Rumalad küsimused 2

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Mis jama on, et Youtube videol helinuppu pole ja mul ainult tummfilm jookseb?




tazavi
Postitusi: 725
Liitunud: 23 Okt 2006, 17:12
Tsikkel: iž jupiter 3
Asukoht: Kuressaare
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas tazavi »

M.T. kirjutas:

Mis jama on, et Youtube videol helinuppu pole ja mul ainult tummfilm jookseb?

flash ja brauser on ikka uusimad? Kui mitte, tasub uuendada

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Piipz »

M.T. kirjutas:

Mis jama on, et Youtube videol helinuppu pole ja mul ainult tummfilm jookseb?

Youtube ei tohiks enam flashi peal olla, vaid HTML-5 peal.
Aga jah, mis brauseriga tegu ja kas teistel netivideotel on heli?

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Brauser, flash jne :shock: , pole aimugi mis versioon. Internet Explorerit kasutan. Aga point on see, et Youtube videol oli varem helinupp ka, enam pole ja tummfilm jookseb. Delfi TV kontrollisin, heli olemas.


tazavi
Postitusi: 725
Liitunud: 23 Okt 2006, 17:12
Tsikkel: iž jupiter 3
Asukoht: Kuressaare
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas tazavi »

M.T. kirjutas:

Brauser, flash jne :shock: , pole aimugi mis versioon. Internet Explorerit kasutan. Aga point on see, et Youtube videol oli varem helinupp ka, enam pole ja tummfilm jookseb. Delfi TV kontrollisin, heli olemas.

siis kõne sõber it mehele, kes tuleks ja torkaks näpuga silma sellele arvutile.

Kasutaja avatar

Vapsik
Postitusi: 501
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:49
Tsikkel: 50cc MILD SEVEN, K 650, XV920
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 19 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Vapsik »

Vapsik kirjutas:

1. Kuidas kõige lihtsamalt saada seinast maha vinüültapeet?

  1. Teab keegi kust pühapäeval tapeediaurutajat saada?
  2. Kas see üldse töötakski vinüültapeedil?

Rubriik "ise küsin, ise vastan".

Soetasin "tapeedi perforaatori", rullisin sellega selle vakstu tihedalt auklikuks ja siis spreipudeliga nii märjaks kui kannatab. Ootasin ca 10 minutit ja lasin veel korra veega üle. Siis ca 10 minuti pärast hakkasin pahtlilabida sarnase tööriistaga minema. Selge vahe oli sees kas vesi on liimini jõudnud või mitte. Kui ei ole, on täiesti ebareaalne protsess.
Kipsinoaga siilutamine ei tulnud minu kipsplaadi puhul teemaks, tahaks et pärast sein veel koos ka püsiks. Ja vaadates kui kaugele igast mikroaugust vesi valguda jõudis (max 5mm), ei usu et muu tööriistaga eriti kaugele jõuaks.
Aurutaja kogemus jäigi saamata. Vb järgmine kord.


hmmm
Postitusi: 23
Liitunud: 14 Mai 2009, 11:23
Tsikkel: Monster
Asukoht: Raplamaa/Tallinn/Narva

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas hmmm »

kui tahta velgi pulbervärvida kas siis selleks peab eemaldama ka rattalaagrid ?

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Maaks »

hmmm kirjutas:

kui tahta velgi pulbervärvida kas siis selleks peab eemaldama ka rattalaagrid ?

Ilmselt tuleks, isegi kui pärast niikuinii plaanid välja vahetada. Pulbriga kaetud velg läheb ahju küpsema ja laagritest "tilkuv määre" võib tulemust kahjustada. Kuumutatud laager vist ei ole kah enam nii hea kui kuumutamata?

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA

Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Tort »

99,9% läheb tavott kuumaga jooksma ja tulemus on rikutud.

