Tallinna motoblogger

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded


Teema algataja
sventyfour

Tallinna motoblogger

Lugemata postitus Postitas sventyfour »

Moto video blogger Tallinnast. (vene keelne)

http://www.youtube.com/user/achhaaa/videos



Kasutaja avatar

Sniff
Postitusi: 54
Liitunud: 26 Mai 2013, 20:36

Re: Tallinna motoblogger

Lugemata postitus Postitas Sniff »

Teeks eesti keeles oleks kindel subscriber.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7345
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Tallinna motoblogger

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Ma ei tea, kuidas Eestis lood on aga mujal Europas on nii mõnedki kodanikud sarnaste videote pärast (siin ja siin ) lubadest (ja muuseas ka tsiklist) ilma jäänud. Päästeameti töötajat, kes videos tsiklit juhib ei tohiks olla just eriti raske tuvastada.

[youtube][/youtube]

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

VahurLE
Postitusi: 124
Liitunud: 03 Juul 2010, 23:40
Tsikkel: Triumph Tiger 1050
Asukoht: Kadrina

Re: Tallinna motoblogger

Lugemata postitus Postitas VahurLE »

macintosh kirjutas:

Ma ei tea, kuidas Eestis lood on aga mujal Europas on nii mõnedki kodanikud sarnaste videote pärast (siin ja siin ) lubadest (ja muuseas ka tsiklist) ilma jäänud. Päästeameti töötajat, kes videos tsiklit juhib ei tohiks olla just eriti raske tuvastada.

Ühegagi neist videotest ei ole kohtus midagi peale hakata.


Teema algataja
Credo

Re: Tallinna motoblogger

Lugemata postitus Postitas Credo »

looduslik valik teeb oma töö. kui mitte see aasta, siis järgmine.
ja see, kuidas ta kiiver peas poes käib asju ajamas, ilmselt lõpeb ka ära kui kellegi käest turpi saab ja ära õpib, et kiivrit peas ei kanta kogu aeg. tsärgi ja lühikeste pükstega on muidugi selline tegelane kusagil leti ääres eriti šeff vaatepilt. aga noh, wannabe värk. ilmselt esimest hooaega.


pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Tallinna motoblogger

Lugemata postitus Postitas pyta »

miks peaks keegi turpi andma selle eest,et kiivriga poodi/tanklasse lähed?

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Tallinna motoblogger

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Statoilides on sildid uste peal, et kiivriga keelatud, näiteks. Ning kiivriga oled ikkagi suht incognito, inimesed tahavad suhelda näoga, mitte plastmassiga.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Tallinna motoblogger

Lugemata postitus Postitas pyta »

siin foorumis on ikka ilmselgelt motomehed karmid,nagu ameerika filmides :) kiiver peas,siis kohe lõuga :wack:

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Tallinna motoblogger

Lugemata postitus Postitas pühak »

Mind pole Statoilis kiivri pärast keegi teenindamata jätnud. Seda enam, et kui ma mingil põhjusel automaati ei kasuta ja peale tankimist sisse maksma lähen, olen ma juba aus mees põhimõtteliselt. Ja mida tähenärijad selle peale kostavad, kui kiivri ära võtan, aga suka pähe jätan?

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Raits66
Postitusi: 274
Liitunud: 08 Mai 2009, 19:17
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 14 korda

Re: Tallinna motoblogger

Lugemata postitus Postitas Raits66 »

Totakas ei ole selle kiivriga ringi tolgendada ve?
Muidugi kui tuleb sellepärast tahtmine kellelegi turbi anda siis tuleks pigem käbe arstile minna.

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Tallinna motoblogger

Lugemata postitus Postitas pühak »

Igatsugu rohkem ja vähem haigeid küsimusi annab püstitada. Ma võin ju vastuküsimuseks küsida, et ära ei tüüta see poole tunni jooksul 10x kiivri peast ära kiskumine ja pähe toppimine, kui näiteks mööda pisikesi varuosapoode mingite tellitud asjade järel jooksed ja vahelduseks ka bentsukast läbi põikad?

