulgudes, kogu rivist mööda.
- Hä hä hä, küll mina selle sõidu võtan, naeris HD-mees oma kinnises kiivris. Õige varsti kadus rattarivi ka peeglist ning HD-mees võis rahul olla. Tema juhib seda sõitu.
Peagi paistis bensujaam ning HD-mees kruisas tankurile. „Harley-Davidson“- rahakotist lendas kaart automaati ning kütus hakkas voolama. Miski külamats tuli kõrvale uudistama.
- Isegi nahast on tsikli paagid tänapäe? Paistab küte menevat kohveri?
- v**u, ära sina maakas tule mind õpetama, sina hoia ainult lehmasitt teest eemal, nähvas HD-mees kärsitult.
- Nu tangi too toine pool kah siis kui nii easte noid asju tead.
HD-mees ei võtnud mingeid amatööre kuulda. Lõi püstoli tagasi, jõristas moto käima ning peagi kimas juba maanteel. Samas oligi tuttav grupp juba seljataga ja grupijuht viipas tervituseks. HD-mees vastas viipele teisest ilmasõjast tuttava tiibade kõigutamisega ja õõtsutas ratast sõidurajal servast serva. Küljekohvritest loksus liitrite kaupa benssu maanteele ja ega need niisamagi kuigi hästi vedelikke kinni ei pidanud. HD-mees jälgis eneseuhkuse kohisedes kuidas tagapool järgiti tema õõtsutamist. Peagi süütas kuum summuti ühe loigu ning kogu rivi hakkas rajusid ümberpõikeid sooritama.
- Paistab, et poisid soojendavad rehve kui on nood uued rehvileegiheitjad tuunitud. Kindlasti üritavad varsti mööda,“ mõtiskles HD-mees ja väänas rutskat.
Sõidu tulemustele mõeldes ei kavatsenud HD-mees kodus vahtida diplomit millele oleks märgitud ükski muu koht peale esikoha. Karm tõde aga näitas nüüd oma süngust kui bensuseier punast näitas.
- Jumal küll, alles ma seda tankisin. Aga no suur moto neelab ka kõvasti, arutles HD-mees rahulolevalt ning otsis pilguga bensujaama päästvat silti. Viimaks selline tuligi ja viimased meetrid pidi ta tõepoolest ratast lükkama, kuna bensiin oli totaalselt otsas. Olles äsjasest pingutusest täiesti läbi, siirdus ta otse kohvile. Lõi leti taga passivale tegelasele sajase näppu ja nõudis täispaaki ning kuuma tassitäit.

Kohvi rüübates jäi HD-mees taas mõttesse. Mis pagana respekt see selline on, mis selles asja juures peab olema? Siis ta taipas, temal on kinnine kiiver kui kõigil teistel on lahtised. Selge, ei muud kui riiulist rauasae tera ja kiivrilt lõuaosa maha nüsima. Oi, ta imetles valmis kiivrit, see oli tõesti kena. Põskede juures rippus veel niidiotsi, mis aga tema meelest sümboliseerisid läbikaksatud nabanööri tema enese ja ühiskonna vahel. Eh kurat, muide, kõigil kõvadel HD tüüpidel on vestid! Mis muud kui uut jakki lõikuma ning peagi oli HD-mehelgi tuttuus vinge nahkvest. Seejärel tuli aga mõttesse, et kui äkki paugu peaks tegema, siis võib hammastest ilma jääda. Õnneks oli tal paagikotis hunnik seksilelusid kaasas, juhuks kui finiśis mõnd vinget kiisut peaks trehvama. Kummidildo suus ringisõitmise võib mõni homotsemiseks tembeldada, selliseid vihjeid ei tohi anda. Siis aga leidus lahendus ja suisa suurepärane sihuke, isegi sääsed ei lenda suhu. Järgmine mõtteaine oli see natsiteema. Miks on neil noid Tenerife riste igalpool? Ilmselt oli Hitler kange harrikamees.
Bensukast lahkudes enesetunne tõusis ja respekt hakkas juba vaikselt närima. Ratas oli tangitud ning reis jätkus. Tuttavast grupist ei näinud tagatulesidki ent varsti-varsti saabub finiś.
Kevadsõitu oli kogunenud päris suur seltskond ning telke kerkis metsa üksjagu. HD-vägi loputas kurgust sääski ning õhkkond oli soe ja sõbralik. Ühtäkki kostis väratilt kuidas keegi esimese käiguga, gaas põhjas sisse sõidab. HD-mees oli saabunud ja aeg peatus.
Kuivõrd HD-mees teadis Hitleri maine kõrgel olevat, sõitis ta sisse parem käsi sirgelt ees. Saetud kiivrist paistis rahulolev nägu ja suus säras punasena BDSM-pallike, mis rihmadega pähe oli kinnitatud. Tagaporikal turritasid kaks iminapaga dildot, HD-mehe tulevase girlfriendi iste. Ex-naise sarnast lumekuningannat ta nüüd enam ei taha, vaid ikka mõnd raju HD-mimmit. Kuna parem käsi lõikas õhku, siis vaibus gaas kohe ning ratas langes kogu publiku silme all uhkesti külitsi. Seltskond jõllitas hämmastusega tekkinud vaatepilti, mõni naeris, mõni plaksutas ja ülejäänud vahtisid niisama ammulisui.
HD-mees tõusis tolmupilvest uhkusest paisudes. Respekt oli käega katsuda. (crash) :twisted:
Viimati muutis Koll, 22 Mär 2009, 21:46, muudetud 3 korda kokku.


53 806 136 Ivar.

̿̿ ̿ ̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿ 8‰ - 1%
Kasutaja avatar

Sukusuku
Postitusi: 456
Liitunud: 22 Aug 2007, 11:56
Tsikkel: Viffer ja Bemm
Asukoht: Harjumaa Muuga
Tänatud: 7 korda

Re: HD-mees

Lugemata postitus Postitas Sukusuku » 21 Jaan 2009, 14:16

Seda oli kohe lust lugeda ootame siis põnevusega teose müügileilmumist :bsmile:
Teed korda Eestis.
Kasutaja avatar

Raiki
Postitusi: 1985
Liitunud: 30 Mai 2006, 11:36
Tsikkel: Suzuki Boulevard 1800 M109R
Asukoht: Eesti

Re: HD-mees

Lugemata postitus Postitas Raiki » 21 Jaan 2009, 14:31

Kuna müüki võiks jõuda eesti keelsena ?
Suzuki Boulevard 1800 M109R

www.estparts.ee - Parima hinnaga varuosad.

Overkilla
Postitusi: 232
Liitunud: 17 Mai 2008, 18:10
Tsikkel: BMW F650CS Scarver
Tänanud: 7 korda

Re: HD-mees

Lugemata postitus Postitas Overkilla » 21 Jaan 2009, 15:09

Nojah, ega HD asju ei võigi ju niisama kanda.
Kord bussis istusin HD kott kõrval, minu kõrvale jäi seisma "hard ride" motomees ja küll alles vaatas põlastavalt, et endal HD kirjad, kuid tavariietes ning pestud.

