Rumalad küsimused 2

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3133
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 328 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas ranel »

Maaks kirjutas:
MarekM kirjutas:

no ok, liimeister siis liimeister. Õnneks ei pea tervet posti koorima, vaid maa sisse mineva osa, mille üle tõrvan...

Vanaisa põletas lõkkes postidel need maasisse minevad otsad ära äkki mingi äraunustatud imerohi!

Nii saab ilma peksmata otsad väga teravaks ja lihtne maasse peksta.



http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

poison
Mode
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Veebr 2004, 12:49
Tsikkel: sporta 1200
Asukoht: Rapla
Tänanud: 17 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas poison »

Maaks kirjutas:
poison kirjutas:

Palju tarbib voolu üks keskmine Snaige külmik aastast 1980. Ilus, korras, ei urise, ei mölise, pirn sees ei põle...kas on mõtet vahetada pelgalt vanaduse ja tarbimise pärast? Uus ju ka ei tule niisama.

Elektri tarbimise seisukohalt päris kindlasti ei ole mõtet vahetada :D Umbes sama, nadu ostad uue auto et see on ökonoomsem, samas uue auto raha eest saab päris palju kütust osta.
Aga asjast kah. Mul kah maal suvilas veneaegne külmik üksi (kevad/suvi/sügil) toimetab, et õlu ikka joodav oleks ja elektrikulu on mul suvekuudel keskmiselt 1,5...2kWh /24h. Seal on sees ka mõnel nädalavahetusel natuke lampe ja telekat/raadiot, aga põhiline ikka külmik.
Elektri hinda saad siit vaadata.
PS! Külmiku elektritarbimine sõltub väga palju sellest kui tihti uks kinni-lahti käib!

Ah, eks ma arvasin seda isegi...naine ilmselt tahab Brandti, aga lõhkuma ei julenud hakata.

Kasutaja avatar

Kauri
Postitusi: 606
Liitunud: 13 Juul 2005, 23:46
Tsikkel: VN 750 custom
Asukoht: Kuusalu
Tänanud: 77 korda
Tänatud: 81 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Kauri »

ranel kirjutas:
Maaks kirjutas:
MarekM kirjutas:

no ok, liimeister siis liimeister. Õnneks ei pea tervet posti koorima, vaid maa sisse mineva osa, mille üle tõrvan...

Vanaisa põletas lõkkes postidel need maasisse minevad otsad ära äkki mingi äraunustatud imerohi!

Nii saab ilma peksmata otsad väga teravaks ja lihtne maasse peksta.

Tegelikult on see põletamine ainus moodus mis kestab, juhul kui maakera sisse puitu ajada.
Söel on imepärane omadus niiskus ja putukad eemal hoida. Aga põletatud osa peab kindlasti ulatuma maapinnast vähemalt 5-10 cm kõrgemale.
Aastasadu vanad lõkkekohad on peale väljakaevamisi justkui eile kustutatud, söed kenasti terved ja kujus.

Kasutaja avatar

stev666
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Mär 2008, 21:48
Tsikkel: SUZUKI M1800R&HondaVTX1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 25 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas stev666 »

Kus saab hooldada, remontida fox amorti

dr800 2x
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2500
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Maaks »

poison kirjutas:
Maaks kirjutas:
poison kirjutas:

Palju tarbib voolu üks keskmine Snaige külmik aastast 1980. Ilus, korras, ei urise, ei mölise, pirn sees ei põle...kas on mõtet vahetada pelgalt vanaduse ja tarbimise pärast? Uus ju ka ei tule niisama.

Elektri tarbimise seisukohalt päris kindlasti ei ole mõtet vahetada :D Umbes sama, nadu ostad uue auto et see on ökonoomsem, samas uue auto raha eest saab päris palju kütust osta.
Aga asjast kah. Mul kah maal suvilas veneaegne külmik üksi (kevad/suvi/sügil) toimetab, et õlu ikka joodav oleks ja elektrikulu on mul suvekuudel keskmiselt 1,5...2kWh /24h. Seal on sees ka mõnel nädalavahetusel natuke lampe ja telekat/raadiot, aga põhiline ikka külmik.
Elektri hinda saad siit vaadata.
PS! Külmiku elektritarbimine sõltub väga palju sellest kui tihti uks kinni-lahti käib!