Asja mõte on selles, et tõenäoliselt ei käi peaaegu ükski tsiklimees pulli pärast kiiver peas ringi. Põhjus ikka selles, et milleks seda peast ära kiskuda, kui minuti pärast niikuinii tagasi pead panema?

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

Willie
Postitusi: 150
Liitunud: 17 Jaan 2004, 09:14
Tsikkel: FLH
Asukoht: Pärnu

Re: Tallinna motoblogger

Lugemata postitus Postitas Willie »

pühak kirjutas:

Igatsugu rohkem ja vähem haigeid küsimusi annab püstitada. Ma võin ju vastuküsimuseks küsida, et ära ei tüüta see poole tunni jooksul 10x kiivri peast ära kiskumine ja pähe toppimine, kui näiteks mööda pisikesi varuosapoode mingite tellitud asjade järel jooksed ja vahelduseks ka bentsukast läbi põikad?

Asja mõte on selles, et tõenäoliselt ei käi peaaegu ükski tsiklimees pulli pärast kiiver peas ringi. Põhjus ikka selles, et milleks seda peast ära kiskuda, kui minuti pärast niikuinii tagasi pead panema?

Viisakas härra võtab ruumi sisenedes peakatte ära.

Ma pole ka alati viisakas, üks kiiver on lahtine, teisel tõstan lõuaosa üles. Läbi tumeda visiiri äkki tunneb end keegi ässalt, kui saab salaja klienditeenindajale keelt näidata.

Kui oleksin kullapoe müüja ja kergelt nõrganärvilisusele kalduva närvikavaga, siis tekiks mul kiusatus sinna visiiri sisse sileraudsega kaks silmaauku puurida. Lihtsalt minu tagasihoidlik arvamus.

Lugupidamisega,
Willie

Pilt
Kasutaja avatar

Nõmmik
Postitusi: 249
Liitunud: 01 Veebr 2013, 22:10
Tsikkel: Yamaha V-Star
Asukoht: Tallinn , Nõmme
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Tallinna motoblogger

Lugemata postitus Postitas Nõmmik »

Eks neid kiivri mehi ja naisi on kõik selverid täis ! Saan aru kui lähed kioski või teed küsima , aga poes kohatud kiivriga tegelased on ikka täiesti sürrid ! Ise paljastan alati oma nupli kui kuhugi sisenen või peatudes-suheldes tõstan visiiri - see suisa etiketti sisse kirjutatud ning pärit rüütlite ajast ! Pidevalt kuuled kiivripeast kassas küsimusi što ; Ne ponjal ; nihuija ne šlõšal ! Etiket või asi - ole normaalne nagu ütles Haista Gäng !

Argipäevas on vähe värvi - ole vähemalt ise nähtav !
Motoratturi diagonaalse helkur tähelepanu rihmade tootmine ja müük ...

Teema algataja
Credo

Re: Tallinna motoblogger

Lugemata postitus Postitas Credo »

ma arvan, et see mugavusejutt on puhas pask. kui poodi tuleb mingi kodanik, kellel on süsimusta visiiriga kiiver ja seal ka kaamera küljes, siis ilmselt oleks minu esimene reaktsioon paluda see kiiver ära võtta. kui sellele ei allu, siis ilmselt turvanuppu pressida. vahet ei ole, mis plaanid tal olid.
ilmselt sedasama organidoonorit nägin ma täna mustamäe teel. nunnu oli vaadata, kuidas üle kolme rea ulatuses tagarattal kulges foori tagant bussi taskust kiirendades. tubli. järgmine kord annan uksega. või keeran ette. seda muidugi juhul kui jõuan.

Kasutaja avatar

marko233
Postitusi: 200
Liitunud: 18 Sept 2007, 13:47

Re: Tallinna motoblogger

Lugemata postitus Postitas marko233 »

Wow... Sa oled nii badass....

