Häda koertega sest koertel on häda

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
saintgeorge
Postitusi: 120
Liitunud: 05 Nov 2006, 21:16
Tsikkel: Aprilia RSV R-Factory
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 3 korda

Häda koertega sest koertel on häda

Lugemata postitus Postitas saintgeorge »

Kas ja mida teha selliste koeraomanikega kes südamerahus lasevad oma loomal jalga tõsta vastu võõra inimese autot/autoratast. :)
Nõuda pesula raha?? Või et tõmbaksid lapiga puhtaks?? Politse?? MUPO?? Või.............???

Viimati muutis saintgeorge, 27 Jaan 2015, 11:49, muudetud 1 kord kokku.


Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3136
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 329 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas ranel »

saintgeorge kirjutas:

Kas ja mida teha selliste koeraomanikega kes südamerahus lasevad oma loomal jalga tõsta vastu võõra inimese autot/autoratast. :)
Nõuda pesula raha?? Või et tõmbaksid lapiga pihtaks?? Politse?? MUPO?? Või.............???

Keretöid nõuda. Ajab auto roostetama. :D

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Greger
Postitusi: 116
Liitunud: 14 Apr 2014, 18:29
Tsikkel: Suzuki GSF 1200 Bandit Custom

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Greger »

saintgeorge kirjutas:

Kas ja mida teha selliste koeraomanikega kes südamerahus lasevad oma loomal jalga tõsta vastu võõra inimese autot/autoratast. :)
Nõuda pesula raha?? Või et tõmbaksid lapiga puhtaks?? Politse?? MUPO?? Või.............???

Pane sõiduk voolualla :D

Kasutaja avatar

Teema algataja
saintgeorge
Postitusi: 120
Liitunud: 05 Nov 2006, 21:16
Tsikkel: Aprilia RSV R-Factory
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 3 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas saintgeorge »

Greger kirjutas:
saintgeorge kirjutas:

Kas ja mida teha selliste koeraomanikega kes südamerahus lasevad oma loomal jalga tõsta vastu võõra inimese autot/autoratast. :)
Nõuda pesula raha?? Või et tõmbaksid lapiga puhtaks?? Politse?? MUPO?? Või.............???

Pane sõiduk voolualla :D

:twisted:

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Greger kirjutas:
saintgeorge kirjutas:

Kas ja mida teha selliste koeraomanikega kes südamerahus lasevad oma loomal jalga tõsta vastu võõra inimese autot/autoratast. :)
Nõuda pesula raha?? Või et tõmbaksid lapiga puhtaks?? Politse?? MUPO?? Või.............???

Pane sõiduk voolualla :D

Törts offtopic aga ega muidu poleks meelde tulnudki, aastaid tagasi, olin vast 7-8 aastane, käisime maal sugulaste juures kopikaga sõitmas. Tagasitulles jäid kõik autosse ja vaatasid mulle otsa, et krt, ilukilp vist ei ole kinni, ole hea poiss ja mine lükka kilp paika tagasi, et ma saan siis ära parkida. Läksin siis lükkasin seda ilusat plekist kilpi oma kahe kätukesega aga sain hirmsa litaka voolu. Autost tuli kõva naer ja siis jagasin ise ka ära, et ta oli tagastangega vastu elektrikarjust. Umbes samasse aega jääb ka see seik, kui lükati mingit motikat külavahel käima, kuid siis paluti mu abi, et ma näppu piibu sees hoiaks ja ütleks, kui plõksumist kuulen. Kuulsin küll...

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Teema algataja
saintgeorge
Postitusi: 120
Liitunud: 05 Nov 2006, 21:16
Tsikkel: Aprilia RSV R-Factory
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 3 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas saintgeorge »

Piipz kirjutas:
Greger kirjutas:
saintgeorge kirjutas:

Kas ja mida teha selliste koeraomanikega kes südamerahus lasevad oma loomal jalga tõsta vastu võõra inimese autot/autoratast. :)
Nõuda pesula raha?? Või et tõmbaksid lapiga puhtaks?? Politse?? MUPO?? Või.............???

Pane sõiduk voolualla :D

Törts offtopic aga ega muidu poleks meelde tulnudki, aastaid tagasi, olin vast 7-8 aastane, käisime maal sugulaste juures kopikaga sõitmas. Tagasitulles jäid kõik autosse ja vaatasid mulle otsa, et krt, ilukilp vist ei ole kinni, ole hea poiss ja mine lükka kilp paika tagasi, et ma saan siis ära parkida. Läksin siis lükkasin seda ilusat plekist kilpi oma kahe kätukesega aga sain hirmsa litaka voolu. Autost tuli kõva naer ja siis jagasin ise ka ära, et ta oli tagastangega vastu elektrikarjust. Umbes samasse aega jääb ka see seik, kui lükati mingit motikat külavahel käima, kuid siis paluti mu abi, et ma näppu piibu sees hoiaks ja ütleks, kui plõksumist kuulen. Kuulsin küll...

