Metsloomad sõiduteel

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

jup
Postitusi: 161
Liitunud: 24 Sept 2007, 12:05
Tsikkel: XL600V Transalp
Asukoht: tln

Re: Metsloomad sõiduteel

Lugemata postitus Postitas jup »

pole küll päris metsLoom, aga endal õnnestus siis umbes jaanipäeva paiku Muraste lähedal üht vastu lennanud linnukest visiiri nurgaga tabada. mina terve, kiiver terve, linnukese käest ei jõudnud küsida, et kuidas tal tunne (crash)

Ohutut liiklemist!



Kasutaja avatar

Mait.V
Postitusi: 552
Liitunud: 30 Dets 2006, 12:56
Tsikkel: KTM 530 EXC-R
Asukoht: Kose
Tänatud: 5 korda

Re: Metsloomad sõiduteel

Lugemata postitus Postitas Mait.V »

Ka minul lendas väike lind vasta kiivrit,päris korralik pauk oli,visiir lendas küljest minema ja ka kael valutas päris mitu head nädalat.
Kiirus võis olla mingi 140km/h,kahjuks linnul läks kurvemalt kui minul.

Kasutaja avatar

argoa
Postitusi: 331
Liitunud: 05 Apr 2007, 01:31
Tsikkel: V-Strom
Asukoht: Tartumaa
Tänanud: 21 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Metsloomad sõiduteel

Lugemata postitus Postitas argoa »

Endal mälestus 80'te lõpust, kui Planeta 5 porilaua ja tule vahele prantsatas kassikakk. Neil meeldib soojadel suveöödel ennast asfaldil soojendada. Kiirust oli nii 100 kanti. Oleks kiirust vähem olnud, oleks ehk rindu lennanud ja siis juba siin ei lobiseks...

Esivanem oma vana Jawaga suutis Valguta vahel kael-õeli kana esiratta kodaratesse "meelitada". Olla üsna ebameeldiv neid rupskeid eemaldada...

vot nii...

Riga 12, Minsk 125, CŽ 250, Planeta 5, Yamaha XJ900F, Suzuki DL650 V-Strom

Äännn
Postitusi: 260
Liitunud: 17 Mai 2010, 08:12
Tsikkel: Kawasaki KLE500

Re: Metsloomad sõiduteel

Lugemata postitus Postitas Äännn »

Tln-Haapsalu maanteel on plötusid maas. Kuna mul oli täna kiire käik, ei saanud küll maantee sanitari rolli täita. Jo öö jooksul teised asjamehed nad teelt ära tarbivad.

Kasutaja avatar

Tiitl
Postitusi: 43
Liitunud: 09 Mai 2010, 23:02
Tsikkel: Yamaha GTS 1000
Asukoht: Kuusalu metsas
Tänatud: 6 korda

Re: Metsloomad sõiduteel

Lugemata postitus Postitas Tiitl »

Hekseldasin ka ühe linnukese kiivriga hakklihaks, õnneks oli tekstiiljope seljas, nahka oleks ikka eriti tore olnud puhastada.
Seda pläga ikka jagus, õnneks sain lõua kohta, muidu oleks veel visiiri ka ära kriipinud või lõhkunud.

Kunagi eennemuistsel aal sain põrnikaga pähe, siis kui veel kiivrikandmisest lugu ei pidanud.
Õnneks sain täpselt otsaette, hea et silm pähe jäi. Pauk oli päris suur :shock: , nagu oleks suure kiviga vastu pead saanud.

Suuremate loomadega on ka suurem jama, pahatihti tulevad just teele, et uudistada huvitavat liikurvahendit.


Äännn
Postitusi: 260
Liitunud: 17 Mai 2010, 08:12
Tsikkel: Kawasaki KLE500

Re: Metsloomad sõiduteel

Lugemata postitus Postitas Äännn »

Kahjuks ei tule väga ligi midagi. Pärnusse sõites läks hiiglama uhke sarvekrooniga suur põder üle tee, võtsin hoo maha ma mõtlesin, kas tunneb tsiklisti vastu huvi, aga ei midagi, kadus metsa kärmelt nagu vaim. Poleks jõudnud isegi mobiili pildistamiseks taskust välja koukida, kindad ju käes.
Linnukeste parvesid on ka palju teedel, enamasti lendavad laiali, aga üks pikeeris vist vastu tsiklit, jälgi pole leidnud. Kui parv ümber tsikli lendles, siis ühel hetkel avastasin, et olen silmad kinni pannud, et nad näkku ei lendaks! :D :wack:
Suvel sain krossivarustuses sõites pimedas mingi suure putukaga laksaka vastu paljast kaela, vähe jube oli jah. Aga putukas pole metsloom. :D


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Metsloomad sõiduteel

Lugemata postitus Postitas kaiman »

mul ka arvel 1 koer, 1 rästik ja üks kana : :cry: : ,need tsikliga, koera suhtes jain ise pukki kuig ioli hundi koer, kiirus kuskil 80 kuigi arvasin et kindel lend minu poolt, kahjüks tema poolt koerte paradiisi,rästik pooleks,ja kanast ei tea miskid mis tast saanud on (lol) (lol)


dubweiser
Postitusi: 484
Liitunud: 08 Apr 2005, 23:58
Tsikkel: bmw r1150 gs adventure

Re: Metsloomad sõiduteel

Lugemata postitus Postitas dubweiser »

kuna armastan metsateedel hulkuda ja enamus ajast jään pimeda peale, siis sellega seoses olen viimasel ajal liiga tihti põdrapoistega tõtt vaadanud. nüüd hilissügisel ei julge enam hämaras kruusa peal üle 80 kulgeda eriti.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”