CBR F3; CBR 954rr; Tuono 1000; MT-01
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7345
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Tallinna motoblogger

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Mul tilkus just ekraani alaservast ehtsat musta õelust lauale ja jättis klaviatuurile põletusjälje. Tuba on siiani veel väävlihaisu täis.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Tallinna motoblogger

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

Credo kirjutas:

ma arvan, et see mugavusejutt on puhas pask. kui poodi tuleb mingi kodanik, kellel on süsimusta visiiriga kiiver ja seal ka kaamera küljes, siis ilmselt oleks minu esimene reaktsioon paluda see kiiver ära võtta. kui sellele ei allu, siis ilmselt turvanuppu pressida. vahet ei ole, mis plaanid tal olid.
ilmselt sedasama organidoonorit nägin ma täna mustamäe teel. nunnu oli vaadata, kuidas üle kolme rea ulatuses tagarattal kulges foori tagant bussi taskust kiirendades. tubli. järgmine kord annan uksega. või keeran ette. seda muidugi juhul kui jõuan.

miks?

Kasutaja avatar

Loff
Postitusi: 2868
Liitunud: 18 Nov 2006, 18:23
Tsikkel: Husqvarna TE610, Kawa VN740
Asukoht: Maal
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Tallinna motoblogger

Lugemata postitus Postitas Loff »

Pihelgas kirjutas:
Credo kirjutas:

ma arvan, et see mugavusejutt on puhas pask. kui poodi tuleb mingi kodanik, kellel on süsimusta visiiriga kiiver ja seal ka kaamera küljes, siis ilmselt oleks minu esimene reaktsioon paluda see kiiver ära võtta. kui sellele ei allu, siis ilmselt turvanuppu pressida. vahet ei ole, mis plaanid tal olid.
ilmselt sedasama organidoonorit nägin ma täna mustamäe teel. nunnu oli vaadata, kuidas üle kolme rea ulatuses tagarattal kulges foori tagant bussi taskust kiirendades. tubli. järgmine kord annan uksega. või keeran ette. seda muidugi juhul kui jõuan.

miks?

Mitu liljardit see Maa rahvaarv oligi...tundub, et hakkab juba nii kitsaks minema, et hakatakse avalikult liigikaaslasi hävitama, et endal rohkem ruumi oleks.

https://www.youtube.com/@paavokaleva
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
Kawasaki VN750 '87
Husqvarna TE610E '02
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Tallinna motoblogger

Lugemata postitus Postitas pühak »

Credo kirjutas:

ma arvan, et see mugavusejutt on puhas pask. kui poodi tuleb mingi kodanik, kellel on süsimusta visiiriga kiiver ja seal ka kaamera küljes, siis ilmselt oleks minu esimene reaktsioon paluda see kiiver ära võtta. kui sellele ei allu, siis ilmselt turvanuppu pressida. vahet ei ole, mis plaanid tal olid.
ilmselt sedasama organidoonorit nägin ma täna mustamäe teel. nunnu oli vaadata, kuidas üle kolme rea ulatuses tagarattal kulges foori tagant bussi taskust kiirendades. tubli. järgmine kord annan uksega. või keeran ette. seda muidugi juhul kui jõuan.

Pane jalg taha. (togi) :ner:
Näen juba vaimusilmas, kuidas Sa üle viie rea hõljud (ette oli ju vaja minna), tsikkel, esiratas õhus, ukse vahel või tagaakna augus kõlkumas, "organidoonor" võidukal ilmel kogu selle ilmutuse kohal troonimas, nagu kivikuningas.

Aga asjast: Loomulikult tõstan ma kiivri lõua ja ka päiksevisiiri või jäiga/lahtise kiivri puhul lihtsalt visiiri üles, kui inimestega räägin. Samas on näiteks tankla ikkagi teenindusasutus, mitte kellegi kodu vms. Talvel külmaga tulevad autojuhid ju ka tihti müts peas, tanklasse.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Tallinna motoblogger

Lugemata postitus Postitas koi »

