Rumalad küsimused 2

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

w5l1k9
Postitusi: 217
Liitunud: 31 Juul 2015, 22:00
Tsikkel: 100% puhas rõõm

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas w5l1k9 »

pea kirjutas:

Mis mendid need mustade riietega on? Selle eravärvides bussiga. Selle solarise juures juhtunud avarii videos on ka. Mingid salamendid või ninjamendid

Need pole korravalvurid, need on korra kaitsjad ;)
Mingi kiirreageerimise rühm, mis pidid Vanalinnas ülekäte läinud turiste tuuseldama ja autodega lollusi tegevaid kodanike taga ajama.

Pilt



"Never listen to people who don't like you"
Kasutaja avatar

Allar
Postitusi: 112
Liitunud: 21 Sept 2006, 22:45
Tsikkel: VFR750
Asukoht: Skandinaavia
Tänanud: 1 kord

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Allar »

aastate eest ise ühes pealinna lõbustusasutuses töötades oli nendest eraldusmärkideta bussiga kohale vurajatest hulka rohkem abi kui näiteks naispolitseinikust koos poisiohtu abipolitseinikuga...

Ja kui nad parasjagu kedagi teist ei tuuselda, siis jõuavad hulka kiiremini kohale ka..

"God Damn it I'd Piss on a Spark Plug if I thought it'd do any good!"
Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Allar kirjutas:

aastate eest ise ühes pealinna lõbustusasutuses töötades oli nendest eraldusmärkideta bussiga kohale vurajatest hulka rohkem abi kui näiteks naispolitseinikust koos poisiohtu abipolitseinikuga...

Ja kui nad parasjagu kedagi teist ei tuuselda, siis jõuavad hulka kiiremini kohale ka..

Noo kunagine minu treener Henn Kask, oli ikka üle meie riigi tuntud. Tema oli ka üks vähestest, kes teadis kõiki mustmaske ja treenis neid. Üks vähestest inimestest, kes tema auastme sõjaväes välja teeninud. Vist minu teada on neid 3 tänaseks päevaks. Ütleme, et austust teatud meeste suhtes ja treenima edasi ja elame edasi. :)
Reaalne tänapäeva erivägi on tava politseinikud, veidi parema ettevalmistusega. Kes teevad ka tava ülesandeid enamasti . Vanasti oli veidi teisiti. Eks nüüd on olukord leebem ka. Minu poolt tänaseks kõik.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7345
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Kas akude desulfaatorid/taastajad reaalselt ka toimivad või on see lihtsalt mull?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3190
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Väga tähelepanelikult ei jälginud aga ei ärata usaldust kui näidatakse kaht eraldi akut.Näidanud enne ja pärast.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju


kalju1
Postitusi: 456
Liitunud: 19 Aug 2009, 12:34
Tänatud: 14 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas kalju1 »

Olen kasutanud aku elustamiseks laadijat, millel on "refresh" funktsioon.
Selline: https://www.fronius.com/cps/rde/xchg/SI ... evsrpdpn3U
Tõsi küll oli teist värvi ja kandis ühe autokorporatsiooni logo.
Olin kuni sinnamaani pessimistlik igasuguste akude reanimeerimiste suhtes.
Olles juba mõttes valmis uut akut ostma, otsustasin siiski proovida (see ju ei maksa midagi).
Peale refresh-i lõppemist, mis kestis ca. 20 tundi oli aku parem kui kunagi varem. Enne refreshi oli aku 2 nädala signaga seismise järel tühi, pärast oli käivitus 2 kuu seismise järel võimalik.
Eks tulemus on siiski otseses sõltuvuses aku seisukorrast. On olemas ka kogemus kus peale refreshi tulemus puudub. "Laip on laip" nagu ütleb laulusalm.