Ah, eks ma arvasin seda isegi...naine ilmselt tahab Brandti, aga lõhkuma ei julenud hakata.

Aga siis unusta ruttu ära, mis ma kirjutasin ja tiri uus masin koju :mrgreen:
Vanast saad seal lahti, kui pood tagasi ei taha võtta (tegelikult peab võtma).

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA

Tort
Postitusi: 2021
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 166 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Tort »

Küsimus elektroonikutele.

Originaalis on rattal spidoblokis parema ja vasaku suuna indikaator eraldi. Uuel aftermarket spidol aga koos ühe tule all. Tahaks need 2 signaali üheks kokku viia, aga niisama kokku sõlmida ja pähe lasta vist ei või. Kuidas saaks? Takistid vahele kuidagi?

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7341
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Tort kirjutas:

Küsimus elektroonikutele.

Originaalis on rattal spidoblokis parema ja vasaku suuna indikaator eraldi. Uuel aftermarket spidol aga koos ühe tule all. Tahaks need 2 signaali üheks kokku viia, aga niisama kokku sõlmida ja pähe lasta vist ei või. Kuidas saaks? Takistid vahele kuidagi?

Küsimus ei kuulu rumalate küsimuste valda, üsna mõistlik teine.
Kokku saad viia dioodidega, need lasevad voolu vaid ühes suunas voolata. Teadjamad mehed annavad sulle ehk ka täpse skeemi, kuidas see ühendamine välja võiks näha.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

isakene
Postitusi: 1272
Liitunud: 08 Veebr 2005, 12:08
Tsikkel: XTZ 750,KTM 250 EXC,Beta 430RR
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 42 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas isakene »

Macintosh kirjutas:
Tort kirjutas:

Küsimus elektroonikutele.

Originaalis on rattal spidoblokis parema ja vasaku suuna indikaator eraldi. Uuel aftermarket spidol aga koos ühe tule all. Tahaks need 2 signaali üheks kokku viia, aga niisama kokku sõlmida ja pähe lasta vist ei või. Kuidas saaks? Takistid vahele kuidagi?

Küsimus ei kuulu rumalate küsimuste valda, üsna mõistlik teine.
Kokku saad viia dioodidega, need lasevad voolu vaid ühes suunas voolata. Teadjamad mehed annavad sulle ehk ka täpse skeemi, kuidas see ühendamine välja võiks näha.

Dioode on vaja juhul, kui kasutad LED-suunakaid ja/või kui tsiklil on olemas ohutuled. Tavapirnidega ja ohutuledeta skeemi puhul ühendad lihtsalt ühe poole suunaka ühe signaal-lambi klemmi külge ja teise poole teise klemmi külge.


Tort
Postitusi: 2021
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 166 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Tort »

Mac - tänks, eks ma saan kuskilt poest küsida ka, kust junni ostma lähen.

Isakene - ei saa aru. Ohukaid pole ja tavapirnid on, aga mismoodi "ühe klemmi külge ja teise klemmi külge"? Mass on nagunii olemas ju ning mõlema suunatule plussi ei saa ühe (teise) signaallambi klemmi alla kokku viia minu mõistuse järgi. Sellest ka küsimus.

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1764
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas simp »

Tort kirjutas:

Mac - tänks, eks ma saan kuskilt poest küsida ka, kust junni ostma lähen.

Isakene - ei saa aru. Ohukaid pole ja tavapirnid on, aga mismoodi "ühe klemmi külge ja teise klemmi külge"? Mass on nagunii olemas ju ning mõlema suunatule plussi ei saa ühe (teise) signaallambi klemmi alla kokku viia minu mõistuse järgi. Sellest ka küsimus.