Kasutaja avatar

martin727
Postitusi: 91
Liitunud: 11 Jaan 2015, 18:13
Tsikkel: Hayabusa
Asukoht: Rautalampi
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas martin727 »

Selline küsimus/mure. Ratas sai kogematta kombel kokku 24 voldiga mille tulemuseks oli ecu vahetus. Saksa lammarist tuli uus aju sama numbri/koodiga. Nüüd on selline müstika, et tühikäigul sidur üleval on sooja mootoriga pöörded 1500 peal, sidur all kõik normis. Kas võib olla seotud kuidagi :roll: Ja siis veel see, et kompuuter näitab kütusekulu 40l/100 km, reaalne on õnneks ikka seal pealt 6l/100km. Ideid? Kas peaks uut aju rattaga paaritama või miskit? Ja tundub, perze tundejärgi, näpitud aju olema, sest minek on hoopis teine kui originaaliga oli :D

Ja debiilikuks pole vaja sõimama hakata, tean seda isegi :lol:

ÄmSee Raatalampi- "TULUKEE MUKKAA, EE MENE AIKANNO HUKKAA"
...mitte nagu need tänapäeva noored, kelle ainuke musklitrenn on arvutihiire liigutamine ja pakk paberit printerisse tõsta tekitab juba eluaegse seljavigastuse...

grahv
Postitusi: 1176
Liitunud: 26 Jaan 2005, 15:37
Tsikkel: GSX1200, XT660R
Asukoht: Hiiumaa
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 69 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas grahv »

Hei, mis funktsioon on selle 6-juhtmelise regulaatori pruunil juhtmel? http://kzrider.com/jdownloads/Fours/KZ7 ... Z750H2.pdf

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas simp »

martin727 kirjutas:

Selline küsimus/mure. Ratas sai kogematta kombel kokku 24 voldiga mille tulemuseks oli ecu vahetus. Saksa lammarist tuli uus aju sama numbri/koodiga. Nüüd on selline müstika, et tühikäigul sidur üleval on sooja mootoriga pöörded 1500 peal, sidur all kõik normis. Kas võib olla seotud kuidagi :roll: Ja siis veel see, et kompuuter näitab kütusekulu 40l/100 km, reaalne on õnneks ikka seal pealt 6l/100km. Ideid? Kas peaks uut aju rattaga paaritama või miskit? Ja tundub, perze tundejärgi, näpitud aju olema, sest minek on hoopis teine kui originaaliga oli :D

Ja debiilikuks pole vaja sõimama hakata, tean seda isegi :lol:

Kaua sõitnud oled selle uue ajuga? Nad peaks vist ratta järgi õppima ka, võimalus on, et aja jooksul läheb paika.


Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Tort »

grahv kirjutas:

Hei, mis funktsioon on selle 6-juhtmelise regulaatori pruunil juhtmel? http://kzrider.com/jdownloads/Fours/KZ7 ... Z750H2.pdf

See on ilmselt tagasiside juhe, mis reguleerib regulaatorilt välja saadetavat pinget.

On most KZ's the brown wire on the regulator is the feedback/control wire. It should have battery voltage on it when the key is on and ground when the key is off.
When the bike is running, if the voltage goes low on the brown wire the regulator will increase its output to compensate. If the voltage goes high it will lower the output to keep from overcharging the battery.


grahv
Postitusi: 1176
Liitunud: 26 Jaan 2005, 15:37
Tsikkel: GSX1200, XT660R
Asukoht: Hiiumaa
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 69 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas grahv »

Tort kirjutas:

On most KZ's the brown wire on the regulator is the feedback/control wire. It should have battery voltage on it when the key is on and ground when the key is off.
When the bike is running, if the voltage goes low on the brown wire the regulator will increase its output to compensate. If the voltage goes high it will lower the output to keep from overcharging the battery.