PS. Keegi HD võtmehoidjat ja kleepsu tahab ära osta (originaalid)?

pulsar
Postitusi: 345
Liitunud: 22 Sept 2004, 15:17
Tsikkel: GSF 1200 N

Re: HD-mees

Lugemata postitus Postitas pulsar » 21 Jaan 2009, 15:30

Sinu jutule tuginedes, ei julge küll. Mul Jaapani tsikkel ja ise pestud kah :lol:
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2346
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 15 korda

Re: HD-mees

Lugemata postitus Postitas kris. » 21 Jaan 2009, 16:20

Tea kas kummitab see, et esmakordselt sai antud kirjatükki soome keeles loetud, kuid praegu lugedes avastasin ennast aeg-ajalt teksti automaatselt soome keelde ümber panemas - kuidagi ehedamalt kõlavad need naljad soome keeles ... aga väärt lugemine sellegipoolest.

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light
Kasutaja avatar

Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: HD-mees

Lugemata postitus Postitas Laisaar » 21 Jaan 2009, 17:09

kris. kirjutas:Tea kas kummitab see, et esmakordselt sai antud kirjatükki soome keeles loetud, kuid praegu lugedes avastasin ennast aeg-ajalt teksti automaatselt soome keelde ümber panemas - kuidagi ehedamalt kõlavad need naljad soome keeles ... aga väärt lugemine sellegipoolest.

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light
täpselt sama teema :D
Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2346
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 15 korda

Re: HD-mees

Lugemata postitus Postitas kris. » 21 Jaan 2009, 17:42

"Se oikea ja alkuperäinen" elik siis soomekeelne lugu täies (?) pikkuses - http://p1.foorumi.info/twftuners/viewto ... 7b84ebe4bb
Lepime nüüd kokku et soome keelt mitte mõistjad ei vajuta sellele lingile ning ei hakka vinguma, miks neid vähese keeleoskuse pärast ahistatakse. Nagu teile esimeses postit kirjutati - kogu raamat (?) on tõlkimisel.
Piiss, män!

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light

PS. Ja tervitused kõigile kestvussõitjatele: "...ja joku rautapersekin, ilmeisesti ovet ovat avoimia homoillekin". (lol) (lol) (lol)
Kasutaja avatar

vilosius
Postitusi: 2066
Liitunud: 16 Aug 2006, 10:56
Tsikkel: R1200C
Asukoht: +3725045480

Re: HD-mees

Lugemata postitus Postitas vilosius » 21 Jaan 2009, 19:27

Soomes on kaks raamatut ilmunud ja kolmas ilmub 2009. http://readme.fi/search.php?Author=Immo ... iku&hide=1
Millised neist eestikeelseks tulevad? Suht keerukas töö tõlkijal, sest sellist inglise keelt, nagu meie põhjanaabrid räägivad, räägivad ainult meie põhjanaabrid. :twisted:
"Suicide Hotline...please hold."
+358458693818

jussike1

Re: HD-mees

Lugemata postitus Postitas jussike1 » 21 Jaan 2009, 19:49

Üldiselt oli jutukest tore lugeda, seda kuni hetkeni kus HD mees "rutskat" keeras, tsiteerin: "Paistab, et poisid soojendavad rehve kui on nood uued rehvileegiheitjad tuunitud. Kindlasti üritavad varsti mööda,“ mõtiskles HD-mees ja väänas rutskat".

Kas panite tähele? Loeme uuesti: "Kindlasti üritavad varsti mööda,“ mõtiskles HD-mees ja väänas rutskat". Minul tekib küsimus: mikä helvetti see rutska on?

Lause kus "HD-mees rutskat väänab" võiks hoopis lõppeda nii: "...mõtiskles HD-mees ja väänas gaasi põhja". On ju palju parem?

Rutska ja Harley-Davidson ei sobi kokku, isegi kui palju viinaga lahjendatud õlut juua. Kui keegi IZ-il rutskat keerab on ehk arusaadav. HD on aga eluviis, kultuur ja isegi kui on tegemist naljajutuga ma pigem väldiksin HD juures kasutamast sõnu nagu "rutska, davai, nahhui, pohhui, tõmbas jeehhat" jne. Lihtsalt austusest.
Viimati muutis jussike1, 06 Sept 2013, 19:26, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Soultrain
Postitusi: 970
Liitunud: 29 Sept 2003, 18:28
Kontakt:

Re: HD-mees

Lugemata postitus Postitas Soultrain » 21 Jaan 2009, 20:13

ei ole palju parem, rutska on rutska juba väga kaua aastaid ja selle vastu pole vaja võidelda, HD´l on samamoodi rutska nagu IZil ja isegi HD meeste endi jaoks reaalselt tänasel päeval Eestis on see ikka rutska mitte gaasi rull või mõni muu leiutis
Viimati muutis Soultrain, 21 Jaan 2009, 20:15, muudetud 1 kord kokku.
Loud pipes save lives!!!
Kasutaja avatar

vilosius
Postitusi: 2066
Liitunud: 16 Aug 2006, 10:56
Tsikkel: R1200C
Asukoht: +3725045480

Re: HD-mees

Lugemata postitus Postitas vilosius » 21 Jaan 2009, 20:14

Tõlkija Valeeria Villandi, helioperaator..
"Suicide Hotline...please hold."
+358458693818
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8339
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: DL1000 V-Strom
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 102 korda
Tänatud: 232 korda
Kontakt:

Re: HD-mees

Lugemata postitus Postitas Piipz » 21 Jaan 2009, 20:15

rutska, pardatsok, pagasnik... neid venekeelseid sõnu on imbunud nii palju igapäevasesse kasutusse, et ei teagi kohe paugust, mis see nüüd eesti keeles olema peab. mind küll ei häiri. eriti :P
pigem häirib kogu tõlge ise, soome keelt küll osatakse aga suht 1:1-le tõlgitud, absoluutselt "vaim" puudub. tekst on küll kirju aga kuidagi läbuks kisub. sry aga see on minu arvamus. siin ei piisa ainult tõlkijast, peab annet ka olema. soome keel on väga väga paindlik, võrreldes näiteks eesti keelega ja on ikka tõsiseid skille vaja, et sellest eesti keelde asja saada.