Kas sellest "näpp piibu sees" ka nimi Piipz ?? :D Arvan ise et pigem mitte......


reimps

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas reimps »

saintgeorge kirjutas:

Kas ja mida teha selliste koeraomanikega kes südamerahus lasevad oma loomal jalga tõsta vastu võõra inimese autot/autoratast. :)
Nõuda pesula raha?? Või et tõmbaksid lapiga puhtaks?? Politse?? MUPO?? Või.............???

Ma sain kunagi oma kõrvalparaadnas elava bensuvargal niimoodi mu kopikast küttevarastamise isu pealt, et tabasin ta peaaegu teolt öösel. Võtsin rinnust kinni ja lubasin järgmine kord põlved läbi tulistada. Muud teha ei saanud, sest otseselt teolt ei tabanud. Aga nagu võluväel võisin edaspidi kasvõi võtmed ette jätta, keegi ei käppinud mu kollast välku :)

Kasutaja avatar

oldmoped
Postitusi: 2418
Liitunud: 02 Sept 2004, 10:42
Tsikkel: Misasi see veel on?
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas oldmoped »

saintgeorge kirjutas:

Kas ja mida teha selliste koeraomanikega kes südamerahus lasevad oma loomal jalga tõsta vastu võõra inimese autot/autoratast.

Elu on tunduvalt rahulikum, kui oma hummeril 27" spinneritega neegrivelgi mitte kasutada...

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2504
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 341 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Maaks »

saintgeorge kirjutas:

Kas ja mida teha selliste koeraomanikega kes südamerahus lasevad oma loomal jalga tõsta vastu võõra inimese autot/autoratast. :)
Nõuda pesula raha?? Või et tõmbaksid lapiga puhtaks?? Politse?? MUPO?? Või.............???

IRW, aga mida siis peale hakata kui seda teeb oma koer? Ma olen küll proovinud rääkida viisakalt ja kurjaga, aga ikka on auto esimese asjana ära märgistatud kui vanematejuurde lähen :-)
Aga kutsu ikka MUPO ja Reporter ning räägi neile, et rehvid määrduvad ja rattad haisevad - arvan et saad Kroonikasse vähemalt oma "murega" :mrgreen:

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Teema algataja
saintgeorge
Postitusi: 120
Liitunud: 05 Nov 2006, 21:16
Tsikkel: Aprilia RSV R-Factory
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 3 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas saintgeorge »

Maaks kirjutas:
saintgeorge kirjutas:

Kas ja mida teha selliste koeraomanikega kes südamerahus lasevad oma loomal jalga tõsta vastu võõra inimese autot/autoratast. :)
Nõuda pesula raha?? Või et tõmbaksid lapiga puhtaks?? Politse?? MUPO?? Või.............???

IRW, aga mida siis peale hakata kui seda teeb oma koer? Ma olen küll proovinud rääkida viisakalt ja kurjaga, aga ikka on auto esimese asjana ära märgistatud kui vanematejuurde lähen :-)
Aga kutsu ikka MUPO ja Reporter ning räägi neile, et rehvid määrduvad ja rattad haisevad - arvan et saad Kroonikasse vähemalt oma "murega" :mrgreen:

Ja mis küsimust või siis muret sa siis lootsid leida rubriigist "Rumalad küsimused" ?? Filosoofilist arutelu elu mõtte üle??
Ise hoian oma autot garaazis kui ei kasuta aga lihtsalt üleeile õhtul nägin kuidas üks vaffa koer lasi toreda kaarega valget värvi ja tundus et ka värskelt pesulast tulnud autole mõnusa joru ja see mis sinna auto peale jäi vaevalt ka sind rõõmustaks.
Kui tegemist oleks mingi peremeheta koeraga siis tõesti polegi midagi teha aga kui ikka omanik tuima näoga pealt vaatab koerarihm peos siis............

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2504
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 341 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Rõõmustab või mitte, aga fakt et 4-jalgne sõber sai vaevast lahti on igati positiivne :-) Oled sa ise proovinud pissihädaga neljakäpukil joosta - sitaks raske mumeelest.
Ja kas peremeheta koera piss on kuidagi teistmoodi koostisega või, et seda justkui võiks tolereerida :mrgreen:
Ja tegu on kõigest autoga - plekist ja plastist kärakas, mis on mõeldud ühest kohast teise liikumiseks, funktsioon sellest ei muutu kui tema eest 25k€ välja käia.