Mai saa nüüd küll aru, mille peale siin jälle õelust välja pritsitakse! Mis kurat teil viga on, et kogu aeg tahaks kellelegi väänata ja kümnesse sõita?
Minge ravige närve!Misjaoks te oma elu nii keeruliseks tahate elada? Miks on nii tähtis kellegi teise imelik käitumine? See on ju ainult teie jaoks imelik. Elage oma elu ja ärge püüdke igal sammul muuta maailma oma ideaalidele vastavaks! Uskuge, maailm muutub palju kaunimaks!
Reisige vahest ka mujal ringi ja jälgige, mismoodi mujal elatakse! Mulle jättis kõige parema mulje Kreeta saar, kus inimesed elavad vabalt ja ei suru teistele peale oma tõekspidamisi. Samas on seal inimesed kõige sõbralikumad ja sundimatumad. Meie rahvas on lausa närvihaiged nendega võrreldes.
Meil otsitakse pidevalt, millise seaduse või direktiivi vastu keegi eksis ja kaagutatakse lõputult mingi tühise seiga peale. Milleks? Miks? Mis see teile annab?Ah et ohtlikult käituva? Jah käituvad jah vahest, aga mida rohkem kaagutate, seda rohkem tehakse! Meie konnatiigis on iga liigutus väär, sest kõik ajavad näpuga järge oma õigustest, aga keegi ei vaevu mõtlema oma kohustustest! Eestlane ongi alati valmis surema oma õiguste eest mistahes kohas ja mistahes ajahetkel. Tobe, eksole, aga elu näitab, et nii see on.

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.

betoonimees70
Postitusi: 47
Liitunud: 06 Sept 2008, 20:13
Tsikkel: Suzuki DR650;Honda Shadow1100
Asukoht: Lääne-Virumaa

Re: Tallinna motoblogger

Lugemata postitus Postitas betoonimees70 »

koi kirjutas:

Mai saa nüüd küll aru, mille peale siin jälle õelust välja pritsitakse! Mis kurat teil viga on, et kogu aeg tahaks kellelegi väänata ja kümnesse sõita?
Minge ravige närve!Misjaoks te oma elu nii keeruliseks tahate elada? Miks on nii tähtis kellegi teise imelik käitumine? See on ju ainult teie jaoks imelik. Elage oma elu ja ärge püüdke igal sammul muuta maailma oma ideaalidele vastavaks! Uskuge, maailm muutub palju kaunimaks!
Reisige vahest ka mujal ringi ja jälgige, mismoodi mujal elatakse! Mulle jättis kõige parema mulje Kreeta saar, kus inimesed elavad vabalt ja ei suru teistele peale oma tõekspidamisi. Samas on seal inimesed kõige sõbralikumad ja sundimatumad. Meie rahvas on lausa närvihaiged nendega võrreldes.
Meil otsitakse pidevalt, millise seaduse või direktiivi vastu keegi eksis ja kaagutatakse lõputult mingi tühise seiga peale. Milleks? Miks? Mis see teile annab?Ah et ohtlikult käituva? Jah käituvad jah vahest, aga mida rohkem kaagutate, seda rohkem tehakse! Meie konnatiigis on iga liigutus väär, sest kõik ajavad näpuga järge oma õigustest, aga keegi ei vaevu mõtlema oma kohustustest! Eestlane ongi alati valmis surema oma õiguste eest mistahes kohas ja mistahes ajahetkel. Tobe, eksole, aga elu näitab, et nii see on.

:bsmile: +1

Teen niipalju kui vaja ja niivähe kui võimalik ;)

Aivar123
Postitusi: 208
Liitunud: 23 Juul 2012, 17:00
Tsikkel: TDM 900
Asukoht: tallinn

Re: Tallinna motoblogger

Lugemata postitus Postitas Aivar123 »

Ei tahaks isiklikuks minna aga nagu avatarist lugeda, siis Credo'l rattavaba hooaeg- seega pole ime, et õelus ajab üle ääre. :bsmile:

Parem kui me tööalaselt ei kohtu... mitte et minul klientide vastu midagi oleks.

Vabal ajal olen normaalne aga vaba aega on vähe, siis pakun veoteenust 8-kohaliste väikebussidega. Info Ps.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Tallinna motoblogger

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

koi kirjutas:

Mai saa nüüd küll aru,.......