Mulle meeldis see koht:
- Viking lain, kräsh. Paik fakt, kräsh. Gästhaus päkjaart, sapotaas. Gästhaus vfontjaart, kräsh änt känkfait. Karavan, oolmoust total kräsh.
Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Painteddeath
Postitusi: 203
Liitunud: 16 Aug 2007, 02:33
Tsikkel: Aprilia Tuono
Asukoht: Jõgeva/Tallinn

Re: HD-mees

Lugemata postitus Postitas Painteddeath » 21 Jaan 2009, 20:23

Piipz kirjutas:rutska, pardatsok, pagasnik... neid venekeelseid sõnu on imbunud nii palju igapäevasesse kasutusse, et ei teagi kohe paugust, mis see nüüd eesti keeles olema peab. mind küll ei häiri. eriti :P
pigem häirib kogu tõlge ise, soome keelt küll osatakse aga suht 1:1-le tõlgitud, absoluutselt "vaim" puudub. tekst on küll kirju aga kuidagi läbuks kisub. sry aga see on minu arvamus. siin ei piisa ainult tõlkijast, peab annet ka olema. soome keel on väga väga paindlik, võrreldes näiteks eesti keelega ja on ikka tõsiseid skille vaja, et sellest eesti keelde asja saada.

Mulle meeldis see koht:
- Viking lain, kräsh. Paik fakt, kräsh. Gästhaus päkjaart, sapotaas. Gästhaus vfontjaart, kräsh änt känkfait. Karavan, oolmoust total kräsh.

Tunned kuidas respect tuleb (crash)

Ei jõua juba ära oodata selle ilmumist.
Lõpuks muutume paratamtult nendeks, kelleks teised meid peavad - Julius Ceasar.
http://www.pohjatuultepojad.net
Kasutaja avatar

Teema algataja
Koll
Postitusi: 175
Liitunud: 22 Juun 2004, 13:31
Tänatud: 1 kord

Re: HD-mees

Lugemata postitus Postitas Koll » 21 Jaan 2009, 20:32

Tänud kommenteerimast. Esitatu on veel suhteliselt toores tõlge, eks aegapidi ladusamaks saab muditud. Igasugu hääd soovitused aina teretulnud. Originaalis on mõistagi igasugust juttu mõnusam lugeda. Saati kui kõvasti siseringi slängi ja iseäranis värvikat sõnavara on pruugitud. Siia riputan Teile samavõrd teksti kui seda Soomeski netis leidub, selleks copywrite luba olemas. Tervisid ja Rispekti Teile.

jatkuu.....

HD-mees tõstis ratta püsti ja hakkas telgile paika otsima. Ühe kase alt leiduski täiuslik plats, väike lohk, kuhu vana metsavend peagi telgi püstitab. Ega siit kostu kriiskedki kui ta mõne ägeda mimmiga öösel maadleb. Kindlasti on sukahoidja pükste all, itsitas HD-mees juba lootusrikkalt.
Kui telk oli püstitatud, otsis HD-mees põuest ex-naiskalt 40a. sünnipäevaks saadud taskupudelit. Pikkade sõõmude mõjul hakkas temas seltskondlikkus pead tõstma ning ta kõndis lähima telkkonna poole.
- Sieg hail, millal siis Tenerifele kui teilgi on nood tähed rinnas?“, lõi HD-mees palli mängu.
Telgiseltskond vaatas hämmastunult juurdetulijat ja vanim habemik küsis:
- Oled vist uus siin?
HD-mees oli kohmetu, kuidas küll võis tema asjatundmatus välja paista kui ta ometi oli kõik õigesti teinud. Ta otsustas olla pisut salapärane.
- Liv tu raid, rait tu liv.
Nüüd naerdi juba valjusti.
See on juba täitsa hea kamp, arvas HD-mees endamisi.
- Mene vaata sinnapoole, sääl hakatakse vutti taguma, sõnas habemik, neil kindlasti sinusugust tegudemeest vaja, lisas ta muheldes.
- Jawohl, herr tenerifkapitän, raporteeris HD-mees juba tõusvas meeleolus.
Tõepoolest, sääl koguti juba meeskondi jalgpalliks. HD-mees loikas pikkade sammudega kohale, tulivesi oli tema enesekindlust juba tublisti turgutanud. Ta vaatas kuidas meeskondadele miskid totsikud pähe jagati. See on kindlasti mingi siseringi värk, ma pean selle mängu võitma, arutles HD-mees.
Mäng algas, HD-mees ei näinud midagi. Tundis vaid higi, naha ja õlle lehka. Ühtäkki paistis kitsast vaatepraost miskit valget ja ümmargust. HD-mees tõstis oma kassitapubootsi ja virutas „pallile“ nõnda kõvasti kui jaksas. Seepeale hakkas kostma hirmsat vandumist ja ta võttis totsiku peast. Ta oli eksinud väljaku servale ja löönud valge „munakoore“ murul istuva kamba keskele, ajades sellega nende õlled ümber. Kambast hüppas üks tegelane püsti ja hakkas HD-mehe peale karjuma, millest viimane otsekohe mõistis, et see siin on nüüd tema test, kaalumaks kas temas on piisavalt kangust ehtsaks bikeriks, milleks HD-mees ju nii-nii kangesti saada soovis. Ta satuks kaklusesse ja selle tulemus otsustab tema sobivuse, seda oli ta nii mõnestki motikafilmist näinud. Ta nägi vaimusilmas ex-naise nägu süüdistamas teda pidurdamises , et temas pole meest mitte penni eestki. HD-mees kõõlus mineviku ja hiilgava tuleviku vahelise kuristiku serval. HD-mees sundis end julgeks, puhkis tigedusest ja tõstis rusikad poksiasendisse.
„Hollister, Hollister, Hollister,“ kriiskas HD-mees nutusena rusikad püsti ringi hüpeldes.
Seisma tõusnud tüüp ei liigutanud end kuid peagi tulid kaks kollaste vestidega meest HD-meest rahustama. Abielus alandatud mees oli fööniksina tuhast tõusnud. Ta oli läbinud testi.
Kollavestid olid ilmselt vahekohtunikud, kes palusid HD-meest rahuneda. Ta värises õnnest. Polnud ju kakelnud pärast algkooli kui Mikko teda lõi, kuna ei saanud kontrolltöös temalt maha kirjutada. Aga nüüd oli ta võitja ja kuskohas veel! Ta lubas vahekohtunikele olla korralik kuna näha oli, et nemadki teda pelgasid.
Ta kõndis baari, seal oli bänd varsti alustamas. HD-mees tellis enesele paar napsu ja õlle. Samas tuli ta kõrvale mees, kel oli vestil hirmsasti erisugu märke. Rinnas säras medaleid nigu Źukovil. HD-mees neelatas.
- Sind pole siin varem kohanudki? päris vestimees.
- Pole jah, ei söandanud HD-mees luisata.
- Me vaatasime, et sul õige radikaalne ratas. Mõtlen, harvemini kui tsikli küljes dildosid näeb, naeris vestimees.
HD-mees naeris ka, ent lisas peljates poolejagu tehtud naeru juurde.
- Tule istu meie seltsi, sõnas vestimees ja pöördus oma laua poole.
HD-mees järgnes ja vaatles pelgliku imetlusega vesti seljatagust. Sääl oli suur kotkas ja tähed H, O ja G ning miskit juttu Harleyst. Ta tõmbus kaameks, see oligi see maailma kõige kõvem MC-klubi ja tõenäoliselt olid nad tema respekti märganud.
HD-mees istus lauda ja vaatles rinnas olevaid märke. Heldus küll, millises militaarses seltskonnas ta viibis. Siin oli kapten ja seersant ja keegi raudpersegi, ilmselt on siis homodelegi uksed valla. HD-mees esitles end ja tänas alandlikult suure au eest härradega ühte lauda istuda.
- Mind põhimõtteliselt huvitab see teie ämsee-värk aga ma ei tahaks küll kedagi tappa. Muidugi olen poisikesena linnukesi jahtinud ja oleks tahtnud tolle inseneri mättasse lüüa kellega ex-naine minema jooksis aga kaugemale ma ei lähe. seletas HD-mees kartlikult.
Laudkond pahvatas naerma. HD-mees arvas seepeale, et ega nad nii hirmutavad olegi. Palus luba järgmise ringi drinksud välja teha, millega muidugi nõustuti.
Kui bänd mängis Higway to Helli, vaatles kõikidel sõitudel ja kõikide meeste seltsis keerlev Riitta tülpinult ümberringi sehkendavat seltskonda. Make oli kuhugi kadunud, ega vastanud enam telefonilegi, niisamuti ka Rane ja Topigi. Ta oli nii üksi kui vaid 49- aastane HD-mimmi olla võib, kuniks ta tundis kedagi enese kõrvale trügivat ning ta vaatama pöördus.
Siin seisis nahktagist rebitud vestis ja reiest lõhkistes dressipükstes metsik mees, kel juuksed pöetud, paljastades seksika kiilaspea. Ta müksas meest kõvasti külge ja sõnas viskikõrbenud häälel:
- Hei ma olen Riitta, aga tüdrukud kutsuvad mind Riittaks, hi hi hii.
HD-mees pidi viski kurku tõmbama. Vaid kümme minutit võitlusest ja teda kutsutakse kõige kõvema klubi lauda ja juba tuleb tibisid uksest ja aknast. HD-mees esitles end käteldes ja nimetas Riittat südamlikuks tüdrukuks. Riitta naeris, et taolisi viisakusi pole ta pärast kolmandat lahutust enam kuulnud. HD-mees oli rahul ja rõõmus, too rattamüüja polnud valetanudki, selle logoga näkkab alati. Ta käis viis joogid lauda ning lubas peagi naasta.