Astu järve oomipoest läbi :)

Kasutaja avatar

laf1247
Postitusi: 54
Liitunud: 04 Apr 2009, 17:16
Tsikkel: KAWASAKI Z900 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas laf1247 »

Tort kirjutas:

Mac - tänks, eks ma saan kuskilt poest küsida ka, kust junni ostma lähen.

Isakene - ei saa aru. Ohukaid pole ja tavapirnid on, aga mismoodi "ühe klemmi külge ja teise klemmi külge"? Mass on nagunii olemas ju ning mõlema suunatule plussi ei saa ühe (teise) signaallambi klemmi alla kokku viia minu mõistuse järgi. Sellest ka küsimus.

Mõlema suuna pluss juhtme vahele paned kontroll-lambi. Kui lülitad ühe poole suunda saab kontroll-lamp massi läbi teise poole suuna pirnide

MB W202 C250 TD 1997 > MB W210 E220 CDI 2001 > MB W211 E220 CDI 2007 > MB W204 C200 CDI 2013 > MB S205 C220 d 4Matic 2016
K1 SUZUKI GSX-R 750 2001 > KAWASAKI Z900 2020
Pilt


Sander12345
Postitusi: 45
Liitunud: 04 Sept 2012, 22:00
Tsikkel: 2005 ZX6R

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Sander12345 »

Keegi teab, kas eestis kas mõni selline koht on (sõidetav asfalt, vähe liiklust)?


andu
Postitusi: 316
Liitunud: 11 Juun 2014, 10:05
Tsikkel: sv1000, fjr1300p
Asukoht: tallinn-riia-tartu-põlva
Tänanud: 93 korda
Tänatud: 44 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas andu »

tartust mine võrru mööda vana postiteed, võrust mine haanjasse meegomäe kaudu ning päevalõpuks mine võrust postitee kaudu otepääle (mitte üle valgjärve, seal küll asfalt kuid palju kruusa kurvides- kui otsid rohkem põnevust ellu siis paneb vahetevahel südant põksuma küll) sellel ringil peaksid saaama nokka rohkem kui paarkümmend korda õhku ning kui päevalõpuks veel ühes tükis siis pajatad seiklusi. muidugi lihtsal sõber kaasa võtta kes liiklusel silma peal hoiab eespool paar kilomeetrit :D

dare to dream…
eksarmukesed: thunderace - er6n - k1200rs - gsxf600 - fjr1300(gen2) - r6 - fz6 - dr650 - vtr1000 - f650gs - vfr800 - fjr1300(gen1) - fzs600 - fjr1300p(gen1)- ducu scrambler, f650gs Dakar, rs125
hetkel südant soojendamas: sv1000, fjr1300p(gen3)


Tort
Postitusi: 2021
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 166 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Tort »

Tänud, simp.

laf1247 kirjutas:

Mõlema suuna pluss juhtme vahele paned kontroll-lambi. Kui lülitad ühe poole suunda saab kontroll-lamp massi läbi teise poole suuna pirnide

Miks lamp? Taktstid on ka olemas ju maailmas? Eks ma uurin.

Kasutaja avatar

laf1247
Postitusi: 54
Liitunud: 04 Apr 2009, 17:16
Tsikkel: KAWASAKI Z900 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas laf1247 »

Tort kirjutas:

Tänud, simp.

laf1247 kirjutas:

Mõlema suuna pluss juhtme vahele paned kontroll-lambi. Kui lülitad ühe poole suunda saab kontroll-lamp massi läbi teise poole suuna pirnide

Miks lamp? Taktstid on ka olemas ju maailmas? Eks ma uurin.

Ma mõtlesin, spidoplokis olevat suunatule indikaatorit kontroll-lambi all. Juhul kui see ei ole led, siis saab mõlema suuna + juhtme ühendada indikaator lambi külge.