Aspelund
Postitusi: 495
Liitunud: 01 Aug 2005, 14:16
Tänatud: 1 kord

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Aspelund »

Teatud oludes võib ju abi olla, aga kui aktiivmass on vajunud purkide alaossa ning seal lühise tekitanud, ei ole suurt abi loota. Vanakooli vene akusid sai lahti võtta ja purgi sisu puhtaks pesta, kuid plastkorpusega akude puhul pole lammutamine otstarbekas/võimalik.
Oleks akude elustamine nii lihtne, kuid videos näidatakse, eksisteeriks tööstus, kes sellega vaid tegelekski. Seda tööstust aga pole...

A.

Kasutaja avatar

sinilind123
Postitusi: 1040
Liitunud: 08 Apr 2008, 21:45
Tsikkel: TransAlp ja Africa Twin
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas sinilind123 »

Ajou. kas siin juriste ka on? Mul kergem jama, mida laseks hea meelega kiirelt vaadata juristil üle, et mis ma tegema pean.

Honda Dio 50ccm 1990a - Honda Mtx125R 1989a - Honda XL 600V Transalp 1987a - Suzuki GSF 1200 Bandit 1996a - Honda XRV 750 Africa Twin 1990a - Kawasaki zxr 750 1990a

Overkilla
Postitusi: 237
Liitunud: 17 Mai 2008, 18:10
Tsikkel: BMW F650CS Scarver
Tänanud: 9 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Overkilla »

sinilind123 kirjutas:

Ajou. kas siin juriste ka on? Mul kergem jama, mida laseks hea meelega kiirelt vaadata juristil üle, et mis ma tegema pean.

Konsultatsioonitasu läheb ikkagi ju, oleneb palju aega kulub.

Kasutaja avatar

sinilind123
Postitusi: 1040
Liitunud: 08 Apr 2008, 21:45
Tsikkel: TransAlp ja Africa Twin
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas sinilind123 »

Overkilla kirjutas:
sinilind123 kirjutas:

Ajou. kas siin juriste ka on? Mul kergem jama, mida laseks hea meelega kiirelt vaadata juristil üle, et mis ma tegema pean.

Konsultatsioonitasu läheb ikkagi ju, oleneb palju aega kulub.

Pigem lootsin, et keegi sõbramehe poolest vastaks paarile küsimusele kasvõi läbi privaatsõnumi. :bsmile:

Honda Dio 50ccm 1990a - Honda Mtx125R 1989a - Honda XL 600V Transalp 1987a - Suzuki GSF 1200 Bandit 1996a - Honda XRV 750 Africa Twin 1990a - Kawasaki zxr 750 1990a

Overkilla
Postitusi: 237
Liitunud: 17 Mai 2008, 18:10
Tsikkel: BMW F650CS Scarver
Tänanud: 9 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Overkilla »

sinilind123 kirjutas:
Overkilla kirjutas:
sinilind123 kirjutas:

Ajou. kas siin juriste ka on? Mul kergem jama, mida laseks hea meelega kiirelt vaadata juristil üle, et mis ma tegema pean.

Konsultatsioonitasu läheb ikkagi ju, oleneb palju aega kulub.

Pigem lootsin, et keegi sõbramehe poolest vastaks paarile küsimusele kasvõi läbi privaatsõnumi. :bsmile:

Ok, ma ise ei pretendeerigi, lihtsalt oleks saanud suunata edasi tuttava juurde. Samas siin küsitakse tasuta: http://www.vastused.ee/loe/liiklus-ja-s ... tus/1.html


davidsoniharald
Postitusi: 1488
Liitunud: 14 Mär 2006, 19:17
Tsikkel: GasGas EC300
Asukoht: Eesti, mu kodu.
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 7 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas davidsoniharald »

Müün üht igivana ja surmale võlgu Passatit 300 euriga ja no mingi 10 pakkumist on juba kus pakutakse 150 kohe peo peale. 200 ei sobi jälle neist ühelegi. Milles konks on? Mingi vanaraua hind? Mitte, et ta nüüd suurt üle 150 väärt tegelikult oleks. :roll:

Kasutaja avatar

Urmas79
Postitusi: 272
Liitunud: 01 Mai 2013, 22:20
Tsikkel: IZ,Jawa,GSXF,R1,XL1000
Asukoht: Tartu/Stockholm
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 14 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Urmas79 »

Ma müüsin poolteist aastat tagasi oma Mazda 6, 2 kiloga ja siis oli ka pakkumisi, et "1 kilo kätte ja tulen kohe järgi" :evil: Ma lõpuks hakkasin vastama, et kui leiad sellise kiloga, siis too mulle ka paar tükki. Lõpuks osteti ikka 2-ga ära. :wack:

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Black »

davidsoniharald kirjutas:

Müün üht igivana ja surmale võlgu Passatit 300 euriga ja no mingi 10 pakkumist on juba kus pakutakse 150 kohe peo peale. 200 ei sobi jälle neist ühelegi. Milles konks on? Mingi vanaraua hind? Mitte, et ta nüüd suurt üle 150 väärt tegelikult oleks. :roll:

Kui 150-ga ära annad, siis on järgmisel päeval 300-ga jälle müügis. See on see "maksan pool hinda sulas ja tulen kohe järele!" põlvkond. Mõelge, sulas maksab!

Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1064
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 186 korda
Tänatud: 116 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas villy »

Jep, tüüpilised spekulandid, helistavad päevad läbi nii kuulutusi läbi, neil on arusaam reaalsetest turuhindadest ja nii nad ostavad ja müüvad lootes leida kellegi kiires rahahädas.

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas pühak »

davidsoniharald kirjutas:

Müün üht igivana ja surmale võlgu Passatit 300 euriga ja no mingi 10 pakkumist on juba kus pakutakse 150 kohe peo peale. 200 ei sobi jälle neist ühelegi. Milles konks on? Mingi vanaraua hind? Mitte, et ta nüüd suurt üle 150 väärt tegelikult oleks. :roll:

Kui sellistest lollidest pakkumistest lahti tahad saada, pane kuulutusele tekst juurde: "ostan samaväärseid 150-ga"

Edit: Aga mis Passat Sul on? Kui on diisel, võibolla võtan ise 150-ga ära. :mrgreen:

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Laur
Postitusi: 377
Liitunud: 18 Nov 2005, 18:37
Tsikkel: VTX1800R
Asukoht: Muhv nõudmiseni
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Laur »

Müün ka igasugu kola, vahel tuleb kiri, et pakun sellise summa, mõtled veits ja kirjutad vastu, et palun väga, tule ja paku....vaikus
Mingi kaader vist elab ennast välja, teeskleb ostjat, tegelikult raha omamatta.
Tõsine huviline tuleb kohale küsib oma küsimused, lepime hinnas kokku ja tehing toimub.

M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans

Holms
Postitusi: 309
Liitunud: 06 Apr 2006, 13:42
Tsikkel: VN 1500 MS
Asukoht: Mulgimaa
Tänatud: 1 kord

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Holms »

Müüsin aasta tagasi oma vana autot, hinnaks panin a24 madalaima samaväärse auto hinna. Kuigi kirjutasin, et vahetust ei soovi, tuli ikkagi 1/3 pakkumistest stiilis: pakun vana bemmi, Mazdat või Golfi. Siis hakkasid samuti tulema pakkumised stiilis: 1/2 minu hinnast ja tulen kohe järele, ei tulnud ükski, isegi ei vastatud ei meilile ega sms-ile (kes millega pakkumise tegi, nii ka vastasin). Kaks nädalat hoidsin ühe hinnaga, siis hakkasin paarisaja euri kaupa langetama, lõpuks müüsin 1/3 võrra odavamalt kui alul hind oli ja siis oli tekkinud isegi olukord, kus ostjad olid reaalse rahaga ukse taga ja mõni oli valmis küsitust ka rohkem maksma. Need poole hinna pakkujad jäidki mõistatuseks, milleks üldse pakkumisega vaeva näha kui tegelikku ostjat sust ei ole?