- No miske ratas siis härral on kah? pärisid Riitta värvitud punahuuled.
- Harley-Davidson, lausus HD-mees uhkelt.
- Jajaa aga mis mudel? küsis Riitta.
- Fät män, see mis Hiroshimasse visati.
- Ahaa, see on mingi uus mudel, pole kuulnudki.
- Jaa, siis kui see tehti, siis kavand rikuti nigu mindki, peibi.
- Oooh, flirtis Riitta kähehäälselt.

Järgmine „Oooh,“ kostis kui Riitta nägi HD-mehe ratast.
- Sul on ikka päris ehtne tütrukute sadul seal taga,“ ohkis Riitta, samas HD-mehe Biltemast ostetud telgi kinnijäänud lukku rebides.
- See on, ööh, sadul ja...
Rohkem ei saanud HD-mees sõna suust, sest Riitta lebas juba alasti telgis, olles ukseaugu räbalaks rebinud...
HD-mees põlvitas, pea viltu, käbid põlvi torkimas ja vaatas. Naine oli põlvili, pea madala telgi ukseaugust väljas ja tõmbas sinist nortti ning puhus sama takti suunurgast suitsupahvakuid. Riitta ei jõudnud nortti veel lõpetada kui HD-mees langes pisukese häbelikkusega luitunud biker-tätoveeringute sekka. Õhtu kasealuses telgis oli veel noor.
HD-mees ärkas seepeale, et tundis end uppumas olevat. Hoidku küll, telk oli poolenisti vee all. Riittast ei paistnud muud kui number 45 kabjad, viinast paistes pea ja vees hõljuvad juuksed nagu hirmasamais õudusfilmides. Ta vaatas end, riist oli verele kraabitud, kõhule oli imetud kämblasuurusi maasikaid ja seksilelusid ujus ümberringi. Riitta aga norskas nigu aurulaev.
Öösel oli „ilmselt“ sadanud, olgugi et nüüd paistis päike. Süvendisse püstitet telk oli muidugi üleujutuse alla jäänud. Õnneks oli ratas kombes, ehkki uus lahtine kiiver oli vett täis. Mees käis veelkord „mõrsjat“ vaatamas. Huuhh, kurjam, Justiina-kloon päristas pakse huuli, nii et telk värises. Mida küll ex-naine võiks mõelda kui teda nüüd näeks. Pohmelli ja piinlikkuse laine võttis võimust.
HD-mees leidis paremaks kaduda enne kui SEE ärkab. Ei muud kui lõhki ja läbimärjad dressikad jalga ning tasahilju ratta manu. Dildod jäägu kuhu jäävad.
Motika starter jurises. HD-mees vaatas ehmunult telgi poole. Kas peaks ratta vähe eemale lükkama? Peaks TA ju sellega harjunud olema, arvas HD-mees ja vajutas start-nuppu. Taas lendas vett, tea kas on vesi summutisse läinud? HD-mees kükitas torust vett imema.
Naabertelgis ärgati. Kiilakas mees ringutas telgi ees ja matsutas. Prahvatas ühtäkki naerma ning kiirustas teisi telke raputama.
- Tulge ruttu vaatama, nüüd se hull võtab rattalt suhu!
Samas tõusis Riitta ülakeha veest nagu Bram Strokeri Dracula, meik üle näo laiali valgunud. Vaatas kõrvale, kuhu oli jäänud tema eelmise öö prints, kes oli teda niiväga armastada lubanud kui nad kolmanda raundi lõpuks tema viski seltsis ära olid joonud.
HD-mees vajutas jälle starti, ei kuram ikka veel.. Vaatas vilksamisi telgi poole, riie ei liikunud. Hea märk. Egas kui tagasi torust vett imema.
Riitta kuulis starteri häält. Mida? Kas tema uus kavaler on põgenemas? Kas oli seegi mees läinud tema seltsi vaid viina pärast? Ta komberdas märjast telgist välja ning tõusis. Summuti toru imevat HD-meest nähes, kraaksus pettunult:
- Petad sa mind, kallis?
HD-mees ehmatas hirmsasti, sealt SEE nüüd tuleb! Nüüd hakkas tõesti kiire, HD-mees hüppas sanga, olgugi eelmise õhtu maitse veel hambus oli. Ta vajutas jumalakeeli palvetades starterit, et see ometi käivituks. Ja see läks, kunagi varem polnud Harrika hääl nõnda kaunilt kõlanud. Gaas põhjas, tõusis sidur ja HD-mees kimas kokkutuleku platsilt välja nõnda kiirelt kui vaid sai. Riitta jooksis sukkisjalu metsaserva pidi järele, suured rinnad kõhul pekslemas, nii kiiresti kui suutis, ent armastus oli läinud.
HD-mees kiitis mõttes ameerika inseneride loodud sõiduki käbedat käiku. Oh taevas küll, misukesed üritused nood Harley-Davidson rallyd ikka on. Finiśi järel sääl alles kiire hakkabki.
53 806 136 Ivar.

