Rumalad küsimused 2

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Kipsi
Postitusi: 1512
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:50
Tsikkel: cbr600RR
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Kipsi »

Rumalad küsimused vol 1 on siin : http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=12&t=44103

LOE SEDA:
Enne kui siia teemasse postitad, veendu, et sa pole ise rumal vaid küsimus on rumal.

Veendu, et kasutad otsingut!

Siia teemasse kuuluvad kõik motovälised ja mototeemalised küsimused elust ja olust, mis ei hõlma teatud markide tehn. rikkeid ja küsimusi, mis võiks olla korduvalt erinevatele kasutajatele informatiivselt kasulikud ja vajatud.

Kõik küsimused, mis väärivad eraldi teemat, (nt: "mul parandati rehv nööriga, kas on ok?,"ktm-i pöörded kõiguvad, mis viga") käivad õige alafoorumi alla, mitte rumalate küsimuste alla.

Austage foorumikaaslasi ja ärge reostage foorumi struktuuri enda laiskusega. Laiskuse üritan ilma teavitamata likvideerida.

Lugupidamisega,
Kipsi



Parima hinnaga motorehvid http://www.motorehv.ee
Soodne rehvivahetus Tartus http://www.tarturehv.ee
Parima hinnaga määrdeained http://www.õlikeskus.ee

Kasutaja avatar

Teema algataja
Kipsi
Postitusi: 1512
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:50
Tsikkel: cbr600RR
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Kipsi »

Paar stiilinäidet,mis on ok

"Kõik betooni müüjad müüvad betooni m3 meetrites, 1 m3 betooni on mitu liitri ??"
"Kuidas tehakse makarone?"
"Mina ei ole veel aru saanud,kuidas hambapasta tuubist triibulist pastat välja tuleb?"
"Miks tsiklitel on leegitorud peaaegu alati eespool?"
"Vaja tõlget lühendile AP?"
"Aga miks on alati nii et kui bensukraani kinni keeran siis üle kilomeetri sõita ei saa? "
"Miks on alati nii, et kui sakk sisse tuleb, siis raske saada pidama joomisega?"
"Mis kiirusest alates mootoratastel üldse ABS rakendub?"
"Kuidas seda mõista М 8X1X50 Poldi mõõduga tegemist?"
"kuidas on "jagaja kaas" inglise keeles?"

...ja mis pole ok.

"Leidub siin foorumis AP Moto inimesi?"
"Lihtsaim ja odavaim viis passi 25kw saamiseks?"
"Keegi 4 x suunatuli ja 2 x peegel ei taha? "
"Kas see on normaalne nähtus, et siis kui masinal mootor korralikult soe, siis lähevad pöörded alla üsna aeglaselt(4000 pealt 1500-ni(tühikäik), aga külma mootoriga üsna kiiresti?"
"ja ratast lappida natukene ning otsin kohta (Tallinna piiers) kus gondlit parandatakse/remonditakse."
"Kas keegi Saksast või mujalt autode toomisega ka tegeleb?"
"Banditil on originaalis 160/55/17 rehv.Hetkel on aga peal 180/55/17,Kas sinna kannatab panna ka 170/60/17"

ehk kõik, mis sobib mujale või väärib eraldi teemat, siia ei sobi!

Parima hinnaga motorehvid http://www.motorehv.ee
Soodne rehvivahetus Tartus http://www.tarturehv.ee
Parima hinnaga määrdeained http://www.õlikeskus.ee

Kasutaja avatar

Antik
Postitusi: 350
Liitunud: 21 Aug 2007, 16:11
Tsikkel: rat-ta-ta
Asukoht: Vancouver

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Antik »

mul tekkis paar rumalat küsimust:

miks on vaja eraldi teemasid pidada selle jaoks? OK. sellele leidsin juba vastuse ise :)

Kas keegi viitsib lugeda seda spetsiifikat esilehelt, mida tohib, mida mitte, kui on tekkinud juba 5 lehekülge arutelu?