MB W202 C250 TD 1997 > MB W210 E220 CDI 2001 > MB W211 E220 CDI 2007 > MB W204 C200 CDI 2013 > MB S205 C220 d 4Matic 2016
K1 SUZUKI GSX-R 750 2001 > KAWASAKI Z900 2020
Pilt

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7341
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

laf1247 kirjutas:

Mõlema suuna pluss juhtme vahele paned kontroll-lambi. Kui lülitad ühe poole suunda saab kontroll-lamp massi läbi teise poole suuna pirnide

Ma saan aru, et sina ja Isake pakute sama lahendust. Lihtsamat. Üks asi jääb mulle arusaamatuks: Kas teise poole omad siis ei sütti, kui vool peale antakse? Miks?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas pühak »

Macintosh kirjutas:
laf1247 kirjutas:

Mõlema suuna pluss juhtme vahele paned kontroll-lambi. Kui lülitad ühe poole suunda saab kontroll-lamp massi läbi teise poole suuna pirnide

Ma saan aru, et sina ja Isake pakute sama lahendust. Lihtsamat. Üks asi jääb mulle arusaamatuks: Kas teise poole omad siis ei sütti, kui vool peale antakse? Miks?

Sellepärast, et suunatule pirn on kordades võimsam, kui indikaatori oma. Seda "efekti" võid niiviisi katsetada, et võta kahe hõõgniidiga piduri/gabariiditule pirn ja ühenda akuklemmid pirni põhjas olevate +klemmide külge. 5W park põleb päris heledalt ja 21W pidur vaevalt hõõgub, sest minu kirjeldatud skeemiga ühendad Sa pirni hõõgniidid pirni -klemmi kaudu jadamisi. Kuna indikaatori pirn on vist 1W ja suunatuli 21W, lisaks on neid veel 2tk per pool, siis ei hõõgu seal nii väikse voolu puhul enam midagi, indikaatori pirn toimib "vale" poole suundade jaoks takistina. Kui Sa ikka arvad, et "vale" poole suunad ka vilkuma peaksid hakkama, peaksid Sa suutma näha ka igasuguse põleva pirni sabas olevate juhtmete hõõgumist. :mrgreen: Seal ka ju vool liigub.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

isakene
Postitusi: 1272
Liitunud: 08 Veebr 2005, 12:08
Tsikkel: XTZ 750,KTM 250 EXC,Beta 430RR
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 42 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas isakene »

Ehk siis, teoorias näeb asi nii välja,et 1W indikaatorlamp tarbib, valemi P=UI (võimsus [W] = pinge [V] x voolutugevus [A] ) põhjal 1/12 = 0,08A voolu. 2 suunatuld ehk 2x21W vajavad põlemiseks 42/12=3,5A voolu. Nende mõnede sajandike amprite jaoks on kahe 21W pirni takistus praktiliselt olematu. Pluss veel teadmine, et külma hõõgniidi takistus on kordi väiksem kui hõõguval.


davidsoniharald
Postitusi: 1488
Liitunud: 14 Mär 2006, 19:17
Tsikkel: GasGas EC300
Asukoht: Eesti, mu kodu.
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 7 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas davidsoniharald »

Miks filmides neegrid alati higised on?

Kasutaja avatar

Marx
Postitusi: 82
Liitunud: 05 Apr 2014, 21:05
Tsikkel: Gixxer
Asukoht: Pärnu

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Marx »

davidsoniharald kirjutas:

Miks filmides neegrid alati higised on?

Kastis neegrid pole :D

Kasutaja avatar

daub
Postitusi: 709
Liitunud: 17 Jaan 2010, 00:58
Tsikkel: F6C 1500
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 31 korda
Tänatud: 33 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas daub »

Need kes puudrit kasutavad on juba valged, aga tuhka keegi ei kasuta.

Kui sa tahad igal juhul kruusa vältida, siis leiab kruus su üles.
Pilt
Kasutaja avatar

MarekM
Postitusi: 1022
Liitunud: 12 Aug 2007, 20:46
Tsikkel: old oilboiler
Asukoht: Järvamaa
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas MarekM »

Kuskohast leiaks noor kiletamishuviline eestis carbon kilet?

フーリガン
Kasutaja avatar

Kalmer
Postitusi: 546
Liitunud: 15 Aug 2007, 18:20
Tsikkel: Intruder1500
Asukoht: Koeru
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Kalmer »

MarekM kirjutas:

Kuskohast leiaks noor kiletamishuviline eestis carbon kilet?