Loom kõnnib, mees sõidab
IZ->...->VX 800..->VN 1500 MS
Kasutaja avatar

tito
Postitusi: 739
Liitunud: 07 Juun 2013, 08:38
Tsikkel: Suzuki DR-Z
Tänanud: 125 korda
Tänatud: 63 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas tito »

pühak kirjutas:
davidsoniharald kirjutas:

Müün üht igivana ja surmale võlgu Passatit 300 euriga ja no mingi 10 pakkumist on juba kus pakutakse 150 kohe peo peale. 200 ei sobi jälle neist ühelegi. Milles konks on? Mingi vanaraua hind? Mitte, et ta nüüd suurt üle 150 väärt tegelikult oleks. :roll:

Edit: Aga mis Passat Sul on? Kui on diisel, võibolla võtan ise 150-ga ära. :mrgreen:

A24 jas on hetkel kaks Passatit müügis 300.- ga üks 66kw 1,8 bena ja teine ongi diisel 1,9 55 kw :wink:


davidsoniharald
Postitusi: 1488
Liitunud: 14 Mär 2006, 19:17
Tsikkel: GasGas EC300
Asukoht: Eesti, mu kodu.
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 7 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas davidsoniharald »

tito kirjutas:
pühak kirjutas:
davidsoniharald kirjutas:

Müün üht igivana ja surmale võlgu Passatit 300 euriga ja no mingi 10 pakkumist on juba kus pakutakse 150 kohe peo peale. 200 ei sobi jälle neist ühelegi. Milles konks on? Mingi vanaraua hind? Mitte, et ta nüüd suurt üle 150 väärt tegelikult oleks. :roll:

Edit: Aga mis Passat Sul on? Kui on diisel, võibolla võtan ise 150-ga ära. :mrgreen:

A24 jas on hetkel kaks Passatit müügis 300.- ga üks 66kw 1,8 bena ja teine ongi diisel 1,9 55 kw :wink:

No see tiisel ongi minu oma :D Pühak, ront on, sa ausõna ei taha seda :D Hetkel on juba 200 pakutud. Ma rohkem ei loodagi :) .

Kasutaja avatar

tito
Postitusi: 739
Liitunud: 07 Juun 2013, 08:38
Tsikkel: Suzuki DR-Z
Tänanud: 125 korda
Tänatud: 63 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas tito »

davidsoniharald kirjutas:

No see tiisel ongi minu oma :D Pühak, ront on, sa ausõna ei taha seda :D Hetkel on juba 200 pakutud. Ma rohkem ei loodagi :) .

Need gt laiendid ustel, karpidel ja tiibadel maksavad 100.-, suht nõutud kaup ka. Seega kisu need maha, müü auto 150 ära ja plastiring sinna otsa oledki 250 teeninud :D

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas pühak »

äää..., vaatasin pildid üle, Sul on õigus. Kuigi minu majapidamise kõik neljarattalised on tsiklist odavamad ja ma hea meelega sõidan vana autoga, ma sellise Passatiga ikka vist mööda Eestit ringi ei kihutaks.

Need laiendid, jms, võisid kümmekond aastat tagasi olla nõutud kaup (jube hästi varjavad roosteauke), täna juba kahtlen selles.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Oleks see 1,9 TD, oleks mootor ise juba 300 väärt....

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

tito
Postitusi: 739
Liitunud: 07 Juun 2013, 08:38
Tsikkel: Suzuki DR-Z
Tänanud: 125 korda
Tänatud: 63 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas tito »

pühak kirjutas:

Need laiendid, jms, võisid kümmekond aastat tagasi olla nõutud kaup (jube hästi varjavad roosteauke), täna juba kahtlen selles.