Viimati muutis Antik, 03 Apr 2012, 09:43, muudetud 1 kord kokku.
Yamaha YZF1000R Thunderace '96 (Hooajad 2007;2008) --> Kawasaki ZX9R Ninja '94 (Hooaeg 2009) --> Kawasaki ZX10R Ninja '05 (Hooajad 2010; 2011; 2012) --> Yamaha YZF-R1 '04 (Hooaeg 2013)
Kasutaja avatar

Bandit
Mode
Postitusi: 942
Liitunud: 13 Juul 2011, 17:27
Tsikkel: SV1000s // TigerXRx
Asukoht: TLN
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Bandit »

Mis arhitektuuri aega kuuluvad pensionisambad? Eriti huvitaks II sammas, kuna mina pean seda üleval pidama.

Oman parempoolse lenksuga mootorratast.
O: Sinu katkise ratta. PSi.

Tuono

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Miks läheb eestlane lolliks, kui talle natukenegi võimu anda?

Kasutaja avatar

Raiki
Postitusi: 1986
Liitunud: 30 Mai 2006, 11:36
Tsikkel: Suzuki Boulevard 1800 M109R
Asukoht: Eesti

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Raiki »

Miks rumalad küsimuse lukku pandi ja uus teema tehti?

Suzuki Boulevard 1800 M109R

www.estparts.ee - Parima hinnaga varuosad.
Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas 426f »

miks tuono modeks ei hakka

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r

reimps

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas reimps »

Raiki kirjutas:

Miks rumalad küsimuse lukku pandi ja uus teema tehti?

Tuono kirjutas:

Miks läheb eestlane lolliks, kui talle natukenegi võimu anda?

Selles peitubki vastus - internetipolitsei on tore olla, aga mõnikord tehakse hea asemel kahju..

Ma muidu tervitan mode(de) rasket ja tasumata tööd, aga üle reageerida ka ei maksa. Tegelikult toimiv teema rikuti lukustamisega ära.
Ilmselt mina see viimane piisk karikasse olin, aga olgem ausad, loll lüke igatepidi, jaganud siis väheke nädalasi bänne või midagi. Minusugusele mölalõuale oleks see oluliselt rohkem mõjunud, võibolla (no vähemalt nädalajagu oleks foorum ilus ja puhas olnud küll :mrgreen: )

EDIT: Aaaa, rumal küsimus ka - kas nüüd selles teemas võib absoluutselt igasuguseid küsimusi küsida? Sest tegelikult on absoluutselt kõik küsimused mingi nurga alt rumalad..


extremist
Postitusi: 603
Liitunud: 31 Aug 2010, 19:57
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas extremist »

Rõve lukus teema paistab "oma postituste" all, kuidas ära saab?

Kasutaja avatar

Teema algataja
Kipsi
Postitusi: 1512
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:50
Tsikkel: cbr600RR
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Kipsi »

Antik kirjutas:

Kas keegi viitsib lugeda seda spetsiifikat esilehelt, mida tohib, mida mitte, kui on tekkinud juba 5 lehekülge arutelu?

Tegelikult ju väga spetsiifikat pole- kõike ei pea laiskusest kirjutama rumalate küsimuste alla, kui on olemas teised alafoorumid.

Tuono kirjutas:

Miks läheb eestlane lolliks, kui talle natukenegi võimu anda?

Ei tea, kas nende hunnikutes raportite, mis "saadetakse", ülevaatamine ja korrigeerimine on ka lollus?

Raiki kirjutas:

Miks rumalad küsimuse lukku pandi ja uus teema tehti?