Musi sulle! (w)

G


Rebaseke
Postitusi: 35
Liitunud: 08 Okt 2014, 14:42
Tsikkel: Honda VFR 750 FL
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Rebaseke »

Kas keegi teab kust võiks Eestist saada umbes 80-100cm diameetriga kandilise raamiga ventilaatorit (Box fan)? Võiks olla päris vaikne ja mitte väga paks. Läheb koduseks kasutamiseks, nii et mingit tööstuslikku turboventilaatorit ei ole vaja. Olen googeldanud nii ja naapidi, aga ei ole veel midagi mõistlikku leidnud.


tazavi
Postitusi: 725
Liitunud: 23 Okt 2006, 17:12
Tsikkel: iž jupiter 3
Asukoht: Kuressaare
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas tazavi »

Rebaseke kirjutas:

Kas keegi teab kust võiks Eestist saada umbes 80-100cm diameetriga kandilise raamiga ventilaatorit (Box fan)? Võiks olla päris vaikne ja mitte väga paks. Läheb koduseks kasutamiseks, nii et mingit tööstuslikku turboventilaatorit ei ole vaja. Olen googeldanud nii ja naapidi, aga ei ole veel midagi mõistlikku leidnud.

mis on asja eesmärk? kuskile kubusse tahad vahele pista? tööstuslikud on paarisaja euro eest saadaval küll, 3 faasilise mootoriga, kiiruse(lärmi) saad sagedusmuunduriga paika sättida.


Rebaseke
Postitusi: 35
Liitunud: 08 Okt 2014, 14:42
Tsikkel: Honda VFR 750 FL
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Rebaseke »

Oli mõte suvel ta lihtsalt aknalauale seisma panna, tõmbaks öösel jahedamat õhku tuppa. Muul ajal näiteks mingi filterpaber tõmbepoolele ette ja suriseks niisama toanurgas vaikselt, püüaks tolmu jne.

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas ranel »

Vapsik kirjutas:
Vapsik kirjutas:

1. Kuidas kõige lihtsamalt saada seinast maha vinüültapeet?

  1. Teab keegi kust pühapäeval tapeediaurutajat saada?
  2. Kas see üldse töötakski vinüültapeedil?

Rubriik "ise küsin, ise vastan".

Soetasin "tapeedi perforaatori", rullisin sellega selle vakstu tihedalt auklikuks ja siis spreipudeliga nii märjaks kui kannatab. Ootasin ca 10 minutit ja lasin veel korra veega üle. Siis ca 10 minuti pärast hakkasin pahtlilabida sarnase tööriistaga minema. Selge vahe oli sees kas vesi on liimini jõudnud või mitte. Kui ei ole, on täiesti ebareaalne protsess.
Kipsinoaga siilutamine ei tulnud minu kipsplaadi puhul teemaks, tahaks et pärast sein veel koos ka püsiks. Ja vaadates kui kaugele igast mikroaugust vesi valguda jõudis (max 5mm), ei usu et muu tööriistaga eriti kaugele jõuaks.
Aurutaja kogemus jäigi saamata. Vb järgmine kord.

Mul on aurutaja olemas. Lugedes su teksti, siis tunnen sulle kaasa :D Aurutajaga on paras kahe inimesega koos tööd teha. Üks aurutab ja teine võtab tapeeti maha. Pahtlilabidaga saab kenasti kaasa aidata. Tulemus jääb ideaalne st mitte ühtegi tapeeditükki ei jää seina alles.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Kauri
Postitusi: 606
Liitunud: 13 Juul 2005, 23:46
Tsikkel: VN 750 custom
Asukoht: Kuusalu
Tänanud: 77 korda
Tänatud: 81 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Kauri »

Rebaseke kirjutas:

Oli mõte suvel ta lihtsalt aknalauale seisma panna, tõmbaks öösel jahedamat õhku tuppa. Muul ajal näiteks mingi filterpaber tõmbepoolele ette ja suriseks niisama toanurgas vaikselt, püüaks tolmu jne.