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA

pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas pyta »

no point on ikkagi teise inimese vara austamises..kas sinu auto peale võib iga loom ja inimene roojama tulla? kui seisad foori taga ja sulle esiklaasi peale kusen,naeratad ja lehvitad mulle autost? :D

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)

kopu
Postitusi: 293
Liitunud: 11 Mär 2005, 15:04
Tsikkel: KTM 250 EXC-F
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas kopu »

Krt oleks kõigil nii lihtsad probleemid, küll oleks elu lill.

PS! Ma ei lase oma koeral ainult laste ja normaalsete inimeste peale siristada, ülejäänud õues olev vara saab märgistatud.

Kasutaja avatar

Teema algataja
saintgeorge
Postitusi: 120
Liitunud: 05 Nov 2006, 21:16
Tsikkel: Aprilia RSV R-Factory
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 3 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas saintgeorge »

pyta kirjutas:

no point on ikkagi teise inimese vara austamises..kas sinu auto peale võib iga loom ja inimene roojama tulla? kui seisad foori taga ja sulle esiklaasi peale kusen,naeratad ja lehvitad mulle autost? :D

:bsmile:

Kasutaja avatar

Teema algataja
saintgeorge
Postitusi: 120
Liitunud: 05 Nov 2006, 21:16
Tsikkel: Aprilia RSV R-Factory
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 3 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas saintgeorge »

kopu kirjutas:

Krt oleks kõigil nii lihtsad probleemid, küll oleks elu lill.

PS! Ma ei lase oma koeral ainult laste ja normaalsete inimeste peale siristada, ülejäänud õues olev vara saab märgistatud.

Sohh,vaatad otsa ja otsustad kes on normaalne?? :D

Kasutaja avatar

Teema algataja
saintgeorge
Postitusi: 120
Liitunud: 05 Nov 2006, 21:16
Tsikkel: Aprilia RSV R-Factory
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 3 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas saintgeorge »

Maaks kirjutas:

Rõõmustab või mitte, aga fakt et 4-jalgne sõber sai vaevast lahti on igati positiivne :-) Oled sa ise proovinud pissihädaga neljakäpukil joosta - sitaks raske mumeelest.
Ja kas peremeheta koera piss on kuidagi teistmoodi koostisega või, et seda justkui võiks tolereerida :mrgreen:
Ja tegu on kõigest autoga - plekist ja plastist kärakas, mis on mõeldud ühest kohast teise liikumiseks, funktsioon sellest ei muutu kui tema eest 25k€ välja käia.

Tõesti ei ole proovinud aga kui sa oled siis võiksid jätkata,räägitakse et harjutamine teeb meistriks. :D Pissi koostisest pole siin sõnagi juttu olnud ja tolereerimisest ka mitte,küll aga küsimus omanike pohhuismist teiste vara kohapealt.
Kuigi sinu kirjutis on toreda huumorivarjundiga siis sellegi poolest hakkab mulle tunduma et sul ka kamakaks teiste omandist/varast jne.
Loodan et eksin. :D

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas pühak »

Eks kõik on harjumise asi ja sõltub inimese väärtushinnangutest. Ma olin lapsepõlves harjunud sellega, et lumememmed ja lumekindlused alt ümbertringi kollased olid. Sealt lihtsalt lund ei söönud. Autorattaid lakkumas ka ei käinud, ükskõik, oli sinna pihta keegi kusnud või mitte. Samas, kui koer inimese peale kusema juhtus, sai ta peremehe käest reeglina sellise keretäie, et pikaks ajaks meelde jäi.

Nüüd on vist vastupidi. Koerale kere peale annavad vara omanikud (kui julgevad). Koera poolt täis lastud inimese üle naerdakse ja peremees õigustab veel oma elajat. Minu meelest on selline väärtushinnangute paigast ära loksumise taga asjadekultus ja enesekesksus.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Nagu laps öeldakse olevat kodu peegel,siis koer on seda veel enam.Kahjuks võtavad inimesed omale loomi,keda ei suudeta või ei osata kasvatada.Lapsi ju ka täna ei kasvatata,need kasvavad vabakasvatusel ise.Ehk siis on kasvatamatud,mida siis veel nõuda koeralt.Ja kui nüüd ongi üks "vabalt kasvanud laps" saanud täiskasvanuks ja omale koera võtnud,siis ei olegi midagi nõuda.See situbki kuhu juhtub jne,sest peremehe arust on see olematu proleem.
Ma ise oman saksa lambakoera ja need loomad on küll nii kasvatatavad,et teevad täpselt seda,mida sa neilt soovid.Tegelikult on selleks võimelised enamus terve närvikavaga loomad.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

kopu
Postitusi: 293
Liitunud: 11 Mär 2005, 15:04
Tsikkel: KTM 250 EXC-F
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas kopu »

saintgeorge kirjutas:
kopu kirjutas:

Krt oleks kõigil nii lihtsad probleemid, küll oleks elu lill.