̿̿ ̿ ̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿ 8‰ - 1%

Rein
Postitusi: 1241
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: HD-mees

Lugemata postitus Postitas Rein » 21 Jaan 2009, 20:49

Väga hea. :wack: :wack: :lol:
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8339
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: DL1000 V-Strom
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 102 korda
Tänatud: 232 korda
Kontakt:

Re: HD-mees

Lugemata postitus Postitas Piipz » 21 Jaan 2009, 20:50

koll, ei ole pahapärast. ma lihtsalt arvan, ei peaks nii metsikult slängi kasutama, kuigi soome keeles nii on. ei ole lihtsalt olemas nii palju vastandeid eesti keeles
Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

Valmet
Postitusi: 381
Liitunud: 15 Okt 2006, 18:27
Tsikkel: Valgete kätega tehtud
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: HD-mees

Lugemata postitus Postitas Valmet » 21 Jaan 2009, 22:10

Soultrain kirjutas:ei ole palju parem, rutska on rutska juba väga kaua aastaid ja selle vastu pole vaja võidelda, HD´l on samamoodi rutska nagu IZil ja isegi HD meeste endi jaoks reaalselt tänasel päeval Eestis on see ikka rutska mitte gaasi rull või mõni muu leiutis
Rutska asemel võib "rulli" keerata näiteks. Kui rutskat, siis ikka tõesti "pohhui nahhui rutskat", nagu see originaalkeeles käib.

Triumph Speed Triple, KTM LC4 SX, Husqvarna WR125,

Kasutaja avatar

Teema algataja
Koll
Postitusi: 175
Liitunud: 22 Juun 2004, 13:31
Tänatud: 1 kord

Re: HD-mees

Lugemata postitus Postitas Koll » 21 Jaan 2009, 23:03

Piipz kirjutas:koll, ei ole pahapärast. ma lihtsalt arvan, ei peaks nii metsikult slängi kasutama, kuigi soome keeles nii on. ei ole lihtsalt olemas nii palju vastandeid eesti keeles
Ähh, ega ma suurt südamesse võtagi, mul juba süda täis. :lol:
Eks släng kasvab koos meiega. Mõni lause kõlab tõlkes muidugi eriti nõmedalt ja mõnd pole võimalikki tõlkida, isegi lühidalt seletada mitte ilma ajaloo loenguta. Eks tuleb miskine kompromiss leida.
53 806 136 Ivar.

̿̿ ̿ ̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿ 8‰ - 1%

KaSS

Re: HD-mees

Lugemata postitus Postitas KaSS » 22 Jaan 2009, 02:31

Igatahes seltsimehed,igatahes!
Ülikõva teema!

Jõudu ja jaxu tõlketöödel!
Kasutaja avatar

Teema algataja
Koll
Postitusi: 175
Liitunud: 22 Juun 2004, 13:31
Tänatud: 1 kord

Re: HD-mees

Lugemata postitus Postitas Koll » 23 Jaan 2009, 00:52

Jatkuu....
The glory stomper.