1.Teema venis juba liiga pikaks.
Korralagedus, millele olen korduvalt tähelepanu juhtinud. Tsiteerides ennast:

Mugav on muidugi mitte süveneda, ja kirjutada kohe "Rumalatesse küsimustesse", kuid see on täiesti ebakorrektne. Miks?
Sest 1) Kui k6iki asju arutada "Rumalate küsimuste all, kaob ülejäänud foorumi mõte, v.a alafoorum Turg.
2) Ühes teemas kõigest rääkides ei olegi võimalik, et see kuhugi viib, diskussioonideni, naljadeni, paljude arvamusteni ja vajaliku infoni, sest vaevalt jõuab küsimusele 1 vastus tulla, on juba keegi uue küsimuse esitanud.
3)Otsing muutub korrektsele kasutajale kasutuks.Info lahusus on nii suur, et võimatu on otsida probleemile lahendust. Puudub komplektsus, kui iga 20 lehe tagant on paar vastust samale teemale. Jätkates sama malli võiks põhimõtteliselt foorumi jutukaks teha. (togi)

Kokkuvõtlikult natuke rohkem süvenemist, ei ole mõtet teha endale karuteenet ja muuta foorumit "delfiks".

reimps kirjutas:

Selles peitubki vastus - internetipolitsei on tore olla, aga mõnikord tehakse hea asemel kahju..
Tegelikult toimiv teema rikuti lukustamisega ära.
Ilmselt mina see viimane piisk karikasse olin, aga olgem ausad, loll lüke igatepidi, jaganud siis väheke nädalasi bänne või midagi. Minusugusele mölalõuale oleks see oluliselt rohkem mõjunud, võibolla (no vähemalt nädalajagu oleks foorum ilus ja puhas olnud küll :mrgreen: )

Ebaselgeks jääb, milles seisneb kahju ja kuidas siis teema rikutud sai, kui uus teema täiesti olemas?Rikutud sai sellepärast, et peab nüüd natuke vaeva nägema ja postitama oma müügikuulutused õigetesse kohtadesse?
Ei arva, et massiline bannimine oleks mõistlik (togi).

Edaspidistele diskussioonidele vastaks parema meelega erasõnumite teel.

Parima hinnaga motorehvid http://www.motorehv.ee
Soodne rehvivahetus Tartus http://www.tarturehv.ee
Parima hinnaga määrdeained http://www.õlikeskus.ee


koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas koi »

Kas EU direktiivid jõudsid nüüd ka siia?
Milliseid sõnu ei tohiks, või pole sünnis siin kasutada?
Kas seda osa foorumist tohib lugeda igal õhtul, või jääb selle külastamisest jälg maha kuhugi modede listi ja teatud arvu ületades läheb teema lukku?
Kas oleks mõistlik teha alapealkiri "päritav käitumine" , kuhu saaks iga kasutaja kirjutada vabanduse enesekesksest ja vastuvaidlemist mitte sallivast (ka ainuõigest, dogmana esitatavast) maailmavaatest?

Need on minu rumalad küsimused praegusel hetkel.

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

koi kirjutas:

Kas EU direktiivid jõudsid nüüd ka siia?

Tegelikult, Koi, arvan ma, et see pole päris õiglane. :)
Kipsi ja Miu lähenemine on ju õige - kõik asjad ei pea ühes kohas koos olema, erinevate teemade jaoks on erinevad kohad ja
foorum toimib paremini kui inimesed postitavad õigetesse teemaesse - siis on hiljem võimalik midagi ka üles leida.

Analoogiks: kujuta ette, kui sinu töökojas oleksid kõik kruvid, poldid, mutrid, seibid, naelad ühes suures
ämbris koos. Panna sinna on ju neid mugav aga hiljem vajalikku üles leida ikka neetult vilets. Siin sama asi.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

reimps

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas reimps »

macintosh kirjutas:

Analoogiks: kujuta ette, kui sinu töökojas oleksid kõik kruvid, poldid, mutrid, seibid, naelad ühes suures
ämbris koos. Panna sinna on ju neid mugav aga hiljem vajalikku üles leida ikka neetult vilets. Siin sama asi.

Su enda garaažis on üks anum, kus kõik mutikad koos võtmetega läbisegi on. Ma ei tea, minul on mugav 8)

Aga mulle meeldibki kontrollitud kaos.

(Kas küsimuseta postitus on keelatud?)