+1,Kahjuks on see nii.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Ilgekepp
Postitusi: 178
Liitunud: 11 Juul 2011, 17:37
Tsikkel: Jamaha VIBRAGO
Asukoht: Keset s''tumist
Tänatud: 2 korda

Re: Tallinna motoblogger

Lugemata postitus Postitas Ilgekepp »

Credo kirjutas:

looduslik valik teeb oma töö. kui mitte see aasta, siis järgmine.
ja see, kuidas ta kiiver peas poes käib asju ajamas, ilmselt lõpeb ka ära kui kellegi käest turpi saab ja ära õpib, et kiivrit peas ei kanta kogu aeg. tsärgi ja lühikeste pükstega on muidugi selline tegelane kusagil leti ääres eriti šeff vaatepilt. aga noh, wannabe värk. ilmselt esimest hooaega.

credo on päris hell urood

Ole kasvõi loll aga ole motäkamees! ja teine asi: Tegija kannab kiivrit!
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Tallinna motoblogger

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Mis te nüüd mingi sibula toimetamistest sellise teema teete?
Sibul on sibul.

Kasutaja avatar

Buratiino
Postitusi: 183
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:23
Tänatud: 1 kord

Re: Tallinna motoblogger

Lugemata postitus Postitas Buratiino »

Ilgekepp kirjutas:
Credo kirjutas:

looduslik valik teeb oma töö. kui mitte see aasta, siis järgmine.
ja see, kuidas ta kiiver peas poes käib asju ajamas, ilmselt lõpeb ka ära kui kellegi käest turpi saab ja ära õpib, et kiivrit peas ei kanta kogu aeg. tsärgi ja lühikeste pükstega on muidugi selline tegelane kusagil leti ääres eriti šeff vaatepilt. aga noh, wannabe värk. ilmselt esimest hooaega.

credo on päris hell urood

:
see foorum ju "mentide" virtuaalne petušatnik! üle ühe on uroodid ,,,,,,,kuhu maailm küll läheb,,,,, :cry:,,,,,,kuidagi kulvaks teeb.......
tervitades foorumi "jöustruktuure" :shock:
Pilt

http://www.youtube.com/watch?v=hsjiPFDo-Fg, attention! ära klikka! so sensitive :oops:
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7345
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Tallinna motoblogger

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Äge foorum meil siin ... ja nii palju toredaid inimesi ...

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Buratiino
Postitusi: 183
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:23
Tänatud: 1 kord

Re: Tallinna motoblogger

Lugemata postitus Postitas Buratiino »

macintosh kirjutas:

Äge foorum meil siin ... ja nii palju toredaid inimesi ...

tundsi ära? a sa pane see sinna omaloodud häbiposti teemasse ja las seal ollagi. mentonment!aamen :wack:

http://www.youtube.com/watch?v=hsjiPFDo-Fg, attention! ära klikka! so sensitive :oops:

v301060
Postitusi: 450
Liitunud: 07 Juul 2008, 20:14
Tsikkel: HD Bobik 103
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Tallinna motoblogger

Lugemata postitus Postitas v301060 »

mx77 kirjutas:

Mis te nüüd mingi sibula toimetamistest sellise teema teete?
Sibul on sibul.

Mille poolest sa ise parem oled? Kas meeldiks kui keegi mulgikapsaks kutsub? (lol)

HD Bobik 103 & 2x Jawa 638
varem: KMZ 650 Dneprr; HD XL 1200 Sportster; TransAlp 650; HD 883 Sportster Roadster; HD 1200 Sportster Custom; KTM 390 Duke; Triumph Thunderbird 1600


Tarts
Postitusi: 1519
Liitunud: 29 Okt 2003, 20:27
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

Re: Tallinna motoblogger

Lugemata postitus Postitas Tarts »

Buratiino kirjutas:

see foorum ju "mentide" virtuaalne petušatnik! üle ühe on uroodid

Imelik.
Kui see foorum on petušatnik, ja sina oled selle foorumi liige, siis oled juba aasta ja neli kuud olnud p*** teiste samasuguste seas? Kui oma postutuses nimetat üle ühe uroodiks, ja tsiteerid selle käigus kahte foorumlast, siis pole vahet kumba neist sa uroodiks pead, üle ühe võttes satud sa samuti urood olema?
Muidugi on variant, et sa ei tea kasutatud sõnade tähendust. Sellisel juhul peaksid tähendused omale selgeks tegema ja sõnu õigesti kasutama.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”