Midagi arvutite valdkonnast? Trafo ja potekas vahele ja reguleeri lärmi selliseks nagu tarvis. Karbi kuhu see kõik sisse pista leiab ikka kuskilt.
Saab näpuosavust ja isetegemise rõõmu :)

Oi pee, mõõtühikutega läks nüüd küll kehvasti. Meetrise läbimõõduga "vaikse" asja otsimisel soovin küll edu!

Viimati muutis Kauri, 14 Apr 2016, 15:20, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas ranel »

Rebaseke kirjutas:

Kas keegi teab kust võiks Eestist saada umbes 80-100cm diameetriga kandilise raamiga ventilaatorit (Box fan)? Võiks olla päris vaikne ja mitte väga paks. Läheb koduseks kasutamiseks, nii et mingit tööstuslikku turboventilaatorit ei ole vaja. Olen googeldanud nii ja naapidi, aga ei ole veel midagi mõistlikku leidnud.

Selline loll küsimus, et miks sa ei osta poest suvalist ventilaatorit ning ei tee vastavalt aknale raam ümber? Näeks hulga viisakam ka välja.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Mul jälle selline loll küsimus, et miks on vaja täiesti viisaka väljanägemisega ventilaatorile veel mingit lollakat raami ümber teha :mrgreen:
[kahandapilt]https://www.shoppa.ee/i/sandman/product ... tadler.jpg[/kahandapilt]

Viimati muutis Maaks, 14 Apr 2016, 15:53, muudetud 2 korda kokku.
Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas ranel »

No ta otsis nn box kujuga ventikat :D

Kõige lihtsam lahendus oleks jah akna äärde jala peale ventikas panna ja las kisub väljast õhku sisse :D Samas 80-100cm viitaks nagu väga suurele ruumile :D

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Kirs »

No see peaks piisavalt õhku liigutama, korralik box :ner: : http://www.delaval.ee/-/Tooted-ja-lahen ... or-DF1250/

SERTÃO
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Sõbral on 1977a Yamaha XS650, kuid see asub Norras ja sellel on Norra dokumendid (Ta ise ka norrakas)(paberite koopia on mul PDF kujul olemas).
Kuidas ma kontrollida saaksin, et kas ta saab selle Eestis kergesti registrisse?
Saadan kuskile maanteeametisse paberi?

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

pea
Postitusi: 256
Liitunud: 30 Aug 2005, 12:22
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas pea »

Piipz kirjutas:

Sõbral on 1977a Yamaha XS650, kuid see asub Norras ja sellel on Norra dokumendid (Ta ise ka norrakas)(paberite koopia on mul PDF kujul olemas).
Kuidas ma kontrollida saaksin, et kas ta saab selle Eestis kergesti registrisse?
Saadan kuskile maanteeametisse paberi?

Tuletan igaks juhuks meelde, et Norra pillidel tuleb siia regades maksta toll ka. Ei ole ju EU


Rebaseke
Postitusi: 35
Liitunud: 08 Okt 2014, 14:42
Tsikkel: Honda VFR 750 FL
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Rebaseke »

No see Kirsi pakutud on veits overkill, aga üldiselt õigesse auku. Mul on suht kitsas aknalaud, nii et igasugused jalaga lahendused on pigem out. Kastikujulise saaks sinna kenasti seisma panna. Meetrise mõte oli, et selle saaks panna üsna aeglaselt tööle ja ta liigutaks ikkagi piisavalt õhku. Ma ei taha teada mis häält 20cm ventilaator teeb kui ta peab 34000 kuupi õhku liigutama tunnis, nagu see farmiventilaator :D Mul muidu on mingi 40cm lauaventikas akna peal puhunud küll aga kui õhtul on toas 28 ja hommikul 26 siis pole eriti suurt kasu sellest.

Eks alati on võimalus kõike ise ehitada, aga üldiselt mina isiklikult viitsin väga harva seda teha, eriti kui teoreetiliselt peaks poest võrreldava hinnaga samalaadse asja saama (iseasi kas just Eestis).