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

reimps kirjutas:

Su enda garaažis on üks anum, kus kõik mutikad koos võtmetega läbisegi on. Ma ei tea, minul on mugav 8)
Aga mulle meeldibki kontrollitud kaos.
(Kas küsimuseta postitus on keelatud?)

Päris osav demagoogia - minuteada on ämber ja mutrid sinu omad.
Korrektuuri mõttes: tegemist pole kontrollitud kaosega vaid lihtsalt ämbritäie mutritega, mille keegi oinas on ühtekokku visanud. :ner:
Oled sa kindel, et see oli ka piisavalt loll küsimus?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Loff
Postitusi: 2868
Liitunud: 18 Nov 2006, 18:23
Tsikkel: Husqvarna TE610, Kawa VN740
Asukoht: Maal
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Loff »

Miks ei tehta seda "jutukat" foorumi esilehe alla serva? Kaoks see pasalasu ära kõikidest teemadest!

https://www.youtube.com/@paavokaleva
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
Kawasaki VN750 '87
Husqvarna TE610E '02
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Loff kirjutas:

Miks ei tehta seda "jutukat" foorumi esilehe alla serva? Kaoks see pasalasu ära kõikidest teemadest!

Looda vaid, mina suudan end veel kuidagi vaos hoida (ikkagi ilus, tark ja armastusväärne) aga mõne kaadrisõjaväelase puhul (nimesid ei nimeta aga algab "R" tähega) ei saa mitte lootagi - läbustab ikka kuhu juhtub. :mrgreen:

Juhuslik täiendus: Tegelikut ju päris hea mõte, mis varemgi siit läbi lipsanud...

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Antik
Postitusi: 350
Liitunud: 21 Aug 2007, 16:11
Tsikkel: rat-ta-ta
Asukoht: Vancouver

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Antik »

mu meelest on see teema juba eos läbi kukkunud. Teen ettepaneku see üldse kustutada ja igaüks küsib oma küsimuse vastavas teemas, mida see puudutab...olgu see siis nii rumal või tark (ilu on vaataja silmades) tahes.

nii ehk naa on mõne tark küsimus teise silmis täiesti lollakas :wack:

Yamaha YZF1000R Thunderace '96 (Hooajad 2007;2008) --> Kawasaki ZX9R Ninja '94 (Hooaeg 2009) --> Kawasaki ZX10R Ninja '05 (Hooajad 2010; 2011; 2012) --> Yamaha YZF-R1 '04 (Hooaeg 2013)
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Antik kirjutas:

mu meelest on see teema juba eos läbi kukkunud. Teen ettepaneku see üldse kustutada ja igaüks küsib oma küsimuse vastavas teemas, mida see puudutab...olgu see siis nii rumal või tark (ilu on vaataja silmades) tahes. nii ehk naa on mõne tark küsimus teise silmis täiesti lollakas :wack:

Mõned küsimused on ikka universaalselt lollid, seal pole midagi teha ja need ei sobitu kuhugi. Hea on kui on mingi nö läbuteema. Algatuseks teritatakse hambaid ja siis läheb edasi.
Aga miks see teema pealkiri selline rumal on?
Hea oleks olnud näiteks "Rumlad küsimused: teine hooaeg" ...

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Antik
Postitusi: 350
Liitunud: 21 Aug 2007, 16:11
Tsikkel: rat-ta-ta
Asukoht: Vancouver

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Antik »

no "eriliste eriline" teema on kah läbu teema... miks neid siis kaks on vaja :)

ja nii ehk naa on enamus teemad täiesti asjakohatuid kommentaare täis, mis kellelegi midagi tarka ei ütle :)

Yamaha YZF1000R Thunderace '96 (Hooajad 2007;2008) --> Kawasaki ZX9R Ninja '94 (Hooaeg 2009) --> Kawasaki ZX10R Ninja '05 (Hooajad 2010; 2011; 2012) --> Yamaha YZF-R1 '04 (Hooaeg 2013)

ain30
Postitusi: 73
Liitunud: 02 Aug 2010, 18:34
Tsikkel: yamaha r1
Tänanud: 1 kord

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas ain30 »

Kas internet on loll ? Kui panen "täiendatud otsingusse" küsimuse millal vahetada õli,siis miks ta annab vastuseks nt.Millal on õige aeg mootorratast osta ja küsimus rooliamordi kohta jne.Küsimus on ju väga konkreetne.