HD-mehel hakkas matkahammas nõnda pahasti tunda andma, et pidi lausa tohtri juures käima. Alalõua valehambais valu ei olnud ja ülapoolelgi polnud ainsatki auku. Kentsakat tundmust pidi siis mingil muul moel ravima.
Nüüd oli küll rallygi käidud, ega uuele sellisele päris kohe ei kibelenud ka, kuna tänu ühe öö leekivale armastusele ei saanud ta mõnda aega ratta pealgi istuda. Ja antibiootikumikuur oli toiminud, nõnda et mõtted uuest romansist võis natukeseks ajaks kõrvale heita. Nüüd pidi reisima Alpidele. Sinna bikerite kodukohta Saksamaale, kus mäestikud ja autopaanid peadpööritavas kõrguses haakristide varjus ristuvad.
Aga kas autopaanil võib ikka mootorrattaga sõita? Küllap see kohapeal selgub, mingi lehmarada pidi Harley-Davidsoniga igatahes ei sõideta, see on üks, mis kindel. Väärt ratas ja maine kannatab. Saksa keelt pidi aga nüüd harjutama ning HD-mees tõi antikvariaadist jalakõrguse hunniku vanu „Commando“-koomikseid. Himmel karastas.
Reisile minnes on väga tähtis kogu teekond hoolega läbi mõelda ja sobiv ajakava planeerida. Selle kohta oli HD-mees mitmeidki häid eeskujusid lugenud. Long Vei Tu Hangaroundi tüübid näiteks sõitsid läbi siberi selgesti liig aeglaselt. Tuleb lihtsalt valjult rutskat väänata aga no ega nood plastmassist superpiked muidugi suurt miskit suudagi.
- Ei ole neist kauniperse-esitlejaist kuhugi asja, naeris HD-mees. On saateautod ja
valvekaamerad, no mis rattareis see sihuke on.
- Its not tö fänsipänsi, its tö rait, otsustas HD-mees teraselt.
Esiteks laevaga Stockholmi ja sealt siis õhtuks Berliini. Edasi autopaanil järgmiseks päevaks Alpidele, toda kuulsat kuurorti, Ausvitsi vaatama, oli plaan tehtud. HD-mees hakkas reisuks ratast pakkima, senitundmatud seiklusiha meeles mõlkumas. Ranits jeesus-teibiga lenksu kinni ja halupuud esiporikale, et saaks natuke toda kuulsat snautserit grillida. Tagaporikale seljakott ja sinna kohvikeetja ning korralikku soome kohvi kaasa. On ju soome kohv maailma parim, ega seda välismaist muda joo keegi, mõtles HD-mees. Rehvid juba näitasid koormat olevat.
Seljakotti pakkis HD-mees rohkelt sooje rõivaid, Maunt Everesti autopaanil võib kindlasti külm hakata. HD-sokke, HD Racing-jope, et õhtul baari minna, HD-T-särke, HD-traksid, HD-kohvitass, mõned paarid HD-trussikuid, paksud soojendusega HD-sõidukindad, HD-tulemasin lõkke tegemiseks ning muidugi HD-vihmavari juhuks kui sadama peaks hakkama. HD-mees vaatas uhkusega koorma all nõtkuvat ratast. Kella virutas ta vastu seina, see oli tsitaat kuulsast mootorrattafilmist Buttman in Budapest, kus Henry Fonda läbimurde tegi. See on uhke ratas, see Kaptain Kanada, õhkas HD-mees igatsevalt.
Õhtu saabus ja HD-mees käis rehvidesse lisa pumpamas. Viis baari, et mäestiku hõredas õhus kummid mitte vaakumisse ei tõmbaks ja velje peal sõitma ei peaks. Ratas mörahtas käima ja HD-mees higistas seda liikluses ohjates kõvasti. Küllap on esiratta kokkujooks perses, kui nõnda raske juhtida, arutles HD-mees ranitsa ja halupinu tagant maanteed piiludes. Sadamas kimas HD-mees rampi mööda otse autotekile ja keegi üliinnukas madrus kippus teda kohe õpetama.
- Aja see ratas sinna seina äärde, paneme rihmadega kinni. Jaahahh, haludki kaasas, just just.
HD-mees ärritus, aga et ta varem kunagi polnud laevas olnud, võitles ta oma masina siiski higistades seina veerde.
- Pane sealt rihmaga kinni, et ratas ümber ei läheks. Mootor seisma!
- MIDA?
- JÄTA MOOTOR SEISMA!
- KAS SA KIPUD MUGA ÕIENDAMA? MINE SIBLI MUJAL SELLE KURADI LAMBIGA, POLE MULLE SU ABI TARVIS,
SAATANA ADMIRALIHAKATIS!
- No härra paneb siis ise, on siin muudki tegemist, sõnas laevamees ja suundus teisi sõidukeid juhendama.
- Kurrat, tuleb siin Alpide vallutajat ja rallilgi käinud meest õpetama, mühatas HD-mees
endamisi ning tõusis sadulast. Rullis rihma lahti, meenutas, et esimese käigu peab sisse jätma ja tallas veel mootori käies käigu sisse. Käis kõva kolakas ja ratas tõmbas seina, vedades küliti kukkudes veel paagile hirmsad kraapsud sisse.
- SA KURADI KURAT, KES MAKSAB, KESSE MAKSAAB..., raevus HD-mees.
- Oh saatan, nüüd tuli kotkas ka paagi küljest lahti, laevafirma kurat kindlasti ei korva!
Laevamehed ei teinud nägemagi kui HD-mees miski asjaga lehvitas ja tigedalt ringi tammus.
- Läks kurjam, hüvitus peesse, kirus HD-mees ja vedas kurjalt kuus rihma ratta ümber.
Kodarate vahelt üle ranitsa ja halupinu summutisse. Pole mõtetki vargust üritada kui rihmad täie jõuga umbsõlme veetud. Kotka irdumine aga tegi kõvasti tuska. HD-mees võttis seljakoti, lahtitulnud kotka ja suundus autoteki alapoolele kajutisse. Nüüd tuleb täksvriist jooke hankida. Ja kui kuum laevaromanss vastu juhtub, las juhtub, mõmises HD-mees.
On vast kenad need saarestiku vaated, imetles mees liigutunult kajuti seinale maalitud akent vaadates. Laev väljus kajutite värisedes sadamast. Reis Alpide pööritavaisse kõrgustesse oli algamas.
HD-mees sülitas kammile ja vedas tuka tihkelt üle pea.
- Sprechen du mich, sprechen du mich, imiteeris HD-mees Stallonet ja sihtis sõrmepüstoliga kempsu peeglit.
Veel viimane kontroll, bootsid läigivad, teksad siledad, tänupluus õigetpidi seljas, „HD-vest“ okei, raha taskus, tukk taha kammitud ja tulevik ees. HD-mees oli valmis ja asus ülatekile ronima.
Trepil tuli vastu must mees.
- Mii kou Afrikka nekts samör, sõnas HD-mees ja osutas rinnas olevat HD-märki. Must mees vaatas pikalt ja jätkas teed.
- Saatana neeger sihuke, tuleb siia neegerdama, eh kuradi kurat, manas HD-mees. Peagi jõudis ta tax free poodi. Küll on odav õlu! HD-mees laadis kärusse kuus kohvrit remondiõlli nagu seltskond tavatses öelda. Ilmselt on vines olles toredam ratast parandada, on see vast vahva harrastus! HD-mees käis õllesid kajutisse viimas, viskas samas veel väikese jäägermaisteri paari sõõmuga nahavahele ja hakkas baari kibelema.
Teel imestas HD-mees võõraid keeli kuulvat, ümbrus tundus rahvusvaheline. Siin siis enam soome keelega hakkama ei saagi, viskame aga välismaakäigu sisse, mõtles HD-mees ja astus baari. Nurgalauas istus seltskond bikereid õlut rüüpamas. HD-mees märkas neid kohe ja arvas välismaalased olevat. Oli neil miskid ingliskeelsed kirjad pluusidel ja välismaised näojooned. HD-mees virutas letil ühe tequilasnapsi sisse ja maandus siis kossuvissy klaasiga bikerite lauda.
- Hauduujuuduu?
Biker vaid noogutas seepeale, pilguga vindist võõrast mõõtes.
- Vai joor tiishöört skeleton hed, is joor mami ded, HAHAHHAHA?
Totaalne vaikus.
- Mii tsoukin, mii baikker tuu, parandas HD-mees.
- Great, sõnas Biker hapult.
- Mida see idioot tahab? päris üks biker teiselt.
Jumal küll! Kutid oskavad soome keelt? Polegi päris esimest korda Soomes. Nüüd on parem rollis püsida, et jama ei tuleks, arutles HD-mees endamisi.
- Ai nou veri horni leidi from Finland, meik good dik ättäk. Höör neim is Riitta. Veri seks
kreisi. Fak mii, fak mai tent, fak mai paik.
Üks biker purtsatas Riitta nime kuuldes õllesõõmu klaasi tagasi. Laudkond pahvatas naerma. HD-mees oli tuuma tabanud.
- Ai mast kou nau, ai lav Harli Teivitson, its tö letör not tö goor.
HD-mees tõusis lauast ja kõndis leti äärde, viskikoola ja suur õlu. Akendes vaheldusid saarestiku vaated.
Tunni pärast oli HD-mees juba uljas kruiisifiilingus. Lahtitulnud kotkas vedeles keset lauda ja mees lantis varjamatu seksuaalsusega naisolendeid.
- Hei peipi, äs juu kän sii aim ä motormän, ai häv pauver in mai händ!
Veel ei näkanud, ent see meest ei häirinud kuna laulutuju tikkus peale. Ta suundus karaokebaari kus keegi vääras helistikus miskit Härmalille jorises. Kõndis reipalt dj-puldi juurde ja teatas, et nüüd tuleb mees laulma, pangu aga poorn tu pi vailt mängima.
- Ma olen harrikkamees, ei miski mopopoisu enam. Naine viis minnes poole kaasa aga nüüd
võtan protsendiga tagasi. Küll see elukene vast meest loputab aga mina, mees, katsetan harrikaid ja ratsutan mööda kaugeid maid.
Tüdinud ilmega dj noogutas ja põrutas Born to be Wildi mängima. HD-mees viskus põlvili, käed püsti, silmad fiilingus suletud. Üle pea veetud tukk oli kõrvale vajunud ja pükstele valgunud Irish Cream helendas kubemes nagu Utö majakas.
- Ket jor motor rannin, ketan on tö haivei, luukin vor ätventsöör, vat ever kets joor vei! POOOOOOOORN TUU PIIIII VAAAAAAAILLLLLT! röökis HD-mees kinnisilmi, olgu et refrään polnud veel alanudki. Dj peatas loo poole pealt ja śveitser tõstis HD-mehe kaenlast üles.
- KÄPAD EEMALE! PROTHERHUUT APPI, TATS VAN ÄNT VI OOL PLIIT!
Karjumine aga ei aidanud ning HD-mees tassiti baarist välja. Õnneks sai omast pudelist lohutust võtta.
- Śä kurśdi kurśt, muffigi ei taju. Kus on kajjut? Vapśralt edaśi! Kõvamees ise läeb śśõitu! Raudkotkad taeva! Villie Gee –punkti mehi ei togita!
HD-mees oli sassis nagu sasipundar, valmis juba isegi laeva juhtima. Koridorid hargnesid kaheks, hääled kaugenesid, sammud õõtsusid ja vägisi pidi pikali pääsema.
53 806 136 Ivar.