PS! Ma ei lase oma koeral ainult laste ja normaalsete inimeste peale siristada, ülejäänud õues olev vara saab märgistatud.

Sohh,vaatad otsa ja otsustad kes on normaalne?? :D

Abosluutselt. See ju kõige lihtsam- vaatad otsa ja kui ei karju ja lolli juttu suust välja ei aja siis on ju normaalne, lihtne :ner:

See ei tähenda et ma oma koera järgi sitta ei oskaks korjata. Nii hästi ma teda treenida pole suutnud, et ta peldikus käia oskaks.

Kasutaja avatar

Teema algataja
saintgeorge
Postitusi: 120
Liitunud: 05 Nov 2006, 21:16
Tsikkel: Aprilia RSV R-Factory
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 3 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas saintgeorge »

kopu kirjutas:
saintgeorge kirjutas:
kopu kirjutas:

Krt oleks kõigil nii lihtsad probleemid, küll oleks elu lill.

PS! Ma ei lase oma koeral ainult laste ja normaalsete inimeste peale siristada, ülejäänud õues olev vara saab märgistatud.

Sohh,vaatad otsa ja otsustad kes on normaalne?? :D

Abosluutselt. See ju kõige lihtsam- vaatad otsa ja kui ei karju ja lolli juttu suust välja ei aja siis on ju normaalne, lihtne :ner:

See ei tähenda et ma oma koera järgi sitta ei oskaks korjata. Nii hästi ma teda treenida pole suutnud, et ta peldikus käia oskaks.

Kui see lahterdamine normaalne/mitte normaalne nii lihtne on siis peaks ka lihtne olema oma koera kantseldada et ta ikkagi teiste vara jätaks täis laskmata. :ner:
Sita korjamise oskus ja selle oskuse reaalne rakendamine on 2 erinevat asja siiski,hetkel ei loe ma seda kusagilt välja et sa seda ka teed. :D

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2504
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 341 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Maaks »

pyta kirjutas:

no point on ikkagi teise inimese vara austamises..kas sinu auto peale võib iga loom ja inimene roojama tulla? kui seisad foori taga ja sulle esiklaasi peale kusen,naeratad ja lehvitad mulle autost? :D

IRW, aga tee proovi - saad teada kuidas ma reageerin :-)
Ja ma tõesti ei maga/ ela autos, et valvata et ega mingi elukas mu auto rataste peale ei roojaks.

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

tito
Postitusi: 739
Liitunud: 07 Juun 2013, 08:38
Tsikkel: Suzuki DR-Z
Tänanud: 125 korda
Tänatud: 63 korda

Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas tito »

Mis moodi Teie arust koerad SMS saadavad, kui nad rattale siristada ei saa/tohi?
Muidu jõle põnev teema
Pilt

Kasutaja avatar

Teema algataja
saintgeorge
Postitusi: 120
Liitunud: 05 Nov 2006, 21:16
Tsikkel: Aprilia RSV R-Factory
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 3 korda

Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas saintgeorge »

Maaks kirjutas:
pyta kirjutas:

no point on ikkagi teise inimese vara austamises..kas sinu auto peale võib iga loom ja inimene roojama tulla? kui seisad foori taga ja sulle esiklaasi peale kusen,naeratad ja lehvitad mulle autost? :D

IRW, aga tee proovi - saad teada kuidas ma reageerin :-)
......aga siiski reageerid,miks siis teised ei peaks reageerima?? :ner:

Ja ma tõesti ei maga/ ela autos, et valvata et ega mingi elukas mu auto rataste peale ei roojaks.