Kasutaja avatar

Loff
Postitusi: 2868
Liitunud: 18 Nov 2006, 18:23
Tsikkel: Husqvarna TE610, Kawa VN740
Asukoht: Maal
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Loff »

Mida täpsem on küsimus, seda ähmasema vastuse saad!

https://www.youtube.com/@paavokaleva
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
Kawasaki VN750 '87
Husqvarna TE610E '02
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

ain30 kirjutas:

Kas internet on loll ? Kui panen "täiendatud otsingusse" küsimuse millal vahetada õli,siis miks ta annab vastuseks nt.Millal on õige aeg mootorratast osta ja küsimus rooliamordi kohta jne.Küsimus on ju väga konkreetne.

Siin on esitaud kaks küsimust aga vastust soovitake ühele. Millisele neist tuleks vastata?
Vastus: Internet pole loll ega tark vaid oma piiratuses peegeldab ta kõigest vaid laua ja tooli vahel oleva juhtkonsooli lollust või tarkust.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas koi »

Maitea... Mulle küll meeldib selline vabas vormis foorum. Maksuametis või kuskil kantseleis jah peab olema kõik ilusti tabelites ja ilma mingite kommentaarideta, kuiv, range faktide jada.
Küsimus ka ikka: kas on olemas mingi raamatupidajate või statistikakeskuse foorum, kus kõik on ranges ordnungis?
Kasutuses siis ainult maailma mastaabis tunnustatud teadlaste uuringutest võetud faktid ja ladinakeelsed terminid lisaks?
Või äkki ortopeedide foorum?
No saaksin sealt nagu malli võtta ja ennast täiendada vms.
Või peaks hoopis suuremalt jaolt kolima "vaba teema" alla?
Või torgatakse seal ka näpp ninna, kui jutt kaldub näiteks tehnika poolele?
Või ei tohigi eriti palju kirjutada, kuna nett võib "täis saada" ühel heal hetkel? (lähiminevikus ju oli alles selline juhus)!

Ei, lähen kallan ühe tiba siiski.
Krt, ausalt ajab mu kiilaka turri, kui iga nurgapeal keegi nõuab, korrigeerib, keelab, osutab....

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
Kasutaja avatar

kalle
Postitusi: 720
Liitunud: 21 Juun 2004, 22:53
Tsikkel: Joone all on miskit
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas kalle »

Ega siin ometi mingi nurin ei käi nüüd?. Biker on muutunud ammu praktiliselt vaba korraga foorumiks, kus moded tegelevad vaid robotite ja müügikuulutustega ja kõik muu on suures osas lubatud. Väga moes näib siin olevat enda verbaalse osavuse ja tohutult arenenud huumorisoone tõestamine, millel motoasjaga enamsti mingit seost pole. Suures osas jäävad modemata kõik suguelunditesse saatmised, sest ilmselt käib see kõik karmide beikerite juurde. Ja see kõik on siin olemas, seega vajalik ja alles. Peaks ju kõik OK olema... nagu rahvas ja arvamusliidrid nõuavad. Mina olen oma modemise küll üldist voolu ja tooni jälgides ammu pea nulli tõmmanud.

Kk

KZ1000C3
ST1100N
XL600R
R1100GS
STS Pelikan MK I

reimps

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas reimps »

Nurin ei käi, aga nagu sa ise ütled, siis "vabameelsus" on juurdunud. Ja tegelikult täitsa sobib siia foorumisse (ok, suguelunditesse saatmised piirduvad valdavalt siiski ühe teemaga, vähemalt ma pole mujal näinud räigeid roppusi). Nüüd ühe vabameelsema teema lukustamine ja samanimelise (aga suht konkreetsete reeglitega) teema loomine tekitab asjatult paksu verd küll tegelikult. Eriti kui kogu mula piirduski tegelikult "Ajaviiteks"-sektsiooniga..