̿̿ ̿ ̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿ 8‰ - 1%

racerx
Postitusi: 955
Liitunud: 13 Okt 2004, 15:56

Re: HD-mees

Lugemata postitus Postitas racerx » 23 Jaan 2009, 04:48

Keegi mode, tehke see mingi stiikki võimisasi see on, et paneks härra Kollile äkki väikese toetuse-tõlkeabi püsti. ai tõuntknõu kas nüüd Koll paneb aadressi või arvenr. et siis vaene aeg kelele raha poole saadab piruka ja mõdu jne.

See on ikka paras päevapäästja siin. Kuidagi nagu piinlik, et normaalsed asju saab tasuta, olukorras kus igasuguse jama eest oleme sunnitud maksma.

Ehk siis, Koll pane miski postkasti number või midagi.
Kasutaja avatar

fotek
Postitusi: 637
Liitunud: 26 Mai 2005, 09:42

Re: HD-mees

Lugemata postitus Postitas fotek » 23 Jaan 2009, 10:30

Sprechen du mich, sprechen du mich
Stallooone :D .... hahaha priceless.

Mis raamat see on siis, kui saladus pole?

EDIT: ise küsin, ise vastan

http://costariders.com/index.php?action ... attach=572
Siim
#609
Kasutaja avatar

Teema algataja
Koll
Postitusi: 175
Liitunud: 22 Juun 2004, 13:31
Tänatud: 1 kord

Re: HD-mees

Lugemata postitus Postitas Koll » 23 Jaan 2009, 22:53

Nojah, siia nüüd tiba nädalavahetuse lugemist:

- Saabume Stockholmi sadamasse, kõiki sõidukijuhte palume siirduda autotekile, kõlas vali teadaanne.
HD-mees hüppas pallimerest püsti. Pea valutas ja ehmatus oli hirmus. Süles paistis okse ja teksade põlved tahmased. Oli mul naine või ei? Midagi ei mäleta.
HD-mees jooksis pead hoides kajutisse. Koridoris toimetasid juba koristajad ja vedasid kajutist pesu välja. Põrandal vedeles hulk tax freest toodud õllekohvreid. No kuidas need küll kaasa võetakse. Tuleb kuidagi vägisi rattale sättida, ega hääd kraami hukka tohi lasta, olgugi pohmakas nii jube, et alkohol viimse asjana meelde tuli.
HD-mees kiirustas koormaga autotekile, kus metallkoopas kajav mootorimüra pea täiesti kumisema pistis. Pooled õllekohvrid oli ta sunnitud noile admiralihakatistele jätma. Nüüd pidi hakkama veel rihmadega jantima, ratas oli õnneks püsti. Lõppeks sai ta rihmad lahti ning teipis kotka kiivrile otsaette. Välismaal hea näidata end protherhuudi kuuluvat, mõtles HD-mees startides.
Sõitis siis oma tohutu koormaga vankudes laevast välja ja palus mõttes, et kuskil jumalapärast puhumistorudega politseinikke vastu ei juhtuks. Ei juhtunud, ei siis muud kui Berliini poole teele.
Pohmelline merekaru kaevas kotist suure kooliatlase ja hakkas otsima teed Alpidele. Peab ju ette vaatama et sinna Ida-Saksa poole ei eksi, mõtles HD-mees viinaaurusid õhates, kindlasti kipuvad varastama kui sellist ratast näevad.
Tee oli püsti ees ja HD-mees kirus, et noist kuradima svedude siltidest sittagi aru ei saa!
Ta keerles rampidel, ringidel ja ristmikel, lõppeks märkas üht D-kleepsuga mersut ja kimas järgi. Saksa auto, saksa tunnus – küllap Saksamaale teel. Siis aga hakkas sadama. HD-mees pööras järgmisele peatuspaigale ja otsis HD-vihmavarju välja. Nüüd oli põhjalikust varustumisest kasugi.
HD-mees ei suutnud aga õieti otsustada, kummas käes vihmavarju hoida, paremas või vasakus. Suus see ei püsinud kuna proteesidest hakkas isemoodi kahtlast krõbinat kostma. Ta lahendas olukorra varju ühest käest teise vahetades. Vari püsiski päris kenasti kui seda otse ees horisontaalis hoida. Ta piilus külje pealt teed ja vesi pritsis küll mehe, küll varustuse peale. Ühtäkki vedas möödakihutav rekka tuulehoos varju mauhti minema.
- Sa kurradima kurat! Sinne läks 150 eurot maksnud orkinaal vari, manas HD-mees.
Vett tuli kui oavarrest. Puuhalud, seljakott, tsiklimees ise ja õllekarbid vettisid täiega. Ühes kurvis läksid kaks kasti teepeenra poole lendu, nõnda et tee keerlevaid purke täis oli.
Poole tunni sõidu järel võbises HD-mees juba nagu malaarias. Pigimustad HD-prillid olid pisarais ja rõivad läbimärjad. Oli aeg lõket teha. Ta pööras kõrvalteele ja peatus lõket sättima. Hea oli asja juures see, et teksadest läks kogu laevareisu pask minema. Looduslik pesumasin, tõdes HD-mees, suu ammuli. Nisikesist asjust ei tea need kontorihiired midagi, Harley märgi all on elu ikka imeline.
Läbivettinud puud ei tahtnud kuidagi tuld võtta ja vett tuli aina lisa. Benssu otsides kaksas mees l pidurivooliku lahti ja pistis kiivri alla. Küll mees lahenduse leiab, mõtles ta ning lisas surematu:
- Harli men tount melt in vooter.
„Benss“ ei tahtnud õieti süttida. Jaahah, see on see uus turvabents. No küll on kurat!
Ega`s muud kui tahmane kiiver tagasi pähe ja halud küüti. Magistraalil kiiruse uuesti kaheksakümnele tõstnud, hakkas hirmus külm. Kiiremini ei näinud sõita, ehkki ruttu oleks kuhugi sooja tahtnud.
Ta vedas bootsi sõidu pealt jalast ja pistis vettinud sokis jala summutitorule sooja. HD-mees röökis valust ja saabas pudenes teele järelsõitva rekka rataste alla. Ta vedas ratta kõrvale ja jooksis saabast otsima. Sel oli tald irdunud, tuli kinni teipida. Ei olnud enam teab mis kaunis sõiduking aga samas nägi HD-mees selles respekti. Pisuke vedamine kogu ebaõnne juures.
Poole sõidutunni järel hakkas HD-mees juba lausa vabisema ja pöidlad pistsid värisedes iseenesest suunakaid peale.
- Perrkele, on see tüüp mu ratastki neegerdamas käind, et alarm ise peale läeb?
Siis aga paistis bensujaam ja HD-mees kurvas hädavilkude plinkides katuse alla. Esipidur ei võtnud ja HD-mees paanitses tagapidurit otsides, ratas aga rümatas sedaaegu lillekasti ning kogu kaunidus prantsatas külili. Tankimas olnud inimesed vaatasid reisumeest hämmeldunult.
- Sampati fak mai paik! ulgus HD-mees tigedana.
Ta kobis halgude seast püsti. Jäägu see ratas praegu, nüüd sisse sooja. Koperdas letini ja kogeles:
- Mii koult, hot vääst, veer is ruut tu perliin?
Müüja ei saanud sõnastki aru mida HD-mees ütles aga pistis talle kuuma supitaldriku nina ette, sest oli see kotkaga tsiklimees ju läbimarg ja külmunud. HD-mees tänas ja suundus suppi sööma. See oli parim supp mida ta eales söönud ja oli merel tehtud start ju ilma söömata.
- Kaattämmit, ai lav sveedish miitpools änt sanshain, mõmises HD-mees lusikat suhu pistes, pidurivedelik põski mööda taldrikusse voolamas.
HD-mees varjus siseoludes paar tundi, kuniks taevas matkamehele halastas. Pilvitus hajus ja päikesekiired kuldasid taevalaotust. HD-mees otsustas teekonda jätkata sest õhtuks pidi ju Berliini jõudma. Ta jättis märjad puud tänutäheks bensukapidajale, kirus uusi kraapsusid rattal ja varastatud õllesid. Järel polnud enam kui üks kohvritäis. Aga mees ei murdunud ja kihutas peagi pigitriibul.
Sillani jõudes valdas HD-meest meeleliigutus. Varsti on ta Taanis, sääl tuulekübarate maal. See oli see sild kust ta oli näinud seiklejaid Jyllandi minevat, mille taga Saksamaa ürgsed mäestikud asusid. Sild tundus aga kuidagi madalavõitu olevat, võib-olla nood objektiivid petavad pilti tehes, mõtles ta ja jätkas sõitu.
Tunni aja pärast jõudis ta Saksa piirile. Pilk rattale ja tähtsa olemisega tegelane viipas teda edasi. Ta tänas, danke söön, mille peale piirivalvur midagi ei kostnud.
- No oli vast pahur tegelane, küllap kadetses, hä hä hä, arutas HD-mees.
Seejärel nägi ta silti, millelt tõlkis: Tere tulemast Põhjamaanteele. Selge! Ta oli õigel teel. Nüüd aga õhtuks Berliini. Ja siit edasi ainult saksa keeles.
Sildil seisis „Welcome to Norway“
53 806 136 Ivar.