Noh mul on sarnane pill nende laienditega, ma tean mis räägin :D


Bastard
Postitusi: 759
Liitunud: 12 Sept 2010, 19:42
Tsikkel: TDM900
Asukoht: est
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 19 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Bastard »

Mul on ka Passat B3 GT üle, laienditega ja puha, 2.0 mootor, 250 euri, viige minema :D

Kasutaja avatar

Hurt
Postitusi: 735
Liitunud: 18 Okt 2006, 16:22
Asukoht: Tartu

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Hurt »

On mõni siinsetest kodanikest käinud näiteks Poolas, eesmärgiga osta mõistliku hinnaga kodutehnikat ja mööblit? Esmane googeldus näitas, et tsirka sott masina pealt on hinnad seal soodsamad, mööblit pole veel vaatanud.
Peagi seisab ees kodu sisustus nii tehnikaga kui mööbliga ja tekkis nagu selline mõte. Uurikski, et kas väärib küünlaid? Mingi 300 eurise võidu pärast, mis peale kaubiku renti, kütust ja öömaja maha arvata ei viitsiks väga. Samas suht kõik tehnika poed eestis laulavad ühest suust, et 5-10% ja et üle üldse tegelevad nad heategevusega, sest kõigel on katet nii vähe. Ei tahaks nagu uskuda.

Ühesõnaga kui keegi on käinud, siis kuulaks huviga.

Riga - Paus - XJ600S - XJ600S - Honda CBR600FS - GSXR 750 M
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2504
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 341 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Hurt kirjutas:

On mõni siinsetest kodanikest käinud näiteks Poolas, eesmärgiga osta mõistliku hinnaga kodutehnikat ja mööblit? Esmane googeldus näitas, et tsirka sott masina pealt on hinnad seal soodsamad, mööblit pole veel vaatanud.
Peagi seisab ees kodu sisustus nii tehnikaga kui mööbliga ja tekkis nagu selline mõte. Uurikski, et kas väärib küünlaid? Mingi 300 eurise võidu pärast, mis peale kaubiku renti, kütust ja öömaja maha arvata ei viitsiks väga. Samas suht kõik tehnika poed eestis laulavad ühest suust, et 5-10% ja et üle üldse tegelevad nad heategevusega, sest kõigel on katet nii vähe. Ei tahaks nagu uskuda.

Ühesõnaga kui keegi on käinud, siis kuulaks huviga.

Lihtsalt mõtlemisaineks: garantiiremondi asjus pead sama tee teist korda ette võtma :wink:

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Hurt
Postitusi: 735
Liitunud: 18 Okt 2006, 16:22
Asukoht: Tartu

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Hurt »

Maaks kirjutas:

Lihtsalt mõtlemisaineks: garantiiremondi asjus pead sama tee teist korda ette võtma :wink:

Miks sa nii arvad? Igal brändil (nt. bosch, Whirlpool jne.) on omad partnerid kelle juures peaks saama asjad aetud. Ega Toyotaga ei pea ka ainult amservis käima, et tehasegarantii säiliks ;)

Riga - Paus - XJ600S - XJ600S - Honda CBR600FS - GSXR 750 M
Kasutaja avatar

Henn
Postitusi: 371
Liitunud: 23 Dets 2006, 13:07
Tsikkel: Honda
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 58 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Henn »

Mööbli ja kodutehnika osas. Löö kogu see mudru kokku ja küsi nn kliendihalduritelt hinnapakkumist. Kui sul tuleb mitme kilo euri jagu lõpphind, siis ma usun on ka allahindlus rohkem kui 5%. See vend kes leti taga istub või laos neid külmikuid ritta laob ei või nagunii midagi rääkida. Otsustaja istub kuskil tagaruumis.


pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas pyta »

poola mööbel on umbes samasugune,nagu ikea.ehk eriline vastupidavuse etalon pole.tehti eelmine suvi kindlustusega köögiremont,mõned uksed juba ära vajund,mõni ukse amort ei tööta jne...

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)
Suletud

Mine “Ajaviiteks...”