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Piipz »

pea kirjutas:
Piipz kirjutas:

Sõbral on 1977a Yamaha XS650, kuid see asub Norras ja sellel on Norra dokumendid (Ta ise ka norrakas)(paberite koopia on mul PDF kujul olemas).
Kuidas ma kontrollida saaksin, et kas ta saab selle Eestis kergesti registrisse?
Saadan kuskile maanteeametisse paberi?

Tuletan igaks juhuks meelde, et Norra pillidel tuleb siia regades maksta toll ka. Ei ole ju EU

Seda kindlasti :) eks näis mis toll selle väärtuseks arvab.
Aga küsimus on pigem selles, et kas on vaja hakata mingite tüübikinnitustega jamama, või saab selle lihtsalt registrisse?
Omanik on ikka sama aga nüüdsest elab ta Eestis ja ta on ise resident.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Piipz kirjutas:

... Omanik on ikka sama aga nüüdsest elab ta Eestis ja ta on ise resident.

Sellisel juhul on tegu "ümberasujaga" ja ei tohiks mingeid probleeme tekkida. Isegi tollimaksu ei tule. Aga sõiguki kohta küsi MNT-lt üle, aga maini kindlasti et ümberasuja vara.
http://www.emta.ee/et/eraklient/reisimi ... e-eestisse
http://www.mnt.ee/index.php?id=10681

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA

Max 33
Postitusi: 25
Liitunud: 29 Apr 2011, 23:04
Tsikkel: Honda ST1100

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Max 33 »

Piipz kirjutas:
pea kirjutas:
Piipz kirjutas:

Sõbral on 1977a Yamaha XS650, kuid see asub Norras ja sellel on Norra dokumendid (Ta ise ka norrakas)(paberite koopia on mul PDF kujul olemas).
Kuidas ma kontrollida saaksin, et kas ta saab selle Eestis kergesti registrisse?
Saadan kuskile maanteeametisse paberi?

Tuletan igaks juhuks meelde, et Norra pillidel tuleb siia regades maksta toll ka. Ei ole ju EU

Seda kindlasti :) eks näis mis toll selle väärtuseks arvab.
Aga küsimus on pigem selles, et kas on vaja hakata mingite tüübikinnitustega jamama, või saab selle lihtsalt registrisse?
Omanik on ikka sama aga nüüdsest elab ta Eestis ja ta on ise resident.

Tüübikinnitusele lähevad aastast 2004. Selle regamine lihtne

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas ranel »

Rebaseke kirjutas:

No see Kirsi pakutud on veits overkill, aga üldiselt õigesse auku. Mul on suht kitsas aknalaud, nii et igasugused jalaga lahendused on pigem out. Kastikujulise saaks sinna kenasti seisma panna. Meetrise mõte oli, et selle saaks panna üsna aeglaselt tööle ja ta liigutaks ikkagi piisavalt õhku. Ma ei taha teada mis häält 20cm ventilaator teeb kui ta peab 34000 kuupi õhku liigutama tunnis, nagu see farmiventilaator :D Mul muidu on mingi 40cm lauaventikas akna peal puhunud küll aga kui õhtul on toas 28 ja hommikul 26 siis pole eriti suurt kasu sellest.

Eks alati on võimalus kõike ise ehitada, aga üldiselt mina isiklikult viitsin väga harva seda teha, eriti kui teoreetiliselt peaks poest võrreldava hinnaga samalaadse asja saama (iseasi kas just Eestis).

Loll küsimus, et miks sa ei osta konditsioneeri lihtsalt?

Plekist lõikad klaasi asemiku valmis ning keskele portatiivsele konditsioneerile auk. Kui väljas on 28c, siis sa ei saa ka siseruumides temperatuuri alla selle ju.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Suletud

Mine “Ajaviiteks...”