Mul muidu kõigest suva, aga ma ei salli liigset rabelemist. Ja see oli liigne minu arvates. Arvamusliider ka pole, lihtsalt võtan sõna, kui leian, et mul on midagi öelda (ei pruugi tähendada, et teistel oleks midagi asjalikku lugeda). Huumoritegemine - jah, mina hindan masendava Eesti elus huumori leidmist/tekitamist igas asjas.

Väga moes näib siin olevat enda verbaalse osavuse ja tohutult arenenud huumorisoone tõestamine, millel motoasjaga enamsti mingit seost pole.

Kas mototeemaline foorum tähendabki seda, et kõik postitused, sh ka vabateema, peaks olema motondusega seotud? Sel juhul palun mind bännida, ma olin seni arvamusel, et wannabe tsiklistina võin siin teiste omasugustega lihtsalt suhelda ja mõnikord ka teemas oluliselt paremini orienteeruvate tsiklidoktorite käest enam-vähem õiges kohas nõu küsida. Verbaalsed oskused on nagu nad on, kirjutada ma oskan, aga tõestama ei pea ma küll mitte midagi mitte kellelegi ja kui selline mulje on jäänud, siis vabandust.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Kipsi
Postitusi: 1512
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:50
Tsikkel: cbr600RR
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Kipsi »

reimps kirjutas:

Eriti kui kogu mula piirduski tegelikult "Ajaviiteks"-sektsiooniga..

Vahepeal piirdus jah, sest ma tõstsin teemasid ümber ja kustutasin tehnilisi küsimusi, suunasin inimesi.... aga kaua võib?

Terve kahe lehe nurina peale 1 asjalik idee( Loff )(mida ma ka ise pooldan samadel põhjustel) ja pmslt 0 argumenteeritud seisukohta, miks on n.ö uus kord vale.

Tundub, et uus lumesadu on bikerid kärsituks teinud, et ilma pointi süvenemata on vaja vinguda ja üldedramatiseerida.
Keegi pole ju üritanud sõnavabadust ära võtta, reguleerida külastatavust või foorumi n.ö vaba vormi ära kaotada. Lihtsalt mõningad asjad on elementaarsed: normaalne inimene ei lähe ju toidupoodi tsiklile rehvi ostma. Samamoodi ei sobi rumalatesse küsimustesse müügikuulutused, tehnilised mured, kes millega tegeleb jne. (togi)

Parima hinnaga motorehvid http://www.motorehv.ee
Soodne rehvivahetus Tartus http://www.tarturehv.ee
Parima hinnaga määrdeained http://www.õlikeskus.ee

Kasutaja avatar

Kri§to
Postitusi: 1393
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:21
Tänatud: 1 kord

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Kri§to »

Äkki muudame siis teema nime ära Kiired küsimused.
Siis saab siin edasi igasugust jampsi küsida, nii et ei pea pool tundi foorumit kammima, kas keegi enne seda on midagi samalaadset uurinud.

Kasutaja avatar

Sten
Postitusi: 822
Liitunud: 14 Mai 2011, 08:39
Tsikkel: ZX10R Fighter
Asukoht: Tallinn - 56934211
Tänanud: 6 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Sten »

Kas see oli küsimus ? Kui nii siis rumal ka ?

Pooleldi ise tehtud , pooleldi hästi tehtud ...
Kasutaja avatar

tseikop
Postitusi: 27
Liitunud: 07 Jaan 2012, 23:53
Tsikkel: CBR1000F
Asukoht: Tallinn/Tartu

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas tseikop »

Teeks vahelduseks ühe küsimuse kaa:

Kukkumispunnide ingliskeelne vaste?


MotoMell
Postitusi: 811
Liitunud: 01 Dets 2004, 17:32

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas MotoMell »

Frame sliders, crash bungs, crash bobbins ...

Suletud

Mine “Ajaviiteks...”