..... ja tõesti pole seda keegi väitnud et sa või keegi teine seda peaks tegema :D

Kasutaja avatar

claw
Postitusi: 504
Liitunud: 23 Juul 2013, 02:24
Tsikkel: pilusilm ja venelane
Asukoht: Tartu
Tänanud: 83 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas claw »

Mul eelmisel aastal sama probleem, et naabrimutt jalutas oma koera ja lasi koeral kusta mul tsiklikatte peale. t*** ma pean seda hommikul nii maha võtma, et kate tilgub kusest. Endal koer veel rihma otsas ka. Kui talle viisakalt oma pahameelt väljendasin, pahmas vastus, et sa ytle seda koerale. Ma siis mainisin, et kui koerale ytlema pean, ytlen jalaga. Kukkus mölisema mutt. Aga hetkeseisuga pole rohkem samale probleemile peale sattunud. Aga kui järgmine suvi sama jama on, panen lihatyki õigel ajal ratta juurde, kus vähe roosat putru sees on. Siis jääb vast kusemine ka järgi. :bsmile:

Kasutaja avatar

Teema algataja
saintgeorge
Postitusi: 120
Liitunud: 05 Nov 2006, 21:16
Tsikkel: Aprilia RSV R-Factory
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 3 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas saintgeorge »

claw kirjutas:

Mul eelmisel aastal sama probleem, et naabrimutt jalutas oma koera ja lasi koeral kusta mul tsiklikatte peale. t*** ma pean seda hommikul nii maha võtma, et kate tilgub kusest. Endal koer veel rihma otsas ka. Kui talle viisakalt oma pahameelt väljendasin, pahmas vastus, et sa ytle seda koerale. Ma siis mainisin, et kui koerale ytlema pean, ytlen jalaga. Kukkus mölisema mutt. Aga hetkeseisuga pole rohkem samale probleemile peale sattunud. Aga kui järgmine suvi sama jama on, panen lihatyki õigel ajal ratta juurde, kus vähe roosat putru sees on. Siis jääb vast kusemine ka järgi. :bsmile:

Eelmine suvi oli juhtum kus tuttava tsiklikate lasti täis kesklinna parkimismajas ja karta on et see koer küll ei olnud. :wack:

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Häda koertega sest koertel on häda

Lugemata postitus Postitas mella »

Mu tuttaval nii kaugele ei jõutudki, sest 2 nädala jooksul varastati parkimismajast 3x tsiklikate. See ei aidanud, et tsikli number peale oli värvitud.

saintgeorge kirjutas:

Eelmine suvi oli juhtum kus tuttava tsiklikate lasti täis kesklinna parkimismajas ja karta on et see koer küll ei olnud. :wack:

Kasutaja avatar

Burn7
Postitusi: 571
Liitunud: 08 Juun 2005, 23:48

Re: Häda koertega sest koertel on häda

Lugemata postitus Postitas Burn7 »

Kui keegi koera omanik laseks oma koeral minu ratta või auto peale kuseda, siis ma kuseks selle koera omaniku peale kui ta oma tegevust õigustada üritaks. Koer pole ju süüdi, et ta kasvatust saanud ei ole. Omanik aga küll.

Mul on jälle juhus kus keegi on oma koni minu tsiklikattesse kukutas või kustutas. Kahjuks ma seda pealt ei näinud.

Viimati muutis Burn7, 29 Jaan 2015, 17:42, muudetud 1 kord kokku.

vanalendur
Postitusi: 497
Liitunud: 10 Juul 2012, 21:17
Tsikkel: D Monster
Asukoht: Tartu/Riia
Tänanud: 76 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Häda koertega sest koertel on häda

Lugemata postitus Postitas vanalendur »

Burn7 kirjutas:

Kui keegi koera omanik laseks oma koeral minu ratta või auto peale kuseda, siis ma kuseks selle koera omaniku peale kui ta oma tegevust õigustada üritaks. Koer pole ju süüdi, et ta kasvatust saanud ei ole. Omanik aga küll.

Ja siis peaks koera omanik su vanemate peale kusema, sest ka sina pole kasvatust saanud? Jne jne....

Kasutaja avatar

Burn7
Postitusi: 571
Liitunud: 08 Juun 2005, 23:48

Re: Häda koertega sest koertel on häda

Lugemata postitus Postitas Burn7 »

Sulle ilmselt meeldib kui koerad ja inimesed su VFR800 peale kusevad. Ma saan tõesti aru, et kui inimesel on oma rattast või autost suva nagu sinul vist. Ma hooldan ja pesen oma autot ja rattast tihti ja mulle oleks selline tegevus väga vastukarva.

Viimati muutis Burn7, 29 Jaan 2015, 17:53, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Sten
Postitusi: 822
Liitunud: 14 Mai 2011, 08:39
Tsikkel: ZX10R Fighter
Asukoht: Tallinn - 56934211
Tänanud: 6 korda

Re: Häda koertega sest koertel on häda

Lugemata postitus Postitas Sten »

Pilt

Pooleldi ise tehtud , pooleldi hästi tehtud ...
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”