̿̿ ̿ ̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿ 8‰ - 1%
Kasutaja avatar

yeekim
Postitusi: 5464
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: XV1600
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 299 korda
Tänatud: 197 korda

Re: HD-mees

Lugemata postitus Postitas yeekim » 24 Jaan 2009, 00:18

Ei tea, kas tegemist on meie lugemisoskuse alahindamisega aga mina lugesin selle paari minutiga läbi!
Igav nädalavahetus tuleb vist....

Retspt tõlkijale, kuna soome keelega on asi tuuga. Eks äratundmisrõõmu leiab nii mõnigi tsiklimees :roll:

edu
Teen saiast sitta!
Kasutaja avatar

soolo
Postitusi: 249
Liitunud: 28 Sept 2008, 23:45
Tsikkel: Africa Twin
Asukoht: Tartu

Re: HD-mees

Lugemata postitus Postitas soolo » 24 Jaan 2009, 01:26

Kui kunagi kohtume siis minu poolt :bsmile: :bsmile: :bsmile: Täts riili fan.

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Re: HD-mees

Lugemata postitus Postitas piloot » 24 Jaan 2009, 09:25

Türi küll, see vennike oli mõni aasta tagasi Annimatsil... :mrgreen: (lol) (lol)
Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

SAUL
Postitusi: 99
Liitunud: 02 Apr 2006, 14:56
Tsikkel: KTM, HD
Asukoht: TARTUMAA
Kontakt:

Re: HD-mees

Lugemata postitus Postitas SAUL » 24 Jaan 2009, 10:56

krdi hea lugemine (lol) jätka samas vaimus...edu :bsmile:
Estonian Chopper Forum http://www.estonianchopper.com
Kasutaja avatar

Priit_IZ
Toetajaliige
Postitusi: 876
Liitunud: 09 Veebr 2005, 17:25
Asukoht: Raasiku või Haapsalu
Tänatud: 11 korda

Re: HD-mees

Lugemata postitus Postitas Priit_IZ » 24 Jaan 2009, 12:51

Kurim pole tükk aega sedasi naerda saanud (lol)

Ju siis lisavad oma ilu ja võlu asjale ehedad äratundmised reaalsest elust :bsmile:
Mootorsportlased on ikka julged,
see kartmatus on kasvanud väsimatus töös,
läbi kurvide ja piki sirgeid,
meid sadu kordi kandnud on mootorite sööst.
Kasutaja avatar

Pihlakas
Postitusi: 261
Liitunud: 03 Okt 2007, 22:01
Tsikkel: Honda VF750F
Asukoht: Tallinn / Tartu

Re: HD-mees

Lugemata postitus Postitas Pihlakas » 24 Jaan 2009, 15:51

Priit_IZ kirjutas:Kurim pole tükk aega sedasi naerda saanud (lol)

Ju siis lisavad oma ilu ja võlu asjale ehedad äratundmised reaalsest elust :bsmile:

Täpselt, Eestis tegutseb üks klubi, kus mõned tegelased jätavad täpselt sellise mulje.
Piduriketaste valmistamine.Vasta

Mine “Ajaviiteks...”