Osta.ee ja okidoki. :bsmile:

https://saunakuut6.webnode.com/trip-advisor/
Parimad Järvamaa saunad,kümblustünnid rendiks.
Viis8172566

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas pühak »

davidsoniharald kirjutas:

Miks filmides neegrid alati higised on?

Lugesin kunagi eelmise Vabariigi ajal välja antud raamatusarja, täpselt ei mäleta enam, aga vist oli pealkiri "Maailma maad ja rahvad". Seal oli Aafrika kohta käivates peatükkides küllalt põhjalikud kirjeldused neegrite kasutusvõimaluste kohta kaevandustöös, põllumajanduses jms töödel. Juuresolnud piltidel olid neegrid samuti higised. Äkki on siin mingi seos? Targemad, avaldage arvamust!

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

elbastardo16
Postitusi: 159
Liitunud: 06 Juul 2010, 14:56
Tsikkel: Suzuki GSX-R 1000

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas elbastardo16 »

Tahaks teada selle Tallinnas avalikus kohas alkoholi tarbimise kohta, et kes selle jälgimisega tegelevad, kas politsei ja mupo või ainult mupo. Ja mis õigused neil muponautidel üldse on? Kas nad võivad mu dokumenete minult linnas nõuda nt. Või mida nad üldse teha saavad kui ma kuskil joon ja nad tulevad midagi ütlema aga ma põhimõteliselt ignoreerin neid? Siin kodus uudiseid vaadates tekkisid lihtsalt sellised küsimuse ja ehk oskab keegi siin vastata asjalikult :)

Kasutaja avatar

Marx
Postitusi: 82
Liitunud: 05 Apr 2014, 21:05
Tsikkel: Gixxer
Asukoht: Pärnu

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Marx »

pühak kirjutas:
davidsoniharald kirjutas:

Miks filmides neegrid alati higised on?

Lugesin kunagi eelmise Vabariigi ajal välja antud raamatusarja, täpselt ei mäleta enam, aga vist oli pealkiri "Maailma maad ja rahvad". Seal oli Aafrika kohta käivates peatükkides küllalt põhjalikud kirjeldused neegrite kasutusvõimaluste kohta kaevandustöös, põllumajanduses jms töödel. Juuresolnud piltidel olid neegrid samuti higised. Äkki on siin mingi seos? Targemad, avaldage arvamust!

Kõik ära seletatud:
http://www.vanguardnewsnetwork.com/v1/2 ... actory.htm


Märtt
Postitusi: 211
Liitunud: 30 Mär 2013, 22:17
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 25 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Märtt »

MarekM kirjutas:

Kuskohast leiaks noor kiletamishuviline eestis carbon kilet?

www.prostokk.ee

Kasutaja avatar

sinilind123
Postitusi: 1039
Liitunud: 08 Apr 2008, 21:45
Tsikkel: TransAlp ja Africa Twin
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas sinilind123 »

Tartus keegi oma tsikli tasulises parklas ka hoiab? Mis tsiklikoht maksab sellistes?

Honda Dio 50ccm 1990a - Honda Mtx125R 1989a - Honda XL 600V Transalp 1987a - Suzuki GSF 1200 Bandit 1996a - Honda XRV 750 Africa Twin 1990a - Kawasaki zxr 750 1990a

Toy
Postitusi: 2
Liitunud: 09 Sept 2014, 10:29

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Toy »

Kas mingi nõksuga(näit. puurimine) on võimalik Virago(xv1100) originaalsumbutitest välja võluda ka mingit paremat häält kui õmblusmasinal?

Kasutaja avatar

Pinchu
Postitusi: 372
Liitunud: 01 Veebr 2005, 18:18
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Pinchu »

Märtt kirjutas:

MarekM kirjutas:

Kuskohast leiaks noor kiletamishuviline eestis carbon kilet?

http://www.prostokk.ee

Lisaks Proplastik ja Lexplast. (kui Tallinnas otsid)

... hetkel rattatu ...
Suletud

Mine “Ajaviiteks...”